Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:28
Na ziemie i do treningów.
AF9 zagrał jak zwykle swoje. Zaraz ktoś jakiś majsterspec zrobi statystyki z których będzie wynikało, że AF9 miał 8 odbiorów na 6 całej drużyny i 80 celnych podań na 75 drużyny. Ale prawda na niego nigdy tutaj nie jest dobrze odbierana to może spróbuję inaczej.
Super mecz Adama. Nasz "Piszczek 2" piękne zawody, szybki, ambitny, pewny w obronie, kadra go potrzebuje, mam nadzieję, że skauci Barcy byli na trybunach i już szykują oferte dla Pogoni bo inaczej się go pozbyć chyba nie można z tego klubu.
Ogólnie słabo i wolno, dwa tempa wolniej od sraxy. Ciekawe, gdzie się podziało to przygotowanie fizyczne z początku sezonu?
Ogólnie za statystyki w tym meczu to bez wypłaty z miesiąc...kolejny mecz gdzie nie potrafimy wymienić 100 celnych podań w meczu...?!


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:28

  combat napisał:  

  Woro napisał:  
racjonalnie to kurwa powinni za autokarem wracac i to kurwa do katowic dopiero pozniej bym im wsiaść pozwolił



przechodzenie ze skrajnosci w skrajnosc edycja Szczecinska

slabszy mecz- spadną, sa zalosni, chujowi, niech wracaja z buta
lepszy mecz - bedzie mistrz, pol skladu do kadry, jestesmy najlepsi

lodu na glowe i milego weekendu :)




słuchaj kurwa gdzie ja ich niby wychwalalem ze sa najlepsi do kadry czy bedzie mistrz natomiast tego co powiedzialem kurwa nie cofne porzadne rozbieganie z 50 km plus interwaly to im sie nalezy czyli dostac w pizdeczke oraz poprawic motoryke


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:31

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  
Zyguś cymbale chodzi o to, że kochasz się w Michniewiczach, Czerwińskich i innych trolach, które nie mają w sercu Pogoni. Dla nas to jeden z najważniejszych meczów w sezonie a oni mają wyjebane. Ale ty ich zawsze wychwalasz.

A na błąd Czerwińskiego nie musiałem czekać do dzisiaj bo on już w sierpniu mówił, że chce spierdalać. I to już był jego błąd.



Proszę cie, miej litość dla samego siebie. No chyba, że masz skłonności sadomasochistyczne, to brnij dalej...

Każdy tu wie w kim ty się kochasz i kogo masz sercu, więc starczy już.

I uważaj na inwektywy synku bo zbierasz sobie i wniosków nie wyciągasz bo ostatnim banie a kolejny będzie oznaczał twoje rozstanie (bez żalu) z nami tutaj.



Wiem, że uwielbiasz latać na skargę dzieciaku ale nie ty będziesz decydował o mojej bytności tutaj. A na Twardowskiego spędziłem o wiele więcej lat od ciebie, więc twoje idiotyczne insynuacje mnie nie ruszają.



He gdyby nie ty "weteranie" było by tu naprawdę nudno. To, że jesteś filarem kibicowskiego ruchu też już wiemy tylko doprecyzuj o jaki zespół chodzi... Powtórzę się - współczuje ci szczerze bo z kim i o co ty walczysz wiesz ty sam.
Wyznając wielką miłość do Błękitnych powinieneś ze wstydu trzymać tu dziób na kłódkę ale okazuje się, że obecnie nie ma żadnych granic żenady, obciachu i zwyczajnej głupoty. Bez odbioru.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:32
Hat-trick Kudły, pierwszy w karierze. Brawo.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:32
Szkoda, że z takim przeciwnikiem i w takim stylu .Porażka musiała nadejść prędzej czy pózniej ,ale żal że z taką kurwą .Trzecia i czwarta bramka to kuriozum ,błędy kolosalne ,ale jak druzyny będą grały bezbłędnie to mecze będą się kończyły wynikami 0:0 .Nie wiadomo która połowa meczu była bardziej tragiczna w wykonaniu Pogoni ,chyba raczej ta druga ,bo straciliśmy bramki.Zjazd po równi pochyłej który już było widać w meczu z Zagłębiem .Wypadli z obiegu ....teraz będzie jeszcze ciężej bo kryzys widać gołym okiem .Wiedziałem że ta 17 dniowa przerwa nam zaszkodzi.Dozo na meczu z Górnikiem.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:35
Przybecki zszedł i wszystko się posypało;)

Boli, bo cwele się po nas przejechały, ale takie jest życie. Po tej przerwie na reprezentację gramy wyraźnie bez pomysłu, ale wstrzymajcie się z płaczami. Mamy pierwszą porażkę (fakt bolesną, ale pierwszą) w tym sezonie. Nie mamy wcale mocnej kadry i tak ciśniemy wynik ponad stan. Jeśli komuś się marzą puchary to niech ochłonie po tym meczu, bo nie mamy 11 dobrych zawodników, nie wspominając o rezerwach. Pierwsza 8 to nasz realny cel. Oczywiście fajnie jeśli uda się ugrać coś więcej, ale ciężko bez zawodników o odpowiednim poziomie skutecznie walczyć o coś więcej.

Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:35

  Omnislash napisał:  
Na ziemie i do treningów.
AF9 zagrał jak zwykle swoje. Zaraz ktoś jakiś majsterspec zrobi statystyki z których będzie wynikało, że AF9 miał 8 odbiorów na 6 całej drużyny i 80 celnych podań na 75 drużyny. Ale prawda na niego nigdy tutaj nie jest dobrze odbierana to może spróbuję inaczej.
Super mecz Adama. Nasz "Piszczek 2" piękne zawody, szybki, ambitny, pewny w obronie, kadra go potrzebuje, mam nadzieję, że skauci Barcy byli na trybunach i już szykują oferte dla Pogoni bo inaczej się go pozbyć chyba nie można z tego klubu.
Ogólnie słabo i wolno, dwa tempa wolniej od sraxy. Ciekawe, gdzie się podziało to przygotowanie fizyczne z początku sezonu?
Ogólnie za statystyki w tym meczu to bez wypłaty z miesiąc...kolejny mecz gdzie nie potrafimy wymienić 100 celnych podań w meczu...?!



Jakie przygotowanie fizyczne ? trenera od przygotowania fizycznego nie ma w klubie od sierpnia ,co widać z meczu na mecz .Będzie jeszcze gorzej .


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:41

  Niepokonany napisał:  
Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.



A co, ma zagrać z Górnikiem i wpierdolić sobie kolejnego hattricka, mając w pamięci jego zdjęcie w koszulce Zabrzan? Tylko Słowik.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:43

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.



A co, ma zagrać z Górnikiem i wpierdolić sobie kolejnego hattricka, mając w pamięci jego zdjęcie w koszulce Zabrzan? Tylko Słowik.



Czyli co, wchodzi Słowik i dla przykładu zawala mecz. W następnym meczu rozumiem, że znowu Kudła?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:44

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.



A co, ma zagrać z Górnikiem i wpierdolić sobie kolejnego hattricka, mając w pamięci jego zdjęcie w koszulce Zabrzan? Tylko Słowik.



Czyli co, wchodzi Słowik i dla przykładu zawala mecz. W następnym meczu rozumiem, że znowu Kudła?



Kudła miał jedną dobrą interwencję na 12 meczów. Wszystko co w bramkę, zamieniane było na gola, a dzisiaj czara goryczy się przelała i czas na zmianę. Za dobrą grę defensywną odpowiada Fojut i Czerwiński. Dzisiaj zawiedli i wyszło ile Kudła jest wart.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:44
No cóż, to pierwsza porażka która prędzej czy później by nastąpiła. Szkoda tylko że w tak beznadziejnym stylu i w dodatku z cracovią. Ale objawy że coś się "zacięło" było widać już w meczu z Zagłębiem. Dziś mamy tylko potwierdzenie. Inna kwestią jest to że my nie graliśmy jakieś finezyjnej piłki. Większość punktów zdobywaliśmy dzięki solidnej obronie (akurat Kudła miał mało pracy) i stałym fragmentom gry. Dziś to cracovia grała piłką a my tylko za nią biegaliśmy. Chociaż patrząc na niektórych to i z tym mają problem. Dziś mało agresji, krycie na radar i ewidentny brak sił u niektórych. Przegraliśmy środek pola. Wszystkie piłki wracały. Większość pojedynków 1 na 1 przegranych. No i mamy duży problem na skrzydłach których po prostu nie ma mimo kilku zawodników na tą pozycję. Murayama jest cieniem samego siebie, Przybecki beznadziejny. Największym rozczarowaniem jest jednak Małecki. On nie ma sił biegać nawet kiedy wchodzi na zmianę. Nie daje nic zespołowi, dziś prawie same straty. Oczywiste błędy Kudły ale po jednym meczy bym go nie skreślał.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:45

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.



A co, ma zagrać z Górnikiem i wpierdolić sobie kolejnego hattricka, mając w pamięci jego zdjęcie w koszulce Zabrzan? Tylko Słowik.



Czyli co, wchodzi Słowik i dla przykładu zawala mecz. W następnym meczu rozumiem, że znowu Kudła?



Kudła miał jedną dobrą interwencję na 12 meczów. Wszystko co w bramkę, zamieniane było na gola, a dzisiaj czara goryczy się przelała i czas na zmianę.



