Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 16:41
Kiko ma rację. Rozumiem, że niepewnych może być 100 osób. Ale jak ktoś jest kibicem Pogoni, to jeżeli jest mecz to wiadomo że z błahego powodu go nie opuści. Dziwi mnie nawet tak mała ilość wykupionych karnetów, bo nawet biorąc pod uwagę że się opuści 1 czy dwa mecze to nie jest się stratnym jeżeli się zakłada, że Pogoń rzeczywiście jest ważna.
Z jednej strony ciagłe narzekania na system, że nie wszystko jest tak bardzo internetowo a z drugiej domaganie się dwudziestu czynnych kas.
Gradus, w czasach gdy w jednym dniu sprzedawało się kilkanaście tysięcy biletów działo się to w czasie 4 a min 3 godzin. Dwie godziny przed meczem było na trybunach kilka tysięcy ludzi którzy się znali, mieli o czy porozmawiać, powymieniali się Sportem czy Przeglądem Sportowym bo nie zawsze każdy mógł kupić gdy przychodziło po kilka egzemplarzy na kiosk a były to główne źródła informacji. Teraz największy tłok jest na 30 minut przed meczem. tego żadna ilość kas nie obsłuży a każdy chce od ręki i bez kolejki. Poza tym kiedyś nie było wybierania miejsc tylko był bilet na mecz, normalny lub ulgowy i cześć pieśni. Nie ma co porównywać.


21:37
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 17:53

  verte napisał:  

Gradus, w czasach gdy w jednym dniu sprzedawało się kilkanaście tysięcy biletów działo się to w czasie 4 a min 3 godzin.



czyli w ciagu godziny szlo spokojnie kilka tysiecy biletow. Teraz 600 to maks np. na Legie albo Lecha. Na Zawiszy szlo 400 na godzine tuz przed meczem czyli klub zapewne otworzyl mniej kas niz na topowe mecze.



  verte napisał:  

Dwie godziny przed meczem było na trybunach kilka tysięcy ludzi którzy się znali, mieli o czy porozmawiać, powymieniali się Sportem czy Przeglądem Sportowym bo nie zawsze każdy mógł kupić gdy przychodziło po kilka egzemplarzy na kiosk a były to główne źródła informacji. Teraz największy tłok jest na 30 minut przed meczem. tego żadna ilość kas nie obsłuży a każdy chce od ręki i bez kolejki. Poza tym kiedyś nie było wybierania miejsc tylko był bilet na mecz, normalny lub ulgowy i cześć pieśni. Nie ma co porównywać.



czyli jest gorzej, niezly postep :)

Byc moze klub sobie skalkulowal, ze koszty otwierania wiekszej liczby kas sa wieksze niz zysk z tych kibicow, ktorzy rezygnuja stojac dlugo w kolejkach.

Moze powinno sie wprowadzic tansze bilety w przedsprzedazy (albo drozsze w dniu meczu...)?

A ze malo ludzi kupuje karnety tez mnie specjalnie nie dziwi. Bilet zawsze mozesz kupic bo ich nie zabraknie a imienny karnet moze przepasc z roznych powodow.

Moim zdaniem najwiekszym zlem w polskiej pilce sa aktualnie obowiazkowe KK ;). I nie ma znaczenia, ze wyrobienie jest tanie i trwa chwilke.
Sam dosyc dlugo ja bojkotowalem az do momentu kiedy zauwazylem, ze klub zaczal troche bardziej dbac o kibicow. Wtedy jakos sie przelamalem...

