Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:10

  Maxymalny napisał:  
Taaaak jasne, Azoty po to wywaliły kasę na reklamę i Robaka, żeby ostatecznie być utożsamiane z porażką.



Czy ostatecznie? Nie wiem, pewnie nie. Ale na chwilę obecną wygląda to chujowo. Poza tym, nie tylko Azoty mają wpływ na pewne decyzje.


Fanatycznie
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:13
Maxymalny Ty za to nie zrozumiałeś przywołań Barlinka przez innych użytkowników. Piszesz, że 30 lat chodzisz na mecze, ale o piłce to chyba masz małe pojęcie. Pokaż mi klub, który w ciągu kilku lat zrobił taki skok jak my w ostatnich latach (oczywiście bez dolarów arabskich). 2 lata temu graliśmy w I lidze, rok temu biliśmy się o utrzymanie, a dziś chciałbyś trzecie miejsce? Przypomnij sobie jak skończyło Zagłębie lub Bełchatów po jednorocznym wyskoku w naszej lidze - jedno grają w I lidze, drudzy właśnie są na dobrej drodze by też pojeździć do Ząbek czy innych Niecieczy.
Zrozum, że nie da się w tak krótkim czasie zbudować zespołu, który będzie grał o najwyższe miejsca. Od dłuższego już czasu prezesi powtarzają w jaki sposób budują klub, krok po kroku, stawiając na młodych chłopaków. Sprawdź jakie roczniki grały w dzisiejszym meczu, zobacz, że 10 piłkarzy w pierwszym składzie to POLACY!. Każdy z kibiców chce sukcesów, ale każdy zna realia i wie jak w piłce trudno wejść na szczyt, a jeszcze trudniej jest się na nim utrzymać. Ja wolę poczekać i zadomowić się tam na stałe niż przez jeden sukces na który nie byliśmy gotowi cofać się w miejsce, w którym Pogoń była zdecydowanie za długo. Cierpliwości i zaufania, bo z sezonu na sezon gramy lepiej i stajemy się silniejsi.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:14

  nieugięty napisał:  

  Maxymalny napisał:  
Taaaak jasne, Azoty po to wywaliły kasę na reklamę i Robaka, żeby ostatecznie być utożsamiane z porażką.



Czy ostatecznie? Nie wiem, pewnie nie. Ale na chwilę obecną wygląda to chujowo. Poza tym, nie tylko Azoty mają wpływ na pewne decyzje.



No masz rację, że nie tylko Azoty decydują. Ale gdyby ktoś podjął decyzję o odpuszczaniu meczów musiałby się liczyć z wkurwieniem Azotów i ich wycofaniem ze sponsoringu. Czy nie?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:19

  Cytat:  
Cierpliwości i zaufania, bo z sezonu na sezon gramy lepiej i stajemy się silniejsi.

Niby masz rację, stosunkowo pewny awans do 8-mki grając niezłą piłkę o tym świadczy, ale dlaczego w takim razie obecnie gramy tak słabo? Czy to tylko kwestia kondycyjna/wydolnościowa? Przecież nie mamy praktycznie żadnych osłabień w drużynie (kontuzje, kartki - dzisiaj graliśmy w stosunkowo najmocniejszym składzie), a od paru spotkań (więcej niż 3) nie potrafimy zagrać w miarę dobrych 2 połów i w okolicach 65-70 minuty piłkarze oddychają już rękawami i grają jakby nagle przeskoczyli 2 klasy rozgrywkowe w dół.

Drużyna jest fajnie budowana, ale podczas takich meczów wcale nie widać, żebyśmy stawali się silniejsi - osoba, która miałaby swoją opinię opierać tylko na drugiej połowie dzisiejszego meczu stwierdziłaby, że mamy katastrofalną obronę, nie umiemy grać przy prowadzeniu, średnio nam idzie rozegranie piłki przez środek, a kiedy Robak nie ma swojego dnia to również z przodu jest kaszana i praktycznie brak groźniejszych sytuacji.

Jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że nie grozi nam spadek i możemy kombinować z taktyką, wprowadzać młodych do składu - ale 3 porażki z rzędu dostając 9 bramek, a strzelając tylko jedną, mało sytuacji bramkowych (poważnych, stwarzających istotne zagrożenie dla bramki przeciwnika), często brak pomysłu na rozegranie - mocno niepokoi.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 18 maja 2014, 00:26 [1 raz(y)]


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:19

  kiko napisał:  
Maxymalny Ty za to nie zrozumiałeś przywołań Barlinka przez innych użytkowników. Piszesz, że 30 lat chodzisz na mecze, ale o piłce to chyba masz małe pojęcie. Pokaż mi klub, który w ciągu kilku lat zrobił taki skok jak my w ostatnich latach (oczywiście bez dolarów arabskich). 2 lata temu graliśmy w I lidze, rok temu biliśmy się o utrzymanie, a dziś chciałbyś trzecie miejsce? Przypomnij sobie jak skończyło Zagłębie lub Bełchatów po jednorocznym wyskoku w naszej lidze - jedno grają w I lidze, drudzy właśnie są na dobrej drodze by też pojeździć do Ząbek czy innych Niecieczy.
Zrozum, że nie da się w tak krótkim czasie zbudować zespołu, który będzie grał o najwyższe miejsca. Od dłuższego już czasu prezesi powtarzają w jaki sposób budują klub, krok po kroku, stawiając na młodych chłopaków. Sprawdź jakie roczniki grały w dzisiejszym meczu, zobacz, że 10 piłkarzy w pierwszym składzie to POLACY!. Każdy z kibiców chce sukcesów, ale każdy zna realia i wie jak w piłce trudno wejść na szczyt, a jeszcze trudniej jest się na nim utrzymać. Ja wolę poczekać i zadomowić się tam na stałe niż cofać się w miejsce, w którym Pogoń była zdecydowanie za długo. Cierpliwości i zaufania, bo z sezonu na sezon gramy lepiej i stajemy się silniejsi.


Chłopie ja doskonale rozumiem Twoje argumenty i z większością się zgadzam. Jedyne co mi nie pasuje w tych teoriach "krok po kroku" to zakładanie, że inni będą stać w miejscu. A z tymi "Barlinkami" to chodzi mi o to, że na tym forum nie można skrytykować drużyny za słabą grę bo zaraz Ci wyjadą z "Wągrowcem" i "kibicem sukcesu". Sami minimaliści.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:30

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Cierpliwości i zaufania, bo z sezonu na sezon gramy lepiej i stajemy się silniejsi.

Niby masz rację, stosunkowo pewny awans do 8-mki grając niezłą piłkę o tym świadczy, ale dlaczego w takim razie obecnie gramy tak słabo? Czy to tylko kwestia kondycyjna/wydolnościowa? Przecież nie mamy praktycznie żadnych osłabień w drużynie (kontuzje, kartki - dzisiaj graliśmy w stosunkowo najmocniejszym składzie), a od paru spotkań (więcej niż 3) nie potrafimy zagrać w miarę dobrych 2 połów i w okolicach 65-70 minuty piłkarze oddychają już rękawami i grają jakby nagle przeskoczyli 2 klasy rozgrywkowe w dół.

Drużyna jest fajnie budowana, ale podczas takich meczów wcale nie widać, żebyśmy stawali się silniejsi - osoba, która miałaby swoją opinię opierać tylko na drugiej połowie dzisiejszego meczu stwierdziłaby, że mamy katastrofalną obronę, nie umiemy grać przy prowadzeniu, średnio nam idzie rozegranie piłki przez środek, nie mamy skrzydeł, a kiedy Robak nie ma swojego dnia to również z przodu jest kaszana i praktycznie brak groźniejszych sytuacji.

Jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że nie grozi nam spadek i możemy kombinować z taktyką, wprowadzać młodych do składu - ale 3 porażki z rzędu dostając 9 bramek, a strzelając tylko jedną, mało sytuacji bramkowych (poważnych, stwarzających istotne zagrożenie dla bramki przeciwnika), często brak pomysłu na rozegranie - mocno niepokoi.



