Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 20:59

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dość płakania. Epson miłośnik "talentu" Mikiemy sprowadzonego z rezerw z Bragi. Wyszedł mu mecz w 30 % a ten pieje z zachwutu jak Jagoda na NC +. Jaja ale to jeszcze nie Welkanoc. Do tego dwa posty, jeden pod drugim. To się nazywa samogwałt.



Zygmunt-Nikiema nie zagrał pierwszego takiego meczu.Może Ty nie oglądasz wiec wiesz mniej nawet od Jagody.Dwa posty-bo pisane jednocześnie z kimś komu potem odpowiadam a czytelniej jest rozdzielić odpowiedz w innej kwestii od głównego wątku.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 21:17

  ted napisał:  

  Przema napisał:  

  Rauliki napisał:  
Wczoraj jeden gosc na vce napisal ze remis bedzie na pewno, zeby stawiac wszystko. Czyzby bukmacherka ustawiala mecze? Bramka wyrownujaca tuz przed koncem....


Setke Baka przemilcze, bo w takiej sytuacji nie trafic w bramke..nie rozumiem tego, jeszcze bardziej nie rozumiem jak mozna tak niecelnie przylozyc. Nawet jakbym chcial to bym tak nie umial chyba.



i to się właśnie "zemściło" , szkoda , ale nie ma co płakać i tak jest zajebiście ;)



Dzisiaj ten sam typ który "przewidział" remis z Piastem, też sieje ferment mówiąc ,że z Widzewem też będzie wtopa..;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 21:21
z inej beczki..Troszkę słabo, wyszedł Chłopcom Turbokozak w Lidze + extra :D a tak swoją drogą nadal "experci" typują nas jako czarnego konia w grupie mistrzowskiej...


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 21:28
Bąk takich setek jak dzis najebał w tym sezonie tyle że hej, że nie przystoi gościowi który kopie gałe nawet na takich szczeblu jak nasza ekstraklapa. Dlatego byłem mocno zdziwiony że wykorzystał setke w pamiętnym meczu z Lechia.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 22:14
Bąk prędzej strzeli bramke piętką z połowy niż z 3 metrów na pustą bramkę. Cóż, taki rodzaj zawodnika, że chyb woli cięższe sytuacje.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 22:33

  domin839 napisał:  
Bąk prędzej strzeli bramke piętką z połowy niż z 3 metrów na pustą bramkę. Cóż, taki rodzaj zawodnika, że chyb woli cięższe sytuacje.




z tego co dzis z Gollapokazali w Turbokozaku to watpie niestety

PS kto akurat ich wybral/wyznaczyl do Turbo ??


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 22:40

  paula22szczecinpogon napisał:  
z inej beczki..Troszkę słabo, wyszedł Chłopcom Turbokozak w Lidze + extra :D a tak swoją drogą nadal "experci" typują nas jako czarnego konia w grupie mistrzowskiej...



Szkoda, że tak zwani "eksperci" zazwyczaj się mylą ;) Mi się wydaję, że te drużyny zagrają w pucharach, które będą do tego bardziej zdeterminowane. Prawdopodobnie będzie to Legia, Lech no i ciężko powiedzieć kto ten trzeci... Dziś niestety Pogoni tej determinacji w końcówce zabrakło. Być może nadal panuje wśród graczy Pogoni przekonanie, że gra o podium ich nie interesuje... ;)
Bąk potwierdził dziś, że ze skutecznością jest na bakier. Te kilka goli przez niego strzelonych nie zmienia obrazu całości.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 23:07

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
z inej beczki..Troszkę słabo, wyszedł Chłopcom Turbokozak w Lidze + extra :D a tak swoją drogą nadal "experci" typują nas jako czarnego konia w grupie mistrzowskiej...



Szkoda, że tak zwani "eksperci" zazwyczaj się mylą ;) Mi się wydaję, że te drużyny zagrają w pucharach, które będą do tego bardziej zdeterminowane. Prawdopodobnie będzie to Legia, Lech no i ciężko powiedzieć kto ten trzeci... Dziś niestety Pogoni tej determinacji w końcówce zabrakło. Być może nadal panuje wśród graczy Pogoni przekonanie, że gra o podium ich nie interesuje... ;)
Bąk potwierdził dziś, że ze skutecznością jest na bakier. Te kilka goli przez niego strzelonych nie zmienia obrazu całości.



