Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 21:50
cos czuje,ze jutro sie dowiem,ze nie jestem kibicem bo lubie oprawy z racami,dopinguje druzyne, wyzywam kibicow druzyny przyjezdnej,sedziow,.ktorzy robia walki tez nie oszczedzam.chodze na kazdy mecz,niewazne z kim i kiedy graja ... wiec kim jestem ... jutro sie dowiem od prezesa ... absurd goni absurd.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 22:27
Myślicie, że prezes Jarek z dobrego wujka zmieni się w kata, który ogłosi, że cały młyn i większość stadionu to nie kibice? Ja myślę (może to złudna nadzieja), że jutro dowiemy się w liście, że absolutnie nie zgadza się na rzucanie rac na murawę i jak zwykle odniesie się do bluzg (których było bardzo mało w meczu z legią, ale były). Jeśli bardzo negatywnie wypowie się generalnie o pirotechnice, czyli można powiedzieć, że "atmosferze meczu" to straci bardzo wiele w oczach większości kibiców. Też mnie bardzo ciekawi co będzie w jutrzejszym liście.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 22:48

  szczepaneq napisał:  
Myślicie, że prezes Jarek z dobrego wujka zmieni się w kata, który ogłosi, że cały młyn i większość stadionu to nie kibice? Ja myślę (może to złudna nadzieja), że jutro dowiemy się w liście, że absolutnie nie zgadza się na rzucanie rac na murawę i jak zwykle odniesie się do bluzg (których było bardzo mało w meczu z legią, ale były). Jeśli bardzo negatywnie wypowie się generalnie o pirotechnice, czyli można powiedzieć, że "atmosferze meczu" to straci bardzo wiele w oczach większości kibiców. Też mnie bardzo ciekawi co będzie w jutrzejszym liście.


Pamietaj , ze Mroczek jest w pewnym sensie zakladnikiem wojewody. Panuje przyzwolenie na zamykanie stadionow o czym Mroczek wie i pewnie niezle musial sie nagimnastykowac zeby wyjsc w zasadzie bez zadnych strat .


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 22:54

  goral1982 napisał:  

  szczepaneq napisał:  
Myślicie, że prezes Jarek z dobrego wujka zmieni się w kata, który ogłosi, że cały młyn i większość stadionu to nie kibice? Ja myślę (może to złudna nadzieja), że jutro dowiemy się w liście, że absolutnie nie zgadza się na rzucanie rac na murawę i jak zwykle odniesie się do bluzg (których było bardzo mało w meczu z legią, ale były). Jeśli bardzo negatywnie wypowie się generalnie o pirotechnice, czyli można powiedzieć, że "atmosferze meczu" to straci bardzo wiele w oczach większości kibiców. Też mnie bardzo ciekawi co będzie w jutrzejszym liście.


Pamietaj , ze Mroczek jest w pewnym sensie zakladnikiem wojewody. Panuje przyzwolenie na zamykanie stadionow o czym Mroczek wie i pewnie niezle musial sie nagimnastykowac zeby wyjsc w zasadzie bez zadnych strat .



To się w sumie okaże jutro albo i za jakiś czas... na Legii np. klub zmienił zapisy regulaminu zgodnie z "życzeniem" wojewody.
Jakże prawdziwe staje się powiedzenie "Co wolno wojewodzie, to nie Tobie, smrodzie".


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2012 11:36

  goral1982 napisał:  

  szczepaneq napisał:  
Myślicie, że prezes Jarek z dobrego wujka zmieni się w kata, który ogłosi, że cały młyn i większość stadionu to nie kibice? Ja myślę (może to złudna nadzieja), że jutro dowiemy się w liście, że absolutnie nie zgadza się na rzucanie rac na murawę i jak zwykle odniesie się do bluzg (których było bardzo mało w meczu z legią, ale były). Jeśli bardzo negatywnie wypowie się generalnie o pirotechnice, czyli można powiedzieć, że "atmosferze meczu" to straci bardzo wiele w oczach większości kibiców. Też mnie bardzo ciekawi co będzie w jutrzejszym liście.


