Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 01:10
A w Chorzowie mieli stadion na puchary? Nie przyjmuje tego argumentu. Nie ma się co dziwić, że ludzie nie przychodzą na stadion. Granie o nic = brak emocji i strata kasy dla wielu. Problemem jest ultradefensywny styl. W Gdańsku nic nie pokazali z przodu, no dobra Zwolak fryzurę. Węgier niby coś tam czasem zagra, ale na razie w mojej ocenie nie jest żadnym wzmocnieniem.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 01:11
Czyli nasi piłkarze symulują grę? Poniekąd można się zgodzić z teorią "brak stadionu". Bez ironii oczywiście.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 01:23
Przestańcie płakać że piłkarze bez ambicji i że grać nie potrafią bo tak nie jest kadrę mamy dobrą i grać na pewno potrafią !! Trener wyznacza ścieżkę po której piłkarze poniekąd mają iść dam prosty przykład Wisły grali straszna podake przez jakiś czas a przyszedł Wdowczyk i tak nastąpił i uporządkowal zespół że grają bardzo fajnie i jest ATAK ATAK i jeszcze raz Atak to samo ma się z Lechia Gdańsk a nasz Czesław to taka trochę TAKTIKU PANIKU ☺mamy dobre miejsce w tabeli ale gramy podake straszna niestety !


PS
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 01:40

  Cytat:  
kadrę mamy dobrą i grać na pewno potrafią !


Tu bym niestety troszkę pokontemplował. Spójrzmy na ławkę rezerwowych, poza bramkarzem - biegacz Przybecki, totalnie bez formy od pół roku Zwoliński, 18-letni Listkowski, niedoświadczony Kort, sto trzydziesty czwarty obecnie do gry stoper Sebastian Murawski, Lewandowski, który na 1 solidny mecz ma 10 przeciętnych... no nie jest to ławka, która mogłaby odmienić losy spotkania. A w pierwszym składzie przecież wybiegli świeżo po kontuzji Czerwiński, junior Piotrowski...

Nie wiem swoją drogą co za taktykę nakreślił Czesio na tablicy przed meczem, ale da się to opisać jednym słowem - chujowa. Lechia grała jak chciała, wychodziła regularnie z atakami 4 na 3... jestem w stanie zrozumieć, że z przodu nie szło, ale co się stało z tą stabilną jesienną defensywą? Fojut przez zimę zapomniał nagle jak się broni? Niestety, to głównie u niego widać regres formy... Na jesień skała, na wiosnę niepewny, co chwila niecelne lagi. Patrząc na formę Rudola i powrót Czerwińskiego, to ja bym go zwyczajnie posadził na ławce. Nawet AF9 na prawej obronie nie denerwuje.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 06:41
Uff... balonik pękł i dzięki Bogu ,bo hasło pt: walczymy o puchary trochę mnie bawiło .Strona oficjalna Pogoni prosi : Przyjdzcie i pomóżcie w walce o historyczne zwycięstwo w grupie mistrzowskiej , widzę że też zeszli na ziemię .Podium zdecydowanie poza naszym zasięgiem ,szczególnie jak się gra 3 juniorami i top modelem w beznadziejnej formie.Dla mnie będzie git jak pokonają Łacha i Sracovię ,chociaż o to bedzie mega trudno ,co widzieliśmy wczoraj .Do zobaczenia w sobotę ..


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 07:25
Hm, a z tym stadionem nie zostało wyjaśnione już w innym temacie? Tj. że nawet z obecnym "trupem" możemy zagrać do którejś tam rundy LE? Miałoby to sens tym bardziej, że inne drużyny z kiepskimi obiektami potrafiły grać nawet na szczeblach LM. Parę poprawek kosmetycznych i możemy prawdopodobnie grać do którejś tam rundy kwalifikacyjnej, a może nawet grupowej - ale kto tam się obecnie łudzi, że obecnie jesteśmy w stanie powalczyć o fazę grupową jakichkolwiek europejskich pucharów ;) z taką grą to możemy co najwyżej powalczyć o miejsca 7-8 w grupie mistrzowskiej.

