Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 13:01

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Cin napisał:  

  Lemur napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  Romano87 napisał:  

  Cin napisał:  
Ha Pogoń było widać że założyła sobie grę "strzelimy a potem gramy swoje w obronie i próba kontry". Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, ze Legia nie grała przez pierwszą połowę dobrej piłki. Nasi zatrzymywali Warszawiaków jak chcieli. Jedyną dobra sytuacją był słupek Dwaliszwiliego. Poza tym dosyć dobra organizacja w obronie i po prostu Legia nie potrafiła znaleźć sobie dosyć miejsca. Bramka na 0:1 przy "podaniu" Frączczaka to była jego "jedna na milion". Nie zmienia to o nim zdania, że jest w tej drużynie najsłabszy. Bartek nic innego nie mógł zrobić więc za to u mnie plusa nie ma;) ale za to np. że w jednej kontrze Dwaliszwili w dziecięcy sposób ograł Nolla a Bartek doskoczył do niego i wybił piłkę to ogromny plus. Wydawałoby się, że mamy mecz pod kontrolą. Widać, że Legioniści ostatnimi czasy nie radzą sobie w ataku ale za to dużo pomagają im sędziowie. Ja nie gwizdnąłbym ani jednego karnego. w pierwszej sytuacji widać jak Wladimier kładzie się tuz przed nogą Hernaniego a ten ją chowa, przy drugim faulowany Brzyski wysunąłby sobie tak piłkę, ze nawet by do niej nie dobiegł ale oczywiście sędzia nie bierze tego pod uwagę bo "Legiunia musi wygrać". Trzecia bramka konsekwencją chęci strzelenia bramki na 2:2 i braku sił. Niestety sędzia nas skrzywdził. Tylko ten co kocha Legie bardziej niż Pogoń może powiedzieć, ze nie mam racji ale niech sobie mówi. To jego zdanie.

Pod względem kibicowskim przyjaźni jako takiej nie widzę. Trochę pośpiewane "Legia Pogoń", "Bo Pogoń i Legia", "Legia Warszawa" a potem "Pogoń Szczecin" reszta oczywiście kibicowanie Legii. Tak fajnie "włazimy w dupsko Legiuni a tak pięknie się odwdzięczają by 15 minut pośpiewać na znak przyjaźni? Niegrzecznie mówiąc sram na taka przyjaźń. Przez ten mecz nauczyłem się tylko przyśpiewki Legii "Niepokonane miasto". Jesteśmy tacy wielcy, że aż tacy mali, żeby pierdolić się z taką zgodą? Chciałbym usłyszeć zdanie innych na ten temat. Kiedy usłyszałem "Od Szczecina do Opola" zrobiło się miło ale tylko na moment, by za chwilę znowu słyszeć jakim to cudownym mistrzem jest Legia i jakim to cudownym trafem wygrywa mecze. Nadal będziecie ją kochać? Bo ja chyba przestanę śpiewać na młynie jeśli zanucone zostanie "Legia Warszawa". Co prawda Legia ma cudownych kibiców i wiem to od dawna ale po dzisiejszym meczu stwierdzam, że melanż to nie zgoda. Nie wiem jak wy ale ja widzę różnicę.

bez odbioru bo płakać się chcę. "Jutro" nam zabraknie tego upragnionego punktu do utrzymania



Mam nadzieję, że zakończyła się twoja kariera na tym forum po tym wpisie...
Mało widziałeś, gówno wiesz...
Grajki sami sobie zasłużyli KURWA W POPRZEDNICH MECZACH!!!

LEGIA&POGOŃ!!!!



co sie czepiasz?! prawda boli?!



Narzekanie na zgodę Pogoni z Legią siedząc w domu w kapciach przed telewizorem jest albo pokazem głupoty albo ignoracji. Część naszych od piątku siedziała w Warszawie i "podtrzymywała" zgodę. Wspólne picie w Źródełku również wyglądało godnie. Meczu z Żylety nie oglądałem, ale doping i zabawa wygladały naprawdę godnie. Trzy, cztery zgodowe przyśpiewki, ryknięte przez Żyletę "Pogoń Szczecin" kilka razy i "Legia wita Pogoń", brawa dla naszych grajków. Ostatnie 15 - 20 minut w kwestii dopingu rzeczywiście zdominowane przez Legię, ale tak cały czas zgodowo. No i sam fakt tego, że idziesz sobie po Warszawie z barwami w ręku i z każdej strony słyszysz pozdrowienia.