Ostatnio mialem ochote wybrac sie na mecz pilki recznej. Z roznych wzgledow nie nic z tego nie wyszlo ale gdybym mial wyrabiac jakas karte to bym nawet o tym nie pomyslal ;)


Oddajcie mi moj stary login...
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 18:01
Panowie, niektórzy z Was odchodzą od sedna problemu. Przeczytajcie uważnie choćby wypowiedzi kijevo, ted, Gradus_new, czy Mazi oraz nie zrzucajcie winy na kibiców nawet jeśli część z Nich jeszcze nie utwierdziła się w przekonaniu jakim profesjonalizmem co pewien czas wykazuje się klub.
Czy tak trudno zapłacić przysłowiową "stówkę" (porównanie z milionami idącymi na inne sfery) dla kilku studentek więcej za 2-3 h pracy i mieć zadowolonego (powracającego) Kibica, który widzi, że klub przynajmniej się stara (otworzył wszystkie kasy)?
Krótka zasłyszana sonda (+ elementy własne) oddająca pewien obraz osób w kolejce:
1) nie lubię kupować przez net,
2) usłyszałem o akcji / promocji ("nowy"), więc przyszedłem i nie wiedziałem, że tak tu jest,
3) mieszkam poza Szczecinem - decyzja zapadła w ostatniej chwili,
4) kolekcjonuje bilety,
5) przyjechała rodzina, więc namówiłem ich na mecz,
6) czekałem z dzieckiem i żoną czy pogoda się nie zepsuje,
7) od czasów komuny kupuję przed meczem,
8 ) dzisiaj pracowałem i nie wiedziałem czy się wyrobię.

Dla tych co jeszcze nie zrozumieli - polecam: Zenon Laskowik, Bohdan Smoleń - z Tyłu sklepu.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 18:41

  kiko napisał:  
Ktoś ma czas "jebnąć posta", a nie ma czasu zrobić trzy kliknięcia i kupić bilet - ciekawe :)

Inna sprawa to osoby powyżej bulwersujące się na kolejki przyrównują klub do sklepu, a kibica do klienta. Czy przypadkiem nie kibice są pierwszą pieniącą się grupą osób na takie porównanie? A teraz owy kibic chce być traktowany jak klient? Paradoks.

Kibice nie mogą być w 100% traktowani jak klienci. Jest to nieco inna grupa odbiorców do której trzeba podchodzić w dopasowany odpowiednio sposób. Kupno biletu przez internet jest tańsze dla wszystkich. Dla kibica bo płaci mniej, a klub oszczędza na pracy pracowników w kasach, na druku itp. Kupując przed meczem robisz pod górkę nie tylko sobie. Nie wspominając, że zwiększający się przed meczem licznik sprzedanych biletów nakręca innych niezdecydowanych. Nie licząc przypadków gdzie ktoś do ostatniej chwili nie wie czy będzie mógł iść na mecz (choć bilet przez internet można kupić nawet 5min przed meczem), trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie kupowania biletu przed meczem. Niby takie banalne, ale to samo powtarza się za każdym razem. I w pełni rozumiem klub, który nie otwiera większej ilości kas. Jak inaczej nauczyć ludzi aby zaopatrzyli się w bilet wcześniej albo zrobili to online?



Zdaje sie ze nasze wladze od jakiegos czasu podchodza do kibicow w ''dopasowany odpowiednio sposób''. Zapewne podoba Ci sie jako kibicowi wprowadzanie kart plus kolejne herezje typu dwa tysiaki kary za stanie na schodach plus rok lub dwa zakazu . hmm... moim zdaniem to skrajnosc i gruba przesada. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale sá osoby ktore pracy poswiecaja bardzo duzo czasu i jest im ciezko kupic ten bilet wczesniej tym bardziej ze czesto do ostatniej chwili nie wiedza czy na ten mecz sie wyrobia. Oczywiscie ze wyjsciem najlepszym jest internet. Tyle,ze sa ludzie ktorzy nie lubia /nie chca uzywac internetu do kupowania czegokolwiek. A to sa wlasnie klienci klubu, czesto Ci ktorzy tyle zapier.... ze nie znajduja czasu na podskoczenie do galaxy. Czesto tez wierniejsi niz chlopaki stukajacy posty na forach... Pogoni nie stac na rezygnowanie z obojetnie jakiego kibica, czy tego co ma karnet czy tego co w ostatniej chwili wpadnie na pomysl isc na mecz.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 19:22

  cfan napisał:  

  kiko napisał:  
Ktoś ma czas "jebnąć posta", a nie ma czasu zrobić trzy kliknięcia i kupić bilet - ciekawe :)

Inna sprawa to osoby powyżej bulwersujące się na kolejki przyrównują klub do sklepu, a kibica do klienta. Czy przypadkiem nie kibice są pierwszą pieniącą się grupą osób na takie porównanie? A teraz owy kibic chce być traktowany jak klient? Paradoks.

