Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 22:46
Na tego Lewandowskiego patrzeć już nie idzie, w czym on jest niby lepszy od Pietruszki że zajął jego miejsce. W tym meczu jedyne co robił to podawał piłkę do tyłu, NIC zupełnie nic nie wniósł do gry. A to co zrobił w końcówce meczu to już zupełna masakra... nie wiem, nie rozumiem jak można z pół metra mając przed sobą pustą bramkę ją przelobować ???


Breados
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4472 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 22:49

  Święty napisał:  
Ja co do meczu nie rozumiem jednego. Jak to możliwe, że przez pierwsze 30 minut Zawisza NIE ISTNIAŁ, a później było co było?



Rogal?

Zetka i tak nabrała wiatru w żagle dopiero od strzału życia Goulona, na moje to oni wciąż są kandydatem do walki o utrzymanie. Smutniejsze jest to, że z taką grą jak w drugiej połowie, my też zaczynamy na takich wyglądać...


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 22:50
No niestety. Na spokojnie mecz byłby wygrany i nawet bez Rogalskiego. Ława lepiej niż z Legią, poprawnie. Mustapha poprawnie, obrona bez większych błędów. Razi jak zwykle skuteczność no i brak tego napastnika. Niestety ale dziś przydałby się taki Sotirović. Oczywiście nie każdy musi się z tym zgodzić ale brakowało opanowania i zastawienia w polu karnym. Setka Chałasa w I połowie mówi o nim wszystko. Obrońca leży, bramkarz na piździe leci a ten zamiast zastopować w lewo i passem do pustej bramki to strzela w bramkarza. Ktoś pomoże w odszyfrowaniu jego poziomu? Bo w niego wierzyłem ale chyba jednak czas minął. Jak nie ze słabym Zawiszą to z kim miałby się przełamać? Ogólnie mecz nie był zły. Brakowało tylko tego błysku. Po bramce trochę niewidoczni Murayama, Aka, Bąk. Jedyne usprawiedliwienie to niestety ciężkie powietrze. Nawet teraz się oddychać nie da. Myślę że cenny punkt ale spokojnie mogły być 3. Tyle


Portowcu noś ze sobą barwy...
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 22:51
Na + oczywiscie Radek i troche zaskakujaco Golla. Gdyby weszlo na 2:0 to Zawisza juz by sie nie podniosl. A tak w przerwie dostali opierdol od Ryska i zadzialalo...


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 22:57
Remis, który jednak trzeba przyjąć z zadowoleniem. Zwłaszcza po drugiej połowie. Co prawda w końcówce mieliśmy dwie setki, ale wcześniej mogło być już pozamiatane w drugą stronę i tylko Janukiewicz nas przed tym wybronił.

Co mi się najbardziej rzuciło w oczy, to dwie rzeczy związane z Mustafą. Jego występ dał moim zdaniem parę odpowiedzi na to, jakim jest piłkarzem.

Po pierwsze: On NIE MOŻE grać na pozycji defensywnego pomocnika. Nosi go do przodu niesamowicie. A co najgorsze, nie widać w tym żadnej odpowiedzialności. Idzie i nie patrzy, czy go ktoś asekuruje, czy nie. Dzisiaj zagrał dużo słabiej, miał kilka głupich strat. A po każdej z nich szły bardzo groźne kontry. Widać było dzisiaj u niego totalne ZERO taktycznej odpowiedzialności.

Po drugie: W składzie jednak musi grać Ława lub Rogalski. Przynajmniej jeden z nich. Dziś gdy w środku grał Mustafa z Edim, to dziura w środku była OLBRZYMIA. Przy każdej kontrze piłkarze Zawiszy mieli mnóstwo miejsca na środku i lecieli prosto na środkowych obrońców. Mustafa bezsensownie gnał do przodu, a Edi - co bardziej zrozumiałe - też. Bo on nie jest defensywnym pomocnikiem. Pierwsze parę minut jeszcze tam wytrzymał, ale później poniosło wilka do lasu.

Tym większe brawa dla środkowych obrońców, zwłaszcza dla Golli, który zagrał chyba bezbłędnie dzisiaj. A pracy miał jednak sporo.


