Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 10:07
Postoją parę razy to się nauczą i następnym razem znajdą czas, żeby kupić bilet wcześniej.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3659 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 10:23

  kijevo napisał:  
[cytat=kibicMKS]

czyli stanie 1,5 h w kolejce po bilet jest całkiem ok ? Nie każdy ma w życiu tyle czasu by kupić bilet wcześniej (np. ja pracując poza województwem), system internetowy działa słabo, a przychodząc na 60 minut przed meczem pod kasę nie da się u nas kupić biletów (na ostatni mecz) przed jego rozpoczęciem.

To kibic jest klientem czy petentem ? wyobrażacie sobie taką sytuacja w jakimkolwiek sklepie etc. ?



Mieszkam obecnie ok. 300km od Szczecina, i nawet nie rozważam kupna w kasach. Wszystkie bilety jakie kupiłem od wprowadzenia sprzedaży online, kupiłem przez net. Nie przesadzaj, że system działa słabo. Czasami są problemy, ale ogólnie jego sprawność jest dostatecza, a już bankowo wystarczająca, żeby nie stać bez sensu w kolejce. Rozumiem osoby starsze, bez internetu, bez rachunku bankowego... Ale reszta? Stanie na własne życzenie.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 10:52

  kijevo napisał:  

  kibicMKS napisał:  
ci co lubią stać w kolejce po bilet przed samym meczem to są zwykłe lemingi,bo możliwości kupna jest wiele,a oni wybieraja najgorszą.sami są sobie winni i pretensje tylko przed lustrem.



czyli stanie 1,5 h w kolejce po bilet jest całkiem ok ? Nie każdy ma w życiu tyle czasu by kupić bilet wcześniej (np. ja pracując poza województwem), system internetowy działa słabo, a przychodząc na 60 minut przed meczem pod kasę nie da się u nas kupić biletów (na ostatni mecz) przed jego rozpoczęciem.

To kibic jest klientem czy petentem ? wyobrażacie sobie taką sytuacja w jakimkolwiek sklepie etc. ?



Aż sprawdziłem specjalnie od kiedy sprzedawali bilety na ten mecz ..... Od 2 września, więc miałeś w uj i jeszcze więcej czasu na kupienie biletu, NAWET pomijając sprzedaż przez neta, która wbrew temu co mówisz działa bo dużo osób korzysta z tego. I nie uwierzę , po prostu nie uwierzę, że nagle 1/3 osób chodzących na mecz miała problem żeby w ciągu ponad miesiąca zaopatrzyć się w bilet. Takie pierdolenie kota za pomocą młotka, kurwa. Rzygać mi się chce jak widzę te wieczne marudzenie, że kurwa wielki pan szlachcic przychodzi w dzień meczu i kurwa kolejkę w uj zastaje :O Brak czasu w tym wypadku to żadne wytłumaczenie, sami sobie jesteście winni, tylko i wyłącznie wy i przestańcie ciągle pierdolić, że stoicie w kolejkach i to wina np. klubu. To logicznie jak w dupie macie aż do dnia meczowego kupnego biletu to będziecie cierpieć.

Daję głowę, że jakby pół roku nawet dali czasu na zakup biletu to i tak w uj osób poszłoby w ostatni dzień i marudziło, że czasu wcześniej nie mieli ;]

Ostatnio edytowany przez: Icar, 7 października 2014, 10:58 [1 raz(y)]


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 10:58

  Omnislash napisał:  
Postoją parę razy to się nauczą i następnym razem znajdą czas, żeby kupić bilet wcześniej.



A być może już nie znajdą czasu aby przyjść ponownie :(
Ja mam karnet, ale jeżeli przy frekwencji ok. 6 tyś kibiców stoi się po bilet 1,5h to jest to KPINA ! i klub powinien zareagować, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości jak np. przyjedzie Legia czy Lech ....


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 11:02

  kibicMKS napisał:  
ci co lubią stać w kolejce po bilet przed samym meczem to są zwykłe lemingi,bo możliwości kupna jest wiele,a oni wybieraja najgorszą.sami są sobie winni i pretensje tylko przed lustrem.



Jest możliwość, że czekają jaka będzie pogoda :D


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 11:03

  ted napisał:  

Ja mam karnet, ale jeżeli przy frekwencji ok. 6 tyś kibiców stoi się po bilet 1,5h to jest to KPINA ! i klub powinien zareagować, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości jak np. przyjedzie Legia czy Lech ....