Kibice nie mogą być w 100% traktowani jak klienci. Jest to nieco inna grupa odbiorców do której trzeba podchodzić w dopasowany odpowiednio sposób. Kupno biletu przez internet jest tańsze dla wszystkich. Dla kibica bo płaci mniej, a klub oszczędza na pracy pracowników w kasach, na druku itp. Kupując przed meczem robisz pod górkę nie tylko sobie. Nie wspominając, że zwiększający się przed meczem licznik sprzedanych biletów nakręca innych niezdecydowanych. Nie licząc przypadków gdzie ktoś do ostatniej chwili nie wie czy będzie mógł iść na mecz (choć bilet przez internet można kupić nawet 5min przed meczem), trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie kupowania biletu przed meczem. Niby takie banalne, ale to samo powtarza się za każdym razem. I w pełni rozumiem klub, który nie otwiera większej ilości kas. Jak inaczej nauczyć ludzi aby zaopatrzyli się w bilet wcześniej albo zrobili to online?



Zdaje sie ze nasze wladze od jakiegos czasu podchodza do kibicow w ''dopasowany odpowiednio sposób''. Zapewne podoba Ci sie jako kibicowi wprowadzanie kart plus kolejne herezje typu dwa tysiaki kary za stanie na schodach plus rok lub dwa zakazu . hmm... moim zdaniem to skrajnosc i gruba przesada. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale sá osoby ktore pracy poswiecaja bardzo duzo czasu i jest im ciezko kupic ten bilet wczesniej tym bardziej ze czesto do ostatniej chwili nie wiedza czy na ten mecz sie wyrobia. Oczywiscie ze wyjsciem najlepszym jest internet. Tyle,ze sa ludzie ktorzy nie lubia /nie chca uzywac internetu do kupowania czegokolwiek. A to sa wlasnie klienci klubu, czesto Ci ktorzy tyle zapier.... ze nie znajduja czasu na podskoczenie do galaxy. Czesto tez wierniejsi niz chlopaki stukajacy posty na forach... Pogoni nie stac na rezygnowanie z obojetnie jakiego kibica, czy tego co ma karnet czy tego co w ostatniej chwili wpadnie na pomysl isc na mecz.



Karty Kibica i kary to nie jest wymysł klubu.
Z pozostałą częścią zgoda. Pytanie dlaczego klub nie otworzy więcej kas? Wystarczy 1h przed meczem - odpalić 4-5 okienek. Dajmy na to, że te osoby pracują za 10zł/h to raptem 50zł + pozostałe mniejsze koszty. Zwraca się po paru biletach, znika problem kolejek, wszyscy są zadowoleni.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 19:40
Trochę nie na ten powalony temat na który to rozmawiacie.
http://www.youtube.com/watch?v=4n8v1_Js3no&feature=youtu.be 11:32
Fajnie się na to patrzy jak zawodnik po strzeleniu bramki całuje herb klubu. Brawo Zwolak.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 20:53

  Icar napisał:  
I tak dla jasności dla wielce panów szlachciców co przez miesiąc nie mają czasu żeby pofatygować się po bilet i gardzą zakupem internetowym :

Data rozpoczęcia sprzedaży biletów
01 październik 2014r. godz. 10:00 - Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków ( 25 października)

Data rozpoczęcia sprzedaży biletów
02 październik 2014r. godz. 10:00 -Pogoń Szczecin - Legia Warszawa ( 9 listopada)


Macie w uj czasu na zakup biletów, już teraz możecie planować ten skomplikowany manewr aby zakupić bilety i to aż na dwa mecze z rzędu :O:O Żebyście potem nie srali się po forach, infoliniach klubu, fejsach jaki to zły klub jest, że musieliście w dniu meczu stać w wielkich kolejkach.

