Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 09:54
Jeśli w porę nie wypierdolą na zbity pysk wynalazków typu ława (kryminał), donald (kryminał, ale to paralityk nie na poziom eklasy) i nie przeniosą frączczaka tam gdzie jego miejsce - ofensywa to obawiam się, że top8 ucieknie nam prędzej niż myślimy. Kolejna "frajerska" strata punktów. Z przebiegu meczu cieszmy się z remisu, ale nie ma się co oszukiwać - mecz zdecydowanie do wygrania, lechia nie pokazała dzisiaj za wiele. Ale jeśli:
1. Jest sobie sam lechista w polu karnym kryty na radar przez Adama - musi paść bramka.
2. Rozgrywający (ława) nie umie rozgrywać (2 celne podania przez całą połowę - oba do tyłu, do przodu same straty) - nie możemy dać szansy napastnikowi.
3. Wchodzi donald który wywraca się przy każdej okazji, a mając naprawdę dobre 2 sytuacje wybiera najgorsze z możliwych wariantów - nie może paść bramka.

Nie rozumiem czepiania się Robaka - gość robi naprawdę bardzo dobrą robotę, twardo trzyma się na nogach, wygrywa wszystkie głowy (bo kto ma to robić? aka, taku, ława..?), dobrze rozgrywa (mimo, że jest napastnikiem), sam stworzył wczoraj kolegom kilka dobrych okazji, a że nie strzela? Nie dostał jeszcze póki choćby jednej takiej sytuacji jakie miał donald czy chałas ze ślaskiem czy zawiszą.

Na plus tradycyjnie już golla, dąbrowski (w defensywie niemalże bezbłędni, a i z przodu sporo namieszali - dobra głowa golli, asysta maćka, brawo). Radek TRADYCYJNIE.

Jeszcze żeby lewandowski nie miał za dobrze - 70 minuta młody chłopak oddycha rękawami, błagalnie prosi wzrokiem o respirator i niestety, kolejny mecz po wiśle - ani jednego dobrego dośrodkowania ze skrzydła, a miał sporo okazji, szkoda, bo wysoki robak mógłby coś strącić głową, ew. nogą ale tutaj już wyższa szkoła piłkarska, bo trzeba podnieśc głowę i spojrzeć w którym miejscu pola karnego znajduje się kolega, a nie "morda wklejona w piłkę, kopnę i co ma być to będzie".


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 10:01
Tym, którzy uważają Lecjie za ogórów proponuje ostygnąć.
Przyjechali do Szczecina z określoną taktyką, nie była to gra na hura, ale zagęszczanie pola, ostry pressing juz na obrońcach Pogoni, uważna defensywa i ewentualnie kontry. Jak sie z tego wywiązywali było widać w pierwszej połowie. Pogoń praktycznie nie istniała bo wyłączony był całkowicie środek pola.
Znając życie, to ostry opierdol w przerwie, zmiany i zaczęła sie gra.
Personalnie nie będę sie rozwodził, ale duży plus dla Bąka, bo rozkręcił gre po wejściu.
No i najważniejsze - doping. Z pozycji 14 to wyglądało całkiem nieźle, a po obronie karnego rewelacyjnie. Dawno już nie słyszałem żeby cały stadion tak się angażował w doping. Widać było, że na boisku sie starają więc trzeba pomóc - jak widać warto było.
No i ostatnia akcja. Myślę, że gdyby padła bramka Papricana by odfrunęła :)


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 10:09
Właściwie wszystko już zostało napisane. Ale podkreślić należy kolejny bardzo dobry występ Robaka. Żeby go rozliczać z bramek, to najpierw musi dostawać jakieś choćby pachnące dobrą sytuacja podania. A tego nie było w ogóle. Ani jednego. Facet biega i walczy na całym boisku, często wygrywa pojedynki z obrońcami a przynajmniej ciagle absorbuje obronę. Tylko to trzeba wykorzystywać wchodząc z głębi pola na wolne miejsce. Rzuty wolne i rożne to jedna wielka tragedia. Dwa wolne dobrze wykonane to Rogalskiego i właśnie Robaka. Nie rozumiem jak można na 5-6 prób z wolnych żadnej nie skończyć w miarę celnym dośrodkowaniem na wysokości głowy na 6-7 metr. O rożnych nie ma nawet co pisać. Donald choć bez koordynacji, to jednak mało a by bramkę wypracował. Jednak chyba lepiej gdyby za Ławę wszedł wcześniej Mustapha a nie Donald.
Zawsze to jednak punkt uzyskany w emocjonujących okolicznościach. Taka bramka w doliczonym czasie zawsze podbudowuje na przyszłość i poprawia atmosferę. Podobnie jak karny, po którym jednak zabrakło zdecydowanych ataków.


