Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 08:06
Żal oglądać jak się staczamy z tygodnia na tydzień.Zawisza zapewne zakończy z nami serię 7 oorażek z rzędu.
To jak (nie)jesteśmy fizycznie przygotowani to kryminał w lidze gdzie bieganiem wygrywa się mecze.Wdowczyk nie odrobił lekcji po wiośnie.Za szybko uwierzył w swoją nieomylność.
Ktoś tu pytał o Lisowskiego-znów posypała mu się noga nadaje się pod nóż i 6 miesięcy przerwy.Nie chce operacji i chce ponoć grać na własne ryzyko.Bruno też kwalifikuje się na zabueg.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 13 września 2014, 09:14 [1 raz(y)]


Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 08:43

  Maxymalny napisał:  
Nie mogę już czytać tych pierdół o "złym przygotowaniu do sezonu przez trenera". Przecież to jest slogan wymyślony x-lat temu przez kopaczy naszej ekstraklasy. Funkcjonuje tylko w Polskiej piłce i nigdzie indziej na świecie. Łykają ten kit już tylko naiwni. Ktoś kto uważa się za zawodowego piłkarza i pobiera gruby hajs za grę, sam wie jak ma się prowadzić żeby być dobrze przygotowanym.



Po oslabieniu druzyny , w czasie okresu przygotowawczego nie wypracowano absolutnie zadnego alternatywnego systemu gry.
Nie ma wypracowano absolutnie zadnych wersji wykonywania stalych fragmentow gry - oprocz walenia pilki na dlugi slupek w tlum zawodnikow. Po osłabieniu srodka nie przesunieto ciezaru gry na boki lub nie wypracowano modelu gry 2ma napastnikami ( nie mowie tu o Robaku Zwolinskim tylko o Fraczczaku i Zwolinskim bo taki uklad byl testowany na poczatku- Robak pojawil sie jako bonus). Ciagle rotacje w obronie i w pomocy doprowadzily do katastrofy w obu formacjach.
Dlaczego?
Kto jest temu winny? Zawodnicy czy trener?

Byl czas i byli zawodnicy. Zawodnicy ktorzy w zeszlym sezonie grali moze nie rewelacyjnie ale dobrze. Zabraklo czego? Konsekwencji?Planu? Umiejetnosci?

Troche jadu mi sie wylalo ale chodzi mi tylko o to ze jest jeszcze szansa - tylko trzeba zrobic plan i sie pozniej go trzymac. Cwiczyc, Cwiczyc Cwiczyc kilka wariantow i probowac robic wyniki.