Jeden z niewielu pozytywów płynących z ostatnich spotkań to chęć przeforsowania systemu 3-5-2, który naprawdę może wyglądać całkiem nieźle, jeśli się ogarniemy i zgramy (wewnątrz tego ustawienia). Wyjście trójką stoperów, w momencie kiedy Rudol odpalił na tej pozycji ma sens i powinno zostać wykorzystane. Jedyne co w takim ustawieniu należy niezwłocznie poprawić to gra bocznych obrońców (z meczu na mecz coraz gorszy Nunes, Frączczak - wiadomo) no i nastawić strzelby w napadzie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 08:03

  Ijon_Tichy napisał:  
Ja nie bardzo rozumiem, w pierwszej połowie nasi piłkarze poruszali się jak muchy w smole (podobnie było z Ruchem), wiecznie spóźnieni. W drugiej, zapierdalali jak mróweczki. Dlaczego nie zapierdalaja cały mecz?



Bo trenerowi i zawodnikom brakuje jaj, aby ryzykować. Wychodzą na mecz z przeświadczeniem, aby nie stracić gola w pierwszej połowie a potem jakoś to będzie. Tymczasem cofamy się do defensywy i przeciwnik bezlitośnie to wykorzystuje, mając zawodników którzy dobrze czują się w grze na małej przestrzeni. Wczoraj było to widać - jak tylko trochę przesunęliśmy zespół do przodu to nagle Mila, Krasic i Chrapek zaczęli grać słabiej - bo to nie są goście od kontrataków i długich piłek.

Tak się meczu nie wygra. Osobiście wolałbym, aby te 2:0 było po jakiejś soczystej wymianie ciosów, agresji i walce. Nie wyszło? trudno, ale przynajmniej próbowaliśmy. Tymczasem my nawet nie podjęliśmy próby. Asekuracja, jakbyśmy grali o utrzymanie na 4 kolejki przed końcem.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 08:05
Różne argumenty padają.Stadion stadionem ale awansem do Pucharów to możemy przyspieszyć tylko jego budowę bo presja środowiska i mediów wzrośnie.Ktoś napisał ze mamy potencjał bo przecież Piast walczy o MP.Piast był objawieniem na jesieni.Trafili idealnie z transferami i doborem graczy pod taktykę.Na wiosnę to jednak zespół taki jak nasz...czyli przeciętny.Natomiast potencjał w ofensywie maja większy.Vacek,Żivec czy Mak to na dzisiaj gracze którzy bez problemu mogą po sezonie być w czołowych klubach.
Mamy jeden z najsłabszych zespołów pod względem wyszkolenia piłkarskiego i to widać po tym jak wybija się w tym elemencie Murawski.
Lekiem na to miał być Wegier i ew.powrót Grosika.Nic z tego nie wyszło.Aka sie skonczył i pomimo techniki jesli jest obarczony gra w obronie to do niczego w grze ofensywnej się nie nadaje.Jako taką technikę maja Kort i Listkowski ale to tez nie są ludzie co potrafią dryblingiem zrobic przewagę .Sam Murawski dzięki umiejętnością uratował nam wiele punktów.Bez niego nie było by nas w grupie "Misrzowskiej".Taki właśnie mamy potencjał.