21:37
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 10:33
To jak niektorzy zmieniaja zdanie jak choragiewka to az przesada. Wywalic tego, tamtego przesunac, top8 sie wymyka. Kabaret.


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 11:44

  giepe napisał:  
Jeśli w porę nie wypierdolą na zbity pysk wynalazków typu ława (kryminał), donald (kryminał, ale to paralityk nie na poziom eklasy) i nie przeniosą frączczaka tam gdzie jego miejsce - ofensywa to obawiam się, że top8 ucieknie nam prędzej niż myślimy. Kolejna "frajerska" strata punktów. Z przebiegu meczu cieszmy się z remisu, ale nie ma się co oszukiwać - mecz zdecydowanie do wygrania, lechia nie pokazała dzisiaj za wiele. Ale jeśli:
1. Jest sobie sam lechista w polu karnym kryty na radar przez Adama - musi paść bramka.
2. Rozgrywający (ława) nie umie rozgrywać (2 celne podania przez całą połowę - oba do tyłu, do przodu same straty) - nie możemy dać szansy napastnikowi.
3. Wchodzi donald który wywraca się przy każdej okazji, a mając naprawdę dobre 2 sytuacje wybiera najgorsze z możliwych wariantów - nie może paść bramka.



Naprawdę myślisz, że jesteś mądrzejszy od Wdowczyka?

Facet robi zajebistą robotę, więc nie staraj się być lepszy od niego i zostaw mu podejmowanie decyzji. Jeżeli uważa, że ma wejść Donald, bo chce wzmocnić siłę ataku, to widocznie w drużynie NIE MA innego lepszego napastnika, który byłby w stanie wzmocnić siłę ognia.
Póki Wdowca bronią wyniki, nie powinniśmy czepiać się decyzji personalnych.

Kolejna sprawa, że ciekawy jest ten pomysł przesunięcia Frączczaka do przodu. A kto zagra w jego miejsce? Powiesz mi, że młodzik? Nie rozśmieszaj mnie. Nasze rezerwy dostały w weekend 2:8 od rezerw Lechii. NIE MA innego zawodnika na tą pozycję. Może Lisowski - ale skoro Wdowiec go nie desygnował do gry, znaczy, że nie jest gotowy.
Zaufajcie człowiekowi, który widzi tą drużynę kilkukrotnie razy więcej od każdego z nas.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:22

  Cytat:  
Kolejna sprawa, że ciekawy jest ten pomysł przesunięcia Frączczaka do przodu. A kto zagra w jego miejsce? Powiesz mi, że młodzik? Nie rozśmieszaj mnie. Nasze rezerwy dostały w weekend 2:8 od rezerw Lechii. NIE MA innego zawodnika na tą pozycję. Może Lisowski - ale skoro Wdowiec go nie desygnował do gry, znaczy, że nie jest gotowy.
Zaufajcie człowiekowi, który widzi tą drużynę kilkukrotnie razy więcej od każdego z nas.



