Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2016 13:12
Nikt by na te wasze warunki ze dostaje hajs za dobrą gre itd sie nie zgodzil bo zaraz pol ligi super menadzerowie wypchneli by na Cypr, do Kazachstanu, Azerbejdzanu, co lepsi do Rosji itd.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2016 16:17

  EPSON napisał:  

  Icar napisał:  

  EPSON napisał:  
Natomiast obawiam się że tu może być jeszcze inny czynnik.Zawodnicy boja sie zawalczyć o cos więcej bo wówczas może Azoty stwierdza że szansa pokazania się w Europie po awansie do Pucharów już się nadarzyła...i wymienią takich Fraczczaków i innych wyjadaczy na piłkarzy którzy im zapewnia awans do fazy pucharowej.
To juz trzeci raz w grupie mistrzowskiej zawalamy początek by zamknąć temat ewentualnych "problemów".



Wiele można zarzucić Adamowi, ale tego, że nie chce ? że brak mu woli walki ? że nie ma ambicji ? bo niby boi się straty miejsca w drużynie ? wiesz gdzie się puknij, żeby nie powiedzieć dosadniej z takim pisaniem. To jest jeden z nielicznych, który zapierdala na boisku od bramki do bramki. W rok, w rok w czołówce strzelców, asyst, kluczowego podania, a ty będziesz tutaj takie sugestie wrzucał ? I jak tu dla takich "kibiców" grać ? No kurwa jak ? Człowiek sobie może żyły wypruwać na boisku jak Adam, a i tak, taki baran jak powyższy użytkownik, żeby dobitniej go nie nazwać, wejdzie na forum i swoje pierdolone teorie spiskowe będzie walił na forum i obrażał zawodnika z obecnie chyba najdłuższym stażem w drużynie. Jeździsz po Adamie jak po łysej kobyle, odkąd pamiętam. Możesz mu odmawiać umiejętności. Ale takie sugestie ? ty kapuściany łbie...



Hamuj bajere pajacu z przedszkola.Czy ja Cię czubie obrażam?Jak nie potrafisz wymieniać pogladów w sposób kulturalny na forum to sobie szałas zbuduj i zapraszaj tam kolesiów Twojego pokroju.Pilka nożna nie polega na bieganiu od lini do lini.
tu sobie zobacz:



Wystarczy, że obrażasz tutaj jednego z największym stażem obecnie w Pogoni. Że sugerujesz jakieś mu odpuszczanie meczów, żeby nikt go nie wywalił. Zarzucanie mu braku ambicji, w konkretnym celu, czyli utrzymywanie Pogoni z dala od Pucharów, byleby miał ciepłą posadkę . Dla mnie jesteś kapuścianym łbem w takim wypadku i zdania nie zmienię. Skoro nie szanujesz jednego z zasłużonych piłkarzy Pogoni, nie okazujesz choćby odrobiny dla niego szacunku, to ty tak samo nie zasługujesz na choćby najmniejszy szacunek.
A twoja kolejna część postu o 11 Adamach, pokazuje jak chory jesteś na jego punkcie. Wyraźnie napisałem do czego piję, czyli to co powyżej napisałem. A ty mi w odpowiedzi walisz teksty o 11 Adamach. Noż kuźwa. To, że wątpisz w jego umiejętności, nie oznacza, że możesz robić z niego szmatę która odpuszcza mecze dla bezpieczeństwa swoich czterech liter. Przegięłaś grubo pałę w swojej krytyce. Inną sprawą jest krytykowanie gry, a inną sugerowanie tego co ty właśnie robisz.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2016 17:12

  Icar napisał:  

  EPSON napisał:  

  Icar napisał:  

  EPSON napisał:  
Natomiast obawiam się że tu może być jeszcze inny czynnik.Zawodnicy boja sie zawalczyć o cos więcej bo wówczas może Azoty stwierdza że szansa pokazania się w Europie po awansie do Pucharów już się nadarzyła...i wymienią takich Fraczczaków i innych wyjadaczy na piłkarzy którzy im zapewnia awans do fazy pucharowej.
To juz trzeci raz w grupie mistrzowskiej zawalamy początek by zamknąć temat ewentualnych "problemów".



