Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 11:45

  Gonzalez13 napisał:  
Przecież CM711 i Stanowski to "jedna rodzina".

@paula22szczecinpogon Tak samo wkurwia "meczy", jak "Janukowicz", "Frątczak" czy inny "Frączak"

EDIT: I Pogoń Szczecin z małej litery w Twoim nicku także ;) sorry, musiałem



Akurat to porównanie jest słabe ,bo o ile faktycznie Janukowicz ,Frątczak ,Frączak ,to przekręcone nazwiska naszych piłkarzy i wstydem dla kibica jest ,je tak przekręcać, to już przyczepianie się o jakieś tam słowo i zwracanie komuś uwagi,to już przesada ;) Co ty jesteś jakiś nauczyciel języka Polskiego ,żeby pouczać czy co? ;) błędów sam nie popełniasz? i nie bądz bezczelny ok? jakbyś nie zauważył to ,ja nigdy na tym forum nie piszę Pogoń Szczecin z małej litery a raczej staram się bardzo tego nie robić ,ten nick założony kilka lat temu,ma swoje osobiste podłoże dlaczego jest jest taki a nie inny i ja nie muszę się tobie z niczego tłumaczyć ;) jak tak dalej pójdzie zaczniesz niedługo siać tu ferment jak Maxymalny i inne wynalazki...;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 12:21

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Przecież CM711 i Stanowski to "jedna rodzina".

@paula22szczecinpogon Tak samo wkurwia "meczy", jak "Janukowicz", "Frątczak" czy inny "Frączak"

EDIT: I Pogoń Szczecin z małej litery w Twoim nicku także ;) sorry, musiałem



Akurat to porównanie jest słabe ,bo o ile faktycznie Janukowicz ,Frątczak ,Frączak ,to przekręcone nazwiska naszych piłkarzy i wstydem dla kibica jest ,je tak przekręcać, to już przyczepianie się o jakieś tam słowo i zwracanie komuś uwagi,to już przesada ;) Co ty jesteś jakiś nauczyciel języka Polskiego ,żeby pouczać czy co? ;) błędów sam nie popełniasz? i nie bądz bezczelny ok? jakbyś nie zauważył to ,ja nigdy na tym forum nie piszę Pogoń Szczecin z małej litery a raczej staram się bardzo tego nie robić ,ten nick założony kilka lat temu,ma swoje osobiste podłoże dlaczego jest jest taki a nie inny i ja nie muszę się tobie z niczego tłumaczyć ;) jak tak dalej pójdzie zaczniesz niedługo siać tu ferment jak Maxymalny i inne wynalazki...;)



Bardzo dobrze napisane Paula.Chłopak wychodzi z siebie by zaistnieć.Kopiuje wszystko co pojawi się na Twitterze (Malecki w Szczecinie...Twit chyba Michniewicza) i z innych miejsc w sieci nie oznaczając równocześnie z jakiego żródla korzysta.Pewnie po to by wyszło jaki to on poinformowany.Krytykuje z piana na ustach wszystkie poglądy które nie są zgodne z jego myślą przewodnią.Ja rozumiem,że trzeba cenić każdego kto poświęca czas na szukanie "newsów" i chwała za to bo kilka wklejek tabeli itp było bardzo fajnych z jego strony ale nie szanowanie innych forumowiczów ciągłymi przytykami świadczy o jakiś problemach .Jest nas tu niewielu dyskutujących ,co niestety jest smutne .Tym bardziej więc pewien poziom i szacunek powinien być zachowany.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 1 maja 2015, 12:30 [3 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 12:22

  Omnislash napisał:  
To ostatni mecz polskiej ligi który oglądam.
Pozdro dla naiwnych.



Od dawna mam tak samo. Na mecze jeżdżę z zupełnie innych powodów.


  paula22szczecinpogon napisał:  
Akurat to porównanie jest słabe (...)



