Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 08:12

  M.K 74 napisał:  

Hernani jak byłem za jego transferem to teraz chciałbym żeby do tego nie doszło. Szmal wyrzucony w błoto.



Przecież Hernani wczoraj nie grał w meczu :)


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 08:31
a ja mam pytanko do naszych piłkarzy :Czy Wy wychodząc na mecze w planie taktycznym i na CZOLE macie wypisane ostatnio 2:0 w plecy ? Chyba nie doczekam sie odpowiedzi :(


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 10:29

  M.K 74 napisał:  
Nie wkurwiają mnie już tak mocno te porażki, i te wszystkie sprawy z tym związane. Z wiekiem wszystko mija. Dlatego tak na chłodno mogę się wypowiedzieć. Skowronek może jest i dobrym trenerem, o czym świadczy runda jesienna , czyli po awansie. Ale to jest trener w stylu "ciepłe kluchy". Zero nerwów, wszystko na spokojnie, zero życia podczas meczu na ławce. Sędzia zle coś podyktuje, nie ma wymiany zdań, wykłucania się, nie ma u Niego wogóle tej podniosłej atmosfery meczowej. Najlepiej to by się schował Pan Skowronek. I pytam się kto ma zaszczepić tym zawodnikom wole walki?. Kto ma Ich zmotywować? Ktoś wyżej napisał że piłkarze przechodzą koło meczu bez emocji. Jaki trener tacy pracownicy. A trzeba pierdolnąć w stół pięścią, zrugać jednego z drugim, przenieść do rezerw! Dyscyplina a wręcz kurwa reżim to podstawa. Ci grajkowie są przyzwyczajeni do twardej ręki i trenerów żywiołowych. Wszyscy poprzednicy tacy byli. Zaczynając od Płatka, przez Sasala po Tarasiewicza. Nie wspomne już o starej szkole Bebeto Baniaka.... ale to nie te czasy i nie ta epoka. Jednym słowem według mnie trener do wymiany.

Jeżeli chodzi o grajków to tak wyrywkowo:
Pernis lepszy od Janukiewicza
Hricko po sezonie do widzenia
Noll ogrywa się chłopina i wygląda coraz lepiej.
Hernani jak byłem za jego transferem to teraz chciałbym żeby do tego nie doszło. Szmal wyrzucony w błoto.
Pietruszka jeden z kluczowych zawodników który powinien zawsze grać.
Tardowski pierwszy występ i pozytywne wrażenie.
Dąbrowski po tym jak byłem Nim zachwycony, zaczyna odpierdalać babole.
Rogalski reprezentacja czeka
Aka pijaczyna i to powoduje brak formy
Edi dawał Nam wiele radości, ale czas korki powiesić na kołek
........................ nie chce mi się dalej opisywać. Spaść mam nadzieje że nie spadniemy, ale nowa miotła by się przydała.



Już zacznają pisać o Pogoni

  Cytat:  
Pogoń Szczecin to jak na razie bezapelacyjnie najsłabszy zespół rundy wiosennej. Niepewna obrona i beznadziejna gra w ofensywie - to jej cechy charakterystyczne.




Fajnie, ze sie Noll ogrywa. Tylko ten koles ma juz 35 lat, na ogrywanie troche za pozno. Podobnie jak Hricko pewnie po sezonie opusci Szczecin. Choc w przypadku Slowaka nie bylbym tego taki pewien.

Hernani? A co zawalil Hernani? W tym meczu nie gral? Ogory to gral w I lidze, po awansie sie ogarnal.
Pietruszka OK. Ulubieniec kibicow, ale strasznie nierowny. Zreszta wczoraj jakos zajebiscie tez nie zagral....
Rogalski to moj ulubieniec. Wyroznia sie na tle kolegow,ale poziomu reprezentacji to on niestety nawet nie widzial. Potrafi dobrze sie ustawic, zanotowac odbior, ale zbyt czesto ta pilke od razu traci. Niestety ten zawodnik nie ma inklinacji ofensywnych. Czasem sie zabierze z pilka i poleci na jakis rajd, ale w wiekszosci szuka Ediego czy Aki (jak caly zespol zreszta i to mnie wkuriwa).
Edi to wiadomo, na ostatnie 20 minut moze wejsc, zrobic przewage tak jak w meczu z Lechia.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 10:58
Potrzebny nam jest jakiś Radek Kałużny. Ciekawe kiedy nasz Radek nie wytrzyma i znowu walnie dobry wywiad na otrzeźwienie dla niektórych grajków :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 11:57