Wiele można zarzucić Adamowi, ale tego, że nie chce ? że brak mu woli walki ? że nie ma ambicji ? bo niby boi się straty miejsca w drużynie ? wiesz gdzie się puknij, żeby nie powiedzieć dosadniej z takim pisaniem. To jest jeden z nielicznych, który zapierdala na boisku od bramki do bramki. W rok, w rok w czołówce strzelców, asyst, kluczowego podania, a ty będziesz tutaj takie sugestie wrzucał ? I jak tu dla takich "kibiców" grać ? No kurwa jak ? Człowiek sobie może żyły wypruwać na boisku jak Adam, a i tak, taki baran jak powyższy użytkownik, żeby dobitniej go nie nazwać, wejdzie na forum i swoje pierdolone teorie spiskowe będzie walił na forum i obrażał zawodnika z obecnie chyba najdłuższym stażem w drużynie. Jeździsz po Adamie jak po łysej kobyle, odkąd pamiętam. Możesz mu odmawiać umiejętności. Ale takie sugestie ? ty kapuściany łbie...



Hamuj bajere pajacu z przedszkola.Czy ja Cię czubie obrażam?Jak nie potrafisz wymieniać pogladów w sposób kulturalny na forum to sobie szałas zbuduj i zapraszaj tam kolesiów Twojego pokroju.Pilka nożna nie polega na bieganiu od lini do lini.
tu sobie zobacz:



Wystarczy, że obrażasz tutaj jednego z największym stażem obecnie w Pogoni. Że sugerujesz jakieś mu odpuszczanie meczów, żeby nikt go nie wywalił. Zarzucanie mu braku ambicji, w konkretnym celu, czyli utrzymywanie Pogoni z dala od Pucharów, byleby miał ciepłą posadkę . Dla mnie jesteś kapuścianym łbem w takim wypadku i zdania nie zmienię. Skoro nie szanujesz jednego z zasłużonych piłkarzy Pogoni, nie okazujesz choćby odrobiny dla niego szacunku, to ty tak samo nie zasługujesz na choćby najmniejszy szacunek.
A twoja kolejna część postu o 11 Adamach, pokazuje jak chory jesteś na jego punkcie. Wyraźnie napisałem do czego piję, czyli to co powyżej napisałem. A ty mi w odpowiedzi walisz teksty o 11 Adamach. Noż kuźwa. To, że wątpisz w jego umiejętności, nie oznacza, że możesz robić z niego szmatę która odpuszcza mecze dla bezpieczeństwa swoich czterech liter. Przegięłaś grubo pałę w swojej krytyce. Inną sprawą jest krytykowanie gry, a inną sugerowanie tego co ty właśnie robisz.



Nie będe z Toba cieciu dyskutował bo masz za duże braki w kulturze i ubytki w myśleniu.Nie Ty jesteś od oceny kto krytyki wymaga a kto nie.Ewidentnie idziesz osiołku droga maxymalnego.
Jesli oceniasz grę zespołu po tym ile jaki zawodnik tu już gra i jak często całuje herb Pogoni to dla takich jak Ty taki Robak czy nawet Murawski nigdy tu grać nie powinni.Dla Twojej wiadomości .Nigdzie w żadnym z postów nie obraziłem Fraczczaka.
Jeśli nie rozróżnisz krytyki jego umiejętności oraz tego jaki jest pożytek dla wyników z jego gry dla zespołu a obrażaniem kogoś to jesteś zwykłym imbecylem.Jesli jesteś na tyle naiwny ze myślisz iż piłkarzyki nie realizują swoich celów tak jak dla nich jest najkorzystniej to przyłóż ucho do drzwi od szatni to zejdziesz na ziemię.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2016 18:46
"Cieciu" najpierw przeczytaj to co napisałem wyżej i za co obrywasz. A potem wypisuj swoje "mądrości", bo nie za krytykę Frączczaka dostałeś pocisk i po raz trzeci to podkreślam. A za sugerowanie odpuszczania przez niego meczów w celu utrzymania posadki.
Jesteś niesamowitym przypadkiem, odpowiadasz na posty, których w ogóle nie czytasz.

Edit : Zresztą skoro po trzech postach nie zrozumiałeś i ciągle to samo piszesz, to i po 10 postach nie zrozumiesz. Zakończymy lepiej temat, bo szkoda czasu.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 22 kwietnia 2016, 19:05 [4 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2016 19:09

  Ad napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Icar napisał:  
Przecież Michniewicz, już w tamtym roku dostał grupę mistrzowską na budowanie składu. Minął rok i co ? zmarnowany ? I kolejny rok na ponownie budowanie składu ? :D W ten sposób można do usranej śmierci.


