Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 23:35

  kosa1749 napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Popieram obrone Trenera. Tak jego tez rozliczamy z gry zespolu itd. Ale nie mozemy dopuscic do tego aby po raz kolejny to trener odpowiadal glowa za wyniki a nie kopacze. Dajmy jako jedyni w llidze czas trenerowi w tych ciezkich chwilach oraz wsparcie, wlasnie jemu, zeby kopacze wiedzieli ze nie maja co liczyc na zwalenie calej winy na trenera!!! Dograjmy do zimy zrobmy remanent, a jestem pewien ze Darek dokona dobrych wyborow i nawet kasa sie znajdzie na wzmocnienia. I bedzie dobrze. Najgorsze co moze byc to zmiana trenera i zostawienie kilku slabych ogniw ktore psuja cala gre zespolu...

PS

Dzisiaj napisala do mnie zona jednego z pilkarzy, wielce oburzona ze kibice smia krytykowac pilkarzy za dzisiejszy wynik... sloow jakich uzywala nie chcialbym przytaczac..ani wymieniac z nazwiska bo nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to aby kibice byli swiadomi ze trenera to my mamy w 100% profesjonaliste, a kilku kopaczy zdecydowanie nie.....



No jak to, przecież oni są niewinni:) Tak ciężko pracują za 50 tysi miesięcznie.Jak my śmiemy ich oceniać czy krytykować. Przecież oni są niewinni. To trener Wdowczyk jest winny że nie potrafi kaleków poukładać na boisku. Oni za to mogą zrzygać się pod Rockerem,mieć nadwagę itd. Oni mogą wszystko tylko po za poprawnym kopaniem w piłkę. Ale co tam- takie mamy społeczeństwo. Sami im przyzwalacie na pewne rzeczy upatrując winę tylko w trenerze i Bóg wie czym . Ale jak jest społeczne przyzwolenie aby chujnia się działa to chujnia się dzieje. A teraz obrońcy kopaczy "nie prezentujących nawet przeciętnego poziomu europejskiego" bijcie jak w bęben...":)



No wlasnie wielka szkoda ze wielu naprawde zagorzalych kibicow, ktorym zalezy na Pogoni i chca wynikow, problemy widza tam gdzie nie powinni..wierzcie mi Wdowiec robi co moze aby te łamagi poskladac..niestety raz sie uda raz nie..Nasza rola jest obiektywnie ocenic czyja to jest wina. Trenera o uznanych umiejetnosciach, a w przeszlosci swietnym pilkarzu czy moze jednak kaleczniakow ktorym ciezko podac prosta pilke do nogi na 10m....zarabiajacych 50 000 zł miesiecznie albo i lepiej....
Najbardziej przykre jest to jakie oni maja zdanie o nas, tych którzy ten klub kochaja od dzieciaka i zł z niego nigdy nie wzieli...no i tak pan pilkarz z zona uwaza sie za Pana Boga I Boginie a na stadionie to stado baranow i patologia........trenera zmienia i bedzie gitara... Ludzie zastanowcie sie naprawde bo nie tędy droga. Wierze ze Wdowiec i Smolny sprawy poukladaja, jak nie to nie przestane wierzyc w cos wiecej w Pogoni.


PORTOWCY
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 00:13
Najzabawniejsze jest to ze co poniektórzy chcieliby zmiany wdowczyka na innego "trenera" który za słabe wyniki został wyrzucony z innego klubu:)
Zacznijmy wymagać od piłkarzy określonego poziomu ich gry, i nie chodzi mi tylko o nasz Klub ale o cała naszą krajową piłkę. To działa jak klub wzajemnej adoracji, raz jeden wygra raz drugi. Wszyscy prezentują podobny poziom (niski) ale kasa się zgadza, wiec po co się wysilać na coś więcej? I tak ponad Polska ligę nie wyskoczą. Wylecę z jednego zespołu ale zaraz przygarnie mnie drugi i kółko się kręci. Wcześniej ktoś dobrze podał przykład lewandowskiego, chłopak pracuje nad sobą i chce być najlepszy. Pracuje na siłowni, dobrze trenuje, jest ambitny a kasa w tym momencie napewno nie jest najważniejsza. Tego powinno sie od grajków wymagać na pierwszym miejscu w polskich klubach. Zaangażowania i chęci rozwoju a nie chęci odfajkowania minimum.
Jest ciagłe pierdolenie, że mamy cienkich piłkarzy w polskiej lidze czy reprezentacji, ale z czegoś to wynika. Nie jesteśmy na tyle wymagający jako kibice piłkarscy aby zmusić ich do większego wysiłku. Biorą dwadzieścia koła i są gośćmi. Żelik, ciuszki, wywiad w tv, lansik na mieście i to się liczy. Poziom pozostaje ten sam a reszta świata nam ucieka.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 00:19