Wiadomo, chciałabym jak wielu z nas ,żeby Pogoń była jak najwyżej w tabeli ale z drugiej strony powiem szczerze,że ja osobiście nie napalam sie zaraz na Europejskie Puchary, sie wie ,że apetyt rośnie w miare jedzenia a my kibice Dumy Pomorza ,od wielu lat mamy pod górkę z wieloma sprawami,często musieliśmy przełykać też gorycz porażki ,ale jestem już teraz niesamowicie zadowolona z tego ile nam chłopaki i dumy i radości dali w tym sezonie zasadniczym, bo to chyba najrówniejszy jeżeli chodzi o formę i najlepszy jeżeli chodzi o całokształt sezon odkąd kibicuje Pogoni a ładnych pare lat już kibicuję pomimo stosunkowo jeszcze młodego wieku ;)nawet wicemistrzostwo tak nie smakowało bo wiele osób pamięta jak te niektóre mecze z tamtego sezonu za Bekdasa wyglądały na wiosne.. i Powiem tyle dla mnie oni zrobili już naprawdę bardzo dużo i bez wgłedu na to, co będzie sie dziać w grupie mistrzowskiej (swoją drogą stawiam ,że sprawimy jeszcze jakieś niespodzianki) zaznałam tyle radochy ,jak jeszcze chyba nigdy :D że zapamiętam ten sezon na długo napewno ,Dla mnie Portowcy są rewelacją ligi bezprzecznie i za to wszystko co już zrobili,mogę im tylko podzekować i kciuki trzymam dokońca choć już jak mówie nie wymagam za wiele aczkolwiek będę sie napewno cieszyć bardzo gdyby sie udało być jeszcze wyżej w tabeli...;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2014 23:13

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
z inej beczki..Troszkę słabo, wyszedł Chłopcom Turbokozak w Lidze + extra :D a tak swoją drogą nadal "experci" typują nas jako czarnego konia w grupie mistrzowskiej...



Szkoda, że tak zwani "eksperci" zazwyczaj się mylą ;) Mi się wydaję, że te drużyny zagrają w pucharach, które będą do tego bardziej zdeterminowane. Prawdopodobnie będzie to Legia, Lech no i ciężko powiedzieć kto ten trzeci... Dziś niestety Pogoni tej determinacji w końcówce zabrakło. Być może nadal panuje wśród graczy Pogoni przekonanie, że gra o podium ich nie interesuje... ;)
Bąk potwierdził dziś, że ze skutecznością jest na bakier. Te kilka goli przez niego strzelonych nie zmienia obrazu całości.



Legia wygra mistrzostwo, Lech będzie w trójce to więcej niż pewne. Kto będzie trzecim do pucharów?
- Ruch i Górnik odpadają, raz że sportowo wyraźnie oklapli do tego nie mają szans z powodów finansowych na licencję na grę w europejskich pucharach.
- Zawisza bardzo by chciał, ale niestety bez Goulona i Masłowskiego to już nie jest ten sam zespół. Do tego mają jeszcze Puchar Polski gdzie droga łatwiejsza i pewnie na tym się skupią.
- na ósmym miejscu wejdzie najprawdopodobniej Lechia (lub Jaga/Cracovia). Jaga i Cracovia sportowo nie dadzą rady, Lechia zaczęła grać fajną piłkę, jest tam ciśnienie na dobry wynik - mogą zawalczyć.
- Wisła na pewno celuje w podium jednak forma nie ta, Brożek się zaciął na dobre, sporo kontuzji i kartek, ale zapewne będą się liczyć.

