Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:17

  goral1982 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Osuch to kłamca, ale pokazał że można zostawić trenera, a wyjebać pseudo piłlarzy. Nie bronię Kociana, możemy zmienić trenera z uwagi na brak stylu. Ale pozbądźmy się tych piłkarzy co zaniżają poziom, a nadrabiają stażem czy sympatycznym charakterem.


Na dzisiaj poziom druzyny zanizaja wszyscy poza 2-3 pilkarzami . Albo inaczej. 2-3 pilkarzy wyrasta ponad poziom reprezentowany przez caly zespol. Z jakiegos powodu graja beznadziejnie i rola osob bedacych blisko druzyny jest zauwazyc dlaczego tak sie dzieje .



Skoro dyrektor sportowy nie zostawia na spotkaniu po meczu trenera, a każę wyjaśnić przyczynę słabych wyników między sobą to chyba o czymś świadczy?
Albo za tydzień nie ma tu już Kociana, albo trener zostanie, a w niedługim czasie ktoś zostanie zesłany do rezerw. wg. mnie wina słabych wyników leży po stronie piłkarzy. Zmieniliśmy większość część sztabu trenerskiego może nowe metody im nie odpowiadają ? Albo rzeczywiście są tak słabe, w co mi się nie chcę wierzyć.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:20

  Charry1948 napisał:  

Skoro dyrektor sportowy nie zostawia na spotkaniu po meczu trenera, a każę wyjaśnić przyczynę słabych wyników między sobą to chyba o czymś świadczy?
.


Zeby nie okazalo sie , ze przyczyna nieobecnosci trenera byla prozaiczna. Mial urodziny, przyjechala rodzina to poszli na kolacje :).


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:22

  Przema napisał:  


Nie uwazasz, ze takie sprawy powinny byc zalatwiane w szatni? Wywlekanie tego na zewnatrz nic nie zmieni, a pogarsza i tak napieta juz atmosfere.


Tylko jak długo można załatwiać takie sprawy w szatni? W imię żle pojętej solidarności trzeba brudy trzymać za zamkniętymi drzwiami i udawać, że wszystko jest w porządku jak nic się nie zmienia?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:29

  Charry1948 napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Osuch to kłamca, ale pokazał że można zostawić trenera, a wyjebać pseudo piłlarzy. Nie bronię Kociana, możemy zmienić trenera z uwagi na brak stylu. Ale pozbądźmy się tych piłkarzy co zaniżają poziom, a nadrabiają stażem czy sympatycznym charakterem.


Na dzisiaj poziom druzyny zanizaja wszyscy poza 2-3 pilkarzami . Albo inaczej. 2-3 pilkarzy wyrasta ponad poziom reprezentowany przez caly zespol. Z jakiegos powodu graja beznadziejnie i rola osob bedacych blisko druzyny jest zauwazyc dlaczego tak sie dzieje .



Skoro dyrektor sportowy nie zostawia na spotkaniu po meczu trenera, a każę wyjaśnić przyczynę słabych wyników między sobą to chyba o czymś świadczy?
Albo za tydzień nie ma tu już Kociana, albo trener zostanie, a w niedługim czasie ktoś zostanie zesłany do rezerw. wg. mnie wina słabych wyników leży po stronie piłkarzy. Zmieniliśmy większość część sztabu trenerskiego może nowe metody im nie odpowiadają ? Albo rzeczywiście są tak słabe, w co mi się nie chcę wierzyć.


