Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 18:27
Wdowiec tylko dobrymi wynikami może się pokazać, więc to tylko pierdzielenie że mu już nie zależy. I co poprzegrywa wszystko to kto go będzie potem chciał jakoś bardzo?


Pogoń Szczecin MKS!
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 18:28

  anathema napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  ArP napisał:  
Ale wy płaczecie. Tak, zwolnić Wdowca, Skowronek wróć! :D



AMEN...w zeszłym sezonie wszyscy z tego forum skandowali na meczach Dariusz Wdowczyk, a teraz ci sami go zwalniają. Ochłońcie trochę napijcie sie piwka i zobaczycie będzie OK



przedziwny sposób myślenia - jak kiedyś chwaliliśmy bo było za co to dzis nie wolno krytykować bo kiedyś chwaliliśmy. W takim razie chwalić nie ma za co, krytykować nie wolno, pomilczmy zatem w ciszy w skupieniu... I podejdźmy do zagadnienia życzeniowo, także będzie lepiej!



masz prawo krytykować, tak samo jak ja mam prawo może nie chwalić go co bronić. Nie możemy zwalniac trenera bo nie wyszedł im jeden mecz czy drugi. Chodzisz na Pogoń zapewne ładnych pare lat ja też juz trochę chodzę. Powiem Ci że tak grającej Pogoni jak w zeszłym sezonie i w tym nie widziałem od początku mojej 22 letniej kariery na Twardowskiego. Nie można oczekiwać od nich samych zwycięstw bo to nie ten poziom i ta liga. Ja chcę widzieć u nich zaangażowanie, zapierdalanie...i to widzę. W końcu odpalą i będzie git


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 18:32

  Cytat:  
(...)po meczu z Wisłą Matynia był raczej chwalony, bo faktycznie zagrał na tle mizerii nie najgorzej, a teraz?

Nie uogólniaj, był chwalony za grę z przodu, gdzie wyszły mu ze 2 niezłe zagrania. W tyłach grał mizerię totalną i tylko temu, że Wisła chodziła środkiem zawdzięcza to, że nie został oceniony słabiej.

  Cytat:  
Mądre bronienie się i pechowy rykoszet - tak właśnie było.

Bzdura, w Poznaniu w drugiej połowie przeprowadziliśmy Obronę Częstochowy i tylko indolencji strzeleckiej Lecha (Teodorczyka) doszło do tego, że dopiero pod koniec straciliśmy bramkę. Taktyka została obrana źle bo powinniśmy nieco pograć piłką, a tak postawiliśmy autobus na własnej połowie i kopaliśmy na oślep do przodu do zagubionego Zwolińskiego albo wolnego Małeckiego.

Poza tym patrzysz na to ze złej strony. Gra do przodu i nastawienie ofensywne - jak najbardziej tak! ale na Boga nie kosztem obrony i tego, że będziemy po KAŻDEJ akcji przeciwnika tracić bramkę. Idąc takim tokiem myślenia dojdziemy do stanu gdzie ciułanie bramek będzie dla nas ważniejsze niż zdobywanie punktów.

  Cytat:  
dostaniemy drugiego Golańskiego, którego niektórzy tutaj mocno cenią.

Bzdurne porównanie, Golański ma rewelacyjne stałe fragmenty gry, dośrodkowanie i bądź co bądź niezłą formę/przygotowanie. Lisowski wygląda na zaniedbanego, dzisiaj po wejściu widać było że ma braki kondycyjne/wytrzymałościowe, których tak łatwo z powrotem nie nabędzie. Może będą z niego ludzie, na pewno zagra lepiej od Matyni, ale nie będzie on naszym lekiem na całe zło w obronie.


  Cytat:  
No i przy tym wszystkim zapominamy o jednym. Tak samo jak Wisła tydzień temu, Łęczna zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz.

Tak, z tym że wynikało to z naszej nieporadności w drugiej połowie. Pierwsza połowa wyglądała względnie ok, w drugiej już się w dupach poprzewracało i pewnie większość pomyślała, że 3 punkty są już nasze i nie trzeba się starać - tego skutkiem 3 bramki w 9 minut od razu na starcie i po meczu ...


klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3512 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 18:33
Ja powiem szczerze nie rozumiem polityki transferowej.Wystarczy zerknąć na tabele poprzedniego sezonu. Bramki stracone.... do chu.. czemu nie ma wzmocnień w obronie po raz pierwszy od dawien dawna nie jestem smutny po przegranej jestem wqrwiony. Minus dla zarządu za to ,że nie widzą gdzie jest najwiekszy problem w drużynie atak żyje ,bramki zdobywamy a obrona.... wolę.. a z resztą nie będę tu bluzgał