Przekręcanie nazwisk piłkarzy to nie wstyd tylko debilizm, taki sam jak kurwa nieznajomość swojego języka. Trzeba się przypierdalać i prostować gamoni, bo jak się sami nie nauczyli, to ja będę ich uczył, lub ktokolwiek inny, oby takich ludzi nie zabrakło. Kurwa co za czasy, żeby tępić ludzi dbających o składnie i poprawne pisanie w Naszym pięknym języku! Słowo droższe od złota. Twój post typowo gimnazjalny i aż musiałem odpisać, bo mnie kurwica z wyniku przeczytania tylu głupot zalała. Moim zdaniem jesteś hipokrytką, która nawet nie zrozumie czemu została tak nazwana, tak samo ten wyżej koleżka z ramówki TVN "kto cie tak urządził". Koleżko - nie zamoczysz. Co do Twojego nicka, to mnie tez struga po oczach i pierdolenie o jakimś prywatnym podłożu wciskaj gdzie chcesz, ja się na to nie łapie. Prawdą jest, ze byłaś jeszcze młodsza i jeszcze głupsza niż teraz.

Ostatnio edytowany przez: Adrian PS, 1 maja 2015, 13:14 [1 raz(y)]


Hold skladam temu miastu...
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 13:22

  Adrian PS napisał:  

  Omnislash napisał:  
To ostatni mecz polskiej ligi który oglądam.
Pozdro dla naiwnych.



Od dawna mam tak samo. Na mecze jeżdżę z zupełnie innych powodów.


  paula22szczecinpogon napisał:  
Akurat to porównanie jest słabe (...)



Przekręcanie nazwisk piłkarzy to nie wstyd tylko debilizm, taki sam jak kurwa nieznajomość swojego języka. Trzeba się przypierdalać i prostować gamoni, bo jak się sami nie nauczyli, to ja będę ich uczył, lub ktokolwiek inny, oby takich ludzi nie zabrakło. Kurwa co za czasy, żeby tępić ludzi dbających o składnie i poprawne pisanie w Naszym pięknym języku! Słowo droższe od złota. Twój post typowo gimnazjalny i aż musiałem odpisać, bo mnie kurwica z wyniku przeczytania tylu głupot zalała. Moim zdaniem jesteś hipokrytką, która nawet nie zrozumie czemu została tak nazwana, tak samo ten wyżej koleżka z ramówki TVN "kto cie tak urządził". Koleżko - nie zamoczysz. Co do Twojego nicka, to mnie tez struga po oczach i pierdolenie o jakimś prywatnym podłożu wciskaj gdzie chcesz, ja się na to nie łapie. Prawdą jest, ze byłaś jeszcze młodsza i jeszcze głupsza niż teraz.



Za to Ty jesteś ekstra wyzywać braci po szalu...
Tyle dni na forum... brawo!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5137 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 14:13
Może, bo ma 2 gwiazdki :D

Napisał prawdę, na siłę się bronicie i usprawiedliwiacie.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 14:35
Rozumiem,że te wszystkie napinki począwszy od Maxymalnego a skończywszy na dzisiejszych to z radości po wejściu do ósemki?
Apel Weterana zasadny ale wątpie aby skuteczny bo jest tu coraz szersza grupa, której głównym zadaniem jest wyśmiać,poniżyć,obrazić,zbluzgać innych.

Zaraz okaże się,że te 3 kolejne zwycięstwa to nie efekt pracy CM tylko iluś tam połączeń. Idąc tym tropem nie ma żadnego progresu była tylko zła wola grajków.Po co więc ten Michniewicz, można było dać zespól np.Stolarczykowi -w myśl tej logiki efekty byłyby podobne.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 1 maja 2015, 15:48 [2 raz(y)]


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3703 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 14:46

  Adrian PS napisał:  
Trzeba się przypierdalać i prostować gamoni, bo jak się sami nie nauczyli, to ja będę ich uczył, lub ktokolwiek inny, oby takich ludzi nie zabrakło. Kurwa co za czasy, żeby tępić ludzi dbających o składnie i poprawne pisanie w Naszym pięknym języku! Słowo droższe od złota. Twój post typowo gimnazjalny i aż musiałem odpisać, bo mnie kurwica z wyniku przeczytania tylu głupot zalała. Moim zdaniem jesteś hipokrytką, która nawet nie zrozumie czemu została tak nazwana, tak samo ten wyżej koleżka z ramówki TVN "kto cie tak urządził". Koleżko - nie zamoczysz. Co do Twojego nicka, to mnie tez struga po oczach i pierdolenie o jakimś prywatnym podłożu wciskaj gdzie chcesz, ja się na to nie łapie. Prawdą jest, ze byłaś jeszcze młodsza i jeszcze głupsza niż teraz.