Według mnie wina lezy po obu stronach. Zacznijmy od pilkarzy. Patrzac na nasza kadre trudno wyciagnac inne wnioski niz to, ze jest tam dosc malo pilkarzy. Moja definicja polskiego pilkarza mowi tylko o umiejetnosci kopniecia pilki dokladnie w zamierzony cel. Do tego powinno dodac sie umiejetnosc biegania (pamietajmy jednak, ze lepiej madrze stac niz glupio biegac) i myslenie wlasnie. Te 3 czynniki spenia garsc pilkarzy. Robak, Murawski, Aka. Moze Janota, ciezko na razie stwierdzic. Reszta to sa statysci, ktorych mozna zastapic innymi statystami. Kazdy ma jakies dobre strony (auty Rudola), slabe strony (defensywa Fraczczaka). Jak widac obraz prezentuje sie dosc slabo, ale nie ma sie co przejmowac, bo z tym samym problemem borykaja sie wszystkie kluby poza Lechem i Legia. Tutaj wartoscia dodana powinien byc sztab trenerski, ktory przygotuje ich odpowiednieo fizycznie, mentalnie i taktycznie. Dzieki temu mozna zniwelowac braki talentu do gry w pilke nawet na poziomie jakim jest ekstraklasa, nie wiem jak wy, ale jak ogladajac ta lige niczego spektakularnego nie oczekuje. Czasem komus wyjdzei strzal zycia, ale raczej jest to obrazek pozalowania godny. Zwlaszcza teraz ogladajac Pogon. Kocian nie spelnia zadnego z trzech warunkow, dlatego widac jak bardzo brakuje nam pilkarzy w kadrze. Nikt na boisku nie wie co ma robic, czy maja grac srodkiem, czy skrzydlami. Napastnik wraca rozgrywac pilke. Obroncy bez odpowiedniego doswiadczenia nie sa jak widac dobrze ustawieni na boisku. O motywacji to nawet nie ma co pisac. Tutaj porownanie Wdowczyk vs Kocian pokazuje jak to powinno wygladac. Nie wyobrazam sobie takich rekacji trenera przy takiej padace serwowanej przez jego podopiecznych Trudno sie dziwic, ze oni nie wierza w wynik, skoro nawet trener nie wierzy. Chyba nie wierzy, bo skoro stoi z zalozonymi rekoma i nic nie robi, to trudno o inne wnioski i to mnie chyba najbardziej wkurza w obecnej sytuacji. Nasi kopacze nawet przez to nie wykazuja minimalnie wiekszej walki, bo wiedza, ze trener to miekka faja w przeciwienstwie do Wdowczyka, popierdoli w szatni i pojada do domu zadowoleni. Kibicami nawet sie nie przejmuja, bo tych na stadionie od jakiegos czasu nie ma, a w takim meczu czuja sie jak na wyjezdzie niemilosiernie jechani przez kibicow gosci.
Nie mam recepty na to co sie dzieje. Wydaje mi sie, ze najlepsza opcja jest powrot do Wdowczyka i stopniowe odswiezanie kadry poprzez wprowadzanie naszych zdolnych juniorow (moze zdobywane teraz ciezkie doswiadczenie niebawem zaprocentuje) i sciaganie tych bardziej doswiadczonych PILKARZY tak jak Murawski czy Janota.
Dziekuje, dobranoc. Kocian wypierdalaj.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:33

  Olaf napisał:  

  Przema napisał:  


Nie uwazasz, ze takie sprawy powinny byc zalatwiane w szatni? Wywlekanie tego na zewnatrz nic nie zmieni, a pogarsza i tak napieta juz atmosfere.


Tylko jak długo można załatwiać takie sprawy w szatni? W imię żle pojętej solidarności trzeba brudy trzymać za zamkniętymi drzwiami i udawać, że wszystko jest w porządku jak nic się nie zmienia?



Ok. Wszyscy juz znamy stanowisko Janukiewicza. Bez jego wypowiedzi tez pewnie bysmy znali i mysleli na ten temat dokladnie to samo.

Co sie wiec zmienilo po jego wywiadzie (tym ostatnim, nie elblaskim)?


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:40
@Przema

Idealnie to zobrazowałeś. Nic więcej dodawać nie trzeba...


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:57

  Przema napisał:  

  Olaf napisał:  

  Przema napisał:  


Nie uwazasz, ze takie sprawy powinny byc zalatwiane w szatni? Wywlekanie tego na zewnatrz nic nie zmieni, a pogarsza i tak napieta juz atmosfere.


Tylko jak długo można załatwiać takie sprawy w szatni? W imię żle pojętej solidarności trzeba brudy trzymać za zamkniętymi drzwiami i udawać, że wszystko jest w porządku jak nic się nie zmienia?



Ok. Wszyscy juz znamy stanowisko Janukiewicza. Bez jego wypowiedzi tez pewnie bysmy znali i mysleli na ten temat dokladnie to samo.

Co sie wiec zmienilo po jego wywiadzie (tym ostatnim, nie elblaskim)?



A czy po elbląskim od razu się zmieniło? To tylko kolejna kropla, która wypełnia czarę goryczy. Co do Twojego wywodu z grubsza można się zgodzić.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:19

  Gonzalez13 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic.



