Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:03
Jest Dobrze! mówiłam przed meczem ,że będzie ciężko i 1:1 biorę w ciemno. Było mega cięzko w 2 połowie,tyle, co ja nerwów zeżarłam ,modląc sę ,żeby chociaż utrzymali ten remis,to moje.Udało się:D bardzo cenny punkt. Wielkie dzięki dla Portowców. bo bardzo dużo sił włożyli w ten mecz,ambicja też wielka,no i Pyry nie potrafią znów z nami wygrać :D ufff można odetchnąć z ulgą i obejrzeć Ligę + ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:06

  BadBoy napisał:  
Chyba już nie będzie pytań, wątpliwości i porównań Zwolaka do Robaka bo to straszny nietakt w stosunku do Marcina..Łukasz niczym dziecko we mgle wygląda na tym boisku.Szkoda punktów .Jestem zaniepokojony brakiem tlenu u naszych zawodników, oraz zadaje sobie pytanie co się z nimi stało w 2 połowie. .ale i tak NIEPOKONANA jest Nasza Pogoń kochana.



Niestety nie masz racji. Piszesz o braku tlenu u naszych piłkarzy w 2 połowie i krytykujesz Zwolińskiego. Zastanów się z czego ma "żyć" Zwoliński jak nie z podań pomocników. Małecki umarł w 2 połowie . Okuno poza paroma kółeczkami nic nie wypracował. Murayama po wejściu starał się ale to ten sam Murayama co z poprzednich meczów - jeździec bez głowy. Jak widzę co niektórzy wypisują na temat Zwolińskiego to od razu mi się Frączczak przypomina i wiele wypocin na temat jego nieprzydatności do drużyny . Czy niektórzy w końcu zrozumieją że Zwoliński to inny typ napastnika niż Robak.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:08
Icar, jak zwykle mistrz nonsensu. "Kazałeś mi się zamknąć..." Oj, naprawdę struchlałem. Po prostu nie ma dyskusji bo jesteś jak dziecko - post za post, twoje na wierzchu, bo ty też to i ja etc.
Gubi ciebie całkowity brak dystansu do samego siebie i upajanie się tymi swoimi postami na 3/4 ekranu. Przenikliwe i wnikliwe analizy. Oceny. Komentarze. Wszystko rozebrane na czynniki pierwsze, zaraz po spotkaniu z Lechem. talent czystej wody. I wszystko trafione w punkt. Przy tobie Wdowczyk to zwykły amator.
Zaraz znów napiszesz "a nie pisałem" lub "a nie mówiłem", i będziesz cytował bez końca samego siebie. Istny samogwałt. Znęcanie się nad osobą z tak nikłą jak twoja inteligencja i kultura jest zwykle niehumanitarne więc na tym koniec naszej wymiany zdań.

Co do meczu. Wydaje się, że posypało się po zmianie. Zejście Rudola i wejście Adama do obrony nie dało tego co trzeba. Trzeba było chyba dać Kuna do środka za Okuno. Ten, zgodzę się, słaby dziś do przodu chociaż wydaje się, że w destrukcji walczy więcej i chętniej niż Aka. Lewandowski dostał pod koniec zjebę, chyba od Murawskiego, za bezmyślność właśnie. Defensywa ogólnie ok. Małecki sam z siebie zadowolony w pomeczowym wywiadzie i wypadł faktycznie nieźle.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:11
Rozumiem że to inny typ napastnika i niestety taki w Pogoni nie ma racji bytu. Dopóki nie będzie silniejszy może być tylko zmiennikiem. Jak mu podadzą i przyfarci to strzeli. W Gorniku gdy grał w 1 lidze tez był słaby.
Musi sie wziąć do roboty i to wszystko.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:16
Zygmunt Wasilewski - człowiek-żart.

Trudno żeby trochę zdań nie zajęło jak się opisuje kilkunastu zawodników z meczu.


Ktoś wie o co chodziło z tym wyjściem za bramkę osoby ze sztabu ? Co potem został wywalony na trybunę. To chyba Stokowiec był ?

Ostatnio edytowany przez: Icar, 16 sierpnia 2014, 23:25 [1 raz(y)]


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:17

  Icar napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
P.S. Jak nie Icar to Maxymalny. Panowie zgłoście się do lekarza po inne lekarstwa bo te co macie już nie działają.




