Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 14:02

  Mazii napisał:  
@kibicMKS tobie wogóle sie popierdoliło w głowie...
po co wogóle znowu zaczynasz pierdolenie o zmianie trenera!

jak jesteś taki mądry to wskaż mi przynajmniej jednego trenera którego w chwili obecnej widziałbyś u nas w klubie???



chyba tobie sie popierdoliło i to zdrowo ... rozpedz sie,a ściana sama cię znajdzie.moze pomożę,bo już na pewno nie zaszkodzi.
ja nie jestem od szukania trenera,a jeśli ty widzisz,że ta drużyna nagle się przebudzi zacznie grać jak rok temu to gratuluje optymizmu,a raczej naiwności współczuje.
tak na przyszłość mniej wulgaryzmów.bez odbioru.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 14:32

  kiko napisał:  
[cytat=eF^]Ktoś wspomniał o Lisowskim. Wczoraj zagrał 60min w meczu rezerw. Nie wiem co jest z tymi starszymi zawodnikami nie tak, ale jak "schodzą" grać z młodymi to myślą, że są królami życia i nie wiadomo jak wielkimi grajkami. To w jaki sposób Lisowski odzywał się wczoraj do sędziego głównego i liniowego to jest jakaś kpina. Powinien ze trzy czerwone za to zobaczyć, trener na szczęście go w porę zmienił jak zbliżał się moment kulminacyjny jego nieporadności i frustracji. Ani nie pomaga swoją grą, ani nie daje żadnego przykładu młodym.



Jakiś czas temu Małecki też się nie popisał w rezerwach, będąc nie pokorny i powiedział sędziemu co myśli o jego sędziowaniu. Wydaje mi się że wynika to z tego iż Ci zawodnicy rozegrali więcej spotkań w ekstraklasie niż Ci sędziowie sędziowali meczy w I, II, czy też trzeciej lidze. I w ich oczach sędziowie nie mają takie uznania jakiego od nich się wymaga z punktu widzenia Profesjonalizm. Nerwy są nerwami i nie każdy umie nad nimi panować. Mi się wydaję że w naszej drużynie właśnie brakuje takich ludzi którzy by umieli odezwać gębę do sędziego albo nawet do siebie samych w szatni, bo ile to już razy można słuchać tekstów musimy ze sobą porozmawiać, rozmawiamy ze sobą na poważnie, chyba zamienimy ze sobą kilka ostrych słów. Niech się zamienią po meczu z miejscem kibicami i zobaczą jakie rażące błędy robią i ciągle je powielają. Bo tak naprawdę jeżeli ktoś dwa lata analizuję swoje występy i nie robi widocznej poprawy to o co chodzi? Zła analiza? Złe podejście piłkarzy? Brak prawdziwej samo krytyki czy co? Co do meczu z Zawiszą to na tą chwile pewny remis. Dlaczego tak myślę? Zawisza gra przed polem karnym przeciwnika z klepki mają egzotycznych graczy którym odpowiada ten styl, a nasi obrońcy nie potrafią takiej gry rozszyfrować i stoją jak kołek oglądając plecy przeciwnika i patrzą co zrobi Radek. Tak samo jak od dwóch lat nie umiemy bronić przy rzutach wolnych co jest katastrofą mając w składzie trenerskim dwóch obrońców.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
DL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5312 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 14:34
Prędzej zrozumiem wyrzucenie całego pierwszego składu niż Wdowczyka. Dajmy mu czas i jakiś budżet transferowy, a potem można mieć do niego jakieś pretensje. Obecnie problem tkwi w tym, że Murawski stracił formę i nie ma zawodnika, który mógłby rozgrywać. Gdybyśmy przed sezonem kupili Dziwniela i Starzyńskiego sytuacja pewnie wyglądałaby diametralnie inaczej.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 14:37

  kibicMKS napisał:  

  Mazii napisał:  
@kibicMKS tobie wogóle sie popierdoliło w głowie...
po co wogóle znowu zaczynasz pierdolenie o zmianie trenera!

jak jesteś taki mądry to wskaż mi przynajmniej jednego trenera którego w chwili obecnej widziałbyś u nas w klubie???



chyba tobie sie popierdoliło i to zdrowo ... rozpedz sie,a ściana sama cię znajdzie.moze pomożę,bo już na pewno nie zaszkodzi.
ja nie jestem od szukania trenera,a jeśli ty widzisz,że ta drużyna nagle się przebudzi zacznie grać jak rok temu to gratuluje optymizmu,a raczej naiwności współczuje.
tak na przyszłość mniej wulgaryzmów.bez odbioru.



