Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:49

  Icar napisał:  
@kiko nie moim zdaniem a dziennikarzy z ligii+, którzy na spotkanie patrzyli z perspektywy innej niż rywalizacja między klubami i warto było tutaj to zaznaczyć. Nawet postronni ludzie widzą to o czym wszyscy tutaj mówią. Tyle w tej sprawie. Jeszcze dwa sparingi i zobaczymy czy w końcu wejdą do gry "oczekiwani" czy znów należy się spodziewać powtórki z rozrywki. I żeby tradycji stało się zadość - michniewicz zagrał pod pyry.



Dla mnie szukanie dziury w całym i niepotrzebna napinka, która nic nie wniesie.

Szczerze, to wolę, żeby Lech to mistrzostwo zgarnął. Nie dlatego, że ich lubię, wkurwiają mnie i Lech i Legia... ale jak patrzę na te jebane gwiazdeczki z warszawki to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Taki kurwa Żyro - gówniarz jebany, Duda czy Rzeźniczak - im to się kurwa wszystko należy, drą te papy i nie szanują w ogóle innych piłkarzy a to jest już kurewstwo.
Dlatego też dla zasady niech spierdalają a mistrzostwo niech pojedzie do Poznania bo może wtedy trochę w warszawce przysiądą na dupach te gwiazdeczki jebane.

A jeszcze lepszym wyjściem jest mistrzostwo dla Jagi - a co tam, jak się bawić to się bawić. Zasłużyli sobie na to ciężką pracą. A po tym co sędziowie ich z Legią przekręcili to jeszcze bardziej im kibicuje.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:50

  krzysiek48 napisał:  

  Cytat:  
blizszy jest lech, bo im na to pozwoliscie. ty, słowiku, na czele z innym slowikiem, czesiem i murasiem. wypierdalac z Pogoni. hanbicie ten klub. plujecie w twarz kibicom. a pilkarsko macie mniej punktow niz zawisza czyli jestescie na 15 miejscu. pajace kurwa.


Jaki wkurwiony, jaki odważny, jaki niepohamowany - na który trening mam się wybrać, żeby zobaczyć, jak mówisz im to w twarz? :D



pierdol sie fajusie. chcesz jeszcze bronić tych frajerów poznanskich w naszym zespole ? widocznie lubisz byc jebany w dupe, a kilka osob w szatni Pogoni rozpierdala caly zespol i robi dobrze lechowi. a ty jak tego nie widzisz to jestes zjebany.

w twarz kazdy z nas powinien wykrzyczec co mysli o czesiu, golli i reszcie hobby pleyerow. na meczu z jagą. będziesz ?


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:52

  EPSON napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  DP napisał:  

  Cytat:  
Gramy z silnymi przeciwnikami - stąd takie wyniki.



Co za chuj.

Przecież my mamy mniej punktów od Zawiszy. Zajmujemy 15 miejsce.

Niech czesiu, golla już stad spierdalaja. serio. poznanskie slowiki kurwa.



Pytanie jest jedno. Jaką strategię przyjął klub na grę w górnej 8?

Jeżeli po 2 pierwszych meczach postanowili, że zagrają spokojnie do końca ligi, wprowadzając przy tym młodzież i poddając resztę zespołu selekcji, która jest aktualnie niezbędna ze względu na to, iż coraz głośniej słychać o dość dużych nazwiskach w następnym sezonie co może dowodzić, że Azoty już dogadane to niepotrzebnie się tutaj srasz i trzęsiesz.

Osobiście wolę już przecierpieć te mecze do końca sezonu i poświęcić je na selekcję niż wkurwiać się na początku sezonu. Dobrym przykładem tego postępowania jest Kudła. Bramkarz, który od trzech sezonów siedzi na ławce i bodajże bronił w 1 meczu, nie licząc tego co teraz. Lepiej sprawdzić jego przydatność do drużyny teraz niż miałby po kontuzji Radka wejść w połowie sezonu i być wielką niewiadomą.