Jak na tą chwilę to ty tutaj jesteś specjalistą od spinek. Przypomnieć ci sytuację z Koroną gdzie z trzema osobami już się spinałeś ? I gdybym nie kazał ci się zamknąć to pewnie dalej byś z nimi się spinał. Ze mną też spinkę zacząłeś w ostatnio w temacie Byli Portowcy. Więc chłopie nie oczyszczaj się bo śmieszny w tym momencie jesteś , taki niesmaczny żarcik jesteś w takich chwilach ;) Bo teraz widzę z kolejną idziesz na wymianę strzałów. To powinno ci dac do myślenia, że to to z tobą jest jakiś problem.

A co do meczu :

Radek - bardzo dobry występ :) Kilka fajnych interwencji. Bramka nie jego wina.
Adam - bardzo dobry występ i o dziwo w obronie. Praktycznie za każdym razem jak z Teodorczykiem się spotykał to piłeczkę mu zabierał.
Robak - widać, że z kondycją nadal słabo ale widać, że zapieprzał dziś. Nadal utrzymuję, że nadawałby się na tą chwilę na wejście z ławki w drugiej połowie, żeby pod koniec ciągnął grę. Ale sam występ dzisiaj udany. Wykorzystał świetne podanie chociaż drugie podanie od Małeckiego zamiast tylko dotknąć kolanem, przyjął jajami.
Nowy japoniec - słaby występ, nic specjalnego. Na tą chwilę przypomina mi tych co tylko na chwilę wpadali do Pogoni.
Taku - niestety po jego wejściu, gra z przodu umarła. Niestety od momentu jego pojawienia się na boisku akcja nom stop nim szła. gra bardzo egoistycznie, zamiast podac prze do przodu żeby samego strzelic i przez to kilka razy stracił piłkę a potem gra w ataku już padła.
Murawski - dzisiaj słabszy występ, podania już nie takie celne i do tego samobój. Mimo gorszej formy, nadal fajnie potrafił operować piłką przy nodze.
Zwoliński - No cóż ... Robak miał podania, miał Małeckiego. Zwoliński nie miał nikogo, miał samolubnego Japońca.
Lewandowski - po tym jak przestali grac jego stroną po wejściu Japońca, przestał wykazywać jakiekolwiek oznaki dobrego grania.
Małecki - dobry występ, chociaż widać, że czasem się jeszcze gubi ale wolę bez porównania jego niż japońca na boisku.
Dąbrowski - irytował momentami ostrą grą i głupią kartką. Ale fajne wyjścia do przodu miał. Nowa pozycja jak najbardziej dla niego.
Hernani - gdyby strzelił tego samobója to ... !!! Miał parę momentów słabszej gry.

Remis uważam za dobry wynik. Mogliśmy popłynąć po tym jak skończyły się dobre podania do przodu. Dobrze, ze przynajmniej jedno z nich wykorzystał Robak.
Ahhh i trochę irytują te głupie kartki co dzisiaj dostaliśmy.



Szczerze wkurwiłeś mnie więc się odezwę. Jak jesteś taki wyszczekany i obeznany w Pogoni to po pierwsze nie pisz w podsumowaniu nowy Japoniec .... nie znasz zawodników Pogoni nie udzielaj się .... co do spin z innymi forumowiczami daruj Sobie bo sam siejesz ferment na tym forum. Co do Twoich ocen ... zacznij jeździć na mecze oglądać i w tedy komentować ... bez odbioru co do Twojej osoby.

Co do meczu .. .cenny punkt ... walka na boisku do końca ... nic dodać ni ująć.....


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:20

  Pyrgol napisał:  


Szczerze wkurwiłeś mnie więc się odezwę. Jak jesteś taki ywszczekany i obeznany w Pogoni to po pierwsze nie pisz w podsumowaniu.u




A z czym się nie zgadzałeś konkretnie, jakieś przykłady ? To jest osobista opinia, każdego zawodnika jaką miałem po obejrzeniu meczu. Przecież każdy je pisze tutaj ;) Nie pamietałem jak dokładnie jego nazwisko się pisze to napisałem nowy japoniec, zamiast przekręcić jego nazwisko.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:23

  Leo79 napisał:  

  BadBoy napisał:  
Chyba już nie będzie pytań, wątpliwości i porównań Zwolaka do Robaka bo to straszny nietakt w stosunku do Marcina..Łukasz niczym dziecko we mgle wygląda na tym boisku.Szkoda punktów .Jestem zaniepokojony brakiem tlenu u naszych zawodników, oraz zadaje sobie pytanie co się z nimi stało w 2 połowie. .ale i tak NIEPOKONANA jest Nasza Pogoń kochana.