  Bonio napisał:  
Najzabawniejsze jest to ze co poniektórzy chcieliby zmiany wdowczyka na innego "trenera" który za słabe wyniki został wyrzucony z innego klubu:)
Zacznijmy wymagać od piłkarzy określonego poziomu ich gry, i nie chodzi mi tylko o nasz Klub ale o cała naszą krajową piłkę. To działa jak klub wzajemnej adoracji, raz jeden wygra raz drugi. Wszyscy prezentują podobny poziom (niski) ale kasa się zgadza, wiec po co się wysilać na coś więcej? I tak ponad Polska ligę nie wyskoczą. Wylecę z jednego zespołu ale zaraz przygarnie mnie drugi i kółko się kręci. Wcześniej ktoś dobrze podał przykład lewandowskiego, chłopak pracuje nad sobą i chce być najlepszy. Pracuje na siłowni, dobrze trenuje, jest ambitny a kasa w tym momencie napewno nie jest najważniejsza. Tego powinno sie od grajków wymagać na pierwszym miejscu w polskich klubach. Zaangażowania i chęci rozwoju a nie chęci odfajkowania minimum.
Jest ciagłe pierdolenie, że mamy cienkich piłkarzy w polskiej lidze czy reprezentacji, ale z czegoś to wynika. Nie jesteśmy na tyle wymagający jako kibice piłkarscy aby zmusić ich do większego wysiłku. Biorą dwadzieścia koła i są gośćmi. Żelik, ciuszki, wywiad w tv, lansik na mieście i to się liczy. Poziom pozostaje ten sam a reszta świata nam ucieka.




nic dodac nic ujac... no ale my jeszcze śmiemy krytykowac nasze gwiazdy, za co slyszymy wyzwiska z ich strony lub ich zon...


PORTOWCY
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 00:22

  Icar napisał:  
Gradus_new - serio ?



no serio, sprzedajesz pilkarza to zwiekszaja sie zasoby gotowki i nie trzeba mu placic pensji. Wiec niby czemu stabilizacja finanoswa mialaby sie pogarszac?

W dlugiej perspektywie oczywiscie moze sie pogorszyc jesli obnizy sie poziom sportowy ale jak na razie jeszcze trudno mowic, ze sytuacja finansowa jest mniej stabilna niz byla przed odejsciem Aki.


Oddajcie mi moj stary login...
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 01:11
Ludzie zrozumcie, że Wdowczyk to jest niezły trener jak na nasze realia, ale nic więcej. On przyszedł do naszego klubu TYLKO I WYŁĄCZNIE po to, aby odbudować swoją markę. Zobaczcie jeszcze niedawno każdy postrzegał go jako korupcjonistę, sprzedawczyka. Dzisiaj poprzez dobre wyniki jakie z nami wypracował zmienia się obraz Wdowczyka w świadomości ludzi futbolu. Wdowczyk w naszym klubie pracuje wyłącznie na swoje nazwisko, a zapewnienia o przywiązaniu do Pogoni można wsadzić niestety między bajki. Odbudowuje u nas swoją markę, ale możecie być pewni, że jeśli odpukać zaczęłoby się w naszym klubie coś złego dziać to Wdowiec byłby pierwszym, który uciekałby z tonącego okrętu. Nie zrozumcie mnie źle, bo ja nic do niego nie mam. Podobno prywatnie jest to bardzo sympatyczny facet i sam jakąś tam sympatią do niego pałam. Jednak nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy chcą mu stawiać pomniki. Fachowiec niewątpliwie z niego dobry, ale na pewno nie niezastąpiony. Wiem, że pewnie wielu z was pomyśli, że wypisuję tutaj głupoty, ale prawda jest taka, że nasz trener musiał zrobić krok w tył (objąć jakąkolwiek posadę, aby wrócić na karuzelę), aby potem móc zrobić dwa do przodu. I możecie mi wierzyć, że jakby przyszła jakaś dobra oferta np. z Legii to nie wahałby się on nawet minuty.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 01:16
Transfery byly ostatnio slabe, przede wszystkim nie za wszystko przeciez odpowiada trener, jak niektorzy sa slabi to nawet Guardiola nie pomoze. Niech wiec co niektorzy pilkarze wezma sie do roboty.