No ale co z tego, że 6 tys. jak 1/3 postanawia kupić bilet w dzień meczowy ? Jak dla mnie to powinni w dzień meczowy otworzyć 1 kasę lub w ogóle podnieść cenę biletu +40 % i od razu nagle przynajmniej 80 % ludzi z tych kolejek znalazłoby czas na kupienie biletu wcześniej.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 11:07

  ted napisał:  

  Omnislash napisał:  
Postoją parę razy to się nauczą i następnym razem znajdą czas, żeby kupić bilet wcześniej.



A być może już nie znajdą czasu aby przyjść ponownie :(
Ja mam karnet, ale jeżeli przy frekwencji ok. 6 tyś kibiców stoi się po bilet 1,5h to jest to KPINA ! i klub powinien zareagować, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości jak np. przyjedzie Legia czy Lech ....


Czyli chcesz mi powiedzieć, że te osoby myślały że pójdą 30 minut przed meczem i kupią bilet od ręki bo tylko oni chcą tak kupić na ostatnią chwile czy co? A może ma być 100 kas i pań bileterek na godzinę przed meczem bo klub czuje, że już zaraz przyjdą? "Mieli miesiąc, ale nie, coś czuje że wpadną na godzinę przed meczem" - tak myśli klub? Nie róbmy sobie jaj, te osoby doskonale wiedziały, że będą stać w kolejce. A system przez Internet działa bez zarzutu.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 13:23
No tak standardowao jest kilka osób które myślą, że zawsze mają racje.

Posłuchajcie k...

Tak jak przychodząc po bilet nawet 30 minut przed meczem tak jak k...wa stoje w kolejce w Biedronce czy innym markecie żądam żeby mnie szybko obsłużyli bo jestem KLIENTEM i za to PŁACĘ!!!

Więc w dniu meczu kasy powinny być czynne wszystke bo
1. Każda złotówka trafia do klubowej KASY!
2. Zwiększa to FREKFENCJĘ!
3. Kibic za to PŁACI!
A nawet jeśli chce mieć bilet papierowy na pamiątkę to to jest k...a powód żeby nie stać w tej kolejce 2 godziny!?

Więc przestań jeden z drugim pier... że zajebiście że są kolejki bo każdy kto stoi w kolejce lub rezygnuje to każda osoba mniej na stadionie więc nie pisać tu głupot k...a.

Piszecie że doping lipny że mało osób a nagle, że kasa powinna byc jedna czynna, jebnij się głowę!!!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 13:23
Ta dyskusja o biletach, to jakaś załamka. Nawet jeśli ktoś pół godziny przed meczem zdecyduje się pójść, to wystarczy 5 minut, żeby bilet kupić w necie i jechać na stadion. Tak naprawdę, to jedyny pozytywny aspekt kart kibica, że nie trzeba stać w kolejce, nie trzeba drukować, tylko kupić online i witamy na stadionie.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 13:27

  Mazii napisał:  
No tak standardowao jest kilka osób które myślą, że zawsze mają racje.

Posłuchajcie k...

Tak jak przychodząc po bilet nawet 30 minut przed meczem tak jak k...wa stoje w kolejce w Biedronce czy innym markecie żądam żeby mnie szybko obsłużyli bo jestem KLIENTEM i za to PŁACĘ!!!

Więc w dniu meczu kasy powinny być czynne wszystke bo
1. Każda złotówka trafia do klubowej KASY!
2. Zwiększa to FREKFENCJĘ!
3. Kibic za to PŁACI!
A nawet jeśli chce mieć bilet papierowy na pamiątkę to to jest k...a powód żeby nie stać w tej kolejce 2 godziny!?

Więc przestań jeden z drugim pier... że zajebiście że są kolejki bo każdy kto stoi w kolejce lub rezygnuje to każda osoba mniej na stadionie więc nie pisać tu głupot k...a.

Piszecie że doping lipny że mało osób a nagle, że kasa powinna byc jedna czynna, jebnij się głowę!!!



Porównujesz Biedronke w której ludzie robią zakupy CODZIENNIE do meczu Pogoni który jest raz na dwa tygodnie a możliwość kupna biletu miałeś miesiąc wcześniej? Pozatym pokaż mi mądry człowieku w której biedronce nie ma kolejek i wszystkie kasy są otwarte w godzinach szczytu?

