Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 22:26
z Szombierkami 8:1 rekord nadal nie jest pobity


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 22:38

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

Szkoda trochę, że ne wpadło dziś nic Delevovi, AF9 i może 5 brameczka naszego Węgra - szkoda, bo mogło i powinno zakończyć się dwucyfrówką i znów byśmy mieli medialne 5 minut.



Wynik 6-2 też leci w świat, a przynajmniej w Polskę. Lecimy dalej. Lokomotywa ruszyła!


Pogoń Szczecin MKS!
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 22:50

  Cytat:  
Lokomotywa ruszyła!


Oj lokomotywa to się zle kojarzy.:(


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 22:57
właśnie leci mecz w C+


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 23:00

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  ArP napisał:  
Teraz trzeba pójść za ciosem i dalej napierać w tej lidze:
Zarząd podpisuje nową umowę z Matrasem + pracuje nad wzmocnieniami.
Kaziu zakańcza wystawianie Aki. Drygas wraca do składu.
Marketing na maksa leci z różnymi bilbordami, plakatami oraz akcjami reklamującymi mecze + jakieś akcje z Gryfusem w różnym miejscach Szczecina.
Kibice jeszcze bardziej pomagają w tym wszystkim.

W końcu można powiedzieć z dumą: WIELKA POGOŃ!!!!!!!!!!! NADSZEDŁ NASZ CZAS!!!!!!!!! AVIVA, , AVIVA, AVIVA MKS!!!!!!!!!!!



Aka generalnie nie jest moim idolem, ale dzisiaj kapitalnie przyspieszał grę. Moim zdaniem był dzisiaj absolutnie kluczowym zawodnikiem w niemal każdej akcji ofensywnej. Zagrał o wiele lepiej niż Drygas po wejściu. Może zakończył mecz bez liczb, ale dla mnie cichy bohater, zresztą po jego zejściu nasza gra trochę siadła.



Zgadzam się, Aka jest idealny do takiej gry jak dzisiaj. Może nie jest widoczny jak kiedyś ale swoje robi. Drygas lepszy do czegoś takiego jak w Gdańsku gdzie trzeba przeczekać, przetrzymać itp.

Co tu napisać po tym co dzisiaj wiedzieliśmy - jestem szczęśliwy, czekałem na taką Pogoń długie lata, tak jak większość tutaj a czuję, że to dopiero przedsmak tego co nas czeka, chyba musimy się przyzwyczajać do takich wyników u nas. 5, 6 bramek wbitych rywalowi... Dziś to wyglądało jak gierka treningowa, jak starcie potęgi z LM z jakąś A klasą.
Nie liczę jakiś niedowiarków, malkontentów i "realistów", którzy chcą już sprzedawać Deleva za "pewną" bańkę bo jesteśmy jakimś tam średniakiem.Fakty są takie, że na dziś gramy najlepszą piłkę w lidze. 28 zdobytych bramek! Szkoda trochę, że ne wpadło dziś nic Delevovi, AF9 i może 5 brameczka naszego Węgra - szkoda, bo mogło i powinno zakończyć się dwucyfrówką i znów byśmy mieli medialne 5 minut.
Panie Trenerze - szacunek. Gdzie są ci co pisali, że ci ludzie nie nadają się do szybkiej i kombinacyjnej gry i ta drużyna nie ma potencjału...

Matras M-U-S-I zostać, nowy stadion, 1-2 konkretne wzmocnienia w stylu tych ostatnich i nie bójmy się tych pucharów i może nie moje wnuki (jeszcze nie narodzone) ale już dzieci doczekają Wielkiej Pogoni.



Lodu, chłopie lodu :) Jak zwykle ze skrajności w skrajność.

Brawa za dzisiejszy mecz. Wychodziło niemal wszystko, ale należy pamiętać jak osłabiona była Wisła. Z taką grą przyjęli by kilka bramek od każdego w tej lidze. Trzeba było to wygrać i fajnie, że zostało to zrobione w takim stylu. Jak strzelamy szybko pierwsi bramkę to gra się dużo łatwiej, kilka fajnych kontr, wyprowadzanych na dużej szybkości, a tego często brakowało. No i Gyurcso - druga bramka klasa! Oby przełamał się na dobre i trafiał częściej bo do okazji dochodzi niemal w każdym meczu.
Terminarz do końca roku całkiem niezły. Co prawda 3 wyjazdy, ale do Korony, Śląska i Niecieczy + w domu Zagłębie. Można wypracować przyjemne pole position przed startem wiosny.