Sprawdź statystyki Frączczaka z poprzednich sezonów (bramki, asysty, podania kluczowe), odejmij sobie bramki przy których brał udział i przeanalizuj pozycję Pogoni w tabeli. W poprzednim sezonie jak odpalił na początku, to wszyscy najchętniej w koszulach AF9 by chodzili po mieście, teraz nie ma formy i nagle kozioł ofiarny. Odszedł paralityk Bąk to na kogoś trzeba się przerzucić - norma.




Hahaha...Gonzales13 tylko ślepy nie widzi jakim paralitą jest Frączczak?!!! Ja już pisałem ze zanim policzysz te statystyki to policz jego straty,brak asekuracji ,niecelne podania,straty piłki w akcjach ofensywnych etc.Pełna zgoda z Charym 1948.Oboje z Rogalskim graja beznadziejnie a i tak w nagrodę maja pierwszy skład...ciekawe dlaczego?



Wróć na swoje futbol.pl może tam wyczytasz coś ciekawego i oświecisz nas wszystkich. Policz sobie straty, brak asekuracji, niecelne podanie, straty piłki etc. wszystkich graczy i wtedy gadaj. Nad Akahoshi też spusty były, bo wrócił zbawca i co? NIC, bo statystyki ma fatalne. JEDNO, podkreślam, JEDNO celne podanie w pole karne. To jest ofensywny pomocnik, który ma kreować akcje? Dobre. Podniecajcie się dalej nazwiskami. Na ten moment w drużynie funkcjonuje dwóch zawodników: Murawski i od czasu do czasu Robak. No i przebłysk Janoty z Chorzowem. Reszta to koszulki.

Póki grał Kamess to były jazdy po nim, nie ma Kamessa, wróciło do Frączczaka. Stara śpiewka, szukanie kozła ofiarnego w momencie gdy nam nie idzie. Tak jak już napisałem wyżej, wszyscy gówno grają, nie Frączczak, nie Kamess, a cała reszta też! Oprócz Frączczaka na boisku gra 10 innych zawodników i nawet jeśli on spierdoli akcje z przodu czy z tyłu to po to są inni zawodnicy, żeby asekurować, naprawiać błędy.

No i na potwierdzenie tego, że wszyscy zawodnicy są pod formą (oprócz Murawskiego, który jako jedyny zapierdala), niech będzie to, że ani nie potrafimy bronić, ani strzelać.



Ja mam wrócić na futbol pl, a Twoim żródlem informacji jest kolega Parada.Wklejsz słowo słowo co tylko tam ten pseuddziennikarzyna rzuci na Twitterze.Statystyki tez od niego...?
Nikt nie szuka kozła ofiarnego bo niektórzy mają oczy i patrzą co się na boisku dzieje.Dezaproba dla poczynań Frączczak jest powszechna...i to nie tu na forum ale na meczu też.Ci co grają słabo normalnie są zmieniani.Niestety święte krowy wydają się nie do zastąpienia.Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i zobacz jak Frączczak walczy.Zreszta tak walczy juz od dawna że tylko bić brawo.Troche to dziwne że pomimo ze jak ktoś napisał zawala mecze ciągle jest wystawiany...bo ktoś postanowił że on ma grać.Gdyby Kun,Walski dostawali tyle czasu to mogło by się okazać że się ograna.Nie...lepiej grać tym łamagą i blokować miejsce na boisku bo raz na kilkanaście meczy coś mu wyjdzie i zapisze się w statystykach.Ja akurat pamiętam kilka ważnych meczy kiedy go nie było i drużyna grala bardzo dobrze (np.Pogoń Lech 5:1)Rozumiem że wszyscy po za kilkoma wyjątkami grają piach alle sa zmieniani lub grają od nie dawna (Aka,Janota,Danielak,Kemess etc.)
a Frączczak jest tu cały czas.....więc trudno by na cały sezon kilku asyst nie miał.