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 09:57
Z tego co Wdowiec mowil przed meczem to oni zaczynaja od nowa tzn, ostatnia przerwe meczyli taktyke, ustawienie na boisku i zachowania poszczegolnych zawodnikow. Jak dla mnie to wyglada tak ze , jakis czas temu przyszedl Wdowiec i dostal grupe lekko kiepskich kopaczy, ktorzy staczali sie do 1 ligi, na szybko jakos ich poukladal i ledwo uratowal 'ekstraklase'. Zeby to dzialalo mial pomysl z Aka jako najwazniejszym zawodnikiem, Robakiem egzekutorem i w szybko poruszajacymi sie bocznymi obroncami robiacymi przewage. Zadzialalo to lepiej niz wielu sie spodziewalo, zeszla runda zasadnicza byla rewelacyjna, ale wszystko do czasu. raz ze wszyscy w Polsce poznali ten schemat i Pogon stala sie bardzo przewidywalna, dwa kilku zawodnikow zlapalo super jak na nich forme, ktorej nie przeskocza a raczej sie stocza do poziomu nizej. No i to niestety tak wyglada. Aka odszedl( nawet jakby zostal to mam watpliwosci czy by trzymal forme z poprzedniej jesieni), transfery ogolnie nie wypalily i najbardziej jaskrawym tu przykladem jest Malecki, mial zasuwac po skrzydle az milo, ale niestety nie wychodzi mu nic. Ostatnie okienko to dramat. Bruno ktory zagral jeden mecz( chyba nawet nie caly) Lisowski ktory polamal sie zanim zaczal grac, no i jest Matras..hm.. poziomu to on moim zdaniem nie podnosi... do tego spadek formy , ktory az tak bardzo mnie nie zaskakuje, u sporej czesci graczy. Jak wielu z nas przecieralo oczy ze zdumienia gdy grali dobrze, czy to Fraczczak, czy Golla nawet Murayama, nie mowiac o takim Baku co zyciowy mecz zagral z Korona w Szczecinie. Wyglada na to ze sie troche to wszystko posypalo. Co robi trener, a no zaczyna od nowa czyli klepie im w glowy gdzie maja byc na boisku itp. musial troche pozmieniac ustawienie i chlopaki sie dosc mocno motaja. Niestety sezon trwa i wyniki nie pomagaja w budowaniu czego kolwiek . Byc moze Wdowiec popelnil jakies bledy , nie wiem nie jestesm trenerem, nie znam sie na tym. Napewno nie tak ewidentne jak Skowronek. Tak czy inaczej mowi o tym ze musi wyprostowac ta sytuacje i robi to z tym co ma w skladzie. pieknej pilki nie bedzie ale on ma za cel osemke i o to walczy. Wczoraj punkt, po slabej grze, ale to punkt. Popracuja kilka tygodni i zaczna punktowac . Byc moze wygraja z Lechia i Zawisza i beda znacznie wyzej i co dalej bedziecie plakac? Nie ma co plakac, bo i tak nic to nie zmieni. Zarzad postawil na stabilizacje finansow, wiec zadnych spektakularnych osiagniec bym nie wrozyl. Pewnie ze jak czytacie ze Gornik bez kasy gra dobrze czy Wisla z problemami gra w samej czolowce to kazdy mysli czemu nie u nas? Nie znam odpowiedzi, w zeszlym roku to Pogon grala fajna pilke. teraz nie idzie i wydaje mi sie ze tu wychodzi oszczedna polityka klubu. Mam nadzieje jednak ze trener pouklada to wszystko i ta pierwsza osemke jednak zaliczymy. Kazdemu forumowemu placzkowi polecam isc na spacer i znalezc co najmniej piec pozytywnych rzeczy dookola (jak nie dacie rady , jest problem) co by ich zycie nie zamienilo sie w depresje po slabym remisie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 10:29

  Cytat:  
Z tego co Wdowiec mowil przed meczem to oni zaczynaja od nowa tzn, ostatnia przerwe meczyli taktyke, ustawienie na boisku i zachowania poszczegolnych zawodnikow.

Robią to dopiero w 8 kolejce sezonu?
Czym w takim razie zajmowali się w sezonie przygotowawczym? Co ćwiczyli w sparingach? Wdowczyk uznał, że wszystko co wtedy wymyślił jest nic nie warte i teraz odkrywa Amerykę na nowo?
Sorry, ale takie myślenie się nie trzyma kupy.

Tutaj widać złe przygotowanie motoryczne/kondycyjne. Nie walczymy, nie biegamy ambitnie - jedyny, który zostawia płuca na boisku to Murawski i czasem wchodzący młodzi na zmiany.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 10:43

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Z tego co Wdowiec mowil przed meczem to oni zaczynaja od nowa tzn, ostatnia przerwe meczyli taktyke, ustawienie na boisku i zachowania poszczegolnych zawodnikow.

Robią to dopiero w 8 kolejce sezonu?
Czym w takim razie zajmowali się w sezonie przygotowawczym? Co ćwiczyli w sparingach? Wdowczyk uznał, że wszystko co wtedy wymyślił jest nic nie warte i teraz odkrywa Amerykę na nowo?
Sorry, ale takie myślenie się nie trzyma kupy.

Tutaj widać złe przygotowanie motoryczne/kondycyjne. Nie walczymy, nie biegamy ambitnie - jedyny, który zostawia płuca na boisku to Murawski i czasem wchodzący młodzi na zmiany.



No ja Ci nie odpowiem na dreczace Cie pytania. Mysle ze w Twoim przypadku byloby dobrze zebys podszedl po treningu do Wdowczyka i z nim porozmawial. Widze ze opisujesz kazdego zawodnika po kazdym meczu to pewnie dobrze sie znasz. Mielibyscie ciekawa rozmowe. Pozniej jak mialbys chec to moglbys cos skrobnac na forum.Wszyscy bylibysmy Ci wdzieczni.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 10:51

  eF^ napisał:  


Tutaj widać złe przygotowanie motoryczne/kondycyjne. Nie walczymy, nie biegamy ambitnie - jedyny, który zostawia płuca na boisku to Murawski i czasem wchodzący młodzi na zmiany.