Pamietaj , ze Mroczek jest w pewnym sensie zakladnikiem wojewody. Panuje przyzwolenie na zamykanie stadionow o czym Mroczek wie i pewnie niezle musial sie nagimnastykowac zeby wyjsc w zasadzie bez zadnych strat .



Chwała mu za to, że się postawił i nagimnastykował, aby wojewoda nie zamknął łuku, ale pamiętać należy, że to bylo w jego interesie :) To chyba tylko na Legii jest tak, że się ma wrażenie, że klub współpracuje z wojewodą, a nie mu się przeciwwstawia, u nas jest jeszcze w miarę normalnie.


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2012 11:42
jest i list


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2012 04:35

  Cytat:  

"Edi nie zagra ze Śląskiem?!"

Edi Andradina piątkowy trening Pogoni Szczecin opuścił już po kwadransie. - To zmęczenie mięśnia ostatnimi meczami. Ból pojawiał się już wcześniej jednak nie był tak silny. Musze popracować z Darkiem Dalke. Nie mogę obiecać, że będę gotowy do gry na mecz ze Śląskiem - powiedział portalowi Pogon.v.pl kapitan "Portowców".



www.2x45.com.pl


  Cytat:  
"Śląsk trenuje w komplecie"

Przed poniedziałkowym meczem z Pogonią w Szczecinie sytuacja kadrowa Śląska Wrocław jest idealna. Z zespołem trenują wszyscy piłkarze.

W piątkowym treningu mistrzów Polski wzięli już udział dwaj kontuzjowani ostatnio gracze - Piotr Ćwielong i Marian Kelemen. Wszystko wskazuje na to, że obaj będą brani pod uwagę przy ustalaniu kadry na wyjazd do Szczecina.

Przypomnijmy, że już wcześniej treningi z zespołem podjęli narzekający ostatnio na urazy Mariusz Pawelec, Johan Voskamp i Cristian Diaz. Tym samym szkoleniowiec mistrzów Polski w poniedziałkowym meczu będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich graczy.



Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 20:22
Żenujący mecz w każdym aspekcie...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6153 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 20:32
Pogon nie strzela bramek to moze Smolny kupi sobie 5 bramkarza bo potrzeba wzmocnien . Niech mruczek przejrzy na oczy bo "sportowo" gralismy z mistrzem polski, a na trybunach karnetowicze i "mlyn". Niech zobaczy jak mozna spierdolic atmosfere wsrod kibicow, i niech nie tlumaczy sie ze porazki sa tego skutkiem bo z Legia tez byla porazka i nikt nie stekal o to, a kazdy cieszyl sie cudowna atmosfera. Smolny zarzuca ze niema tego co kiedys, tej magii Twardowskiego, a gdy sie pojawia to drugi idiota mowi ze bylismy wazniejsi niz pilkarzyki. Zenujaca gra , zenujacy prezesi...


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 20:34
No cóż, powoli wszystko wraca do normy. Już się chłopaki "wypstrykali". I nie zmieni to faktu że my graliśmy ale to Śląsk strzelał. Za efekty specjalne nikt punktów nie daje. Kolejny, frajersko przegrany mecz. A że, Pogoń ma "dar" tego że zawsze na niej zespoły przerywają swoją fatalną passę, to w Bełchatowie w pałe. I wspomnicie moje słowa. Obrona fatalna a ten cały Pernis wcale temu zespołowi nie pomaga. Janukiewicz do bramki. Miało byc może nie pięknie a przynajmniej dobrze,a robi się nie ciekawie i obawiam się żebysmy nie skończyli w okolicach strefy spadkowej, tym bardziej że przed nami mecze z Bełchatowem, Podbeskidziem( Sasal za wszelką cenę bedzie chciał utrzec nam nosa) czy Polonią. Aha, napastnika BRAK!!!!


