Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2017 21:58

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Icar napisał:  
Pozdrowienia od Zwolińskiego po udanym meczu w Płocku, widać, że ciężko przeżył spotkanie:)

Takie tam promo w portalu społecznościowym.

Zwoliński, dzień po meczu, który koncertowo przejebał, promuje się na instagramie :)



W ciężkiej rozpaczy są, nie ma co ukrywać....



I dalej kurwa widzisz winę w Skorży. Zdecyduj się chłopaku. Te lenie zamiast zapierdalac lansują na innych stadionach.




Dobra, chuj, przyznaję rację. Tylko bez "chłopaku" bo się wkurwię.I zamykam tym filmikiem internety na dziś. Film p.t. "Gorycz porażki".

A Skorża też winny, że nie umie tego burdelu ogarnąć...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2017 22:09
Moskal popełniał błędy, bo nie wyciągał wniosków i trzymał kopaczy bez formy na boisku niezależnie od okoliczności.
Skorża ma jeszcze czas na ich wyciągnięcie. Jak w następnym meczu wyjdzie Węgier i Zwoliński, to wtedy już będzie mówić o błędach Skorży.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2017 22:20

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Przema napisał:  
Za Michniewicza przynjamiej cos soba reprezentowali w tej obronie. Atak moze i kaleczyl, a teraz nic nie wyglada. Dobrze, ze chociaz ten Zaluska ogarnia.



Przestań pisać bzdety. Co wyglądało za Michniewicza? Oczy kurwa krwawiły. Trzeba było się zmuszać iść na stadion. Nie jest tutaj wina w Skorży tylko w tych nierobach.

Pisałem już 100 razy napiszę 101. Z Kortami, Zwolińskimi, Rudolami, Listkowskimi i Matyniami to możemy sobie kurwa grać w 1 lidze. Do tego wisienka na torcie czyli Stolarczyk. Rzygać się chce jak słyszę te nazwiska.



Bzdety? Teraz masz radość oglądając poczynania tego zespołu, który nie wygrał u siebie w lidze? I dla którego 0-0 jest sukcesem? Zagraliśmy pół dobrego spotkania w lidze i jedno doskonałe w PP, które teraz jawi się jak wypadek przy pracy.
Wczesny Michniewicz był u nas dobry, gra wyglądała przyzwoicie, skuteczna defensywa, dyscyplina taktyczna, w ataku też coś umieli pograć. Potem się zesrało i trener zaczął pajacować to i frekwencja siadła. Obecna frekwencja to stan na wyrost, ludzie wierzą w magię nazwiska trenera, co jak się okazuje,na razie jest bez pokrycia.
Na dziś Skorża nie ma podejścia do dorobku punktowego Michniewicza u nas. Taki są fakty. 0.88 pkt na mecz Skorży to jest kompromitacja trenera a nie wina grajków. Jebany tu zewsząd Moskal z takim samym składem i parodystą w bramce umiał zrobić tu więcej i wyglądał to lepiej (w tym samym punkcie sezonu).
Ci grajkowie co ich wymieniasz to przecież i u Czesia byli. Porównując personalia to gruby miał przecież słabszą kadrę niż teraz ma Skorża a wyniki robił lepsze.
Oczy krwawią teraz, patrząc na zespół Skorży, który zbiera oklep od kogo się da. Kiedyś było by chociaż 0-0 z taką Sandecją czy Wisłą Płock. Ostatnio taką kupę graliśmy za Kociana:wolno, bez ambicji i pomysłu,bez chęci odwrócenia wyniku. Jak się to skończyło dla trenera wiemy. Na dziś Skorża to rozczarowanie. Pomyśl zanim znów na kogoś skoczysz.



Co Ty możesz wiedzieć. Jak podobała się Tobie gra za Michniewicza to ja nie mam pytań. Żadnych. Skorża ma pełne zaufanie i dobrze. Mam nadzieje że po każdej rundzie będą odchodzić te nieroby. Mówisz o Skorży że jest cienki? Facet który na chwile obecną jest najbardziej utytuowanym trenerem w Polsce? Brak słów. A i wole oglądać grę za Skorży niż miernote Michniewicza.