Mit i najprostsza wymówka z możliwych. To nie złe przygotowanie, a po prostu brak umiejętności i pomysłu na grę. Nie widziałem żebyśmy odstawali od Ruchu fizycznie, nie widziałem żeby im się nie chciało (chciało i to bardzo). Tak samo w poprzednich meczach. Lech nas w drugiej połowie zdominował piłkarsko, dzięki woli walki i trochę szczęścia dowieźli remis. Z Łęczną posypały się boki obrony w parę minut i pozamiatane. Wisła nas przerasta technicznie i indywidualnie - tu nie było czego zbierać.

Mi głównie brakowało takiej iskry i radości z gry. Wszystko wyglądało jakby ciążyła na nich jakaś mega presja, grali na spięciu, na siłę i bez myślenia. Mało cierpliwości, mało spokoju, wszystko na już i teraz. Dodać do tego kompletny brak siły w ofensywie i niestety praktycznie nic nie wykreowaliśmy (poza 2-3 sytuacjami w pierwszej połowie). Robak wczoraj przypominał Djousse, same straty, przewracał się, potykał - bardzo słaby mecz. Murayama i Małecki standardowo. Wystawianie Murayamy w pierwszym składzie to jakieś totalne nieporozumienie. W tym sezonie wyszedł od początku w 6 meczach i 5 razy był zmieniany (najczęściej jako pierwszy!) Co więcej na ostatnich 10 meczów poprzedniego sezonu jak Taku wychodził od pierwszej minuty 9 razy był zmieniany (najczęściej jako pierwszy!). Po co więc w dalszym ciągu Wdowiec stawia na niego? To jak przygotowanie przed meczem karteczki do zmiany bo taka na 90% nastąpi.

A ocena Murawskiego, że "zapieprza" bierze się z tego, że on po prostu dobrze gra w piłkę. A jak ktoś gra źle to najłatwiej tłumaczyć to złym przygotowaniem.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 11:18

  Niepokonany napisał:  
"Bez przesady. Jednym tchem wymienię stu gorszych. Z Marcinem "Jankesem" Jankowskim na czele, chociaż obawiam się, że wielu może go nie pamiętać lub nawet nie znać... ekstraklasy wtedy niestety nie było."

Jak Jankowski był słaby to co powiesz o Łapczyńskim?:D



Posmyk z Jankesem w ataku, na bramce Binkowski albo Łapczynski i taki Ruch niemiałby czego szukać w Szczecinie ;] Tęsknicie?


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 11:49
Ja natomiast nie dramatyzowałbym ze słabym przygotowaniem kondycyjnym, wydaje mi się że ten aspekt nie jest najgorszy w naszym przypadku. Problemem jest brak ofensywnego rozgrywającego który grałby za plecami Robaka. Aka nieraz wszystkich irytował jednak mimo całego przechodzonego meczu potrafił zaliczyć asystę dzięki czemu zdobywaliśmy punkty. Dzisiaj na tą pozycję nie mamy nikogo , zarząd fatalnie zaniedbał tą sprawę zatrudniając dwóch anonimowych graczy z zagranicy, z czego jeden po sparingu z amatorami z Schwedt leczy kontuzję a drugi fizycznie kompletnie odstaje od reszty. Ubolewam na tym że Wdowczyk kompletnie nie ma pomysłu na inne rozwiązania taktyczne.

