Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 08:23
.Kocian nie ma wogóle charyzmy ,zawodnicy się go wogóle nie boją .Zobaczcie jak on "żyje" na ławce.Wdowczyk po drodze na przerwę by ich kopał w dupę ,albo blachy by wypłacał ,a Zwoliński dostałby wędkę po 20 min.Zmiany na placu i zmiana sposobu gry byłyby przeprowadzone w przerwie .Na drugą połówkę wyszedłby inny zespół .Zmotywowany przez trenera i waleczny ,mecz byłby inny i na bank wygrany ,bo jezdzili by na dupach do 95 min.Nic z tego nie będzie ,bo regres widać gołym okiem.Będzie walka o utrzymanie ....pisalem juz wcześniej że mi to pasuje ,bo będą emocje i różnie może się zdarzyć .Natomiast w górnej 8 nie mamy żadnych szans i wolę miejsce 9 po dramatycznych meczach ,niż 8 po takich spektaklach jak wczoraj.


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4411 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 08:39
Problemem jest brak stylu, nie potrafimy budowac akcji, mamy za slaba pomoc ktora nic nie atakuje, a nasz AF9 powinnien juz dawno siedziec na lawce bo ilez to mozna sie o wlasne nogi przewracac


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 08:50
Wkurwienie pomeczowe trzyma mnie jeszcze rano, miałem coś napisać ale kolega Przema w sumie wyczerpał w dużej mierze temat i zgadzam się z jego opinią w 100% szczególnie z końcówką.
0 strzałów z dystansu, w atakach lecą na pałę do przodu i liczą, że jakoś to będzie a tu 2 podania celne i 3 to już kartofel. 0 przebojowości u każdego z grajków. Grali bez pomysłu w szczególności na koniec meczu w 90 minucie nie wiedzieli w ogóle jak zaatakować i podawali sobie w obronie. Wydaje mi się, że albo nie zrozumieli w ogóle założeń taktycznych lub nie umieli ich wykonać albo najgorsza opcja, że założenia wykonali a te po prostu były do dupy. Prawdę mówiąc w meczu z Lechem fartem mogli wygrać a zremisowali a powinni przegrać, z Wisłą jako tako wyszło ale oni też byli słabi a my mieliśmy komfort grania z kontry. Słabo to widzę a byłem optymistą.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 09:33
A tak tutaj niektórzy cieszyli się ze zwolnienia Wdowczyka. Cytatów wklejał nie będę ale Z. Wasilewski cieszył się najbardziej. No to dawaj Zygmunt, napisz nam teraz co w Kocianie jest lepsze? Spuszczałeś się nad zwolnieniem Wdowczyka i zatrudnieniem Kociana to oświeć nas teraz.