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 18:43

  POGOŃ 1948 napisał:  

  anathema napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  ArP napisał:  
Ale wy płaczecie. Tak, zwolnić Wdowca, Skowronek wróć! :D



AMEN...w zeszłym sezonie wszyscy z tego forum skandowali na meczach Dariusz Wdowczyk, a teraz ci sami go zwalniają. Ochłońcie trochę napijcie sie piwka i zobaczycie będzie OK



przedziwny sposób myślenia - jak kiedyś chwaliliśmy bo było za co to dzis nie wolno krytykować bo kiedyś chwaliliśmy. W takim razie chwalić nie ma za co, krytykować nie wolno, pomilczmy zatem w ciszy w skupieniu... I podejdźmy do zagadnienia życzeniowo, także będzie lepiej!



masz prawo krytykować, tak samo jak ja mam prawo może nie chwalić go co bronić. Nie możemy zwalniac trenera bo nie wyszedł im jeden mecz czy drugi. Chodzisz na Pogoń zapewne ładnych pare lat ja też juz trochę chodzę. Powiem Ci że tak grającej Pogoni jak w zeszłym sezonie i w tym nie widziałem od początku mojej 22 letniej kariery na Twardowskiego. Nie można oczekiwać od nich samych zwycięstw bo to nie ten poziom i ta liga. Ja chcę widzieć u nich zaangażowanie, zapierdalanie...i to widzę. W końcu odpalą i będzie git



Oj wierz mi że byłą i to włąsnie na przestrzeni tych 22 lat o których tu napisałeś ;) Ten sezon, nie oszukujmy się prolog mocno wypaczył percepcje do do stanu faktycznego. jedyny fajny mecz to wiadomo ktory. Pierwszy z Podbeskidziem to był taki na dwoje babka wrozyła i szczerze powiedziawszy remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem. Mecz z Korona wyrwalismy, a jechalismy tam jako bity faworyt, Korona w letargu mimo remis zadowalający baczac na okolicznosci. Mecz Piastem to syndrom niemocy i generalnie zwiastun marazmu. Lech, po fajnej pierwszej połowie, druga zas wiała grozą, takze ramis raczej dość fartowny. No i nadszedł mecz z Wisła ktróy dzisiejszym wystepem zaakcentowalismy że coś jest nie halo w przygotowaniach ( bo stan personalny wnikliwemu obserwatorowi mógł od poczatku nie przypaść do gustu ) O tym wszystkim decyduje nie kto inny niźli trener. Dlatego mam prawo wrecz kibicowki obowiązek oceniać i wrecz piętnować.

Prawda jest taka, ze juz runda dodatkowa doskonale obrazowała ze cos zaczyna sie dziac nie tak. Ale my to wzielismy na karb ze maximum załozenia osiagniete, ze na nic wiecej tej druzyny nie stac i przeszlismy z tą mysla do porządku dziennego. Obaiwam sie ze Wdowczyk miał nieco inne zdanie i te runde uznał jako wypadek przy pracy. Nie wyciagna wniosków, powiela błedy do tego jakis dziwny marazm i tumiwisizm zaczyna bic z jego osoby, tak jakby pewne rzeczy robił od niechcenia. Takze albo niech sie ogarnie, albo odejdzie jak juz nie czuje "czaczy"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 18:45
Golański, gdy przychodził do Korony, był właśnie zaniedbany, ociężały i miał braki. Raz grał, raz nie grał. Po roku nie bez powodu został wypożyczony do ŁKSu, beniaminka. Zresztą, atutem Lisowskiego też są stałe fragmenty i wrzutki. Stylem gry są nieco inni, Lisowski to bardziej walczak, ale sądzę, że można ich porównać, chociażby z racji tej samej pozycji, obaj to boczni obrońcy. A tym bardziej można porównać ich sytuację fizyczną. Golański nie był może po kontuzji, miał łatwiej, ale w 2010 roku, wracając z Rumunii do Korony, też był bez poważniejszego treningu, w pewnej chwili miał również wyraźną nadwagę, do tego przyznał kiedyś wprost, że lubił wcinać Nutellę, nawet przed meczami.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 20:32
I to jest wlasnie polska mentalność, dwie porażki i cala praca Wdowczyka idzie w zapomnienie. Wnioski i insynuacje niczym z Archiwum X. Psioczycie na polska pilke i działaczy a sami jesteście podobni, działacie pod wpływem impulsu. Ciekaw jestem gdzie powinien być Loius Van Gall po pierwszych 3 meczach PL według waszych opinii..Spokoj spokoj. Nikomu tak nie ufam jak naszemu trenerowi i wiem ze spokojnie wyprowadzi nas na prosta. Co do transferow to raczej wina zarządu, chcieli zamknąć budżet to zamknęli ,zobaczymy czy się oplacalo..