Prawda jest taka, ze dyskusja zaczela sie od marnej frekwencji, ktora jest m.in. konsekwencja takiej polityki. Jak ide do sklepu i wdze, ze jest problem z obsluga to wiecej tam nie ide. Zapewne z meczami Pogoni jest podobnie i absolutnie mnie to nie dziwi. Warunki na stadionie nie rozpieszczaja, a jeszcze trzeba sie naczekac zeby na neigo wejsc. Rozni ludzie przychodza, ci bardziej zagorzali i ci co po prostu przychodza spedzic wolny czas i w dupie maja doping itd. do takich ludzi tez trzeba dotrzec i zapewnic im mozliwosc wydania pieniedzy. Klub dziala na swoja niekorzysc tracac potencjlanych klientow na przyszlosc, ktorzy innym razem zamiast na Pogon pojada do Gorzowa na zuzel.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 21:17
Akurat problem z kolejkami to nie nowość a w innym temacie rzuciłem link, gdzie jest porównanie frekwencji na tą chwilę i jest kilkaset więcej widzów do średniej w tym sezonie, mimo, że wcześniejszy wsparty legią był. Klub się stara, tworzy nowe punkty gdzie można bilety kupować a dodanie dwóch, trzech kas nie sprawi, że kolejki przed meczem znikną. Nie uwierzę, że blisko 1/3 osób tworzących frekwencje na meczu, to są ludzie przyjezdni spoza Szczecina czy osoby które podejmują decyzję godzinę przed meczem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 21:25

  Icar napisał:  
Akurat problem z kolejkami to nie nowość a w innym temacie rzuciłem link, gdzie jest porównanie frekwencji na tą chwilę i jest kilkaset więcej widzów do średniej w tym sezonie, mimo, że wcześniejszy wsparty legią był. Klub się stara, tworzy nowe punkty gdzie można bilety kupować a dodanie dwóch, trzech kas nie sprawi, że kolejki przed meczem znikną. Nie uwierzę, że blisko 1/3 osób tworzących frekwencje na meczu, to są ludzie przyjezdni spoza Szczecina czy osoby które podejmują decyzję godzinę przed meczem.



A jakie ma znaczenie skad sa ci ludzie albo kiedy podejmuja decyzje?
Problem nie pojawia sie pierwszy raz. Jak stadion bedzie pekal w szwach to bedzie mozna miec na to wyjebane, poki co dla klubu powinna sie liczyc kazda jednostka, ktora zastanawia sie nad przyjsciem na mecz i klub powinien zrobic wszystko zeby tego kibica sciagnac. Jak widac polityka informacji nie jest dosc skuteczna wiec o te kolejki trzeba zadbac, bo za kilka miesiecy beda narzekac, ze przez neta sprzedawana jest taka sama ilosc biletow, a tych kolejek juz po prostu nie ma, bo ludzie beda woleli sobie wykupic C+ albo pojsc do knajpy, ale moze Pogon ma inne priorytety.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 21:37
Z jednym się zgadzam, klub powinien mocniej zainwestować w informowanie o meczu. Często mi się zdarza, że w drodze na stadion ludzie mnie zaczepiają i pytają się o mecz, czy jest, o której godzinie, z kim gramy. Tutaj zdecydowanie musieliby poprawić marketing, jednak co do kolejek to nadal uważam, że to nie jest wina klubu a samych ludzi. Sam znam osoby, które chodzą kupować bilet na ostatnią chwilę bo tak i olewają krytykę. W sumie podobne zjawisko tutaj można zaobserwować.