Kudła przy pierwszej bramce znowu miał piłkę w rękach. Bramkarz w zimę musi nas wzmocnić.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 23:13

  Frenzy48 napisał:  

  Cytat:  
Lokomotywa ruszyła!


Oj lokomotywa to się zle kojarzy.:(



W takim razie granatowo bordowy STATEK ruszył ze szczecińskiego portu w świat! :)


Pogoń Szczecin MKS!
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2016 23:24
Piękny mecz i świetny wynik. Mogli Wisłę w ciągu ostatniej pół godziny jeszcze mocniej dobić, ale już się trochę oszczędzali. Może to i dobrze, bo są też kolejne mecze, najbliższe to dwa wyjazdy i puchar.

Niestety trzeba też napisać trochę o negatywach.

1. Kudła. Przy pierwszej bramce miał piłkę w rekach. Czy on umie ją łapać? Przy drugiej, to co zrobił, jest nie do pojęcia. Ustawia mur, staje na początku po prawej (swojej) bramki, jak należy, by tuz przed strzałem nagle znaleźć się na środku, przez co nie zdążył do piłki

2. Listkowski. Dziś pokazał, czemu rzadko gra.

3. Fojut - słabiej niż Rudoł, głupi faul i kartka, przy sytuacji gdy padł drugi gol. Po co takie zachowanie przy wyniku 6:1?

Na plus mimo wszystko Zwoliński, który nie jak zwykle czekał, tylko ruszał się do piłki, biegał, oddał też dobry strzał, obroniony przez bramkarza.

Matras - on daje mega moc w środku pola, musi kontrakt być przedłużony

Aka - irytował swoją grą momentami, ale nie da się ukryć, że po jego zejściu gra siadła. Drygas niestety w słabszej formie.

Rapa - momentami imponował techniką, ustawieniem się i to wszystko piłkarz, bez okresu przygotowawczego. Jak będzie grał, jak przepracuje cały okres przygotowawczy? Podejrzewam, że będzie kolejnym kadrowiczem.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3163 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 00:03

  Mazii napisał:  
Piękny mecz, szacunek dla piłkarzy. W zasadzie nie ma się do czego doczepić.

Ale tylko jedno do Moskala. Czy my będziemy kiedyś mieli trenera który nie będzie wzdychał na widok innego klubu. Ja rozumiem, że Wisła to jego klub, ale no bez przesady, jak przegraliśmy w Krakowie to nikt go nie przepraszał. Wszyscy się cieszą z wygranej, a ten co będzie płakał bo wpierdol dostała Wisełka. Jak nie kurwa poznański Michniewicz tak teraz krakowski Moskal. Irytujące to jest.

P.S. Ktoś wie o co chodziło przyjezdnym w klatce, że tak latali jak poparzeniu do boku później na dół?

Co tam Kazimierz robił ? Jeśli to prawda że tam był to Panie Mroczek kara musi być.


POGOŃ SZCZECIN
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 00:11
Pogoń po 16 kolejkach w poprzednim sezonie
6. Pogoń Szczecin 16 23 5 8 3 19-18 2 5 1 8-7 3 3 2 11-11

Pogoń po 16 kolejkach w obecnym sezonie
4. Pogoń Szczecin 16 24 6 6 4 28-19 4 3 1 19-10 2 3 3 9-9 2

miejsce tabeli nie ma obecnie znaczenia. Liczą się styl , gole, mecze u siebie


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 00:28

  kiko napisał:  
Terminarz do końca roku całkiem niezły. Co prawda 3 wyjazdy, ale do Korony, Śląska i Niecieczy + w domu Zagłębie. Można wypracować przyjemne pole position przed startem wiosny.



