Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 22:15

  Mazii napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Mazii napisał:  

  zach-pom napisał:  

  twitter Parady napisał:  
Kibice napisali list do Mroczka i domagają się powrotu Wdowczyka. Jutro pewnie doślą listę transferową. Muszą mieć noc na zastanowienie.




Bije się w pierś jak pisałem, że twitter Parady jest wiarygodny. Przepraszam to dno jak i on sam.



Tu nie chodzi o kibiców Pogoni, tylko o wirtualnych "kibiców" z profilu "Szczecin prosi. Darku wróć", który najwięcej umieją krzyczeć w internecie. Uważasz to za normalne, że zbieranina dzieciaków tworzy wirtualną "stronę" i pisze list do prezesa o zmianę trenera?! Zaraz następny założy "Szczecin prosi. Batata wróć" i napiszą o powrót Sergio na Twardowskiego. CYRK co się dzieje.



Dlaczego prawie 5000 kibiców nazywasz dzieciakami?? Jest inicjatywa większości osób która chodzi na mecze. Nie mam faceboka ale z tego co widziałem to nie są dzieciaki tylko ludzie starsi, możesz sobie wejść na profil każdego i sprawdzić ile ma lat i czym się zajmuje. Więc przestańcie pisać ciągle że dzieciaki bo sami nimi byliście i nikt Was wtedy nie obrażał. Dajmy im spokój a spojrzmy na to z innej strony, że to jakaś inicjatywa i kibice martwią się o Pogoń, a nie jak Ty popiszesz i ponażekasz tylko na forum.



Czy ktoś kogoś obraża? Nie dopisuj sobie czegoś, czego nikt nie powiedział. Jeśli kibice martwią się o Pogoń to niech zapierdalają na mecz, treningi, a nie klepią przed monitorem w klawiature, żeby wujek Mroczek im nowego trenera załatwił. Mecz z Lechią i kwestia dopingu. Był chociaż przez 5 minut doping dla zawodników, czy cały mecz jebanie Lechii? Przychodzisz na mecz nieść dopingiem swoją drużynę, czy bluzgać 90 minut na przeciwnika? Wiadomo, że to jest też nieodłączny element meczu, ale jest tego granica.


  goral1982 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Podobno do meczu z Bełchatowem bez żadnych ruchów. Jeśli mają coś zmieniać to nie wiem na co czekają...


Na mecze reprezentacji.Po Belchatowie masz 2 tygodnie do kolejnego meczu w lidze.
Az sprawdzilem z ciekawosci i w piatek 20 marca gramy z GKS-em a kolejny mecz w poniedzialek 7 kwietnia. Jezeli zmieniac trenera to okres wrecz wymarzony .



W sumie masz rację.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 22:18
@zygmunt

Chłopie chciałbym mieć wyjebane w to co piszesz, jednak kurwa się nie da wkurwia mnie Twoja wszech wiedza i dojrzałość którą mi tu dopierdalasz. Co roku ten sam problem gdy drużyna idzie do przodu pojawia się kurwa kryzys i zmiana trenera ile lat tak będziemy robić. Robiąc z siebie pośmiewisko na całą Polskę i karmiąc pismaków swoją nieporadnością dajemy im natchnienie na takie artykułu jak m.in " Dom wariatów w Szczecinie" Zobacz idąc tym tokiem myślenia zwolnimy Kociana ,obrażone pizdy w szatni wygrają trzy mecze i znowu część ludzi będzie śnić o czymś więcej niż ósemka. Zwodząc ludzi z właściwego szlaku i dotarcia do genezy co rocznych kryzysów! Po prostu wkurwia mnie ta mentalność, rozmawiałem dziś z koleżką który nie kibicuje Pogoni, to jak mu powiedziałem że w Szczecinie być może znowu będzie zmiana trenera to powiedział jak to? znowu trener, przecież to nie możliwe. No właśnie kurwa nie możliwe, by oni się cofnęli w rozwoju. Nie bez powodu Tarasieiwcz po awansie chciał wyjebać pół kadry bo widział co tu się święci układy, układziki i śmieszne ludziki którzy mówią o sobie piłkarze. Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic. Jeżeli nie domyslasz się dlaczego mam takie zdanie o tej sytuacji to widocznie jesteś zbyt tępy, tak samo jak ja jestem zbyt tępy dla Ciebie by zrozumieć Twoje ideologie.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 22:20

  Charry1948 napisał:  
Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic.