Ostatnio edytowany przez: ArP, 19 października 2014, 01:31 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 02:01
Moim zdaniem Wdowiec wycisnal maksimum z tych pilkarzy w zeszlym roku. Teraz to juz bardziej bedzie zalezalo jak sie mecz ulozy. Transfery byly bardzo cienkie w tym roku niestety. Ten pilkarz Lisowski to kolejny niewypal ( w tym meczu bynajmniej). Wyglada to slabo bo o ile za brak bramek mozna obarczyc kontuzje napastnikow o tyle obrona hm... chyba tylko Hernani nie byl gotowy na 90 minut. Raczej przez brak Robaka czy Zwolinskiego i Fraczczaka Jaga nie wpakowala nam 5 goli. Przykro sie to oglada jak daja sie ogrywac jak dzieciaki. Jednak smiem twierdzic ze nikt lepszy od Wdowczyka tu nie przyjdzie w najblizszym czasie. Nie wierze ani w Tarasiewiczow, ani Kocianow, ani Mandryszow. Dwoch pierwszych wlasnie przygotowali tak druzyne ze sa nizej niz my. Mandrysza cenilem jako zawodnika ale jako trener to sorry ale nie bez przyczyny jest po za ekstraklasa. Wymiencie tu jeszcze Michniewicza to moze Stanowski podlapie.
Co do wypowiedzi trenera po meczu to sorry ale czego wy oczekujecie ze ma sie poplakac czy na kolanach przepraszac? Nie bylo o czym rozmawiac, kazdy kto ogladal to widzial jak to wygladalo.
Pilkarze, no niestety jezeli ktorykolwiek uwaza, ze zagral przyzwoicie to kariery mu nie wroze, sam sobie krzywde robi a dziewczyna ktora podejmuje sie obrony swojego wybranka albo kieruje sie emocjami( frustracja) albo jest pustym lachociagiem i lepiej dla tego pilkarza zeby nikt publicznie sie nie dowiedzial, ze taka gwiazda sie z nim kreci.
Ten mecz kolejny raz pokazal ze Malecki hm... sorry ale to drewno dosrodkowania ma na poziomie podworkowym, Lisowski jak mialbyc taki sam lub lepszy od Lewandowskiego to nie jest, no i Bak.. nie bez powodu sa zle opinie o nim, nie ten poziom, zreszta jak wiekszosc tego skladu , ciezko bedzie o ta osemke, ale mam nadzieje ze Wdowiec jeszcze cos z nich wycisnie.
Pogon powinna poprosic o wyplate od Jagi za promowanie swojego klubu bo przy prawie pelnym stadionie dac wbic sobie piataka to jak wziasc udzial w reklamie gospodarzy.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 02:08
50 minuta. 0-3. Lisowski wdaje się w wesołą pogawędkę z Dżalamidze, czy to jest kurwa normalne? Takie było zbliżenie i najgorszy zawodnik Pogoni przy 0-3 uśmiecha się do swojego kata. Patologia


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 02:38
Wielu z Was piszę o ofensywnym ustawieniu w meczu z Jagą?! Obejrzyjcie sobie raz jeszcze pierwsze minuty do straty gola. Pierwszy raz bodajże w tym sezonie graliśmy tak głęboko cofnięci w momencie gdy Jaga miała piłkę. Kozłowski zaczynał pressing dopiero w okolicach linii środkowej boiska, a cała drużyna była na naszej połowie. Nie trzeba być wybitnym fachowcem, żeby zauważyć iż wyszliśmy ustawieni głęboko z tyłu i nastawieni na kontrę. Niestety padła bramka po stałym fragmencie i obraz gry trzeba było zmienić, bo bronić nie było już czego. O dziwo gra z piłką przy nodze wyglądała dość przyzwoicie jednak brakowało wykończenia i ostatniego podania. Jaga grała to co uwielbia każdy zespół w naszej lidze, czyli odbiór i kontra. Grajków do tego mają stworzonych, więc nasze powolne drewniaki w obronie zanim się odkręcili to nie było już co zbierać.