Wychodzi mi, że prócz Pogoni realnie powalczy Wisła oraz Lechia jeśli awansuję. Dlatego lepiej aby to Jaga lub Cracovia w ostatniej kolejce wskoczyła do ósemki i wtedy liczba kandydatów do pudła powinna być znikoma. Zobaczymy czy na koniec cokolwiek się sprawdzi bo w naszej lidze to różne cuda się już działy :]


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 01:19

  kiko napisał:  

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
z inej beczki..Troszkę słabo, wyszedł Chłopcom Turbokozak w Lidze + extra :D a tak swoją drogą nadal "experci" typują nas jako czarnego konia w grupie mistrzowskiej...



Szkoda, że tak zwani "eksperci" zazwyczaj się mylą ;) Mi się wydaję, że te drużyny zagrają w pucharach, które będą do tego bardziej zdeterminowane. Prawdopodobnie będzie to Legia, Lech no i ciężko powiedzieć kto ten trzeci... Dziś niestety Pogoni tej determinacji w końcówce zabrakło. Być może nadal panuje wśród graczy Pogoni przekonanie, że gra o podium ich nie interesuje... ;)
Bąk potwierdził dziś, że ze skutecznością jest na bakier. Te kilka goli przez niego strzelonych nie zmienia obrazu całości.



Legia wygra mistrzostwo, Lech będzie w trójce to więcej niż pewne. Kto będzie trzecim do pucharów?
- Ruch i Górnik odpadają, raz że sportowo wyraźnie oklapli do tego nie mają szans z powodów finansowych na licencję na grę w europejskich pucharach.
- Zawisza bardzo by chciał, ale niestety bez Goulona i Masłowskiego to już nie jest ten sam zespół. Do tego mają jeszcze Puchar Polski gdzie droga łatwiejsza i pewnie na tym się skupią.
- na ósmym miejscu wejdzie najprawdopodobniej Lechia (lub Jaga/Cracovia). Jaga i Cracovia sportowo nie dadzą rady, Lechia zaczęła grać fajną piłkę, jest tam ciśnienie na dobry wynik - mogą zawalczyć.
- Wisła na pewno celuje w podium jednak forma nie ta, Brożek się zaciął na dobre, sporo kontuzji i kartek, ale zapewne będą się liczyć.

Wychodzi mi, że prócz Pogoni realnie powalczy Wisła oraz Lechia jeśli awansuję. Dlatego lepiej aby to Jaga lub Cracovia w ostatniej kolejce wskoczyła do ósemki i wtedy liczba kandydatów do pudła powinna być znikoma. Zobaczymy czy na koniec cokolwiek się sprawdzi bo w naszej lidze to różne cuda się już działy :]



Nie ma co rozpatrywać tego pod tym względem. Lechia gra teraz fajną piłkę co nie znaczy, że nie przegra ostatnich 8 spotkań. W drugą stronę z kolei Wisła. Kto wie może zaczną seryjnie wygrywać? Ruch pokazał, że w naszej lidze ciężko doszukiwać się jakiś prawidłowości. Lali wszystkich po kolei, teraz przegrywają z każdym. Przy czm rzeczywiście Lech i Legia pewnie awansują do pucharów, bo po prostu mają najlepszych piłkarzy. Co do reszty każdy może zawalczyć, chociaż tak jak wspomniałeś pewnie Górnik i Ruch odpuszczą, bo ewentualne puchary byłyby dla nich większym problemem niż nagrodą.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 02:47

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
z inej beczki..Troszkę słabo, wyszedł Chłopcom Turbokozak w Lidze + extra :D a tak swoją drogą nadal "experci" typują nas jako czarnego konia w grupie mistrzowskiej...



Szkoda, że tak zwani "eksperci" zazwyczaj się mylą ;) Mi się wydaję, że te drużyny zagrają w pucharach, które będą do tego bardziej zdeterminowane. Prawdopodobnie będzie to Legia, Lech no i ciężko powiedzieć kto ten trzeci... Dziś niestety Pogoni tej determinacji w końcówce zabrakło. Być może nadal panuje wśród graczy Pogoni przekonanie, że gra o podium ich nie interesuje... ;)
Bąk potwierdził dziś, że ze skutecznością jest na bakier. Te kilka goli przez niego strzelonych nie zmienia obrazu całości.