To, że nie jest się na takim meczu, nie znaczy, że nie chcę się tam być. Czasem po prostu nie można. Aha zapomniałem... faktycznie ostatnio, to jakim się jest KIBICEM Pogoni zależy od tego, na ilu wyjazdach się było, z kim i gdzie się piło i na ile ma się zakaz stadionowy. Kibica, który chodzi na mecze tylko w Szczecinie zwyczajnie trzeba zrównać z ziemią tylko dlatego, że uważa, że ZGODO-MELANŻ nie przynosi nic dobrego. Wręcz przeciwnie. Będąc na takim meczu zapewne wkurzałbym się śpiewając przez 3/4 meczu na "korzyść" Legii. Ale wam to odpowiada i ok. To wasze zdanie, ja mam swoje i mam do niego prawo tak jak Wy do swojego. A zakaż mi wypowiadania się na jakikolwiek temat to sam sobie możesz równocześnie powiedzieć, że jesteś mądry a potem się zaczniesz długo nad tym zastanawiać. Myślisz, że dojdziesz do jakichś wniosków? Wątpię i to bardzo.
Temat zgody a wy bierzecie tylko pod uwagę to jak się razem pije i baluje. Tymczasem Legia w Szczecinie "grała u siebie", a u siebie grała bez kibiców przyjezdnych. Tyle... Może się kiedyś obudzicie



Ja mogę powiedzieć za siebie. Od początku gdy za czasów mojego kibicowania pojawiła się zgoda między Pogonią a Legią bardzo sceptycznie podchodziłem do takiej zgody, gdzie w Szczecinie Legia miała lepszy doping niż Pogoń. Widać ktoś daje sobie "wchodzić na głowę".
W tym tygodniu miałem okazję być na 2 meczach na Legii. Atmosfera na Żylecie jest bardzo fajna. Ale te 4 karne w dwóch meczach, to "Powiśle" Warszawa nawet w "Piłkarskim Pokerze" by nie dostało.
Co do dopingu do przerwy był prawie wyrównany z lekkim wskazaniem na Legię. Od początku drugiej połowy miażdżąca przewaga "Niepokonane miasto, niepokonany klub..." :) Zgodnie z tym co kolega Cin pisze. Nie jest to zgoda na wyrównanych warunkach i moim zdaniem Pogoń powinna dążyć do takiego wyrównania ;)
Co do meczu, zemściła się niewykorzystana sytuacja Frączczaka na 2:0 za chwilę było 1:2. Szkoda, że Radek Wiśniewski nie strzelił swojej pierwszej bramki w OE na 2:3 a powinien.



Kibicowanie od zawsze było tendencyjne, szczególnie jak nie szło Legii w meczach z nami, wyczuwałem jakąś irytacje że jak to my możemy np prowadzić z nimi. Nic nowego. Wspaniale jest dopiero wtedy, jak Legia daje nam wpierdol na boisku.

No ale prawda jest taka, ze za moich czasów to wygraliśmy z nimi tylko raz, to tak na marginesie (98 rok 3-1). A tak to czasem jakiś remis czy wieczny łomot to standard z Legia, wiec nie ma problemu ;)



