Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/05/2015 20:47
Forum kibiców(?)....dobre sobie...czas zakończyć ta farsę na tym forum. Ostatnie lata (a w szczególności ostatnie dwa) to drastyczny spadek poziomu. Gorzej już być nie może.
Polemika o odpalonych racach czy świecach dymnych na MŁYNIE to już w ogóle szczyt szczytów.

Po raz kolejny prośba do adminów/moderatorów o zrobienie porządku z użytkownikami (bany, bany, bany!). Jeśli nie ma już przez Was parcia na takie działania dajcie jakieś uprawnienia innym osobom...bo tak naprawdę szkoda takiego forum aby jakiś DP czy inny max psuli tyle lat pracy.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/05/2015 21:09

  EPSON napisał:  


Zależy kto stadion zamyka.Stadion jest miejski wynajęty przez klub a na wniosek Policji,PZPN-u etc.....zamyka go najczęściej Wojewoda.Tu stadion nie jest zamknięty, a ilość miejsc i sprzedanych biletów dalej kwalifikuje ten mecz jako imprezę masową a więc ............?
Co do karnetu to trzeba było by się wczytać w regulamin czy jest tam takie zdanie"karnet uprawnia do wejścia na stadion na wszystkie mecze rozgrywane przy udziale publiczności w sezonie..itp."To nie jest sprawa kibice-PZPN.To kwestia umowy cywilno-prawnej zawieranej przez kibica z klubem przy zakupie biletu..Ta umowa jest niedopełniona w takim przypadku, bo impreza nie została odwołana ,a kibic nie złamał jej regulaminu bo jeszcze na niej nie był (mecz Pogoń-Jagiellonia) a impreza jest z udziałem PUBLICZNOŚCI.
Jeśli tak się dzieje ,a bilet został sprzedany to klub w procesie cywilnym musi udowodnić winę kibica o złamaniu regulaminu i nie wpuszczenie go na stadion na podstawie ważnego biletu(karnetu). PZPN nie ma tu nic do tego bo bilet to umowa między osoba prywatna a Sportową spółka. Dla mnie ewidentnie jakby ktoś chciał dochodzić roszczeń na tej drodze to sprawę by wygrał (pod warunkiem że na monitoringu nie ma dowodów ze to on rzucał racą etc) .



Pewnie tak, ale jeśli zidentyfikowano by osoby, które rzucały race, to klub mógłby wystąpić przeciw nim do sądu w sprawie zwrotu poniesionych kosztów. Ewentualnie pociągnąć do odpowiedzialności te osoby, które to zorganizowały. Kółko się zamyka, ktoś narobił gówna, a że na młyn nie chodzą raczej prawnicy, którzy za 20 złotych będą chcieli się bawić w kotka i myszkę, to sprawa rozejdzie się po kościach. Według mnie nie ma co smrodzić, wziąć na klatę ten jeden mecz w plecy i tyle. Mogłoby być na przykład ze 30.000 kary o nikt by nawet nie pisnął, trzeba by było płacić. Według mnie decyzja strasznie dziwna, ale bardzo dobra dla organizatorów tego bałaganu. Zresztą oni zdaje się mają wejściówki na siódemkę, więc im to centralnie wisi kalafiorem, wejdą sobie jak będą chcieli. I to jest największy paradoks całej tej akcji, sprawca ma to gdzieś, a szary kibic, stojący na górze dwunastki, ma 20 zika w plecy.