PORTOWCY
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 20:38
Wszyscy broniący Wdowczyka i drużyny wytykają, ze 'to tylko dwa ostatnie mecze' czy wstawić tam dowolną liczbę, otóż nie bo gra Pogoni od zeszłego sezonu (szczególnie ostatniej rundy) wygląda kiepsko (szczególnie w ofensywie) i to jest największy ból.
Z defensywą problemy ma cała liga, a że to nasza pięta achilessowa to wiadomo nie od dziś - czasem zdarzają się mecze kiedy jest lepiej (np. ze Śląskiem, Piastem) czasem takie klopsy jak dzisiaj z Łęczną czy tydzień temu z Wisłą. Można psioczyć i narzekać, ale póki nie będzie zmian personalnych (transferów) to tutaj nic diametralnie się nie zmieni.

Dla mnie największą naszą bolączką jest brak pomysłu na rozegranie ofensywnej akcji - do dzisiaj nie wiemy czy mamy grać skrzydłami (brak dobrych skrzydłowych potrafiących obsłużyć napastników dobrą wrzutką) czy środkiem (brak np. Akahoskiego, który potrafił raz na jakiś czas posłać prostopadłą piłkę). W rezultacie gramy na oślep w myśl zasady co będzie to będzie - kiedy jest Robak to wygląda to w miarę bo on jest fenomenem jeśli chodzi o umiejętności zastawienia się/wykreowania akcji z niczego, ale kiedy go braknie to nie stwarzamy praktycznie żadnego zagrożenia dla bramki rywala (co bardzo widoczne było podczas jego ostatniej absencji).

Inny problem to słaba gra w destrukcji w środku pola - Matras póki co to bubel transferowy, Dąbrowski raz gra raz nie i też nie można powiedzieć czy się tam ostatecznie nadaje czy nie. O Rogalskim nie mówię bo poza wolnymi, które czasem kopie rewelacyjnie to niestety jest to dla nas natenczas piłkarz bezużyteczny (defensywny pomocnik beznadziejny, w obronie jeszcze gorzej).


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 20:45
Radek powinien odpocząć, pewnie zaraz zje mnie tu Goalkeeper (nie wiem jaki masz ten nowy nick), ale sądze, że czuje się zbyt pewnie i tylko stoi na linii, nie obciążam jego za te bramki, ale mógłby zachować się lepiej, Kudła powinien dostać szansę, raczej gorzej bronić nie będzie. Tak samo Zwolak, okej młody z regionu, ale Robak jest od niego o klasę lepszy, nawet bez formy i okresu przygotowawczego potrafi być niewidoczny i nagle zastawić się, wbiec gdzieś i strzelić dwie bramki,gdzie Łukasz już by się zwijał na ziemi.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 20:55

  eF^ napisał:  
Wszyscy broniący Wdowczyka i drużyny wytykają, ze 'to tylko dwa ostatnie mecze' czy wstawić tam dowolną liczbę, otóż nie bo gra Pogoni od zeszłego sezonu (szczególnie ostatniej rundy) wygląda kiepsko (szczególnie w ofensywie) i to jest największy ból.
Z defensywą problemy ma cała liga, a że to nasza pięta achilessowa to wiadomo nie od dziś - czasem zdarzają się mecze kiedy jest lepiej (np. ze Śląskiem, Piastem) czasem takie klopsy jak dzisiaj z Łęczną czy tydzień temu z Wisłą. Można psioczyć i narzekać, ale póki nie będzie zmian personalnych (transferów) to tutaj nic diametralnie się nie zmieni.

Dla mnie największą naszą bolączką jest brak pomysłu na rozegranie ofensywnej akcji - do dzisiaj nie wiemy czy mamy grać skrzydłami (brak dobrych skrzydłowych potrafiących obsłużyć napastników dobrą wrzutką) czy środkiem (brak np. Akahoskiego, który potrafił raz na jakiś czas posłać prostopadłą piłkę). W rezultacie gramy na oślep w myśl zasady co będzie to będzie - kiedy jest Robak to wygląda to w miarę bo on jest fenomenem jeśli chodzi o umiejętności zastawienia się/wykreowania akcji z niczego, ale kiedy go braknie to nie stwarzamy praktycznie żadnego zagrożenia dla bramki rywala (co bardzo widoczne było podczas jego ostatniej absencji).