W skali całej tej śmiesznej ligi kadrowo od reszty odstają jedynie Legia , Lech i Lechia choć ta została źle przygotowana do sezonu ale na 100% zaliczy progres. Reszta to przeciętniacy i słabiaki do których niestety zaliczamy się też my. Natomiast Wisła zagra jeszcze miesiąc fajnej piłki i zacznie się sypać z powodu wąskiej kadry.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 11:55
moim zdaniem Wdowczyk już nie ogarnia tej drużyny.zero pomysłu na grę,każda piłka na Robaka i może coś będzie,a nie ma i nie będzie,bo już wszyscy wiedzą jak my gramy.niestety klub nie ma pieniędzy i dlatego nie było transferów.z tą ekipą można spokojnie wejść do górnej ósemki,ale trzeba zmienić styl gry.najbardziej mnie wkur.... to,że Wdowczyk był dobrym obrońcą,a jego drużyna gra tragicznie w obronie i robi mega krzywdę Matrasowi,bo chłopak gra tragicznie,a w każdym meczu gra słabo i wiecznie robi te same błędy,a trener nie potrafi tego wyeliminować.to samo z Murayamą,który gra na podobnym poziomie,a ciągle gra.szanse powinien dostać też Kudła,bo Janukiewicz robi co raz więcej błędów,a jego wykopy są zawsze stratą piłki.to już lepiej niech podaje obrońcom,ale tego panowie trenerzy nie widzą tylko kibice czepiają się.
Smolny na spokojnie powinien zacząć szukać nowego trenera,bo nie wierzę,że zacznąć grać tak jak na początku za Wdowczyka.moim faworytem jest powrót Płatka i to on musi decydować o transferach,ale czy to jest w ogóle możliwe ...


RadekDivecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3505 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:07

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Żal oglądać jak się staczamy z tygodnia na tydzień.Zawisza zapewne zakończy z nami serię 7 oorażek z rzędu.
To jak (nie)jesteśmy fizycznie przygotowani to kryminał w lidze gdzie bieganiem wygrywa się mecze.Wdowczyk nie odrobił lekcji po wiośnie.Za szybko uwierzył w swoją nieomylność.
Ktoś tu pytał o Lisowskiego-znów posypała mu się noga nadaje się pod nóż i 6 miesięcy przerwy.Nie chce operacji i chce ponoć grać na własne ryzyko.Bruno też kwalifikuje się na zabueg.



Skąd info o tak długiej pauzie?


szmugler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4190 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:21
A prawda jest taka, że stąd padaka, bo odszedł Aka, została sraka....
Może i nie grał najlepiej w ostatnich kolejkach ubiegłego sezonu ale był jednym z niewielu, którzy używali na boisku głowy a konkretnie oczu. Teraz robi to tylko Murawski a ten z kolei solo meczu nie wygra. Prawie ten sam skład a jednak różnica. Szkoda. Momentami wygląda to jakby grali "na trenera"...


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:24
Weźcie się wszyscy ogarnijcie.
Jeden z drugim już zwalnia Wdowczyka, na szczęście to nie wy decydujecie!
Już zapomnieli ile dla nas zrobił? To fachowiec jeszcze w tym sezonie to udowodni!

Najwiekszym problemem jest to że nie ma ofensywnego pomocnika który by rozegrał piłkę. Na tą pozycję ciągle na siłę jest przymierzany Murawski, a to przecież gracz środka ale bardziej defensywny! Tak jak ktos pisał wszyscy już nas rozpracowali i gra się nam ciężej! Druga kwestia to to że piłkarze chcą ale nie umieją! Wkarada się taka bezradność.

Według mnie coś niedobrego dzieje sie w szatni, tam są chyba jakieś zgrzyty.

Wszyscy już wiedzą że gramy na Robaka! Może pora wrócicć do systemu z jednym napastnikiem bo u nas jak gramy dwójką to chłopaki się dublują, wczoraj ewidentnie było widoczne jak Frączczak z Robakiem skakali do górnej piłki stojąc nimal obok siebie w polu karnym.

I przestańcie pisać o przygotowaniu kondycyjnym bo wygląda to dobrze.

A co do Małeckiego to według mnie zrobił progres, wczoraj doszedłem do wniosku że jemu się chce najbardziej, ale przy tak grającej słabo drużynie nawet on nie może się wybić. Wkurwienie po zmianie jak najbardziej na plus. Ja na miejscu Wdowca kazał bym mu grać pełne 90 minut nawet do końca tej rundy, podejrzewam, że wkońcu strzelona bramka mu pomoże, wkońcu nie zapomniał jak się gra! Niech zapierdziela pełne 90 minut, a jak nie odpali to po sezonie podziękować.Ale według mnie zagrał lepiej niż Murayama na skrzydle, już widać że ten drybling jest lepszy.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:31

  Mazii napisał:  
Weźcie się wszyscy ogarnijcie.
Jeden z drugim już zwalnia Wdowczyka, na szczęście to nie wy decydujecie!
Już zapomnieli ile dla nas zrobił? To fachowiec jeszcze w tym sezonie to udowodni!

