Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 14:13
Ostatnia szansa Małeckiego...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 17:01
Co trzeba być za frajerem, żeby gwizdać na zawodnika Pogoni Szczecin. Nieważne kim on jest i jak gra, gdy ubiera koszulkę Pogoni i wychodzi na murawę, to mamy wspólny cel.

Odnośnie samego meczu, to zastanawiam się czy to ja żyję w innej rzeczywistości. Wczorajsze spotkanie podobało mi się bardzo, była walka, był wkurwiający sędzia i zwycięski gol w doliczonym czasie gry. Wiedzę na temat braku umiejętności zawodników już mam nie od dziś, śmieszą mnie pieniądze, jakie otrzymują, ale to jest Pogoń Szczecin - cieszy mnie przyjście na stadionie, spotkanie kumpli, dopingowanie. Wyniki i gra są na dalszym planie.

Zawodnik meczu: Sochan - niesamowite zaangażowanie, przydałaby się taka osoba również na murawie, aby pokazać, że jedna osoba może zrobić ogromną różnicę, oddziaływać na innych, jeżeli robi to z sercem i wiarą.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 17:15

  weteran58 napisał:  

  londoner napisał:  

  weteran58 napisał:  
Nie gwiżdże się na zawodnika w granatowo-bordowym trykocie na stadionie przy ul. Twardowskiego.Wytłumaczyć kurwa dlaczego ?




A może to były gwizdy na trenera w granatowej kurtce?



Nie na trenera tylko na zawodnika i nie pal głupa że,nie wiesz do kogo były skierowane te frajerskie gwizdy .



Dla mnie też dramat. Ale co zrobić. Jeden idiota gwizdnie a reszta załapie.

Aka tragedia!!!!


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 17:47

  Ka. napisał:  
Co trzeba być za frajerem, żeby gwizdać na zawodnika Pogoni Szczecin. Nieważne kim on jest i jak gra, gdy ubiera koszulkę Pogoni i wychodzi na murawę, to mamy wspólny cel.

Odnośnie samego meczu, to zastanawiam się czy to ja żyję w innej rzeczywistości. Wczorajsze spotkanie podobało mi się bardzo, była walka, był wkurwiający sędzia i zwycięski gol w doliczonym czasie gry. Wiedzę na temat braku umiejętności zawodników już mam nie od dziś, śmieszą mnie pieniądze, jakie otrzymują, ale to jest Pogoń Szczecin - cieszy mnie przyjście na stadionie, spotkanie kumpli, dopingowanie. Wyniki i gra są na dalszym planie.

Zawodnik meczu: Sochan - niesamowite zaangażowanie, przydałaby się taka osoba również na murawie, aby pokazać, że jedna osoba może zrobić ogromną różnicę, oddziaływać na innych, jeżeli robi to z sercem i wiarą.



Po 1 kultury troche.
Po 2 a dlaczego ludzie maja nie gwizdac. Fakt akurat broni go tylko to ze jest slaby a wrecz dramatycznie slaby, ale moze jeszcze cos z niego bedzie. A wracajac do meritum jakby gral w naszych barwach teraz np Reiss czy Celeban to tez mam nie gwizdac?


Surowi rodzice
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 18:41

  weteran58 napisał:  

  londoner napisał:  

  weteran58 napisał:  
Nie gwiżdże się na zawodnika w granatowo-bordowym trykocie na stadionie przy ul. Twardowskiego.Wytłumaczyć kurwa dlaczego ?




A może to były gwizdy na trenera w granatowej kurtce?



Nie na trenera tylko na zawodnika i nie pal głupa że,nie wiesz do kogo były skierowane te frajerskie gwizdy .



Matrasowi gwizdy na zdrowie (i na rozwój kariery) wyszły, to może i z Przybeckim będzie podobnie?


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 18:52

  Trudne sprawy napisał:  

  Ka. napisał:  
Co trzeba być za frajerem, żeby gwizdać na zawodnika Pogoni Szczecin. Nieważne kim on jest i jak gra, gdy ubiera koszulkę Pogoni i wychodzi na murawę, to mamy wspólny cel.