Ogólnie mówiąc też miałem cały czas wrażenie że Pogoń w chodzi w dupę Legii. Myslę że tylko do wczoraj. Naprawdę osoby których nie było na tym meczu niech żałują. Zobaczyłem wczoraj dużo pięknych obrazków. Aż ciepło się robiło jak 5-6 letnie dzieci darły japę na całego na Pogoń, jak całe rodziny żony, ojcowie i dzieci darły japę jak nas pozdrawiano. Naprawdę zajebiste uczucie. Zdziwił mnie tylko fakt że osoby ze Szczecina śpiewały piosenki zachęcające Legię do strzelenia bramki. Kurwa pojechaliśmy tam jako Pogoń a nie Legia i według mnie jeśli oni śpiewają swoje to my swoje albo wogóle, a nie wspieramy ich zawodników a naszych mamy w dupie. Zgoda na trybunach a na boisku walka i myślę że nasi zawodnicy też chcieli coś od nas usłyszeć.A teraz o dopingu. Pradę mówiąc pod względem kibicowskim Legia jest w Lidze Mistrzów a my gdzieś na poziomie 4-5 ligi. To co tam się działo to masakra. Jeden gościu który prowadził doping miał przed sobą parę tysięcy gardeł. Sęk w tym że on nie musiał nic robić on tylko intonował. Ci ludzie którzy siedzą na żylecie wiedzą o tym że mają zapierdalać cały mecz, ale mało tego oni chcą to robić. Nie ma znaczenia czy siedzą przy gnieździe, czy u góry czy na dole, po prawej czy lewej stronie trybuny oni cały czas zapierdalają. Nie to co u nas śpiewają tylko ci co są w centrum
bliżej Sochana reszta ma wyjebane. Góra stoi boki nie śpiewają. Zapewne spowodowane jest to naszymi tułaczkami po niższych ligach ale poziomem kibicowskim raczej nie zbliżymy się do czołówki ekstraklasy. Według mnie skończyła się moda na Pogoń. Nowych twarzy mało widać chodzi w większości ekipa która chodziła jeszcze na ekstraklasę parę lat temu. Kiedyś byliśmy jedną z lepszych ekip w Polsce i to od nas się uczono. Sami zawodnicy przeciwnych drużyn nie jednokrotnie mówili że jak tutaj grają to aż ich ciary przechodzą. A teraz...teraz tylko jesteśmy. Nie ma stadionu, nie ma nowych twarzy na stadionie , nie ma zawodników na poziomie.
Tyle odemnie. Jeszcze raz dzięki dla Legii za to co przeżyłem wczoraj...było warto


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 14:21
- Frączczak - dno dna, poza przypadkową asystą beznadziejny - wolny, chaotyczny, niedokładność. Doszukujecie się u niego pozytywów i może faktycznie robi taki 'pozytywny wiatr', ale jesteśmy w takiej sytuacji, że nie możemy czekać na to, aż czyjaś gwiazda nagle rozbłyśnie i coś zaskoczy bo potrzebujemy punktów jak ryba wody;
- Janukiewicz - wybronił ze 2 groźne sytuacje, ale parę razy zachował się słabo - według mnie przy 2-gim karnym (po raz kolejny!) skiepścił, zachował się identycznie jak w meczu z Lechią i cudem uniknął wyrzucenia z boiska;
- Noll - najlepszy w obronie, dużo wygranych pojedynków główkowych i szczególnie w pierwszej połowie dużo przechwytów i wybić;
- Dąbrowski, Pietruszka, Hernani - po raz kolejny MASA błędów i złego ustawiania się - tylko nieporadności Legii zawdzięczamy to, że nie wbiła nam znacznie większej ilości bramek;

Samo ustawienie jest dość perspektywiczne, jeśli potrafiliśmy całkiem nieźle sobie radzić z Legią na wyjeździe to po przećwiczeniu i wejściu w krew może się okazać to dla nas idealna taktyka. Tym bardziej, że grając przez środek zazwyczaj strasznie się męczyliśmy.

Dlaczego Wdowczyk wpuścił w końcówce Wiśniewskiego? Nie rozumiem tego, walczyliśmy jeszcze teoretycznie o remis i zamiast wpuścić bardziej kreatywnego Akahoshiego albo już nawet ruchliwego Budkę to bawimy się w sztuczne ogrywanie słabych młodzieżowców. Patelnia skiepszczona przez Wiśniewskiego również zasługuje do miana kiksów kolejki.


chorwat
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4176 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 14:25

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Cin napisał:  

  Lemur napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  Romano87 napisał:  