  Petar napisał:  

  M.K 74 napisał:  

Hernani jak byłem za jego transferem to teraz chciałbym żeby do tego nie doszło. Szmal wyrzucony w błoto.



Przecież Hernani wczoraj nie grał w meczu :)

Wiem ze nie gral. Pisalem ogolna opinie o Nim.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 12:03

  kiko napisał:  

  aguiar napisał:  
naprawdę szkoda mi Tadrowskiego... pokazał się z zajebistej strony, ale to co skowronek zrobił ze zmianą za golle to ja już kompletnie nie rozumiem.



Golla też pokazywał zmianę (udo), a do tego nie było już więcej obrońców na ławce. Chciał gonić wynik, a nie przesuwać ludzi do obrony.



Być może Golla był w gorszym stanie niż Tadrowski i Skowronek MUSIAŁ zrobić taką a nie inną zmianę ? Były dwa ujęcia w C+ jedno po drugim, gdzie Tadrowski prosił o zmianę a Golla trzymał się za udo. Jak się przegrywa 1-0 to trzeba zagrać vabank do przodu. Skowronek mógł przecież ściągnąć Frączczaka na obronę. Można pogdybać co by było gdyby Dąbrowski nie złapał kontuzji.

To kolejny mecz gdzie wymuszone zmiany wpływają na taktykę. Wcześniej czerwona kartka Janukiewicza.


POGOŃ TO MY !
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 12:12
myślę, że Skowronek wybrał mniejsze zło zmieniając Gollę a nie Tadrowskiego.
Z tego, co można wywnioskować po relacjach C+, to Golla ewidentnie trzymał się za mięsień dwugłowy uda, a Tadrowskiego łapały skurcze. Wydaje mi się, że postąpiłbym dokładnie tak samo na miejscu trenera. Zerwanie mięśnia to przynajmniej 3-4 tygodnie pauzy. Naderwanie można wyleczyć w tydzień. Poza tym Tadrowski najpier pokazał zmianę, a później odwołał swoją decyzję, uspakajając ławkę.
Wkurzał mnie całą drugą połowę Kazik W., który nie dawał żyć Julienowi... Obwiniając go w zasadzie za wszystko.


INDIOS BRAVOS
kint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4404 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 12:24
Możliwe też , że chodzi o przygotowanie mentalne zawodników - rok temu byliśmy liderem wszyscy wróżyli spokojny awans a jak było każdy wie ; teraz jak na beniaminka zagraliśmy w miare dobrą jesień wszyscy pożegnali juz Bełchatów i Podbeskidzie , naszym celem było utrzymanie także grajkowie zrobili sobie 6 miesięczne wakacje , oby tylko nie stało się tak że znów będziemy siedzieć na szpilkach do końca sezonu. Co do wczorajszych zmian to chyba dlatego zszedl Golla a nie Tadrowski bo pokazywał że coś z mięśniem i nie da rady w ogóle biegać , poza tym nie mieliśmy na ławce juz żadnego obrońcy których i tak mamy w kadrze aż z 6. Nie wiem czy zmiana Skowronka coś pomoże bo nie widać na horyzoncie nikogo sensownego , chłop gra tym co ma . A do tego co ma : bramka solidna także tu nie ma co się martwić , z obrońców to moim zdaniem tylko Dąbrowski i Tadrowski cos rokują reszta do wyjebania w kosmos ( z tym że Pietruszka jak dla mnie lepiej by się sprawdził na lewej pomocy bo obrony to on nie ogarnia ) ; w pomocy to Golla,Roglaski i jak Japońce się otrząsną to może być z nich pożytek , Edi i Kolendowicz tylko z ławki na 25-30 min wtedy powinni być produktywni , Ława jak na razie to nie wiadomo co prezentuje ( swoją drogą ciekawe jakie ta 3 ma kontrakty ) , Frączczakowi nie można odmówić chęci i determinacji tyle że z nim to nie wiadomo co mecz co pokaże natomiast Lewandowski i Budka do wyoutowania ; o napastnikach tylko tyle że chętnie wymienie wszystkich na jednego naprawde solidnego . O młodzieży typu Wilk i Neumann nie ma co pisać bo nawet nie powąchali murawy , oby w końcu dostali szanse i dalej się rozwijali.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 13:02
Podczas przerwy reprezentacyjnej Skowronek lub ktoś inny nie będzie miał aż 7 graczy Ekstraklasowej Pogoni Szczecin do dyspozycji bo: Pernis,Wiśniewski,Golla,Tadrowski,Lewandowski,Rudol,Wilk i licząc jeszcze z Młodej Ekstraklasy Zielińskiego zostali powołani do kadr narodowych swoich roczników.