To chyba tylko dlatego, ze Skorza w CV ma wiecej sukcesow, bo jesli chodzi o porownanie gry Pogoni za jednego i drugiego trenera, to moge isc na kompromis i powiedziec, ze zbyt duzej roznicy to nie ma. Dodajac do tego fakt, ze Skorza ma lepsza personalnie kadre to juz w ogole porownania nie maja sensu.
Tak, Skorza jest cienki. Do tej pory jechal na lansie, ktory wyrobil w reprze i pracowal z najlepszymi klubami w ekstraklasie, gdzie wlasciwie nie musial nic budowac, bo dostawal gotowy material. Znamiene, ze nigdzie ten najlepszy trener w kraju na dluzej nie osiadl, a kazdy jego klub gral dokladnie tak samo, dopasowywal swoj styl pod zawodnikow a nie na odwrot i tutaj mozna zakonczyc dyskusje. Bledy jak powielal tak powiela nadal (Wloch w sztabie szkoleniowym), jak nie mial pomyslu na gre Pogoni tak nadal nie ma, zreszta probuje grac to samo co mial w Poznaniu czy Warszawie. Czyli postawny silny napastnik robiacy miejsce dla wchodzacych z glebi pola zawodnikow, dlatego na powazna szanse dla Stasiaka predko bym nie liczyl, nawet pomimo faktu, ze Zwolinski nie prezentuje poki co poziomu nawet II ligowego.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2017 22:33

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Przema napisał:  
Za Michniewicza przynjamiej cos soba reprezentowali w tej obronie. Atak moze i kaleczyl, a teraz nic nie wyglada. Dobrze, ze chociaz ten Zaluska ogarnia.



Przestań pisać bzdety. Co wyglądało za Michniewicza? Oczy kurwa krwawiły. Trzeba było się zmuszać iść na stadion. Nie jest tutaj wina w Skorży tylko w tych nierobach.

Pisałem już 100 razy napiszę 101. Z Kortami, Zwolińskimi, Rudolami, Listkowskimi i Matyniami to możemy sobie kurwa grać w 1 lidze. Do tego wisienka na torcie czyli Stolarczyk. Rzygać się chce jak słyszę te nazwiska.



Bzdety? Teraz masz radość oglądając poczynania tego zespołu, który nie wygrał u siebie w lidze? I dla którego 0-0 jest sukcesem? Zagraliśmy pół dobrego spotkania w lidze i jedno doskonałe w PP, które teraz jawi się jak wypadek przy pracy.
Wczesny Michniewicz był u nas dobry, gra wyglądała przyzwoicie, skuteczna defensywa, dyscyplina taktyczna, w ataku też coś umieli pograć. Potem się zesrało i trener zaczął pajacować to i frekwencja siadła. Obecna frekwencja to stan na wyrost, ludzie wierzą w magię nazwiska trenera, co jak się okazuje,na razie jest bez pokrycia.
Na dziś Skorża nie ma podejścia do dorobku punktowego Michniewicza u nas. Taki są fakty. 0.88 pkt na mecz Skorży to jest kompromitacja trenera a nie wina grajków. Jebany tu zewsząd Moskal z takim samym składem i parodystą w bramce umiał zrobić tu więcej i wyglądał to lepiej (w tym samym punkcie sezonu).
Ci grajkowie co ich wymieniasz to przecież i u Czesia byli. Porównując personalia to gruby miał przecież słabszą kadrę niż teraz ma Skorża a wyniki robił lepsze.
Oczy krwawią teraz, patrząc na zespół Skorży, który zbiera oklep od kogo się da. Kiedyś było by chociaż 0-0 z taką Sandecją czy Wisłą Płock. Ostatnio taką kupę graliśmy za Kociana:wolno, bez ambicji i pomysłu,bez chęci odwrócenia wyniku. Jak się to skończyło dla trenera wiemy. Na dziś Skorża to rozczarowanie. Pomyśl zanim znów na kogoś skoczysz.



Co Ty możesz wiedzieć. Jak podobała się Tobie gra za Michniewicza to ja nie mam pytań. Żadnych. Skorża ma pełne zaufanie i dobrze. Mam nadzieje że po każdej rundzie będą odchodzić te nieroby. Mówisz o Skorży że jest cienki? Facet który na chwile obecną jest najbardziej utytuowanym trenerem w Polsce? Brak słów. A i wole oglądać grę za Skorży niż miernote Michniewicza.