Najwiekszym problemem jest to że nie ma ofensywnego pomocnika który by rozegrał piłkę. Na te pozycję ciągle na siłę jest przymierzany Murawski a to przecież gracz środka ale bardziej defensywny! Tak jak ktos pisał wszyscy już nas rozpracowali i gra się nam ciężej! Druga kwestia to to że piłkarze chcą ale nie umieją! Wkarada się taka bezradność.

Według mnie coś niedobrego dzieje sie w szatni, tam są chyba jakieś zgrzyty.

Wszyscy już wiedzą że gramy na Robaka! Może pora wrócicć do systemu z jednym napastnikiem bo u nas jak gramy dwójką to chłopaki się dublują, wczoraj ewidentnie było widoczne jak Frączczak z Robakiem skakali do górnej piłki stojąc nimal obok siebie w polu karnym.

I przestańcie pisać o przygotowaniu kondycyjnym bo wygląda to dobrze.

A co do Małeckiego to według mnie zrobił progres, wczoraj doszłem do wniosku ze jemu się chce najbardziej, ale przy tak grajacej słabo drużynie nawet on nie może się wybić. Wkurwienie po zmianie jak najbardziej na plus. Ja na miejscu Wdowca kazał mugrać pełne 90 min nawt do końca tej rundy, podejrzewam, że wkońcu strzelona bramka mu pomoże wkońcu nie zapomniał jak się gra! Niech zapierdziela pełne 90 minut, a jak nie odpali to po sezonie podziękować.Ale według mnie zagrał lepiej niż Murayama na skrzydle, już widać że ten drybling jest lepszy.


Rajcuje Cie wkurwienie po zmianie, Wdowczyk tyle dla nas zrobił, i co jeszcze? Co Wdowczyk zrobił? Jak odejdzie to przypiszesz mu jakieś sukcesy? Zdobył jakieś trofeum? Nie, uzyskał po prostu pojedyncze wyniki.
To ja Ci odpowiem inaczej, Diego Simeone z Atletico Madryt zrobił z przeciętnych piłkarzy najambitniej grającą drużynę świata. Da sie.
a i PS. Małecki się nie nadaje, Smuda miał racje, kibice Wisły też, ale chyba Wdowczyk już przejrzał na oczy po wczorajszym zachowaniu naszej gwiazdy.


RadekDivecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3505 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:34
"Młody, Ty się opanuj"

Wdowiec się wkurwił, ciekawe co teraz z nim zrobią.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:38

  Omnislash napisał:  

  Mazii napisał:  
Weźcie się wszyscy ogarnijcie.
Jeden z drugim już zwalnia Wdowczyka, na szczęście to nie wy decydujecie!
Już zapomnieli ile dla nas zrobił? To fachowiec jeszcze w tym sezonie to udowodni!

Najwiekszym problemem jest to że nie ma ofensywnego pomocnika który by rozegrał piłkę. Na te pozycję ciągle na siłę jest przymierzany Murawski a to przecież gracz środka ale bardziej defensywny! Tak jak ktos pisał wszyscy już nas rozpracowali i gra się nam ciężej! Druga kwestia to to że piłkarze chcą ale nie umieją! Wkarada się taka bezradność.

Według mnie coś niedobrego dzieje sie w szatni, tam są chyba jakieś zgrzyty.

Wszyscy już wiedzą że gramy na Robaka! Może pora wrócicć do systemu z jednym napastnikiem bo u nas jak gramy dwójką to chłopaki się dublują, wczoraj ewidentnie było widoczne jak Frączczak z Robakiem skakali do górnej piłki stojąc nimal obok siebie w polu karnym.

I przestańcie pisać o przygotowaniu kondycyjnym bo wygląda to dobrze.

A co do Małeckiego to według mnie zrobił progres, wczoraj doszłem do wniosku ze jemu się chce najbardziej, ale przy tak grajacej słabo drużynie nawet on nie może się wybić. Wkurwienie po zmianie jak najbardziej na plus. Ja na miejscu Wdowca kazał mugrać pełne 90 min nawt do końca tej rundy, podejrzewam, że wkońcu strzelona bramka mu pomoże wkońcu nie zapomniał jak się gra! Niech zapierdziela pełne 90 minut, a jak nie odpali to po sezonie podziękować.Ale według mnie zagrał lepiej niż Murayama na skrzydle, już widać że ten drybling jest lepszy.