W związku z tym sztab szkoleniowy powinien zaprosić do treningów wyróżniających się zawodników czy to z Młodej Ekstraklasy czy 3-ligowych rezerw. I powtarzam jeszcze raz zgłosić do rozgrywek tych dwóch młodych chłopaków którzy przepracowali dwa obozy przygotowawcze z dorosłą Pogonią czyli Kapelusza i Gutowskiego. I dać w końcu szansę debiutu Neumannowi bo i tak Chałas czy Djousse nie są od niego wcale lepsi bynajmniej z obecną formą a raczej jej brakiem.

Ktoś jest zorientowany na jakiej pozycji dokładnie gra Dawid Kort to jest środkowy pomocnik? A jeśli tak to ofensywny czy defensywny?

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 18 marca 2013, 13:09 [1 raz(y)]


PS 1948
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 13:51

  giepe napisał:  

  Cin napisał:  
Odpowiedz na wszystkie pytania znajdziesz w najnowszym numerze "Pani Domu" :D a tak na poważnie. Dlaczego Edi gra cały mecz i go skurcze nie łapią a młodzi nie mają siły? Hmmm wydaje mi się, że gdybyś miał wystąpić w meczu i pierwsze pół godziny byś "pobiegał" a potem godzine pochodził to myślę, że też byś dał radę. W meczu z Lechem musi grać najmniej dwóch napastników w podstawie. Tylko ultraofensywa jest najlepszą obroną. Inaczej oddajemy mecz z "walką" w środku pola. Póki co idziemy chłopakom pomóc. Albo bedziemy wszyscy razem albo się rozpierdoli wszystko. A ja się tak łatwo nie poddam o nie!



Źle mnie zrozumiałeś, ja wiem ile biega Edi, ale.... Edi jest od w/w 2x starszy :D oni powinni przebiec 90 minut i po meczu rozbieganie, a nie 60 i zawał serca (bo tak prawie to wyglądało u lewandowskiego). Oglądałeś mecz legii z górnikiem? bereszyński prawy obrońca cały mecz na skrzydle zapierdalał od linii do linii. Kosecki to samo, a u nas Lewandowski? 3 (nieudane zresztą) próby i obraz nędzy i rozpaczy. Tlen-respirator, wrócę za 3 dni.