Straszny regres formy ma Rudol. Zastanawia zmiana Matynii na Lisowskiego. Środek defensywy zagrał swoje, czyli kilka błędów na mecz, które tym razem zostały wykorzystane przez rywala. Większego zaskoczenia po tym meczu nie ma, wiadomo jaką biedę mamy w obronie i jaki szpital w ataku. Gramy dalej.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 04:00
Dobry komentarz na C+ " Jak na treningu , jak dzieci ogrywa Jagiellonia , Pogoń"........ Pojebało się w dupach piłkarzykom... A kurwa wychodzą balangi po mieście....... Będę kopał w dupe jednego z drugim jak spotkam. Koniec sentymentów.......


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
szmugler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4190 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 09:15
Dariusz Wdowczyk to najlepszy trener Pogoni ostatnich wieeeelu lat. Szacunku i ogłady trochę panowie managerowie forumowi, skład jest jaki jest - Guardiola też dostałby z taką obroną 5 goli.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 09:29
Widzę tu kilku nowych potencjalnych właścicieli ,lub co najmniej dyrektorów sportowych naszej Pogoni.Szybciutko zatrudniają już Kocianów,Mandryszy,Tarasiewiczów czy innych Ojrzyńskich .Śmiać mi się chce z niektórych wypocin,ręce opadają .Co Wy tu pierdolicie ? Nie pierwsze 5:0 w histori naszego klubu i zapewene nie ostatnie .Zagrali słabo ,byli osłabieni kadrowo,stracili 2-3 bramki za dużo ,bo gdyby było 2:0 czy 3:1 to takiego szczekania na tym forum by nie było .Od lat 70 jak kibicuję Pogoni takich porażek przeżyłem już kilka .....i żyję .Polecam ice buket czy jak to sie nazywa i w sobotę jesteśmy na Twardowskiego ....wszyscy jesteśmy !!!


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 09:38

  Gradus_new napisał:  

  Icar napisał:  
Gradus_new - serio ?



no serio, sprzedajesz pilkarza to zwiekszaja sie zasoby gotowki i nie trzeba mu placic pensji. Wiec niby czemu stabilizacja finanoswa mialaby sie pogarszac?

W dlugiej perspektywie oczywiscie moze sie pogorszyc jesli obnizy sie poziom sportowy ale jak na razie jeszcze trudno mowic, ze sytuacja finansowa jest mniej stabilna niz byla przed odejsciem Aki.



Czyli jednak ....

Nic tam nie napisałem o pogorszeniu się sytuacji finansowej. A jedynie to, że brak wzmocnień oraz sprzedawanie kluczowego zawodnika jest konsekwencją pójścia ku stabilności finansowej oraz nieuzależnienia się od azotów. O ile pierwszą część zdania o finansach mogłeś opacznie zrozumieć, to dalsza część powinna cię jednak nakierowywać na dobre tory (o nieuzależnieniu) ;) w końcu to co pomyślałeś było nielogiczne.

Edit: A jak dla mnie, to powinniśmy poczekać do końca tej rundy ze zmianami jeśli chodzi o piłkarzy (odstrzelenie) a Wdowczyka rozliczać po sezonie. Bo to co robią piłkarze, taki wpierdol kolejny w krótkim czasie to jest skandal.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 19 października 2014, 09:48 [1 raz(y)]