Wskaż mi trenera który godnie jes w stanie zastąpić Wdowczyka.
Odpowiedz mi na to pytanie. Jesli nie odpowiesz to daruj sobie takie durne pisanie postów.
A takich ludzi jak ty nie będę traktował powaznie bo siejesz ferment na forum.

A co do tego jak gramy w obronie, nie ma co narzekać bo Wdowczyk łata to tym co mamy a teraz za wiele nie mamy Dąbrowski i Lisowski wypadają, zostaje Hernani i Golla oraz ewentualnie Matras z tego tych dwóch ostatnich uczy sie gry stopera. Jeżeli chodzi o boki obrony jest tylko Rudol którego zawsze uważałem za przeciętnego grajka, bo Fraczczaka nie ma co liczyc, na drugiej jest młody Matynia który dopiero się ogrywa i teraz Nunes który musi dojsc do pełnej sprawności. Naprawde Wdowiec łata to wszystko jak może co potwierdzeniem jest wstawianie Hernaniego na boku. Obtona to jedna wielka porazka.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 28 września 2014, 14:53 [2 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 14:45
Widzę, że niektórzy ładnie się rozpędzili. Wszyscy źli tylko nie Wdowczyk. Za wyniki odpowiada trener i to w Jego kwestii jest to, żeby ogarnąć grajków tak żeby zapierdalali.

Żeby nie było, wg mnie Wdowczyk robi u nas bardzo dobra robotę, lecz ostatnio obniżył loty. W kilku meczach źle ustawił zespół co zostało tutaj niejednokrotnie wytknięte. Mam nadzieję, że drużyna zatrybi (bo na tą chwilę jesteśmy tylko cieniem zespołu z zeszłego roku) i Darek poprowadzi nas do upragnionego mistrza. Tego sobie życzmy.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
ZXZXZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4842 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 15:10

  PoGo napisał:  
Widzę, że niektórzy ładnie się rozpędzili. Wszyscy źli tylko nie Wdowczyk. Za wyniki odpowiada trener i to w Jego kwestii jest to, żeby ogarnąć grajków tak żeby zapierdalali.

Żeby nie było, wg mnie Wdowczyk robi u nas bardzo dobra robotę, lecz ostatnio obniżył loty. W kilku meczach źle ustawił zespół co zostało tutaj niejednokrotnie wytknięte. Mam nadzieję, że drużyna zatrybi (bo na tą chwilę jesteśmy tylko cieniem zespołu z zeszłego roku) i Darek poprowadzi nas do upragnionego mistrza. Tego sobie życzmy.



dwoma napastnikami przegrywamy wszystkie mecze, Matras i Nunes nie wprowadzaja zupelnie nic do gry, ktos za to musi odpowiadac...

oby bylo lepiej


1ULTRAFAZA8
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 15:17

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  
[cytat=Zygmunt Wasilewski]Trzeba pogratulować taktyki na dziś. Gra na dwóch napastników a w środku pomocy dziura.



A gratulacje składa Zygmunt Wasilewski, trener z licenją UEFA PRO.[peytat]

Tu nie trzeba Panie Maxymalny UEFA PRO żeby widzieć, że jest kupa i zero klarownych sytuacji.



59% posiadania piłki, 11 strzałów ale to, że nie wpadł gol jest winą trenera i jego taktyki? Jebnij sobie baranka.



Nieodmiennie wprowadzasz mnie w rozbawienie. Tak trzymaj. 59 % posiadania piłki - i co z tego wynikało? Ile strzałów celnych? Ile okazji bramkowych. A przede wszystkim - ile składnych akcji?
Włącz myślenie i nie przypierdalaj się bez sensu.