  Cin napisał:  
Ha Pogoń było widać że założyła sobie grę "strzelimy a potem gramy swoje w obronie i próba kontry". Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, ze Legia nie grała przez pierwszą połowę dobrej piłki. Nasi zatrzymywali Warszawiaków jak chcieli. Jedyną dobra sytuacją był słupek Dwaliszwiliego. Poza tym dosyć dobra organizacja w obronie i po prostu Legia nie potrafiła znaleźć sobie dosyć miejsca. Bramka na 0:1 przy "podaniu" Frączczaka to była jego "jedna na milion". Nie zmienia to o nim zdania, że jest w tej drużynie najsłabszy. Bartek nic innego nie mógł zrobić więc za to u mnie plusa nie ma;) ale za to np. że w jednej kontrze Dwaliszwili w dziecięcy sposób ograł Nolla a Bartek doskoczył do niego i wybił piłkę to ogromny plus. Wydawałoby się, że mamy mecz pod kontrolą. Widać, że Legioniści ostatnimi czasy nie radzą sobie w ataku ale za to dużo pomagają im sędziowie. Ja nie gwizdnąłbym ani jednego karnego. w pierwszej sytuacji widać jak Wladimier kładzie się tuz przed nogą Hernaniego a ten ją chowa, przy drugim faulowany Brzyski wysunąłby sobie tak piłkę, ze nawet by do niej nie dobiegł ale oczywiście sędzia nie bierze tego pod uwagę bo "Legiunia musi wygrać". Trzecia bramka konsekwencją chęci strzelenia bramki na 2:2 i braku sił. Niestety sędzia nas skrzywdził. Tylko ten co kocha Legie bardziej niż Pogoń może powiedzieć, ze nie mam racji ale niech sobie mówi. To jego zdanie.

Pod względem kibicowskim przyjaźni jako takiej nie widzę. Trochę pośpiewane "Legia Pogoń", "Bo Pogoń i Legia", "Legia Warszawa" a potem "Pogoń Szczecin" reszta oczywiście kibicowanie Legii. Tak fajnie "włazimy w dupsko Legiuni a tak pięknie się odwdzięczają by 15 minut pośpiewać na znak przyjaźni? Niegrzecznie mówiąc sram na taka przyjaźń. Przez ten mecz nauczyłem się tylko przyśpiewki Legii "Niepokonane miasto". Jesteśmy tacy wielcy, że aż tacy mali, żeby pierdolić się z taką zgodą? Chciałbym usłyszeć zdanie innych na ten temat. Kiedy usłyszałem "Od Szczecina do Opola" zrobiło się miło ale tylko na moment, by za chwilę znowu słyszeć jakim to cudownym mistrzem jest Legia i jakim to cudownym trafem wygrywa mecze. Nadal będziecie ją kochać? Bo ja chyba przestanę śpiewać na młynie jeśli zanucone zostanie "Legia Warszawa". Co prawda Legia ma cudownych kibiców i wiem to od dawna ale po dzisiejszym meczu stwierdzam, że melanż to nie zgoda. Nie wiem jak wy ale ja widzę różnicę.

bez odbioru bo płakać się chcę. "Jutro" nam zabraknie tego upragnionego punktu do utrzymania



Mam nadzieję, że zakończyła się twoja kariera na tym forum po tym wpisie...
Mało widziałeś, gówno wiesz...
Grajki sami sobie zasłużyli KURWA W POPRZEDNICH MECZACH!!!

LEGIA&POGOŃ!!!!



co sie czepiasz?! prawda boli?!



Narzekanie na zgodę Pogoni z Legią siedząc w domu w kapciach przed telewizorem jest albo pokazem głupoty albo ignoracji. Część naszych od piątku siedziała w Warszawie i "podtrzymywała" zgodę. Wspólne picie w Źródełku również wyglądało godnie. Meczu z Żylety nie oglądałem, ale doping i zabawa wygladały naprawdę godnie. Trzy, cztery zgodowe przyśpiewki, ryknięte przez Żyletę "Pogoń Szczecin" kilka razy i "Legia wita Pogoń", brawa dla naszych grajków. Ostatnie 15 - 20 minut w kwestii dopingu rzeczywiście zdominowane przez Legię, ale tak cały czas zgodowo. No i sam fakt tego, że idziesz sobie po Warszawie z barwami w ręku i z każdej strony słyszysz pozdrowienia.