eJay@
Wymiana ciosów z Lechia skończyła by się tak jak w Krakowie (Cracovia-Pogon 4-1).
Michniewicz wiedząc jaki ma potencjał raz tak zaryzykował i się sparzył.On walczy o swój kontrakt a mając taki zespół stawiając na wymiane ciosów to juz kilka razy porządnie byśmy dostali i wyleciałby jak Wdowczyk po 0-5 z Jagą.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 08:15
Epson - ale Wdowczyk walczył wtedy jeszcze o grupę mistrzowską, nic nie było pewne. Czesiu ma utrzymanie zapewnione, Pogoń nie spadnie. Po co więc na siłę ustawiać mur na 20-30 metrze? Przecież samymi remisami nie dowieziemy pucharów. Tym bardziej, że jest jeszcze ten podział punktów, a więc w przypadku porażki jest jeszcze czas na odrobienie. Ale nie widzę tu żadnej iskry i zapału do wywalczenia czegoś więcej niż 7-8 miejsce.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 08:42
Oj boli głowa po wczoraj. Co do samego meczu:
wychodzimy 5 obrońcami. pięcioma. Ustawienie 5-4-1. To jest jakaś miazga. To jest proszenie o jak najmniejszy wymiar kary.
To wyobraźcie sobie jakby wyszedł na mecz z np. RB Salzburg. 11 piłkarzy oblepionych w bramce?
Nie puchary Nam w głowie raczej.
Ja bym na prawdę był za zostawieniem treneiro i danie mu czasu, ale nawet jak gra defensywnie to ta defensywa jest gówniana i tracimy bramki.
Praktycznie zawsze. A ataku nie ma wcale. Już nie ma głosów na szczęście, że jesteśmy na podium itd. Szybciutko co? Nawet szybciej niż ja sam się tego spodziewałem. Wiem, że to piłkarzyki grają padake, ale oni też polecą z taką grą, tu przypadku nie ma i na pewno paru po sezonie poleci. Ale trener albo zacznie grać o zwycięstwo albo niech idzie gdzie indziej (dużo łagodniej powiedziane niż wieczorem). Najlepiej byłoby zmienić go już teraz i powalczyć o zwycięstwo w grupie mistrzowskiej tak żeby to fatum przełamać bo za rok znów aktorzy mieli by to w głowach.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 09:06
Matrasodependencia. Brak tego chłopaka i w środku mamy straszną dziurę. Szczerze spodziewałem się porażki, ale przegrana niewiele zmienia. Dalej walczymy o podium. Panowie nie narzekajmy tylko wszyscy na pełnej po bilety, bo przyjeżdża Lech w sobotę. ☝


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 09:46
Wystarczyło że łysi przestali trzymać wysoki poziom z jesieni co w końcu musiało się stać, zwolak nie może ogarnąć się po kontuzji i tyle. Nic więcej tu nie trzeba było aby posypała się gra, sam zespół wymaga wzmocnień.
Irytować może jedynie podejście do tematu grupy mistrzowskiej, nic nam już nie grozi a gramy asekuracyjnie jakbyśmy walczyli o ligowy byt.
Panie CM, trochę więcej fantazji która ucieszyłaby kibiców, zwłaszcza w sobotę :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 10:13
Szukając pozytywów. W drugiej połowie po zmianach, ustawienie w środku pola: Murawski-Aka i przed nimi Kort, wyglądało całkiem dobrze. W końcu piłka jako tako chodziła, było do kogo zagrać, dobrze się pokazywali do gry. Wiadomo, że brakuje im centymetrów, ale zarówno Murawski jak i Aka dobrze bronią, więc takie ustawienie nie jest skazane na pożarcie, można przegrywać górne piłki przy umiejętnym zbieraniu ich w drugie tempo.
Przez cały mecz raziło wyprowadzenie piłki przez obrońców. Rudol z Czerwińskim nie są tuzami w tym elemencie, najczęściej robił to Fojut i robił to źle. Jak wyzdrowieje Matras warto może z nim zagrać z trójce obrońców, dałby na pewno więcej spokoju i dokładności w wyprowadzeniu piłki. Zwłaszcza, że niedługo przyjdzie Drygas i trzeba będzie szukać podobnych rozwiązań.
Kolejna sprawa to Nunes - jak grali z Lewandowskim na zmianę to jakoś ta strona wyglądała, ale od kilku meczu gdzie non stop gra Riki to mam wrażenie, że jest coraz słabiej. Czas ponownie na Lewandowskiego.
Dziwi też całkiem inna gra Listkowskiego. Jak wchodził do zespołu to cechowała go fantazja, dobra gra 1na1, fajne podania do przodu, dośrodkowania. A teraz? Ma problemy z przyjęciem i 90% piłek gra do tyłu.
Przybecki - miałem wrażenie, że z meczu na mecz gra lepiej, wnosił sporo ożywienia jak wchodził z ławki i co? I ostatnio w ogóle nie wchodzi...
Frączczak - powinien grać tylko i wyłącznie w ataku. Jako jedyny potrafi znaleźć się w sytuacji, oddaje mnóstwo strzałów (a ta statystyka u nas zawsze kuleje), piłka go szuka, nawet jak nie trafia to te sytuacje pozwalają zepchnąć rywali, ponieść zespół do lepszej gry. Wtedy ma mniej piłek w rozegraniu, nie robi prostych błędów technicznych, niech lata w polu karnym zwłaszcza, że to po Murawskim wciąż zawodnik z najlepszymi liczbami (5 goli i 5 asyst).
Kudła - z całą sympatią do niego nie jest to bramkarz dla zespołu, który ma o coś grać. Jego sposób gry, ruchy, zachowania w ogóle nie przypominają dobrego bramkarza. Słowik jest po prostu lepszym fachowcem i powinien wrócić do bramki.

