Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2013 22:35
Ja pierdole. Czy ludzie sami widzicie co wgl. piszecie? Po JEDNYM przegranym spotkaniu wieszacie psy na naszych graczach a po wygranej z piastem mieliście mokro w majtach,zastanówcie się parę razy co piszecie bo to jest żenujące..


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2013 23:19
Może ich jeszcze pogłaskać po głowach?
Nikt by psów nie wieszał po walce, a zdarzało się już to. Widziałeś z Widzewem walkę?


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2013 23:25

  Seth_ napisał:  
Może ich jeszcze pogłaskać po głowach?
Nikt by psów nie wieszał po walce, a zdarzało się już to. Widziałeś z Widzewem walkę?




lecz ja nadal mam w pamięci mecz z Lechem i Cracovią, i przez to jestem w stanie wybaczyć im każdą porażkę.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2013 23:45
niestety nasza niby extraklasa reprezentuje taki poziom,ze ostatnia druzyna moze wygrac z pierwsza grajac na wyjezdzie i mnie to juz dawno przestalo dziwic.
nie wieszalbym psow na naszych pilkarzykach,bo taki babol to kazdemu moze sie zdarzyc.zobaczymy co bedzie za tydzien ...
podsumowujac cala runde jesienna malo kto by sie spodziwal,ze bedzie tak dobrze ;) oby nie powtorzyla sie wiosna z zego roku ... wierze,ze Wdowczyk na to nie pozwoli.co niektorych pilkarzykow wysllbym do rezerw,bo szybko im sie popier.... w główkach.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 00:02
Nowy stadion dla Widzewa!


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 02:52

  Mazi MKS napisał:  

  Karol SZN. napisał:  

  Mazi MKS napisał:  
No i się zaczęło. Teraz wielka krytyka że to źle to niedobrze, że nie ma piłkarzy i że nie mają umiejętności... A przypominam Panowie, że Ci sami piłkarze grali ostatnio z Koroną i Piastem i wszyscy wtedy ich chwalili...
Czasem się juz tego czytać nie da, wchodząc dziś na forum z góry wiedziałem co będzie napisane!
Ktoś tam pisał, że mamy się nie nastawiać na puchary i podium..., a na co mamy sie nastawiać przecież wszyscy mają ambicję i kibice i piłkarze żeby mierzyć wysoko i dobrze Wdowczyk powiedział mógł być lider, a tak jest dupa. Oni muszą czuć że się od nich coś wymaga! Całe życie będziemy pisać "nie nastawiajmy się na puchary..." to wkońcu kiedy mamy sie nastawić. Uważam że jak jest szansa to trzeba wyciskać maksa... bo za rok może połowa składu odejdzie i znowu będziemy budować drużynę od podstaw i będzie znowu gadanie a może za 3 lata...
Jakieś tematy korupcji? Ludzie przecież to już dawno za nami.
Jedyna wytłumaczalna rzecz tego, że przegrali jest taka: ZLEKCEWAŻYLI WIDZEW! POCZULI SIE GWIAZDECZKAMI PO GŁADKIEJ WYGRANEJ Z PIASTEM!
Wdowczyk powinien im dziś odpalić o 6 rano trening na zachęte i to nie z piłką a biegowy w lesie!



A jaki sens jest nastawiać się na puchary, wiedząc z góry, że to mało prawdopodobne a sam awans do pucharów = odpadnięcie po pierwszym meczu? Właśnie takie nastawienie na lidera, na mistrza powoduje później niepotrzebne rozczarowania. Cel postawiony przed rundą czy sezonem to pierwsza ósemka i tego się trzymajmy a nie po serii 3 lepszych meczów popadajmy w hurraoptymizm. Z drugiej strony to jest nasza e-klasa, w której nie takie cuda się zdarzały, więc wszystko jest możliwe, aczkolwiek wychodzę z założenia, że lepiej nastawić się na grupę mistrzowską i potem ewentualnie świętować coś więcej, niż 'napalać' się na mistrza czy puchary a w razie niepowodzenia pozostaje tylko wku*wienie.