Gramy gorzej bo po prostu taki mamy obecnie skład. Dużo młodych zawodników, którzy wahania formy mają spore i jest to normalne (Golla, Lewandowski, Bąk, Rudol ostatnio też zjechał po świetnym wejściu do drużyny). Żaden z nich nie rozegrał wcześniej sezonu z taką ilością minut na boisku (poza Bąkiem w I lidze). Dąbrowski, Frączczak - dla nich to dopiero drugi sezon w Ekstraklasie. Murayama to nie ten poziom, Aka gra słabiej niż wcześniej. Małecki niestety jeszcze nie odpalił. Udawało się łatać te braki dużym zaangażowaniem, fajną taktyką, skutecznością Robaka. Jednak słabszy okres to norma, teraz nawet Robak przestał strzelać. Wiadomo, że cel zrealizowany to trochę mobilizacja spada, pierwszy raz mamy dłuższy sezon, nie wszyscy być może są gotowi. Każdy z tych młodych zawodników powinien z każdym meczem być coraz lepszy, co runda z 1-2 wartościowych zawodników do pierwszego składu i może z tego wyrosnąć na prawdę dobry team. Zresztą takie słowa powtarza Wdowczyk, że zmiany będą niewielkie i cieszy mnie takie podejście.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:30

  Maxymalny napisał:  

  nieugięty napisał:  
Czy ostatecznie? Nie wiem, pewnie nie. Ale na chwilę obecną wygląda to chujowo. Poza tym, nie tylko Azoty mają wpływ na pewne decyzje.



No masz rację, że nie tylko Azoty decydują. Ale gdyby ktoś podjął decyzję o odpuszczaniu meczów musiałby się liczyć z wkurwieniem Azotów i ich wycofaniem ze sponsoringu. Czy nie?



A skąd wiesz czy Azoty się w tej chwili nie wkurwiają? Mało tego - gramy jeszcze z Lechem, Legią i Ruchem, i sądzę że po tych meczach to wkurwienie będzie jeszcze większe bo nie wierze w cudowne olśnienie naszych piłkarzy. Dodatkowo wszędzie wokół mówi się że "nie jesteśmy gotowi" na puchary, co brzmi po trochu jak przyznanie się do odklepania rundy dodatkowej. Z drugiej strony zakupy pokroju Małeckiego, Robaka i Murasia... może Azoty są świadome sytuacji i mówią "ok, teraz dajemy sobie spokój i budujemy team na przyszły sezon i za rok celujemy w podium"? Tak czy siak śmierdzi to wszystko, tak jak śmierdziało 2 lata temu w I lidze.


Fanatycznie
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:46
Kiko, masz dużo racji - niemniej nieco dziwnie to wygląda w momencie kiedy np. Golla grał przez pół sezonu dobrze i zapowiadało się, że (w końcu) po zmianie jego pozycji przez Wdowczyka będziemy mieli rasowego stopera, a teraz wygląda jak dziecko we mgle, gra na nogach z waty i każdy jego kontakt z piłką przyprawia o palpitacje serca bo nie wiadomo czy koncertowo tej piłki nie spartoli. Młodość młodością, przygotowanie fizyczne przygotowaniem ale taka zmiana stylu gry o 180 stopni wygląda dziwnie.

Kwestia Lewandowskiego to temat na dłuższą dyskusję - dla mnie jest to tak zwany, polski 'wieczny talent'. Można czekać X sezonów, żeby w końcu odpalił, ale ja póki co nie widzę żeby coś w jego grze się zmieniało - poza tym, że poprawił wejścia ofensywne (co i tak nie jest normą jak np. w dzisiejszym meczu) a w tyłach dalej gra tak samo niepewnie, z problemami z ustawieniem i dojściem do atakującego. Pozostałe kluby ekstraklasowe nie śpią i na pewno taktycznie przygotowują się na to, żeby robić najazd skrzydłami. Zobaczymy jak będzie to wyglądało dalej, życzę mu dobrze i jeśli jakimś cudem poprawi swoją grę obronną i stanie się dobrym bocznym obrońcą to uderzę się w pierś.

Małecki nie odpalił i pewnie tego w tym sezonie już nie zrobi widząc na to jak wygląda nawet po wejściach na zmianę. Ostatecznym testem i sprawdzeniem jego przydatności do drużyny będzie start kolejnej rundy rozgrywkowej, zobaczymy jak przepracuje pełen okres przygotowawczy czy również będzie mieć takie kłopoty szybkościowe/wytrzymałościowe, jeśli tak to niestety pomimo medialnego nazwiska i waleczności będzie do odstrzału.

