Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 20:30
Skowronek nie jest złym trenerem ale jak można tak słabo przygotować drużynę pod względem fizycznym? Wszystkie drużyny z którymi do tej pory graliśmy były przynajmniej o tempo szybsze, wybiegane i super technicznie nie grały. Cześć kopaczy na boisku to jest jedno wielkie nie porozumienie albo oni sie ogarną albo trzeba ich zdopingować na treningu żeby im sie odechciało chlańska i baletów. Ktoś coś wie o tajemniczej kontuzji Hernaniego?


POGOŃ SZCZECIN MKS
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 20:37
no nieciekawie to wyglądało... Niby drugą połowe Pogoń grała, coś próbowała ale to było jak z Piastem. Mają piłkę, rozgrywają i co? Jeden celny strzał na bramkę z wolnego.. Nie ma pomysłu na akcje ofensywne.. Edi już rzeczywiście powinien zejść ze sceny, Lewandowski cienki jak barszcz. Ja jakoś mam zaufanie, no może nie zaufanie ale żeby został Skowronek. Młody, ambitny trener spoza jakiejś grupy co co chwile się przewija w lidze. Dziś Dąbrowski chyba najgorszy mecz w Pogoni od przyjścia. No momentami w 1 połowie i w drugiej połowie do straty bramki jakos grali w piłkę. Ale to była gra do 30 metra połowy Wisły i potem piach..bez pomysłu.. Można wymienić podania między siebie, fajne, nawet momentami na 1 kontakt ale co potem..strata...nie ma pomysłu, kratywności co zrobić aby zagrozić.. jak mówiłem jeden celny strzał Aki i to z wolnego.. Teraz przerwa na kadrę. dobry moment na zmiane trenera bo troche czasu ale po co..na co..Niech zostanie Skowronek i może coś niecoś uda się polepszyć..przyjeżdża lech który lepiej gra na wyjeździe niż u siebie. będzie ciężko choćby o 1 pkt. ale trzeba zdobyć 3. Wie o tym Skowronek bo zdaje sprawę jak to się skończy gdy przegrają. no i to mecz z lechem, niech sobie zdadzą sprawę.
A i oglądałem właśnie T-mobile na polscie sport i był selekcjoner Sasal...jak ja tego mędrca nie trawię. I mówił jakby on to zrobił i co było źle. Może i miał racje, ale co on zrobił, że tak się mądrzy...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 20:40

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  
Jak Skowronek z tego klubu wyleci, to i tak nic lepszego nas nie spotka. Facet przynajmniej ma jakas ambicje i nie boi sie odzwanzych, kontrowersyjnych decyzji. zdecydowanie wole takeigo trenera niz kolejnego Tarasiewicza, ktory przyjdzie i bedziemy grac 3 defensywnymi pomocnikami



to fakt, brak alternatyw, tym bardziej, ze mimo wszystko to nie w trenerze tkwi przyczyna takiego stanu rzeczy, w kazdym badz razie, nie jest on do konca kwintesencja tego wszystkiego. kolejna zmiana trenera - przerabiamy to co pol roku. nie dziwny sie, ze nikt poważny i szanujący sie nie przyjdzie.

Choć zakładam, ze dni Skowronka są policzone. Mniemam tez, ze zrobiono mu krzywde, rzucajac na tak głębokie wody. Pracy pewnie długo nie otrzyma na takim poziomie. trzeba bylo zostać przy Tarasiewiczu, ale nasz naczelny guru inna mial koncepcje. Niereformowalny i bezkrytyczny do swoich poczynań jest to człek.