Wiadomo, chciałabym jak wielu z nas ,żeby Pogoń była jak najwyżej w tabeli ale z drugiej strony powiem szczerze,że ja osobiście nie napalam sie zaraz na Europejskie Puchary, sie wie ,że apetyt rośnie w miare jedzenia a my kibice Dumy Pomorza ,od wielu lat mamy pod górkę z wieloma sprawami,często musieliśmy przełykać też gorycz porażki ,ale jestem już teraz niesamowicie zadowolona z tego ile nam chłopaki i dumy i radości dali w tym sezonie zasadniczym, bo to chyba najrówniejszy jeżeli chodzi o formę i najlepszy jeżeli chodzi o całokształt sezon odkąd kibicuje Pogoni a ładnych pare lat już kibicuję pomimo stosunkowo jeszcze młodego wieku ;)nawet wicemistrzostwo tak nie smakowało bo wiele osób pamięta jak te niektóre mecze z tamtego sezonu za Bekdasa wyglądały na wiosne.. i Powiem tyle dla mnie oni zrobili już naprawdę bardzo dużo i bez wgłedu na to, co będzie sie dziać w grupie mistrzowskiej (swoją drogą stawiam ,że sprawimy jeszcze jakieś niespodzianki) zaznałam tyle radochy ,jak jeszcze chyba nigdy :D że zapamiętam ten sezon na długo napewno ,Dla mnie Portowcy są rewelacją ligi bezprzecznie i za to wszystko co już zrobili,mogę im tylko podzekować i kciuki trzymam dokońca choć już jak mówie nie wymagam za wiele aczkolwiek będę sie napewno cieszyć bardzo gdyby sie udało być jeszcze wyżej w tabeli...;)



Jak dla mnie pod względem sportowym tamten sezon wicemistrzowski był lepszy, przynajmniej runda jesienna. Pogoń była wtedy po rundzie jesiennej najlepszą drużyną w Polsce, miała perspektywę gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Autentycznie wierzyłem w to, że Pogoń z Bekdasem byłaby w stanie nawiązać do sukcesów klubów tureckich w Lidze Mistrzów. Runda rewanżowa to już faktycznie była klapa z wiadomych względów...
Moim zdaniem Pogoń nie powinna teraz spoczywać na laurach, że w tym sezonie już i tak dużo osiągnęła, ale powinna podjąć walkę o awans do europejskich pucharów. Trzecie miejsce w lidze wydaje się być w jej zasięgu. Jak się nie uda to nic się nie stanie, ale spróbować nie zaszkodzi :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 04:13
Oglądam Ligę Nikiema średni grajek.Kupmy jeszcze Wilczka strzeluł przecież nam dwa gole.Od takich wynalazków jak Nikiema wolę jednak Ławę czy Rogala. Cieszmy się bo mamy czym nie mamy zjazdu formy jak Ruch czy Wisła.Zakładamy że jesteśmy w pucharach co ze stadionem?


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 07:15
Po ostatnich dwóch meczach uważam, że wszystkie Wasze opinie są trochę złudne. Nikt jeszcze nie zauważył, że w ostatnich meczach punkty zdobywamy tylko i wyłącznie dzięki Marcinowi Robakowi. To on właśnie strzela albo asystuje, sorry, że to powiem ale On nie do końca robi to dla Pogoni, oczywiście dzięki niemu jesteśmy tak wysoko i za to wielkie dzięki dla niego, ale On to robi sam dla siebie. I nie zdziwię się jak na koniec rundy obudzimy się z ręką w nocniku, tak jak to zrobił Piast Gliwice w tamtym sezonie, kiedy to "zżyty" z nimi Marcin Robak odszedł do Pogoni Szczecin. Powiedzmy sobie szczerze, Marcin Robak jest bardzo dobrym napastnikiem a do tego profesjonalistą, który zarabia pieniądze a w jego sercu jest tylko jeden klub - Widzew Łódź. Dlatego też są 2 wyjścia. Albo cała Pogoń Szczecin zacznie grać tak w piłkę jak grała chociażby z Lechem lub Ruchem albo prezesi będą dobrze pilnowali Marcina aby się nie dogadał z Lechem, który zagra w pucharach. Moim zdaniem opcja druga będzie ciężka do zrealizowania.
Moim zdaniem trochę Nas wszystkich poniosło. Założeniem było budowanie dobrej drużyny małymi kroczkami za pomocą doświadczonych graczy oraz młodych perspektywicznych, której celem była pierwsza ósemka i ten cel został zrealizowany, więc teraz zostawmy ich i nie wymagajmy więcej bo zobaczycie, tak jak szybko zabłysnęli tak szybko mogą zgasnąć. Niech grają w piłkę jak drużyna a nie uzależniają 70% ofensywnych akcji od jednego gracza. Już mecz z Podbeskidziem pokazał jakby wyglądała gra bez Marcina.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 08:13
Wszyscy zagrali poniżej swoich możliwości ,w zasadzie tylko Robaczek zrobił to czego od niego oczekujemy.


Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 08:32
oglądając wczoraj Ligę + Extra nasunęło mi się jedno spostrzeżenie
jeżeli chodzi o naszych Turbo kozaków (Golla i Bąk) i ich główkowanie
w decydującym momencie meczu z Piastem Bąk zrypał główkę, Golla tez sie nie popisał
chyba nieudany start w zabawie siedzial im w głowie podczas meczu:P


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 08:45
Pompowanie balonu to domena kibiców.Jak już człowiek ochłonie spojrzenie jest już inne.Spostrzeżenia Szymonka007 jak najbardziej słuszne.Widać różnice poziomu w drużynie.Mamy słabe ogniwa ,kilku średnich grajków i kilku ludzi których stać na to by grac o najwyższe miejsca w lidze oraz trenera z ambicjami.Generalnie drużyna różni się od takiego Ruchu,Piasta czy innych średniaków skutecznym Robakiem i Akahoshim który czasem potrafi zagrać coś co przesądza na naszą korzyść.Liderowanie tej dwójki w klasyfikacjach kanadyjskich to powód do dumy ale i niepokoju.
Brak tych ludzi oraz Janukiewicza to najpewniej miejsce w okolicy Zagłębia albo i niżej.Inna kwestia to to że po za Lechem i Legią cała reszta ligi to podobne zespoły.Jedne bardzie wyrównane ,inne podobnie jak my oparte na dwóch, trzech lepszych grajkach.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 09:45
Panowie nie ma co się spinać, trzeba dobrze skończyć sezon - zgarnąć kasę od sponsora i zrobić dobre transfery. Dla mnie najważniejszy wczoraj nie był remis, a to że Robak strzela i nie marnuje patelni - tzn. jest w formie i regularnie pakuje piłkę do siatki - jak dla mnie to bardzo ważny prognostyk przed rundą finałową. Na Legii czy Lechu na pewno będzie miał kilka sytuacji i nie będzie ich marnował jak Teodorczyk w Lechu... Legia na dziś nie ma napadu bo niech mi ktoś powie, że Radovic to klasyczna 9tka..... Dlatego jestem wielkim optymistą przed rundą mistrzowską. Pogoń walczyć!


wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 11:25
Mam pytanie, wie ktoś może gdzie znajdę powtórkę wczorajszego meczu? Z góry dzięki.


dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 11:39
Jak myslicie, lepiej miec 3. czy 4. miejsce po rundzie zasadniczej? Liczba meczów u siebie taka sama, a na 4 miejscu gramy chyba w Szczecinie z Legia co gwarantuje pełne trybuny.


Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2014 12:09

  dann napisał:  
Jak myslicie, lepiej miec 3. czy 4. miejsce po rundzie zasadniczej? Liczba meczów u siebie taka sama, a na 4 miejscu gramy chyba w Szczecinie z Legia co gwarantuje pełne trybuny.



to zalety czy wolisz cieszyć się ze zwycięstwa nad Legią w Warszawie czy w Szczecinie :)

a tak na serio to wg mnie tak na prawdę nie ma znaczenia, które miejsce zajmą
na wyjazdach zdobyliśmy więcej pkt niż u siebie
wiec akurat w naszym wypadku nie wiem czy atut własnego boiska będzie ważny
na pewno dla prezesów tak bo to wpływy z biletów
do boju MKS....


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.4 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005