Niestety nie masz racji. Piszesz o braku tlenu u naszych piłkarzy w 2 połowie i krytykujesz Zwolińskiego. Zastanów się z czego ma "żyć" Zwoliński jak nie z podań pomocników. Małecki umarł w 2 połowie . Okuno poza paroma kółeczkami nic nie wypracował. Murayama po wejściu starał się ale to ten sam Murayama co z poprzednich meczów - jeździec bez głowy. Jak widzę co niektórzy wypisują na temat Zwolińskiego to od razu mi się Frączczak przypomina i wiele wypocin na temat jego nieprzydatności do drużyny . Czy niektórzy w końcu zrozumieją że Zwoliński to inny typ napastnika niż Robak.



Niestety mam racje. .Chodziło mi tu o różnice między Marcinem i Łukaszem w kontekście tego kto jest niby lepszy i kto zasługuje na plac i chyba każdy przyzna że tutaj nie ma dyskusji. .Nie kwestionuje talentu Łukasza ani tego ze jest hujowy czy zajebisty, jedno wiem na pewno, głowa w dół i póki co pozostaje mu czerpanie garściami od Robaka póki gra. .. i udowadnianie swojej przydatności kiedy zachodzi potrzeba (patrz dzisiaj)...W drugiej połowie też były grane piłki na Łukasza i nie wygrał nic. .Wdowczyk dal dupy ze zmianami i z tym Okuno to fakt, bo Akahosiemu to on mógłby buty wiązać i to tyle.


No One Like Us....We don't Care...
Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:24

  haszimoto napisał:  
Rozumiem że to inny typ napastnika i niestety taki w Pogoni nie ma racji bytu. Dopóki nie będzie silniejszy może być tylko zmiennikiem. Jak mu podadzą i przyfarci to strzeli. W Gorniku gdy grał w 1 lidze tez był słaby.
Musi sie wziąć do roboty i to wszystko.



Jeśli pomocnicy nie będą w stanie stworzyć sytuacji to nawet Robak nie da rady- jak na razie Zwoliński miał sytuacje i wykorzystywał je więc argument o przyfarceniu lekko "z dupy wzięty" . Zresztą nasza drużyna podobną grę jak w drugiej połowie prezentowała na końcu poprzedniego sezonu gdzie i Robak ustrzelił okrągłe 0.


  BadBoy napisał:  

  Leo79 napisał:  

  BadBoy napisał:  
Chyba już nie będzie pytań, wątpliwości i porównań Zwolaka do Robaka bo to straszny nietakt w stosunku do Marcina..Łukasz niczym dziecko we mgle wygląda na tym boisku.Szkoda punktów .Jestem zaniepokojony brakiem tlenu u naszych zawodników, oraz zadaje sobie pytanie co się z nimi stało w 2 połowie. .ale i tak NIEPOKONANA jest Nasza Pogoń kochana.



Niestety nie masz racji. Piszesz o braku tlenu u naszych piłkarzy w 2 połowie i krytykujesz Zwolińskiego. Zastanów się z czego ma "żyć" Zwoliński jak nie z podań pomocników. Małecki umarł w 2 połowie . Okuno poza paroma kółeczkami nic nie wypracował. Murayama po wejściu starał się ale to ten sam Murayama co z poprzednich meczów - jeździec bez głowy. Jak widzę co niektórzy wypisują na temat Zwolińskiego to od razu mi się Frączczak przypomina i wiele wypocin na temat jego nieprzydatności do drużyny . Czy niektórzy w końcu zrozumieją że Zwoliński to inny typ napastnika niż Robak.



Niestety mam racje. .Chodziło mi tu o różnice między Marcinem i Łukaszem w kontekście tego kto jest niby lepszy i kto zasługuje na plac i chyba każdy przyzna że tutaj nie ma dyskusji. .Nie kwestionuje talentu Łukasza ani tego ze jest hujowy czy zajebisty, jedno wiem na pewno, głowa w dół i póki co pozostaje mu czerpanie garściami od Robaka póki gra. .. i udowadnianie swojej przydatności kiedy zachodzi potrzeba (patrz dzisiaj)...W drugiej połowie też były grane piłki na Łukasza i nie wygrał nic. .Wdowczyk dal dupy ze zmianami i z tym Okuno to fakt, bo Akahosiemu to on mógłby buty wiązać i to tyle.



Oczywiście każdy może mieć w temacie własne zdanie . Jednak druga połowa w wykonaniu Pogoni to zero gry w ataku tylko lagi z obrony i gra na utrzymanie wyniku i a nuż coś się uda skontrować . Nie wiem gdzie widziałeś piłki zagrywane do Zwolińskiego bo tych ogólnie na połowie Lecha było bardzo niewiele a jeśli były jakieś akcje to strasznie szarpane . Oczywiście Zwoliński musi pracować jeszcze dużo nad swoją grą ale pisanie że Robak zasługuje na plac nawet nie będąc w formie to przesada.