To, że nie jest się na takim meczu, nie znaczy, że nie chcę się tam być. Czasem po prostu nie można. Aha zapomniałem... faktycznie ostatnio, to jakim się jest KIBICEM Pogoni zależy od tego, na ilu wyjazdach się było, z kim i gdzie się piło i na ile ma się zakaz stadionowy. Kibica, który chodzi na mecze tylko w Szczecinie zwyczajnie trzeba zrównać z ziemią tylko dlatego, że uważa, że ZGODO-MELANŻ nie przynosi nic dobrego. Wręcz przeciwnie. Będąc na takim meczu zapewne wkurzałbym się śpiewając przez 3/4 meczu na "korzyść" Legii. Ale wam to odpowiada i ok. To wasze zdanie, ja mam swoje i mam do niego prawo tak jak Wy do swojego. A zakaż mi wypowiadania się na jakikolwiek temat to sam sobie możesz równocześnie powiedzieć, że jesteś mądry a potem się zaczniesz długo nad tym zastanawiać. Myślisz, że dojdziesz do jakichś wniosków? Wątpię i to bardzo.
Temat zgody a wy bierzecie tylko pod uwagę to jak się razem pije i baluje. Tymczasem Legia w Szczecinie "grała u siebie", a u siebie grała bez kibiców przyjezdnych. Tyle... Może się kiedyś obudzicie



Ja mogę powiedzieć za siebie. Od początku gdy za czasów mojego kibicowania pojawiła się zgoda między Pogonią a Legią bardzo sceptycznie podchodziłem do takiej zgody, gdzie w Szczecinie Legia miała lepszy doping niż Pogoń. Widać ktoś daje sobie "wchodzić na głowę".
W tym tygodniu miałem okazję być na 2 meczach na Legii. Atmosfera na Żylecie jest bardzo fajna. Ale te 4 karne w dwóch meczach, to "Powiśle" Warszawa nawet w "Piłkarskim Pokerze" by nie dostało.
Co do dopingu do przerwy był prawie wyrównany z lekkim wskazaniem na Legię. Od początku drugiej połowy miażdżąca przewaga "Niepokonane miasto, niepokonany klub..." :) Zgodnie z tym co kolega Cin pisze. Nie jest to zgoda na wyrównanych warunkach i moim zdaniem Pogoń powinna dążyć do takiego wyrównania ;)
Co do meczu, zemściła się niewykorzystana sytuacja Frączczaka na 2:0 za chwilę było 1:2. Szkoda, że Radek Wiśniewski nie strzelił swojej pierwszej bramki w OE na 2:3 a powinien.



Kibicowanie od zawsze było tendencyjne, szczególnie jak nie szło Legii w meczach z nami, wyczuwałem jakąś irytacje że jak to my możemy np prowadzić z nimi. Nic nowego. Wspaniale jest dopiero wtedy, jak Legia daje nam wpierdol na boisku.

No ale prawda jest taka, ze za moich czasów to wygraliśmy z nimi tylko raz, to tak na marginesie (98 rok 3-1). A tak to czasem jakiś remis czy wieczny łomot to standard z Legia, wiec nie ma problemu ;)



Nie bylo Cie na meczu wiec zamilcz. Po I polowie jest 1:0 dla Pogoni a pierwsza piesnia zarzucona po przerwie przez Zylete jest "Od Szczecina do Opola"
Wiec przestan pierdolic ze wspaniale jest dopiero gdy Legia daje nam wpierdol.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 14:29
Starajcie się nie cytować miliarda poprzednich postów bo tego się nie da czytać później.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 19:40

  spagetti napisał:  
Narzekacie na Adama ale on te sytuacje stwarza.Wiem ze jest drewniany i nic go nie usprawiedliwia zeby setki marnowal ale zauwazcie gdy on gra to te kilka sytuacij zawsze mamy.Ostatnio nie gral w jakims meczu to z przodu byla w ogole tragedia.Kiedy zacznie wykorzystywac te setki to bedzie naprawde dobrze:)



Raczysz żartować? To największe nieporozumienie jakie mamy.Gość od wszystkiego ...czyli do niczego.
Jego zagranie do Ławy to czysty przypadek ale juz po świetnej akcji w 2 min. Djusse niewcelowanie w piłke do pustej to niestety norma.Wszystkie sytuacje i bramka to po akcjach jego flanką (współwinny też Murayama).
Innymi słowy- jesli te gość wyjdzie w kolejnym meczu to uznam to za jawny sabotaż

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 21 kwietnia 2013, 20:19 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 19:47

  EPSON napisał:  
.Wszystkie sytuacje i bramka to po akcjach jego flanką (współwinny też Murayama).