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 10:02

  Przema napisał:  
Na spokojnie, personalnie:
Janukiewicz - trudno do niego miec pretensje o bramke, skoro Bonin wjechal w pole karne niepilnowany przez nikogo. Gdyby nie Radek skonczyloby sie 0:2. Wypowiedz po meczu szczera, ale chyba zbyt nim targaja emocje, kibicom to sie podoba, ale nie sadze by to mialo dobry wplyw na szatnie, ktora jak widac i tak jest w oplakanym stanie.
Rudol - stracil wszystkie swoje atuty z wiosny zeszlego roku. Nawet dalekie rzuty z autu nie trafiaja celu i pozostaja bez zagrozenia. W obronie totalny mix dobrych i beznadziejnych zagran, z przodu jakby zagubiony, nijaki ten wystep.
Hernani - nie chce sie wkurwiac i ogladac drugi raz straconej bramki, nei wiem jak to mozliwe, ze przez srodek wjezdza nam Bonin i jebie bramke i nie wiem co robia obroncy, idealnym podsumowaniem tego meczu byl jego wslizgostrzal, choc na tej murawie, to jeszcze jestem w stanie zrozumiec.
Golla - piekny opierdol od Radka, ale przez wiekszosc meczu spokojnie radzil sobie z pilkarzami Lecznej. Zdaje sie, ze tak przez 80 minut poza 1 jednym podaniem do Radka Gornicy nie odnotowali nawet celnego strzalu na bramke...
Matynia - za te rzuty rozne w koncowce nalezy sie potezna zjeba, dosrodkowania z akcji do poprawki. O nim to jeszcze napisze przy osobie Kociana.
Rogalski - swietne strzaly z daleka, dawno tak pilka mu nie siedziala, szkoda, ze w bramce stal Prusak, ktory pewnie wiecej takiego meczu juz nie rozegra, nie bardzo rozumiem czemu Maksowi raz na jakis czas odpierdala i podejmuje absurdalne decyzje vide zapasy z Nowakiem lub reka w Bialymstoku
Murawski - nie mozna od niego ciagle oczekiwac, ze bedzie robic gre. Zreszta w tym meczu z Nowakiem nie mial latwego grania. Brakowalo wsparcia w powietrznych pojedynkach.
Nunes - nie bardzo rozumiem jego obecnosc na boisku, cos tam probowal, ale przydalby sie jednak nominalny skrzydlowy z wiekszym parcien na bramke (np. Danielak)
Fraczczak - mial swoje przeblyski, to nie byl zly mecz, ale co z tego skoro wedlug Kociana mielismy grac skrzydlami i nawet jesli tak gralismy, to po wrzutkach skrzydlowych w polu karnym nie bylo napastnikow (!)
Zwolinski - decyzja o grze dwoma napastnikami szkodzi i jemu i Robakowi. Ponadto ustawiajac go na takiej pozycji traci ponad polowe swoich walorow i niezasluznie zbiera cegi od kibicow. Takie dostal zadania i tak probowal zagrac. Taka sama byla moja reakcja jak w Krakowie widzialem go na skrzydle. To jakas paranoja, zwlaszcza, ze na lawce mamy Ake i Janote...
Robak - jak zwykle waleczny, ale z Bielakiem nameczyl sie jak chyba jeszcze nigdy w tej lidze. Jak ktos jest w stanie wyjasnic mi jakie zadania mial Robak na boisku to poprosze o oswiecenie, zwlaszcza jesli sie to jakos koreluje z gra Zwolinskiego. Jesli na zgrupowaniu w Turcji byl taki burdel kadrowy jak teraz, to nie dziwie sie, ze chcial stad spierdolic, tak jak i jeszcze kilka innych nazwisk, ale to nie temat na to.

No i wisienka na torcie. Kocian. Brak mi, kurwa, slow, zeby w tak krotkim czasie zaliczyc taki regres. Praca Wdowczyka poszla sie jebac bezpowrotnie, a przy nim pilkarze wygladali naprawde pro, bo teraz to jak zagubione dzieci we mgle. Ich postawa jest podobna do zachowania trenera na lawce, ktory bez emocji przyjmuje kazde zdarzenie boiskowe. Wdowczyk druga polowe pewnie ogladalby z trybun, ale pilkarze by zapierdalali 3 razy bardzeij, bo baliby sie konfrontacji w szatni, nie mowiac o tym, ze w pierwszej polowie Zwolak powinien byl dostac wedke. No ale po kolei, bo to byl mecz z szeregiem niewytlumaczalnych dla mnie decyzji.
1) Nunes - jakim chujem mamy grac skrzydlami, a na boisku widzimy kolejnego lewego obronce, zwlaszcza wobec niezlej postawy Danielaka w dwoch poprzednich meczach. Smiem twierdzic, ze z meczu na mecz wyglada lepiej i bedzie z niego przynajmniej solidny ligowiec, potrzebuje troche masy i doswiadczenia, a z pewnoscia bedzie z niego pozytek. To jednak nie koniec, bo jak caly Szczecin wie Danielak przynajmniej 10 krotnie przebija swoja gra Kamessa, ktory zaslynal poki co spektakularnymi wywrotkami przyjmujac pilke i kto daje zmiane? Oczywiscie Kamess i festwial nieporadnosci trwa w najlepsze.
2) Matras - po niezlym meczu w Krakowie, tym razem lawka. Pewnie by wyszedl kosztem Rogalskiego, ktory stwarzal jedyne zagrozenie, ale tutaj trudno tez sie doszukac jakiejkolwiek logiki. Zapewne Kocian spodziewal sie, ze Leczna bedzie wybijac pilke na nasza polowe i czekac na kolejne ataki skrzydlami :) tak tez sie nie stalo, srodek pola oddany bez walki.
3) Zmiany - o Zwolinskim juz pisalem. Gdyby nie to, ze widzialem jego nazwisko na przedmeczowej grafice w zyciu nie pomyslalbym, ze on bral udzial w tym meczu. Zapamietalem, to bo powiedzialem, ze bedziemy grac w '10' , bede sie wkuriwac, Robak bedzie sie wkurwiac, wszyscy sa wkurwieni. Do zmiany byl po 20 minutach, ale na pierwsza zmiane poczekalismy do 70 minut bijac glowa w mur, bo po co wykorzystywac potencjal jaki mamy na lawce. Swoja droga wejscie Aki tez kuriozalne, czy to nie nasz treneiro jeszcze ostatnio mowil, ze on na swoja szanse bedzie musial poczekac? Poza tym, on dopiero co wrocil do Szczecina, Janota cos tam pogral w sparingach, uwazam, ze na dzien dzisijeszy bardziej czuje ta druzyne i on powinien dostac wczoraj szanse. 'Gonilismy' wynik, a nie spokojnie klepalismy zeby sprawdzac w jakiej dyspozycji jest Aka.
Kolejna zmiana to Nunes. Mamy szczescie, ze sedziowal Lyczmanski, ktory wczoraj stronil od kartek. Druga zolta dla Matynii wisiala w powietrzu, a zmiane dostaje...Nunes, jak juz mozna bylo wykorzystac nadmiar lewych obroncow w skladzie, to Kocian chyba rzucil moneta przy dokonywaniu tej zmiany.
Brak trzeciej zmiany to juz w ogole porazka. Facet chyba zbytnio do serca wzial sobie prace w Chorzowie.
4) Postawa - ja mam w pamieci Wdowca, przed oczami mam Tarasia, pamiecia moge wrocic do Baniaka. No kurwa. Ogladajac takie popisy ja sie wkurwialem, a moja dziewczyna sie smiala widzac taka bande paralitykow, a Kocian stal z lapami w kieszeni jakby to nie robilo na nim wrazenia, totalne zero reakcji, zadnej motywacji, zadnych uwag. Zapomnial w jakiej lidze pracuje. Tu trzeba na dupach jezdzic. Wypowiedz pomeczowa sobie daruje, bo na jednej konferencji przebil wszystkie 'Wdowczykowe'.