Domyślam się o co ci chodziło ale pole position to już na pewno na koniec jesieni nie będziemy mieli. Za duża strata do Lechii (grają z Łęczną i Koroną, co prawda na wyjeździe ale jednak)

Pogoń: Korona (w), Śląsk (w), Zagłębie (d), BBT (w)
Lechia: Łęczna (d), Wisła (w), Śląsk (d), Korona (w)


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 00:47
Co do meczu bo w końcu obejrzałem: minuta 6 Brlek mógł dostać nawet czerwoną kartkę za łokieć na Murawskim. Trafiłby na kogoś z delikatną szczęką i tylko by zatrzeszczało.
Minuta 25 i bramka na 3:0 - czy nasi piłkarze coś biorą? :D Prędkość Deleva, AF9 i AD7 to jakiś kosmos :) zrozumienie na boisku to kosmos2.
Z takim środkiem pomocy i takimi skrzydłami jesteśmy w stanie wygrać tę ligę.
Poziom niby ekstraklasowy (mówię o Zwolińskim) ale co chciał zrobić w 83 minucie to nie dowiemy się niestety.
Kudła więcej koncentracji i może być.
Listkowski fajna zmiana.
Fajnie wychodzimy spod pressingu.
No i mam nadzieję, że Pan Piłkarz Matras w końcu podpisze kontrakt, że dojdą z nim do porozumienia.


Portowcu noś ze sobą barwy...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 01:04

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  ArP napisał:  
Teraz trzeba pójść za ciosem i dalej napierać w tej lidze:
Zarząd podpisuje nową umowę z Matrasem + pracuje nad wzmocnieniami.
Kaziu zakańcza wystawianie Aki. Drygas wraca do składu.
Marketing na maksa leci z różnymi bilbordami, plakatami oraz akcjami reklamującymi mecze + jakieś akcje z Gryfusem w różnym miejscach Szczecina.
Kibice jeszcze bardziej pomagają w tym wszystkim.

W końcu można powiedzieć z dumą: WIELKA POGOŃ!!!!!!!!!!! NADSZEDŁ NASZ CZAS!!!!!!!!! AVIVA, , AVIVA, AVIVA MKS!!!!!!!!!!!



Aka generalnie nie jest moim idolem, ale dzisiaj kapitalnie przyspieszał grę. Moim zdaniem był dzisiaj absolutnie kluczowym zawodnikiem w niemal każdej akcji ofensywnej. Zagrał o wiele lepiej niż Drygas po wejściu. Może zakończył mecz bez liczb, ale dla mnie cichy bohater, zresztą po jego zejściu nasza gra trochę siadła.



Zgadzam się, Aka jest idealny do takiej gry jak dzisiaj. Może nie jest widoczny jak kiedyś ale swoje robi. Drygas lepszy do czegoś takiego jak w Gdańsku gdzie trzeba przeczekać, przetrzymać itp.

Co tu napisać po tym co dzisiaj wiedzieliśmy - jestem szczęśliwy, czekałem na taką Pogoń długie lata, tak jak większość tutaj a czuję, że to dopiero przedsmak tego co nas czeka, chyba musimy się przyzwyczajać do takich wyników u nas. 5, 6 bramek wbitych rywalowi... Dziś to wyglądało jak gierka treningowa, jak starcie potęgi z LM z jakąś A klasą.
Nie liczę jakiś niedowiarków, malkontentów i "realistów", którzy chcą już sprzedawać Deleva za "pewną" bańkę bo jesteśmy jakimś tam średniakiem.Fakty są takie, że na dziś gramy najlepszą piłkę w lidze. 28 zdobytych bramek! Szkoda trochę, że ne wpadło dziś nic Delevovi, AF9 i może 5 brameczka naszego Węgra - szkoda, bo mogło i powinno zakończyć się dwucyfrówką i znów byśmy mieli medialne 5 minut.
Panie Trenerze - szacunek. Gdzie są ci co pisali, że ci ludzie nie nadają się do szybkiej i kombinacyjnej gry i ta drużyna nie ma potencjału...

Matras M-U-S-I zostać, nowy stadion, 1-2 konkretne wzmocnienia w stylu tych ostatnich i nie bójmy się tych pucharów i może nie moje wnuki (jeszcze nie narodzone) ale już dzieci doczekają Wielkiej Pogoni.