Sprawdź statystyki Frączczaka z poprzednich sezonów (bramki, asysty, podania kluczowe), odejmij sobie bramki przy których brał udział i przeanalizuj pozycję Pogoni w tabeli. W poprzednim sezonie jak odpalił na początku, to wszyscy najchętniej w koszulach AF9 by chodzili po mieście, teraz nie ma formy i nagle kozioł ofiarny. Odszedł paralityk Bąk to na kogoś trzeba się przerzucić - norma.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 22:29
Człowieku policz sobie to w drugą stronę. On formę ma w 5 meczach na 30, więc o co chodzi? Kiedy ostatni raz strzelił bramkę? w meczu z Zawiszą? i to jeszcze tą Zawiszą w totalnym kryzysie. Jeszcze jego machania łapą do Wdowca w meczu z Bełchatowem, podważania autorytetu trenera w obecności innych graczy? W dupie mu się poprzewracało od momentu podpisania nowego kontraktu. Uwierz mi jak nie szukam kozła ofiarnego na siłę. Nie chciałbym powiedzieć złego słowa na zawodników naszej drużyny, ale się nie da w takich okolicznościach. Jego najlepszy sezon w e klasie to 5 bramek w pierwszym sezonie? W którym często grał jako napastnik? To żaden wyczyn. Niektórzy tu piszą że Quintana był słaby strzelając bodajże 15 bramek czy 14 w sezonie. W takim razie na naszych pomocników brak skali!


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 22:32

  Charry1948 napisał:  
@zygmunt

Chłopie chciałbym mieć wyjebane w to co piszesz, jednak kurwa się nie da wkurwia mnie Twoja wszech wiedza i dojrzałość którą mi tu dopierdalasz. Co roku ten sam problem gdy drużyna idzie do przodu pojawia się kurwa kryzys i zmiana trenera ile lat tak będziemy robić. Robiąc z siebie pośmiewisko na całą Polskę i karmiąc pismaków swoją nieporadnością dajemy im natchnienie na takie artykułu jak m.in " Dom wariatów w Szczecinie" Zobacz idąc tym tokiem myślenia zwolnimy Kociana ,obrażone pizdy w szatni wygrają trzy mecze i znowu część ludzi będzie śnić o czymś więcej niż ósemka. Zwodząc ludzi z właściwego szlaku i dotarcia do genezy co rocznych kryzysów! Po prostu wkurwia mnie ta mentalność, rozmawiałem dziś z koleżką który nie kibicuje Pogoni, to jak mu powiedziałem że w Szczecinie być może znowu będzie zmiana trenera to powiedział jak to? znowu trener, przecież to nie możliwe. No właśnie kurwa nie możliwe, by oni się cofnęli w rozwoju. Nie bez powodu Tarasieiwcz po awansie chciał wyjebać pół kadry bo widział co tu się święci układy, układziki i śmieszne ludziki którzy mówią o sobie piłkarze. Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic. Jeżeli nie domyslasz się dlaczego mam takie zdanie o tej sytuacji to widocznie jesteś zbyt tępy, tak samo jak ja jestem zbyt tępy dla Ciebie by zrozumieć Twoje ideologie.