Ostatnio edytowany przez: Boris, 28 maja 2015, 21:16 [1 raz(y)]


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 09:20
Na ostatni mecz z Legią razem z karnetami sprzedano 10200 biletów, natomiast frekwencja na obiekcie wynosiła 8200. Nie chce mówić że część tych osób która na ostatni meczu była w młynie z różnych przyczyn pewnie by się na meczu z Jagiellonią nie pojawiła. Środek tygodnia, późna godzina, brak wyników, bo nie sądzę byśmy coś ugrali przy Bułgarskiej. Za to w anonimowym internecie padają jak to została napisane konfidenckie zapędy. Dla tych co je popierają, nie sądzicie że stadion bez opraw z racami, jest jak kościół bez wiernych czy też jak drink bez wódki? Przypomnijcie sobie wszystkie oprawy od momentu w którym Pogoń pojawiła się w I lidze na licencji Piotrcovii, mecze z Cracovią gdzie przy 17 tys. kibicach na młynie formowany był krzyż z rac, to są chwilę do których zawsze będzie się wracać jeżeli było się ich świadkiem. Przez te paręnaście lat te oprawy były nie odłącznym elementem widowiska zwanego Piłką Nożną. W miarę rozwijania się raka w naszym państwie pod nazwą "policyjne państwo" wpajania w głowę ludziom tych "konfidenckich zapędów" w słusznym celu, jest dowodem na to jak system pierzę ludziom głowy. Do czego do doszło, mandaty za łuskanie słonecznika, palenie papierosa, stanie na schodach, można by jeszcze więcej tych absurdów przytoczyć. Nikomu nie cukruje, po prostu ostatnie zdarzenie w mojej opinii to forma manifestu bo dla niektórych piłka nożna to coś więcej niż 90 minut gry piłkarzy którzy zarabiają sowite pensję. Ruch kibicowski w całej Polsce jest bez precedensowi tłamszony, przypadek? Moim zdaniem nie, gdyż według mnie jest to jeden z ostatnich bastionów Patriotyzmu w tych czasach, gdzie suwerenność naszego kraju jest zwyczajnie zagrożona.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 09:41
Walka z kibicami jest traktowana jak czysty populizm. Kibice sami sobie zapracowali na taka opinie a nie inna wiec kazda forma ich zwalczania bedzie przychylnie odbierana przez spoleczenstwo, nawet jesli ma to przyjac absurdalne mandaty za slonecznik czy palenie fajek.
Zdaje sie, ze tutaj nikt nie ma nic przeciwko racom, o ile te nie laduje na murawie. Ja sie w tej kwestii nie wypowiadam.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 11:47
Race powinny być dozwolone(takie jest moje zdanie) i z tego co pamiętam to nawet Boniek był za tym.Niestety i jemu argumentów zabraknie jak ktoś je potem rzuci na boisko.Ci co rzucają je na plac gry pewnie nie rozumieją że sami tym niszczą ruch kibicowski dając argumenty tym co nie chcą rac na stadionie.W każdym działaniu,nawet manifestacji i proteście trzeba trochę rozumu by daną walkę wygrać.Jeśli sie robi to głupio to potem Milicja ma pretekst do słonecznika ,petów etc. by tylko pokazać kto tu rządzi.