Fakt, że Kudła nie jest najlepszym bramkarzem w historii ligi, ale pierwsze bramki zawalił dopiero dzisiaj. Nie można rotować bramkarzami do pierwszego błędu.


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 17:46
Wiadomo ze ta porazka kiedys nadejsc musiała , ale sory kurwa nie z nozownikami.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:02

  weteran58 napisał:  
Szkoda, że z takim przeciwnikiem i w takim stylu .Porażka musiała nadejść prędzej czy pózniej ,ale żal że z taką kurwą .Trzecia i czwarta bramka to kuriozum ,błędy kolosalne ,ale jak druzyny będą grały bezbłędnie to mecze będą się kończyły wynikami 0:0 .Nie wiadomo która połowa meczu była bardziej tragiczna w wykonaniu Pogoni ,chyba raczej ta druga ,bo straciliśmy bramki.Zjazd po równi pochyłej który już było widać w meczu z Zagłębiem .Wypadli z obiegu ....teraz będzie jeszcze ciężej bo kryzys widać gołym okiem .Wiedziałem że ta 17 dniowa przerwa nam zaszkodzi.Dozo na meczu z Górnikiem.



100% zgoda.
Mecz z Zagłębiem był tym w którym było widać że nie jest to tylko problem braku Murawskiego tylko...jakiś błędów treningowych.Już tam byliśmy wolniejsi,ociężali i bez pomysłu na grę.To był sygnał ze wpadamy w dołek.Czy ten dołek potrwa 2-3 mecze czy do końca jesiennego grania tego nikt nie wie.
Nie chodzi tylko o mecz z nożownikami.Tu różnica była kilku klas zarówno w jakości zawodników jak i grze w każdej formacji nie mówiąc o motoryce.73%-27%!! posiadanie piłki nawet wtedy gdy to my gonimy wynik to katastrofa.25 do 5 w strzałach i inne statystyki obnażają siłę tej drużyny.Pisałem już wcześniej ze pozycja w tabeli jest mocno na wyrost bo niestety jest.Michniewicz wycisnął z tej cytryny wszystkie soki.Inna sprawa że z takich graczy jak Przybecki nie da się wycisnąć nic bo on po prostu w piłke grać nie potrafi.
Mimo to duże słowa uznania dla Zwolaka.Bramka i walka 90 min pomimo że nie miał szybkości jak inni to coś co trzeba docenić mimo porażki.
W piątek gramy mecz bez Fojuta z zespołem który potrzebuje punktów i gra coraz lepiej.Potem jest Legia.
Mam wrażenie że juz Górnikiem postawimy autobus.O Legii nie mówie bo nie ma o czym.Potem przerwa na reprezentacje i nadzieja ze poprawia szybkość by nie przezimować w okolicach 10-tego miejsca.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:09
Ja mam wrazenie, ze my zawsze bo jakichs przerwach reprezentacyjnych gramy piach.

Kudła udowodnił, że nie można na nim polegać. Jednak bramka na 3-1 to 80% winy łysego. Bierze sie do wyskoku i nic nie robi. Tak czy siak w żadnym wypadku nie usprawiedliwia naszego ręcznika.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:16

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.



A co, ma zagrać z Górnikiem i wpierdolić sobie kolejnego hattricka, mając w pamięci jego zdjęcie w koszulce Zabrzan? Tylko Słowik.



Czyli co, wchodzi Słowik i dla przykładu zawala mecz. W następnym meczu rozumiem, że znowu Kudła?



Kudła miał jedną dobrą interwencję na 12 meczów. Wszystko co w bramkę, zamieniane było na gola, a dzisiaj czara goryczy się przelała i czas na zmianę.



Fakt, że Kudła nie jest najlepszym bramkarzem w historii ligi, ale pierwsze bramki zawalił dopiero dzisiaj. Nie można rotować bramkarzami do pierwszego błędu.



Przepraszam,a co mial zawalic w poprzednich meczach , jak rywal srednio oddawal dwa celne strzaly w meczu(w srodek zreszta) ?


,,Vi är överallt,,- POGON
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:24
Dziś była prawdziwa weryfikacja umiejętności Kudły. 1 strzał obroniony(z Zagłebiem) na 13 kolejek to raczej za mało. Czas na Słowika, bo z ręcznikiem w bramce daleko nie zajedziemy.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:26

  spagetti napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Co do Kudły to on mnie nigdy nie przekonywał, ale głupotą byłoby sadzać chłopaka po jednym słabym meczu. Trzeba będzie wygrać Górnikiem, bo w Warszawie szans wielkich nie mamy.



A co, ma zagrać z Górnikiem i wpierdolić sobie kolejnego hattricka, mając w pamięci jego zdjęcie w koszulce Zabrzan? Tylko Słowik.