Szkoda, żeby akurat takie gamonie kogoś uczyły.
Ale jak chcesz, żeby gamoni nauczać to proszę bardzo. Przed lub nie powinno być przecinka. Zresztą całe zdanie ma dziwną konstrukcje. Tak dbasz o piękno Naszego języka to nie używaj też wulgaryzmów.
"Twój post typowo gimnazjalny" - brakuje "jest".
"bo mnie kurwica z wyniku przeczytania tylu głupot zalała" - co to znaczy "z wyniku przeczytania" i czy "kurwica" może zalać?

Kaleczysz ten Nasz piękny język gamoniu.


Oddajcie mi moj stary login...
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 15:18
Nie rozumiem po co się wszyscy spinacie. Prawdą jest, że trzeba dbać o nasz język, bo jeszcze 20 lat takiej samowolki językowej i nawet nie będzie można powiedzieć, że mówimy po Polsku. Też jestem na to uczulony głównie przez względy historyczne, ale nie oznacza to, iż sam nie popełniam błędów. Każdy je popełnia i nie jest to na pewno powód, aby kogoś wyzywać. Nie możecie się jednak obrażać jeśli ktoś wam zwraca uwagę. Proponuję zakończyć ten temat, bo rozmywamy główny wątek.

Wracając do Pogoni. Całkiem prawdopodobne jest, że piłkarzyki grali przeciwko Jankowi, tak samo jak Marciniak z kolegami grali przeciwko Podolińskiemu. Inna sprawa, że Kocian próbował zrobić z Pogoni drugi Ruch Chorzów. "Niestety" u nas piłkarze przez kilka ostatnich okienek transferowych byli dobierani wyłącznie pod kątem gry ofensywnej więc misterny plan Kociana nie miał racji bytu. Moim zdaniem Kocian to dobry trener, rzetelny fachowiec, lecz nadający się do klubów pokroju Korony czy Podbeskidzia. Podobnie jak Ojrzyński. Wspominam o Ojrzyńskim, bo też już u nas na forum widziałem przymiarki pod niego. Wydaje mi się, że efekt jego pracy mógłby być podobny do efektu pracy Janka Kociana. Sądzę iż obaj są solidnymi fachowcami, ale nadającymi się wyłącznie do klubów, gdzie piłkarze potrafią się podporządkować grze obronnej zespołu. Jest to niestety niemożliwe w zespole, gdzie nie ma nominalnego obrońcy.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3803 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 15:25
Ktoś wejdzie na temat by czegoś ciekawego się dowiedzieć, a tu .... lipa. Nie tylko kibice Pogoni, ale także ludzie spoza kręgu kibiców naszych Portowców wchodzą na to forum! Pierdolenie o niczym. Pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tych "meczy". Panowie i Panie zluzujecie!

@ Niepokonany

Akurat Ojrzyński pasował by do Pogoni. Każde drużyny które prowadził gryzły trawę. A przypomnę, że jednak u nas miałby większe pole do popisu.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 15:40

  pablo8511 napisał:  
Ktoś wejdzie na temat by czegoś ciekawego się dowiedzieć, a tu .... lipa. Nie tylko kibice Pogoni, ale także ludzie spoza kręgu kibiców naszych Portowców wchodzą na to forum! Pierdolenie o niczym. Pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tych "meczy". Panowie i Panie zluzujecie!

@ Niepokonany

Akurat Ojrzyński pasował by do Pogoni. Każde drużyny które prowadził gryzły trawę. A przypomnę, że jednak u nas miałby większe pole do popisu.