Na plus: Janukiewicz, Golla, Akahoshi
+- : Frączczak, Murayama, Dąbrowski, Ława
Na minus: Lewandowski, Rogalski, Bąk, Mustafa
Na wielki minus: Chałas


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 22:58
Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Seta Tomka w I połowie zjebała nam wynik. Zro0bił wszystko ok przedarł się przez obrońce ale trafił w nogę bramkarza. Kawa czy tam kawka narzekasz na Frączczaka, dziś był prawie najlepszy u Nas. Jeszcze inny mistrz tego forum wysyła Mustafe już do Afryki, no kurwa po 1 meczu ?! Z Legią świetnie dziś słabiej i już wypierdalać ? Lewandowski jak na razie solidnie, Golla mistrz.

Aaa i czy tylko ja tak mam, że jak Dąbrowski wyprowadza piłkę to mi serce mocniej i szybciej zaczyna bić ? :D


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 23:09
Ten mecz mogliśmy wygrać ,przegrać i zremisować.Remis jest,punkt też a takich zespołow jak Zawisza w tej lidze jest ok.12 sztuk.
8-Janukiewicz-moze będzie powołanie,dwie interwencje klasa.
4-Lewandowski-generalnie słabo ofensywnie nic nie dal temu zespołowi
9-Dabrowski-man of the match-dla mnie bezbłędny,tyle wygranych główek,przebitek,przerwanych akcji ze ręce do oklasków,wychowanek Zawiszy zagrał najlepszy mecz od pół roku.
6-Golla-całkiem przyzwoicie,nie wiele jednak brakowało by zrobił niepotrzebnego karnego i to dwa razy!!
7-Frączczak-dla mnie miłe zaskoczenie bo generalnie nie jestem fanem jego sposobu grania,w tyłach dość solidnie ale z ofensywnie napędzał skrzydło.
3-Ława-niestety facet się stara i jest widoczny ale...w pierwszej połowie kilka groźnych strat.Na początku drugiej co podanie to strata!!! aż do tej która skończyła się bramką (potem jeszcze Mustafa dostał piłkę będąc z 3 przeciwnikami na plerach i poszła finalna akcja). Dla mnie niestety do zmiany już w przerwie.
Rogal-za krótko grał
Mustafa-4-podobnie jak Ława z ta różnicą że ofensywnie dużo lepiej.Bronic jednak nie potrafi.Mimo wszystko będą z niego ludzie.
Murayama-5-przecietny mecz.rykoszet nie jego winą
Akahoshi-5-dla mnie nie specjalny występ.Kilka akcji zepsuł niecelnym ostatnim podaniem.Mimo wszystko bramka i przytomność umysłu na plus.
Bąk-4-słabo
Edi-7-podania celne-to wiemy,ale ta walka w obronie i wyprzedzenie Masłowskiego?!!! byłem w szoku
Chałas-3-Donaldowi nie idzie,ma głupie zagrywki ale...na tle Chalasa wygląda jak napastnik.Do końca okna transferowego miesiąc-to najbardziej optymistyczny watek dotyczący tej pozycji.

Ogólnie umiarkowany optymizm.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 23:14

  EPSON napisał:  

6-Golla-całkiem przyzwoicie,nie wiele jednak brakowało by zrobił niepotrzebnego karnego i to dwa razy!!



I za to dajesz mu 6? Były te karne? Nie, więc w ogóle o co chodzi? To chyba dobrze, że mamy stopera, który gra ostro, ale nie fauluje i górą wychodzi z trudnych pojedynków w polu karnym.
Golla zajebiście dzisiaj. Miał przynajmniej trzy przechuj kozackie interwencje i gdyby nie one to Zawisza miałby doskonałe sytuacje do zodbycia bramki. Moim zdaniem jeden z najlepszych jego meczów w Pogoni.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 23:18

  hejpogongol napisał:  

  EPSON napisał:  

6-Golla-całkiem przyzwoicie,nie wiele jednak brakowało by zrobił niepotrzebnego karnego i to dwa razy!!



I za to dajesz mu 6? Były te karne? Nie, więc w ogóle o co chodzi? To chyba dobrze, że mamy stopera, który gra ostro, ale nie fauluje i górą wychodzi z trudnych pojedynków w polu karnym.
Golla zajebiście dzisiaj. Miał przynajmniej trzy przechuj kozackie interwencje i gdyby nie one to Zawisza miałby doskonałe sytuacje do zodbycia bramki. Moim zdaniem jeden z najlepszych jego meczów w Pogoni.