Ostatnio edytowany przez: Porcja Piwa, 7 października 2014, 15:03 [1 raz(y)]


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 13:36
Czyli nie mogłeś iść dzień wcześniej albo tego samego dnia rano (albo w ciągu miesiąca który poprzedza mecz!)i mieć ten swój bilet na papierku na pamiątkę? Nie, Ty jesteś wielkim klientem i Ty chcesz od ręki na za pięć minut przed meczem. Jak lecisz samolotem to wpadnij na 2 minuty przed startem na lotnisko z bagażem bo przecież masz bilet. Nie ma wogóle o czym mówić. Stój przed każdym meczem godzinę i płacz.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 13:48
I tak dla jasności dla wielce panów szlachciców co przez miesiąc nie mają czasu żeby pofatygować się po bilet i gardzą zakupem internetowym :

Data rozpoczęcia sprzedaży biletów
01 październik 2014r. godz. 10:00 - Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków ( 25 października)

Data rozpoczęcia sprzedaży biletów
02 październik 2014r. godz. 10:00 -Pogoń Szczecin - Legia Warszawa ( 9 listopada)


Macie w uj czasu na zakup biletów, już teraz możecie planować ten skomplikowany manewr aby zakupić bilety i to aż na dwa mecze z rzędu :O:O Żebyście potem nie srali się po forach, infoliniach klubu, fejsach jaki to zły klub jest, że musieliście w dniu meczu stać w wielkich kolejkach.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 14:57

  londoner napisał:  
Ta dyskusja o biletach, to jakaś załamka. Nawet jeśli ktoś pół godziny przed meczem zdecyduje się pójść, to wystarczy 5 minut, żeby bilet kupić w necie i jechać na stadion. Tak naprawdę, to jedyny pozytywny aspekt kart kibica, że nie trzeba stać w kolejce, nie trzeba drukować, tylko kupić online i witamy na stadionie.



Chuj a nie pozytywny aspekt. Bez kart kibica też można kupić bilet przez neta np. na piłkarzy ręcznych i inne siatkarki. Jest na bilecie wtedy kod kreskowy który skanują przy wejściu. Oczywiście taki bilet trzeba sobie samemu wydrukowac i zaraz mi ktoś powie, że nie wszyscy drukarki mają Biała flaga

Bilet mozna kupic na wiele sposobow przed meczem nawet jak wrzucił Icar MIESIĄC przed nim więc nie czaje osób nawet z poza Szczecina które kupują na ostatnią chwile. Mają internet. A ludzie ze Szczecina mają punkt sprzedaży np. w Galaxy. Są też ludzie którzy nie chodza na mecze a przyjdą raz czy dwa na Legie albo Lecha i sie dowiaduja ze jest mecz na ostatnia chwile, to jednak tez nie problem, bo mozna przez neta kupić. Albo w Galaxy. A jak ktos jest chociaz troche rozumny to sie dowie co trzeba zrobic zeby uniknac kolejek.

Tak dodam do tego wszystkiego - punkt reklamacji - dramat. Moja karta jeszcze ta z pierwszego rzutu z 2011 roku tajemniczo przestała działać, ale nie była zniszczona ani nic. Po prostu na bramce zero reakcji. 10 minut w punkcie reklamacji dochodziły dwie kobiety co może jej być, aż wkońcu stwierdziły, że zrobią mi nową karte i nabiją nowy bilet. Nie chce marudzic ale troche amatorka.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 14:57

  Icar napisał:  
Żebyście potem nie srali się po forach



Co jak co ale to dziala w dwie strony. Obie strony jada po sobie, czy sie zala ze inni maja pretensje.

Ja tez uwazam ze idac z postepem czasu zakup przez internet nie powinnien byc problemem, do tego kazdy ma inna opcje typu kupic bilet dzien wczesniej, ale jest tez inna strona medalu bo skoro zalozenie jest takie ze 'szanowne' wladze (nie klubowe), daza do tego zeby bylo jak w kinie to sorry ale do kina nie musze wyrabiac kart czy machac dowodem przed wejsciem dzieki czemu zakup biletu na stadion trwa tyle ile trwa. Nie uwazam ze klub jest winny tylko chore przepisy. Z perspektywy osoby ktora ma obiekcje do tranzakcji przez internet i powiedzmy kogos kto pracuje tyle ze nie ma czasu podskoczyc po bilet ( nie chodzi o mnie) to sytuacja nie jest juz tak klarowna. Mimo wszystko fajnie byloby zeby na stadionie pojawili sie wszyscy rowniez na nastepnym meczu bez wzgledu na to czy kupi bilet w kasie czy miesiac wczesniej. Poglady tu zaleza od punktu 'siedzenia'. Kazdy z Was smiga w internecie, ale nie kazdy musi to robic czy miec czas.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 15:12
Ktoś ma czas "jebnąć posta", a nie ma czasu zrobić trzy kliknięcia i kupić bilet - ciekawe :)

Inna sprawa to osoby powyżej bulwersujące się na kolejki przyrównują klub do sklepu, a kibica do klienta. Czy przypadkiem nie kibice są pierwszą pieniącą się grupą osób na takie porównanie? A teraz owy kibic chce być traktowany jak klient? Paradoks.