Żadna wszechwiedza i inne tam. Wyluzuj i pomyśl czasem zanim z czymś się tu z nami zamierzasz podzielić. Tylko tyle. Bez kurew z mojej strony i innych inwektyw pod twoim adresem. Dyskutujmy merytorycznie - nawaliłeś post na całą stronę, zaraz kolejny równie obszerny i polemiczny ale o co w nich dokładnie chodzi to wiesz tylko chyba sam. Pozdrowienia.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 22:42
Streszczę, uważam że unikamy od kilku lat wietrzenia szatni które jest niezbędne by co roku nie przerabiać tematu pod tytułem, " Pogoń tonie, Pogoń w głębokim kryzysie" Ile to razy trenera musi polecieć ze swojej posady za nim wymienią mu jego narzędzia pracy? czyt. piłkarze.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 23:01

  Gonzalez13 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic.



Sprawdź statystyki Frączczaka z poprzednich sezonów (bramki, asysty, podania kluczowe), odejmij sobie bramki przy których brał udział i przeanalizuj pozycję Pogoni w tabeli. W poprzednim sezonie jak odpalił na początku, to wszyscy najchętniej w koszulach AF9 by chodzili po mieście, teraz nie ma formy i nagle kozioł ofiarny. Odszedł paralityk Bąk to na kogoś trzeba się przerzucić - norma.




Hahaha...Gonzales13 tylko ślepy nie widzi jakim paralitą jest Frączczak?!!! Ja już pisałem ze zanim policzysz te statystyki to policz jego straty,brak asekuracji ,niecelne podania,straty piłki w akcjach ofensywnych etc.Pełna zgoda z Charym 1948.Oboje z Rogalskim graja beznadziejnie a i tak w nagrodę maja pierwszy skład...ciekawe dlaczego?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2015 23:51

  EPSON napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic.



Sprawdź statystyki Frączczaka z poprzednich sezonów (bramki, asysty, podania kluczowe), odejmij sobie bramki przy których brał udział i przeanalizuj pozycję Pogoni w tabeli. W poprzednim sezonie jak odpalił na początku, to wszyscy najchętniej w koszulach AF9 by chodzili po mieście, teraz nie ma formy i nagle kozioł ofiarny. Odszedł paralityk Bąk to na kogoś trzeba się przerzucić - norma.




Hahaha...Gonzales13 tylko ślepy nie widzi jakim paralitą jest Frączczak?!!! Ja już pisałem ze zanim policzysz te statystyki to policz jego straty,brak asekuracji ,niecelne podania,straty piłki w akcjach ofensywnych etc.Pełna zgoda z Charym 1948.Oboje z Rogalskim graja beznadziejnie a i tak w nagrodę maja pierwszy skład...ciekawe dlaczego?



Do tych statystyk dodałbym jeszcze minuty spędzone na boisku = szansa na pokazanie się. Tylu minut nikt chyba nie dostał. Co ciekawe 6 meczów poprzedniego roku(wtedy zaczęła się katastrofalna gra AF9) i 4 mecze b.r , razem 10 meczów w których nie zrobił totalnie NIC, mało ,że nic to do tego występy na zdecydowany minus, a wciąż pierwszy skład. Zastanawiające zwłaszcza z perspektywy tego jak ława był w Pogoni. Do ostatniego meczu dziwnym trafem zawsze w pierwszej 11. Przypadek?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 00:12
Narzekacie tak na tego Frączczak, ok rozumiem to tylko powiedzcie kto za niego?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 00:13

  EPSON napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic.



Sprawdź statystyki Frączczaka z poprzednich sezonów (bramki, asysty, podania kluczowe), odejmij sobie bramki przy których brał udział i przeanalizuj pozycję Pogoni w tabeli. W poprzednim sezonie jak odpalił na początku, to wszyscy najchętniej w koszulach AF9 by chodzili po mieście, teraz nie ma formy i nagle kozioł ofiarny. Odszedł paralityk Bąk to na kogoś trzeba się przerzucić - norma.




Hahaha...Gonzales13 tylko ślepy nie widzi jakim paralitą jest Frączczak?!!! Ja już pisałem ze zanim policzysz te statystyki to policz jego straty,brak asekuracji ,niecelne podania,straty piłki w akcjach ofensywnych etc.Pełna zgoda z Charym 1948.Oboje z Rogalskim graja beznadziejnie a i tak w nagrodę maja pierwszy skład...ciekawe dlaczego?