Odnośnie samego meczu, to zastanawiam się czy to ja żyję w innej rzeczywistości. Wczorajsze spotkanie podobało mi się bardzo, była walka, był wkurwiający sędzia i zwycięski gol w doliczonym czasie gry. Wiedzę na temat braku umiejętności zawodników już mam nie od dziś, śmieszą mnie pieniądze, jakie otrzymują, ale to jest Pogoń Szczecin - cieszy mnie przyjście na stadionie, spotkanie kumpli, dopingowanie. Wyniki i gra są na dalszym planie.

Zawodnik meczu: Sochan - niesamowite zaangażowanie, przydałaby się taka osoba również na murawie, aby pokazać, że jedna osoba może zrobić ogromną różnicę, oddziaływać na innych, jeżeli robi to z sercem i wiarą.



Po 1 kultury troche.
Po 2 a dlaczego ludzie maja nie gwizdac. Fakt akurat broni go tylko to ze jest slaby a wrecz dramatycznie slaby, ale moze jeszcze cos z niego bedzie. A wracajac do meritum jakby gral w naszych barwach teraz np Reiss czy Celeban to tez mam nie gwizdac?



Ale kurwa Reiss czy Celeban nie wchodził wczoraj na boisko ,tylko młody chłopak którego ściągnął mój ukochany od 50 lat klub.Ten ukochany klub ubrał go w granatowo-bordowe barwy ze złotym gryfem na sercu ,ten klub płaci mu pieniądze i chłopak stara się jak może żeby, ten że klub odnosił sukcesy .Powtarzam stara się jak może ,a banda frajerów mieniących się kibicami Pogoni wygwizduje go niemiłosiernie . Trochę kultury ? nie rozsmieszaj mnie i o kulturę poproś tych gwizdajacych frajerów ,bo ten co gwiżdże czy ubliża zawodnikowi klubu któremu kibicuje ,nie nazywa się kibic tylko frajer . Gwizdasz na zawodnika Lecha ...gwizdasz na zawodnika Cracovi.....gwizdasz na zawodnika Arki ....i na zawodnika Pogoni ......czy ty kurwa kulturalny człowieku nie widzisz różnicy ? Bez odbioru..

Ostatnio edytowany przez: Fryzjer Zwolaka., 3 grudnia 2015, 19:30 [2 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 21:28
Ale się tu spinacie zupełnie bez sensu.Gwizdy są elementem widowiska i tak jak ktoś napisał potrafią wpłynąć na ambicje co niektórych.Śpiewanie "Pogoń grać k..mać" czy gwizdy po beznadziejnej pierwszej połowie tak samo.
Niestety inaczej trzeba odbierać gwizdy na gracza co wchodzi na boisko bo on jeszcze niczego nie zepsuł.
Reakcja trybun w przypadku Przybeckiego była kompilacja kilku zdarzeń.
Dezaprobatą na zdjęcie Małeckiego który nie grał żle a zostawienie gościa który nie wiedzieć dlaczego jest nie do ruszenia nawet jak gra żenująco (Fraczczak).Po wtóre wpuszczenia gracza który pomimo ze prawie nic nie daje przez cała rundę to jest pierwszym zmiennikiem a siedzi np.Danielak który przed kontuzją zagrał dwa bardzo fajne mecze i zaczął dawac cos temu zespołowi.
To po prostu irytuje juz wielu i w koncu jest reakcja...która bardziej była skierowana w poczynania Michniewicza niż w samego Przybeckiego.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 22:39

  weteran58 napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  

  Ka. napisał:  
Co trzeba być za frajerem, żeby gwizdać na zawodnika Pogoni Szczecin. Nieważne kim on jest i jak gra, gdy ubiera koszulkę Pogoni i wychodzi na murawę, to mamy wspólny cel.

Odnośnie samego meczu, to zastanawiam się czy to ja żyję w innej rzeczywistości. Wczorajsze spotkanie podobało mi się bardzo, była walka, był wkurwiający sędzia i zwycięski gol w doliczonym czasie gry. Wiedzę na temat braku umiejętności zawodników już mam nie od dziś, śmieszą mnie pieniądze, jakie otrzymują, ale to jest Pogoń Szczecin - cieszy mnie przyjście na stadionie, spotkanie kumpli, dopingowanie. Wyniki i gra są na dalszym planie.

Zawodnik meczu: Sochan - niesamowite zaangażowanie, przydałaby się taka osoba również na murawie, aby pokazać, że jedna osoba może zrobić ogromną różnicę, oddziaływać na innych, jeżeli robi to z sercem i wiarą.