Kibice nie mogą być w 100% traktowani jak klienci. Jest to nieco inna grupa odbiorców do której trzeba podchodzić w dopasowany odpowiednio sposób. Kupno biletu przez internet jest tańsze dla wszystkich. Dla kibica bo płaci mniej, a klub oszczędza na pracy pracowników w kasach, na druku itp. Kupując przed meczem robisz pod górkę nie tylko sobie. Nie wspominając, że zwiększający się przed meczem licznik sprzedanych biletów nakręca innych niezdecydowanych. Nie licząc przypadków gdzie ktoś do ostatniej chwili nie wie czy będzie mógł iść na mecz (choć bilet przez internet można kupić nawet 5min przed meczem), trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie kupowania biletu przed meczem. Niby takie banalne, ale to samo powtarza się za każdym razem. I w pełni rozumiem klub, który nie otwiera większej ilości kas. Jak inaczej nauczyć ludzi aby zaopatrzyli się w bilet wcześniej albo zrobili to online?


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 15:18
Nie ma sie co dziwic, ze ludzie nie kupuja biletow wczesniej. Bilety sa w praktyce imienne, wiec jesli z jakiegos powodu nie mozna pojsc na mecz to bilet jest stracony.

Kiedys sprzedawali kilkanascie tys. biletow w dniu meczu a teraz sprzedanie 1-2 tysiecy jest problemem.

Przede wszystkim nalezy zlikwidowac obowiazkowe karty kibica a sprzedaz na pewno pojdzie szybciej a i frekwencja prawdopodobnie moglaby wzrosnac. Ale zdaje sie, ze KK byla postulatem OZSK - w sumie nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego...


Oddajcie mi moj stary login...
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 16:24

  kiko napisał:  
Ktoś ma czas "jebnąć posta", a nie ma czasu zrobić trzy kliknięcia i kupić bilet - ciekawe :)

Inna sprawa to osoby powyżej bulwersujące się na kolejki przyrównują klub do sklepu, a kibica do klienta. Czy przypadkiem nie kibice są pierwszą pieniącą się grupą osób na takie porównanie? A teraz owy kibic chce być traktowany jak klient? Paradoks.

Kibice nie mogą być w 100% traktowani jak klienci. Jest to nieco inna grupa odbiorców do której trzeba podchodzić w dopasowany odpowiednio sposób. Kupno biletu przez internet jest tańsze dla wszystkich. Dla kibica bo płaci mniej, a klub oszczędza na pracy pracowników w kasach, na druku itp. Kupując przed meczem robisz pod górkę nie tylko sobie. Nie wspominając, że zwiększający się przed meczem licznik sprzedanych biletów nakręca innych niezdecydowanych. Nie licząc przypadków gdzie ktoś do ostatniej chwili nie wie czy będzie mógł iść na mecz (choć bilet przez internet można kupić nawet 5min przed meczem), trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie kupowania biletu przed meczem. Niby takie banalne, ale to samo powtarza się za każdym razem. I w pełni rozumiem klub, który nie otwiera większej ilości kas. Jak inaczej nauczyć ludzi aby zaopatrzyli się w bilet wcześniej albo zrobili to online?



Ja nie mamz tym problemu, posiadam karnet i to kupiony online, ale patrze na to z innej strony tych którzy w jakikolwiek sposób tego nie umieją zrobić.
Nie wszyscy wiedzą jak to się robi, nie wszyscy umieją sobie z tym poradzić, a pisanie że dobrze im to jest dopiero głupota. Ostatnio na meczu słaba frekwencja, a tutaj piszą żeby zamknąć i zostawić jedną kasę. Też byś tak robił jak np. ludzie chceili by obejrzeć Twój występ, to otworzył byś im jedną kasę i powiedział kto kupi niech czeka a kto nie chce niech idzie do domu?


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 16:28

  Mazii napisał:  

  kiko napisał:  
Ktoś ma czas "jebnąć posta", a nie ma czasu zrobić trzy kliknięcia i kupić bilet - ciekawe :)

Inna sprawa to osoby powyżej bulwersujące się na kolejki przyrównują klub do sklepu, a kibica do klienta. Czy przypadkiem nie kibice są pierwszą pieniącą się grupą osób na takie porównanie? A teraz owy kibic chce być traktowany jak klient? Paradoks.