To oglądaj tą grę ale nie pierdol już bo starczy. Walę w twoim stylu to może załapiesz wreszcie. I popatrz na tabelę w przerwie na onanizm nad geniuszem trenera Skorży.Nigdzie nie napisałem, że mi się gra za Czesia podobała. Mniej kurwuj to się może skupisz na czytaniu ze zrozumieniem.
Prosto ci napiszę: na dziś Skorża nie jest lepszy niż Moskal czy Czesiek. Jest gorszy bo punktów jest mniej, kadrę ma lepszą a zespół jest rozpierdolony jak nigdy. Ten utytułowany trener nie ma pomysłu jak to pozbierać. Poczytaj wyżej co Przema napisał, mądrze to wyłożył, chociaż pewnie niewiele z tego zrozumiesz.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2017 22:50

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Przema napisał:  
Za Michniewicza przynjamiej cos soba reprezentowali w tej obronie. Atak moze i kaleczyl, a teraz nic nie wyglada. Dobrze, ze chociaz ten Zaluska ogarnia.



Przestań pisać bzdety. Co wyglądało za Michniewicza? Oczy kurwa krwawiły. Trzeba było się zmuszać iść na stadion. Nie jest tutaj wina w Skorży tylko w tych nierobach.

Pisałem już 100 razy napiszę 101. Z Kortami, Zwolińskimi, Rudolami, Listkowskimi i Matyniami to możemy sobie kurwa grać w 1 lidze. Do tego wisienka na torcie czyli Stolarczyk. Rzygać się chce jak słyszę te nazwiska.



Bzdety? Teraz masz radość oglądając poczynania tego zespołu, który nie wygrał u siebie w lidze? I dla którego 0-0 jest sukcesem? Zagraliśmy pół dobrego spotkania w lidze i jedno doskonałe w PP, które teraz jawi się jak wypadek przy pracy.
Wczesny Michniewicz był u nas dobry, gra wyglądała przyzwoicie, skuteczna defensywa, dyscyplina taktyczna, w ataku też coś umieli pograć. Potem się zesrało i trener zaczął pajacować to i frekwencja siadła. Obecna frekwencja to stan na wyrost, ludzie wierzą w magię nazwiska trenera, co jak się okazuje,na razie jest bez pokrycia.
Na dziś Skorża nie ma podejścia do dorobku punktowego Michniewicza u nas. Taki są fakty. 0.88 pkt na mecz Skorży to jest kompromitacja trenera a nie wina grajków. Jebany tu zewsząd Moskal z takim samym składem i parodystą w bramce umiał zrobić tu więcej i wyglądał to lepiej (w tym samym punkcie sezonu).
Ci grajkowie co ich wymieniasz to przecież i u Czesia byli. Porównując personalia to gruby miał przecież słabszą kadrę niż teraz ma Skorża a wyniki robił lepsze.
Oczy krwawią teraz, patrząc na zespół Skorży, który zbiera oklep od kogo się da. Kiedyś było by chociaż 0-0 z taką Sandecją czy Wisłą Płock. Ostatnio taką kupę graliśmy za Kociana:wolno, bez ambicji i pomysłu,bez chęci odwrócenia wyniku. Jak się to skończyło dla trenera wiemy. Na dziś Skorża to rozczarowanie. Pomyśl zanim znów na kogoś skoczysz.



Co Ty możesz wiedzieć. Jak podobała się Tobie gra za Michniewicza to ja nie mam pytań. Żadnych. Skorża ma pełne zaufanie i dobrze. Mam nadzieje że po każdej rundzie będą odchodzić te nieroby. Mówisz o Skorży że jest cienki? Facet który na chwile obecną jest najbardziej utytuowanym trenerem w Polsce? Brak słów. A i wole oglądać grę za Skorży niż miernote Michniewicza.