Ostatnio edytowany przez: Leo79, 16 sierpnia 2014, 23:34 [1 raz(y)]


wasacz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3770 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:25
Brawo za walke do konca, takiej Pogoni oczekuje. Wole taki remis niz fartowne zwyciestwo. Widac ze druzyna musi sie jeszcze dograc, np z Malym, Okiem czy Zwolakiem ale wyglada to niezle. Na przestrzeni ostatnich lat, mamy teraz fajny zespol, ale co niektorym nie da sie dogodzic bo od razu LM by chcieli.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:36
Kontuzja Marcina Robaka

Na pomeczowej konferencji prasowej w tym temacie, wypowiedział się Dariusz Wdowczyk.

- „Marcin Robak ma problem z mięśniem dwugłowym. Na razie trudno powiedzieć coś więcej. Trzeba zrobić badanie usg i wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.”


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:40
wyłączcie smartfony i wypatrujcie lepiej czy Lech jakiejś zasadzki nie przygotował ...


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:41

  wasacz napisał:  
Brawo za walke do konca, takiej Pogoni oczekuje. Wole taki remis niz fartowne zwyciestwo. Widac ze druzyna musi sie jeszcze dograc, np z Malym, Okiem czy Zwolakiem ale wyglada to niezle. Na przestrzeni ostatnich lat, mamy teraz fajny zespol, ale co niektorym nie da sie dogodzic bo od razu LM by chcieli.



To jest właśnie pierdolenie gimbusów, którzy zaglądają na stadion od 2 lat. Otóż wyobraź sobie, że ja nie od razu chciałbym LM ale chodzę na Pogoń od 27 lat i jakoś się jej nie doczekałem. Znam takich co chodzą od 40 lat i też jej nie widzieli. Jeden facet co zbudował tą Pogoń to nawet zmarł zanim LM doczekał. Więc przestańcie pierdolić o "cierpliwości"', "budowaniu zespołu" i "kibicach sukcesu". Bo nie długo ten klub skończy 70 lat a na koncie dwa vicemistrzostwa i trzy przegrane finały PP." Zawsze kurwa drugi " jak mówi filmowy cytat. Już najwyższy czas coś osiągnąć i grać z takim Lechem całe 90 minut tak jak te pierwsze 45. I zamiast się jarać meczami bez porażki w tej słabiuteńkiej lidze trzeba ubolewać nad straconymi punktami w ostatnich trzech meczach. Bo ten klub buduje drużynę od 66 lat i chuja zbudował. Koniec pierdolenia, czas na zwycięstwa. Może warto zacząć od Pucharu Polski.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:42
Ja tak z innej strony... odpowiedzcie mi troache jak to z Wami jest i jak Was nazywac? Interesujecie sie Pogonia, czytacie kazdy artykul o tym klubie, sami ich wyszukujecie, poswiecacie temu zapewne niejedna chwile, komentujecie kazdy mecz, co niektorzy pisza tu spore referaty o grze poszczegolnych zawodnikow, czesc zapedza sie ze swoimi teoriami jakby na lawce trenerskiej spedzila cale zycie, no fajnie malo szkodliwe ale, czemu zaden z Was nie ruszy tylka i przejedzie sie te 250km zeby wspomoc dopingiem swoja druzyne? czesc z Was nawet na domowe mecze nie chodzi co widac po godzinach Waszych postow. Ja wiem ze emigracja ma z tym problem i nie dziwie sie ze nie sa dzis w Poznaniu. Wiem ze sa tez ludzie chorzy ktorzy nie maja szansy na takie wyprawy, zdarza sie ze czasem sie nie da , no ale zadziwiajace jest to ze im wiecej postow tu pisze jakas osoba tym zadziej chodzi na te mecze, a juz o jezdzeniu nie wspomne. Jak to jest ze taki Icar czy inny trzaska 5, a moze i wiecej postow dziennie a jak trzeba 250km pojechac za druzyna to siedzi na dupie i klepie kolejne posty? Icar to przyklad dosc wyrazisty , ale wielu z Was ciezko byloby nazwac kibicami, chyba ze typu fani Barcelony czy Realu. Zamiast oceniac pilkarzy, trenerow itp warto byloby chocby zrobic tak nie wiele jak dopingowac swoja druzyne. mniej gadania wiecej dzialania chocby tak prostego jak wycieczka do takiego Poznania.Co Wy wlasciwie robicie dla tej Pogoni , bo ze oczekiwania wielkie to juz wiem.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:45
A skąd wiesz że piszący nie byli na meczu?