Czyli co, wchodzi Słowik i dla przykładu zawala mecz. W następnym meczu rozumiem, że znowu Kudła?



Kudła miał jedną dobrą interwencję na 12 meczów. Wszystko co w bramkę, zamieniane było na gola, a dzisiaj czara goryczy się przelała i czas na zmianę.



Fakt, że Kudła nie jest najlepszym bramkarzem w historii ligi, ale pierwsze bramki zawalił dopiero dzisiaj. Nie można rotować bramkarzami do pierwszego błędu.



Przepraszam,a co mial zawalic w poprzednich meczach , jak rywal srednio oddawal dwa celne strzaly w meczu(w srodek zreszta) ?



Nie wiem czy mógł coś zawalić wcześniej czy nie mógł. Fakty są takie, że nie zawalił. Janukiewicz, który był moim zdaniem lepszym bramkarzem potrafił zawalać np. w sytuacji kiedy Golański dośrodkowywał w Kielcach z wolnego. Kudła żadnego takiego błędu nie popełnił. Dzisiaj zawalił pierwszą i czwartą bramkę (trzecia idzie na konto Czerwińskiego), ale to był pierwszy jego słaby mecz.

Żeby było jasne to Słowik jest dla mnie lepszym bramkarzem niż Kudła. Uważam tylko, że nie można zmieniać bramkarza po jednym słąbym meczu jeśli w poprzednich 12 nie popełnił błędu.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:35

  Niepokonany napisał:  
Nie wiem czy mógł coś zawalić wcześniej czy nie mógł. Fakty są takie, że nie zawalił. Janukiewicz, który był moim zdaniem lepszym bramkarzem potrafił zawalać np. w sytuacji kiedy Golański dośrodkowywał w Kielcach z wolnego. Kudła żadnego takiego błędu nie popełnił. Dzisiaj zawalił pierwszą i czwartą bramkę (trzecia idzie na konto Czerwińskiego), ale to był pierwszy jego słaby mecz.

Żeby było jasne to Słowik jest dla mnie lepszym bramkarzem niż Kudła. Uważam tylko, że nie można zmieniać bramkarza po jednym słąbym meczu jeśli w poprzednich 12 nie popełnił błędu.



A pamiętasz ile meczów nam wybronił Radek i jakich tuzów obrony miał przed sobą wtedy?

Ja pamiętam, że Kudła wybronił nam raz. Jedną piłkę z Zagłębiem. Poza tym niepewny w bramce i strasznie chaotyczny.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2015 18:44

  eM napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Nie wiem czy mógł coś zawalić wcześniej czy nie mógł. Fakty są takie, że nie zawalił. Janukiewicz, który był moim zdaniem lepszym bramkarzem potrafił zawalać np. w sytuacji kiedy Golański dośrodkowywał w Kielcach z wolnego. Kudła żadnego takiego błędu nie popełnił. Dzisiaj zawalił pierwszą i czwartą bramkę (trzecia idzie na konto Czerwińskiego), ale to był pierwszy jego słaby mecz.

Żeby było jasne to Słowik jest dla mnie lepszym bramkarzem niż Kudła. Uważam tylko, że nie można zmieniać bramkarza po jednym słąbym meczu jeśli w poprzednich 12 nie popełnił błędu.



A pamiętasz ile meczów nam wybronił Radek i jakich tuzów obrony miał przed sobą wtedy?

Ja pamiętam, że Kudła wybronił nam raz. Jedną piłkę z Zagłębiem. Poza tym niepewny w bramce i strasznie chaotyczny.



Pewnie, że pamiętam. Chociażby mecz z na Cracovii za Wdowczyka. Janukiewicz był lepszym bramkarzem, ale miał duże problemy z koncentracją. Możliwe, że Kudła też ma, nie wiem po jednym meczu nie można tego ocenić. Wyłączmy na chwilę dzisiejszy mecz. Do tej pory byliśmy mego pewni w defensywie. Kudła przez większość czasu się nudził między słupkami. Nic wielkiego nie wyjął, ale też nic nie zawalił. Mając tak dobrze zorganizowany zespół w obronie, gdzie było wiadomo, że przeciwnik nie stworzy sobie wielu sytuacji uważam, że lepszy jest bramkarz pokroju Kudły (do dzisiejszego meczu) niż Janukiewicza. Nie ma nic gorszego niż to, że grasz świetny mecz w obonie, nagle idzie jakieś dośrodkowanie i bramkarz sobie sam wrzuca piłkę. Oczywiście jak trafnie zauważyłeś Janukiewicz nie miał takiego komfortu, bo miał parodystów przed sobą, niemniej jednak stosunkowo często puszczał bramki, których puścić nie powinien.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005