To oglądaj tą grę ale nie pierdol już bo starczy. Walę w twoim stylu to może załapiesz wreszcie. I popatrz na tabelę w przerwie na onanizm nad geniuszem trenera Skorży.Nigdzie nie napisałem, że mi się gra za Czesia podobała. Mniej kurwuj to się może skupisz na czytaniu ze zrozumieniem.
Prosto ci napiszę: na dziś Skorża nie jest lepszy niż Moskal czy Czesiek. Jest gorszy bo punktów jest mniej, kadrę ma lepszą a zespół jest rozpierdolony jak nigdy. Ten utytułowany trener nie ma pomysłu jak to pozbierać. Poczytaj wyżej co Przema napisał, mądrze to wyłożył, chociaż pewnie niewiele z tego zrozumiesz.



Tak mnie wkurwiasz że chętnie się z Tobą spotkam na meczu albo po meczu. Podaj namiar to ja Ci wytłumacze o co mi chodzi. A że nie podasz to powiem Ci internetowwy chłopaku nie wiesz jak to wszystko wogóle funcjonuje, fakty opierasz na tym co Parada napisze na tłiterze, a we wtorek napiszesz że pilkarzyki pięknie grali i kochasz Skorże i całą reszte chłopaków. Idz spać bo jutro do szkoły.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 06:10
@Mazi cóż argumenty się skończyły, zostały bluzgi? Dużo zdrowia życzę. Z takimi typami jak ty nie zwykłem się spotykać.Namiar to ci mogę dać, słodki misiu, do lekarza specjalisty co by napięcie nerwowe pomógł obniżyć.
Ale, że ty wiesz jak to "wszystko" funkcjonuje to oświeć nas. To, że piłkarzyki lenie i trzeba ich "wyjebać" to już wiadomo. Zdradź jednak tej swojej fachowości i wytłumacz dlaczego zajebisty Skorża nie umie tego poukładać, chociaż szło to jakoś za beznadziejnego Moskala i chujowe go Czesia.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 18 września 2017, 07:55 [1 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 07:59
To jak to jest z tym Skorza? Taki dobry, ze jak do nas przychodzil to na forum legionistow nam wspolczuli :)

Wina lezy po kazdej stronie. Zarzadu. Kopaczy. Trenera. Obecnie najwiecej po stronie trenera, ktory nawet nie probuje posadzic na lawce co bardziej bezwartosciowych ogniw, nie pierdolnie reka w stol tylko tak trwa w tym i trwa az pewnie go zwolnia. I to jest wlasnie dziwne, poniewaz taki utytulowany, powinien miec posluch i szacunek wiec i pilkarze i zarzad powinni go posluchac i kazda strona powinna cos zmienic. Jakie widzimy zmiany? Kolejny kompromitujacy wynik i kolejne blyski na tt, czy to ze strony klubu czy pilkarzy.

A Ty Mazii ochlon. Bo oczy to krwawia od Twojego kurwowania na lewo i prawo. Jakas melisa albo blant by Ci sie przydal :).


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 08:18
Proponuję trochę ochłonąć i nie wyciągać wniosków po fociach z Insta i FB. Dlaczego? Może dlatego, że sam Skorża kazał im na 1-2 dni wyluzować. Nie chcę ich brać w obronę, bo zagrali ewidentnie beznadziejnie i nic ich nie broni, ale kto wie, czy Zwolak, AF czy AG nie dostali przykazu, aby zluzowali poślady. Są różne metody treningowe, a jako że to początek sezonu - zakładam, że jest jakiś problem mentalny i trzeba go jakoś rozwiązać.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 09:16
W obecnej sytuacji to by chyba przydałaby się dodatkowa praca a nie odpoczynek raczej. Można było zostać w Płocku na jakimś zgrupowaniu. Potem będzie argument, że ciężki tydzień, dalekie trasy itp.Skorża uznał, że lepsza regeneracja u siebie. Z tego co widać niedziela była wolna. Kiedy czas na pracę?
Wracam do tego co wcześniej: dlaczego na tle przeciętnych rywali jak Wisła Płock czy Sandecja jesteśmy wolniejsi i mniej wybiegani? Co z przygotowaniem fizycznym? Może tu jest problem, że nogi nie niosą?


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 09:29
Może przygotowanie fizyczne nie jest problemem. Gdyby tak było, nie wygralibyśmy z Lechem i nie dobijalibyśmy Piasta w 90 minucie meczu. Problemem jest raczej głowa, a skoszarowanie zespołu na x dni daleko od domu nie musi przynieść korzyści. Jutro mają mecz z Bytovią, więc taki dzień regeneracji dla "ciała i ducha" mógłby być nawet wskazany. I nie zdziwię się, gdy zobaczymy w Bytowie zupełnie inną drużynę.