Heh a wy naprawde wierzycie,ze Tarasiewicz wylecial, bo mial wygorowane zadania finansowe?
Otoz wylecial, bo pewnego pieknego dnia przyszedl do klubu z lista ok.15 zawodnikow, ktorych nie widzi w ekstraklasie i domagal sie wymiany polowy skladu. Oczywiscie grzecznie mu podziekowano, a runda jesienna pokazala, ze jakis potencjal w nich tkwi. Zreszta patrzac na to jak mamy przewage i rozgrywana jest pilka nadal uwazam, ze oni potrafia grac w pilke. W tym momencie problem lezy w braku napastnika i chyba troche w Edim, ktory jest odpowiednik legijnego Ljuboji, przez ktorego musi przejsc niemal kazda akcja, a dzisiaj najgrozniejsza stworzyl duet Golla-Budka. Przez to nasza gra jest strasznie przewidywalna, a przy gorszym dniu Ediego (a tych ostatnio za duzo) jestesmy bezsilni. Uwazam, ze bez Ediego ciezar ofensywny rozlozylby sie na kilku zawodnikow i lepiej by to wygladalo. Zreszta w tym momencie nie mamy nic do stracenia. Spasc nie spadniemy, nei ma szans. Belchatow i Podbeskidzie zamiast zdobywac punkty, to je frajersko traca i z kazda kolejka bedzie to wygladac gorzej, a my przyszly sezon zaczniemy na 99,9% bez Ediego wiec kiedy mamy uczyc sie gry bez niego jak nie teraz?


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 20:43
Jedyną rekompensatą za te mecze, może być rozbicie Lecha 5:0. Jak nie to wypierdalać.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 20:54

  TomY napisał:  
A ja sie pytam , co dzis da zmiana trenera ? Nagle nasi kopacze zaczną lepiej przyjmować ? dokładniej podawać i szybciej biegać ? Może ambitniejsi sie zrobią ?
Gówno prawda. Facet gra tym co ma, a w zasadzie tym co mu dali. A to że chłopcy w dupie maja nas i wyniki to druga sprawa.
Tu zaczyna sie rola klubu aby ukrócić to co jest tajemnica poliszynela. Gwiazdki balują, chleją i w dupie maja wyniki. Naprawdę ktoś tym powinien wstrząsnąć bo przygoda z ekstraklasą skończy sie szybciej niż nam sie wydaje.
Nie zdziwiłbym sie jakby któregoś dnia na treningu pojawiła sie grupa sympatycznych i elokwentnych chłopaków, która wytłumaczy co niektórym gdzie i dla kogo grają.
Co do meczu to podobał mi sie Tadrowski. Chłopak grał pierwszy mecz na poziomie ekstraklasy i nie wypadł źle.



Ano da to, ze bedziemy grac z tym stanem posiadania na konkretny wynik. Skowronek chce grac ładnie, ofensywnie,m szkoda ze desygnuje ludzi takich, ktorzy tego nie potrafią. Abstrahuje juz od stanu posiadania na który poniekąd powinien sam miec wpływ. jezeli nie ma, to znaczy ze nam trener w ogole niepotrzebny no, ale to temat na szersza rozprawkę. Nowy trener to tez tendencja tzw nowej miotły. czyli zawodnicy nie wiedząc co sie dzieje, muszą pokazać choc troche ambicji. Właśnie, jesli idzie o grajków i ich podajcie do zycia - chlanie i niesportowy tryp prowadzenia sie nie jest tylko w Pogoni, tym bardziej ze co rusz poruszany jest ten watek jako argumentacje jesli pojawiaja sie niespecjalne wyniki. A nawoływanie to zrobienia z tym porządku jest iście infantylnie, nikt z grajkami nie wygrał, nawet jeśli poczynił ku temu jakies kroki...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 20:57

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  
Jak Skowronek z tego klubu wyleci, to i tak nic lepszego nas nie spotka. Facet przynajmniej ma jakas ambicje i nie boi sie odzwanzych, kontrowersyjnych decyzji. zdecydowanie wole takeigo trenera niz kolejnego Tarasiewicza, ktory przyjdzie i bedziemy grac 3 defensywnymi pomocnikami



to fakt, brak alternatyw, tym bardziej, ze mimo wszystko to nie w trenerze tkwi przyczyna takiego stanu rzeczy, w kazdym badz razie, nie jest on do konca kwintesencja tego wszystkiego. kolejna zmiana trenera - przerabiamy to co pol roku. nie dziwny sie, ze nikt poważny i szanujący sie nie przyjdzie.