A mamy potencjał żeby grać o coś więcej?



jaki potencjal czlowieku
a piast ma ? nie a kurwa gra o mistrza !!!!!

dosc juz mam ciaglego marazmu i grania O NIC

wystarczy CHCIEĆ i jestem pewny ze gralibysmy o vicemistrzostwo Poski....



Może podejście samego zarządu klubu obecnie jest takie, że utrzymanie to wszystko co Pogoń obecnie interesuje i jest ciche przyzwolenie na lekkie odpuszczanie po wejściu do decydującej fazy rozgrywek?
Nie jest to raczej przypadkiem, że znowu po wejściu do decydującej fazy sezonu Pogoń okazuje się być najsłabszą drużyną, mimo że wchodziła wyżej notowana. Może strategia jest taka, że lepiej ogrywać teraz młodych (z nadzieją na wypromowanie i sprzedanie z jakimś zyskiem) i dalej grać o nic czyli miejsce 7 czy 8. Tyleże taka strategia to straszny marazm i wystawianie kibiców Pogoni na próbę, kto wytrzyma kibicowanie im w tej beznadziei (bo jako beznadzieję określam kolejny raz brak podjęcia walki o najwyższe lokaty w decydującej fazie sezonu). Chciałbym się mylić i aby Portowcy jednak jeszcze w końcówce tego sezonu wspięli się na wyżyny swoich możliwości i spróbowali powalczyć o coś więcej niż spadanie na miejsca 7-8. ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/04/2016 22:48

  Janek80 napisał:  

  Ad napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Icar napisał:  
Przecież Michniewicz, już w tamtym roku dostał grupę mistrzowską na budowanie składu. Minął rok i co ? zmarnowany ? I kolejny rok na ponownie budowanie składu ? :D W ten sposób można do usranej śmierci.


A mamy potencjał żeby grać o coś więcej?



jaki potencjal czlowieku
a piast ma ? nie a kurwa gra o mistrza !!!!!

dosc juz mam ciaglego marazmu i grania O NIC

wystarczy CHCIEĆ i jestem pewny ze gralibysmy o vicemistrzostwo Poski....



Może podejście samego zarządu klubu obecnie jest takie, że utrzymanie to wszystko co Pogoń obecnie interesuje i jest ciche przyzwolenie na lekkie odpuszczanie po wejściu do decydującej fazy rozgrywek?
Nie jest to raczej przypadkiem, że znowu po wejściu do decydującej fazy sezonu Pogoń okazuje się być najsłabszą drużyną, mimo że wchodziła wyżej notowana. Może strategia jest taka, że lepiej ogrywać teraz młodych (z nadzieją na wypromowanie i sprzedanie z jakimś zyskiem) i dalej grać o nic czyli miejsce 7 czy 8. Tyleże taka strategia to straszny marazm i wystawianie kibiców Pogoni na próbę, kto wytrzyma kibicowanie im w tej beznadziei (bo jako beznadzieję określam kolejny raz brak podjęcia walki o najwyższe lokaty w decydującej fazie sezonu). Chciałbym się mylić i aby Portowcy jednak jeszcze w końcówce tego sezonu wspięli się na wyżyny swoich możliwości i spróbowali powalczyć o coś więcej niż spadanie na miejsca 7-8. ;)



Dzisiaj nawet Terlecki na Eurosporcie jak,zaczeli gadać o Ruchu Chorzów w kontekście tego ,że mogli by powalczyć o coś więcej,bo apetyt rośnie w miarę jedzenia ,powiedział ,że zawsze powinno się walczyć o najwyższe cele i dał do zrozumienia ,że Pogoń Szczecin zawsze w grupie mistrzowskiej zadowalała się tylko do tej pory awansem do 8 a tu nie o to chodzi..;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 12:55
Pompowanie balonu w końcu się skończyło.Michniewicz sam wreszcie przyznał to co każdy myślący wiedział.Jesteśmy zespołem przeciętnym,kadrowo balansującym w strefie środka i tylko pewnemu zbiegowi okoliczności zawdzięczamy że po rundzie zasadniczej byliśmy na 3 pozycji.
Musiało dojść do tąpnięcia by publicznie przyznać że jesteśmy dalej biednym klubem z przeciętnymi piłkarzami którzy raczej na zainteresowanie wielkiej trójki tej śmiesznej ligi (Legia,Lech,Lechia) liczyć nie mogą.
Szkoda że tak późno.Było by bez presji i wydumanych nadziei i kto wie czy nie bylibyśmy takim Piastem tego sezonu.
Nic zresztą się raczej nie zmieni jeśli rola Azotów pozostanie na tym samym miejscu.Jesli zainwestują to wtedy jest szansa wymienić pół składu i powalczyć o coś więcej.Jeśli odejdą to raczej czeka nas coroczna bitwa o utrzymanie.
Dzsiaj mam nadzieje że ambicją i walka wyrwiemy 3 pkt.