Wróć na swoje futbol.pl może tam wyczytasz coś ciekawego i oświecisz nas wszystkich. Policz sobie straty, brak asekuracji, niecelne podanie, straty piłki etc. wszystkich graczy i wtedy gadaj. Nad Akahoshi też spusty były, bo wrócił zbawca i co? NIC, bo statystyki ma fatalne. JEDNO, podkreślam, JEDNO celne podanie w pole karne. To jest ofensywny pomocnik, który ma kreować akcje? Dobre. Podniecajcie się dalej nazwiskami. Na ten moment w drużynie funkcjonuje dwóch zawodników: Murawski i od czasu do czasu Robak. No i przebłysk Janoty z Chorzowem. Reszta to koszulki.

Póki grał Kamess to były jazdy po nim, nie ma Kamessa, wróciło do Frączczaka. Stara śpiewka, szukanie kozła ofiarnego w momencie gdy nam nie idzie. Tak jak już napisałem wyżej, wszyscy gówno grają, nie Frączczak, nie Kamess, a cała reszta też! Oprócz Frączczaka na boisku gra 10 innych zawodników i nawet jeśli on spierdoli akcje z przodu czy z tyłu to po to są inni zawodnicy, żeby asekurować, naprawiać błędy.

No i na potwierdzenie tego, że wszyscy zawodnicy są pod formą (oprócz Murawskiego, który jako jedyny zapierdala), niech będzie to, że ani nie potrafimy bronić, ani strzelać.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 15 marca 2015, 00:20 [1 raz(y)]


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 00:36

  Gonzalez13 napisał:  
Oprócz Frączczaka na boisku gra 10 innych zawodników i nawet jeśli on spierdoli akcje z przodu czy z tyłu to po to są inni zawodnicy, żeby asekurować, naprawiać błędy.


Czlowieku daj spokoj. Tu potrafili nawet po ktoryms sparingu rok lub poltora roku temu obwiniac Fraczczaka za utrate bramki gdy On juz od dawna przebywal poza boiskiem :) . Caly zespol gra zaj... niestety Fraczczak sabotuje calosc i pechowo przegrywamy po jego bledach. Zeby nie bylo, za ostatnie wystepy nalezy go krytykowac ale tak jak i caly zespol. A tu standartowy placz Fraczczak to , Fraczczak tamto a caly zespol poza pojedynczymi zawodnikami gra beznadziejnie.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 15 marca 2015, 00:45 [2 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 00:44

  Gonzalez13 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Wyjebałbym z drużyny na start dwóch piłkarzy, Adam Frączczak i Maksymiliam Rogalski. Jeden uniwersalny a drugi waleczny i co z tego? skoro kurwa z jednego i drugiego mam tyle pożytku co nic.



Sprawdź statystyki Frączczaka z poprzednich sezonów (bramki, asysty, podania kluczowe), odejmij sobie bramki przy których brał udział i przeanalizuj pozycję Pogoni w tabeli. W poprzednim sezonie jak odpalił na początku, to wszyscy najchętniej w koszulach AF9 by chodzili po mieście, teraz nie ma formy i nagle kozioł ofiarny. Odszedł paralityk Bąk to na kogoś trzeba się przerzucić - norma.




Hahaha...Gonzales13 tylko ślepy nie widzi jakim paralitą jest Frączczak?!!! Ja już pisałem ze zanim policzysz te statystyki to policz jego straty,brak asekuracji ,niecelne podania,straty piłki w akcjach ofensywnych etc.Pełna zgoda z Charym 1948.Oboje z Rogalskim graja beznadziejnie a i tak w nagrodę maja pierwszy skład...ciekawe dlaczego?