Szkoda bić dalej pianę bo to nie ten temat.
Zbliża się prestiżowy mecz w Poznaniu gdzie faworytem nie jesteśmy a Pyry mają na prawdę o co grać.Trzeba pomyśleć jaki skład byłby najlepszy i taktyka by nabrali w końcu szacunku do innych klubów po za Legia.
Mnie ciekawi pozycja na bramce.Janukiewicz zawsze na tym stadionie grał świetne mecze.Osobiście to jego widziałbym na bramce.Chciałbym też by Janota zagrał od początku.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 13:21
Naprawdę myślicie, że w tym wszystkim chodzi tylko o jakieś race? Race i tak pewnie nie będą nigdy dozwolone, ale ja nie o tym. Kojarzycie takie hasło "nasze trybuny, nasze zasady"? Dlaczego jakiś urzędas jeden z drugim, który o życiu nie ma żadnego pojęcia, bo zarabia w chuj hajsu i patrzy na każdego z nas góry i ma w dupie problemy przeciętnego obywatela ma mówić mi co ja mogę, a czego nie? Na jakiej kurwa podstawie ja się pytam? Zaraz ktoś powie, że to tylko race i ze względu na to, iż są niebezpieczne dobrze, że nie można ich wnosić na stadion. To ja teraz mam do takich osób pytanie. Ilu z tak narzekających na ten brak bezpieczeństwa spowodowany przez race, odniosło od takiej racy jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu? Co jest bardziej niebezpieczne raca w ręku nieprzeszkolonej osoby czy może broń na gumowe pociski w rękach nieprzeszkolonego policjanta? Race to tylko przykrywka do ograniczania naszej wolności. Potem idąc na derby Krakowa normalny człowiek (kibic) nie może wnieść swojego telefonu komórkowego, bo jest podejrzewany o to, że może w nim przemycać jakieś środki pirotechniczne. Tak długo jak kluby będą odpalały piro, tak długo będą pokazywać, że nie godzą się na to, że kibic jest konsumentem drugiej (niższej) kategorii. Co do rac na murawie, możecie mi wierzyć, że gdyby kibiców traktowano tak samo jak każdą inną grupę społeczną, a co za tym idzie nie nakładano by na nas takich absurdalnych zakazów jak ten z racami to takich incydentów byłoby zdecydowanie mniej. Wiem, że by były, bo zawsze będą, ale było by ich o wiele mniej. Znakują nas jak zwierzęta (karty kibica), nakładają na nas absurdalne zakazy i sankcje (tak jak ta z ostatniego meczu), ten cwel z telewizji będąc w Stargardzie nazywa nas marginesem społecznym, a kurwa na forum kibiców pierdolenie o tym, że wszystkiemu jesteśmy winni my...Ludzie, plują na was z góry z każdej strony, a wy z pokorą to przyjmujecie. Nie będę nigdy nikogo przepraszał za to, że jestem kibicem, a co wy zrobicie to już jest sprawa waszego sumienia.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 14:51

  Cytat:  
Michniewicz: Rozważamy ewentualny występ na prawej obronie Dominika Kuna, ale kandydatów jest trzech.



Chyba sobie kurwa kpi. No, ale przecież gramy z "jego" lechem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:11

  Gonzalez13 napisał:  

  Cytat:  
Michniewicz: Rozważamy ewentualny występ na prawej obronie Dominika Kuna, ale kandydatów jest trzech.



Chyba sobie kurwa kpi. No, ale przecież gramy z "jego" lechem.



Ponoc kazdy bedzie gral na PO lepiej niz Fraczczak jaka wiec roznica?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:17
Tych trzech kandydatów to zapewne Kun, Frączczak i Kamess.

Ciezki wybor...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:32
Czesio niech sobie jaj nie robi, jeśli wrzuci Kuna na obronę to dla mnie jawnie będzie chciał się podłożyć pyrom, żeby mogły mistrza zdobyć. Jeśli w ten sposób podejdzie do meczu, dla mnie będzie skończony. Jesteśmy jedyną drużyną która nie przegrała na ich stadionie i tak ma pozostać. Mam nadzieję, że jeśli już takie eksperymenty rzeczywiście będą to drużyna utrudni mu życie i nie przegrają z nimi.


Edit: Tak spojrzałem na jego konferencje przed meczem, 1 akapit cały o pyrach i jego uczuciach do nich a w kolejnych tłumaczy dlaczego nie wygramy. A jak już coś tam osiągniemy to przy wielkim fuksie. I to jest nasz trener ?

Ostatnio edytowany przez: Icar, 29 maja 2015, 15:44 [1 raz(y)]


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:34
Dlaczego nie spróbują wariantu z Hernanim na prawej obronie?


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:41

  Icar napisał:  
Czesio niech sobie jaj nie robi, jeśli wrzuci Kuna na obronę to dla mnie jawnie będzie chciał się podłożyć pyrom, żeby mogły mistrza zdobyć.