Wszystko ok.Tylko po co ściągnięto Lisowskiego? Przecież Wdowczyk przy tym transferze był.Jeśli jest tak dramatyczny że nawet katastrofalnie grającego w obronnie Frączczaka nie da się zmienić to po co go tu ściągnięto ?
Nie rozumiem tez zachwytów po wczorajszym meczu nad Robakiem? Niby kiedy on tak super rozgrywał? Kilkakrotnie tak się zastawiał ze Bieniuk lub Madera bez trudu mu piłkę zabierali jak przyjmował.Z gry zero strzałów i zero zagrożenia.Występ podobny do tego w reprezentacji.Tam kartka za bezmyślny faul z tyłu tu za kretyńskie popchnięcie gdzie sędzia stoi obok niego.Dośrodkowania złe?
Była masa dośrodkowań na 6-10 metr gdzie Robak przegrał wszystko nawet nie uderzając piłki w powietrzu.Mnie osobiście w tym meczu Robak zawiódł i paralityczny Djousse był od niego o klasę lepszy co potwierdza nawet fakt że był wszędzie tam gdzie w polu karnym leciała piłka nawet bezmyślnie wyprzedzając kolegów (Robak i Bąk).Nikt nie zabronił Robakowi zrobić choćby takiej akcji jak Kameruńczyk w 94 min. ale tego przez 90 min. nie próbował.Liczenie na to ze będzie dostawał wykładki na 3 metr przy dobrze zorganizowanej defensywie to raczej liczenie na cud.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:23

  Cytat:  
Zaufajcie człowiekowi, który widzi tą drużynę kilkukrotnie razy więcej od każdego z nas.

Po to jest forum, żeby dyskutować. Nikt kompetencji Wdowczyka nie podważa, ale w momencie kiedy widzimy, że na niektórych pozycjach jest straszna bryndza i to od dawna warto rozmawiać o ewentualnych alternatywach.

  Cytat:  
paralityczny Djousse był od niego o klasę lepszy

Bzdura nad bzdury, w czym on był niby lepszy? Co dostał piłkę to albo mu odskoczyła, odbijając się od piszczela albo zagrał niecelenie albo koncertowo się wypierdolił. Jedna sytuacja, z ostatnich minut meczu kiedy przebiegł (cudem) między paroma obrońcami wcale mu tak oceny nie podwyższa.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:27

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Zaufajcie człowiekowi, który widzi tą drużynę kilkukrotnie razy więcej od każdego z nas.

Po to jest forum, żeby dyskutować. Nikt kompetencji Wdowczyka nie podważa, ale w momencie kiedy widzimy, że na niektórych pozycjach jest straszna bryndza i to od dawna warto rozmawiać o ewentualnych alternatywach.



Poki co zadnych alternatyw nie mamy. No moze z wyjatkiem tego Lisowskiego, nie mam pojecia jak on sie prezentuje na treningach czy w rezerwach, ale wyniki dzialaja na wyobraznie.
A alternatywa dla Lawy? Znajdzcie mi prosze w lidze polskiej drugiego takiego zawodnika. Lacznika miedzy defensywa a ofensywa. Oczywiscie naszym finansowym zasIegu. U nas takiego nie ma i poki Lawa moze to bedzie gral.
Robak mial byc alternatywa dla Djousse i Chalasa. Wiadomo, ze tych dwoch panow nadaje sie ewentualnie do podawania pilek w okregowce i nic wiecej. Do konca sezonu trzeba sie przemeczyc, w tym czasie niech ogrywa sie Zwolinski i udowadania takim niedowiarkom jak ja, ze jest cos jeszcze warty. Moze problem sie sam rozwiaze.
Ale bredzenie o tym jak to top8 nam sie wymyka to jakies totalne nieporozumienie. Nikt od nich tego nie wymagal przed sezonem, a teraz nagle wielka odmiana. Bez jaj.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:32

  Cytat:  
Nikt od nich tego nie wymagal przed sezonem, a teraz nagle wielka odmiana.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - w momencie kiedy gramy dobrą piłkę przeciwko zespołom z samej czołówki ligi można mieć nadzieję na to, że słabsze (na papierze) zespoły będą ogrywane z większą łatwością. Niemniej nie ma co popadać w hurraoptymizm, w końcu to wciąż nasza nieprzewidywalna Ekstraklasa gdzie w jednej kolejce Ruch jest w staie wygrać z obecnym mistrzem Polski, a w kolejnej dostać potężne lanie od Jagielonii Białystok.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:39

  Cytat:  
Bzdura nad bzdury, w czym on był niby lepszy? Co dostał piłkę to albo mu odskoczyła, odbijając się od piszczela albo zagrał niecelnie albo koncertowo się wypierdolił. Jedna sytuacja, z ostatnich minut meczu kiedy przebiegł (cudem) między paroma obrońcami wcale mu tak oceny nie podwyższa.