Aaaa i jeszcze co do "jakie znaczenie ma to ...", często się słyszy takie wymówi i usprawiedliwienie kolejek, co jest samo w sobie śmiesznością bo tych ludzi w sumie może być kilkaset a nie .. :D


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 22:07

  Icar napisał:  
Z jednym się zgadzam, klub powinien mocniej zainwestować w informowanie o meczu. Często mi się zdarza, że w drodze na stadion ludzie mnie zaczepiają i pytają się o mecz, czy jest, o której godzinie, z kim gramy. Tutaj zdecydowanie musieliby poprawić marketing, jednak co do kolejek to nadal uważam, że to nie jest wina klubu a samych ludzi. Sam znam osoby, które chodzą kupować bilet na ostatnią chwilę bo tak i olewają krytykę. W sumie podobne zjawisko tutaj można zaobserwować.

Aaaa i jeszcze co do "jakie znaczenie ma to ...", często się słyszy takie wymówi i usprawiedliwienie kolejek, co jest samo w sobie śmiesznością bo tych ludzi w sumie może być kilkaset a nie .. :D



Zamknij się już tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla forum jak nie rozumiesz tego co piszą do Ciebie inni w tym ja!! Albo przeczytaj raz jeszcze i kolejny raz aż zrozumiesz!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 22:16
Sam się zamknij, juz drugiej czy trzeciej tutaj osobie, każesz się "zamknąć" w tej krótkiej dyskusji. Wielki kibic, który stadion Pogoni porównuje do biedronki a kibiców do klientów marketu. Zamiast każdemu doradzać "zamknięcie się" bo mają inne zdanie niż ty to lepiej ty "zakończ pisanie tutaj" biedronkowcu.

Z tego co widzę, inni tutaj wyrażają swoje zdanie, nawet jak jest różne to dalej kulturalnie dyskutują. Potem pojawiasz się ty ze swoim "jak gościu przychodzi pół godziny przed meczem to bez łaski ma dostać bilet na czas" a potem tym co się nie zgadzają z takim podejściem to albo każesz się zamknąć albo kończyć karierę i to jeszcze w pełni emocjonujących postach z wykrzyknikami i wulgaryzmami. Ile masz lat ? 14 ? 16 ? Właśnie takich jak ty, tutaj powinno ubyć.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 7 października 2014, 22:42 [3 raz(y)]


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 22:42

  Icar napisał:  
Sam się zamknij, juz drugiej czy trzeciej tutaj osobie, każesz się "zamknąć" w tej krótkiej dyskusji. Wielki kurwa kibic, który stadion Pogoni porównuje do biedronki a kibiców do klientów marketu. Zamiast każdemu doradzać "zamknięcie się" bo mają inne zdanie niż ty to lepiej ty "zakończ pisanie tutaj" biedronkowcu.



Dokładnie. Co do dyskusji o kolejkach, biletach i kasach to nie jest temat na to... ale dołożę do tego swoje 3 grosze: staram się zawsze kupować bilet wcześniej w fanshopie lub przez internet ale raz nie dałem rady i byłem zmuszony wystać swoje (czyli do 15min meczu). Wniosków co do kupna mam w parę- sama sprzedaż idzie szybko ale głównym problemem było:
- wpychanie się ludzi przy kasie w kolejkę,
- dawanie znajomemu żeby kupił "mi" też bilet,
a szczytem było kiedy jedna z grup kibicowskich przez 30 minut stania w kolejce dobierała kolejne osoby/kolejnych znajomych i kupowali nagle po 20-30 biletów mimo, że w kolejce stała 1 osoba. Nie wierzę, że wszyscy oni nagle 30 minut przed meczem pomyśleli, że pójdą na niego.

Opisane sceny nie działy się oczywiście na ostatnim meczu ale niewykluczone, że były również obecne.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3659 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/10/2014 23:23
Klub rozwinął system. Teraz można kupić bilet przez Internet tuż przed meczem.
Karty kibica nie są wymysłem klubu. Niektórzy piszą, że klub przejawia za mało inicjatywy, żeby zmniejszyć kolejki. No nie wiem... Otwarcie nowego punktu w Galaxy i akcja w stylu "Pięciopak" w mojej ocenie są typowymi narzędziami zmniejszania kolejek w dniu meczu.