Kwestia odrzucenia Murayamy według mnie nie podlega dyskusji - jest zawodnikiem co najwyżej średnim, który od dłuższego czasu jedzie na opinii dobrej gry Aki (który również cieniuje z formą nieziemsko). Obecnie Taku nie ma nic co wyróżniałoby go na tle innych ekstraklasowych zawodników/skrzydłowych (brak szybkości, średnia technika, nie potrafi się zastawić, wygrać pojedynku główkowego nie mówiąc już o strzale czy dokładnym rozegraniu piłki).

Priorytetem na nowy sezon według mnie jest:
- Sprowadzenie lewego obrońcy, jeśli nie zastępcy Lewandowskiego to chociaż takiego, z którym powalczy o miejsce w składzie.
- Zmiennika Robaka, który młodszy już nie będzie - zagra pewnie jeszcze 1-2 sezony i to będzie na tyle jeśli chodzi o nasza maszynkę do strzelania bramek. Jeśli zmiennik będzie młody to ogrywać go i wpuszczać za Robaka na końcówki. Jeśli uda nam się sprowadzić kogoś z już uznaną marką (w co wątpię bo w Ekstraklasie takich zawodników niewielu, a wyborowi strzelcy z 1 ligi pewnie mają zaporowe ceny albo już są zaklepani przez lepsze kluby) to tym lepiej dla rywalizacji w drużynie.

Fajnie byłoby dodatkowo ściągnąć ogarniętego stopera - chociaż równie dobrze za sezon Golla i Dąbrowski mogą grać tak jak na początku obecnego sezonu i nikt nie będzie pamiętać o kiksach i kulfonach z tej rundy.
Dzisiejszy mecz pokazał, że Frączczak ma niezłe inklinacje na skrzydłowego - ciekawe co z tego wyniknie, jakby to wyszło to rozwiązałoby to nasz problem z brakiem jakiegokolwiek skrzydłowego na jednej stronie.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:50
eF^ a czy przypadkiem ta gra obroncow nie bierze sie z tego , ze brakuje tam jakiegos Glowackiego czy innego Bieniuka ? Obroncy popelniaja tak kardynalne bledy , ze to w glowie sie nie miesci. I nie jeden czy dwoch, tylko wszyscy bez wyjatku. Nie ma tam kogos kto podpowie, kto ustawi, kto naprawi blad bo wie jak sie ustawic zeby zaasekurowac.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 00:58
Możesz mieć rację. Takim zawodnikiem, który powinien w teorii mieć zapędy na kogoś trzymającego w ryzach blok obronny mógłby być Dąbrowski, ale czy jest w stanie sprostać takiej roli w momencie kiedy sam lubi często popełniać dość proste błędy (złe obliczenie toru lotu piłki, problemy z dogonieniem zawodnika - vide Makuszewskiego z Lechii) - sam nie wiem.

Na chłopski rozum walczakiem z temperamentem, który mógłby kierować obroną może być Janukiewicz, ale wiadomo jak jest z bramkarzem, czasem nie jest on w stanie podpowiedzieć obrońcom tego jak się ustawić, dodatkowo nie naprawi on ich błędów ani nie zaasekuruje w momencie kiedy przez którego z nich zostanie popełniony klops.