Inny problem to słaba gra w destrukcji w środku pola - Matras póki co to bubel transferowy, Dąbrowski raz gra raz nie i też nie można powiedzieć czy się tam ostatecznie nadaje czy nie. O Rogalskim nie mówię bo poza wolnymi, które czasem kopie rewelacyjnie to niestety jest to dla nas natenczas piłkarz bezużyteczny (defensywny pomocnik beznadziejny, w obronie jeszcze gorzej).



W 100% się z Toba zgadzam. Moim skromnym zdaniem wina lezy nie po stronie trenera, tylko po stronie słabej kadry. Mamy od 3 lat jak nie dluzej problem z zestawieniem solidenj defensywy. Tak naprawdę tylko Rudol jest pewnym punktem(mimo ze tez popelnia bledy) reszta sory, ale moim zdaniem to nie jest poziom ekstraklasy: hernani,golla nie wiem czy wy tez ale jak ja widze wymiane podan miedzy tymi zawodnikami to mam wrazenie ze mamy najbardziej drewnianych zawodnikow w lidze. Z tego co wiem to azoty chciały wylozyc kase na transfery i puchary,szkoda ze zarząd zdecydowal inaczej i dlatego kopiemy się dokładnie tak samo jak w zeszłym roku. Szkoda bo gdybyśmy mieli takiego naszego Glowackiego to mysle ze ta obrona zlozona w dużej mierze z niedorozwojow jakos by poukladal, a tak.....no kto ma nia kierowac? Hernani? Golla? Radek!? Do dzisiaj powtarzam ze czkawka odbija nam się oddanie lekka reka Hymowicza który zapewne gdyby do dzisiaj u nas gral to pewnie pelnilby role takiego Glowackiego. Jednak zarząd wolal wziąć w jego miejsce Hernaniego i jeszcze jednego gościa który zagral pol meczu( nie pamiętam nawet nazwiska)i jego przygoda z Pogonia się skonczyla. Jak nie będzie zadnych wzmocnien to ne lodzmy się i nie wymagajmy abyśmy grali o cos więcej niż o utrzymanie. Patrzac na składy to sory, ale u nas oprócz Murasia, Robaka i może Fraczczaka próżno szukac jakiś pozytywnych postaci.. Acha jeszcze jedno na bramce tez chyba pora na zmiane bo Radek to już nie jest ten sam Radek co kiedyś..


PORTOWCY
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 21:16
Weźcie co poniektórzy delikatnie mówiąc ODPIERDOLCIE się od Wdowczyka!!! Jeden z lepszych trenerów w tej ogórkowej lidze. To nie jego wina że większość z tych "zawodowców" nie potrafi kopnąć na 1,5m celnie do kolegi. On potrafił - dlatego grał w Celticu i Reading. Są wyjątki typu Robak czy Akahoshi którzy robią różnicę( ale tego ostatniego niestety z nami już nie ma). Kłania się też polityka transferowa klubu. Nikt tego oficjalnie nie powiedział ale widać że z finansami nie jest do końca ok. Umowa z Azotami długo negocjowana i mniejsza o milion. Sprzedaż Aki za niby 600-700 tys. euro, wypożyczenie Lewandowskiego za 100-200tyś. euro i niedoszła sprzedaż Robaka za 700-800 tys. euro. A kto w zamian? Okuno- nie gra, Lodeiro- nie gra, Matras- szkoda gadać, Zwoliński- musi się jeszcze spooooro uczyć. W dodatku testują 2 miesiące jakiegoś Brazylijczyka. Wszystkie transfery bezgotówkowe. Ewidentnie szukamy pieniędzy. Co do meczu to nie Pogoń strzeliła dwie bramki tylko... sam Robak. Ten gość robi różnice. Nie ma pomocy. Murawski nie ma z kim grać. Obrona to totalne dno a sposób w jaki Bonin" robił" nasza obronę w "chuja" przypominały rozgrywki juniorów. To nie Wdowczyk biega po boisku ( a szkoda) tylko Matrasy i inne wynalazki. Biorą za to grube siano. A część z Was tylko i wyłącznie celuje w trenera. Mało ich przeżyliśmy w ostatnim czasie w Pogoni przez "nieodpowiednią" postawę kopaczy. Może na części z nich się skupcie. Już nie raz "nas" w chuja robili odwiedzając pewne punkty na mieście .... Zmiana trenera nic nie da. Może tylko "odciąży" "ciężkie życie kopacza" w Pogoni za 30 tysi miesięcznie. Bo u Wdowczyka trzeba zapierdalać a niektórzy chyba już poczuli się zmęczeni (Małecki) to trzeba zwolnić trenera by żyło się lepiej (tzn. lżej trenowało). Tyle tych wypocin. Miłego reszty weekendu