Myślę, że włodarze klubu pozwolili Cześkowi na takie manewry. Manewry, które wkurwiają ale na dłuższą metę mają sens... Więc wybór należy do Ciebie. Albo jeszcze przez 2 kolejki będziesz się wkurwiał tak jak inni spinacze albo odnajdziesz sens w tym wszystkim.



Też myślę że tak może być.Tylko te okoliczności mogą być ewentualnym usprawiedliwieniem.Mimo wszystko ze względu na aspekt szacunku do historii kibicowskiej na ten jeden mecz Michniewicz mógłby az tak nie szaleć zarowno ze swoim zachowaniem jak i taką nawałnica "młodzieży" w tym właśnie spotkaniu.



Tu się zgodzę z Tobą w 100%.
Trochę Czesiek przesadził z młodzieżą. Martwi też sytuacja Michała Janoty w klubie, ja osobiście wiązałem z nim duże nadzieje na przyszłość a dodatkowo jak już gra to widać w nim błysk. Szkoda, że nie mogą się dogadać z Czesławem.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:53

  EPSON napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  DP napisał:  

  Cytat:  
Gramy z silnymi przeciwnikami - stąd takie wyniki.



Co za chuj.

Przecież my mamy mniej punktów od Zawiszy. Zajmujemy 15 miejsce.

Niech czesiu, golla już stad spierdalaja. serio. poznanskie slowiki kurwa.



Pytanie jest jedno. Jaką strategię przyjął klub na grę w górnej 8?

Jeżeli po 2 pierwszych meczach postanowili, że zagrają spokojnie do końca ligi, wprowadzając przy tym młodzież i poddając resztę zespołu selekcji, która jest aktualnie niezbędna ze względu na to, iż coraz głośniej słychać o dość dużych nazwiskach w następnym sezonie co może dowodzić, że Azoty już dogadane to niepotrzebnie się tutaj srasz i trzęsiesz.

Osobiście wolę już przecierpieć te mecze do końca sezonu i poświęcić je na selekcję niż wkurwiać się na początku sezonu. Dobrym przykładem tego postępowania jest Kudła. Bramkarz, który od trzech sezonów siedzi na ławce i bodajże bronił w 1 meczu, nie licząc tego co teraz. Lepiej sprawdzić jego przydatność do drużyny teraz niż miałby po kontuzji Radka wejść w połowie sezonu i być wielką niewiadomą.

Myślę, że włodarze klubu pozwolili Cześkowi na takie manewry. Manewry, które wkurwiają ale na dłuższą metę mają sens... Więc wybór należy do Ciebie. Albo jeszcze przez 2 kolejki będziesz się wkurwiał tak jak inni spinacze albo odnajdziesz sens w tym wszystkim.



Też myślę że tak może być.Tylko te okoliczności mogą być ewentualnym usprawiedliwieniem.Mimo wszystko ze względu na aspekt szacunku do historii kibicowskiej na ten jeden mecz Michniewicz mógłby az tak nie szaleć zarowno ze swoim zachowaniem jak i taką nawałnica "młodzieży" w tym właśnie meczu.



Jakby nie było zabrakło w tym meczu z naszej strony walki i pełnej determinacji czyli tego wszystkiego co powinno mieć miejsce przy rywalizacji z Lechem. Tego nic nie tłumaczy i trudno przejść nad tym do porządku dziennego.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:53
"Szczerze, to wolę, żeby Lech to mistrzostwo zgarnął."