Na pewno takim zawodnikom jak Lewandowski, Rudol czy czasem grający Lisowski, Koj przydałaby się rada/asekuracja starszego, bardziej doświadczalnego zawodnika bezpośrednio z poziomu murawy. Czasem trener nie jest w stanie na gorąco podczas meczu przekazać wszystkich korekt i ewentualnych zmian ustawień, a tacy zawodnicy jak wymienieni przez Ciebie Głowacki (chyba najlepszy przykład) czy Bieniuk (dorzuciłbym do tego grona jeszcze np. Golańskiego z Korony) skutecznie potrafią uspokoić i poprawić grę obronną całego zespolu.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 01:00
W Lewandowskim również nie dostrzegam takie potencjału o jakim się mówi. Trochę tych meczów już rozegrał, a takich na prawdę "wow" jakoś sobie nie przypominam. Już Pietruszka na tej pozycji miał świetną rundą, a Lewy ani nie wyróżnia się w akcjach ofensywnych, ani nie jest jakąś trudną przeszkodą do minięcia. Do tego ostatnio zrobił się nieco szklany i często wypada z gry. Lisowskiemu z Korony kończy się kontrakt :]
Prócz lewej obrony zamiast za Hernaniego widziałbym kogoś doświadczonego z jajami. Taki typ Żewłakowa, Głowackiego, Malinowskiego, który by trzymał obronę, potrafił krzyknąć, poustawiać. Niestety trudno kogoś takiego znaleźć na rynku. Banaś, o którym się nie dawno mówiło w kontekście naszego klubu poniekąd spełnia te kryteria. W Górniku wyróżniał się, jednak w Lubinie już nie było tak kolorowo - choć ten klub jest specyficzny.
Jak Frączczak i Małecki załapią na skrzydłach + Bąk i Kun to nie będzie potrzeby zmian. Co do napastnika to mimo wszystko liczę jeszcze na Zwolaka. Nie widziałem jak w tej Łęcznej wygląda, trochę postrzelał, może przy Robaku by załapał co nie co. Teraz nawet jak prowadziliśmy i można było Robaka oszczędzić to przy absencji Kozłowskiego nie było kogo wpuszczać.

edit: widzę, też wspomnieliście o doświadczonym stoperze :]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 05:54
Nam potrzeba takich dziesięciu zapierdalających na każdym skrawku boiska Murawskich, a o wynik możemy być spokojni :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 08:26
Myślę,że jest gdzieś błąd w przygotowaniach.Wcześniej siły były teraz ich brakuje.Ale to efekt reformy długi sezon Wdowczyk musi wyciągnąć wnioski z tego co się dzieje na przyszły rok.To go zweryfikuje.
Sądzę,że z Zawiszą Lewandowski powinien zejść ok 70 min.Grał na ryzyku błąd trenera ale z drugiej strony nie miał kim go zastąpić.Chyba też niepotrzebne zejście Kuna.Małecki osłabil zespół.
Nie wiem czemu ma służyc to wzajemne glanowanie się tu niektórych i walenie kurwami.Żenujące to panowie


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 09:06
W okolicach 30 minuty jasne bylo dla mnie, ze ten mecz przerzniemy, a Lewy dostanie czerwo o ile Wdowczyk sie nad nim nie zlituje i go nie sciagnie wczesneij, bo byl niemilosiernie objezdzany. Nie spodziewalem sie jednak, ze punkty stracimy w takich okolicznosciach. To byl pilkarski kryminal. Na Lecha jedziemy bez Fraczczaka i Lewandowskeigo czyli spelni sie sen wiekszosci forumowych znawcow. Ciekawe jak to bedzie wygladac...


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 11:28
eF, Golla nigdy nie był dobry na obronie. Pojechał na furze szczęścia. Każdy kto sie przyglądał jego grze dokładnie widział nieporadności i uciekanie przed atakującym idol czasu gdy już nie było wyjścia lub gość był kilka metrów od bramki. Pierwsza bramka z Lechią to typowe zachowanie Golli które zostało już bardzo łopatologicznie naocznie wykorzystane. I wszyscy przejrzeli nagle na oczy. Zreszta Hernani gra podobnie zachwawczo.
Wczorajszy mecz moim zdaniem mógł być wygrany gdyby nie zła decyzja o wprowadzeniu Małeckiego. Powinien wejść ktoś lepiej przygotowany a nie wolny Małecki.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 12:01
Ostatnie nasze mecze mają pewien schemat.Atakujemy od początku by zdobyć bramkę i ustawić się na
rozbijanie ataków.Tym razem to się udało (podobnie jak z Górnikiem) a mimo wszystko punktów brak.
To mówi wprost, że zawodnikom brakuje ewidentnie motoryki. i Wdowczyk o tym wie tak układając taktykę.Widać to ponadto po kontrach...których nie ma bo przeciwnik zawsze potrafi szybciej wrócić.
Dlatego tez trudno mieć pretensje do Dąbrowskiego,Lewandowskiego czy Rudola że nie nadążają jak przeciwnik balansem ciała ich zostawi.Murawski nie przygotowywał się z nami i widać ze Rumak zrobił to o klasę lepiej.Lech gra na dużej szybkości i wytrzymuje to (abstrahuje tu od wyższych umiejętności ich graczy).
Jesienią tez gaśliśmy notorycznie z przebiegiem rundy.Wiosna tak samo-dwa zwycięstwa...a potem coraz gorzej.Widac że szczyt formy był szykowany na ostatnie mecze walki o górna połówkę....a potem niech się dzieje co chce.Cel uświęcił środki.
Co do personaliów to eksperymentalne ustawienie,pozmieniane pozycje były konsekwencja chęci zmienienia czegoś i za to brawo dla trenera..chociaż odnośnie do kilku ludzi (Frączczak trochę za późno)
Dla mnie na plus na pewno:
-Murawski(az strach co by było w środku bez niego)
-Kun(bardzo dobry mecz i jak podniesie głowę to będzie jeszcze lepiej)
-Janukiewicz(wreszcie zdecydowany przy dośrodkowaniach,chociaż w syt.kontr wciąż nie wie czy wychodzić czy zostać i mało go nie przelobował Ziajka w mało groźnej syt.)