Wróć na swoje futbol.pl może tam wyczytasz coś ciekawego i oświecisz nas wszystkich. Policz sobie straty, brak asekuracji, niecelne podanie, straty piłki etc. wszystkich graczy i wtedy gadaj. Nad Akahoshi też spusty były, bo wrócił zbawca i co? NIC, bo statystyki ma fatalne. JEDNO, podkreślam, JEDNO celne podanie w pole karne. To jest ofensywny pomocnik, który ma kreować akcje? Dobre. Podniecajcie się dalej nazwiskami. Na ten moment w drużynie funkcjonuje dwóch zawodników: Murawski i od czasu do czasu Robak. No i przebłysk Janoty z Chorzowem. Reszta to koszulki.

Póki grał Kamess to były jazdy po nim, nie ma Kamessa, wróciło do Frączczaka. Stara śpiewka, szukanie kozła ofiarnego w momencie gdy nam nie idzie. Tak jak już napisałem wyżej, wszyscy gówno grają, nie Frączczak, nie Kamess, a cała reszta też! Oprócz Frączczaka na boisku gra 10 innych zawodników i nawet jeśli on spierdoli akcje z przodu czy z tyłu to po to są inni zawodnicy, żeby asekurować, naprawiać błędy.

No i na potwierdzenie tego, że wszyscy zawodnicy są pod formą (oprócz Murawskiego, który jako jedyny zapierdala), niech będzie to, że ani nie potrafimy bronić, ani strzelać.



Zarówno i Frączczak jak i Rogalski już od jakiegoś czasu są kozłami ofiarnymi. A na pozycjach których grają po prostu nie ma lepszych. Inna sprawa, że są to zawodnicy którzy "dają się lubić". Są z nami już od dawna, są ogarnięci, może nie mają super umiejętności ale mam wrażenie, że zawsze dają z siebie wszystko. Dla jednych to tak nie wygląda, bo źle poda, źle strzeli, nie przykryje - ale nie jest to jednoznaczne z tym, że nie zostawia serca i zdrowia na boisku. A tym dwóm zawodnikom nigdy bym tego nie zarzucił. Na tyle na ile potrafią to grają. Frączczak ma łatwość znajdywania się w dobrych sytuacjach, Rogal biega "za trzech", ma dobry przegląd pola, dobry strzał, myśli jak gra. Racja, ostatnio obniżył loty - ale tak samo jak każdy inny zawodnik.
Można krytykować - ale wcześniej warto spojrzeć co dany zawodnik zrobił dla tego klubu, jakie miał podejście i jakie są alternatywy na tę pozycję przed ich krytykowaniem. Zarówno Frączczakowi, Rogalskiemu jak i Janukiewiczowi należy się szacunek za te wszystkie lata. I pamiętajcie, że sami do składu oni się nie wystawiają.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 06:11
Obejrzałem sobie skróty dzisiejszych meczy w Ex...
Podbeskidzie zabawa z piłka, pietki itp..
Zawisza ostatnia drużyna , leje Lecha... akcje piekne..
Kurwa jesteśmy najsłabsi w lidze, wnioski po meczu z Lechią...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 07:03

  Cytat:  
Podbeskidzie zabawa z piłka, pietki itp..



Janota z Ruchem. Zabawa z piłką, pietki itp..


  Cytat:  
Zawisza ostatnia drużyna , leje Lecha... akcje piekne..



Akurat wygrac z Lechem u siebie to zaden wyczyn, skoro ich bilans to 2-7-3 na wyjazdach. Nawet nam sie prawie udalo.


  Cytat:  
Kurwa jesteśmy najsłabsi w lidze, wnioski po meczu z Lechią...



Takze jesli juz piszesz takie rzeczy, to prosze o wiecej konktrentow, bo sie zaczyna marudzenie i pierdolenie zeby popierdolic i poużalać sie nad soba.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 08:21

  Cytat:  
Zawisza ostatnia drużyna , leje Lecha... akcje piekne..





  Cytat:  
Akurat wygrac z Lechem u siebie to zaden wyczyn, skoro ich bilans to 2-7-3 na wyjazdach. Nawet nam sie prawie udalo.