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 09:44
Widzę że wielu nadinterpretuje i poleciało wysoko.
Większość nie twierdzi że Wdowczyk to zły trener. Czy że mamy nie rozliczać piłkarzy. Chodzi o to że trener znając wartość i aktualną dyspozycję zawodników powinien do tego dostosowywać taktykę. Pogon nie gra odpowiednio do sytuacji. W tym meczu należało zagrać tzw antyfutbol a nie silić sie na kreowanie gry nie wiedzieć dla kogo ułatwiając grę przeciwnikowi.
Jeżeli argumentem ma być że trenera nie ma na kogo zmienić to za rok czy dwa sytuacja w tym zakresie sie nie za bardzo zmieni. Czyli Wdowczyk ma trenować Pogon na zawsze? Nie, teraz trzeba zmieniać nie plując na Wdowczyka ale mając świadomość że trzeba próbować cos nowego robić z tą drużyną.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 09:49
Z Mandryszem byliśmy o krok od największego sukcesu w historii klubu. Nie rozumiem skąd te rzucanie jego nazwiskiem i brak uznania dla jego jako trenera. Ok zawiódł w pewnym momencie. Stracił posadę w podobnym momencie w jakim teraz jest Wdowczyk. Tylko że wtedy graliśmy w pierwszej lidze, a nie w ekstraklasie. Ok z mojej strony wstrzymam się z oceną naszego trenera. Zobaczymy czy osiągnie postawiony mu cel czyli pierwsza ósemka. Podkreślę tylko że razem z rundą mistrzowską mamy 4 zwycięstwa 7 remisów i 8 porażek. Bilans bramkowy raczej dupy też nie urywa.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 09:49
Srry podwójnie się wysłało.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 10:40
- Janukiewicz - cienizna, przy przynajmniej 2 (jak nie więcej) dwóch bramkach mógł się zachować zdecydowanie lepiej. Jedna niezła obrona (strzału Tuszyńskiego z przewrotki) to za mało. Gra ostatnimi czasy strasznie bojaźliwie (np. wyjście przy ostatniej bramce, nie mógł się zdecydować czy wyjść czy nie i ostatecznie podjął złą decyzję i dostał siatę).

- Lisowski - widać, że się nie nadaje i będzie to prawdopodobnie transferowy bubel. Wolny jakby biegał z odważnikami na nogach, wiecznie spóźniony w obronie (idealnie to widać przy trzeciej bramce dla Jagi) z przodu (poza jedną centrą) bezużyteczny. Pomimo słabej postawy w obronie wolę po stokroć oglądać Matynię i mam nadzieję, że wystąpi już od następnego spotkania.
- Nunes - póki co tragedia, więcej fauli (głupich) niż udanych interwencji. Wygląda na ociężałego i wolnego. Rzuty wolne przez niego bite nie sprawiały żadnego zagrożenia z przodu.
- Rudol - kolejny bardzo słaby występ, nie przypomina zawodnika z zeszłego sezonu, przebojowego z przodu i jeżdżącego na dupie w obronie.

- Rogalski - w niższych ligach było ok, z Zawiszą było ok, ale na innych rywali jest zdecydowanie za wolny, do tego ma straszne problemy z ustawieniem się co w grze w środku jest ważnym czynnikiem.
- Kozłowski - nędza, nie zagrał absolutnie nic. Fakt, że został rzucony na głęboką wodę od razu, ale był kompletnie bezużyteczny - nie wiem czy zanotował chociaż jeden udany kontakt z piłką.

Martwi to, że wyglądamy strasznie kiepsko pod względem szybkościowym. Zaraz się zaczną głosy, że to typowa wymówka i nieprawda, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - wczoraj byliśmy o przynajmniej 2 tempa wolniejsi od piłkarzy Jagiellonii, którzy wcale nie grali jakichś cudów na kiju. Rogalski, Golla, Rudol, Małecki, Lisowski biegali jak w smole.
Nie wspominam już o grze z przodu i tworzeniu sytuacji bramkowych bo tego praktycznie nie było.

Jedyny plus meczu to Murayama, który zagrał jeden z najlepszych meczów w karierze w Pogoni.

Moralniak straszny bo nie często przegrywa się z taką drużyną jak Jaga tak wysoko, ale trzeba uspokoić nagrzane głowy - zmiana trenera w dłuższej perspektywie prawdopodobnie niewiele by dała. Poza tym żadnych w miarę sensownych kandydatów na horyzoncie nie widać.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 11:18
Jak czytam tu o jakimś Mandryszu zamiast Wdowca, to po prostu słabo mi się robi.. Czy ten kto to zaproponował ma mózg? Z jaga graliśmy bez Robaka to po 1. Chłop robi niesamowitą robotę, nie tylko strzelając bramki ale ogólnie, ciężko pracując na boisku. Co by było gdyby poszedł do Chin? Chyba nie trzeba pisać. Tak samo ważnym zawodnikiem był Aka. Problem w tym że jego nie zastapili nikim, kompletne ZERO. Ci dwaj razem to było 75% Pogoni.(bramki asysty) , sorry ale taka jest prawda i tutaj dopatrywal bym się niepowodzeń i słabszej gry. Wdowczyk lepi z takiej gliny jaką mu dali a że materiał jest słaby to i gra jest jaka jest.