Rajcuje Cie wkurwienie po zmianie, Wdowczyk tyle dla nas zrobił, i co jeszcze? Co Wdowczyk zrobił? Jak odejdzie to przypiszesz mu jakieś sukcesy? Zdobył jakieś trofeum? Nie, uzyskał po prostu pojedyncze wyniki.
To ja Ci odpowiem inaczej, Diego Simeone z Atletico Madryt zrobił z przeciętnych piłkarzy najambitniej grającą drużynę świata. Da sie.
a i PS. Małecki się nie nadaje, Smuda miał racje, kibice Wisły też, ale chyba Wdowczyk już przejrzał na oczy po wczorajszym zachowaniu naszej gwiazdy.



Nie patrzę na to co zrobił po zmianie ale na to co zrobił na boisku, a grał z większym zaangazowaniem niż połowa tej drużyny! Faktycznie profesjonalista nie powinien tak się zachowywać. Co do Wdowczyka to kogo Wy kurwa chcecie na ławkę trenerską? Kogo?? Rumaka czy Michniewicza?? Przecież wiadomo, że nie przyjdzie nikt lepszy od Wdowca. Daj mi przykład trenera który lepiej zastapi Wdowczyka i jest w stanie przyjść do Pogoni!? Taka pojebana mentalność u wszystkich jak nie idzie to wyjebać trenera.

A porównanie Simeone i Atletico do Pogoni to jak porównać Niemcy i Gibraltar! Skąd ty się urwałeś...

i Małecki sie nadaje i jeszcze to udowodni!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:41
No tak zapomniałem, sory. Powinienem porównywać do KS Chwaszczyno.
Ale Wdowczyk miał rację co do Małeckiego w tym tekście na DumaPomorza, on to zrobił na pokaz.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 12:55

  kibicMKS napisał:  
moim zdaniem Wdowczyk już nie ogarnia tej drużyny.zero pomysłu na grę,każda piłka na Robaka i może coś będzie,a nie ma i nie będzie,bo już wszyscy wiedzą jak my gramy.niestety klub nie ma pieniędzy i dlatego nie było transferów.z tą ekipą można spokojnie wejść do górnej ósemki,ale trzeba zmienić styl gry.najbardziej mnie wkur.... to,że Wdowczyk był dobrym obrońcą,a jego drużyna gra tragicznie w obronie i robi mega krzywdę Matrasowi,bo chłopak gra tragicznie,a w każdym meczu gra słabo i wiecznie robi te same błędy,a trener nie potrafi tego wyeliminować.to samo z Murayamą,który gra na podobnym poziomie,a ciągle gra.szanse powinien dostać też Kudła,bo Janukiewicz robi co raz więcej błędów,a jego wykopy są zawsze stratą piłki.to już lepiej niech podaje obrońcom,ale tego panowie trenerzy nie widzą tylko kibice czepiają się.
Smolny na spokojnie powinien zacząć szukać nowego trenera,bo nie wierzę,że zacznąć grać tak jak na początku za Wdowczyka.moim faworytem jest powrót Płatka i to on musi decydować o transferach,ale czy to jest w ogóle możliwe ...



A może Ty zostaniesz trenerem? Sory ale jak czytam to co napisałeś to wszystko na to wskazuje.. Powiedz mi co da zmiana trenera? Już mamy trenera który jest jednym z najlepszych w Polsce. W tamtym sezonie wydusił z tej drużyny maxa. W tym sezonie nie wzmocniono a wręcz osłabiono zespół. Małecki jak nie odpalił tak nie odpali. Mogę się mylić ale dla mnie to on już obrał kurs na Wigry Suwałki. Ten gość nie zagrał w Pogoni dobrego meczu . Wdowczyk już pewnych rzeczy tych kopaczy nie nauczy tak jak Matrasa celnych podań na 2 metry do kolegi. Przestańcie upatrywać całej winy w trenerze .Z gówna bata się nie ukręci. A prawda o polskich kopaczach (szczególnie ligowych) jest taka że to banda leni którą w zupełności zadowala 20-30 tyś miesięcznie i ligowa szarzyzna . Oni nie lubią ciężko pracować a Wdowczyk należy do trenerów wymagających. W Polsce to nie prezesi zwalniają trenerów a kopacze w chwili gdy ma mają za "ciężko". Tej drużynie były potrzebne wzmocnienia bo Matras, Okuno czy Lisowski i Lodeiro ( którzy wcale nie grają) na pewno nie są. Dajmy pracować Wdowczykowi w spokoju by w przerwie mógł odsiać plew a Smolny z Mroczkiem może ogarną w miarę kogoś konkretnego.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 13:08
Ja nadal wierze w Małeckiego że odpali w tym sezonie