Brał udział w grze.W drugiej połowie był praktycznie w każdej akcji.Na nim dwóch graczy Lechii złapało 2 żółte i raz przedarł się na pole karne powalony po założonym kanale bodajże Grzelczykowi czego sędzia nie gwizdnął (ryk trybun z oburzenia do teraz słyszę).Potrafił znaleźć się w sytuacjach które-tu przyznaje-spartolił.Mimo wszystko to on z Bąkiem odmienili grę w drugiej połowie.To że jest to gość bez myślenia i jakiejkolwiek antycypacji tego co się dzieje to wszyscy wiemy ale co w tym meczu pokazał reprezentant Polski? sprokurowany rzut karny dla przeciwnika? strzał z wolnego? Od niego wymaga się dużo więcej niż od kogoś na poziomie Chałasa.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:43

  Cytat:  
Brał udział w grze.

Lewandowski również brał udział w grze, ale jak mu to wychodziło to każdy oglądający widział.

Ja nie neguje, że Djousse rozruszał trochę grę na połowie rywala, ale według mnie zagrał kiepsko - kartki po faulach na nim dyskusyjne (przynajmniej jedna) i wynikały raczej z ciągłego przewracania się Kameruńczyka niż jakichś brutalnych ataków Gdańszczan.

Czemu Robak według mnie zagrał całkiem nieźle pisałem już w poprzednich 2-3 postach.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:44

  EPSON napisał:  

  Cytat:  
Bzdura nad bzdury, w czym on był niby lepszy? Co dostał piłkę to albo mu odskoczyła, odbijając się od piszczela albo zagrał niecelnie albo koncertowo się wypierdolił. Jedna sytuacja, z ostatnich minut meczu kiedy przebiegł (cudem) między paroma obrońcami wcale mu tak oceny nie podwyższa.



Brał udział w grze.W drugiej połowie był praktycznie w każdej akcji.Na nim dwóch graczy Lechii złapało 2 żółte i raz przedarł się na pole karne powalony po założonym kanale bodajże Grzelczykowi czego sędzia nie gwizdnął (ryk trybun z oburzenia do teraz słyszę).Potrafił znaleźć się w sytuacjach które-tu przyznaje-spartolił.Mimo wszystko to on z Bąkiem odmienili grę w drugiej połowie.To że jest to gość bez myślenia i jakiejkolwiek antycypacji tego co się dzieje to wszyscy wiemy ale co w tym meczu pokazał reprezentant Polski? sprokurowany rzut karny dla przeciwnika? strzał z wolnego? Od niego wymaga się dużo więcej niż od kogoś na poziomie Chałasa.



Tutaj przede wszystkim roznice zrobila gra dwoma napastnikami dzieki czemu, w mojej opinii, najlepszy duet stoperow w ekstraklasie mial utrudnione zadanie. Djousse jest jaki jest, ulomny i slaby, ale jednak ruchliwy i lubi sie przepychac czym znaczaco utrudnia zycie obroncom, szkoda ze im dalej tym gorzej.

@ eF^ - to dopiero 7 kolejek, dajmy im spokoj do konca rundy. Ja mam wciaz w pameici poprzedni sezon. jasne, ze mi tez sie marza czolowe lokaty, ale o to bedzie trudno, zwlaszcza jak odejdzie Aka, a podejrzewam, ze to jego ostatnia runda tutaj.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 12:54

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Brał udział w grze.

Lewandowski również brał udział w grze, ale jak mu to wychodziło to każdy oglądający widział.

Ja nie neguje, że Djousse rozruszał trochę grę na połowie rywala, ale według mnie zagrał kiepsko - kartki po faulach na nim dyskusyjne (przynajmniej jedna) i wynikały raczej z ciągłego przewracania się Kameruńczyka niż jakichś brutalnych ataków Gdańszczan.

Czemu Robak według mnie zagrał całkiem nieźle pisałem już w poprzednich 2-3 postach.