Zgadzam się z postem Przemy.Natomiast dodalbym do tego jeszcze polityke kadrową w tym klubie i fakt że przerabianie i tak slabych piłkarsko i mentalnie piłkarzy którzy z trudem pojęli grę na jednej pozycji na obrońców,napstników i mieszanie tym jak gównem w betoniarce doprowadza do sytuacji że sa jeszcze slabsi (wiekszość naszych graczy jest poprzesuwanych,nie wspominając juz o Adami bo tutaj to nawet nie wiem na jakiej pozycji mógł grać w juniorach).Nie zazdroszćze trenerowi...tu coś mądrze poustawiać w tym bałaganie latwo nie bedzie...dlatego potrzebny jest tu silny motywator i kilka prostych schematów grania.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 15 marca 2015, 11:35 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:25
Zgadzam się z tym co napisał Przema. Trener z jajami typu Wdowiec i pozwolić mu pracować bez zbędnego wpierdalania się. Trener mówi jakiego typu zawodnika potrzeba, dyrektor szuka, trener decyduje, dyrektor dogrywa. Ze smolnym nie miał szans. Nie mówię że musi być Wdowiec, ale powinien mieć pomysł i cechy charakteru które wymuszają od kopaczy zaangażowanie w 100%.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:39
Ja też się z wami zgadzam. Są trzy nazwiska: Wdowczyk, Smuda, Michniewicz i młody Kafarski myślę że to będzie jedno z tych nazwisk. Ostatni to wg mnie taki Probierz, tu się obawiam że miałby za słaby autorytet na naszych kopaczy.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:41

  Charry1948 napisał:  
Smuda,.


Ten to sie idealnie wpisuje w filozofie naszego klubu i wprowadzanie mlodych zawodnikow do gry :)


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:45

  goral1982 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Smuda,.


Ten to sie idealnie wpisuje w filozofie naszego klubu i wprowadzanie mlodych zawodnikow do gry :)



Uważasz go za słabego trenera? Wydaje mi się że byłby w stanie skleić skład z zachowaniem proporcji wiekowej tak by nikogo nie skrzywdzić. No i ma w sobie życie to czego brakuje Jankowi =)


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:55
Tu bardziej chodzi o to by taka osoba pomogła Pogoni sportowo i przyciągnęła rzesze rozwścieczonych fanów z powrotem na stadion. Ogólnie by załagodziła atmosferę. Osoba takowa musi być lubiana. Tutaj jest tylko jedno nazwisko.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 11:59

  Charry1948 napisał:  
Wydaje mi się że byłby w stanie skleić skład z zachowaniem proporcji wiekowej tak by nikogo nie skrzywdzić. No i ma w sobie życie to czego brakuje Jankowi =)


Masz racje, wydaje Ci sie. Za Wisla 23 kolejki a grali praktycznie 15 zawodnikami.Reszta gra jakies epizody a tam tez maja jakies sukcesy w pracy z mlodymi zawodnikami.
http://www.90minut.pl/bilans.php?id_klub=423&id_sezon=85


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 12:06

  Charry1948 napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Smuda,.


Ten to sie idealnie wpisuje w filozofie naszego klubu i wprowadzanie mlodych zawodnikow do gry :)



Uważasz go za słabego trenera? Wydaje mi się że byłby w stanie skleić skład z zachowaniem proporcji wiekowej tak by nikogo nie skrzywdzić. No i ma w sobie życie to czego brakuje Jankowi =)



Smuda panowie może by i pomógł na parę gier, do końca rundy może. Ale potem zaczęłaby się improwizacja i amatorszczyzna. To nie są lata 90 gdzie taki trener (i inni) byli idealni. Kafarski dobry chyba tylko na I ligę w Cracovii poległ chociaż tam akurat trudno o jakiś sukces mając za plecami Filipiaka. Taki Ojrzyński by się przydał, który z bandy paralityków robi zespół, który na wyjeździe w Zabrzu wyciąga wynik z 3-1 na 3-3.
Zwalniamy Kociana i mamy dwóch trenerów na garnuszku, do tego trzeciego nowego, który za darmo tego bajzlu się nie dotknie.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 12:39

  goral1982 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Wydaje mi się że byłby w stanie skleić skład z zachowaniem proporcji wiekowej tak by nikogo nie skrzywdzić. No i ma w sobie życie to czego brakuje Jankowi =)


Masz racje, wydaje Ci sie. Za Wisla 23 kolejki a grali praktycznie 15 zawodnikami.Reszta gra jakies epizody a tam tez maja jakies sukcesy w pracy z mlodymi zawodnikami.
http://www.90minut.pl/bilans.php?id_klub=423&id_sezon=85



widocznie wisła nie ma tak zdolnej młodzieży jak my ; D


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 12:42

  EPSON napisał:  