Pilkarze musza to czuć, że jest szansa osiągnąć coś wielkiego! I trzeba ich dopingować i motywować mimo niepowodzeń do tego aby w tym sezonie takiej szansy nie odpuścili. Ja wole o tym mówić głośno a nie jak zawsze po cichutku a może coś się "uda". Nawet jak by się udało dotrzeć do pucharów to zawsze jest jakis prestiż w Europie, zawsze robi się głośniej o Nas i Szczecinie i też tam My jako kibice mozemy zaistnieć!



Żeby nie dmuchać bez sensu balonika o podium czy pucharach, wystarczy się nastawić na ambitne granie w każdym meczu o wygraną, bez napalania się na puchary czy podium. Bo nie może być, że jak ósemkę sobie Pogoń zapewni, to szczyt jej ambicji i koniec. Podium nas nie interesuje, więc będziemy odpuszczać mecze. Może jeszcze najlepiej za pieniądze tym co najbardziej potrzebują punktów ;)
Co do pucharów europejskich, to też wcale nie trzeba odpadać w I rundzie. Ostatnio odpadł z naszych polskich drużyn tylko Piast w I rundzie i to podejmując wyrównaną walkę z Azerami. Także tam też można wygrywać z rywalami i moim zdaniem takie powinno być podejście. A nie odpuszczanie. Z góry zakładanie, że i tak za słabi jesteśmy, inni na pewno są lepsi itd. :)


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 07:53

  Ozii napisał:  
Ja pierdole. Czy ludzie sami widzicie co wgl. piszecie? Po JEDNYM przegranym spotkaniu wieszacie psy na naszych graczach a po wygranej z piastem mieliście mokro w majtach,zastanówcie się parę razy co piszecie bo to jest żenujące..



Przegrane spotkanie to było z Górnikiem !! Nie można podchodzić ze spokojem i słynnym powiedzeniem "nic się nie stało" po takim meczu.Wystarczyło trochę powalczyć i ta porażka wyglądała by inaczej.Żenujące było odpuszczenie tego meczu .Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum.Co do meczu z Piastem ,może dzieciaku miałeś mokre majtki ,bo ja nie takie mecze widziałem w wykonaniu Pogoni.Kibic wszystko wybaczy ....walczącym zawodnikom , ale nie pozorantom.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 09:15

  weteran58 napisał:  

  Ozii napisał:  
Ja pierdole. Czy ludzie sami widzicie co wgl. piszecie? Po JEDNYM przegranym spotkaniu wieszacie psy na naszych graczach a po wygranej z piastem mieliście mokro w majtach,zastanówcie się parę razy co piszecie bo to jest żenujące..



Przegrane spotkanie to było z Górnikiem !! Nie można podchodzić ze spokojem i słynnym powiedzeniem "nic się nie stało" po takim meczu.Wystarczyło trochę powalczyć i ta porażka wyglądała by inaczej.Żenujące było odpuszczenie tego meczu .Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum.Co do meczu z Piastem ,może dzieciaku miałeś mokre majtki ,bo ja nie takie mecze widziałem w wykonaniu Pogoni.Kibic wszystko wybaczy ....walczącym zawodnikom , ale nie pozorantom.



kurwa, nie przeginacie trochę? obudziliście się nagle? nosz japierdole, co za ludzie! poza tym chyba jeszcze zapomnieliście, że to był teraz drugi maraton, zdobyliśmy 6punktów w tydzień w trzech meczach. wiadomo, ze wkurwiony jestem, ze z żydami przejebaliśmy i że w takim stylu, no ale to jest piłka! jakbyśmy notorycznie tak grali i przegrywali to by można było lamentować, ale to co teraz to....


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 10:29
Tego sie po prosut nie da czytac czasami.
Niektorzy to by chcieli, zeby Pogon wygrala wszystkie mecze w lidze, a i tak by sie znalezli malkonentci.
U nas tak juz po prostu jest.

Wezcie pod uwage, ze gralismy co 3 dni, a gramy praktycznie od poczatku rundy TYM SAMYM skladem.
Cala ligowa czolowka ma lekka zadyszke widac.
Legia przegrala w Bygoszczy i gdyby nie fakt, ze grali ze slabiutkim Zaglebiem to nie wiadomo czy by mieli kolejne 3 pkt.
Cracovia przegrywa u siebie z Korona, Gornik dostaje lanie od Lecha...