I wszystko w temacie. Ale tu wszystko jebło, smutne to.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:54
Można się doszukiwać różnych niefajnych rzeczy w tym meczu, ale przecież i w spotkaniu z Legią widać było, że jesteśmy na etapie selekcji młodzieży, która będzie jakimś tam wzmocnieniem w następnym sezonie. Przegraliśmy, ale zawodnicy dostali owację na stojąco. Tam też można było powiedzieć, że gdy trzeba było gonić wynik to trener wpuścił Danielaka, a później Wojtkowskiego, który notabene zagrał bardzo fajne dwa epizody i pokazał, że warto na niego stawiać. Relacje z Lechem są jakie są i to dodaje więcej niż trochę oliwy do ognia, ale tak na spokojnie to straciliśmy z nimi na wyjeździe tylko jedną bramkę, a oni strzelili Legii, mistrzowi Polski, dwie na wyjeździe. I po tamtym spotkaniu zwyczajnie zasługują na koronę, bo są po prostu lepsi, grają fajniejszą, bardziej kombinacyjną piłkę, czy to nam się podoba, czy nie. Poza tym myślę, że teraźniejsza runda finałowa da nam na przyszłość więcej niż ta ubiegłoroczna, obecne sparingi nie pójdą w las jak tamte.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:56
odnoszę wrażenie, ze wyjebaliśmy na ten mecz totalnie i powiem kontrowersyjnie - w moim mniemaniu wynik akceptowalny. Lech niech wygrywa majstra bo po prostu im sie on nalezy.

A nam niech ten sezon niech sie konczy, mial racje bodajrze weteran ze awans do 8 to max na co stac te druzyne.

Ale z drugiej strony jakbysmy sie znalezli w strefie spadkowej to jestem przekonany ze bysmy z tej ligi polecieli.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:56

  szymonek007 napisał:  

  EPSON napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  DP napisał:  

  Cytat:  
Gramy z silnymi przeciwnikami - stąd takie wyniki.



Co za chuj.

Przecież my mamy mniej punktów od Zawiszy. Zajmujemy 15 miejsce.

Niech czesiu, golla już stad spierdalaja. serio. poznanskie slowiki kurwa.



Pytanie jest jedno. Jaką strategię przyjął klub na grę w górnej 8?

Jeżeli po 2 pierwszych meczach postanowili, że zagrają spokojnie do końca ligi, wprowadzając przy tym młodzież i poddając resztę zespołu selekcji, która jest aktualnie niezbędna ze względu na to, iż coraz głośniej słychać o dość dużych nazwiskach w następnym sezonie co może dowodzić, że Azoty już dogadane to niepotrzebnie się tutaj srasz i trzęsiesz.

Osobiście wolę już przecierpieć te mecze do końca sezonu i poświęcić je na selekcję niż wkurwiać się na początku sezonu. Dobrym przykładem tego postępowania jest Kudła. Bramkarz, który od trzech sezonów siedzi na ławce i bodajże bronił w 1 meczu, nie licząc tego co teraz. Lepiej sprawdzić jego przydatność do drużyny teraz niż miałby po kontuzji Radka wejść w połowie sezonu i być wielką niewiadomą.

Myślę, że włodarze klubu pozwolili Cześkowi na takie manewry. Manewry, które wkurwiają ale na dłuższą metę mają sens... Więc wybór należy do Ciebie. Albo jeszcze przez 2 kolejki będziesz się wkurwiał tak jak inni spinacze albo odnajdziesz sens w tym wszystkim.



Też myślę że tak może być.Tylko te okoliczności mogą być ewentualnym usprawiedliwieniem.Mimo wszystko ze względu na aspekt szacunku do historii kibicowskiej na ten jeden mecz Michniewicz mógłby az tak nie szaleć zarowno ze swoim zachowaniem jak i taką nawałnica "młodzieży" w tym właśnie spotkaniu.



Tu się zgodzę z Tobą w 100%.
Trochę Czesiek przesadził z młodzieżą. Martwi też sytuacja Michała Janoty w klubie, ja osobiście wiązałem z nim duże nadzieje na przyszłość a dodatkowo jak już gra to widać w nim błysk. Szkoda, że nie mogą się dogadać z Czesławem.