Przeciętnie,błędy i dobre zagrania na przemian:
-Dąbrowski,Rudol,Golla,Fraczczak

Słabo:
-Lewandowski w obronie łatwo nie miał ,ale głupie kartki które spowodowały porażkę oraz brak pomocy w ofensywie obniża mu ocenę,w rozwoju stoi w miejscu i obawiam się że cudów już nie będzie,to też jest pomocnik)
-Aka (beznadziejny,na dzień dobry dwie straty w jednej akcji,a potem kontynuacja spacerowania,znamienny był moment w pierwszej połowie kiedy zamiast rozgrywać oddał piłkę Golli a sam został w środku,bez walki,ambicji...do zmiany po pierwszej połowie)
-Walski (słaby fizycznie,przestraszony,w ostatnim meczu lepiej to wyszło,ma jeszcze czas na pierwszą jedenastkę)

Generalnie sezon skończony i tylko trzeba trzymać kciuki by nie było kompromitujących wyników z Lechem i Legią.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 12:22
Trzeba sie cieszyc ze jestesmy w tej grupie mistrzowskiej , a nie spadkowej i to by bylo na tyle.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 12:49
Zgadzam się. Cel został zrealizowany i myślmy raczej o przyszłym sezonie i wzmocnieniach. Przy całej sympatii i wdzięczności dla Robaka, muszę jednak stwierdzić, że ostatnimi czasy gra zbyt samolubnie, nawet jak napastnika. We wczorajszym meczu było kilka przykładów, gdzie zagrywali mu na sciane, jednak on tej pilki nie oddawal na pierwszy kontakt, tylko cofal sie, jakby przyjemnosc sprawialoby mu zastawianie sie i mocowanie z przeciwnikami - bez sensu. W drugiej polowie gdy znalazl sie w polu karnym (po prawej stronie), to pięknie nabiegał fraczczak i wystarczylo mu ta piłkę na odległosc 3 m. wylozyc. Postanowil jednak sie kiwac i i wylozyl mu te pilke za pozno, gdy mial juz przeciwnika na plecach. Zdaje sobie sprawe, ze napastnik musi miec w sobie nutke egoizmu, ale piłka nożna to nie 1 vs. 11.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 12:49

  Cortez napisał:  
Trzeba sie cieszyc ze jestesmy w tej grupie mistrzowskiej , a nie spadkowej i to by bylo na tyle.



Nie ma się z czego cieszyć. Ten zespół powinien mieć większe ambicje i powinien walczyć o więcej niż zajęcie jebanego 7 czy 8 miejsca. Wkurwia mnie taki minimalizm.


Fanatycznie
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2014 14:03

  nieugięty napisał:  

  Cortez napisał:  
Trzeba sie cieszyc ze jestesmy w tej grupie mistrzowskiej , a nie spadkowej i to by bylo na tyle.



Nie ma się z czego cieszyć. Ten zespół powinien mieć większe ambicje i powinien walczyć o więcej niż zajęcie jebanego 7 czy 8 miejsca. Wkurwia mnie taki minimalizm.



Bardziej chodzilo mi o to ze dobrze ze jestesmy w mistrzowskiej niz spadkowej bo z taka gra , kto wie co by bylo ??.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005