Nie mozna wiecznie wygrywac panowie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 10:44
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Tu większość ma pretensje nie o wynik (chociaż też jest wstydliwy), a o to że zabrakło ambitnej walki od początku do końca spotkania - do czego przyzwyczaili nas w ciągu tego sezonu. Ten zarzut jest słuszny bo Widzew to drużyna absolutnie w naszym zasięgu, którą powinniśmy luźno ograć na ich terenie równie wysoko jak sezon temu gdzie de facto mieli (nieco) lepszy skład niż obecnie.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 10:51

  eF^ napisał:  
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Tu większość ma pretensje nie o wynik (chociaż też jest wstydliwy), a o to że zabrakło ambitnej walki od początku do końca spotkania - do czego przyzwyczaili nas w ciągu tego sezonu. Ten zarzut jest słuszny bo Widzew to drużyna absolutnie w naszym zasięgu, którą powinniśmy luźno ograć na ich terenie równie wysoko jak sezon temu gdzie de facto mieli (nieco) lepszy skład niż obecnie.



Ja rozumiem zarzut, chodzi mi tylko o to, ze przeciez wiadomo bylo, ze porazka przedzej czy pozniej przyjdzie.
Przyszla z Widzewem a nie z Korona albo Piastem.
Walka? Jasne, ze jej nie bylo. Ale to tez nie jest tak, ze im sie nie chcialo. Wydaje mi sie, ze po prostu glowa chciala a cialo nie...


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 12:16
Jeszcze raz dla wszystkich którzy mają problemy z CZYTANIEM ZE ZROZUMIENIEM!!! Nie chodzi o porażkę ,bo te się zdarzają w sporcie i nikt nie ma o to pretensji w kontekście tych wielu miłych chwil , którymi w tej rundzie piłkarze nas uraczyli. I "całość obrazu" ta porażka nie jest w stanie zepsuć. Natomiast chodzi (CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!!) o STYL a więc brak WALKI I ZAANGAŻOWANIA!!! Temat wałkowany z poprzedniej rundy. Było mówione czy pisane, że można przegrać, ale po WALCE! Tego w sobotę nie było. I to że kapitan dostaje "wędkę" po 30 min też o czymś świadczy. Żadna kontuzja tylko markowanie gry. Wdowiec już nie raz pokazał(Djousse, Kolendowicz) że ściąga "spacerowiczów" po półgodzinie gry. I dla mnie Ława za podejście powinien wylądować na.... ławie:) albo trybunach. Jako kapitan powinien być przykładem. Akurat w sobotę w negatywnym tego słowa znaczeniu


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 13:20
Pamiętajcie, że nawet jeżeli jest się dobrze przygotowanym fizycznie to niekoniecznie można być gotowym psychicznie. Nie zdziwiłbym się gdyby przed starciem z Widzewem trochę im się dała psycha we znaki. Zwróćcie uwagę, że starcie z Łodzianami było w zasadzie pierwszym, które wygrać musieliśmy, powinniśmy, w którym byliśmy zdecydowanym faworytem i każdy inny wynik niż zwycięstwo byłoby porażką. I oni to czuli. Widzew podszedł na pełnej determinacji, nas perspektywa bycia pewniakiem punktowym i wskoczenia na lidera zatrzymała mentalnie w szatni. Mamy sporo niedoświadczonych piłkarzy. Ciężko zarzucić przecież Bąkowi czy Murayamie że świadomie odpuścili.

Choć nie słyszałem/czytałem pełnego kontekstu wypowiedzi Ławy, to sądzę że "nie celujemy w podium" mogło być właśnie znaczeniowo odniesieniem się do małyszowego podejścia "koncentrujemy się na najbliższym meczu, nie patrzymy na całość". Możliwe, że jest to właśnie kwestia zmniejszenia presji.