Na meczu pierwszy raz byłem w 1999 (sierpień, ŁKS). Z chłopakami przyszliśmy na stadion ok. 3h wcześniej bo były mega kolejki, a frekwencja pewnie ok. 10k (dochodzimy do takich wyników), więc też bez przesady że kiedyś było lepiej.

Jeszcze do osób "szybko liczący" chcących otwierać dwieście kas - praca w tym kraju kosztuje akurat najmniej. Zakup komputera + licencja na oprogramowanie + przeszkolenie pracownika + sprzęt do wyrabiania kart kibica + sprzęt do drukowania biletów... Pewnie łącznie ok. 10 tysięcy za jedno stanowisko (a pewnie licencje są za miesiąc - płacimy też poza sezonem...).

Z mojej strony bez odbioru w temacie biletów. Kupuję przez net. Jak ktoś chce w kasach, to jego sprawa, ale coś za coś - swoje trzeba postać (EDYCJA: nie mówię o osobach nie mających netu/konta w banku/nie potrafiących ogarnąć).

Ostatnio edytowany przez: j.badlewski, 7 października 2014, 23:44 [1 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/10/2014 06:42

  Icar napisał:  
Sam się zamknij, juz drugiej czy trzeciej tutaj osobie, każesz się "zamknąć" w tej krótkiej dyskusji. Wielki kibic, który stadion Pogoni porównuje do biedronki a kibiców do klientów marketu. Zamiast każdemu doradzać "zamknięcie się" bo mają inne zdanie niż ty to lepiej ty "zakończ pisanie tutaj" biedronkowcu.

Z tego co widzę, inni tutaj wyrażają swoje zdanie, nawet jak jest różne to dalej kulturalnie dyskutują. Potem pojawiasz się ty ze swoim "jak gościu przychodzi pół godziny przed meczem to bez łaski ma dostać bilet na czas" a potem tym co się nie zgadzają z takim podejściem to albo każesz się zamknąć albo kończyć karierę i to jeszcze w pełni emocjonujących postach z wykrzyknikami i wulgaryzmami. Ile masz lat ? 14 ? 16 ? Właśnie takich jak ty, tutaj powinno ubyć.



Dyskusja polega na tym aby jeden drugiego zrozumial a ty tego nie czynisz. Piszac zeby jedna kase zostawic otwarta robisz z siebie idiote. A porownanie bylo specjalnie dla ciebie zebys na prosty rozum mogl pojac o co chodzi. Nie bede z toba polemizowal bo nic z tego nie wyjdzie.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/10/2014 09:41

  Icar napisał:  
Z jednym się zgadzam, klub powinien mocniej zainwestować w informowanie o meczu. Często mi się zdarza, że w drodze na stadion ludzie mnie zaczepiają i pytają się o mecz, czy jest, o której godzinie, z kim gramy. Tutaj zdecydowanie musieliby poprawić marketing, jednak co do kolejek to nadal uważam, że to nie jest wina klubu a samych ludzi. Sam znam osoby, które chodzą kupować bilet na ostatnią chwilę bo tak i olewają krytykę. W sumie podobne zjawisko tutaj można zaobserwować.



W ostatni weekend po raz pierwszy od dawna udało mi się przyjechać do Szczecina wcześniej niż godzinę przed meczem i smutne wnioski mogłem wyciągnąć z tych kilku godzin spędzonych w niedzielny poranek w grodzie Gryfa. Kiedy rano szedłem w barwach, to miałem wrażenie, że większość mijających mnie osób patrzy na jakiegoś kosmitę. Godzinę przed meczem na jednej z pętli tramwajowych zobaczył mnie motorniczy i pyta drugiego: To dziś jest jakiś mecz? Dopiero po drodze i w centrum było widać więcej ludzi w barwach i można było poczuć ten klimat, że zaraz będzie mecz.
W kilku miastach w Polsce (Poznań, Gorzów...) widziałem, że w dniu meczu komunikacja miejska i część taksówek jeździ z chorągiewkami klubowymi. W ten sposób już od rana nakręca się atmosferę zbliżającego się widowiska. Może w Szczecinie też byłoby to wykonalne?