Przypatrz się na chłodno umiejętnościom Kuna.
Trafność decyzji w ataku z piłką przy nodze = marna
Wykończenie akcji = brak
Dośrodkowania = marne
Drybling = chaos
Kondycja/biegania = solidnie
Odbiór = dobry
Ustawianie się/odpowiedzialność = dobre
Czytanie gry = dobre (piłka go szuka)

Zasugerowałem zadanie tego pytania redaktorowi DumyPomorza, jak widać było trafione. Jak dla mnie Kun ma więcej atutów w grze obronnej niż w ofensywie i w takim meczu warto go sprawdzić. Mecz w Warszawie gdzie przez większość czasu byliśmy bez piłki pokazał ile Kun potrafi dać drużynie w defensywie. Jednoczesne ustawienie Frączczaka na prawej pomocy pozwoli na swobodną wymienność i w razie gdyby Kun nie ogarniał można to szybko skorygować zamieniając ich pozycjami. Kamess na prawej obronie...nie widzę tego.


  cherry1948 napisał:  
Dlaczego nie spróbują wariantu z Hernanim na prawej obronie?



Hernani odchodzi po sezonie, więc po za ma grać kosztem innych? Zdarzyły mu się u nas epizody na boku obrony, słabo to wyglądało.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 29 maja 2015, 15:59 [1 raz(y)]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:54

  kiko napisał:  

  Icar napisał:  
[cytat=cherry1948]Dlaczego nie spróbują wariantu z Hernanim na prawej obronie?



Hernani odchodzi po sezonie, więc po za ma grać kosztem innych? Zdarzyły mu się u nas epizody na boku obrony, słabo to wyglądało.


Chodzi zupełnie o coś innego, Hernani w kontrakcie miał wpisany taki warunek, że jeśli zagra w sezonie odpowiednią ilość minut to kontrakt zostanie AUTOMATYCZNIE przedłużony. Tych minut brakuje mu 90 ;)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 15:57

  On jest cienki! napisał:  

  kiko napisał:  

  Icar napisał:  
[cytat=cherry1948]Dlaczego nie spróbują wariantu z Hernanim na prawej obronie?



Hernani odchodzi po sezonie, więc po za ma grać kosztem innych? Zdarzyły mu się u nas epizody na boku obrony, słabo to wyglądało.


Chodzi zupełnie o coś innego, Hernani w kontrakcie miał wpisany taki warunek, że jeśli zagra w sezonie odpowiednią ilość minut to kontrakt zostanie AUTOMATYCZNIE przedłużony. Tych minut brakuje mu 90 ;)



Czyli chodzi dokładnie o to samo. Odchodzi/chcą się bo pozbyć, więc po co ma grać? Proste.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 16:08

  Icar napisał:  
Czesio niech sobie jaj nie robi, jeśli wrzuci Kuna na obronę to dla mnie jawnie będzie chciał się podłożyć pyrom, żeby mogły mistrza zdobyć. Jeśli w ten sposób podejdzie do meczu, dla mnie będzie skończony. Jesteśmy jedyną drużyną która nie przegrała na ich stadionie i tak ma pozostać. Mam nadzieję, że jeśli już takie eksperymenty rzeczywiście będą to drużyna utrudni mu życie i nie przegrają z nimi.


Edit: Tak spojrzałem na jego konferencje przed meczem, 1 akapit cały o pyrach i jego uczuciach do nich a w kolejnych tłumaczy dlaczego nie wygramy. A jak już coś tam osiągniemy to przy wielkim fuksie. I to jest nasz trener ?



Czytam i nie wierze...


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/05/2015 19:40
Szkoda że Michniewicz traktuje mecz z Lechem tak frywolnie i coś chce eksperymentować .Wypowiada się, że zagramy w takim ustawieniu w jakim jeszcze nie graliśmy .To nie jest mecz na jakieś eksperymenty ,tam trzeba wyjść i jezdzić na dupach .Jako rodowity mieszkaniec Wielkopolski za bardzo się nie zmartwi porażką Pogoni .Według niego będzie wilk syty i wilk syty ...Lech zdobędzie punkty a Pogoń przetestuje sobie nowe ustawienie ,zagra Listkowski ,Wojtkowski w meczu z dobrym rywalem ,ograją się ,nabiorą doświadczenia itd. Kurwa nie w takim meczu !!!