Kibice nie mogą być w 100% traktowani jak klienci. Jest to nieco inna grupa odbiorców do której trzeba podchodzić w dopasowany odpowiednio sposób. Kupno biletu przez internet jest tańsze dla wszystkich. Dla kibica bo płaci mniej, a klub oszczędza na pracy pracowników w kasach, na druku itp. Kupując przed meczem robisz pod górkę nie tylko sobie. Nie wspominając, że zwiększający się przed meczem licznik sprzedanych biletów nakręca innych niezdecydowanych. Nie licząc przypadków gdzie ktoś do ostatniej chwili nie wie czy będzie mógł iść na mecz (choć bilet przez internet można kupić nawet 5min przed meczem), trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie kupowania biletu przed meczem. Niby takie banalne, ale to samo powtarza się za każdym razem. I w pełni rozumiem klub, który nie otwiera większej ilości kas. Jak inaczej nauczyć ludzi aby zaopatrzyli się w bilet wcześniej albo zrobili to online?



Ja nie mamz tym problemu, posiadam karnet i to kupiony online, ale patrze na to z innej strony tych którzy w jakikolwiek sposób tego nie umieją zrobić.
Nie wszyscy wiedzą jak to się robi, nie wszyscy umieją sobie z tym poradzić, a pisanie że dobrze im to jest dopiero głupota. Ostatnio na meczu słaba frekwencja, a tutaj piszą żeby zamknąć i zostawić jedną kasę. Też byś tak robił jak np. ludzie chceili by obejrzeć Twój występ, to otworzył byś im jedną kasę i powiedział kto kupi niech czeka a kto nie chce niech idzie do domu?


To my mówimy żeby zostawić jedną kasę otwartą nie klub. Klub non stop przypomina, żeby kupić bilet online albo wcześniej żeby w dniu meczu oszczędzić sobie czasu i nerwów. Ogólnie dyskusja bez sensu, chcą stać niech stoją bo klub nie otworzy 100 kas dla nich i ja to w 100% popieram.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 16:34
del


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 16:35

  Omnislash napisał:  

  Mazii napisał:  

  kiko napisał:  
Ktoś ma czas "jebnąć posta", a nie ma czasu zrobić trzy kliknięcia i kupić bilet - ciekawe :)

Inna sprawa to osoby powyżej bulwersujące się na kolejki przyrównują klub do sklepu, a kibica do klienta. Czy przypadkiem nie kibice są pierwszą pieniącą się grupą osób na takie porównanie? A teraz owy kibic chce być traktowany jak klient? Paradoks.

Kibice nie mogą być w 100% traktowani jak klienci. Jest to nieco inna grupa odbiorców do której trzeba podchodzić w dopasowany odpowiednio sposób. Kupno biletu przez internet jest tańsze dla wszystkich. Dla kibica bo płaci mniej, a klub oszczędza na pracy pracowników w kasach, na druku itp. Kupując przed meczem robisz pod górkę nie tylko sobie. Nie wspominając, że zwiększający się przed meczem licznik sprzedanych biletów nakręca innych niezdecydowanych. Nie licząc przypadków gdzie ktoś do ostatniej chwili nie wie czy będzie mógł iść na mecz (choć bilet przez internet można kupić nawet 5min przed meczem), trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie kupowania biletu przed meczem. Niby takie banalne, ale to samo powtarza się za każdym razem. I w pełni rozumiem klub, który nie otwiera większej ilości kas. Jak inaczej nauczyć ludzi aby zaopatrzyli się w bilet wcześniej albo zrobili to online?


Ja nie mamz tym problemu, posiadam karnet i to kupiony online, ale patrze na to z innej strony tych którzy w jakikolwiek sposób tego nie umieją zrobić.
Nie wszyscy wiedzą jak to się robi, nie wszyscy umieją sobie z tym poradzić, a pisanie że dobrze im to jest dopiero głupota. Ostatnio na meczu słaba frekwencja, a tutaj piszą żeby zamknąć i zostawić jedną kasę. Też byś tak robił jak np. ludzie chceili by obejrzeć Twój występ, to otworzył byś im jedną kasę i powiedział kto kupi niech czeka a kto nie chce niech idzie do domu?


To my mówimy żeby zostawić jedną kasę otwartą nie klub. Klub non stop przypomina, żeby kupić bilet online albo wcześniej żeby w dniu meczu oszczędzić sobie czasu i nerwów. Ogólnie dyskusja bez sensu, chcą stać niech stoją bo klub nie otworzy 100 kas dla nich i ja to w 100% popieram.



I w 100% najlepiej będzie jak przestaniesz udzielac sie na forum jak nie rozumiesz jakie są z tego tytułu straty.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005