Mowisz o tym wczorajszym meczu z Legia?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 20:14
Dokładnie.Siedzieliśmy na wysokości tej flanki a ja z racji tego że nie trawie takich technicznych analfabetów jak Pan F. po 100-tce z 2 min. zacząłem się baczniej przyglądać jego poczynaniom.To po prostu jest dramat.Tamtą flanka szły akcje dwójkowe. Zarówno ustawienie i współpraca z Murayama powodowały że Legia dochodziła do dośrodkowań i strzałów.Prócz syt. ofensywych które już tu omówiono doszły jeszcze niecelne podania przy dwóch kontrach (raz zeszła mu na aut drugi raz kopnął tak że Kuciak zdążył).Ten mecz to kolejny gdzie ten facet jest najsłabszy.To co napisało Weszło.com to kwintesencja tego co ten gość robi.
Nasza liga jest słaba ale nie do tego stopnia by tacy zawodnicy mogli w niej grać.Poziom II Ligi dla niego to max.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 20:15
Wiedziałem, że po tym meczu znajdą się osoby co będą ze stoperem i ołówkiem notować ile Legia śpiewała na Pogoń i odwrotnie, a prawda jest taka, że wiele pieśni było łączonych, ale niektórzy usłyszeli tylko to co chcieli, więc bez odbioru bo to się śmieszne robi.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 20:28
Z ciekawostek abstrahując już od meczu z Legią. Trwa właśnie Liga+ Extra na Canal+, gdzie eksperci oceniają piłkarzy na poszczególnych pozycjach - i według pozycji wybierają 3 najlepszych oraz 3 najgorszych.

Wśród najgorszych często przewijają się piłkarze Pogoni, którzy wygrywają dość wyraźnie walkę o najsłabszego na swojej pozycji w tej rundzie (np. Hernani, Akahoshi).

Według prowadzących oraz eksperta sędziowskiego - oba karne słuszne, przy pierwszym debilne zachowanie Hernaniego, drugi zasłużona żółta, nie powinno być czerwonej.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 21 kwietnia 2013, 20:34 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 20:39
Haha żałosne te wpisy oceniające zgodę na podstawie meczowej transmisji :D Hej MKS, hej CWKS!


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 20:45
Wstyd takie coś czytać, najlepiej pokasować te posty, a forumową karierę autorów zakończyć.

Bo Pogoń i Legia to jedna rodzina! piwo


Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 21:08
Tak to już bywa, że na dany temat najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy najmniej wiedzą.

Kto nie był niech żałuje. :)


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 21:38
Atmosfera zajebista, doping miazga, i dla Pogoni i dla Legii,
stadion zajebisty, właśnie o takim marzę w Szczecinie,
o grze Pogoni trudno powiedzieć coś dokładnie z perspektywy trybun,
wyglądało to nieźle, podobał mi się zwłaszcza Noll,
karne dyskusyjne, oglądałem sport+ i powtórki, można się kłócić, zwłaszcza o ten "bodiczek" Hernaniego
ale fakt, Legia piłkarsko była lepsza, zwłaszcza w drugiej połowie, wygrała zasłużenie,
Jedno drzazga,
doping kapitalny, bardzo głośny i praktycznie bez przerw,
ale też bardzo kulturalny, nie pamiętam żadnych niepotrzebnych bluzgów,
i niestety musiało się przebić nasze wiejskie: "ssij pałe ssij",
no akurat w takim meczu można było sobie darować...


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 21:59

  serdi napisał:  
Atmosfera zajebista, doping miazga, i dla Pogoni i dla Legii,
stadion zajebisty, właśnie o takim marzę w Szczecinie,
o grze Pogoni trudno powiedzieć coś dokładnie z perspektywy trybun,
wyglądało to nieźle, podobał mi się zwłaszcza Noll,
karne dyskusyjne, oglądałem sport+ i powtórki, można się kłócić, zwłaszcza o ten "bodiczek" Hernaniego
ale fakt, Legia piłkarsko była lepsza, zwłaszcza w drugiej połowie, wygrała zasłużenie,
Jedno drzazga,
doping kapitalny, bardzo głośny i praktycznie bez przerw,
ale też bardzo kulturalny, nie pamiętam żadnych niepotrzebnych bluzgów,
i niestety musiało się przebić nasze wiejskie: "ssij pałe ssij",
no akurat w takim meczu można było sobie darować..
.