Prawie robi różnicę - Zawisza ma 3 pkt. my 1....


  Cytat:  
Kurwa jesteśmy najsłabsi w lidze, wnioski po meczu z Lechią...




  Cytat:  
Takze jesli juz piszesz takie rzeczy, to prosze o wiecej konktrentow, bo sie zaczyna marudzenie i pierdolenie zeby popierdolic i poużalać sie nad soba.



Popatrz na tabelę tylko tej rundy i odpowiedz sobie czy kolega piszący o tym, że jesteśmy najsłabsi nie ma racji.... Jeśli nie chce Ci się sprawdzać to Ci napiszę, w tej rundzie na chwilę obecną zajmujemy przedostatnie miejsce przed Wisła, która ma rozegrany jeden mecz mniej. Gramy taką piłkę (o ile tak to można nazwać), że faktycznie można uznawać, że na chwilę obecną mamy najsłabszy zespół w lidze! Niech potwierdzeniem będzie fakt, że pierwszy strzał w meczu z Lechią oddaliśmy w 52 minucie! Trener jest do wyjebania "na wczoraj". Piszecie, że trzeba zmienić narzędzia czyt. piłkarzy a to niestety nie jest takie proste... wiadomo, że łatwiej rozwiązać kontrakt z 1 człowiekiem (trener), aniżeli z 10 "piłkarzami" niestety w naszej lidze tak było jest i jeszcze długo będzie... Frączczakowi nie można zarzucić braku zaangażowania (chociaż też nie zawsze ono było), ale to nie jest zawodnik na ten poziom, nie może być tak, że piłkarz z takim doświadczeniem nie potrafi przyjąć piłki w pełnym biegu czy też przewraca się o własne nogi. Owszem trochę bramek i asyst zanotował ale patrząc na bilans to chyba więcej jednak przez niego ich straciliśmy aniżeli strzeliliśmy. Jeszcze co do wyjebania grajków to jest nierealne, taka jest polityka klubu bierzemy szrot, byle z kartą na ręku a później jakoś to będzie, z tego zrobimy obrońcę z tego napastnika a jak coś będzie nie tak to wyjebiemy trenera, bo to przecież jego wina... Fak jest taki, że Kocian nie ogarnia tej kuwety i nie powinno go być już po meczu z Łęczną im więcej czasu dla nowego trenera tym lepiej. Zakładam, że nie będzie to DW więc znów będzie potrzebny czas na zapoznanie itd. Tak więc czarny scenariusz mówi witaj 1 ligo, bo niestety Zawisza napierdala, Ruch napierdala każdy łapie punkty a my swoje... "zrobimy wszystko, żeby wygrać następny mecz"


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 08:38
Nie chciałem napisać, że jest dobrze ani, że jesteśmy zajebiści bo aktualna sytuacja jest dramatyczna, tylko chodziło mi o to, zeby za powod tej slabosci nie podawac na litosc jakis malo znaczacych faktow jakie wymienil M.K 74. Nie to jest po prostu najwazniejsze.
Z doswiadczenia wiemy, ze wszelkie rozmowy i treningi motywujące dobrze na patałachów wpływały...

Wiesz czego mi brakuje w tym pseudo trenerze ze Slowacji ? Wdowczyk po takiej padline to by 3 zmiany wykorzystywal w 30 minucie meczu a sam lądował by na trybunach z wkurwienia, a ten pajac sobie siedzi i czeka do zmian do 85 minuty. Jaki jest wiec wniosek ? skoro on ma wyjebane, to nie umie dac przykladu grajkom, zeby wybiegali te zwycestwa. Pamietacie to ?