Choć zakładam, ze dni Skowronka są policzone. Mniemam tez, ze zrobiono mu krzywde, rzucajac na tak głębokie wody. Pracy pewnie długo nie otrzyma na takim poziomie. trzeba bylo zostać przy Tarasiewiczu, ale nasz naczelny guru inna mial koncepcje. Niereformowalny i bezkrytyczny do swoich poczynań jest to człek.


Heh a wy naprawde wierzycie,ze Tarasiewicz wylecial, bo mial wygorowane zadania finansowe?
Otoz wylecial, bo pewnego pieknego dnia przyszedl do klubu z lista ok.15 zawodnikow, ktorych nie widzi w ekstraklasie i domagal sie wymiany polowy skladu. Oczywiscie grzecznie mu podziekowano, a runda jesienna pokazala, ze jakis potencjal w nich tkwi. Zreszta patrzac na to jak mamy przewage i rozgrywana jest pilka nadal uwazam, ze oni potrafia grac w pilke. W tym momencie problem lezy w braku napastnika i chyba troche w Edim, ktory jest odpowiednik legijnego Ljuboji, przez ktorego musi przejsc niemal kazda akcja, a dzisiaj najgrozniejsza stworzyl duet Golla-Budka. Przez to nasza gra jest strasznie przewidywalna, a przy gorszym dniu Ediego (a tych ostatnio za duzo) jestesmy bezsilni. Uwazam, ze bez Ediego ciezar ofensywny rozlozylby sie na kilku zawodnikow i lepiej by to wygladalo. Zreszta w tym momencie nie mamy nic do stracenia. Spasc nie spadniemy, nei ma szans. Belchatow i Podbeskidzie zamiast zdobywac punkty, to je frajersko traca i z kazda kolejka bedzie to wygladac gorzej, a my przyszly sezon zaczniemy na 99,9% bez Ediego wiec kiedy mamy uczyc sie gry bez niego jak nie teraz?



no i miedzy wierszami powinieneś wyczytac ze mam dość podobny pogląd na tę sytuacje, wydawało sie ze tu nie trzeba nic doprecyzowywać, jednak jak sie okazało mylnie to interpretowałem. casus Tarasiewciza to Płatek bis, tylko po Rysku tu nikt nie płacze w przeciwieństwie do pana Artura (zrobiono tu z niego cos na kształt męczennika)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 21:12
Jak dobrze liczę to do zdobycia są 33 oczka. Do utrzymania powinno wystarczyć około 10 pkt, przy czym zakładam, że jedna z drużyn z obecnej pozycji spadkowej zdobędzie max 2/3 pkt z całej puli. Wariant mało realny, ale choćby szczególny przypadek utrzymania się Bełchatowa naszym kosztem sprzed lat warto pamiętać. Osobiście czekam na mecz z Lechem - jeśli na tym spotkaniu nie zobaczę, że zostawiają przynajmniej serce na boisku to zdecydowanie trzeba coś z tym fantem zrobić.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 21:53
My kibole możemy tutaj gdybać i narzekać. Nie mamy wyjścia, musimy wszystko dzielnie znieść i czekać na uzdrowienie w kilku sferach. Numer jeden to osoba Smolnego, a co za tym idzie jego zajebistych transferów. To jest jeden z głównych problemów obecnie. Jeżeli na tym stanowisku nie nastąpi jakaś zmiana personalna, bądź ten Pan nie zdejmie klapek z oczu to wciąż będą ściągani zawodnicy w wieku emerytalnym, bądź ogórki pokroju Traore. Kolejna sprawa, piłkarzyki i ich zaangażowanie. Jedno wiąże się z drugim. Mamy za dużo piłkarzy czujących się emerytami którzy traktują Pogoń jako spokojne miejsce na pokopanie piłki i zgarnięcie hajsu bez wysiłku. Tu się powinno zapierdalać, wkładać serce w grę, angażować się w osiągane wyniki. Zamiast tego jest kupa hajsu, balety i imprezy do porzygu (dosłownie). Kolejna rzecz - trener. W przypadku Skowronka byłbym powściągliwy, bo jesień w Szczecinie była raczej przyzwoita jak na beniaminka. Mam poza tym wrażenie, że to wciąż nie od Skowronka zależy kto wybiegnie na murawę w pierwszym składzie. Gościu dostaje skład z góry, mecz przepierdalamy a potem on tłumaczy się przed kamerami. Jak dla mnie Skowronek to wciąż niewiadoma, myślę że powinien zostać na stanowisku bo problem leży "wyżej".