No One Like Us....We don't Care...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 11:23

  eF^ napisał:  
- Janukiewicz - cienizna, przy przynajmniej 2 (jak nie więcej) dwóch bramkach mógł się zachować zdecydowanie lepiej. Jedna niezła obrona (strzału Tuszyńskiego z przewrotki) to za mało. Gra ostatnimi czasy strasznie bojaźliwie (np. wyjście przy ostatniej bramce, nie mógł się zdecydować czy wyjść czy nie i ostatecznie podjął złą decyzję i dostał siatę).

- Lisowski - widać, że się nie nadaje i będzie to prawdopodobnie transferowy bubel. Wolny jakby biegał z odważnikami na nogach, wiecznie spóźniony w obronie (idealnie to widać przy trzeciej bramce dla Jagi) z przodu (poza jedną centrą) bezużyteczny. Pomimo słabej postawy w obronie wolę po stokroć oglądać Matynię i mam nadzieję, że wystąpi już od następnego spotkania.
- Nunes - póki co tragedia, więcej fauli (głupich) niż udanych interwencji. Wygląda na ociężałego i wolnego. Rzuty wolne przez niego bite nie sprawiały żadnego zagrożenia z przodu.
- Rudol - kolejny bardzo słaby występ, nie przypomina zawodnika z zeszłego sezonu, przebojowego z przodu i jeżdżącego na dupie w obronie.

- Rogalski - w niższych ligach było ok, z Zawiszą było ok, ale na innych rywali jest zdecydowanie za wolny, do tego ma straszne problemy z ustawieniem się co w grze w środku jest ważnym czynnikiem.
- Kozłowski - nędza, nie zagrał absolutnie nic. Fakt, że został rzucony na głęboką wodę od razu, ale był kompletnie bezużyteczny - nie wiem czy zanotował chociaż jeden udany kontakt z piłką.

Martwi to, że wyglądamy strasznie kiepsko pod względem szybkościowym. Zaraz się zaczną głosy, że to typowa wymówka i nieprawda, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - wczoraj byliśmy o przynajmniej 2 tempa wolniejsi od piłkarzy Jagiellonii, którzy wcale nie grali jakichś cudów na kiju. Rogalski, Golla, Rudol, Małecki, Lisowski biegali jak w smole.
Nie wspominam już o grze z przodu i tworzeniu sytuacji bramkowych bo tego praktycznie nie było.

Jedyny plus meczu to Murayama, który zagrał jeden z najlepszych meczów w karierze w Pogoni.

Moralniak straszny bo nie często przegrywa się z taką drużyną jak Jaga tak wysoko, ale trzeba uspokoić nagrzane głowy - zmiana trenera w dłuższej perspektywie prawdopodobnie niewiele by dała. Poza tym żadnych w miarę sensownych kandydatów na horyzoncie nie widać.



Co do Lisowskiego to tak się zdarzyło, że nie dał rady pokryć strzelca przy drugim golu, przy trzecim nie zdążył wrócić - tal jak napisałeś, a przy czwartym też był spóźniony i zawodnik którego nie zdążył pokryć strzelił gola ;)
Co do Murajamy nie mogę się zgodzić. A chwalenie go, chociażby także przez Kazia Węgrzyna w lidze plus, wygląda mi na dywersję wobec Pogoni. Grał swoje, dużo kiwał, ale efekt końcowy jego dryblingów jak zwykle mizerny - zazwyczaj strata. Dobrze dograć piłki to on raczej nie potrafi. Raz wyjątkowo zdarzyło mu się dobrze dograć w tym meczu po kiwce, ale pewnie zaskoczony kolega nie mógł w to uwierzyć, że Murajama po kiwce dobrze mu dograł i zmarnował okazję :)


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/10/2014 11:46

  Cytat:  
Czyli jednak ....

Nic tam nie napisałem o pogorszeniu się sytuacji finansowej. A jedynie to, że brak wzmocnień oraz sprzedawanie kluczowego zawodnika jest konsekwencją pójścia ku stabilności finansowej oraz nieuzależnienia się od azotów.



no wlasnie napisales cos innego :). Jesli piszesz, ze A jest zrobione kosztem B to znaczy, ze B sie pogarsza. Napisales wiec chyba nie to co chciales ale z tym co chciales napisac moge sie zgodzic :).

A co do Aki to nie wiadomo jak by gral w tej rundzie. Miewal juz takie rundy, ze prawie wszyscy go chcieli wywalic.


Oddajcie mi moj stary login...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005