Ojrzyński nigdy nie prowadził drużyny starającej się grać piłką więc nie wiadomo jakby to wyglądało. Prowadził do tej pory Zagłębie Sosnowiec, Koronę Kielce czy Bielsko. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zaszczepiał w którejś z nic chęć gry piłką.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3803 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 15:48

  Niepokonany napisał:  

  pablo8511 napisał:  
Ktoś wejdzie na temat by czegoś ciekawego się dowiedzieć, a tu .... lipa. Nie tylko kibice Pogoni, ale także ludzie spoza kręgu kibiców naszych Portowców wchodzą na to forum! Pierdolenie o niczym. Pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tych "meczy". Panowie i Panie zluzujecie!

@ Niepokonany

Akurat Ojrzyński pasował by do Pogoni. Każde drużyny które prowadził gryzły trawę. A przypomnę, że jednak u nas miałby większe pole do popisu.



Ojrzyński nigdy nie prowadził drużyny starającej się grać piłką więc nie wiadomo jakby to wyglądało. Prowadził do tej pory Zagłębie Sosnowiec, Koronę Kielce czy Bielsko. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zaszczepiał w którejś z nic chęć gry piłką.



Jestem bardzo ciekawy jak ustawił by zespół, tak jak napisałeś: "grający piłką". Wyobraźmy sobie drużynę zapierdalającą pressingiem 90 minut i do tego grającą klepką :D Ciekawe jak długo pozostanie bez pracy i czy jakaś mocniejsza drużyna sięgnie po niego.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 15:56
@Adrian PS - tak się napinasz tutaj na ludzi, wyzywasz ich i piszesz "bo mnie kurwica z wyniku przeczytania tylu głupot zalała".
Więc Wielki Panie Adranie z dwoma fajnymi gwiazdkami, zacytuję ciebie sprzed kilku dni:

  Adrian PS napisał:  

A co Ty taki delikatny, nie pasuje - nie czytaj. Hamuj slownictwo bo to Ty teraz mozesz kogos wkurwiac.



Innym rady wali, sam się do nich nie stosuje. Typowe.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 16:40
Chyba za dużo wolnego maja co niektorzy.. Zamiast wyjsc gdzies, odpoczywac to jeden z drugim wchodzi na forum swojej drużyny i produkuje jakies wycieczki osobiste i wylewa swoje frustracje.

Apeluje zatem do rozsadku odpowiedzialnych za moderacje aby cos poczynili w kierunku orarniecia tych kwestii, bo kloaka jaka tu powstala od jakiegos czasu jest tak wielka, ze brodzimy w szambie az po szyje. W zlym kierunku to wszystko zmierza.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 17:49

  weteran58 napisał:  

  psychopig napisał:  

  weteran58 napisał:  

  Gradus_new napisał:  
Ostatnie 6 meczy to 5 straconych bramek i 11 strzelonych. Chyba nie tak źle z tą obroną...



Nie jest zle ,widać rękę Michniewicza ,trochę to poukładał .Będzie jeszcze lepiej ,trzeba trochę czasu .Dajcie spokój z tymi pucharami ,po co ,na co i dlaczego . Jeszcze nie teraz ,poczekajmy na Azoty ,wtedy puchary będą raczej obowiązkiem .



Rękę Michniewicza widać ? Może od razu... rękę Boga widać !!!
Ślepcy. Ci sami piłkarze przegrywają pod rząd kilka meczy, żeby za Michniewicza, cudotwórcę pod rząd kilka wygrać.
Weteran taki stary jesteś, a naiwny jak cep.



Obrona jest lepiej zorganizowana, jest progres ,lepiej bronią i tyle .Co do cepa to zerknij młody człowieku w lusterko ....ono ci prawdę powie kto jest cepem .Troche szacunku ,bo jestem na Twardowskiego więcej lat niż ma Twój tatuś . Każdy może się wypowiedzieć ,bo od tego jest to forum .Nie obrażaj ....to sam nie będziesz obrażany .Dziękuję za uwagę i bez odbioru .



O.K. Za cepa przepraszam.
Mój tatuś ma 57 lat więc nie sądzę...
Nie widzisz tego, że chcieli zwolnić trenera i to zrobili ?
I jeszcze dostrzegam Frączaka, który zawiązuje grupkę przeciw Robakowi


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2015 18:11

  Mazii napisał:  
Za to Ty jesteś ekstra wyzywać braci po szalu...
Tyle dni na forum... brawo!