.
SNic nie wynikało. Ale to nie wina taktyki. Nadążasz?



W takim razie sam sobie zaprzeczasz.
Nie chciałem się nad tobą znęcać ale sam się prosisz.11 strzałów?59 % posiadania piłki?Podsjesz błędne dane i szukasz pokrętnej logiki.4 strzały to były w całym meczu bo obu stronach.Tak więc jeszcze raz:włącz myślenie.Ale faktycznie taktyka była wczoraj zajebista,gra Pogoni płynna i na wysokim poziomie,mnóstwo szans bramkowych, przegrana pechowa.Dokładnie tak widzi ten mecz Wdowczyk.W jakim świecie ty żyjesz?Bez odbioru tym razem.



Słuchaj pojebie, sprawdź sobie oficjalne statystyki pomeczowe zanim zaczniesz pierdolić. To, że zawodnicy Pogoni oddają 11 strzałów (w zdecydowanej większości niecelnych) i nie potrafią zdobyć z tego bramki NIE JEST spowodowane błędną taktyką. Wiesz w ogóle co to jest taktyka?


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 15:37
Tydzień temu gościem Ligi+ Extra był trener Śląska pan Tadeusz Pawłowski. Jak się da to niech sobie każdy obejrzy. W programie mówił on o podejściu jego i klubu do zawodników, stawiają na motoryke i przygotowanie fizyczne. Jak łatwo się domyśleć jego zawodnicy po jakimś czasie takiego zapi&^%$#lu na treningach zaczęli prosić o lżejsze treningi, wyników nie było, nogi ich bolały, ogólnie padaka, i jak sam trener w programie powiedział piłkarze podsuneli mu pomysł o odpuszczeniu bo "kiedyś inny trener też nam dał wolne, i były wyniki i to jakoś poszło". To pokazuje podejście polskich piłkarzy, chociaż to słowo użyte w tym przypadku obraża tych którzy poświęcają temu całe swoje życie.
Nie mam pojęcia jak Wdowczyk prowadzi zespół, widzę co tydzień męczarnie, ogólne przekonanie jednak jest takie że pan Darek daje im ostry wycisk non stop. Tego jak mówię nie wiem, nie mam też jak porównać jego treningów z treningami innych zespołów czy trenerów. Ale jeśli to prawda, że daje wycisk to może nasze grajki robią to samo? Już się parę razy wolne w końcu też pojawiło hehe. Powtórzę jeszcze raz, że mecz z Bełchatowem zagrali przyzwoicie, żeby nie powiedzieć dobrze. Obejrzyjcie powtórkę meczu na spokojnie, atakowaliśmy przez 80 minut tego spotkania.


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 15:37
Leży polityka transferowa, ciekawe kto lobbował te transfery - póki co większość to padaka. Kwestia Wdowczyka - robi swoje, próbuje coś ulepić z tego materiału który ma.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 15:41

  Mazii napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  Mazii napisał:  
@kibicMKS tobie wogóle sie popierdoliło w głowie...
po co wogóle znowu zaczynasz pierdolenie o zmianie trenera!

jak jesteś taki mądry to wskaż mi przynajmniej jednego trenera którego w chwili obecnej widziałbyś u nas w klubie???



chyba tobie sie popierdoliło i to zdrowo ... rozpedz sie,a ściana sama cię znajdzie.moze pomożę,bo już na pewno nie zaszkodzi.
ja nie jestem od szukania trenera,a jeśli ty widzisz,że ta drużyna nagle się przebudzi zacznie grać jak rok temu to gratuluje optymizmu,a raczej naiwności współczuje.
tak na przyszłość mniej wulgaryzmów.bez odbioru.



Wskaż mi trenera który godnie jes w stanie zastąpić Wdowczyka.
Odpowiedz mi na to pytanie. Jesli nie odpowiesz to daruj sobie takie durne pisanie postów.
A takich ludzi jak ty nie będę traktował powaznie bo siejesz ferment na forum.