Gdyby nie sędziował Musiał to jeden był na pewniaka.Taki Borski albo Malek podyktowali by oba.Występ bardzo dobry ale gdyby była jedenastka to wysiłek poszedłby na marne co nie zmienia faktu że 6-tka to dobra ocena.
p.s.
Oglądnąłem jeszcze raz.W drugiej syt. ewidentna 11-tka a sytuacja praktycznie nie groźna (piłka Maslowskiemu uciekla za daleko).


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 23:47
Mecz jest przez większość mylnie odbierany. Oceniacie stratę punktów przez pryzmat pierwszych 30 minut kiedy Zawisza grał bardzo cofnięty, nie stosował ŻADNEGO pressingu i grali bez ŻADNEJ agresji. Przez to mieliśmy mnóstwo miejsca, swobody - głównie w środku pola. Po stracie bramki Tarasiewicz nakazł grać wyżej i już wszystko się zmieniło. Więcej strat, więcej długiej piłki. Zawisza po 2-3 akcjach nabrał wiatru w żagle, a bramka na początku połówki dodała im jeszcze więcej wiary.
Mimo to, my też mieliśmy swoje sytuacje, które powinny zakończyć się bramkami. Jest trochę niedosyt po tym meczu i można się zastanawiać czy jakbyśmy bramkę strzelili w późniejszej fazie meczu czy wtedy Zawisza zdołałby się otrząsnąć.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/08/2013 23:58
Rogal i może zaczął słabo tą rundę ale jest tej drużynie raczej niezbędny. Po zejściu Maksa środek pola praktycznie nie istniał zresztą nie ma co się dziwić bo Moustapha dopiero uczy się grać na pozycji defensywnego pomocnika , bo nigdy chyba na takiej nie występował w swojej karierze.

Zwrócił ktoś uwagę na multum niecelnych podań przy wyprowadzaniu piłki do przodu Dąbrowskiego? Czy tylko mi się to rzuciło tak mocno w oczy?

Z napastnikami to chyba od lat nie było aż takiej biedy jaką mamy w tej rundzie. Jeden lepszy od drugiego w swojej nieudolności i indolencji strzeleckiej. A po wypożyczeniu Zwolińskiego to teraz chyba Stasiu Mazuro będzie grał w ataku do spółki ze Smolnym.

Szkoda tego remisu bo w pierwszej połowie to dawno nie widziałem tak słabego przeciwnika który zostawiał hektary miejsca na swobodne konstruowanie akcji ale nasze asy jakoś nie potrafiły tego wykorzystać. Po zejściu Rogalskiego to gra już w ogóle wyglądała do dupy i ten słaby Zawisza z pierwszej połowy mógł spokojnie w drugiej połowie strzelić ze dwie bramki , gdyby nie dobre interwencje Radka.


PS 1948
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 08:39
Rzeczywiście mecz z takich, które można było wygrac i przegrać. Jest remis, nie jest źle. Ocena gry poszczególnych piłkarzy jest w miare oczywista. Ciagle mam obawy o Gollę na stoperze. Mimo, że gra ostatnio w miarę w odbiorze, to jednak za długo czeka z dojściem do atakujących i dla mnie to jest taka tykająca bomba. Na dzień dzisiejszy wolałbym na tej pozycji kogoś pewniejszego, ale może się wyrobi jeszcze. Mustapha to ewidentnie ofensywny pomocnik i zadań obronnych nie ma mu co przydzielać, bo tylko nieszczęścia narobi a przy ataku może być z niego pożytek.
Co by nie było patrząc na kalendarz to po trzech pierwszych meczach w tym jeden u siebie ale z Legią mamy 4 punkty. Moim zdaniem to dobry wynik.