Racja dziwne że Janota nie dostaje szansy, bo jak grał to było widać że coś potrafi.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 21:56
To, że w klubie mają w dupie kibiców to nic dziwnego, skoro nawet nie mają ochoty odpisać na pytania dotyczące akcji z zablokowaniem kart na Jagiellonię. I tak jak wielu Wam przykro mi, że mecz z Wronkami potraktowany został jak sparing.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:00

  Icar napisał:  
"Szczerze, to wolę, żeby Lech to mistrzostwo zgarnął."

I wszystko w temacie. Ale tu wszystko jebło, smutne to.



Akurat tu nie aż tak mocno.Podobnie myśli wielu...tak jak wielu odetchneło z ulga że skończyła się zgoda z Legią.
Wielu było takich (ja równiez) że akceptowało zgodę kibiców równocześnie na niwie sportowej życząc Legii jak najgorzej.Ci co pamiętają czasy Leśniaka czy Biernata wiedzą o czym piszę i skąd sie ta niechęć brała.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:03
Piszą tu co niektórzy o Janocie. Ja się nie znam ale w paru meczach mi się podobał. Być może opierdala się na treningach a być może Białorusin go po prostu nie lubi. Nie wiem. Ale skurwysyństwem jest to, że Białorusin nagrał temat Stanowskiemu i ten go jedzie na weszło. Ale o tym wiecie bo sami to tutaj pisaliście. Nie wiem natomiast czy zwróciliście uwagę na wczorajszą relację z meczu Bełchatów - Zawisza na weszło? Mecz Bełchatów - Zawisza a pojazd po Janocie. Białorusin i Stanowski gorsi niż wyborcza: http://weszlo.com/2015/05/30/zegnamy-sie-z-belchatowem-a-zawisza-siega-po-kalkulator/


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:07
Janota... ewidentnie go nie lubią, moim zdaniem w meczach w których grał, dobrze się prezentował. Jeden z nielicznych kreatywnych.


  DP napisał:  
Przecież my mamy mniej punktów od Zawiszy. Zajmujemy 15 miejsce.



Nie da się przekładać punktów ze względu na klasę przeciwników jacy są w grupach "mistrzowskiej" i "spadkowej". Wiadomo, że olewają, ale zajmujemy miejsce 8 które jest więcej warte niż każde inne w grupie spadkowej (choćby mieli nawet 20 punktów więcej).

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 31 maja 2015, 22:14 [2 raz(y)]


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:12

  anathema napisał:  


Ale z drugiej strony jakbysmy sie znalezli w strefie spadkowej to jestem przekonany ze bysmy z tej ligi polecieli.



A ja uważam wręcz inaczej. Gdybyśmy byli w strefie spadkowej to spięcie jakie towarzyszyło nam w walce o top8 by trwało dalej i dalej byśmy tak grali. Nie byłoby problemów z utrzymaniem.
Nie wiem czy oglądasz mecze z grupy spadkowej ale tam teraz dzieje się horror... nie da się tego oglądać, nie wliczając Piasta i Sracovi.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:14
Fajnie w meczu pokazał się Kudła, jak widać mamy drugiego bramkarza który bronić potrafi.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:16

  domin839 napisał:  
Fajnie w meczu pokazał się Kudła, jak widać mamy drugiego bramkarza który bronić potrafi.



A ten pierwszy to.... ? Zakontraktowali kogoś nowego?


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:18

  Maxymalny napisał:  

  domin839 napisał:  
Fajnie w meczu pokazał się Kudła, jak widać mamy drugiego bramkarza który bronić potrafi.



A ten pierwszy to.... ? Zakontraktowali kogoś nowego?



