Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2013 14:46
Nie masz racji - profesjonalni piłkarze mają w swoich kontraktach zapisy, które zabraniają im uprawiania potencjalnie groźnych sportów (np. jazda na motorze, narty, snowboard) czy gry w piłkę w innych drużynach (nawet jeśli to prywatne rozgrywki).

Niegdyś głośna była afera kiedy klub zabronił Olgierdowi Moskalewiczowi występu w halowym turnieju (benefisie).


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2013 14:51

  eF^ napisał:  
Nie masz racji - profesjonalni piłkarze mają w swoich kontraktach zapisy, które zabraniają im uprawiania potencjalnie groźnych sportów (np. jazda na motorze, narty, snowboard) czy gry w piłkę w innych drużynach (nawet jeśli to prywatne rozgrywki).

Niegdyś głośna była afera kiedy klub zabronił Olgierdowi Moskalewiczowi występu w halowym turnieju (benefisie).



Na Moskalewicza po prostu szukali haka, po tej aferze rozwiazano z nim kontrakt. W latach wczesniejszych nikt nie robil mu problemow, a przeciez memorial w Swidwinie organizowal co roku.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2013 15:12

  xxjarek05xx napisał:  
Najlepiej zamknijcie piłkarzy w domach i to najlepiej przywiązanych do łóżek żeby czasem kontuzji nie złapali.
Balety nie - bo niesportowy tryb życia ( z tym akurat się zgadzam, ale niektórzy przesadzają).
Zakupy w galeriach nie - bo się lansują i nie myślą o meczach.
Pokopać dla przyjemności w piłke na orliku też nie - bo kontuzje...
Ludzie to co oni właściwie mają robić? Siedzieć w domu i grać na konsoli? Nawet na spacerze w parku można złapać kontuzje.
Niedługo dojdzie do takiego stopnia absurdu, że będziecie bluzgać piłkarzy za to, że na trening zamiast samochodem ktoś przyjedzie rowerem - bo kontuzje...



Za te wypowiedz masz u mnie piwo, albo nawet dwa.
Podpisuje sie pod tym w 100%.
Niektorzy co narzekali, ze Akahoshi buja sie po galeriach non stop, ale prawda jest taka, ze to jego sprawa... Nikomu nic do tego.
Wlasciwie to moze i lepiej, bo przynajmniej mozna zawsze podejsc i pogadac.
Nie przesadzajmy.
Jak Omar Diaz gral na orliku (pisali o tym na weszlo) to wszyscy byli podjarani wtedy...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/08/2013 11:11
Aka to do Bostonu chodzil i wychodzil jako ostatni. Na poczatku to z Gwaze sie bujal (bardzo dobre slowo w tej sytuacji) :D


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/08/2013 17:47
FanZone T-Mobile Ekstraklasy na meczu z Wisłą w Szczecinie? głosujemy :)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 01:54
Nie zmieniam zdania, że w grze Portowców widać kolosalną zmianę, oraz widać rękę trenera. Trenera z nie małym warsztatem. Ale........? Ale zaczynają wkurwiać mnie te głupie remisy , i porażki patrz PP z Zawiszą. Wkurwia mnie ta gra gdy obrońcy wymieniają "sto" podań między sobą aby rozpocząć grę do przodu. To wygląda jak byśmy byli wielkimi profesjonalistami, a ta sama obrona popełnia błędy bramkowe, duuuuże błędy. Co z tego że mamy sytuacje i gramy przyjemnie dla oka, gdy tego nie wykorzystujemy. Wkurwia gra, aby wejść z piłką do bramki. Gdzie się podziały strzały z dystansu. Widać gołym okiem że Tchani, który przebywa niecały tydzień w zespole, mając sytuację aby oddać strzał szuka kogoś aby podać mu piłkę.Taktyka trenera? Gramy w dziada, czy profesjonalny futbol? Panie trenerze zmieńmy taktykę, bo ja mogę oglądać Pogoń grającą padakę i zdobywającą 3pnkt, a nie zdzierżę Pogoni grającej piękny futbol i dzieląćą się punktami. PP to też nie poligon doświadczalny! Zagrać trzema obrońcami, z mało doświadczonym Kojem, i powykręcanym Hernanim toż to porażka. Który to rok z rzędu odpuszczamy Puchar Polski? Nie jest to profesjonalne podejście do sprawy. Tak się może zachować Skowronek trener na dorobku, a nie Wdowczyk trener którego zna cała Polska.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 09:39