Ja mam wrócić na futbol pl, a Twoim żródlem informacji jest kolega Parada.Wklejsz słowo słowo co tylko tam ten pseuddziennikarzyna rzuci na Twitterze.Statystyki tez od niego...?
Nikt nie szuka kozła ofiarnego bo niektórzy mają oczy i patrzą co się na boisku dzieje.Dezaproba dla poczynań Frączczak jest powszechna...i to nie tu na forum ale na meczu też.Ci co grają słabo normalnie są zmieniani.Niestety święte krowy wydają się nie do zastąpienia.Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i zobacz jak Frączczak walczy.Zreszta tak walczy juz od dawna że tylko bić brawo.Troche to dziwne że pomimo ze jak ktoś napisał zawala mecze ciągle jest wystawiany...bo ktoś postanowił że on ma grać.Gdyby Kun,Walski dostawali tyle czasu to mogło by się okazać że się ograna.Nie...lepiej grać tym łamagą i blokować miejsce na boisku bo raz na kilkanaście meczy coś mu wyjdzie i zapisze się w statystykach.Ja akurat pamiętam kilka ważnych meczy kiedy go nie było i drużyna grala bardzo dobrze (np.Pogoń Lech 5:1)Rozumiem że wszyscy po za kilkoma wyjątkami grają piach alle sa zmieniani lub grają od nie dawna (Aka,Janota,Danielak,Kemess etc.)
a Frączczak jest tu cały czas.....więc trudno by na cały sezon kilku asyst nie miał.

Zgadzam się z postem Przemy.Natomiast dodalbym do tego jeszcze polityke kadrową w tym klubie i fakt że przerabianie i tak slabych piłkarsko i mentalnie piłkarzy którzy z trudem pojęli grę na jednej pozycji na obrońców,napstników i mieszanie tym jak gównem w betoniarce doprowadza do sytuacji że sa jeszcze slabsi (wiekszość naszych graczy jest poprzesuwanych,nie wspominając juz o Adami bo tutaj to nawet nie wiem na jakiej pozycji mógł grać w juniorach).Nie zazdroszćze trenerowi...tu coś mądrze poustawiać w tym bałaganie latwo nie bedzie...dlatego potrzebny jest tu silny motywator i kilka prostych schematów grania.



Jak masz problemy z policzeniem dokładnych podań i nie umiesz liczyć do jednego, to ja nie wiem po co w ogóle z Tobą dyskutuję. Powiem Ci tylko tyle, że na piłce znasz się tak jak na matematyce, czyli w ogóle. Chujowy Frączczak zawala wszzystkie mecze, a Twój Bożek Janukiewicz ratuje nas za każdym razem. OTWÓRZ OCZY. Kun, Walski... Przejdź się na mecz rezerw i zobacz co grają, a nie piszesz bzdury sprzed monitora, bo Kun i Walski dobrze Ci w Football Managerze grają, to myślisz, że normalnie też dobrzy będą.

Na koniec Ci dodam ciekawostkę, że Kun jest w takiej formie, że w rezerwach (!!!) nie ma dla niego miejsca na boku pomocy i ostatnio grał jako boczny obrońca.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 15 marca 2015, 12:50 [2 raz(y)]


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 12:56
Panowie ,Kocian musi dograć to do końca sezonu ,pózniej klub nie skorzysta z opcj przedłuzenia kontraktu .Trzeci trener na garnuszku ? wychodzi na to że jesteśmy bogatym klubem .Nowy trener po 2-3 porażkach powie ....sorry ale nie ja ten zespół przygotowałem itp. znamy te spiewki . Panowie piłkarze muszą się ogarnąć ,fochy i niesnaski zostawić w szatni a na murawie zostawić serce . Nie bedzie lekko i przełkniemy jeszcze nie jedną gorycz porażki .Jeżeli oni sami tego nie ogarną ......to się spierdolą z ligi . Zewrzeć poślady i do roboty !!!!


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 13:14
Zgadza się weteran58, w końcu ktoś napisał coś sensownego, brawo! Przyjdzie nowy, nie poukłada zespołu w tydzień, przyjdą kolejne baty i znów będą jęczeli "Darek Wdowczyk!".


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 13:22
Dla mnie rozsadne sa tylko dwie opcje.
Powrot Wdowczyka lub pozostanie na stanowisku Kociana do konca sezonu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005