Czesław dla Weszło:
nie jesteśmy trzecia siła ekstraklasy

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 23 kwietnia 2016, 13:32 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 13:18
Z tego wywiadu wynikają trzy rzeczy.
Po pierwsze robiono nas kolejny sezon w chuja, gdy mówili, że walczą o puchary. Ale to podejrzewało wiele osób.
Po drugie zgodnie z plotkami, rozmowy o kontrakcie jeszcze się nie toczą, są przesunięte na koniec sezonu.
Po trzecie, Michniewicz powoli zaczyna się tłumaczyć ze swoich "osiągnięć" i szuka wymówki w postaci kadry. Weszło na ratunek. Kadra to jedno. Ok. Za słabi na Puchary. Ale to w jakim stylu grali całą rundę, to jego zasługa i tego nie zwali na krótką ławkę.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 13:20
Prawda jest taka, że z kadrą gdzie praktycznie nie mamy ławki rezerwowych i żadnych wartościowych zmienników za wiele w tej lidze zdziałać nie można.
Szczególnie w momencie kiedy system rozgrywek wygląda jak wygląda i przez to są promowane zespoły z szerokim zapleczem i kadrą.
Michniewicz ma sporo racji bo nie jesteśmy obecnie lepsi praktycznie pod żadnym kątem od Legii, Lecha czy Lechii, ale z drugiej strony w wywiadzie podkreśla, że te remisy to raczej na naszą korzyść - to w końcu jak jest? Jesteśmy lepsi od większości, mało z kim przegrywamy, gdzie jest nasze miejsce? Trochę się trener zamotał.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 13:22
Michniewicz trochę zakłamuje rzeczywistość. Nie to jest najgorsze, że mamy tyle remisów, tylko to, że od początku roku nie istniejemy w ataku (może z wyjątkiem 2 spotkań). Gramy tak siermiężną piłkę, bez jakiejkolwiek nadziei na lepsze wyniki w przyszłości, że powoli przestaje się dziwić, że ludzie nie chcą tego oglądać. Dalej Michniewicz wspomina, że nie mamy zespołu na 3 miejsce. A co taka Cracovia albo Zagłębie mają? Czy oni mają lepszych piłkarzy niż my? Na pewno w lepszej formie, ale za to już trzeba rozliczać Michniewicza. Najbardziej mnie bulwersuje jego gadka o zbyt krótkiej kadrze zespołu. Z jego polecenia przyszło 3 zawodników: Słowik, Przybecki, Dwaliszwili. Czy któryś z nich okazał się realnym wzmocnieniem składu? Ja naprawdę nie wymagam cudów, ale fajnie jest czasem uderzyć się w pierś i powiedzieć, że jest coś nie tak, że coś zawaliłem, a nie zrzucać na wszystko dookoła.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 13:41

  Cytat:  
Cracovia albo Zagłębie mają? Czy oni mają lepszych piłkarzy niż my?



Myśle ze jednak lepszych jeśli chodzi o możliwości ofensywne.My mamy lepszych do bronienia i dlatego jesteśmy tam gdzie oni. Tylko oni dzięki ofensywnej grze a my dzięki defensywnej.
Pewnie z nas i Zagłebia mozna by zrobić fajny jeden zespół.np:
Słowik(Polaczek)-Rudol,Czerwiński,Dąbrowski,Guldan-Murawski,Matras,Starzyński,Piątek-Wożniak

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 23 kwietnia 2016, 14:04 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 13:56
Słuchajcie, mamy personel, który pozwala grać ofensywnie. Trzeba tylko narzucić (tu rola trenera) taki styl, taka filozofię. Popatrzmy na taki Ruch. Skład mają gorszy, a klepią grają aż się miło patrzy. Jak to się zawsze mówiło - piłka jest zawsze szybsza. I trzeba chociaż próbować operować piłką. Dotychczas mieliśmy krótkie przebłyski, natomiast nasza taktyka opiera się głównie na wykopie piłki pod pole karne przeciwnika. Trzeba umieć wykorzystywać potencjał jaki mają piłkarze. Po co ściągamy takiego zawodnika jak Adam G. skoro 1)mało na niego gramy, 2) jak już gramy to raczej nie wykorzystujemy jego atutów. Gdyby liga była trochę mocniejsza, to nie mielibyśmy 3 miejsca w życiu - i to też trzeba brać pod uwagę.