  M.K 74 napisał:  
Nie zmieniam zdania, że w grze Portowców widać kolosalną zmianę, oraz widać rękę trenera. Trenera z nie małym warsztatem. Ale........? Ale zaczynają wkurwiać mnie te głupie remisy , i porażki patrz PP z Zawiszą. Wkurwia mnie ta gra gdy obrońcy wymieniają "sto" podań między sobą aby rozpocząć grę do przodu. To wygląda jak byśmy byli wielkimi profesjonalistami, a ta sama obrona popełnia błędy bramkowe, duuuuże błędy. Co z tego że mamy sytuacje i gramy przyjemnie dla oka, gdy tego nie wykorzystujemy. Wkurwia gra, aby wejść z piłką do bramki. Gdzie się podziały strzały z dystansu. Widać gołym okiem że Tchani, który przebywa niecały tydzień w zespole, mając sytuację aby oddać strzał szuka kogoś aby podać mu piłkę.Taktyka trenera? Gramy w dziada, czy profesjonalny futbol? Panie trenerze zmieńmy taktykę, bo ja mogę oglądać Pogoń grającą padakę i zdobywającą 3pnkt, a nie zdzierżę Pogoni grającej piękny futbol i dzieląćą się punktami. PP to też nie poligon doświadczalny! Zagrać trzema obrońcami, z mało doświadczonym Kojem, i powykręcanym Hernanim toż to porażka. Który to rok z rzędu odpuszczamy Puchar Polski? Nie jest to profesjonalne podejście do sprawy. Tak się może zachować Skowronek trener na dorobku, a nie Wdowczyk trener którego zna cała Polska.



Według mnie najbardziej szwankuje szybkie wyjście po odbiorze piłki.. Często odbieramy ją i potem gramy klepę między obrońcami, jak zaczną grać szybciej po odbiorze to będę spokojny o wyniki


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 11:42

  M.K 74 napisał:  
Nie wiedziałem w którym temacie to napisać, więc skrobnę to tutaj.
Może moje podejście do sytuacji o której napiszę, jest dla Was przesadzone ale dla mnie jest równoznaczne np. z nie profesjonalnym podejściem do zawodu piłkarza, i to Pogoni Szczecin.
Chodzi mi o notoryczne występy Naszych piłkarzy z podstawowego składu w mało znaczących meczykach na "orlikach". Tydzień w tydzień.
Kurwa jest pełnia sezonu, a jak wiadomo w takich meczykach też nikt nie odpuszcza. Trafi się przypadkowa kontuzja, przypadkowy uraz. I co? Osłabi się zespół ale na szczeblu ekstraklasowym. Ciekawy jestem czy klub i Wdowczyk o tym wiedzą i wydają na to zgodę? O nazwiskach nie będę pisał bo po co? Jeden myśli że jest piłkarzem Barcelony, drugi umie strzelać bramki ale tylko na "orliku", trzeci niech sobie gra bo to nie Holandia.




Panu kapitanowi zimą nie przeszkadzało nawet granie na Orliku połowicznie skutym lodem! Dwa miesiące po kilkumiesięcznej kontuzji. Nie ma to jak odpowiedzialność :)


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 13:23

  Arathorn napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Nie wiedziałem w którym temacie to napisać, więc skrobnę to tutaj.
Może moje podejście do sytuacji o której napiszę, jest dla Was przesadzone ale dla mnie jest równoznaczne np. z nie profesjonalnym podejściem do zawodu piłkarza, i to Pogoni Szczecin.
Chodzi mi o notoryczne występy Naszych piłkarzy z podstawowego składu w mało znaczących meczykach na "orlikach". Tydzień w tydzień.
Kurwa jest pełnia sezonu, a jak wiadomo w takich meczykach też nikt nie odpuszcza. Trafi się przypadkowa kontuzja, przypadkowy uraz. I co? Osłabi się zespół ale na szczeblu ekstraklasowym. Ciekawy jestem czy klub i Wdowczyk o tym wiedzą i wydają na to zgodę? O nazwiskach nie będę pisał bo po co? Jeden myśli że jest piłkarzem Barcelony, drugi umie strzelać bramki ale tylko na "orliku", trzeci niech sobie gra bo to nie Holandia.