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 20:37
Brawo! Taką Pogoń chce się ogladać! był pomysł, widzenie pola gry, WALECZNOSC! Podania byly dokladne i w końcu zagraliśmy w takim ustawieniu jakiego oczekiwałem!

A nie sory...to nie ten mecz..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 20:46
Kolejny mecz bez napastnika i gówno gramy... Momenty gry były tylko wtedy, gdy Edi się cofał po piłkę. Czy tak trudno zauważyć, że on na wysuniętego napastnika się nie nadaje? Dla mnie był zawsze typowym cofniętym, który rozgrywa akcje i włącza się gdy trzeba. A stawiając go na szpicy, usuwa się jego główne atuty.


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 20:55
Taaa ktory to juz mecz bez napastnika ?? .Praktycznie to samo ustawienie , a nie bo juz sa kontuzje, kartkowicze to tam minimalne zmiany , ale po uj napastik Edi da rade kurwa.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:07

  chrisxx napisał:  
Kolejny mecz bez napastnika i gówno gramy... Momenty gry były tylko wtedy, gdy Edi się cofał po piłkę. Czy tak trudno zauważyć, że on na wysuniętego napastnika się nie nadaje? Dla mnie był zawsze typowym cofniętym, który rozgrywa akcje i włącza się gdy trzeba. A stawiając go na szpicy, usuwa się jego główne atuty.



Dodatkowo dodałbym jeszcze zajebistą taktykę w pierwszej połowie - długie wykopy Pernisa na Ediego z których Edi nie wygrał bodajże ani jednej piłki. Podobno Skowronek miał dawać szanse na grę młodym ( gdzie Zwoliński ?????) a średnia wieku naszej drużyny to niedługo chyba pod 30 będzie luzem sięgać. Jeśli już mamy dostawać po 3:0 w każdym meczu to lepiej niech się młodzi ogrywają może będzie chociaż jakiś pożytek bo jak słyszę że naszym ratownikiem ma być wracający Ława po kontuzji to człowiek może dostać spazmów śmiechu.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:11
Obraz nędzy i rozpaczy.

Z czystym sumieniem można stwierdzić, że Śląsk to najsłabsza drużyna (obok Zagłębia), którą gościliśmy w Szczecinie. Akcje niemrawe, dużo niecelności i chaosu.

Tym razem niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Nie wiem jak Skowronek nastawił zespół, ale w pierwszej połowie wyglądało to tak jakbyśmy z pocałowaniem ręki punkt przy 0:0 przyjmowali. Ospale, nic konstruktywnego, zero jakiegokolwiek fajnego pomysłu na rozegranie - po prostu dramat, nie zazdroszczę osobom, które musiały to 'widowisko' oglądać w TV. W szatni chyba Skowronek zdał sobie sprawę, że Śląsk jest do ogrania i jest to mistrz Polski tylko na papierze - pierwsze 15-20 minut bardzo dobre w ofensywie, brakowało wykończenia ale był cug na bramkę, Śląsk ledwo trzymał się na nogach. Potem niestety szczęśliwa bramka po stałym fragmencie gry (rogu), po 3 minutach analogiczna na 2:0 no i po meczu, bo chyba nikt nie wierzył w to, że Pogoń przy takiej grze jest w stanie odrobić 2 bramki (czy nawet strzelić 3 na zwycięstwo). Trzecia bramka to już kunszt i asysta Hernaniego, który idealnie wyłożył Mili piłkę do pustaka.

Niestety wygląda to dramatycznie. Przyjdzie nam walczyć z GKS Bełchatów i Podbeskidziem o utrzymanie - mamy niedługo z nimi mecze, więc wypadałoby ugrać z nimi 6 puntków, co przy 'efekcie nowej miotły' w Podbeskidziu takie łatwe nie będzie. Do tego mecze z Górnikiem i Polonią, w których 1-2 punkty biorę w ciemno i z Ruchem, z którym zawsze nam się grało średnio.