Kibice mają być prawo zdenerwowani (sam jestem po ostatnim meczu), ale trener ma prawo robić z drużyną co chce i stosować swoje metody na polepszenie wyników.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 09:39
Zobaczymy, może jest jak piszesz. "Tylko" 1 pkt. mniej niż Moskal rok temu ale trzeba zacząć punktować jeżeli myślimy o top8. Miejmy nadzieję, że to wszystko odpali wreszcie.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 10:41
Takie mecze jak z Zagłębiem miały się już nie powtórrzyć. Ciężko się broni tej ekipy. Brak argumentów... Dvali - ostoja defensywy do tej pory - kopie się w czoło. Do tego Fojut po długoej kontuzji. Przy pierwszej bramce jak zwykle AG7 "ofiarnie" wrócił się za tym Gruzinem, który zdążył jeszcze wkręcić Niepsuja, do tej pory solidnego obrońcę.
Cholera by to wszystko wzięła.


INDIOS BRAVOS
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 15:15
A moim zdaniem problem nie jest Skorża. Chociaż i jemu można coś zarzucić. U nas zmieniają się cały czas trenerzy przy praktycznie nie zmieniającej się kadrze a raczej trzonowi zespołu. Jeśli było tu tylu trenerów i żadnemu się na dłuższą metę nie udało osiągnąć sukcesu to problem jest w zawodnikach. Większość z nich już pewnego poziomu nie przeskoczy. Mało tego dobrze im w tym towarzystwie wzajemnej adoracji. Kontrakty dobre, podpisane na kilka lat. Nie pamiętam żeby któryś dostał kare albo został zesłany do rezerw. Dla mnie czas niektórych się tu skończył. W takim Górniku też był problem, nazwiska w miarę znane ale nie było zespołu. Ile jeszcze trenerów ma przyjść żeby w końcu ktoś doszedł do wniosku że z tym materiałem nawet i Guardiola nic nie zrobi?


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 17:49

  kosa1749 napisał:  
Jeśli było tu tylu trenerów i żadnemu się na dłuższą metę nie udało osiągnąć sukcesu to problem jest w zawodnikach.


Ale co jest tym sukcesem dla nas ? Wg. mnie mamy skład na środek tabeli i od kilku lat zajmujemy miejsce w środku tabeli. A czy to będzie 6 miejsce czy 10 to loteria.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 18:57

  Cytat:  
a skoszarowanie zespołu na x dni daleko od domu nie musi przynieść korzyści

Była już kiedyś u nas taka historia, z Gutowem (?) i pewnie co poniektórzy pamiętają jak to się skończyło ...
Przyłączam się do opinii, że problemem nie jest trener - za dużo i za długo jesteśmy skazani na całkowitą jałowość widowiska. Problemem są niektórzy piłkarze i niestety póki będą w składzie to będziemy musieli na takie przypadki być gotowi.

Inna sprawa, że wracają do składu Fojut i Hołota i gramy najgorszy albo jeden z najgorszych meczów w sezonie - przypadek?


  Cytat:  
Obecnie najwiecej po stronie trenera, ktory nawet nie probuje posadzic na lawce co bardziej bezwartosciowych ogniw,

To znaczy kogo miał posadzić? Bo od początku sezonu nie bał się nie stawiać na Mate, Hołotę, Fojuta czy kiepskiego Murawskiego. Nie przesadzajmy też w drugą stronę - nie mamy składu, gdzie mamy wartościowych dublerów i czasami trzeba ogarnąć skład z tego co jest ...


  Cytat:  
wkręcić Niepsuja, do tej pory solidnego obrońcę.