Po 1 kultury troche.
Po 2 a dlaczego ludzie maja nie gwizdac. Fakt akurat broni go tylko to ze jest slaby a wrecz dramatycznie slaby, ale moze jeszcze cos z niego bedzie. A wracajac do meritum jakby gral w naszych barwach teraz np Reiss czy Celeban to tez mam nie gwizdac?



Ale kurwa Reiss czy Celeban nie wchodził wczoraj na boisko ,tylko młody chłopak którego ściągnął mój ukochany od 50 lat klub.Ten ukochany klub ubrał go w granatowo-bordowe barwy ze złotym gryfem na sercu ,ten klub płaci mu pieniądze i chłopak stara się jak może żeby, ten że klub odnosił sukcesy .Powtarzam stara się jak może ,a banda frajerów mieniących się kibicami Pogoni wygwizduje go niemiłosiernie . Trochę kultury ? nie rozsmieszaj mnie i o kulturę poproś tych gwizdajacych frajerów ,bo ten co gwiżdże czy ubliża zawodnikowi klubu któremu kibicuje ,nie nazywa się kibic tylko frajer . Gwizdasz na zawodnika Lecha ...gwizdasz na zawodnika Cracovi.....gwizdasz na zawodnika Arki ....i na zawodnika Pogoni ......czy ty kurwa kulturalny człowieku nie widzisz różnicy ? Bez odbioru..



Weteran jako stara gwardia wyzywasz na prawo i lewo wszystkich od frajerow.
Lepiej bez kitu bez odbioru


Surowi rodzice
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 22:59
Za staranie się to można bić brawo juniorowi, który gra debiut. Nie prawie 25-letniemu zawodnikowi, który ma koło 50 meczów w Ekstraklasie, a jego jedyny atut to szybkość, który wczoraj zaprocentował (nie chcę umniejszać, ale z fartem), jednak nie przynosił efektu w poprzednich meczach i samo bieganie, to nie ta dyscyplina.

Ładny gest Małeckiego, tak pół żartem, to skoro tak chętnie wypełnił prośbę, to może tak obkleić cały stadion hasłami: "Małecki dośrodkowuj celnie", "Akahoshi obudź się", "Dwaliszwili ładuj na bramkę nie obok". ;)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/12/2015 23:13
najlepiej wogole klaskac nawet jak wpierdola 0:6 i krzyczec nic sie nie stalo po porazce bedziecie mocniejsi! a za te ostatnie 5 meczy to wogole wielkii szacunek ,ze wogole wyszli na mecz bo przeciez mogli sie poobrazac i nie wyjsc!! filharmonia ksystka juz dziala tam napewno gwizdow nie bedzie!!! informacja dla paru wiernych co nie gwizdza!!!
http://dumapomorza.pl/milosz-przybecki-zrobie-wszystko-by-zamiast-gwizdow-uslyszec-brawa/

nawet on wie ,ze jak sie gra chujnie to sie gwizdy naleza i bedzie chcial zrobic wszystko zeby ich wiecej nie bylo nie placz jak wiekszosc i nie wyzywa ludzi dookola tylko zacisnie zeby i mam nadzieje ,ze da rade !! brawo on!!!

Ostatnio edytowany przez: badboy22, 3 grudnia 2015, 23:19 [1 raz(y)]


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 00:02

  Przybecki napisał:  

Ja skupiam się tylko i wyłącznie na treningu, w którym daję z siebie maksimum możliwości.


Niech się skupia tylko i wyłącznie na tym co pokazuje w meczu bo my treningi to mamy gdzieś.

  AF9 napisał:  
Nie zawsze wychodzi to dobrze, ale może taka już moja rola, że jestem "zapchajdziurą". Już się do tego przyzwyczaiłem.


Zapchajdziura zapchajdziurą, ale pokaż cokolwiek w meczu gościu! CM 711 jest tak stronniczy, że szok, tak nie powinno być, że ktoś tak słaby ma immunitet i patent na grę w każdym spotkaniu. To jest ekstraklasa, a nie orlik. Nawet nie jest młody, ani to wychowanek.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 02:05
Tak Czesiu jest stronniczy w tym przypadku, tak jak kurwa każdy trener który tutaj przychodzi, jest stronniczy w temacie Adasia. Są ślepi, nie znają się na swoich fachu, już od tylu lat. Tylko wielki Pan Omnislash się zna.
Jest w gorszej formie, przydałaby mu się ławka, co zawsze mu dobrze robiło, ale nie ma kim go zastąpić. Tutaj mamy samych ludzi bez formy.
Wniosek jest bardzo prosty, nawet będący ostatnio bez formy Adam, jest lepszy od ludzi siedzących na ławce. Co za każdym razem udowadniają wchodząc z niej na boisko. Więc skończ już pisać te bzdety o tym, dlaczego jest na boisku zamiast na ławce.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 10:26