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum

I do kurwy nedzy takiego trenera trzeba. Po tym meczu z Belchatowem bylismy w jeszcze gorszej sytuacji niz teraz jestesmy. Pajacyki chcialy spierdolic do szatni, a Wdowczyk przyprowadzil ich za morde pod młyn, sam tez podszedl. Kocian to pizda i sam spierdala do szatni pierwszy po meczu zeby popierdolić sobie na konferencji a pilkarze razem za nim. I to jest prawdziwy powod takiej padaki - nie piętki janoty czy innego z podbeskidzia, nie remisik z lechem czy inne gówno. Druzyna nie ma charakateru, wszystko inne ma. Nazwiska. Murawski, Robak, Janota, Akahoshi, Malecki, Janukiewicz. Mlodziez. Rudol, Zwolinski, Golla, Matynia. Świetne warunki do treningu, baza - zazdrosci Legia. ALE NIE MA CHARAKTERU - BEZ TEGO NIE UDA SIE UTRZYMAC!!!! w sezonie 12/13 utrzymalismy sie dzieki temu ze ten charakter był. WTEDY NAWET CHALAS STRZELIL BRAMKE NA WAGE UTRZYMANIA W CHORZOWIE !!!!


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 09:10

  kiko napisał:  
Rogal biega "za trzech"


Z tego biegania nic nie wynika, żle czyta grę, często jest spóźniony co wymusza na nim grę wślizgiem.


  Cytat:  
ma dobry przegląd pola


Jaki to ma wpływ na wydarzenia na boisku? Żadnych o czym świadczy jego brak asyst z przodu kompletnie nie przydatny, z tyłu tak samo.


  Cytat:  
dobry strzał


Tak jak wyżej. Nic z tego nie wynika. W ostatnich trzech sezonach ma średnią 1 bramkę na sezon. Rzeczywiście potrafi to wykorzystać.


  Cytat:  
myśli jak gra.


To dlaczego często jest spóźniony, żle ustawiony? Jego głęboką mądrość mądrość można było zobaczyć w piątek. Przy bramce dla Lechii to on powinien znajdować się przy Mili a co mieliśmy? Jak zwykle spóżniony i do tego wolny. Jeśli taki demon szybkości jak Mila z piłką jest szybszy od Rogala bez piłki to jest dramat. Cytując klasyka "jest słaby. Można przeklinać? Jest "k...a słaby". Podobnie jego myślenie uwidoczniło się przy wślizgu na czerwoną kartkę.


  Cytat:  
Racja, ostatnio obniżył loty - ale tak samo jak każdy inny zawodnik.
Można krytykować - ale wcześniej warto spojrzeć co dany zawodnik zrobił dla tego klubu, jakie miał podejście i jakie są alternatywy na tę pozycję przed ich krytykowaniem. Zarówno Frączczakowi, Rogalskiemu jak i Janukiewiczowi należy się szacunek za te wszystkie lata. I pamiętajcie, że sami do składu oni się nie wystawiają.


Poddobno jesteś tak dobry jak w ostatnim meczu. Rogalski był w nim żałosny, ale nie mogę go skrytykować, bo wg Ciebie mam patrzeć na jego zasługi?

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 15 marca 2015, 10:15 [2 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:02

  kosa1749 napisał:  

  Przema napisał:  

  K... napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To Radek jest jakimś masochistą, że już szósty rok gra tam, gdzie go nie chcą? Rozumiem, że mogły być scysje, ale ciągłe siedzenie w zespole pomimo braku akceptacji w szatni i odrzucanie o wiele lepszych finansowo ofert (a sportowo lepsze też pewnie jakieś były) podlega pod leczenie psychiczne. Względnie też nie jest tak źle, jak to się opisuje... nie wiem, nie siedzę w środku, ale uważam, że to trochę przesada.



Poki co wiadomo, ze mial oferte z Japonii, z drugiego konca swiata. Prosze Cie.
Prosty przyklad z tegorocznych wakacji. Jeden z pilkarzy sie hajta, zaprasza cala druzyne, oprocz jej jednego czlonka. Zgadnij kto nie zostal zaproszony.



Kto to był ?