Tobie nie będę odpowiadał bo to i tak sensu nie ma


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 22:20

  DP napisał:  

  krzysiek48 napisał:  

  Cytat:  
blizszy jest lech, bo im na to pozwoliscie. ty, słowiku, na czele z innym slowikiem, czesiem i murasiem. wypierdalac z Pogoni. hanbicie ten klub. plujecie w twarz kibicom. a pilkarsko macie mniej punktow niz zawisza czyli jestescie na 15 miejscu. pajace kurwa.


Jaki wkurwiony, jaki odważny, jaki niepohamowany - na który trening mam się wybrać, żeby zobaczyć, jak mówisz im to w twarz? :D



pierdol sie fajusie. chcesz jeszcze bronić tych frajerów poznanskich w naszym zespole ? widocznie lubisz byc jebany w dupe, a kilka osob w szatni Pogoni rozpierdala caly zespol i robi dobrze lechowi. a ty jak tego nie widzisz to jestes zjebany.

w twarz kazdy z nas powinien wykrzyczec co mysli o czesiu, golli i reszcie hobby pleyerow. na meczu z jagą. będziesz ?


Będę, jak zawsze, mam też nadzieję, że do tego czasu odetną Ci internet, bo na naszym pięknym stadionie Wi-Fi niestety nie ma... Wykrzyczeć co myśli potrafi każdy głupi, powiedz im to w twarz, będziesz kozakiem - no ale nie spodziewałbym się za bardzo.
A z fajusami i pierdoleniem się to się opanuj, bo możesz mieć dla mnie zjebane zdanie, ja dla Ciebie również mogę takowe mieć, ale jesteś kibicem Pogoni i pewne granice jednak dla mnie istnieją, więc dla Ciebie mogłyby również.


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 02:49
Janukiewicz, wróci od następnego sezonu do bramki, bo Kudłe chcą po prostu sprawdzić, co on jednak potrafi (oceniam dobrze). Takie jest moje zdanie. Po za tym Radek wyjmie 2-3 setki ale i tak ktoś powie, że nie umie bronić


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 08:39
Moim zdaniem klub się wogóle nie liczy z kibicami traktując mecz z tzw.odwiecznym wrogiem jak sparring.Za takie mecze w lidze serbskiej czy greckiej są przewidziane ekstra premie .Wyobrażacie sobie taki cyrk jaki był w Poznaniu np. w meczu Partizan -Crvena ? czy Panatinaikos -Olimpiakos ? ....kurwa .....kibole spalili by siedzibę klubu i pół miasta a taki Michniewicz musiałby sobie zrobić operację plastyczną i wypierdalać na Antarktydę . Brak mi słów ...jestem mega rozczarowany ,i jeszcze komentarze pt : nic sie nie stało ,lepiej żeby Lech miał mistrza niż Legia . Kiedyś by to nazwano upadkiem moralności .


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 09:37

  weteran58 napisał:  
Moim zdaniem klub się wogóle nie liczy z kibicami traktując mecz z tzw.odwiecznym wrogiem jak sparring.Za takie mecze w lidze serbskiej czy greckiej są przewidziane ekstra premie .Wyobrażacie sobie taki cyrk jaki był w Poznaniu np. w meczu Partizan -Crvena ? czy Panatinaikos -Olimpiakos ? ....kurwa .....kibole spalili by siedzibę klubu i pół miasta a taki Michniewicz musiałby sobie zrobić operację plastyczną i wypierdalać na Antarktydę . Brak mi słów ...jestem mega rozczarowany ,i jeszcze komentarze pt : nic sie nie stało ,lepiej żeby Lech miał mistrza niż Legia . Kiedyś by to nazwano upadkiem moralności .



Masz rację Weteran takiego skurwysyństwa jakie teraz wyciął klub, a trener w szczególności to tutaj jeszcze nie było. Porażka 1:0, ale co tam ważne, że CM711 świetnie się bawi na konferencji prasowej. Za takie lizanie się po fiutach z mediami po takim fatalnym i żałosnym meczu to jego dni powinny być w Szczecinie policzone.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.37 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005