A co do tego jak gramy w obronie, nie ma co narzekać bo Wdowczyk łata to tym co mamy a teraz za wiele nie mamy Dąbrowski i Lisowski wypadają, zostaje Hernani i Golla oraz ewentualnie Matras z tego tych dwóch ostatnich uczy sie gry stopera. Jeżeli chodzi o boki obrony jest tylko Rudol którego zawsze uważałem za przeciętnego grajka, bo Fraczczaka nie ma co liczyc, na drugiej jest młody Matynia który dopiero się ogrywa i teraz Nunes który musi dojsc do pełnej sprawności. Naprawde Wdowiec łata to wszystko jak może co potwierdzeniem jest wstawianie Hernaniego na boku. Obtona to jedna wielka porazka.



moim faworytem jest Artur Płatek,ale nie ja jestem właścicielem klubu.zwróć uwagę,że nasza tzw.extraklasa jest tak słaba,że ci piłkarze,których mamy powinni bez problemu być na pozycji 5-7. kto odpowiada za taktykę i styl gry drużyny,która od dłuższego czasu gra słabo,a wypowiedzi trenera po meczach ... dziękuje piłkarzom za walkę.to jakis kabaret,a co oni łaskę robią,że walczą?! to są wypowiedzi trenera,który jest bezsilny.takie jest moje zdanie.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 15:56

  kibicMKS napisał:  

  Mazii napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  Mazii napisał:  
@kibicMKS tobie wogóle sie popierdoliło w głowie...
po co wogóle znowu zaczynasz pierdolenie o zmianie trenera!

jak jesteś taki mądry to wskaż mi przynajmniej jednego trenera którego w chwili obecnej widziałbyś u nas w klubie???



chyba tobie sie popierdoliło i to zdrowo ... rozpedz sie,a ściana sama cię znajdzie.moze pomożę,bo już na pewno nie zaszkodzi.
ja nie jestem od szukania trenera,a jeśli ty widzisz,że ta drużyna nagle się przebudzi zacznie grać jak rok temu to gratuluje optymizmu,a raczej naiwności współczuje.
tak na przyszłość mniej wulgaryzmów.bez odbioru.



Wskaż mi trenera który godnie jes w stanie zastąpić Wdowczyka.
Odpowiedz mi na to pytanie. Jesli nie odpowiesz to daruj sobie takie durne pisanie postów.
A takich ludzi jak ty nie będę traktował powaznie bo siejesz ferment na forum.

A co do tego jak gramy w obronie, nie ma co narzekać bo Wdowczyk łata to tym co mamy a teraz za wiele nie mamy Dąbrowski i Lisowski wypadają, zostaje Hernani i Golla oraz ewentualnie Matras z tego tych dwóch ostatnich uczy sie gry stopera. Jeżeli chodzi o boki obrony jest tylko Rudol którego zawsze uważałem za przeciętnego grajka, bo Fraczczaka nie ma co liczyc, na drugiej jest młody Matynia który dopiero się ogrywa i teraz Nunes który musi dojsc do pełnej sprawności. Naprawde Wdowiec łata to wszystko jak może co potwierdzeniem jest wstawianie Hernaniego na boku. Obtona to jedna wielka porazka.



moim faworytem jest Artur Płatek,ale nie ja jestem właścicielem klubu.zwróć uwagę,że nasza tzw.extraklasa jest tak słaba,że ci piłkarze,których mamy powinni bez problemu być na pozycji 5-7. kto odpowiada za taktykę i styl gry drużyny,która od dłuższego czasu gra słabo,a wypowiedzi trenera po meczach ... dziękuje piłkarzom za walkę.to jakis kabaret,a co oni łaskę robią,że walczą?! to są wypowiedzi trenera,który jest bezsilny.takie jest moje zdanie.



Dajcie spokój już z tym Płatkiem. On nie wróci. Naprawdę powtarzam to po raz kolejny poza Wdowczykiem na chwilę obecną nie ma lepszego trenera w Naszym zasięgu.
Masz rację, że powinniśmy spokojnie walczyć nawet o pierwszą piątkę, ale zobacz że gramy tym co mamy, a nie mamy za wiele.
Wdowczyk może i chciałby Starzyśkiego i Dźwinela i jeszcze innych, ale spójrz na politykę klubu zaciskanie pasa tak by klub zaczął dobrze wyglądać finansowo. I zgodzę się że brakuje w tej drużynie takiej zawziętości, jak ktoś napisał kopią naszych i nawert nikt nie podbiegnie nie odepcha no brakuje mi takiej sportowej złości. Musimy dotrwać do końca sezonu i pomału robić porządek dla piłkarzy którzy "odstają".