  Icar napisał:  
Tak Czesiu jest stronniczy w tym przypadku, tak jak kurwa każdy trener który tutaj przychodzi, jest stronniczy w temacie Adasia. Są ślepi, nie znają się na swoich fachu, już od tylu lat. Tylko wielki Pan Omnislash się zna.
Jest w gorszej formie, przydałaby mu się ławka, co zawsze mu dobrze robiło, ale nie ma kim go zastąpić. Tutaj mamy samych ludzi bez formy.
Wniosek jest bardzo prosty, nawet będący ostatnio bez formy Adam, jest lepszy od ludzi siedzących na ławce. Co za każdym razem udowadniają wchodząc z niej na boisko. Więc skończ już pisać te bzdety o tym, dlaczego jest na boisku zamiast na ławce.



Prócz tego, że inni skrzydłowi są bez pojęcia i bez formy to Michniewicz powtarzał po meczu o zmęczeniu i braku odpowiedniej regeneracji po meczu ze Śląskiem. Frączczak zawsze był jednym z lepszych pod względem biegania i wytrzymałości, więc normalne, że w takiej sytuacji go nie zmieni. Aka, Małecki, Listkowski - zawsze pod tym względem odstawali i stąd takie zmiany w meczu z Lechią.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 12:46

  kiko napisał:  

  Icar napisał:  
Tak Czesiu jest stronniczy w tym przypadku, tak jak kurwa każdy trener który tutaj przychodzi, jest stronniczy w temacie Adasia. Są ślepi, nie znają się na swoich fachu, już od tylu lat. Tylko wielki Pan Omnislash się zna.
Jest w gorszej formie, przydałaby mu się ławka, co zawsze mu dobrze robiło, ale nie ma kim go zastąpić. Tutaj mamy samych ludzi bez formy.
Wniosek jest bardzo prosty, nawet będący ostatnio bez formy Adam, jest lepszy od ludzi siedzących na ławce. Co za każdym razem udowadniają wchodząc z niej na boisko. Więc skończ już pisać te bzdety o tym, dlaczego jest na boisku zamiast na ławce.



Prócz tego, że inni skrzydłowi są bez pojęcia i bez formy to Michniewicz powtarzał po meczu o zmęczeniu i braku odpowiedniej regeneracji po meczu ze Śląskiem. Frączczak zawsze był jednym z lepszych pod względem biegania i wytrzymałości, więc normalne, że w takiej sytuacji go nie zmieni. Aka, Małecki, Listkowski - zawsze pod tym względem odstawali i stąd takie zmiany w meczu z Lechią.



Ale z Małeckim było podobno inaczej.CM pytał go w 70 min. czy ma jeszcze siły i otrzymał odpowiedz twierdzącą...po czym za 2 min. i tak go zdjął.Pewnie dlatego taka frustracja Patryka.Nie wierzę by Danielak po kontuzji tych 20 min. nie wytrzymał.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 13:19
Mały powinien być zadowolony ,że jeszcze gra w ex bo jego aktualna forma i wiek może zadowolić już tylko prezesów 1 ligi..a więc albo albo...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 14:09

  EPSON napisał:  

  kiko napisał:  

  Icar napisał:  
Tak Czesiu jest stronniczy w tym przypadku, tak jak kurwa każdy trener który tutaj przychodzi, jest stronniczy w temacie Adasia. Są ślepi, nie znają się na swoich fachu, już od tylu lat. Tylko wielki Pan Omnislash się zna.
Jest w gorszej formie, przydałaby mu się ławka, co zawsze mu dobrze robiło, ale nie ma kim go zastąpić. Tutaj mamy samych ludzi bez formy.
Wniosek jest bardzo prosty, nawet będący ostatnio bez formy Adam, jest lepszy od ludzi siedzących na ławce. Co za każdym razem udowadniają wchodząc z niej na boisko. Więc skończ już pisać te bzdety o tym, dlaczego jest na boisku zamiast na ławce.