Lodu, chłopie lodu :) Jak zwykle ze skrajności w skrajność.

Brawa za dzisiejszy mecz. Wychodziło niemal wszystko, ale należy pamiętać jak osłabiona była Wisła. Z taką grą przyjęli by kilka bramek od każdego w tej lidze. Trzeba było to wygrać i fajnie, że zostało to zrobione w takim stylu. Jak strzelamy szybko pierwsi bramkę to gra się dużo łatwiej, kilka fajnych kontr, wyprowadzanych na dużej szybkości, a tego często brakowało. No i Gyurcso - druga bramka klasa! Oby przełamał się na dobre i trafiał częściej bo do okazji dochodzi niemal w każdym meczu.
Terminarz do końca roku całkiem niezły. Co prawda 3 wyjazdy, ale do Korony, Śląska i Niecieczy + w domu Zagłębie. Można wypracować przyjemne pole position przed startem wiosny.

Kudła przy pierwszej bramce znowu miał piłkę w rękach. Bramkarz w zimę musi nas wzmocnić.



Dokladnie tak jest.Dzisiaj trzeba świętować bo nawet osłabionemu rywalowi nie zawsze da sie "sześciopak" wturlać.

Natomiast Zygmunt
Widzisz odwrotna sytuacje ?
To my tracimy trenera,klub się sypie, a na mecz z rozpędzoną Wisłą jedziemy bez Goursco,Deleva,Matrasa,Murasia,Fojuta i powiedzmy Rapy.
a tak po za tym to na prawdę trzeba zrobic wszystko by Matrasa namówić na pozostanie w tej ekipie.Dla mnie razem z Wegrem to dzisiaj najlepszy gracz na boisku.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 02:20
Dla wszystkich zwolenników i przeciwników AF9.
AF 9 dla Pogoni w EK strzelił 25 goli (od 2012 do dzisiaj). Przegraliśmy tylko 1 mecz (u nas z Zawiszą 1-2 17.05.2014)

Dwa wnioski
Pierwszy: niech AF9 strzela 1 gola w każdym meczu i mamy mistrza :)
Drugi: AF9 strzela średnio 5 goli na sezon :)


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 03:24

  galon napisał:  

  Mazii napisał:  
Piękny mecz, szacunek dla piłkarzy. W zasadzie nie ma się do czego doczepić.

Ale tylko jedno do Moskala. Czy my będziemy kiedyś mieli trenera który nie będzie wzdychał na widok innego klubu. Ja rozumiem, że Wisła to jego klub, ale no bez przesady, jak przegraliśmy w Krakowie to nikt go nie przepraszał. Wszyscy się cieszą z wygranej, a ten co będzie płakał bo wpierdol dostała Wisełka. Jak nie kurwa poznański Michniewicz tak teraz krakowski Moskal. Irytujące to jest.

P.S. Ktoś wie o co chodziło przyjezdnym w klatce, że tak latali jak poparzeniu do boku później na dół?

Co tam Kazimierz robił ? Jeśli to prawda że tam był to Panie Mroczek kara musi być.



Kara za co ?