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 18:51

  PoGo napisał:  
Widzę, że niektórzy ładnie się rozpędzili. Wszyscy źli tylko nie Wdowczyk. Za wyniki odpowiada trener i to w Jego kwestii jest to, żeby ogarnąć grajków tak żeby zapierdalali.

Żeby nie było, wg mnie Wdowczyk robi u nas bardzo dobra robotę, lecz ostatnio obniżył loty.



Nic dodać nic ująć! TO TRENER JEST ODPOWIEDZIALNY ZA WYNIKI! i nie chodzi tu o zwalnianie (chociaż moje zdanie jest takie, że jak przegramy z Zawiszą to możemy doznać szoku i zmiany na stanowisku - ale to tylko moje zdanie). Na chwilę obecną wygląda to tak jakby Wdowczyk czegoś nie potrafił ogarnąć - pytanie czego. Według mnie piłkarze nie zapierdalają tak jak w tamtym sezonie, nie widać takie zawziętości i walki do końca, każdy sobie...

Ps. Opanujcie trochę emocje, bo strasznie chujowo się czyta jak jeden drugiego wyzywa od pojebów czy innych... forum jest od wyrażania opinii, ktoś może się z nią nie zgadzać ale można to wyrazić w trochę inny sposób.... nawet jak ktoś prawi straszne farmazony ;]

pzdr!


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 19:09

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  
[cytat=Zygmunt Wasilewski]Trzeba pogratulować taktyki na dziś. Gra na dwóch napastników a w środku pomocy dziura.



A gratulacje składa Zygmunt Wasilewski, trener z licenją UEFA PRO.[peytat]

Tu nie trzeba Panie Maxymalny UEFA PRO żeby widzieć, że jest kupa i zero klarownych sytuacji.



59% posiadania piłki, 11 strzałów ale to, że nie wpadł gol jest winą trenera i jego taktyki? Jebnij sobie baranka.



Nieodmiennie wprowadzasz mnie w rozbawienie. Tak trzymaj. 59 % posiadania piłki - i co z tego wynikało? Ile strzałów celnych? Ile okazji bramkowych. A przede wszystkim - ile składnych akcji?
Włącz myślenie i nie przypierdalaj się bez sensu.


.
SNic nie wynikało. Ale to nie wina taktyki. Nadążasz?



W takim razie sam sobie zaprzeczasz.
Nie chciałem się nad tobą znęcać ale sam się prosisz.11 strzałów?59 % posiadania piłki?Podsjesz błędne dane i szukasz pokrętnej logiki.4 strzały to były w całym meczu bo obu stronach.Tak więc jeszcze raz:włącz myślenie.Ale faktycznie taktyka była wczoraj zajebista,gra Pogoni płynna i na wysokim poziomie,mnóstwo szans bramkowych, przegrana pechowa.Dokładnie tak widzi ten mecz Wdowczyk.W jakim świecie ty żyjesz?Bez odbioru tym razem.



Słuchaj pojebie, sprawdź sobie oficjalne statystyki pomeczowe zanim zaczniesz pierdolić. To, że zawodnicy Pogoni oddają 11 strzałów (w zdecydowanej większości niecelnych) i nie potrafią zdobyć z tego bramki NIE JEST spowodowane błędną taktyką. Wiesz w ogóle co to jest taktyka?



Pojeby o taktyce pojęcia nie mają.Na szczęście wiedzą o niej wszystko takie internetowe trole jak ty.Twoja frustracja jest modelowa.Szczere współczucia mistrzu ciętej riposty.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 28 września 2014, 19:23 [1 raz(y)]


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 19:44

  DL napisał:  
Prędzej zrozumiem wyrzucenie całego pierwszego składu niż Wdowczyka. Dajmy mu czas i jakiś budżet transferowy, a potem można mieć do niego jakieś pretensje. Obecnie problem tkwi w tym, że Murawski stracił formę i nie ma zawodnika, który mógłby rozgrywać. Gdybyśmy przed sezonem kupili Dziwniela i Starzyńskiego sytuacja pewnie wyglądałaby diametralnie inaczej.