Panu kapitanowi zimą nie przeszkadzało nawet granie na Orliku połowicznie skutym lodem! Dwa miesiące po kilkumiesięcznej kontuzji. Nie ma to jak odpowiedzialność :)



pan kapitan i odpowiedzialnosc to jak ogien i woda ... co pokazuje w kazdym meczu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 19:30
To co pisze Portowiec92, jak jest okazja na szybką kontrę po odbiorze, to jest uspokajanie gry i klepanie w poprzek... Szczególnie irytujące to było w spotkaniu z Zawiszą kiedy goniąc wynik odbieramy piłkę, Robak, Bąk i Tchami zapierdalają na linii z obrońcami a w środku kulanie piłki z boku na bok...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 21:14
Ciekawe co z Moustaphą? Po dobrym występie z OL i szczególnie z Legią, myślałem, że to kwestia spotkania, dwóch kiedy Ława usiądzie gdzie jego miejsce. Potem zdarzyło się słabsze spotkanie w Bydgoszczy, ale wszedł na pozycję defensywnego pom. Nie wierzę, że Wdowiec nie ma oczów i jest tak zakochany w Ławie. Może Moustapha trochę obniżył loty, nie wiem, ale obecność Ławy działa na mnie jak płachta na byka, a i zespołowi nie pomaga w niczym


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 21:39

  KAM napisał:  
Ciekawe co z Moustaphą? Po dobrym występie z OL i szczególnie z Legią, myślałem, że to kwestia spotkania, dwóch kiedy Ława usiądzie gdzie jego miejsce. Potem zdarzyło się słabsze spotkanie w Bydgoszczy, ale wszedł na pozycję defensywnego pom. Nie wierzę, że Wdowiec nie ma oczów i jest tak zakochany w Ławie. Może Moustapha trochę obniżył loty, nie wiem, ale obecność Ławy działa na mnie jak płachta na byka, a i zespołowi nie pomaga w niczym



Nie te pozycje na boisku- Moustapha jest bardziej ofensywny. Na miejsce Ławy nie ma w sumie nikogo innego po tym jak Golla poszedł do obrony.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/08/2013 23:27

  Doktor napisał:  

  KAM napisał:  
Ciekawe co z Moustaphą? Po dobrym występie z OL i szczególnie z Legią, myślałem, że to kwestia spotkania, dwóch kiedy Ława usiądzie gdzie jego miejsce. Potem zdarzyło się słabsze spotkanie w Bydgoszczy, ale wszedł na pozycję defensywnego pom. Nie wierzę, że Wdowiec nie ma oczów i jest tak zakochany w Ławie. Może Moustapha trochę obniżył loty, nie wiem, ale obecność Ławy działa na mnie jak płachta na byka, a i zespołowi nie pomaga w niczym



Nie te pozycje na boisku- Moustapha jest bardziej ofensywny. Na miejsce Ławy nie ma w sumie nikogo innego po tym jak Golla poszedł do obrony.



Ale tak szczerze. Czy musi być ktoś na pozycję Ławy? I tak jest bezproduktywny. W meczu z Zawisza tylko mnie w tym utwierdził. W sumie Bartek jest takim śmiesznym łącznikiem między obroną a "atakiem", który właściwie podaje albo do tyłu albo w poprzek boiska. Może czas zrezygnować z kogoś takiego i postawić na kogoś u boku Aki? Moim zdaniem Mustapha się do tego nadaje. Taki ukryty napadzior. Kilka szybkich akcji i pozamiatane. Tym bardziej, jeśli teraz mamy Robaka. Wiadomo każdy z nas ma jakąś tam koncepcję he :) Ale Ława na pozycji rozgrywającego? Pytam po co nam rozgrywający kiedy z obrony Wojtek Golla podaje piłkę do Bąka na 50/60 metrów? Kiedy dobrze wyprowadza ja do środka pola? Czy potrzeba nam Ławę, który cofa się do obrońców po piłkę, robi z nią 10 metrów i piłka nagle wraca do obrony? Potrzeba? Czy to jest ten nasz ofensywny futbol? Ja nie mówię, nie musi być radosny futbol, wystarczą proste środki, gdzie dajmy na to na Jagiellonie powinny wystarczyć. Kilka podań i strzał, i tak jedna próba, druga, trzecia. Nie bezsensowne kręcenie się z piłką albo próba wjazdu do bramki, w której stoi tzw. autobus.