Nie ma żadnych przesłanek na to, żeby coś się zmieniło w grze. Edi na szpicy to jest nieporozumienie i im szybciej sztab ze Skowronkiem zda sobie z tego sprawę tym lepiej.

- Pernis - przy bramkach raczej nic do powiedzenia, ze 2-3 akcje ładnie wybronił - mógł od 3 bramki uchronić, ale Hernani nie chciał mu w tym pomóc - dziwią tylko dziwnie przeciągane wykopy w pierwszej połowie (w większości niecelne);

- Hernani, Noll, Hricko. Pietruszka - w 1 połowie stosunkowo nieźle, chociaż przy paru akcjach zamiast wybijać na pałę do przodu to się bawili jakoś w polu karnym szukając partnera do podania niepotrzebnie, w drugiej połowie wszyscy jakby jacyś ospali - Hernani zalicza piękną asystę przy trzeciej bramce, Pietruszka na nogach z waty objeżdżany prawie przy każdej akcji;

- Bonin - dramatycznie, objeżdżany niemiłosiernie, drewniany piłka odskakiwała mu za każdym razem gdy ją dostał;
- Golla - nieźle w destrukcji, szczególnie na początku drugiej połowy, na miejscu Skowronka ściągnąłbym raczej Szałka, który grał dużo słabiej;
- Akahoshi - parę niezłych akcji, ale dzisiaj bez błysku;
- Edi - to samo co Aka, przy czym on znowu w 60-65 minuty nie miał już sił na bieganie, pozycja napastnika mu wyraźnie nie służy;

Zmiany nie wniosły zbyt wiele. Budka zdecydowanie lepiej się zaprezentował niż Bonin z tym, że to i tak było niewiele - niemniej jego strona coś przynajmniej żyła. Mosnikov cieniutko, powoli zaczynam się przekonywać dlaczego grzeje on zwykle ławkę. Kolendowicz wszedł w 77 minucie i chyba ani razu nie dotknął piłki, to wiele o tym występie mówi.

Do tego 'śpiące' trybuny, atmosfera (a raczej jej brak) dość grobowa - gdzie są ludzie, którzy 2 tygodnie temu w liczbie prawie 15 tys. byli na meczu? Już się Pogoń i piłka znudziła?


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:13
Co tu napisać? Najbardziej żałosne jest chyba to, że przegrali z najsłabszą druzyną, który w tej rundzie przyjechała do Szczecina, z istnymi piłkarskimi parodystami. Symbolem slaska jest gikiewiczowskie auuuuuaaaaaaa. Załosne. załosne, załosne.

Zła taktyka, błedy w kryciu. Przy czym wcale nie wygrala druzyna lepsza. Zresztą obie druzyny, szczegolnie za pierwszą polowę zasluzyly na odjęcie po 3 punkty.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:20
Niestety tym razem Panie Skowronek pokazał Pan jakieś trudne do zrozumienia ograniczenie myślowe.
Trzeci przegrany mecz z rzędu bez strzelonej bramki z akcji a EDI wciąż na szpicy!!!!!
Gramy więc w 10-tkę ...bo Edi jako napastnik nie stanowi żadnego zagrożenia zaś brak go w drugiej lini jest osłabieniem podwójnym.Osłabiony i nie widoczny jest też Aka bo nie ma z kim grać.

Pierwszy mecz z taka taktyka zakończył się wygrana z Widzewem.Co wiec pomyślał Skowronek?...super taktyka...tak będziemy grali z Edim z przodu.Niestety nie zauważył ze w tym spotkaniu Edi nie zrealizował zupełnie zadań taktycznych!!!!....i dzięki temu mógł asystować przy bramkach i podawać by tworzyć akcje.Tylko dla tego ze nie posłuchał Skowronka tam wygraliśmy.
To jest właśnie dramat tego meczu że trener nie widzi głupoty własnej taktyki i osłabia zespół w ofensywie juz po raz kolejny.
na mały plus w tym meczu Budka i Mosnikow.Ich wejscie ożywiło ofensywę.Cała reszta z wyróżnieniem szczególnym stoperów i Szałka na ocenę "0"!!!