Ogolnie wrazenie jest mizerne. Z meczu na mecz wyglada to gorzej. Z Lechem prawie na farcie sie udalo, bo pyry przez wiekszosc meczu pozorwaly gre w pilke oczekujac, ze bramka sama sie strzeli i tak tez prawie sie stalo z drobna pomoca Rogalskiego.
Wisle leje smieszna Lechia i beznadziejny Belchatow. My potykajac sie o wlasne nogi rownamy poziomem kalectwu krakowskiemu. Leczna przyjechala po 1 pkt, a wyjezdza z 3 oodajac 1 celny strzal. Strach pomyslec co bedzie w Chorzowie i jakim skladem wyjdziemy. Kocian jest totalnie przewidywalny i nie zdziwie sie jak kolejny raz zechce zagrac pozornie ofensywnym skladem czyli z dwojka napastnikow, a najlepiej zeby wspieral ich szybki skrzydlowy Kamess. Mimo, ze minely dopiero trzy mecze i nie powinienem nic osadzac, tak teraz jestem przekonany, ze na grupe mistrzowska sie nie zalapiemy. Za duzo frajerstwa w naszej grze, a nadziei na poprawe nie widac, sam trener zdaje sie to zauwazac wiec o czym my mowimy. Zatesknilismy za Wdowcem szybciej niz moglo sie wydawac.



podpisuje sie pod tym tekstem kazda literka i chcialbym zeby kazdy z tych kopiacych pseudopilkarzy dostal ten cytat na kazdym treningu moze motywacja bylaby ze 2 razy wyzsza niz u kociana