Reasumując: Słowik - Matras, Czerwiński, Rudol - Lewandowski, Murawski, Aka, Kort, Gyurcso - Frączczak, Dwaliszwili


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 10:13

  Cytat:  
Czesław Michniewicz @czesmich 7 godz.7 godzin temu
Fabio, nie jesteś sam:)

...Ludzie mówią że jestem niecierpliwy , jeżeli chodzi o futbol.
I mają rację! Nie mogę znieść tego steku bzdur , który
codziennie mówią wszyscy w tym biznesie : zawodnicy, fani,
media czy działacze klubowi. Dlaczego miałbym tracić czas
słuchając, co mają do powiedzenia , ludzie wyraznie mniej
ode mnie inteligentni? ... pytał Fabio Capello na konferencji prasowej



Odpłynął Czesław na tym Twitterze cytując Capello.. To co My jesteśmy mniej inteligentni? Czy o co chodzi? :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 10:17

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Czesław Michniewicz @czesmich 7 godz.7 godzin temu
Fabio, nie jesteś sam:)

...Ludzie mówią że jestem niecierpliwy , jeżeli chodzi o futbol.
I mają rację! Nie mogę znieść tego steku bzdur , który
codziennie mówią wszyscy w tym biznesie : zawodnicy, fani,
media czy działacze klubowi. Dlaczego miałbym tracić czas
słuchając, co mają do powiedzenia , ludzie wyraznie mniej
ode mnie inteligentni? ... pytał Fabio Capello na konferencji prasowej



Odpłynął Czesław na tym Twitterze cytując Capello.. To co My jesteśmy mniej inteligentni? Czy o co chodzi? :)



Było śmiesznie na początku, ale Czesław zaczyna się pogrążać takimi wpisami.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 10:18

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Czesław Michniewicz @czesmich 7 godz.7 godzin temu
Fabio, nie jesteś sam:)

...Ludzie mówią że jestem niecierpliwy , jeżeli chodzi o futbol.
I mają rację! Nie mogę znieść tego steku bzdur , który
codziennie mówią wszyscy w tym biznesie : zawodnicy, fani,
media czy działacze klubowi. Dlaczego miałbym tracić czas
słuchając, co mają do powiedzenia , ludzie wyraznie mniej
ode mnie inteligentni? ... pytał Fabio Capello na konferencji prasowej



Odpłynął Czesław na tym Twitterze cytując Capello.. To co My jesteśmy mniej inteligentni? Czy o co chodzi? :)



Zaraz pewno jeszcze Stanowski mu przyklaśnie :) CM mógłby czasem odpocząć od twittera.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 10:36
Mógłby, a nawet powinien.
Powoli zaczynam mieć wrażenie, że uważa się za niewiadomo kogo bo zrobił wynik ponad stan, który od niego oczekiwano, ale co to za wynik jeśli zaraz zacznie się (a w sumie to już wystartował) zjazd w tabeli, a gra pozostawia wiele do życzenia od dawien dawna.


  Cytat:  
(...)i Aka dobrze bronią(...)