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 05:54
Moskal Kazimierz! Nie rusz Kazika bo zginiesz! Moskal najlepszy trener. Wierze że zdobędzie nam puchar. Nie rozliczajcie Adama z jego średniej bramek na sezon gdyż rzadko grał jako napastnik. W tym sezonie grał w ośmiu meczach (6 ekstraklasa 2 PP) jako napastnik. Łącznie strzelił 7 bramek i zanotował 1 asystę czyli średnio co mecz wypracowuje bramkę. 5 goli i 2 asysty w 12 meczach zaliczył w poprzednich sezonach od czasu powrotu do ekstraklasy grając jako napastnik. Co daje nam łącznie 13 goli i 3 asysty w 20 meczach na pozycji napastnika. Robi wrażenie nieprawdaż? Co do wczorajszego meczu... Kudła i Drygas największy minus. O ile dyspozycji Drygasa można zrozumieć o tyle Kudła... Niestety ale nie popisał się przy obu bramkach. Dałbym jednak jeszcze jedną szanse Słowikowi. Co do pierwszej bramki to nie zauważyłem czyj błąd ją zawalił, ale faul przy drugiej wynikł z tego że Listkowski w głupi sposób stracił piłkę. Na własnej połowie boiska nie powinien mieć kontaktu z piłką i musi grać ją od razu do przodu. Aka gra gdyż na ten moment więcej daje na pozycji nr. 10 niż Drygas. Najlepszą zmianę wczoraj według mnie dał Zwoliński. Przy nieudanej wrzutce niepopisał się, pewnie zestresowany, ale widać było że mu się chce i jest mega zdeterminowany by w końcu się poprawić. Gyurcso dostał notę 10 na weszło co się bardzo rzadko tam zdarza by został ktoś tam tak oceniony. Powtórzę się jeszcze raz. Nie sprzedawajmy naszych skrzydeł w zimowym okienku, nie ważne ile nam zaoferują. Pierwsza jedenastka zdecydowanie wystarczy nam na awans i dobry występ w kwalifikacjach do ligi europejskiej. Sprzedajmy ich po świetnym sezonie i po pokazaniu się w Europie. Wtedy ich wartość naprawdę bedzie większa.
To nie są gracze którzy raz grają źle, a raz dobrze. To są piłkarze do gry w Europie. Będziemy frajerami oddając ich w zimie. Jeśli to zrobimy możemy zapomnieć o pierwszym trofeum w historii. Pieniądze tutaj nie mają znaczenia gdyż po sezonie będą warci więcej, a my nie jesteśmy Wisłą Kraków czy Ruchem Chorzów bez stabilności finansowej.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 07:40

  EPSON napisał:  

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  ArP napisał:  
Teraz trzeba pójść za ciosem i dalej napierać w tej lidze:
Zarząd podpisuje nową umowę z Matrasem + pracuje nad wzmocnieniami.
Kaziu zakańcza wystawianie Aki. Drygas wraca do składu.
Marketing na maksa leci z różnymi bilbordami, plakatami oraz akcjami reklamującymi mecze + jakieś akcje z Gryfusem w różnym miejscach Szczecina.
Kibice jeszcze bardziej pomagają w tym wszystkim.

W końcu można powiedzieć z dumą: WIELKA POGOŃ!!!!!!!!!!! NADSZEDŁ NASZ CZAS!!!!!!!!! AVIVA, , AVIVA, AVIVA MKS!!!!!!!!!!!



Aka generalnie nie jest moim idolem, ale dzisiaj kapitalnie przyspieszał grę. Moim zdaniem był dzisiaj absolutnie kluczowym zawodnikiem w niemal każdej akcji ofensywnej. Zagrał o wiele lepiej niż Drygas po wejściu. Może zakończył mecz bez liczb, ale dla mnie cichy bohater, zresztą po jego zejściu nasza gra trochę siadła.



Zgadzam się, Aka jest idealny do takiej gry jak dzisiaj. Może nie jest widoczny jak kiedyś ale swoje robi. Drygas lepszy do czegoś takiego jak w Gdańsku gdzie trzeba przeczekać, przetrzymać itp.

Co tu napisać po tym co dzisiaj wiedzieliśmy - jestem szczęśliwy, czekałem na taką Pogoń długie lata, tak jak większość tutaj a czuję, że to dopiero przedsmak tego co nas czeka, chyba musimy się przyzwyczajać do takich wyników u nas. 5, 6 bramek wbitych rywalowi... Dziś to wyglądało jak gierka treningowa, jak starcie potęgi z LM z jakąś A klasą.
Nie liczę jakiś niedowiarków, malkontentów i "realistów", którzy chcą już sprzedawać Deleva za "pewną" bańkę bo jesteśmy jakimś tam średniakiem.Fakty są takie, że na dziś gramy najlepszą piłkę w lidze. 28 zdobytych bramek! Szkoda trochę, że ne wpadło dziś nic Delevovi, AF9 i może 5 brameczka naszego Węgra - szkoda, bo mogło i powinno zakończyć się dwucyfrówką i znów byśmy mieli medialne 5 minut.
Panie Trenerze - szacunek. Gdzie są ci co pisali, że ci ludzie nie nadają się do szybkiej i kombinacyjnej gry i ta drużyna nie ma potencjału...