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 21:37

  kosa1749 napisał:  
Weźcie co poniektórzy delikatnie mówiąc ODPIERDOLCIE się od Wdowczyka!!! Jeden z lepszych trenerów w tej ogórkowej lidze. To nie jego wina że większość z tych "zawodowców" nie potrafi kopnąć na 1,5m celnie do kolegi. On potrafił - dlatego grał w Celticu i Reading. Są wyjątki typu Robak czy Akahoshi którzy robią różnicę( ale tego ostatniego niestety z nami już nie ma). Kłania się też polityka transferowa klubu. Nikt tego oficjalnie nie powiedział ale widać że z finansami nie jest do końca ok. Umowa z Azotami długo negocjowana i mniejsza o milion. Sprzedaż Aki za niby 600-700 tys. euro, wypożyczenie Lewandowskiego za 100-200tyś. euro i niedoszła sprzedaż Robaka za 700-800 tys. euro. A kto w zamian? Okuno- nie gra, Lodeiro- nie gra, Matras- szkoda gadać, Zwoliński- musi się jeszcze spooooro uczyć. W dodatku testują 2 miesiące jakiegoś Brazylijczyka. Wszystkie transfery bezgotówkowe. Ewidentnie szukamy pieniędzy. Co do meczu to nie Pogoń strzeliła dwie bramki tylko... sam Robak. Ten gość robi różnice. Nie ma pomocy. Murawski nie ma z kim grać. Obrona to totalne dno a sposób w jaki Bonin" robił" nasza obronę w "chuja" przypominały rozgrywki juniorów. To nie Wdowczyk biega po boisku ( a szkoda) tylko Matrasy i inne wynalazki. Biorą za to grube siano. A część z Was tylko i wyłącznie celuje w trenera. Mało ich przeżyliśmy w ostatnim czasie w Pogoni przez "nieodpowiednią" postawę kopaczy. Może na części z nich się skupcie. Już nie raz "nas" w chuja robili odwiedzając pewne punkty na mieście .... Zmiana trenera nic nie da. Może tylko "odciąży" "ciężkie życie kopacza" w Pogoni za 30 tysi miesięcznie. Bo u Wdowczyka trzeba zapierdalać a niektórzy chyba już poczuli się zmęczeni (Małecki) to trzeba zwolnić trenera by żyło się lepiej (tzn. lżej trenowało). Tyle tych wypocin. Miłego reszty weekendu



Jak dla mnie komentarz miesiąca :) Aeja oooo

Wara od Wdowca! Golle,hernanie,matrasy, Murayamy itd a oczekiwania mmm no zapewne mistrzowskie!


PORTOWCY
klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3512 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 21:41

  kosa1749 napisał:  
Weźcie co poniektórzy delikatnie mówiąc ODPIERDOLCIE się od Wdowczyka!!! Jeden z lepszych trenerów w tej ogórkowej lidze. To nie jego wina że większość z tych "zawodowców" nie potrafi kopnąć na 1,5m celnie do kolegi. On potrafił - dlatego grał w Celticu i Reading. Są wyjątki typu Robak czy Akahoshi którzy robią różnicę( ale tego ostatniego niestety z nami już nie ma). Kłania się też polityka transferowa klubu. Nikt tego oficjalnie nie powiedział ale widać że z finansami nie jest do końca ok. Umowa z Azotami długo negocjowana i mniejsza o milion. Sprzedaż Aki za niby 600-700 tys. euro, wypożyczenie Lewandowskiego za 100-200tyś. euro i niedoszła sprzedaż Robaka za 700-800 tys. euro. A kto w zamian? Okuno- nie gra, Lodeiro- nie gra, Matras- szkoda gadać, Zwoliński- musi się jeszcze spooooro uczyć. W dodatku testują 2 miesiące jakiegoś Brazylijczyka. Wszystkie transfery bezgotówkowe. Ewidentnie szukamy pieniędzy. Co do meczu to nie Pogoń strzeliła dwie bramki tylko... sam Robak. Ten gość robi różnice. Nie ma pomocy. Murawski nie ma z kim grać. Obrona to totalne dno a sposób w jaki Bonin" robił" nasza obronę w "chuja" przypominały rozgrywki juniorów. To nie Wdowczyk biega po boisku ( a szkoda) tylko Matrasy i inne wynalazki. Biorą za to grube siano. A część z Was tylko i wyłącznie celuje w trenera. Mało ich przeżyliśmy w ostatnim czasie w Pogoni przez "nieodpowiednią" postawę kopaczy. Może na części z nich się skupcie. Już nie raz "nas" w chuja robili odwiedzając pewne punkty na mieście .... Zmiana trenera nic nie da. Może tylko "odciąży" "ciężkie życie kopacza" w Pogoni za 30 tysi miesięcznie. Bo u Wdowczyka trzeba zapierdalać a niektórzy chyba już poczuli się zmęczeni (Małecki) to trzeba zwolnić trenera by żyło się lepiej (tzn. lżej trenowało). Tyle tych wypocin. Miłego reszty weekendu