Portowcu noś ze sobą barwy...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 04:27
Obrona bez Dąbrowskiego nie istnieje. Hernani pozostaje w dalszym ciągu paralitykiem, natomiast Koj mimo że jest sympatycznym gościem, to melodia przyszłości. Pod warunkiem że będzie bardzo mocno trenował. Nie rozumiem jak mógł być 3-metry od piłkarza Zawiszy, i nie atakował go tylko uciekał od Niego pod własne pole karne. To są błędy juniorskie, i aż dziw bierze że po tylu treningach w pierwszym zespole ten chłopak tak się zachowuje. Do tej pory nie mogę pojąć, po co był ten poligon doświadczalny w postaci trzech obrońców. Przecież PP to furtka do występów w Europie. I tłumaczenia że i tak byśmy trafili na Legię, nie przemawiają do mnie. A może Legia miałaby słabszy dzień, i coś byśmy ugrali. Który to już raz, odpadamy w pierwszej rundzie. Nie wiem czy to było ewidentne odpuszczenie PP, ale na to wygląda po zagraniu systemem 3-6-1 który Nam nie wychodzi. Szkoda tylko Radka który jest skazany na coraz częstsze wyciąganie piłki z siatki, przez nieporadnych kolegów z obrony. Lecz gdyby nie Jego postawa, piłki wpadałyby częściej do siatki. I tak wogóle nie rozumiem rezygnacji z Pietruchy w obronie. Ciężko będzie o tą pierwszą ósemke.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 08:51

  Cytat:  
Moim zdaniem Mustapha się do tego nadaje.


Dużo osób widzę nie dostrzega wciąż tego, że Ława gra sporo w defensywie - według mnie jego zadania ofensywne/defensywne kształtują się gdzieś na poziomie 50/50. Do tego całkiem nieźle uspokaja grę w środku (czasem za bardzo, cofając piłkę aż do obrony). Moustapha ma potencjał w ofensywie i to całkiem spory, ale na defensywnym pomocniku wystąpił raz i był to występ dramatyczny (w meczu z Zawiszą) - grał zupełnie inaczej niż przyzwyczaił do tego podczas pierwszych meczów. Widać u niego braki w przygotowaniu taktycznym jeśli chodzi o grę defensywną. Potrzebujemy w środku pola drugiego zawodnika, który może pomóc w defensywie bo Rogalski sam rady nie da, a Aka za wiele się nie wraca.

  Cytat:  
Wojtek Golla podaje piłkę do Bąka na 50/60 metrów?


Zauważyłem to już w którymś meczu, Golla wykonuje te crossy, które są rewelacyjne! Przerzuca się przez to środek ciężkości na drugą stronę boiska i może to skutkować szybką kontrą. Oby ćwiczyć to dalej i korzystać w przyszłych meczach bo może to być naprawdę fajne rozwiązanie w momencie kiedy nie da rady poklepać przez środek.

  Cytat:  
I tak wogóle nie rozumiem rezygnacji z Pietruchy w obronie.


Wyczuwam jakiś konflikt bo to, że nie ma go nawet w 18-stce jest nieco dziwne - tym bardziej, że Lewandowski ostatnio formy zbyt wysokiej nie prezentuje.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 09:12
Patrząc na to przez pryzmat kilku występów nagle uwierzyliśmy że Wdowczyk jest cudotwórca a piłkarzy mamy klasowych tylko trener zawsze był nieudaczny.Prawda jest taka że ta drużyna wcale nie ma wielkiego potencjału a jesli chodzi o blok defensywny to wg. mnie jest to jeden z najsłabszych o ile nie najsłabszy w tej lidze.Jesli liderem tej formacji jest zawodnik z pierwszoligowej Olimpii G. który wcześniej nie sprawdzał się na ex-klasowych boiskach(GKS B.) oraz który pomimo wielu atutów (gra w powietrzu,szybkość) robi w każdym meczu błędy w kryciu to trudno oczekiwać cudów.
Na boku mamy Frączczaka który jest w obronie dramatyczny i mimo wszystko nie powinien tam grac.Mamy Golle-pomocnika ,na silę przekwalifikowanego na obrońcę który nie ma potrzebnego doświadczenia na tej pozycji i kolejnego przebieranego obrońcę w postaci Lewandowskiego oraz pomocnika Pietruszkę który również został obrońcą z braku laku.
Wyobrażmy sobie sytuacje ze za kartki i kontuzje nie gra Dąbrowski,Rogalski i Ława środkiem wchodzą w nas jak w masło.
Wie o tym Wdowiec i dlatego gramy taka piłkę by była u nas i klepana krotko w obronie i pomocy bo do tego mamy zawodników technicznych (japonczycy,Edi,Rogal,Edi).
Zauważcie że zawsze mamy przewagę w posiadaniu piłki i to nawet w meczach wyjazdowych.
Gdy jednak opadniemy z sił lub oddamy inicjatywę bo przeciwnik jest mocny (Legia,Śląsk) zaczyna się dramat w postaci całej masy sytuacji pod naszą bramką.
Dlatego taktyka jest ustawiona na szybko strzelone bramki bo pod koniec meczu siadamy kondycyjnie (efekt zimy żle przepracowanej).Teraz ma temu pomoc Robak by po 60 min. mieć przewage bramkową i przetrwać ostanie pół godziny.Dlatego irytujący Ława jest tu niezbędny bo jak kazdy wie sam Rogal nie da rady na środku rozbijać ataków.
Na dzisiaj potrzebujemy co najmniej 2 obrońców bo wcześniej czy później nasz sposób grania zostanie rozczytany i będą problemy.Dlatego testuja jakiegoś stopera i mimo wszystko szukałbym jednak bocznego obrońcę oczywiście na naszą kieszeń.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 20 sierpnia 2013, 09:17 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 12:51
W jednej wypowiedzi dałeś:


  M.K 74 napisał:  
Panie trenerze zmieńmy taktykę



  M.K 74 napisał:  
PP to też nie poligon doświadczalny!



Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko - albo szukamy metody na ulepszenie naszej gry, nowych rozwiązań, alternatyw, albo gramy to co nam wychodzi najlepiej i mamy nadzieję że to wystarczy.

Przecież my mamy problemy aby mecze ligowe dobrze ustawić kadrowo, dowieźć wynik i kontrolować kondycję, a snujemy wizje o udanej kampanii w Pucharze Polski i ewentualnych Pucharach. Wdowczyk zagrał Hernanim i Kojem i już pojawiają się narzekania że oni się nie nadają. Nie ma co się oszukiwać - pierwsza jedenastka tylu meczy nie pociągnie, do tego za wąska kadra, za mało wartościowych zmienników. Spróbowali bez ciśnienia, nie wyszło, jest nauczka i wnioski na ligę. Jakby wyszło to by pewnie grali w PP dalej w ten sposób i też raczej coraz więcej zmienników by się tam pojawiało. Na pewno PP nie odpuścili, aczkolwiek nie przykładali do tego aż tak wielkiej wagi bo utrzymanie to priorytet.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 15:39

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Moim zdaniem Mustapha się do tego nadaje.


Dużo osób widzę nie dostrzega wciąż tego, że Ława gra sporo w defensywie - według mnie jego zadania ofensywne/defensywne kształtują się gdzieś na poziomie 50/50. Do tego całkiem nieźle uspokaja grę w środku (czasem za bardzo, cofając piłkę aż do obrony). Moustapha ma potencjał w ofensywie i to całkiem spory, ale na defensywnym pomocniku wystąpił raz i był to występ dramatyczny (w meczu z Zawiszą) - grał zupełnie inaczej niż przyzwyczaił do tego podczas pierwszych meczów. Widać u niego braki w przygotowaniu taktycznym jeśli chodzi o grę defensywną. Potrzebujemy w środku pola drugiego zawodnika, który może pomóc w defensywie bo Rogalski sam rady nie da, a Aka za wiele się nie wraca.


  Cytat:  
I tak wogóle nie rozumiem rezygnacji z Pietruchy w obronie.


Wyczuwam jakiś konflikt bo to, że nie ma go nawet w 18-stce jest nieco dziwne - tym bardziej, że Lewandowski ostatnio formy zbyt wysokiej nie prezentuje.



Dokładnie, wszyscy jebią po Ławie (i słusznie), że jest bezproduktywny w tym sezonie w grze ofensywnej i często notuje straty ale on zapierdala za przeciwnikiem, notuje odbiory i walczy w defensywie. Kiedy zmienia go Mustafa różnicę widać od razu w poczynaniach defensywnych.

A co do Pietruchy to nie wiem też czy nie zanotował delikatnego spadku formy bo przynajmniej w tych meczach, w których wchodził nie prezentował się najlepiej a w meczu ze Śląskiem to przyczynił się znacznie do uratowania przez WKS punktu. Co nie zmienia faktu, że do 18 powinien się łapać bo rzeczywiście trudno być gorszym od Lewandowskiego w ostatnim spotkaniu z Zawiszą na przykład.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 22:06

  ManeS napisał:  
Kiedy zmienia go Mustafa różnicę widać od razu w poczynaniach defensywnych.



Różnicę widać również od razu w poczynaniach ofensywnych.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/08/2013 22:58
tego nie przeczę bo ofensywnie jest o niebo lepszy ale w defensywie objeżdżany był notorycznie wchodząc w ekstraklasie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005