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/10/2014 09:44

  Mazii napisał:  
Zamknij się już tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla forum jak nie rozumiesz tego co piszą do Ciebie inni w tym ja!! Albo przeczytaj raz jeszcze i kolejny raz aż zrozumiesz!



A kim Ty jesteś żeby mówić komukolwiek żeby się zemknął tylko dlatego, że nie zgadza się z twoim zdaniem? Chłopie jak narazie to Ty nie podałeś ani jednego sensownego argumentu w tej dyskusji, a porównując kupno biletu w kasie klubowej do zakupów w Biedronce tylko się ośmieszyłeś i jeszcze nie potrafiłeś odpowiedzieć na moje pytanie związane z tym porównaniem (nie odpowiadaj bo sensownie tego nie uczynisz). Myślisz, że jak w poście jebniesz bluzgi w co drugim słowie to sprawisz, że ludzie zaczną rozumieć co piszesz i zgadzać się z tym? Zacznij dawać normalne argumenty poparte faktami a nie porównania Pogoni do Biedronki - tym przekonasz więcej ludzi do swojej racji albo przynajmniej sprawisz, że ludzie nie będą się śmiali podczas czytania tego co napiszesz. I jeszcze tylko uprzedzę cię żebyś nie musiał mi cisnąć w kolejnym poście - nie nie jestem za zostawieniem jednej otwartej kasy w dniu meczu.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/10/2014 09:57

  Porcja Piwa napisał:  

  Mazii napisał:  
Zamknij się już tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla forum jak nie rozumiesz tego co piszą do Ciebie inni w tym ja!! Albo przeczytaj raz jeszcze i kolejny raz aż zrozumiesz!



A kim Ty jesteś żeby mówić komukolwiek żeby się zemknął tylko dlatego, że nie zgadza się z twoim zdaniem? Chłopie jak narazie to Ty nie podałeś ani jednego sensownego argumentu w tej dyskusji, a porównując kupno biletu w kasie klubowej do zakupów w Biedronce tylko się ośmieszyłeś i jeszcze nie potrafiłeś odpowiedzieć na moje pytanie związane z tym porównaniem (nie odpowiadaj bo sensownie tego nie uczynisz). Myślisz, że jak w poście jebniesz bluzgi w co drugim słowie to sprawisz, że ludzie zaczną rozumieć co piszesz i zgadzać się z tym? Zacznij dawać normalne argumenty poparte faktami a nie porównania Pogoni do Biedronki - tym przekonasz więcej ludzi do swojej racji albo przynajmniej sprawisz, że ludzie nie będą się śmiali podczas czytania tego co napiszesz. I jeszcze tylko uprzedzę cię żebyś nie musiał mi cisnąć w kolejnym poście - nie nie jestem za zostawieniem jednej otwartej kasy w dniu meczu.



Wypunktowalem w 3 krotkich punktach co traci klub podczas takiej sytuacji ale jak nawet tego nie widzisz i nie rozumiesz to nic na to nie poradze. Lepiej skonczyc ta dyskusje bo ona do niczego nie prowadzi.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/10/2014 11:12
Oko już trenuje normalnie?


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/10/2014 20:17
Do pierdolonych gimbusów w temacie biletów: 1. Jeśli chcę się wybrać na mecz Pogoni to chcę kupić bilet od Pogoni i nie powinienem być zmuszany do posiadania jakiegoś gówna, które nazywacie internetem. 2. W czasach przed internetem bilety były sprzedawane w kasach i mimo, że frekwencja była 3xwiększa niż wasze gimbusiarskie móżdżki są w stanie ogarnąć to stało się w kolejce maksymalnie 20 minut. 3. Dlaczego w dniu meczu od dawien dawna nie korzysta się z kas i bramy przy ulicy Twardowskiego? W końcu siedziba klubu jest na Karłowicza ale stadion przy Twardowskiego i zawsze tam było główne wejście. Nawet niektóre gimbusy noszą koszulki "Wychowani na Twardowskiego" chociaż nigdy na tej ulicy nie byli.

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 10 października 2014, 20:28 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005