Hm, a gdzie i kiedy Ty dobrze Akę broniącego widziałeś? Bo z moich obserwacji wynika, że on nie potrafi się ustawić przez co w znakomitej większości przypadków ratuje się faulami i to praktycznie jedyny jego sposób na powstrzymanie akcji.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 10:36
Już chyba od dłuższego czasu jest tam groteskowo.Syndrom oblężonej twierdzy no ale przecież "wspaniały sezon" wg.Stano, klękajcie narody.Zupełnie jakbyśmy już medal zdobyli.

Pytanie co się stało, że po dobrej jesieni mamy teraz taką kupę jak w ostatnich meczach.


Paprykarz Ziemniaczany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 11:21

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Już chyba od dłuższego czasu jest tam groteskowo.Syndrom oblężonej twierdzy no ale przecież "wspaniały sezon" wg.Stano, klękajcie narody.Zupełnie jakbyśmy już medal zdobyli.

Pytanie co się stało, że po dobrej jesieni mamy teraz taką kupę jak w ostatnich meczach.



Moim zdaniem drużyna osiągnęła jesienią wynik ponad stan dzięki temu, że w doskonałej formie byli stoperzy i w pierwszej części sezonu Zwoliński, a także, jak to w piłce, odrobinie szczęścia, której oczywiście musieli pomóc. Patrząc na to, kto ma zawodników z potencjałem do gry w kadrze (czy to u nas, czy w innym kraju na zbliżonym poziomie) wypadamy blado na tle czołowych drużyn E-klasy. Tylko dzięki mocniejszemu zaangażowaniu się w grę z tyłu Pogoń miała szansę nawiązać walkę z lepszymi i długo to się udawało. Wczoraj było po prostu widać, jak napisał wcześniej bardzo celnie EPSON, kto gra w piłkę, a kto tylko za nią biega, dlatego zamiast rozmawiać wychowawczo z piłkarzami należy docenić grę Lechii wczoraj, bo pozwoliła Pogoni na niewiele właśnie dzięki umiejętnościom swojej ekipy i trzymać kciuki za to, żeby młodzi wychowankowie podnosili poziom, a gwiazdki z zagranicy błyszczały na tyle, by zarobić na nich parę euro na bieżączkę, ewentualnie modlić się o zastrzyk grubej, chemicznej gotówki:) Bez niej nie da się na szybko zbudować drużyny na puchary w coraz bardziej konkurencyjnej e-klasie, a miejsce powyżej 5 na koniec sezonu z tym zespołem będzie olbrzymim sukcesem. Poza tym tak naprawdę, gdyby stosować normalne zasady liczenia punktów (tj. bez dzielenia i dodatkowych kolejek) po rozegraniu całego sezonu Pogoń miałaby BRĄZOWY MEDAL. Jak widać, to wciąż za mało, żeby zapełnić trybuny, a nawet na to, by uniknąć wychowawczych rozmów pod płotem:))


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2016 12:31

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Czesław Michniewicz @czesmich 7 godz.7 godzin temu
Fabio, nie jesteś sam:)

...Ludzie mówią że jestem niecierpliwy , jeżeli chodzi o futbol.
I mają rację! Nie mogę znieść tego steku bzdur , który
codziennie mówią wszyscy w tym biznesie : zawodnicy, fani,
media czy działacze klubowi. Dlaczego miałbym tracić czas
słuchając, co mają do powiedzenia , ludzie wyraznie mniej
ode mnie inteligentni? ... pytał Fabio Capello na konferencji prasowej



Odpłynął Czesław na tym Twitterze cytując Capello.. To co My jesteśmy mniej inteligentni? Czy o co chodzi? :)


W zasadzie to jest niemal napisanie wprost, że Mroczek i kibice się nie znają. Arogancja typa jest porażająca. Wcześniej myślałem, że może warto dać mu jeszcze czas, zobaczyć, czy to coś pomoże. Ale skoro typ jest przekonany o swojej przezajebistości, to oznacza, że nie widzi lipy na którą już chyba nikt nie może patrzeć. Chyba faktycznie mają rację ci, którzy są za nie przedłużaniem kontraktu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005