P.S Gdzie jest kurwa Neumann ja się pytam?!


Fanatycznie
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 21:59

  Michcio napisał:  

  TomY napisał:  

Co do meczu to podobał mi sie Tadrowski. Chłopak grał pierwszy mecz na poziomie ekstraklasy i nie wypadł źle.



Nie licząc tej poprzeczki :D


I błędu przy drugiej bramce. Jestem jednak tego samego zdania co TomY, podobała mi się szczególnie Jego gra w ofensywie. Rajdy od bramki do bramki, tak się aktualnie powinno grać. Będą z Niego ludzie.

  nieugięty napisał:  
P.S Gdzie jest kurwa Neumann ja się pytam?!


Z tego co pokazywali na Canal+ ma chyba kontuzję.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 22:03

  PoGo napisał:  

  Michcio napisał:  

  TomY napisał:  

Co do meczu to podobał mi sie Tadrowski. Chłopak grał pierwszy mecz na poziomie ekstraklasy i nie wypadł źle.



Nie licząc tej poprzeczki :D


I błędu przy drugiej bramce. Jestem jednak tego samego zdania co TomY, podobała mi się szczególnie Jego gra w ofensywie. Rajdy od bramki do bramki, tak się aktualnie powinno grać. Będą z Niego ludzie.

  nieugięty napisał:  
P.S Gdzie jest kurwa Neumann ja się pytam?!


Z tego co pokazywali na Canal+ ma chyba kontuzję.



Przy drugiej bramce to Julek juz bez jednej nogi gral...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 22:15
Przy drugiej bramce to Noll zajebiście odpuścił krycie w idealnym momencie... Ale i tak najistotniejszą rolę w tej akcji odegrał drybler Budka, który w drugiej połowie kopał się w czoło, nie potrafił przyjąć żadnej piłki - nic. Ale nie wyróżniał się pod tym względem od większości drużyny - Frączczak to samo - nie wiem czy raz dobrze przyjął piłkę... Edi do zmiany po pierwszej połowie rozgrywa cały mecz - po chuj? Za każdym razem próbował z pierwszej coś wyczarować i albo grał niecelnie albo balony... Ale po chuj go zmieniać skoro można zdjąć Gollę, który dzisiaj grał lepiej... Lewandowski tak jak w poprzednich meczach poza stratami nic nie pokazał, ale zmieniać jego na Akę żeby przez jakiś czas grać bez skrzydła za to z bezproduktywnym Edim? Po 20 minutach byłem optymistycznie nastawiony, akcje były dynamiczne, stwarzaliśmy sytuacje, oddaliśmy 4 celne strzały - chyba więcej niż w poprzednich trzech meczach razem wziętych - a potem powrót do normy, czyli spowalnianie akcji i kopanie się w czoło, przez pozostałe 70 minut oddaliśmy cały jeden celny strzał Aki z wolnego. Z taką grą to będą problemy ugrać remis z Bełchatowem już o meczach z Lechem czy Legią nie wspomnę. Sceptycznie podchodziłem do opcji zmiany trenera, ale po tym co zobaczyłem dzisiaj i po decyzjach dotyczących zmian, nie wiem czy to będzie taki zły pomysł


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 22:21

  Przema napisał:  
wygladac gorzej, a my przyszly sezon zaczniemy na 99,9% bez Ediego wiec kiedy mamy uczyc sie gry bez niego jak nie teraz?