Murawski stracił formę...? Sorry ,ale Murawski to JEDYNY zawodnik w Pogoni, który w tym sezonie gra równo i zdecydowanie ponad przeciętnie.
P.s. 4-4-2 ewidentnie nam nie leży, nie zagraliśmy żadnego dobrego meczu w tym zestawieniu i nic nie zapowiada zmian.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 20:00

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  
[cytat=Zygmunt Wasilewski]Trzeba pogratulować taktyki na dziś. Gra na dwóch napastników a w środku pomocy dziura.



A gratulacje składa Zygmunt Wasilewski, trener z licenją UEFA PRO.[peytat]

Tu nie trzeba Panie Maxymalny UEFA PRO żeby widzieć, że jest kupa i zero klarownych sytuacji.



59% posiadania piłki, 11 strzałów ale to, że nie wpadł gol jest winą trenera i jego taktyki? Jebnij sobie baranka.



Nieodmiennie wprowadzasz mnie w rozbawienie. Tak trzymaj. 59 % posiadania piłki - i co z tego wynikało? Ile strzałów celnych? Ile okazji bramkowych. A przede wszystkim - ile składnych akcji?
Włącz myślenie i nie przypierdalaj się bez sensu.


.
SNic nie wynikało. Ale to nie wina taktyki. Nadążasz?



W takim razie sam sobie zaprzeczasz.
Nie chciałem się nad tobą znęcać ale sam się prosisz.11 strzałów?59 % posiadania piłki?Podsjesz błędne dane i szukasz pokrętnej logiki.4 strzały to były w całym meczu bo obu stronach.Tak więc jeszcze raz:włącz myślenie.Ale faktycznie taktyka była wczoraj zajebista,gra Pogoni płynna i na wysokim poziomie,mnóstwo szans bramkowych, przegrana pechowa.Dokładnie tak widzi ten mecz Wdowczyk.W jakim świecie ty żyjesz?Bez odbioru tym razem.



Słuchaj pojebie, sprawdź sobie oficjalne statystyki pomeczowe zanim zaczniesz pierdolić. To, że zawodnicy Pogoni oddają 11 strzałów (w zdecydowanej większości niecelnych) i nie potrafią zdobyć z tego bramki NIE JEST spowodowane błędną taktyką. Wiesz w ogóle co to jest taktyka?



Pojeby o taktyce pojęcia nie mają.Na szczęście wiedzą o niej wszystko takie internetowe trole jak ty.Twoja frustracja jest modelowa.Szczere współczucia mistrzu ciętej riposty.



A merytoryczna odpowiedź na pytanie to gdzie??? Aaaaa nie ma się racji to zmienia się temat.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 21:27
W sumie to przegraliśmy z wiceliderem! GKS ma tylko punkt straty do Legii. Więc może powinno się trochę inaczej spojrzeć na wynik? ;)

Co prawda nie było zbyt dużo okazji na zdobycie gola ale jednak przez większość czasu to Pogoń atakowała.

A z meczu zapamiętałem niezłą kiwkę Zwolińskiego. Mogła pójść ładna kontra ale niestety nikt się nie podłączył.


Oddajcie mi moj stary login...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 23:18

  Gradus_new napisał:  
A z meczu zapamiętałem niezłą kiwkę Zwolińskiego. Mogła pójść ładna kontra ale niestety nikt się nie podłączył.