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 10:13
Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na totalnie denne dośrodkowania. Tragedia totalna. Wszystko prosto w ręce bramkarza, łatwe do złapania a zero szans dla napStnika.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 11:10
Warto zauważyć ze we wszystkich ostatnich trzech marnych meczach w naszym wykonaniu pojawiał się pewien mankament , brakowało przede wszystkim środkowego ofensywnego pomocnika który ostatnim podaniem obsłużyłby Robaka lub rzuciłby ładną piłeczkę skrzydłowym. Mam nadzieję że bez względu na ogranie czy jego brak wystąpi w następnym meczu Janota bo indolencja w środku pola jest po prostu zatrważająca. Mam też nadzieję że Zwolaka i Robaka razem na boisku już nie będziemy musieli oglądać , szkoda zarówno jednego jak i drugiego.
Liga polska jest dziełem przypadku, zwróćcie uwagę że przy odrobinie szczęścia moglibyśmy zdobyć już 6 punktów za Wisłę i Lecha, póki co wygląda to niepokojąco ale zobaczymy co będzie dalej.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 11:12
Nie wiem czy już mnie pamięć zawodzi ale jak dobrze pamiętam na ławce rezerwowych nie było żadnego obrońcy. No chyba że Matras się do takich zalicza. Polityka transferowa klubu dno.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 11:32
dla mnie tzw.gra Rogalskiego od kilku meczy przypominagre Ławy pod koniec pobytu u nas, a zachowanie przy akcji bramkowej to juz brak słów.mam nadzieję,że to jego ostatni sezon w naszym klubie.nie rajcują mnie jego strzały w poprzeczkę czy w światło bramki,bo on strzela bramkę z wolnego raz na kilka sezonów.jakby był Smolny to by już dzisiaj Kociana nie było.p.Mroczek zadzwoń do Wdowczyka i spróbuj go namówić do powrotu.biję siew pierś,bo myliłem się co do Wdowczyka,a Kocian nie ogarnia tych ,,panów piłkarzy'' za tą wczorajszą żenadę piłkarzyki powinni zapłacić za bilety kibiców na mecz z Lechią,bo baloniki to ja sam mogę zafundować taki to jest ich koszt,że stać mnie na te pareset złotych


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 11:39
Martwi ta bezbarwność, czyli totalny brak pomysłu na grę. Uważam, że ten zespół ma większy potencjał niż to co widzieliśmy wczoraj, tylko Kocian nie potrafi tego ogarnąć i wydaje mi się, że tak będzie dalej.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 11:57
Kocian won!!...póki nie spierdoliłeś jeszcze wszystkiego tutaj


Better dead than red!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 11:58
Jaga -Korona
Pogoń - Górnik Ł.

Można było parę złotych zarobic na Wielkanoc .... :)
Nawet Kocian się za bardzo nie przejmował...


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 12:00
Prawda jest taka ze teraz nie trzeba ogladac meczu zeby wiedziec jak ch.owo zagrali.Styka spojrzec na wyjsciowa 11..lub obejrzec skrot meczu z Krakowa.Watpie zeby nasz styl ulegl zmianie..Co do ustawienia...Zwolinski albo Robak,nie ma szans na dwoch w 1 skladzie bo gramy w 10tke..Nunes tez nie bardzo nadaje sie na pomoc,jednsk sprawdzil bym jeszcze Danielaka.O Adamie i jego boskiej technice na max 2 podania pisac nie bede(Kun musi w koncu zagrac..).O obronie nie ma co pisac bo i tak innych mozliwosci kadrowych nie mamy.Kocian z ryja wydawal sie ostry,ale wyglada na to ze ma wyjebane,i jeszcze na konferencij gada ze bedzie ciezko o kolejne punkty..Kolumb kurwa jego mac...


,,Vi är överallt,,- POGON
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 13:14
Smolny, to nam tego Kociana zafundował, więc nie przywołujmy go, niech lepiej odpoczywa. Na miejscu Mroczka, zadzwonił był do Darka i go ubłagał żeby wrócił. Przecież to Mroczek był jego zwolennikiem, tylko smoła się uparł na Kociana. Co do Kamessa to są dwie opcje. Albo chłop na treningach wygląda dobrze, tylko nie przekłada tego na mecz (oj ilu takich było) albo po prostu jest lepszy w tym całym marazmie od innych. Wykluczam naciski z góry bo Grzesia już nie ma. Trzeba coś zacząć działać bo nie wyniki nie niepokoją, tylko kompletny brak drużyny, stylu i pomysłu na grę. Panie Mroczek działaj Pan póki jeszcze jest czas coś zmienić.


No One Like Us....We don't Care...
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 14:54
Jeszcze niedawno tak sie niektorzy cieszyli z zatrudnienia Kociana a teraz juz by go chcieli zwalniac :).