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/05/2015 07:15
Już bez przesady z tą konferencją. CM711 wyraźnie tłumaczy, czemu jadą młodzi. Ano dlatego, że są kontuzje i kartki. Z żadnego zdania nie wywnioskowałem, że ma zamiar ten mecz odpuścić, wręcz przeciwnie. Kilka razy pada stwierdzenie: "chcemy wygrać". Uzasadnienie ewentualnego wystawienia Kuna na prawej obronie też do mnie przemawia, gość jest szybki, z niezłą techniką, a na prawej stronie Lech nie jest mocarzem i może być dużo miejsca do biegania. Z jego wypowiedzi potwierdza się, to o czym pisał na tweeterze Stanowski - czyli pozycja Janoty w zespole. Uważam odsuwanie tego piłkarza za błąd. A co do tego, że dużo było o Lechu... Należy pamiętać, że to konferencja prasowa, więc CM711 odpowiadał na zadane mu pytania. To może należy mieć pretensje do dziennikarzy o to, że niewłaściwe pytania przygotowali na spotkanie z trenerem. Naprawdę trzeba mieć sporą wyobraźnię, by po tej konferencji dojść do wniosku, że Pogoń ten mecz odpuści, a piłkarze nie będą "jeździć na dupach". Poczekajmy z takimi ocenami do niedzieli, do godziny ok. 20:00 ;)


INDIOS BRAVOS
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/05/2015 09:48

  tm_tomcio napisał:  
Już bez przesady z tą konferencją. CM711 wyraźnie tłumaczy, czemu jadą młodzi. Ano dlatego, że są kontuzje i kartki. Z żadnego zdania nie wywnioskowałem, że ma zamiar ten mecz odpuścić, wręcz przeciwnie. Kilka razy pada stwierdzenie: "chcemy wygrać". Uzasadnienie ewentualnego wystawienia Kuna na prawej obronie też do mnie przemawia, gość jest szybki, z niezłą techniką, a na prawej stronie Lech nie jest mocarzem i może być dużo miejsca do biegania. Z jego wypowiedzi potwierdza się, to o czym pisał na tweeterze Stanowski - czyli pozycja Janoty w zespole. Uważam odsuwanie tego piłkarza za błąd. A co do tego, że dużo było o Lechu... Należy pamiętać, że to konferencja prasowa, więc CM711 odpowiadał na zadane mu pytania. To może należy mieć pretensje do dziennikarzy o to, że niewłaściwe pytania przygotowali na spotkanie z trenerem. Naprawdę trzeba mieć sporą wyobraźnię, by po tej konferencji dojść do wniosku, że Pogoń ten mecz odpuści, a piłkarze nie będą "jeździć na dupach". Poczekajmy z takimi ocenami do niedzieli, do godziny ok. 20:00 ;)



Zgadzam się.
Z kwestii merytorycznych jesli chodzi o bok obrony gdzie grali ostatnio Rudol i Matynia CM711 ma problem bo
tylko przesuniecie tam pomocnika wchodzi w grę.Teoretycznie najłatwiej dać tam Frączczaka ale w jego koncepcji straci na tym druga linia a po za tym myślę, że Michniewicz oglądał mecze Adama na tej pozycji i wie że to gwarancja kłopotów.Dlatego poszukiwania.Sam jestem ciekawy jakby się tam Kun odnalazł.Co by jednak nie powiedzieć to t tylko potwierdza fakt że ta drużyna nie jest zbilansowana i takich cudów transferowych z workiem przekształcanych pomocników mam nadzieje że już nie będzie.Pozycja Janoty pewnie zależy od Aki.Jeśli ten rozwiąże kontrakt z Ufą to może być na wylocie... a szkoda.Zdecydowanie bardziej cenię to co zrobił w meczu z Bełchatowem i Wisłą niż babola i odpuszczenie Dudy z Legią.Mało miał możliwości zgrania się z drużyną bo z rożnych względów mało grał...ale w ofensywie daje bardzo dużo.
Ja zaryzykowałbym takie zestawienie na Lecha:
Janukiewicz-
Nunes,Golla,Murawski,Kamess
Kun(Frączczak),Murawski,Aka(Janota),Matras
Zwoliński