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:20

  Cytat:  
z istnymi piłkarskimi parodystami. Symbolem slaska jest gikiewiczowskie auuuuuaaaaaaa.



Gikiewicz, Jodłowiec i jeszcze paru by się znalazło aktorów z bożej łaski. Najlepsze była sytuacja z końcówki, gdzie ktoś ze Śląska leżał poza linią, a Ci zamiast grać się tam zlecieli nie wiem po co, chyba żeby mu pałę zrobić w konsekwencji czego Kaźmierczak dostał żółtą. Ale to aktorstwo i przeciąganie gry wynikało z bezradności Śląska i gry na czas, jeszcze bardziej podkreśla to to, że Śląsk był rywalem do ogrania.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:40
Śląsk niemiłosiernie cienki, ale co tam, trojkę nam wjebał. Obrona tragedia, krycie przy bramkach to jakiś absurd. Bonin w pierwszym składzie i jego zmiennika Buda to KPINA. Zaczynam się zastanawiać po chuj nam juniorzy ? Po dzisiejszym meczu jak dla mnie apogeum wkurwienia. Zero wyobraźni.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/11/2012 21:49

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
z istnymi piłkarskimi parodystami. Symbolem slaska jest gikiewiczowskie auuuuuaaaaaaa.



Gikiewicz, Jodłowiec i jeszcze paru by się znalazło aktorów z bożej łaski. Najlepsze była sytuacja z końcówki, gdzie ktoś ze Śląska leżał poza linią, a Ci zamiast grać się tam zlecieli nie wiem po co, chyba żeby mu pałę zrobić w konsekwencji czego Kaźmierczak dostał żółtą. Ale to aktorstwo i przeciąganie gry wynikało z bezradności Śląska i gry na czas, jeszcze bardziej podkreśla to to, że Śląsk był rywalem do ogrania.



oni akurat podbiegli by go opierdolić bo robił taki cyrk, że aż mi się wstyd zrobiło.

Pernis - co ten koleś wyprawia przy stałych fragmentach gry to jest poezja. Nie potrafi się przestawić na polski styl grani i stoi przyspawany do linii gdzie po strzale pozostaje mu wyciągać piłkę z siatki. Do tego strasznie ociężały bo gra z nadwagą.
Kompletny brak szybkiego podejmowania decyzji. Zastanawia się tak długo, że każde krótkie zagranie jest już spalone zanim się zamachnie. Długie piłki też słabe.
Wybronił jednak 2-3 trudne strzały za co należy mu się plus.

Edi - ledwo zdolny do grania w piłkę, a mimo to nasz wspaniały manager obawiając się, że scouci z Primiera Division go nam podkradną przedłużył z nim kontrakt o rok mimo, że on już gra mocno na kredyt w kwestii kondycji. Grając w ataku traci wszystkie swoje atuty, a do tego fatalnie wykonuje rzuty rożne.

Bonin - tragedia ! koleś ma nogi nie do pary.

Hricko - ?! katastrofalne rozegranie piłki oraz wrzutki. W obronie tradycyjnie słabo.

W miarę przyzwoicie: Noll, Hernani, Aka, Budka

To był najgorszy mecz w wykonaniu Pogoni w tej rundzie, a kto wie czy nie najgorszy mecz tego sezonu w Ekstraklasie.
Mamy szeroką kadrę, ogromny budżet płacowy, a nie ma komu grać. Czas najwyższy Prezesie Mroczek spojrzeć na ręcę "najlepszemu dyrektorowi sportowemu w Polsce" i spytać go jak spożytkował te spore sumy z budżetu płacowego na Boninów, Pernisów, Traore i klub Kokosa.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005