21:37
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 09:43
Panowie niektorych w z was to sie po prostu nie da czytac, przeciez to byl niezly mecz Pogoni, w ktorym powinnismy wygrac...
Bardzo dobrze grali japonczycy (trzeci raz juz !), no i Radek, ktory pare akcji wyratowal.
Pogon byla lepsza moim zdanem.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 09:57
Na plus:
- Janukiewicz - najlepszy jego mecz od dawna, chociaż parę klopsów się zdarzyło - parokrotnie przy dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry przyspawany do linii bramkowej chociaż piłka zdecydowanie do wyłapania w okolicach 5-tki, ale ogólnie występ bardzo na plus - parę interwencji, które uratowały nam remis;
- Dąbrowski - klasa, również jeden z jego najlepszych występów od dawna. Wygrywane WSZYSTKIE pojedynki główkowe w defensywie, dziwi mnie więc to, że przy stałych fragmentach gry tak rzadko na niego gramy np. z rzutów rożnych bijąc piłki na krótki słupek albo bawiąc się w jakieś krótkie rozgrywania. Oprócz główek bardzo pewny, dużo przerwanych akcji i udanych interwencji. Na minus wyjścia ofensywne - jeździec bez głowy, tracił piłkę i powstawała duża luka w obronie;
- Bąk - brakowało nam takiego szybkiego i przebojowego skrzydłowego, bardzo mi się podoba od początku sezonu. W rękach Wdowczyka tylko wpojenie mu jakiejś sensownej taktyki i schematów, żeby nie biegał bez ładu i składu. Na minus oczywiście spierdzielona setka w ostatnich sekundach spotkania;
- Murayama, Akahoshi - szczególnie pierwsza połowa na duży plus, dobrze technicznie, dużo pomyślunku w grze - fajnie, że się zaczęli rozumieć i coś grać, wychodzi naturalne zastępstwo za emerytowanego Ediego;
- Frączczak - tak objeżdżany tutaj przez niektórych na forum zagrał wczoraj całkiem przyzwoicie, bardzo dobrze wyprowadzał piłkę z linii defensywnej - w momencie kiedy wszyscy bali się podać na kilkanaście metrów albo przejść jednego zawodnika Adam często brał ciężar gry na siebie i przechodził dość płynnie do ofensywy. Na minus gra obronna w pierwszych 15-20 minutach meczu i ślamazarne wracanie po stracie piłki;
- Golla - parę bardzo ładnych interwencji, coś zaczyna iskrzyć między Wojtkiem a pozycją stopera. Minus - udział przy bramce dla Zawiszy;

Minus:
- Lewandowski - chciałbym go pochwalić bo wczoraj zanotował parę niezłych interwencji no ale po prostu nie mogę dużo więcej gaf, ślamazarnych wejść w obronie (dużo razy niepotrzebnie odpuszczał i dawał masę miejsca atakującym) - często mam wrażenie, że Lewandowski po prostu nie wie jak ustawić się względem akcji i później wynika z tego błędna decyzja i groźna sytuacja dla rywala. Dramatycznie skiełbaszona piłka meczowa gdzie miał piłkę do pustaka;
- Moustapha - nie wiem czy to kwestia tego, że wszedł na pozycję Rogalskiego i dostał inne zadania czy może czegoś innego, ale wczoraj nie przypominał zawodnika z ostatnich spotkań - przewracający się o własne nogi, ślamazarny, źle się ustawiał - zdecydowanie słabiutka zmiana, chociaż Rogalski wczoraj również cudów nie grał;
- Rogalski - niestety, od początku sezonu pod kreską - nie przypomina zawodnika z zeszłego sezonu (rundy);
- Ława - nie rozumiem zachwytów komentatorów w przerwie nad jego grą. Masa strat, wolny i ociężały - według mnie nie zagrał wcale wiele lepiej niż w spotkaniu z Legią;
- Chałas - niby dym robi, czasem wygra jakiś pojedynek z przodu ale co to za NAPASTNIK, który nie potrafi wykorzystać żadnej z dobrych sytuacji bramkowych? Sytuacja z pierwszej połowy to kunszt nieudacznictwa i bezradności, słabo i niestety nie widać żadnych perspektyw, aby coś w jego grze miało wreszcie zaskoczyć;

Trochę martwi to, że nie potrafimy zagrać dwóch równych połów. Pierwsza - bardzo dobra, Zawisza nie istniał i byłem przekonany, że wywieziemy 3 punkty z dość trudnego terenu beniaminka. Niestety druga połowa to zupełnie inny obraz gry, chociaż Zawisza wcale nie grał jakoś zdecydowanie lepiej to my zaczęliśmy grać strasznie ślamazarnie, bojaźliwie, niedokładnie - nasuwa się pytanie czego to efekt - czy czegoś co nagadał im Wdowczyk w przerwie (obrona wyniku?) czy czegoś innego. Szkoda tracić punkty w takim meczu bo Zawisza był spokojnie do ogrania - według mnie to obecnie jedna z najgorszych drużyn ligi i przez jakiś czas będzie dostarczycielem punktów dla wszystkich.