Faktycznie wiek Edka mi jakoś umknął :D oglądam prawie każdy mecz tej naszej Extraligi :] i wcale mnie nie dziwi, że Bereszyński, Kosecki, Mak, Stępiński są rówieśnikami naszych młodziaków ale różnią się i to znacznie. Możemy tylko gdybać co jest różnicą, dlaczego tak, a nie inaczej. Dziwi tylko postawa trenera, że ciągle na niego stawia, gdzie widać praktycznie w każdym meczu gołym okiem, że chłopak na początku drugiej połowy jest po prostu "spuchnięty". Jak dla mnie nieprzygotowani zawodnicy do sezonu nie powinni pojawiać się w 18-tce meczowej. Tylko teraz druga strona medalu. Biorąc pod uwagę właśnie mecz z Wisłą czy mielibyśmy tą 18-tkę? Gramy takimi zawodnikami jakich mamy i to jest ból że nie ma takiej jednolitej "jedenastki", takiej, która ewentualnie wymagałaby co mecz (w razie kontuzji) góra dwóch zmian a nie w każdym meczu inna para stoperów, inni skrzydłowi, raz napastnik, raz pomocnik na szpicy. Co prawda niektórzy sobie pomyślą a gdzie rywalizacja o miejsce. Tak jak najbardziej rywalizacja musi być tak jak i presja na całą drużynę, jak i na zawodników każdego z osobna. W dzisiejszych czasach z mądrą i spokojną głową można gówno z bata ukręcić ale trzeba do tego głowy a nie łebka. Kolejna sprawa to chyba gwiazdorstwo. Co niektórzy poczuli się zbyt pewnie co powinno mieć swoje konsekwencje. Nawet mistrz nie powinien się wyróżniać z tłumu. Powinien robić swoje mimo wszystko ale chyba środek tabeli dla niektórych to już okazja na świętowanie, balowanie itp. My, kibice, także i sponsorzy w pewnej mierze, płacimy i wymagamy profesjonalizmu. Albo zobaczymy poważne podejście do zawodu albo na trybunach też będzie się kręcić wałki. Wg mnie teraz każdy piłkarz powinien się zastanowić nad swoja postawą i odpowiedzieć sobie na pytanie: "ile daje od siebie dla zespołu i dlaczego tak mało?". Chyba nadchodzą ciężkie czasy...


Portowcu noś ze sobą barwy...
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 14:26
Sasal wracaj.:D:D


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 21:07
Zmiana Skowronka nic nie da, przynajmniej teraz. Zresztą czytałem gdzieś, że Mroczek z Skowronkiem się spotkali, porozmawiali i ten drugi może spokojnie budować zespół. I tu jest przede wszystkim błąd, bo naszym terenem, ktoś taki jak Mroczek powinien potrząsnąć tak konkretnie by się obudził i zaczął wymagać od grajków konsekwentnie by przykładali się do gry. Teraz przed Lechem nie ma co eksperymentować ale jak przegrają (nie chciałbym być w ich skórze) wypierdolić 3/4 do rezerw, jak nie mają ambicji to tam ich miejsce. Jeśli tak się nie stanie to znaczy, że trzeba wyjebać trenera bo tak naprawdę i tak go nie ma.

A teraz przesłanie do grajków
Macie wygrać z Lechem a wszystko zostanie wybaczone, inaczej tylko kanały w Szczecinie będą dla was bezpieczne.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 21:34
Dzisiaj 3 z pierwszego zespołu ma urodziny... obawiam się, że do Lecha to poszczególni nie zdążą wytrzeźwieć ;]


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 22:51

  kubełek napisał:  
Dzisiaj 3 z pierwszego zespołu ma urodziny... obawiam się, że do Lecha to poszczególni nie zdążą wytrzeźwieć ;]



Przerwa na reprezentacje będzie to zdążą wytrzeźwieć.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Master P
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5311 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 22:58

  Shivan napisał:  

A teraz przesłanie do grajków
Macie wygrać z Lechem a wszystko zostanie wybaczone, inaczej tylko kanały w Szczecinie będą dla was bezpieczne.



Dokładnie, dobrze by było gdyby już to grajki wiedziały.
My robimy swoje, a oni mają zapierdalać - koniec kropka.


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 00:11

  Brygadzista napisał:  

  Shivan napisał:  

A teraz przesłanie do grajków
Macie wygrać z Lechem a wszystko zostanie wybaczone, inaczej tylko kanały w Szczecinie będą dla was bezpieczne.