Czerwona kartka zawsze coś kurwa.. zbiłeś z haniorem piątkę ?


Tylko Pogoń !
Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 22:20

  sebeq1948 napisał:  

  serdi napisał:  
Atmosfera zajebista, doping miazga, i dla Pogoni i dla Legii,
stadion zajebisty, właśnie o takim marzę w Szczecinie,
o grze Pogoni trudno powiedzieć coś dokładnie z perspektywy trybun,
wyglądało to nieźle, podobał mi się zwłaszcza Noll,
karne dyskusyjne, oglądałem sport+ i powtórki, można się kłócić, zwłaszcza o ten "bodiczek" Hernaniego
ale fakt, Legia piłkarsko była lepsza, zwłaszcza w drugiej połowie, wygrała zasłużenie,
Jedno drzazga,
doping kapitalny, bardzo głośny i praktycznie bez przerw,
ale też bardzo kulturalny, nie pamiętam żadnych niepotrzebnych bluzgów,
i niestety musiało się przebić nasze wiejskie: "ssij pałe ssij",
no akurat w takim meczu można było sobie darować..
.



Czerwona kartka zawsze coś kurwa.. zbiłeś z haniorem piątkę ?



Akurat 'ssij pałę ssij' było kierowane do Hadaja, który upominał kibiców o tym, że wyjścia ewakuacyjne mają być puste.


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2013 01:06

  Pogoń-Wa(L)cząca napisał:  

  sebeq1948 napisał:  

  serdi napisał:  
Atmosfera zajebista, doping miazga, i dla Pogoni i dla Legii,
stadion zajebisty, właśnie o takim marzę w Szczecinie,
o grze Pogoni trudno powiedzieć coś dokładnie z perspektywy trybun,
wyglądało to nieźle, podobał mi się zwłaszcza Noll,
karne dyskusyjne, oglądałem sport+ i powtórki, można się kłócić, zwłaszcza o ten "bodiczek" Hernaniego
ale fakt, Legia piłkarsko była lepsza, zwłaszcza w drugiej połowie, wygrała zasłużenie,
Jedno drzazga,
doping kapitalny, bardzo głośny i praktycznie bez przerw,
ale też bardzo kulturalny, nie pamiętam żadnych niepotrzebnych bluzgów,
i niestety musiało się przebić nasze wiejskie: "ssij pałe ssij",
no akurat w takim meczu można było sobie darować..
.



Czerwona kartka zawsze coś kurwa.. zbiłeś z haniorem piątkę ?



Akurat 'ssij pałę ssij' było kierowane do Hadaja, który upominał kibiców o tym, że wyjścia ewakuacyjne mają być puste.



Hadajowi to akurat od dłuższego czasu się należało

Panowie marudzący - nikt wam nie każe na siłę kochać Legii czy coś, nie lubicie - spoko. Tylko musicie uszanować że większość kibicowskiej braci z Warszawą się przyjaźni i każdy bardziej zaangażowany kibic ma tam kilku dobrych ziomów. Nie wypowiadajcie się na temat zgody o której nie macie pojęcia, nie pierdolcie o jakichś wyrównywaniach proporcji dopingu nierównych warunkach itp. Ta zgoda to coś więcej niż wspólne oglądanie meczu i dopingowanie na stadionie. No ale "to trzeba przeżyć żeby zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

Co do meczu i aspektu kibicowskiego oraz piłkarskiego - Legia najlepsza w Polsce i to widać. Pozostaje nam pod jednym i drugim względem podglądać braci i równać poziomem w górę :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2013 07:31

  EPSON napisał:  

  spagetti napisał:  
Narzekacie na Adama ale on te sytuacje stwarza.Wiem ze jest drewniany i nic go nie usprawiedliwia zeby setki marnowal ale zauwazcie gdy on gra to te kilka sytuacij zawsze mamy.Ostatnio nie gral w jakims meczu to z przodu byla w ogole tragedia.Kiedy zacznie wykorzystywac te setki to bedzie naprawde dobrze:)