Latem ślub brał Frączczak. Aż mi sie nie chce wierzyć, że on by nie zaprosił Janukiewicza.
A co do "kwasów" w drużynie kilka sezonów temu i spin to największe pretensje do Radka po wywiadzie i największe mniemanie o sobie mieli Edi, Kolendowicz, Ława...
To oni mieli głównie pretensje o słynny wywiad w Elblągu. Wyczuwalna też była swego rodzaju ironia i zazdrość o sympatie kibiców do Janukiewicza.



To uwierz :)
To byla rada druzyny, ktora w bardzo elegancki sposob chciala Radka wyjebac do rezerw. Elblag to jedno, do tego dochodzi sprawa Vuka, czyli dziekowanie za doping, ostatnio znowu wywiad. Ja to doceniam, ale z punktu widzenia szatni, to jest slabe i nei ma sie co dziwic, ze tak jest odbierany. Ktos juz zreszta ladnie te mysl rozwinal, nic dodac i nic ujac.
Nie rozumiem czemu nie wciaz informacji na temat dymisji Kociana i darmowych biletow na nastepny mecz.



Dla mnie to nie jest słabe ale wiem o co Ci chodzi. Że jest drużyna i żaden z piłkarzy nie powinien się wyłamywać. Tzn. nazywać rzeczy po imieniu które są niepopularne i mogą być źle odbierane przez kibiców. Najlepiej siedzieć cicho i ciągle powtarzać że w kolejnym meczu będzie lepiej. Czas płynie a kasa leci. I właśnie dlatego nasza ligowa piłka to jeden wielki MARAZM. Gdyby cała drużyna potrafiła się uderzyć w pierś jak Janukiewicz to nasze położenie byłoby zupełnie inne. Dlaczego Janukiewicz ma mówić że jest białe jak jest czarne. To zupełnie jak z naszymi politykami. Według nich przecież jest zajebiście a jeśli ktoś spróbuje się wyłamać to niechcący się powiesi.......



Nie uwazasz, ze takie sprawy powinny byc zalatwiane w szatni? Wywlekanie tego na zewnatrz nic nie zmieni, a pogarsza i tak napieta juz atmosfere.
Co do Parady i reszty tych dziennikarzyn majaczacych na twitterze czy innych lokalnych gazetkach, to oni juz dawno osiagneli poziom ponizej dna, czyli dolaczyli do dryfujacej v-ki. Szczekaja glupoty i marne ironie, natomiast wartosciowych materialow od lat brak. Nie wiem kto jest wydawca Parady, ale raczej zbyt duzo od niego sie nie oczekuje jak widac.

Wszystko zostalo juz powiedziane. Nie mialbym problemu z odsunieciem Rogalskiego i Fraczczaka od skladu, o ile dostaniemy lepszych pilkarzy. Niby jest Walski, jako naturalny nastepca Rogalskiego, ale Fraczczak juz nie ma takeigo nastepcy. Kun? Bez jaj. Doslownie i w przenosni.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:06
Osuch to kłamca, ale pokazał że można zostawić trenera, a wyjebać pseudo piłlarzy. Nie bronię Kociana, możemy zmienić trenera z uwagi na brak stylu. Ale pozbądźmy się tych piłkarzy co zaniżają poziom, a nadrabiają stażem czy sympatycznym charakterem.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2015 10:12

  Charry1948 napisał:  
Osuch to kłamca, ale pokazał że można zostawić trenera, a wyjebać pseudo piłlarzy. Nie bronię Kociana, możemy zmienić trenera z uwagi na brak stylu. Ale pozbądźmy się tych piłkarzy co zaniżają poziom, a nadrabiają stażem czy sympatycznym charakterem.


Na dzisiaj poziom druzyny zanizaja wszyscy poza 2-3 pilkarzami (ktorzy tez nie graja na 100% tego co potrafia). Albo inaczej. 2-3 pilkarzy wyrasta ponad poziom reprezentowany przez caly zespol. Z jakiegos powodu graja beznadziejnie i rola osob bedacych blisko druzyny jest zauwazyc dlaczego tak sie dzieje .

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 15 marca 2015, 10:17 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005