Zaufanie do Wdowca jest tylko nie rozumiem czemu nie naciska na zarząd jeśli chodzi o obrońców ,wiem że stabilna zgrana linia może grać na wysokim poziomie(w skali tej ligi) znajdźmy partnera dla Golli bo Hernani z całym dla niego szacunkiem odbiega w tej chwili od niego poziomem(cofną bym Dąbrowskiego) Wypożyczenie Lewego ok zgłosili się Włosi, nie wiem czy ktoś czytał w PS wywiad z nim(chyba z piątku) krzyż na drogę oby się wybił. Jednak w takich sytuacjach trzeba mieć zabezpieczenie i brać kogoś na podobnym poziomie.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 21:54

  kosa1749 napisał:  
Weźcie co poniektórzy delikatnie mówiąc ODPIERDOLCIE się od Wdowczyka!!! Jeden z lepszych trenerów w tej ogórkowej lidze. To nie jego wina że większość z tych "zawodowców" nie potrafi kopnąć na 1,5m celnie do kolegi. On potrafił - dlatego grał w Celticu i Reading. Są wyjątki typu Robak czy Akahoshi którzy robią różnicę( ale tego ostatniego niestety z nami już nie ma). Kłania się też polityka transferowa klubu. Nikt tego oficjalnie nie powiedział ale widać że z finansami nie jest do końca ok. Umowa z Azotami długo negocjowana i mniejsza o milion. Sprzedaż Aki za niby 600-700 tys. euro, wypożyczenie Lewandowskiego za 100-200tyś. euro i niedoszła sprzedaż Robaka za 700-800 tys. euro. A kto w zamian? Okuno- nie gra, Lodeiro- nie gra, Matras- szkoda gadać, Zwoliński- musi się jeszcze spooooro uczyć. W dodatku testują 2 miesiące jakiegoś Brazylijczyka. Wszystkie transfery bezgotówkowe. Ewidentnie szukamy pieniędzy. Co do meczu to nie Pogoń strzeliła dwie bramki tylko... sam Robak. Ten gość robi różnice. Nie ma pomocy. Murawski nie ma z kim grać. Obrona to totalne dno a sposób w jaki Bonin" robił" nasza obronę w "chuja" przypominały rozgrywki juniorów. To nie Wdowczyk biega po boisku ( a szkoda) tylko Matrasy i inne wynalazki. Biorą za to grube siano. A część z Was tylko i wyłącznie celuje w trenera. Mało ich przeżyliśmy w ostatnim czasie w Pogoni przez "nieodpowiednią" postawę kopaczy. Może na części z nich się skupcie. Już nie raz "nas" w chuja robili odwiedzając pewne punkty na mieście .... Zmiana trenera nic nie da. Może tylko "odciąży" "ciężkie życie kopacza" w Pogoni za 30 tysi miesięcznie. Bo u Wdowczyka trzeba zapierdalać a niektórzy chyba już poczuli się zmęczeni (Małecki) to trzeba zwolnić trenera by żyło się lepiej (tzn. lżej trenowało). Tyle tych wypocin. Miłego reszty weekendu