Czesio zrobił dużo dobrej roboty w Szczecinie, tego nie można mu zabrać. Ale od początku pomysł na grę ofensywną był żaden i tak jest w dalszym ciągu. Nie ma co zaklinać rzeczywistości.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 14:19
Widzę, że ktoś dał Czesiowi do zrozumienia, że twitter mu nie służy, więc Ćwiąkała próbuje podpudrować Czesława. Ten wywiad to tak naprawde troche zakłamanie rzeczywistości. Dlaczego nie padło pytanie za co kibice mają żal do Czesława? Dlaczego na stadion przychodzi po 4 tysiące na mecz? Wiadomo pytanie co najmniej nie wygodne. Prawda jest taka, że z gorszymi zawodnikami i o wiele gorszym wynikiem było w Szczecinie wiecej ludzi na stadionie niż dziś.
Na v-ce jakiś koleś napisał felieton na ten temat. Przyznam, że dość celny w mojej opinii.

Powoli zaczyna mnie już męczyć to pierdolenie, że w Szczecinie są oczekiwania. Każdy ma świadomość jak wygląda liga i rozkład sił. Większość, która wogóle ogląda tą lige robi to już od wielu lat. Zapewniam, że kibice Pogoni doskonale znają miejsce ich drużyny w szeregu. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że tego sie nie da oglądać. Był taki koleś w Szczecinie, który bardzo podobnie ustawiał zespół, nazywał sie Panik. Trzy podania miedzy obrońcami i wykop do przodu, a może coś sie uda.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 14:32

  cfan napisał:  
Widzę, że ktoś dał Czesiowi do zrozumienia, że twitter mu nie służy, więc Ćwiąkała próbuje podpudrować Czesława. Ten wywiad to tak naprawde troche zakłamanie rzeczywistości. Dlaczego nie padło pytanie za co kibice mają żal do Czesława? Dlaczego na stadion przychodzi po 4 tysiące na mecz? Wiadomo pytanie co najmniej nie wygodne. Prawda jest taka, że z gorszymi zawodnikami i o wiele gorszym wynikiem było w Szczecinie wiecej ludzi na stadionie niż dziś.
Na v-ce jakiś koleś napisał felieton na ten temat. Przyznam, że dość celny w mojej opinii.

Powoli zaczyna mnie już męczyć to pierdolenie, że w Szczecinie są oczekiwania. Każdy ma świadomość jak wygląda liga i rozkład sił. Większość, która wogóle ogląda tą lige robi to już od wielu lat. Zapewniam, że kibice Pogoni doskonale znają miejsce ich drużyny w szeregu. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że tego sie nie da oglądać. Był taki koleś w Szczecinie, który bardzo podobnie ustawiał zespół, nazywał sie Panik. Trzy podania miedzy obrońcami i wykop do przodu, a może coś sie uda.



I jak przegrywaliśmy w 12 minucie 0:3 z Groclinem to wprowadził środkowego obrońce, za środkowego obrońcę. Chyba mu się to rozgrywanie między linią obrony nie podobało:D Nie można ich mimo wszystko porównywać, Michniewicz jaki jest taki jest, ale 3 miejsce wykręcił, a Panik to był rzadkiej maści ogór.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 19:09
Słowik wraca do bramki i to jest JEDYNA słuszna decyzja!

Słowik - Lewandowski, Rudol, Czerwiński, Frączczak - Matras, Murawski, Akahoshi, Nunes - Dvalishvili, Zwoliński


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 19:19

  Gonzalez13 napisał:  
Słowik wraca do bramki i to jest JEDYNA słuszna decyzja!

Słowik - Lewandowski, Rudol, Czerwiński, Frączczak - Matras, Murawski, Akahoshi, Nunes - Dvalishvili, Zwoliński



Zgadzam się!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 20:43

  Gonzalez13 napisał:  
Słowik wraca do bramki i to jest JEDYNA słuszna decyzja!

Słowik - Lewandowski, Rudol, Czerwiński, Frączczak - Matras, Murawski, Akahoshi, Nunes - Dvalishvili, Zwoliński



Daj Bog. Narazie niepewnie chlopak wyglada


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 21:21
Juz Słowik zrobił robotę :) taka Pogoń chce oglądać w każdym meczu !!!


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 22:25
Wracamy do gry! Dobranoc.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/04/2016 22:29
Można kurwa ??? Można !!!!!!!!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005