Ja nie twierdze że Djousse zagrał super.Twierdze bardziej że Robak na jego tle w tym meczu zagrał statycznie i nie stwarzał zagrożenia co potwierdzają statystyki i przebieg II połowy.To ze biega w obronie etc. będzie docenione jak również strzeli bramki i będzie tam gdzie jego pozycja.Dla mnie może go nie być w obronie jesli to mu przeszkadza walczyć w ataku.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 13:17
Wczoraj większość drużyny wypadła mizernie podobnie do łysego liniowego i niestety do trybun... Aka bardzo słaby mecz, cała masa niedokładnych podań i nieporozumień, tak samo jak Lewandowski no i Ława ale to ostatnio u niego norma. Djousse to mnie tak wczoraj wkurwiał tym swoim przewracaniem się o piłkę i dryblingami, że masakra... Tyle czasu już tu jest mógłby się chociaż nauczyć biegać z piłką :P


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 13:27
Jakaś powtórka meczu dziś/jutro leci ?


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 13:43
dla mnie Robak to napastnik,ktory musi miec dograna pilke,ale kto mu ma ja dograc?! walczy na calym boisku i za to wielki plus.minus za karnego.nasi pozostali napastnicy to wiemy jak jes.Chałas to juz na wylocie i tylko rezerwy,a Donald jak prawie w kazdym meczu moze zostac bohaterem,a jak zwykle zostaje frajerem.czy to tak ciezko zrozumiec,ze z niego zaden napastnik p.Smolny i naiwni czekajacy az w koncu odpali?! przestancie byc naiwni,bo nic z tego nie bedzie.Epa z Calbudem o ile pamietam go kupili i musi grac i tu jest problem.mysleli,ze kupili ,,czarna perłę" a to niestety kolejny koleś,ktory udaje napastnika.
mimo słabego meczu w wykonaniu naszych pilkarzy potencjał druzyny jest niezly i mamy dużą szanse wygrac z lechem,bo ogladajac ich mecz ze śląskiem nie sa w formie.trzeba to wykorzystac,ale musi byc spełniony jeden podstawowy warunek ... Ława ma ławę.90% ludzi na trybunach co mecz(oprocz meczu z wisłą) widzi grę-dramat Ławy,a Wdowczyk tego nie widzi?! chyba,ze pan kapitan musi grac w kazdym meczu ... tylko dlaczego?! ma taki zapis w katrakcie?! za duzo tych pytan,ale sytuacja jest conajmniej dziwna.
sedzia znowu dal popis ,,obiektywnego i uczciwego sedziowania" czy juz nie ma w naszej lidze normalnych sedziow.chyba nie bo wyglada to tak,ze liga dalej jest ustawiona.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 13:43
Na mecz z łachem to Lisu za Frączczaka, Mustafa za Ławe i Bąk za Tchamiego.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 13:49
Na Lecha z jednym defensywnym i Mustafa, ktory o obronie ma pojecie takie jak ja o systemie penitencjarnym w Nowej Zelandii? To samobojstwo.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 14:01

  Przema napisał:  
Na Lecha z jednym defensywnym i Mustafa, ktory o obronie ma pojecie takie jak ja o systemie penitencjarnym w Nowej Zelandii? To samobojstwo.



Też tego nie widzę.Chyba ze wynik będzie zły i trzeba będzie zaryzykować.Prędzej Frączczaka bym tam spróbował (tam go jeszcze nie było,wiec już czas :) ) a na boku obrony Lisowski.Moze dowiemy się wreszcie co z nim nie tak.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 16:27

  giepe napisał:  
Jeśli w porę nie wypierdolą na zbity pysk wynalazków typu ława (kryminał), donald (kryminał, ale to paralityk nie na poziom eklasy)...

Nie rozumiem czepiania się Robaka...



Obejrzałem na YT końcówkę spotkania z Lechią

Pogoń-Lechia

i jeśli chodzi o Donalda to w pierwszej setce którą miał zachował się fatalnie, zrobił zwód w swoją lewą stronę, zamiast od razu strzelać w długi róg. Natomiast w ostatniej szansie meczu zachował się dobrze, podał do Robaka ale ten stał i się patrzył i ubiegli go obrońcy...


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005