Raczysz żartować? To największe nieporozumienie jakie mamy.Gość od wszystkiego ...czyli do niczego.
Jego zagranie do Ławy to czysty przypadek ale juz po świetnej akcji w 2 min. Djusse niewcelowanie w piłke do pustej to niestety norma.Wszystkie sytuacje i bramka to po akcjach jego flanką (współwinny też Murayama).
Innymi słowy- jesli te gość wyjdzie w kolejnym meczu to uznam to za jawny sabotaż



Ok,zobaczymy jak ciekawie bedzie z przodu gdy on nie zagra.:)


,,Vi är överallt,,- POGON
pojka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2013 08:49
Moim skromnym zdaniem jest poprawa i to znaczna będzie dobrze nie spadniemy


Wychowany na osiedlu ZELECHOWO w moim sercu
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2013 10:49
Zostawcie tego Adama w spokoju. Chłopak może i jest surowy technicznie, ale zostawia serducho na boisku. Przypomnę, że gdyby nie on, moglibyśmy nie zdobyć pierwszej bramki w tej rundzie rozegranej po akcji(czyli jedynie 7 meczów bez takiej bramki...), bo może chciał strzelać, a wyszło jako asysta, ale co skręcił wyjadacza Brzyskiego to nie mam pytań.

Reasumując, wolę takiego Adama niż kolejnego bambo biegającego w naszym zespole. Dodatkowo dochodzi fakt, że gdyby mu wszystko wychodziło to nie grałby w Pogoni, a w dużo lepszym zespole bądź lidze. Nasz budżet też nie jest z gumy i pomimo zapewnień prezesa, jacy my nie jesteśmy ustabilizowani finansowo(bądź uzależnienie od kasy miasta - kwestia interpretacji słów) jesteśmy cieniutcy w tym względzie.
Zaraz ktoś mi powie, że owszem przy tych pieniądzach co są płacone można by było lepiej rozdysponować, i tak zgadzam się z tym. Ale tym właśnie różni się dobry dyrektor od naszego wielkiego menago. Dobry menadżer zrobi tak, ze dopasuje aktywa do obecnej kasy i zreorganizuje posiadane zasoby, by było jak najlepiej. A nasz gra w swoją grę i wyszło, że po przegranym meczu nie można wyłączyć grę, załączyć save'a sprzed gry i grać dalej.

I połowa zajebista moim zdaniem - przypomniał mi się wyjazdowy mecz z Poznania, gdzie postawiliśmy twarde warunki Lechowi. Nie zapominajmy, ze można mieć pretensje do Adama o zmarnowaną akcję na 0-2, ale ... no właśnie Legia ma najlepszego bramkarza w lidze. Kuciak im tyle punktów wybronił, co żaden bramkarz w tej lidze.
Szkoda tak szybko straconych dwóch bramek po karnych, bo chciałem by Legia chociaż się zmęczyła:) bura naszym się należy za sposoby rozgrywania rożnych, bo właśnie po krótkim rozegraniu poszła kontra 4 vs 1 i dobrze, że chociaż Radek nie wyleciał. Ostatni obrońca gdyby się zorientował, że jest sam mógłbym spróbować złapać na spalonym piłkarzy Legii, ale akcja była tak dynamiczna, że mógł o tym nie pomyśleć.

Są tam jakieś pozytywy, bo w pierwszej połówce mądrze się bronili i sporo kontr wyprowadzali, szczególnie środek dobrze funkcjonował, ale im dalej tym gorzej - może to kwestia przygotowania fizycznego, albo po prostu Legia zaczęła grać lepiej.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2013 12:46
Serducho serduchem ale Fraczczak na ten poziom rozgrywek po prostu jest zbyt słaby, co idealnie obrazują sytuacje z meczu z Legią czy Jagą. Kiedy on ostatnio rozegrał dobry mecz w barwach Pogoni ? Może na rąbankę w niższych ligach był idealny ale w obecnej sytuacji powinien znaleźć się w gronie piłkarzy których trzeba po sezonie wymienić w ramach możliwości.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005