No i to było najgorsze w tym meczu, nawet jak ktoś wyskoczy z szybką akcją do przodu to najczęściej nikogo nie ma do podania bo wszyscy z tyłu zostają ... Robak tez miał taką sytuację, ładnie na skrzydle odebrał piłkę, pobiegł kawałek i wszystko co mógł zrobić to wykopać piłkę w pustą przestrzeń bo nawet nie miał komu dośrodkować. Bełchatów ma jedną ze stabilniejszych obroń w lidze a nasi jak mieli piłkę to zamiast zrobić szybką kontrę to zwalniali i przeciwnik spokojnie się ustawiał na pozycjach.. nic dziwnego, że przy tym stylu gry nie potrafili nic strzelić.
Szkoda, że nie brali przykładu z Małeckiego z tym jego szarpaniem z przodu.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 00:31
Po pierwsze trzeba przypomnieć że z dwóch wyjazdów do drużyn będących wyżej niż my przewieźliśmy 3 pkt co jest dobrym wynikiem. Dwa remisy byłyby w normie a więcej punktów mało kto przewidywał. Po drugie miedzy tymi meczami wygraliśmy w pucharze.
Mimo tego uważam że czas Wdowczyka mija w Pogoni. Nie widać żadnej myśli dostosowanej do realiów w tym wszystkim. A mnóstwo niezrozumiałych decyzji. Granie bezpodstawne 2 napastnikami, uparte wstawianie Taku, dziwne rotowanie skladem. Wdowczyk niestety już sie Pogonią znudził moim zdaniem. Ciągnie go juz do drużyn z większymi możliwościami, prawdziwym stadionem, realną szansą na puchary. Tak to widzę.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 01:42
Ładnie się wyzywać na tym forum, może umówcie się gdzieś na mieście i dajcie sobie jeszcze po liściu.

Coś nie działa w zespole, to widać. W Bełchatowie brakowało przede wszystkim precyzji. Mi brakuje strzałów zza pola karnego, co z GKS-em spróbował tylko Robak.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 06:58

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  
[cytat=Zygmunt Wasilewski]Trzeba pogratulować taktyki na dziś. Gra na dwóch napastników a w środku pomocy dziura.



A gratulacje składa Zygmunt Wasilewski, trener z licenją UEFA PRO.[peytat]

Tu nie trzeba Panie Maxymalny UEFA PRO żeby widzieć, że jest kupa i zero klarownych sytuacji.



59% posiadania piłki, 11 strzałów ale to, że nie wpadł gol jest winą trenera i jego taktyki? Jebnij sobie baranka.



Nieodmiennie wprowadzasz mnie w rozbawienie. Tak trzymaj. 59 % posiadania piłki - i co z tego wynikało? Ile strzałów celnych? Ile okazji bramkowych. A przede wszystkim - ile składnych akcji?
Włącz myślenie i nie przypierdalaj się bez sensu.


.
SNic nie wynikało. Ale to nie wina taktyki. Nadążasz?



W takim razie sam sobie zaprzeczasz.
Nie chciałem się nad tobą znęcać ale sam się prosisz.11 strzałów?59 % posiadania piłki?Podsjesz błędne dane i szukasz pokrętnej logiki.4 strzały to były w całym meczu bo obu stronach.Tak więc jeszcze raz:włącz myślenie.Ale faktycznie taktyka była wczoraj zajebista,gra Pogoni płynna i na wysokim poziomie,mnóstwo szans bramkowych, przegrana pechowa.Dokładnie tak widzi ten mecz Wdowczyk.W jakim świecie ty żyjesz?Bez odbioru tym razem.



Słuchaj pojebie, sprawdź sobie oficjalne statystyki pomeczowe zanim zaczniesz pierdolić. To, że zawodnicy Pogoni oddają 11 strzałów (w zdecydowanej większości niecelnych) i nie potrafią zdobyć z tego bramki NIE JEST spowodowane błędną taktyką. Wiesz w ogóle co to jest taktyka?



Pojeby o taktyce pojęcia nie mają.Na szczęście wiedzą o niej wszystko takie internetowe trole jak ty.Twoja frustracja jest modelowa.Szczere współczucia mistrzu ciętej riposty.



A merytoryczna odpowiedź na pytanie to gdzie??? Aaaaa nie ma się racji to zmienia się temat.



Ty będziesz wytykał merytoryczność,który zalewa forum stekiem wulgaryzmów a innych określa jako pojebów?Jak wyżej - wprowadzasz mnie w wesołość swą naiwnością pomieszaną z infantylnością.Bez pozdrowień szanowny Panie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005