Mega konkretny post, zgadzam się w całej rozciągłości..Wdowczyk to elita jeśli chodzi o trenerów w Polsce...drużyna została osłabiona odejściem Aki przede wszystkim, bo jak kolwiek on w meczach nie był widoczny to kurwa robił robotę..a co mamy w zamian?? Drewno Matras i jakieś anonimy z dupy wyjęte...Bogu dziękuję ze wrócił Robak bo by było po nas.. Mroczek powiedział przed sezonem że walczymy o 8 zapomniał tylko dodać że będzie to spory sukces. Wracając do Wdowca, to napisze tylko tyle, że od czasów Pogoni Nowej nie było w Szczecinie trenera, który mając do dyspozycji dno i 2 metry mułu ( oprócz Murawskiego, Robaka, Radka) potrafi w miarę płynnie w tym szlamie sie poruszać..Myślicie ze on by sie zgodził, mając taką posuche w defensywie, na wyrwanie sobie obrońcy na wypożyczenie? W życiu!!! To była potrzeba klubowej kasy i nic więcej..Czekam tylko na moment az podpiszą kontrakt z brazyleiro, który zdaniem prezesa do e-klasy sie nie nadaje..masakra...Jestem rozjebany psychicznie ze leje nas jakaś Łęczna. .masakra. .


No One Like Us....We don't Care...
Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 22:16
Zgadzam się z komentarzem kosy. Bardzo dobry komentarz

Dobra I połowa. II połowa dramat.
Zauwazylem, ze mamy tutaj bardzo wielu trenerow. Potraficie za wygrany mecz gratulowac a za porazke od razu byscie zwalniali. Ogarnijcie sie ludzie.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 22:54
Ja to widzę tak,

1. Wdowczyk, którego tak wielu tu broni (a i ja go lubię) coś pojebał w przygotowaniach (kolejny raz przypominam jego słowa, które szły mniej więcej tak "my nie musimy teraz dużo biegać i ćwiczyć siłowo, przerwa była za krótka aby to wszystko zepsuć" - zapomniał tylko, że runda "finałowa" pokazała nam jak jesteśmy przygotowani), teraz mamy tego efekt ok 60 minuty odcięcie tlenu (przy dobrym tempie gry jak z Lechem czy Wisłą), totalny brak szybkości.

2. Po odejściu Aki i Ławy (nigdy nie myślałem, że to napiszę), nie mamy ZUPEŁNIE środka pola i przez to nie możemy wygrać meczu- niestety Murawski to za mało, Matras to już chyba każdy wiemy co sobą na chwilę obecna prezentuje, a Dąbrowski to jest chwytanie się brzytwy i łatanie dziury

3. Nie mamy przebojowych skrzydłowych (dzisiaj dziadek Bonin pokazał im jak się powinno grać na skrzydle i jak WRZUCAĆ piłki - nasi tego słowa nie znają u nas wrzuć oznacza wypierdol jak najwyżej w górę, najlepiej tak żeby sięgnął bramkarz)

4 Nadal dajemy przeciwnikowi rozgrywać piłkę na naszym 20 metrze efektem tego są kolejne bramki, ewentualnie kiedy powinniśmy wyjebać to się kiwamy (dzisiaj tak padła bramka, że mają na plecach 3 gości nasz wirtuoz stwierdził, że sobie poradzi).

5. Nasza niby zdolna młodzież musi ogrywać się gdzie indziej i dobitnie to pokazuje przykład Matyni czy Zwolińskiego.

6. Potrzebujemy już nie tylko obrony, ale również pomocy i niestety bramkarza (albo chociaż realnego zmiennika)... po dzisiejszym meczu czepiamy się obrony ale tak na serio połowa akcji, z których straciliśmy bramki powinna być już przerwana w pomocy bo była ku temu możliwość... to, że później obrońcy zrobili co zrobili to już swoją drogą.

Na chwilę obecną Wdowiec ma spory ból głowy... bo jak dla mnie pewniaków do składu jest 2 - Robak i Murawski, brakuje jeszcze 9 i będzie dobrze :)

Nie chce być źle odebrany ale tak samo jak pisałem o meczu z Łeczną, że będzie wpierdol tak teraz można o napisać o kolejnym, przy takiej grze z Ruchem jesteśmy bez szans, jeszcze 2-3 mecze i naszym prezesom puszczą nerwy i Darek może się pakować - nie jest bez winy, bo wniosków gościu nie wyciąga zupełnie i za przygotowanie i koncepcje odpowiada (a koncepcji brak). Przykro na to patrzeć ale jak już pisałem wcześniej, maszyna się zacięła w meczu z Koroną i niestety dalej coś nie trybi...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2014 23:02

  anathema napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  anathema napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  ArP napisał:  
Ale wy płaczecie. Tak, zwolnić Wdowca, Skowronek wróć! :D