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 13:26
Mazii sorry, ale zupelnie sie nie zgadzam, iz Pogon jest dobrze przygotowana fizycznie. Moim zdaniem nie zapierdalaja 90 min gryzac trawy. Nie twierdze, ze im sie nie chce, ale tego nie widac. Akcje sa ociezale i wolne. Wczesniej napisalem, ze za przygotowanie kondycyjne odpowiada trener. Jesli Wdowczyk przygotowal ich dobrze kondycyjnie, to dlaczego tego nie widac ? Z gory zaznaczam, ze nie popieram zwolnienia Darka, o czym ktos wczesniej pisal. Trener powinien wyciagac wnioski i korygwac bledy. Cos jest nie tak i to widac. Katastrofalna runda w grupie mistrzowskiej i granie piachu obecnie. Na pewno sporym bledem ze strony Zarzadu Pogoni jest brak realnych wzmocnien. Matras to paralityk i podtrzymuje w pelni na jego temat moje zdanie. Jesli nie ma pieniedzy to nalezy szukac w 1 i 2 lidze. Tam wiekszosc pilkarzy gra za czapke gruszek. Nie wierze, ze nie mozna bylo wyciaganac 3 srednich zawodnikow.
Chcialbym ogladac Pogon grajaca szybko i ladnie dla oka. W naszej chujowej lidze wybieganiem mozna wygrac 90% meczy.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 13:49

  Cytat:  
i Małecki sie nadaje i jeszcze to udowodni!

Typowy szczeciński tok rozumowania - ile jeszcze czasu chcesz mu dać na pokazanie na co go stać? 8 meczów nowej rundy, gdzie przygotowywał się do sezonu z drużyną (bez żadnych kontuzji) i zeszły sezon to mało?
Podobne sytuacje były z Przewoźniakiem, Kowalem czy Lebedyńskim - wieczne talenty, które już tuż tuż mają wystrzelić ze swoją formą i umiejętnościami, jak się potoczyły ich 'kariery' i gdzie skończyli chyba wszyscy wiedzą.

Kun za Małeckiego/Murayamę to póki co jedyna sensowna roszada. Szczególnie w momencie kiedy Patryk stroi takie fochy - nie rozumiem jego rozgoryczenia, nie miał już sił do biegania, w ogóle się nie wracał. Na co on liczył, że Wdowczyk przy 0:1 zostawi go do końca spotkania?

Z taktyką nie ma za bardzo co kombinować. Przestawienie na 3-kę obrońców, czego próbował Wdowczyk już parokrotnie w ogóle nam nie odpowiada i źle się czujemy w takim ustawieniu. W następnym meczu wypadałoby popróbować czegoś z przodu, póki Robak nie jest w pełni sił/optymalnej dyspozycji trzeba kombinować - być może rozwiązaniem jest puszczenie od początku Zwolińśkiego, a wprowadzenie Robaka w drugiej połowie, na nieco podmęczonych rywali?

Jeszcze jedna sprawa, która rzuciła mi się w oczy od dawna - dlaczego przy stałych fragmentach gry dla przeciwnika, niedaleko/albo w naszym polu karnym wszyscy od nas (cała 11-tka) cofa się w obręb pola karnego? Nawet jednego zawodnika nie ma w obrębie środka boiska - jak mamy stosować jakiekolwiek kontry kiedy Janukiewicz po wyłapaniu piłki nie ma do kogo zagrać? Kiedy taką piłkę złapię to wyrzuca pod linie do Małeckiego/Murayamy, którzy nie mają gazu i nie pociągną kontry na tyle, żeby wytworzyć z przodu przewagę. Rozumiem powroty Robaka, który dobrze gra głową i często czyści, ale zostawienie już np. Murayamy, Małeckiego z przodu, którzy w naszym polu karnym bardziej przeszkadzają niż kryją kogokolwiek byłoby już według mnie oczywiste.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 13 września 2014, 14:04 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005