Idź pilnuj czy każdy opalony dostał się na sektor bez uszczerbku.


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2015 00:38
Z jednego posta, dotyczącego poprawności ojczystego języka, taka burza. Przykre. Chciałbym tylko napisać, że mamy piękny kraj, piękny język, więc szanujmy to o co walczyli nasi dziadowie i pradziadowie. Dbanie o swój kraj, to nie tylko zakup gadżetów patriotycznych. Zwróciłem uwagę na tą formę wyrazu, bo jest ona stale źle powtarzana przez dziennikarzy, którzy nazywają się "zawodowcami". Kibic się osłucha i powtarza tak samo. Miejcie swoje rozumy, nie idźcie ślepo za tłumem. Szanujmy się przy tym, bracia i siostry po szalu. Pozdrawiam i zakończmy tą zbędna dyskusję, bo głównym tematem ma być Pogoń.

EDIT: @Gradus_new Zaczerpnij wiedzy z pewnego źródła, bo nie masz racji, a idziesz ślepo za tłumem debili, przeszukując google. Ciężko cokolwiek Ci wytłumaczyć. Chyba jesteś z pokolenia, gdzie google to jedyna "kopalnia wiedzy" i wyrocznia. JEDYNĄ poprawną formą jest "meczów", a forma "meczy" jest przyjęta, bo powtarza to jeden po drugim, ale nie jest poprawna. Nie rozróżniasz podstawowych pojęć. Słownik języka polskiego jest zapisem poprawnej polszczyzny, a nie to co pierdnie Miodek.

Zrobiłem Ci zdjęcie ze SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO JĘZYKA POLSKIEGO PWN

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 2 maja 2015, 01:46 [2 raz(y)]


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3703 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2015 00:57
Bo przyczepiłeś się zupełnie bez sensu:
http://obcyjezykpolski.pl/?p=443

Szczególnie w kontekście rzucanych tu kurwic, kurw itp.

Do tego zrobiłeś to niezbyt elegancko więc możesz mieć pretensje też do siebie. A Adrian PS odleciał już całkowicie.
Dobra, z mojej strony koniec :)


Oddajcie mi moj stary login...
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2015 15:30

  psychopig napisał:  

  weteran58 napisał:  

  psychopig napisał:  

  weteran58 napisał:  

  Gradus_new napisał:  
Ostatnie 6 meczy to 5 straconych bramek i 11 strzelonych. Chyba nie tak źle z tą obroną...



Nie jest zle ,widać rękę Michniewicza ,trochę to poukładał .Będzie jeszcze lepiej ,trzeba trochę czasu .Dajcie spokój z tymi pucharami ,po co ,na co i dlaczego . Jeszcze nie teraz ,poczekajmy na Azoty ,wtedy puchary będą raczej obowiązkiem .



Rękę Michniewicza widać ? Może od razu... rękę Boga widać !!!
Ślepcy. Ci sami piłkarze przegrywają pod rząd kilka meczy, żeby za Michniewicza, cudotwórcę pod rząd kilka wygrać.
Weteran taki stary jesteś, a naiwny jak cep.



Obrona jest lepiej zorganizowana, jest progres ,lepiej bronią i tyle .Co do cepa to zerknij młody człowieku w lusterko ....ono ci prawdę powie kto jest cepem .Troche szacunku ,bo jestem na Twardowskiego więcej lat niż ma Twój tatuś . Każdy może się wypowiedzieć ,bo od tego jest to forum .Nie obrażaj ....to sam nie będziesz obrażany .Dziękuję za uwagę i bez odbioru .



O.K. Za cepa przepraszam.
Mój tatuś ma 57 lat więc nie sądzę...
Nie widzisz tego, że chcieli zwolnić trenera i to zrobili ?
I jeszcze dostrzegam Frączaka, który zawiązuje grupkę przeciw Robakowi


Spoko ....jestem na Twardowskiego 51 lat ,czyli nie dużo się pomyliłem .Szanuj oddanych temu klubowi kibiców ,bo to My jesteśmy solą tego klubu,a nie chłopcy z młyna co nieraz krzyczą piskliwymi głosikami ,przed mutacją " Pogoń to MY " .