Prócz tego, że inni skrzydłowi są bez pojęcia i bez formy to Michniewicz powtarzał po meczu o zmęczeniu i braku odpowiedniej regeneracji po meczu ze Śląskiem. Frączczak zawsze był jednym z lepszych pod względem biegania i wytrzymałości, więc normalne, że w takiej sytuacji go nie zmieni. Aka, Małecki, Listkowski - zawsze pod tym względem odstawali i stąd takie zmiany w meczu z Lechią.



Ale z Małeckim było podobno inaczej.CM pytał go w 70 min. czy ma jeszcze siły i otrzymał odpowiedz twierdzącą...po czym za 2 min. i tak go zdjął.Pewnie dlatego taka frustracja Patryka.Nie wierzę by Danielak po kontuzji tych 20 min. nie wytrzymał.



Myślisz, że ambicja Małeckiego pozwoliłaby mu powiedzieć, że nie ma siły? Wystarczyło zobaczyć z jaką częstotliwością wracała na swoją pozycję by stwierdzić, że miał już dużo w nogach.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 14:09
Dokładnie, co z tego, że biega, biega, jak nic z tego nie wychodzi ? Statystyki ma okrutne.
Taki Przybecki także biega, tyle, że przez 98 % czasu na boisku nie dotyka piłki, a mimo to, statystyki z Małeckim bardzo, bardzo porównywalne ma. Na boisku liczy się skuteczność, a Małecki strzela fochy, jakby przynajmniej kilka goli, asyst miał na koncie, w ostatnich spotkaniach. Dostaje brawa od kibiców, wiec myśli, że robi dobrą robotę... nic bardziej mylnego.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 14:10

  kiko napisał:  

  EPSON napisał:  

  kiko napisał:  

  Icar napisał:  
Tak Czesiu jest stronniczy w tym przypadku, tak jak kurwa każdy trener który tutaj przychodzi, jest stronniczy w temacie Adasia. Są ślepi, nie znają się na swoich fachu, już od tylu lat. Tylko wielki Pan Omnislash się zna.
Jest w gorszej formie, przydałaby mu się ławka, co zawsze mu dobrze robiło, ale nie ma kim go zastąpić. Tutaj mamy samych ludzi bez formy.
Wniosek jest bardzo prosty, nawet będący ostatnio bez formy Adam, jest lepszy od ludzi siedzących na ławce. Co za każdym razem udowadniają wchodząc z niej na boisko. Więc skończ już pisać te bzdety o tym, dlaczego jest na boisku zamiast na ławce.



Prócz tego, że inni skrzydłowi są bez pojęcia i bez formy to Michniewicz powtarzał po meczu o zmęczeniu i braku odpowiedniej regeneracji po meczu ze Śląskiem. Frączczak zawsze był jednym z lepszych pod względem biegania i wytrzymałości, więc normalne, że w takiej sytuacji go nie zmieni. Aka, Małecki, Listkowski - zawsze pod tym względem odstawali i stąd takie zmiany w meczu z Lechią.



Ale z Małeckim było podobno inaczej.CM pytał go w 70 min. czy ma jeszcze siły i otrzymał odpowiedz twierdzącą...po czym za 2 min. i tak go zdjął.Pewnie dlatego taka frustracja Patryka.Nie wierzę by Danielak po kontuzji tych 20 min. nie wytrzymał.



Myślisz, że ambicja Małeckiego pozwoliłaby mu powiedzieć, że nie ma siły? Wystarczyło zobaczyć z jaką częstotliwością wracała na swoją pozycję by stwierdzić, że miał już dużo w nogach.


Tylko po co go pyta by i tak go zdjąć?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/12/2015 16:01
mecz 22 kplejli z Koroną zagramy w poniedziałek.. ile kurwa można, chyba jestesmy najczesciej grajaca druzyna w tym terminie..


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2015 22:28
Wiem ze nie ten temat ale posrednio nas dotyczy

Dzis na koszu (!) na meczu z jakąś stalą ostrów było 4 tysiace ludzi. Chemik gra w tygodniu w LM i będzie pewnie okol 5 tysiecy. Ktos ostatnio pisal, ze frekwencja na hali nie ma wplywu na frekwencje u nas...otóż ma, i wlasnie dozylismy czasow, ze na mecze Pogoni przychodzi mniej ludzi niz na niszowy sport halowy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005