Dokładnie, dobrze by było gdyby już to grajki wiedziały.
My robimy swoje, a oni mają zapierdalać - koniec kropka.



Należałoby chyba wyjaśnić co znaczy to "zapierdalać" żeby przypału nie było :p owe grajki mogą nie wiedzieć a śmiem twierdzić, że nawet nie wiedzą co znaczy nie przynieść wstydu ani sobie ani klubowi swoją postawą.


Portowcu noś ze sobą barwy...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 00:31
Trzeba sobie jasno powiedzieć - mentalnie leżymy, nie ma lidera, nie ma drużyny, nie ma trenera, który by wykrzesał motywację.
Co do motywacji to doskonale widać, że piłkarze idą na tylko na emocjach przedstartowych - fajnie, ale one mijają maksymalnie 10-15 minut do pierwszym gwizdku i wtedy gra siada - u nas widać to jak na dłoni.

Nie wiem też czy drużyna ma jakiś plan na dane spotkanie, a jeśli ma to pewnie tylko jeden, który gdy zdarzy się coś, co zmienia sytuację na boisku (czerwona kartka, kontuzja itp.) zawodzi i trzeba wprowadzić drugi czy trzeci... a u nas go nie ma chyba nawet w głowie trenera Skowronka.

Mamy problem na poziomie mentalnym - rozumiem, że jeszcze trenerzy jak Sasal czy Tarasiewicz mogli traktować zwrócenie się o pomoc w tym wymiarze jako słabość, ale młody Skowronek powinien wiedzieć, że nie jest to oznaka słabości, ale chęć rozwoju.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 03:59

  Shivan napisał:  


A teraz przesłanie do grajków
Macie wygrać z Lechem a wszystko zostanie wybaczone, inaczej tylko kanały w Szczecinie będą dla was bezpieczne.



Już czekam z niecierpliwością na wypowiedzi Naszych grajków , jak przeczytają przesłanie Shivana.
- Straszą Nas ! :)
- Obrażają Nam kapitana! :)
- Jak My mamy chodzić w orginalnych ciuchach po kanałach? :)
A na koniec pierdolną focha i nie będą dziękować za doping. Będą uważać że słabe wyniki to wina kibiców, bo nie mogą się skupić na grze, ciągle myśląc o kanałach! :) :) :)



  Cytat:  
- Nieudaczniku jeden! To skandal k... normalny! - krzyczał po końcowym gwizdku trener Ruchu Jacek Zieliński w kierunku schodzących do szatni sędziów. Z równowagi wyprowadziła go sytuacja z 55. minuty, gdy arbiter podyktował rzut karny dla Korony. Uznał, że Marcin Malinowski faulował Tomasza Foszmańczyka. A faulu nie było.



Takiego trzeba Nam trenera! Nie piszę że Zielińskiego, ale taki typ człowieka. Skowronek spuściłby głowę i przyznał rację sędziemu. Zauważyłem że piłkarze Pogoni Naszej, mniej wykłucają się o swoje racje na boisku. Inaczej sytuacja wyglądała za Tarasia i Sasala.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 19 marca 2013, 05:49 [2 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 11:05
Za fanpejdzem Pogońonline z facebooka:

  Cytat:  
Z naszych informacji dzisiaj z posadą trenera pożegnał się Artur Skowronek....



Jesli okaze sie to prawdą to nasi włodarze wychodza na niezlych kłamców. Pal licho Grzesia, po nim mozna sie takich atrakcji spodziewac ale Mroczek? Czy w tym klubie kiedys bedzie w miare normalnie?


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 11:14
Na mecz z lechem moglibyśmy zagrać taktyką 4-4-2


Neumann Zieliński(Donald/Chałas)
Kolenda Akahosi Rogalski Murayama
Pietrucha Dąbrowski Noll(Hernani) Tadrowski
Pernis

albo taktyka 4-2-3-1

Neumann(Zieliński)
Kolenda Kapelusz (Edi) Murayama
Aka (Golla) Rogal
Pietrucha Dąbrowski Noll(Hernani) Tadrowski
Pernis


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005