Ciekawe czy gdyby jakikolwiek trener zaliczyl w Polsce taka kiepska serie jak Klopp z Borussia to mialby szanse jeszcze popracowac po przerwie zimowej? Juz nie mowiac o tym co by sie dzialo gdyby jeszcze przegral pare pierwszych meczy w rundzie wiosennej...

Przydaloby sie troche spokoju w zwalnianiu i zatrudnianiu trenerow. Pod koniec Wdowczyka grali mniej wiecej tak samo jak teraz wiec skad sie biora te "Wdowczyk wroc"? Dobrze, ze nikt nie pisze "Pekowski wroc" ;).


Oddajcie mi moj stary login...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 15:39

  Gradus_new napisał:  
Jeszcze niedawno tak sie niektorzy cieszyli z zatrudnienia Kociana a teraz juz by go chcieli zwalniac :).

Ciekawe czy gdyby jakikolwiek trener zaliczyl w Polsce taka kiepska serie jak Klopp z Borussia to mialby szanse jeszcze popracowac po przerwie zimowej? Juz nie mowiac o tym co by sie dzialo gdyby jeszcze przegral pare pierwszych meczy w rundzie wiosennej...

Przydaloby sie troche spokoju w zwalnianiu i zatrudnianiu trenerow. Pod koniec Wdowczyka grali mniej wiecej tak samo jak teraz wiec skad sie biora te "Wdowczyk wroc"? Dobrze, ze nikt nie pisze "Pekowski wroc" ;).



Jeśli ktoś nigdy nie był zwolennikiem zwalniania Wdowczyka, to ma teraz prawo do takiego głosu. Dokładnie uważam tak samo jak Ty. Darek powinien mieć szanse tak jak Klopp i powinien zostać nawet na 5lat. Smolnemu się dupa podpaliła albo miał zły sezon w FM i zrobił co zrobił. Wdowczyk jest Polakiem i to on powinien mieć szanse do rehabilitacji a nie jakiś Słowak. Tak jak wszyscy piszą że zawodnik zagraniczny powinien być lepszy od polskiego, żeby znaleźć zatrudnienie w polskim klubie , tak trenerów powinno to też dotyczyć a moim zdaniem Darek jest lepszym fachowcem od Kociana. Grali jak grali, ale widac było pomysł, dyscypline taktyczną i przede wszystkim motywacje. Kocian stoi jak Posąg nie jest z tą drużyną w czasie meczu, nie żyje razem z nimi. Ciekawe Czy Smolny też uszczkął coś dla siebie zatrudniając Kociana. Gdyby Kamess podpisał za Smolnego, to byłbym prawie pewny że nasz Dyrektoro polizał parę złotych za podpisanie... Szkoda że taka cisza nastała w związku z tą sprawą, bo powinien zostać rozliczony jeśli działał na szkode klubu.


No One Like Us....We don't Care...
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 15:59

  BadBoy napisał:  

  Gradus_new napisał:  
Jeszcze niedawno tak sie niektorzy cieszyli z zatrudnienia Kociana a teraz juz by go chcieli zwalniac :).

Ciekawe czy gdyby jakikolwiek trener zaliczyl w Polsce taka kiepska serie jak Klopp z Borussia to mialby szanse jeszcze popracowac po przerwie zimowej? Juz nie mowiac o tym co by sie dzialo gdyby jeszcze przegral pare pierwszych meczy w rundzie wiosennej...

Przydaloby sie troche spokoju w zwalnianiu i zatrudnianiu trenerow. Pod koniec Wdowczyka grali mniej wiecej tak samo jak teraz wiec skad sie biora te "Wdowczyk wroc"? Dobrze, ze nikt nie pisze "Pekowski wroc" ;).