AMEN...w zeszłym sezonie wszyscy z tego forum skandowali na meczach Dariusz Wdowczyk, a teraz ci sami go zwalniają. Ochłońcie trochę napijcie sie piwka i zobaczycie będzie OK



przedziwny sposób myślenia - jak kiedyś chwaliliśmy bo było za co to dzis nie wolno krytykować bo kiedyś chwaliliśmy. W takim razie chwalić nie ma za co, krytykować nie wolno, pomilczmy zatem w ciszy w skupieniu... I podejdźmy do zagadnienia życzeniowo, także będzie lepiej!



masz prawo krytykować, tak samo jak ja mam prawo może nie chwalić go co bronić. Nie możemy zwalniac trenera bo nie wyszedł im jeden mecz czy drugi. Chodzisz na Pogoń zapewne ładnych pare lat ja też juz trochę chodzę. Powiem Ci że tak grającej Pogoni jak w zeszłym sezonie i w tym nie widziałem od początku mojej 22 letniej kariery na Twardowskiego. Nie można oczekiwać od nich samych zwycięstw bo to nie ten poziom i ta liga. Ja chcę widzieć u nich zaangażowanie, zapierdalanie...i to widzę. W końcu odpalą i będzie git



Oj wierz mi że byłą i to włąsnie na przestrzeni tych 22 lat o których tu napisałeś ;) Ten sezon, nie oszukujmy się prolog mocno wypaczył percepcje do do stanu faktycznego. jedyny fajny mecz to wiadomo ktory. Pierwszy z Podbeskidziem to był taki na dwoje babka wrozyła i szczerze powiedziawszy remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem. Mecz z Korona wyrwalismy, a jechalismy tam jako bity faworyt, Korona w letargu mimo remis zadowalający baczac na okolicznosci. Mecz Piastem to syndrom niemocy i generalnie zwiastun marazmu. Lech, po fajnej pierwszej połowie, druga zas wiała grozą, takze ramis raczej dość fartowny. No i nadszedł mecz z Wisła ktróy dzisiejszym wystepem zaakcentowalismy że coś jest nie halo w przygotowaniach ( bo stan personalny wnikliwemu obserwatorowi mógł od poczatku nie przypaść do gustu ) O tym wszystkim decyduje nie kto inny niźli trener. Dlatego mam prawo wrecz kibicowki obowiązek oceniać i wrecz piętnować.

Prawda jest taka, ze juz runda dodatkowa doskonale obrazowała ze cos zaczyna sie dziac nie tak. Ale my to wzielismy na karb ze maximum załozenia osiagniete, ze na nic wiecej tej druzyny nie stac i przeszlismy z tą mysla do porządku dziennego. Obaiwam sie ze Wdowczyk miał nieco inne zdanie i te runde uznał jako wypadek przy pracy. Nie wyciagna wniosków, powiela błedy do tego jakis dziwny marazm i tumiwisizm zaczyna bic z jego osoby, tak jakby pewne rzeczy robił od niechcenia. Takze albo niech sie ogarnie, albo odejdzie jak juz nie czuje "czaczy"



Też szukałbym błędu już w rundzie decydującej poprzedniego sezonu. Spoczęcie na laurach, brak ambicji zajęcia jak najwyższego miejsca na koniec sezonu, zadowolenie z samego wejścia do czołowej ósemki i pyszna postawa po kolejnych porażkach w decydującej fazie sezonu. Taka postawa po prostu musi się zemścić w tym sezonie. To po prostu marazm, beznadzieja. Przy takim podejściu pozostaje tylko walka o utrzymanie i w tym kierunku najwyraźniej Portowcy zmierzają niestety. Te same błędy co w zeszłym sezonie w dzisiejszym meczu. Brak umiejętności utrzymania prowadzenia (tym razem nawet przez kilka minut po przerwie) po raz kolejny się kłania...


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2014 00:20
Ostatnio pisałem ze nie ma kto zastapic Robaka w ataku , ale obroncow tez nie mamy i tylko pytanie do zarzadu dlaczego na tych pozycjach nie dokonali jakich kolwiek zmian !!.( czytaj wzmocnien)


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2014 01:01
jedyny pozytyw taki, że teraz 2 tygodnie przerwy na kadrę i więcej czasu na trening i pracę.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2014 01:56

  KAM napisał:  
jedyny pozytyw taki, że teraz 2 tygodnie przerwy na kadrę i więcej czasu na trening i pracę.



Dokładnie, trzeba wyciągnąć wnioski, podszlifować grę oraz ustawienie i za te 2 tygodnie wygrać z Ruchem, co będzie najlepszą odpowiedzią na tą całą sytuację.


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005