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2015 16:36

  weteran58 napisał:  

Spoko ....jestem na Twardowskiego 51 lat ,czyli nie dużo się pomyliłem .Szanuj oddanych temu klubowi kibiców ,bo to My jesteśmy solą tego klubu,a nie chłopcy z młyna co nieraz krzyczą piskliwymi głosikami ,przed mutacją " Pogoń to MY " .



Czujesz się ważniejszy od tych chłopaków? To oni zastąpią Ciebie i Twoich kolegów na tym stadionie.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2015 18:43

  weteran58 napisał:  

  psychopig napisał:  

  weteran58 napisał:  

  psychopig napisał:  

  weteran58 napisał:  

  Gradus_new napisał:  
Ostatnie 6 meczy to 5 straconych bramek i 11 strzelonych. Chyba nie tak źle z tą obroną...



Nie jest zle ,widać rękę Michniewicza ,trochę to poukładał .Będzie jeszcze lepiej ,trzeba trochę czasu .Dajcie spokój z tymi pucharami ,po co ,na co i dlaczego . Jeszcze nie teraz ,poczekajmy na Azoty ,wtedy puchary będą raczej obowiązkiem .



Rękę Michniewicza widać ? Może od razu... rękę Boga widać !!!
Ślepcy. Ci sami piłkarze przegrywają pod rząd kilka meczy, żeby za Michniewicza, cudotwórcę pod rząd kilka wygrać.
Weteran taki stary jesteś, a naiwny jak cep.



Obrona jest lepiej zorganizowana, jest progres ,lepiej bronią i tyle .Co do cepa to zerknij młody człowieku w lusterko ....ono ci prawdę powie kto jest cepem .Troche szacunku ,bo jestem na Twardowskiego więcej lat niż ma Twój tatuś . Każdy może się wypowiedzieć ,bo od tego jest to forum .Nie obrażaj ....to sam nie będziesz obrażany .Dziękuję za uwagę i bez odbioru .



O.K. Za cepa przepraszam.
Mój tatuś ma 57 lat więc nie sądzę...
Nie widzisz tego, że chcieli zwolnić trenera i to zrobili ?
I jeszcze dostrzegam Frączaka, który zawiązuje grupkę przeciw Robakowi


Spoko ....jestem na Twardowskiego 51 lat ,czyli nie dużo się pomyliłem .Szanuj oddanych temu klubowi kibiców ,bo to My jesteśmy solą tego klubu,a nie chłopcy z młyna co nieraz krzyczą piskliwymi głosikami ,przed mutacją " Pogoń to MY " .



Szacunek dla Ciebie za lata ale nie za to jak "wypinasz pierś po medal".

To tak jakbyś, za przeproszeniem, miał metrowego kutasa i wszystkim byś go pokazywał. Nie musisz wszystkim dookoła mówić jaki to Ty nie jesteś Pogoniarz i ile lat już przesiedziałeś na trybynach. Takich ludzi jak Ty w Szczecinie jest naprawdę dużo więcej. Mało tego, znam takich co z miłości do Naszego Klubu potrafią prawie połowę emerytury oddać na juniorów aby mogli się rozwijać.
Nie wiem co Ty wielkiego zrobiłeś dla klubu Pogoń Szczecin, może nic, może oczekujesz szacunku za to, że tylko jesteś? A może wspierasz nasz klubu poprzez różnego rodzaju akcję charytatywne. Jak masz ochotę to się pochwal w jaki sposób spożytkowałeś te dziesiątki lat na Twardowskiego?
P.S Może niektórzy krzyczący "Pogoń to my" piskliwymi głosikami nie nadają się i tak naprawdę mają gdzieś MKS ale wiem, że są wśród nich tacy, którzy już dużo zrobili dla wizerunku klubu i pomogli ludziom a to jest w życiu najważniejsze.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005