Jeśli ktoś nigdy nie był zwolennikiem zwalniania Wdowczyka, to ma teraz prawo do takiego głosu. Dokładnie uważam tak samo jak Ty. Darek powinien mieć szanse tak jak Klopp i powinien zostać nawet na 5lat. Smolnemu się dupa podpaliła albo miał zły sezon w FM i zrobił co zrobił. Wdowczyk jest Polakiem i to on powinien mieć szanse do rehabilitacji a nie jakiś Słowak. Tak jak wszyscy piszą że zawodnik zagraniczny powinien być lepszy od polskiego, żeby znaleźć zatrudnienie w polskim klubie , tak trenerów powinno to też dotyczyć a moim zdaniem Darek jest lepszym fachowcem od Kociana. Grali jak grali, ale widac było pomysł, dyscypline taktyczną i przede wszystkim motywacje. Kocian stoi jak Posąg nie jest z tą drużyną w czasie meczu, nie żyje razem z nimi. Ciekawe Czy Smolny też uszczkął coś dla siebie zatrudniając Kociana. Gdyby Kamess podpisał za Smolnego, to byłbym prawie pewny że nasz Dyrektoro polizał parę złotych za podpisanie... Szkoda że taka cisza nastała w związku z tą sprawą, bo powinien zostać rozliczony jeśli działał na szkode klubu.



Dokladnie w 100% sie zgadzam, Wdowiec wycisnal z tego materialu wszystko co sie dalo, a ze nie ktorym w glowach sie popier****o to oczekiwali zaraz majstra..Jestem przekonany ze gdyby Darek dostal szanse prowadzenia normalnie klubu i decydowaniu o kadrze to dzisiaj bylibysmy w zupelnie innym miejscu. Dla przypomnienia rok temu o tej porze Pogon byla wymieniana w gronie faworytow do pucharow, a nasza gra zachwycali sie prawie wszyscy eksperci w Polsce. No ale Smolny i jemu podobni mieli swoja wizje i po kilku niudanych meczach gdzie nasza pozycji w tabeli i tak bybla ok wyje***i Darka i mamy to co mamy.
PS
Zwolinski przestan gwiazdorzyc i wez sie za trening! Najlepiej w rezerwach.


PORTOWCY
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 16:12
Bylem mega zadowolony jak podpisali z Darkiem na 3 lata.Solidny ,charyzmatyczny trener na dłużej .Natomiast po zwolnieniu Darka jestem w szoku do dziś.Faktycznie coś tam sie wypaliło pod koniec , grali słabiej ,ale na 100% on by to ogarnął ,wstrząsnął szatnią ,poukładał od nowa i byłoby git .Kocian jest słaby mentalnie ,nie żyje z szatnią ,podczas meczów stoi zesrany jak słup soli ,bez emocji .Podejrzewam że jakby Mroczek zadzwonił do niego i zaproponował mu pracę .....wróciłby .Wiadomo że tak nie będzie ,pożegnali chłopa ,zapłacili odszkodowanie i temat zamknęli .Kocian się nie ogarnie i nie nabierze charyzmy ,bo to nie ten typ człowieka .Z tym trzeba sie urodzić ....tego się nie nabywa .Zobaczymy co dalej ......Mógłby poczytać niektóre posty ,bo chłopaki tutaj nie piszą zle .Z trybun lepiej widać jak z ławki ,każdy widzi błędy ,złe ustawienia ,itd. tylko nie on .Może poczyta ,wyciągnie wnioski i ......wygrają w Chorzowie ....hehe Czekamy do piątku ....jak zagrają taki piach jak z Łęczną ,to czerwona lampka sie zapali.....pytanie tylko kto ją zgasi .....Kocian raczej nie.Pozdrawiam fanatyków obecnych w ten zimny smutny poniedziałek na Twardowskiego.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 16:34
Wracam wczoraj z pracy, odpalam kompa coby sprawdzić wynik i nacieszyć oczy zwycięstwem, utwierdzającym że gramy solidny futbol, a tu kurde Bonin...

Bez przesady z tą jazdą po Kocianie - z takim składem jaki wyszedł to powinni swobodnie Górnika pyknać nawet gdyby Robak grał na obronie a Golla na szpicy. Być może niektórzy czują się już zbyt pewnie w zespole...


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 17:34
Mamy sklad na miejsca 4-8, nie wiem czemu niektorzy mysla, ze mamy ekipe na Lige Mistrzow.

Jeden Robak, Aka od niedawna, kiepska obrona...

Taki Górnik Łęczna ma na pewno gorszy sklad niz my, ale to jest futbol. Atletico Madrid wygralo rok temu Lige Hiszpanska z duzo slabszym skladem niz Barca czy Real.

Ze zwalnianiem Kociana to bym poczekal.
Smiejecie sie ze Smolnego, ze wywalal za szybko trenerow, a niektorzy tutaj chcieli by tych zmian znacznie czesciej niz legenderany Grzesiu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005