Nie warto się spierać w dalszych perspektywach, bowiem to w którym miejscu jest nasza drużyna wyjaśni za parę dni mecz z Zagłębiem - jestem przekonany, że po takiej wtopie Wdowczyk sprawy nie puści płazem.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 15:55

  weteran58 napisał:  

  Ozii napisał:  
Ja pierdole. Czy ludzie sami widzicie co wgl. piszecie? Po JEDNYM przegranym spotkaniu wieszacie psy na naszych graczach a po wygranej z piastem mieliście mokro w majtach,zastanówcie się parę razy co piszecie bo to jest żenujące..



Przegrane spotkanie to było z Górnikiem !! Nie można podchodzić ze spokojem i słynnym powiedzeniem "nic się nie stało" po takim meczu.Wystarczyło trochę powalczyć i ta porażka wyglądała by inaczej.Żenujące było odpuszczenie tego meczu .Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum.Co do meczu z Piastem ,może dzieciaku miałeś mokre majtki ,bo ja nie takie mecze widziałem w wykonaniu Pogoni.Kibic wszystko wybaczy ....walczącym zawodnikom , ale nie pozorantom.



Nie znasz mnie to tym bardziej nie nazywaj mnie dzieciakiem ;) Może wprowadzę poprawkę. Od początku sezonu i MY i komentatorzy itp. itd. chwalą naszą drużynę za charakter i wolę walki a jak już nam przyszedł słabszy dzień to nie komentatorzy itp itd. tylko MY wylewamy im kubeł pomyj na głowę . Nie szukam tutaj spiny ale kurwa przemyślcie to sobie że nie zawsze jest kolorowo :)


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 18:53
Jak ktoś ma możliwość obejrzenia powtórki meczu to niech ogląda pierwsze 10 minut i popatrzy jak poruszają się nasi. Już nie mówię, że podania niedokładne, że brak pomysłu itp. Zobaczcie, wyglądają tak, jakby mieli spóźniony refleks. To nie byli Ci sami piłkarze co w każdym innym meczu w tej rundzie...


Portowcu noś ze sobą barwy...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/11/2013 23:46

  Cin napisał:  
Jak ktoś ma możliwość obejrzenia powtórki meczu to niech ogląda pierwsze 10 minut i popatrzy jak poruszają się nasi. Już nie mówię, że podania niedokładne, że brak pomysłu itp. Zobaczcie, wyglądają tak, jakby mieli spóźniony refleks. To nie byli Ci sami piłkarze co w każdym innym meczu w tej rundzie...



Dokładnie, dlatego uważam że, winę za taką a nie inną postawę i co za tym idzie wynik, ponosi tylko i wyłącznie sztab szkoleniowy, który zapewne przykrecil im w tygodniu srube Zdeka za mocno i nie wycelowali z formą we właściwy dzień..zawodnicy wyglądali jak dzieci we mgle, nie rozumieli się wogóle, zauważalny był brak koncentracji..tak czy siak tragedii nie ma i ja bynajmniej traktuje tą porażke jako wypadek przy pracy, który w każdej dziedzinie może się przytrafić. ;)


No One Like Us....We don't Care...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/11/2013 05:47
Po występie w Łodzi z Żydzewem, ostudziła mi się krew w żyłach. Tak piękna wizja, wielkiej Pogoni w pucharach, zniknęła za horyzontem. Trzeba wrócić na ziemię i twardo po Niej stąpać. Nie to żebym Ich "ganił" za kiepski występ, bo wypadki przy pracy wszędzie się zdarzają. No ale kurwa z Widzewem? Przedostatnią drużyną ekstraklasy? Żeby w tym meczu Im się trochę, troszeczkę chciało, ale tu zapachniało Sasalem i Skowronkiem razem wziętym. Przebolałem Górnik , bo to drużyna coś znacząca, ale zbieraniny łódzkich odpadów nigdy nie przeboleje. Normalnie posadziłbym całą jedynastkę na ławkę. Tylko kto by grał ? :) I nie ma co siebie nawzajem tu na forum , obarczać za wypowiedzi. To Oni piłkarze powoli przyzwyczaili Nas do małych sukcesów, czyli zwycięstw. A kibic to takie stworzenie że szybko zasysa bakcyla. Tak więc : ZAPIERDALAĆ TRZEBA żeby z Zagłębiem były 3 punkciki.Tak , tak Donald i Mustafa :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/11/2013 09:07