Też tutaj trzeba uważać bo Niepsuj potencjał może ma ale popełnia niesamowicie dużo błędów w defensywie (szczególnie w ustawieniu) i czasami zapędza się do przodu psując akcję i narażając drużynę na kontratak.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 19:30
Kogo ma posadzić, listę Ci zrobić? Główni grają piach ale i tak grają, dziwna polityka. Skoro główni nie dają rady, niech zagrają młodzi. Gorzej nie będzie. I tak jest albo remis albo w pizdę. Może uda się na ambicji im coś wyszarpać. Przecież mamy podobno taką rozwijającą się akademię. Na to wychodzi, że akademia taka jak scouting, jak komitet transferowy i wiele innych aspektów naszego klubu, czyli nijaka skoro nie widać tych młodych, kiedy nie ma żadnej innej alternatywy. A czyja to wina, że nie spróbuje czegoś innego ? No chyba trenera. Moskal miał ciśnięte, że nie wyciąga wniosków, a Skorża to co? Ja nie zauważyłem żeby jakieś wyciągał - sam zauważyłeś, że stawiał na Hołotę, teraz postawił na Hołotę i wyszła taka sraka.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 19:30
Posadzic to nalezalo Gyurcso. Wegier w kazdym meczu, poza klepnieciem Wisly 6:2 daje ku temu mocne powody.

Nie bal sie stawiac na Mate? Nie to, ze sie domagam jego gry, ale ile minut w tym sezonie zagral? Fojut to inna historia, bo tu na przeszkodzie stanely kontuzje i sprawy osobiste. Murawski wiadomo, ze wiek ma jaki ma, ale zdaje sie, ze przedluzenie z nim kontraktu bylo jednym z warunkow Skorzy przyjscia do Szczecina. Tymczasem Muras poki co nie odgrywa zadnej roli w tym zespole. Raczej zagral za malo zeby wieszac na nim psy. To samo tyczy sie Holoty, zwlaszcza ze to dosc newralgiczna pozycja i wszyscy dobrze pamietaja jak bylo z Matrasem.
Zadnemu z nich nie mialbym nic do zarzucenia, ale Wegier to powinien ze 3 mecze pojezdzic z rezerwami po Pcimiach Dolnych, to moze wtedy doceni pierwszy sklad i granie na ladnych stadionach w ekstraklasie. Poki co wyglada jakby gral za kare, a potencjal ma taki, ze w pojedynke moglby ten sklad pociagnac, zwlaszcza majac na drugim skrzydle Deleva czy nawet Formelle. W ogole patrzac na to co sie dzieje, to wydaje mi sie, ze Skorza powinien zaryzykowac gre bez nominalnego napastnika, a z przodu wystawic po prostu Deleva, ewentualnie tego Jarocha. Gorzej od Zwolaka sie po prostu nie da i to wlasnie Lukasz jest drugim gosciem do odpalenia ze skladu.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 19:56
@Przema: Jaroch wypożyczony do Miedzy, chyba myślałeś o Stasiaku? Wg. mnie Skorża na niego nie postawi. Nie przyzna się do błędu.

@nara: Skorża to nie jest taki trener. On jakby mógł to by grał tą samą 11. Z ligi spadnie niż dokona jakiś rewolucyjnych zmian. Będzie wracał do Hołoty z 15 razy a nie wykorzysta Mate. Zwoliński nie strzeli bramki przez sezon a Stasiaka nie spróbuje. Prędzej go wypożyczy.

Trudno tu jasno wskazać winnego wobec tej sytuacji w której jesteśmy. Pewnie wszystkie elementy po trochu. O trenerze już było wałkowane. Co do winy "góry" to macie rację. Nie sprawdza się założenie budowania tej drużyny metodą ewolucji - tu potrzeba rewolucji: trzeba wstrząsnąć tym zespołem i paru już podziękować bo ten układ nie funkcjonuje. Problem w tym, że my nie mamy pieniędzy na takie działanie tzn. na pozyskanie kilku wartościowych zawodników w miejsce tych odpalonych. Koło się zamyka.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 21:33
Tak, chodzilo mi o Stasiaka. Co nie zmienia faktu, ze zgadzam sie z dalsza czescia zdania. Jesli nogi nie urwie Zwolakowi/Fraczczakowi/Delevowi to nie doczekamy sie debiutu mlodego. Chyba ze w jakims nieznaczacym meczu przy ustalonym meczu (np. z Bytovia jutro), ale i tak patrzac na to jak Skorza pracowal z mlodymi w poprzednich klubach nie liczylbym na to za bardzo.


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2017 22:01
Od jutra Wdowczyk do wzięcia ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005