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 30 maja 2015, 09:56 [2 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/05/2015 10:21

  EPSON napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
Już bez przesady z tą konferencją. CM711 wyraźnie tłumaczy, czemu jadą młodzi. Ano dlatego, że są kontuzje i kartki. Z żadnego zdania nie wywnioskowałem, że ma zamiar ten mecz odpuścić, wręcz przeciwnie. Kilka razy pada stwierdzenie: "chcemy wygrać". Uzasadnienie ewentualnego wystawienia Kuna na prawej obronie też do mnie przemawia, gość jest szybki, z niezłą techniką, a na prawej stronie Lech nie jest mocarzem i może być dużo miejsca do biegania. Z jego wypowiedzi potwierdza się, to o czym pisał na tweeterze Stanowski - czyli pozycja Janoty w zespole. Uważam odsuwanie tego piłkarza za błąd. A co do tego, że dużo było o Lechu... Należy pamiętać, że to konferencja prasowa, więc CM711 odpowiadał na zadane mu pytania. To może należy mieć pretensje do dziennikarzy o to, że niewłaściwe pytania przygotowali na spotkanie z trenerem. Naprawdę trzeba mieć sporą wyobraźnię, by po tej konferencji dojść do wniosku, że Pogoń ten mecz odpuści, a piłkarze nie będą "jeździć na dupach". Poczekajmy z takimi ocenami do niedzieli, do godziny ok. 20:00 ;)



Zgadzam się.
Z kwestii merytorycznych jesli chodzi o bok obrony gdzie grali ostatnio Rudol i Matynia CM711 ma problem bo
tylko przesuniecie tam pomocnika wchodzi w grę.Teoretycznie najłatwiej dać tam Frączczaka ale w jego koncepcji straci na tym druga linia a po za tym myślę, że Michniewicz oglądał mecze Adama na tej pozycji i wie że to gwarancja kłopotów.Dlatego poszukiwania.Sam jestem ciekawy jakby się tam Kun odnalazł.Co by jednak nie powiedzieć to t tylko potwierdza fakt że ta drużyna nie jest zbilansowana i takich cudów transferowych z workiem przekształcanych pomocników mam nadzieje że już nie będzie.Pozycja Janoty pewnie zależy od Aki.Jeśli ten rozwiąże kontrakt z Ufą to może być na wylocie... a szkoda.Zdecydowanie bardziej cenię to co zrobił w meczu z Bełchatowem i Wisłą niż babola i odpuszczenie Dudy z Legią.Mało miał możliwości zgrania się z drużyną bo z rożnych względów mało grał...ale w ofensywie daje bardzo dużo.
Ja zaryzykowałbym takie zestawienie na Lecha:
Janukiewicz-
Nunes,Golla,Murawski,Kamess
Kun(Frączczak),Murawski,Aka(Janota),Matras
Zwoliński



Wy mowicie, ze CM711 nie chce wygrac meczu, a uz. EPSON chce wyjsc na pyry w 10 ;)
Ja juz mam dosc tego Kuna szczerze mowaic. Niech zagra na tej obronie, jak nie okaze sie wybitnym obronca to bez zalu po sezonie out albo na wypozyczenie. Kamess tez wydaje sie juz odpalony, zobaczylbym z checia tego Wojtkowskiego. Jesli potrafi grac bez kompleksow to gorszy od Kuna nie bedzie.


RadekDivecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3505 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/05/2015 10:43
Konfa

Czy od 6:10 trener sugeruje, że Janocie czasem nie chce sie trenować?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005