  M.K 74 napisał:  
Po występie w Łodzi z Żydzewem, ostudziła mi się krew w żyłach. Tak piękna wizja, wielkiej Pogoni w pucharach, zniknęła za horyzontem. Trzeba wrócić na ziemię i twardo po Niej stąpać. Nie to żebym Ich "ganił" za kiepski występ, bo wypadki przy pracy wszędzie się zdarzają. No ale kurwa z Widzewem? Przedostatnią drużyną ekstraklasy? Żeby w tym meczu Im się trochę, troszeczkę chciało, ale tu zapachniało Sasalem i Skowronkiem razem wziętym. Przebolałem Górnik , bo to drużyna coś znacząca, ale zbieraniny łódzkich odpadów nigdy nie przeboleje. Normalnie posadziłbym całą jedynastkę na ławkę. Tylko kto by grał ? :) I nie ma co siebie nawzajem tu na forum , obarczać za wypowiedzi. To Oni piłkarze powoli przyzwyczaili Nas do małych sukcesów, czyli zwycięstw. A kibic to takie stworzenie że szybko zasysa bakcyla. Tak więc : ZAPIERDALAĆ TRZEBA żeby z Zagłębiem były 3 punkciki.Tak , tak Donald i Mustafa :)



Mierzcie sily na zamiary. To nie sa roboty, ze wszystko beda wygrywac i wszystko im bedzie wychodzic. Z obozu pilkarzy dochodzily glosy, ze jest problem z moca i troche czuaj sie zajechani, ja ich postawe odbieram wlasnie tak, a niektorzy widza tu odpuszczenie czy przejscie obok meczu. Bardziej bola mnie powtarzajace sie ciagle te same bledy. Dabrowski do perfekcji opanowal krycie na radar, nie to nawet nie jest krycie na radar. Chlop najwiekszy na boisku i takie pilki przegrywa, kolejny raz konczy sie to straconym golem. Jesli ktos marzy o pucharach, a pewnie sa tu tacy, to musi sobie zdac sprawe z tego, ze poki co to my kadry na puchary nie mamy. Co prawda zimowe przygotowania beda najwazniejsze, ich skutki bedziemy odczuwac w koncowce rundy jesiennej przyszlego sezonu, ale nawet jesli Wdowczyk wykona tak kapitalna robote jak latem to zostaje jeszcze problem brakow kadrowych, a dokladniej brak sensownych rezerwowych, a bez tego ani rusz. Szczescie w nieszczesciu, ze poki co powazniejszego urazu nabawil sie Lewandowski, bo akurat na jego pozycji mamy zmiennika, Pietrucha raz gra lepiej raz gra gorzej, ale jakies tam pojecie ma. A co by bylo gdyby ze skladu wypadl Aka, Robak? Trzeba liczyc sie z tym, ze ktos tez odejdzie za kase po takiej rundzie i tu kolejna robota dla Wdowczyka aby dzialacze stworzyli mu komfortowe warunki pracy i kogos do tego skladu jednak dorzucili. Ja osobiscie przeczuwam, ze to ostatnia runda Aki w Pogoni.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2013 20:28
Dzisiaj w rezerwach Zagłebia:
Zagłębie II Lubin 3:0 Steinpol Ilanka Rzepin

Bramki: Wojciechowski 28, Rakels 45+1, Papadopulos 65

Zagłębie II: Hładun – WIDANOW, Jaroszek, Hodowany, Azikiewicz (46. Magdziak) – Sabiłło (57. K. Piątek), Kubicki, Wojciechowski, Kowalczyk –RAKELS, PAPADOPULOS

Tych trzech banitów jednak do Szczecina nie pojedzie,dodając kontuzjowanych Rymaniaka i Przybeckiego mam nadzieje że zdobędziemy komplecik punktów.Trzeba jednak uważać na Piecha i Błąda bo to ich jedyne atuty z przodu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2013 21:15
Akurat brak Widanowa to wzmocnienie Zaglebia. To samo tyczy sie Papadopoulosa, tak marnego atakujacego w tej lidze to od lat nie bylo. Djousse go wciaga nosem, takze szkoda ze Lenczyk tak szybko sie w tym polapal:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005