Matras M-U-S-I zostać, nowy stadion, 1-2 konkretne wzmocnienia w stylu tych ostatnich i nie bójmy się tych pucharów i może nie moje wnuki (jeszcze nie narodzone) ale już dzieci doczekają Wielkiej Pogoni.



Lodu, chłopie lodu :) Jak zwykle ze skrajności w skrajność.

Brawa za dzisiejszy mecz. Wychodziło niemal wszystko, ale należy pamiętać jak osłabiona była Wisła. Z taką grą przyjęli by kilka bramek od każdego w tej lidze. Trzeba było to wygrać i fajnie, że zostało to zrobione w takim stylu. Jak strzelamy szybko pierwsi bramkę to gra się dużo łatwiej, kilka fajnych kontr, wyprowadzanych na dużej szybkości, a tego często brakowało. No i Gyurcso - druga bramka klasa! Oby przełamał się na dobre i trafiał częściej bo do okazji dochodzi niemal w każdym meczu.
Terminarz do końca roku całkiem niezły. Co prawda 3 wyjazdy, ale do Korony, Śląska i Niecieczy + w domu Zagłębie. Można wypracować przyjemne pole position przed startem wiosny.

Kudła przy pierwszej bramce znowu miał piłkę w rękach. Bramkarz w zimę musi nas wzmocnić.



Dokladnie tak jest.Dzisiaj trzeba świętować bo nawet osłabionemu rywalowi nie zawsze da sie "sześciopak" wturlać.

Natomiast Zygmunt
Widzisz odwrotna sytuacje ?
To my tracimy trenera,klub się sypie, a na mecz z rozpędzoną Wisłą jedziemy bez Goursco,Deleva,Matrasa,Murasia,Fojuta i powiedzmy Rapy.
a tak po za tym to na prawdę trzeba zrobic wszystko by Matrasa namówić na pozostanie w tej ekipie.Dla mnie razem z Wegrem to dzisiaj najlepszy gracz na boisku.



Tak tak, wiem, przecież wg. was nasz zespół nie ma potencjału i nie jest stworzony do gry kombinacyjnej a jedynie do zmęczenia były. Napisz cię jeszcze Kiko i Epson, że ta obecna nasza gra to w sumie przypadek.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 09:03
Az strach pomyslec przy tej lawce ktora mamy, a ktorej raczej nie mamy co sie stanie jak nie daj Bog wyleca: Gyurcso, Delev czy Adas. Za kartki, drobne urazy, cokolwiek..


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 12:25
Ja bym dał jeszcze szansę Słowikowi jak sie spali pożegnać obu w przerwie. Kudła może robi atmosferę w szatni ale umiejętności bramkarskich nie posiada wogóle. Jak bramkarz może chować ręce przy paradach to ja nie wiem.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 12:37
Na razie jeszcze nic nie osiągnęliśmy, wszystko wyjaśni jak przepracujemy okres przygotowawczy i czy nie wyleci ktoś kluczowy z pierwszego składu.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2016 12:39
Super wynik. Super mecz dla Pogoni. Brawo.

Jedyny wniosek po takim meczu jest taki, ze Pogon jest w dobrej formie. To cieszy. Przeciwnik byl marny ale to ich problem. Cieszy, ze my gralismy swoje.

Teraz kilka osob z tego forum typu Kiko i Olaf musi drapac sie po glowie jak ten Kaziu z tych pilkarzy co nie potrafia grac ofensywnie zrobil skuteczna i przyjemnie grajaca druzyne. Spoko, w koncu nikt z nas nie jest trenerem i te gadki o taktyce, zawodnikach sa tyle warte co kupon totolotka przed losowaniem.

Jak ktos znajdzie chwile, to moglby spojrzec jak Moskal gral na wiosne ze swoimi druzynami, oczywiscie po jego zimowych przygotowaniach. Dajcie znac jak to wygladalo. Z gory dzieki.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005