Mecz mógł być spokojnie wygrany gdyby nie (ZNOWU!) nasza indolencja w przodzie. Po raz kolejny 3 znakomite, 100-procentowe sytuacje zaprzepaszczone (Chałas, Lewandowski, Bąk). Nie można tak się zachowywać bo jak przyjdzie grać z lepszym przeciwnikiem (Śląsk, Lech, Piast) to takich sytuacji możemy wcale nie mieć 3 w meczu tylko jedną, a jej niewykorzystanie będzie się wiązać ze stratą punktów.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 10:22

  Bzyku napisał:  

Po pierwsze: On NIE MOŻE grać na pozycji defensywnego pomocnika. Nosi go do przodu niesamowicie. A co najgorsze, nie widać w tym żadnej odpowiedzialności. Idzie i nie patrzy, czy go ktoś asekuruje, czy nie. Dzisiaj zagrał dużo słabiej, miał kilka głupich strat. A po każdej z nich szły bardzo groźne kontry. Widać było dzisiaj u niego totalne ZERO taktycznej odpowiedzialności.


Tez mi sie to rzucilo w oczy, bardzo wolno wraca. Umie przeszkadzac, ale to za malo. Jedyne gdzie moglby grac bez szkody dla tylow to atak.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 11:05

  Petar napisał:  
Na tego Lewandowskiego patrzeć już nie idzie, w czym on jest niby lepszy od Pietruszki że zajął jego miejsce. W tym meczu jedyne co robił to podawał piłkę do tyłu, NIC zupełnie nic nie wniósł do gry. A to co zrobił w końcówce meczu to już zupełna masakra... nie wiem, nie rozumiem jak można z pół metra mając przed sobą pustą bramkę ją przelobować ???



W poprzednich dwoch meczach akurat zagral jak profesor, na pewno wzniosl sie ponad poziom Pietruchy.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 11:18
Haha, kpisz? Cały czas mówisz o Lewandowskim? Tym samym, który w meczu z Legią maczał palce przy praktycznie wszystkich 3 bramkach i był objeżdżany praktycznie przez każdego? Tym samym, który w pierwszym meczu z Zagłębiem niesamowicie kopał się w czoło?

Poza niekiedy niezłymi wyjściami do przodu Lewandowski jest cienki jak barszcz, Pietruszka dużo pewniejszy nie jest ale z dwojga złego stawiałbym na niego.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 11:19
Nie czesto sie zdarza zeby Portowcy z 2 wyjazdow przywiezli 4 punkty :D Z przebiegu meczu bylismy nieco lepsi, ale wynik jest jaki jest i niestety nie zdobylismy 3 punktow, bo nie mamy napastnika :(


1948
ddd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3897 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 11:20

  Przema napisał:  

  Petar napisał:  
Na tego Lewandowskiego patrzeć już nie idzie, w czym on jest niby lepszy od Pietruszki że zajął jego miejsce. W tym meczu jedyne co robił to podawał piłkę do tyłu, NIC zupełnie nic nie wniósł do gry. A to co zrobił w końcówce meczu to już zupełna masakra... nie wiem, nie rozumiem jak można z pół metra mając przed sobą pustą bramkę ją przelobować ???



W poprzednich dwoch meczach akurat zagral jak profesor, na pewno wzniosl sie ponad poziom Pietruchy.



też uważam, że do Lewandowskiego nie ma się co aż tak czepiać. W Lubinie był bezbłędny, gracz meczu razem z Akahoshim. Z Legią też nie było źle, a patrzy się mimo wszystko przez pryzmat przegranej. Wczoraj kilka razy fajnie wypuszczał Murayamę po skrzydle, pomagał mu tam wysoko na lewej flance.

Znowu zabrakło skuteczności.. Na Legii 3 setki, wczoraj również.

Dla mnie mimo wszystko strata 2 punktów. Jeśli Zawisza wychodzi agresywniej w drugiej połowie, na co na bank Wdowiec ich uczulał, to należy się do tego dostosować i odpłacać tym samym.


POGOŃ !!
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/08/2013 14:37
to tak jakbysmy juz mieli napadziora tj. Moustaphe


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005