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:50

  BadBoy napisał:  

  Leo79 napisał:  

  BadBoy napisał:  
Chyba już nie będzie pytań, wątpliwości i porównań Zwolaka do Robaka bo to straszny nietakt w stosunku do Marcina..Łukasz niczym dziecko we mgle wygląda na tym boisku.Szkoda punktów .Jestem zaniepokojony brakiem tlenu u naszych zawodników, oraz zadaje sobie pytanie co się z nimi stało w 2 połowie. .ale i tak NIEPOKONANA jest Nasza Pogoń kochana.



Niestety nie masz racji. Piszesz o braku tlenu u naszych piłkarzy w 2 połowie i krytykujesz Zwolińskiego. Zastanów się z czego ma "żyć" Zwoliński jak nie z podań pomocników. Małecki umarł w 2 połowie . Okuno poza paroma kółeczkami nic nie wypracował. Murayama po wejściu starał się ale to ten sam Murayama co z poprzednich meczów - jeździec bez głowy. Jak widzę co niektórzy wypisują na temat Zwolińskiego to od razu mi się Frączczak przypomina i wiele wypocin na temat jego nieprzydatności do drużyny . Czy niektórzy w końcu zrozumieją że Zwoliński to inny typ napastnika niż Robak.



Niestety mam racje. .Chodziło mi tu o różnice między Marcinem i Łukaszem w kontekście tego kto jest niby lepszy i kto zasługuje na plac i chyba każdy przyzna że tutaj nie ma dyskusji. .Nie kwestionuje talentu Łukasza ani tego ze jest hujowy czy zajebisty, jedno wiem na pewno, głowa w dół i póki co pozostaje mu czerpanie garściami od Robaka póki gra. .. i udowadnianie swojej przydatności kiedy zachodzi potrzeba (patrz dzisiaj)...W drugiej połowie też były grane piłki na Łukasza i nie wygrał nic. .Wdowczyk dal dupy ze zmianami i z tym Okuno to fakt, bo Akahosiemu to on mógłby buty wiązać i to tyle.



Porównujecie dwóch zawodników, którzy mają inne style. Robak to zawodnik, który szuka gry. Schodzi po piłkę i ja rozgrywa. Zwolak to zawodnik który czeka na podanie w polu karnym lub przed. Będą spotkania w których przyda się Robak i takie w których Zwolak. Na prawdę zluzujcie trochę i zobaczcie jakie w Lechu było ciśnienie na ten mecz, a dopiero mówcie o braku tlenu. Gdyby Robak nie był egoistą i oddał piłę mogło by być inaczej, a tak cieszmy się z tego co mamy, ponieważ mamy charakterną drużynę!


POGOŃ SZCZECIN MKS
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:53

  haszimoto napisał:  
A skąd wiesz że piszący nie byli na meczu?



a co siedzisz na trybunie i nie masz nic do roboty to sobie posty na forum trzaskasz? tzn sorry bo moze jeden gimbus tego typu sie znajdzie ale co wszyscy maja potrzebe podzielenia sie tu na forum swoimi wrazeniami z trybun w czasie rzeczywistym?


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:55
@cfan
Ja nie byłem z prostego powodu, obecnie jestem poza Szczecinem i wrócę dopiero gdzieś na dzień, dwa przed meczem u nas o ile mi się uda wyrwać wcześniej. A co do wyjazdu jak mogę to jadę, jak nie to nie ma mnie, proste. Co do meczów u siebie to w tamtym sezonie opuściłem ledwie dwa z przyczyń niezależnych od mnie, więc akurat o mnie nie można napisać, że na domowe nie chodzę jeśli już podajesz jako przykład ...


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/08/2014 23:56

  Icar napisał:  
@cfan
Co do meczów u siebie to w tamtym sezonie opuściłem ledwie dwa z przyczyń niezależnych od mnie, więc akurat o mnie nie można napisać, że na domowe nie chodzę jeśli już podajesz jako przykład ...



1 miejsce


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 00:01
Co się ryjesz, nie mieszkam już w Szczecinie. Mimo, że wiele kilometrów mnie dzieli od miasta to staram się pojawiać na meczach u nas.
Powinienem zlać jego post ale skoro już tak z "imienia" wymienia to i specjalnie mu odpisałem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.37 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005