Przecież on ma ważny kontrakt zawodniczy do końca przyszłego sezonu i na pewno z niego nie zrezygnuje.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 22:40
Najnowsze doniesienia:

Artur Skowronek zostaje zwolniony z posady trenera Portowców. Nowym szkoleniowcem zostaje MR. Grzegorz Smolny. Znamy również pierwsze decyzje personalne nowego trenera.

Duszan gra na szpicy, Gruby Edek stoi na bramce, ofensywny pomocnik i kapitan drużyny Emill Noll, stoperzy Aka i Murayama, na skrzydle Dąbrowski i Hernani. Gruby Edek będzie pełnił również funkcje trenera od przygotowania fizycznego. A Mahmadou Traore zostanie trenerem napastników. Nauczy jak z 1 metra od bramki spudłować.:D

Oczywiście to był żart na poprawe humoru.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 22:43
Pernis - w sumie ciężko go winić o cokolwiek.
Pietruszka - praktycznie bezbłędny, BEZNADZIEJNA współpraca z lewandowskim, ale to wina raczej tego drugiego. Po wejściu kolendowicza dopiero na ostatnie minuty ożywiło nam się lewe skrzydło.
Dąbrowski - tragedia dzisiaj wyjątkowo, dobrze, że zmieniony w przerwie, bo mogło być 0:..
Noll - ogólnie spoko, ale jednak bramka na 0:2 po części na jego głowie (przede wszystkim budka)
Tadrowski - dla mnie najlepszy zawodnk drużyny. Poza przypadkową poprzeczką (uf) prawie bezbłędny w destrukcji, ładnie włączał się w akcje ofensywne i przede wszystkim brawo za ambicję i grę do końca mimo urazu (?)
Lewandowski - TRAGEDIA - tak podsumowałbym jego grę, a fakt,ze młody zawodnik schodzi w 60 minucie meczu i wygląda jakby miał dostać zapaści jest przerażająca. W Legii Bereszyński, Kosecki, Łukasik 90 minut na pełnym gazie i jeszcze kolejne 30 by mogli. Niic więcej nie dodam poza tym, że mam nadzieję, że nie będziemy musieli go więcej oglądać (brawo dla najlepszego dyrektora sportowego w Polsce za przespanie okienka i nie wzmocnienie skrzydła)
Edi - cóż... niby próbuje, niby się stara, ale STRASZNIE niedokładny, z meczu na mecz coraz gorzej, niestety.
Golla - raczej niewidoczny, ale tak z reguły wygląda gra defensywnego, chociaż nawiązując ponownie do Łukasika jednak widać, że można. Poza tym sporo niedokładności (jak wszyscy). P.S. kolejny MŁODY który schodzi w 75 minucie przez skurcze. Nie rozumiem tego, że 38 letni edi gra cały mecz, a młodzi, teoretycznie wybiegani nie dają rady.
Rogalski - słabiej niż zwykle, dał się ograć na raz staremu sobolowi przy bramce na 0:1, ale poza niedokładnoscią większych pretensji nie ma.
Budka - tragedia... 22 sekunda powinno być 1:0. Później same niedokładne dośrodkowania, a w 2 połowie hmmm, chyba brak przyjęcia dobrze piłki.
Frączczak - nie skomentuję, nic.
Kolendowicz - niby ożywił skrzydło ,ale co z tego skoro brak przyjęcia piłki, stały zwód do lewej strony, który znają już nawet w B-klasie. Bezproduktywny w tej klasie rozgrywek.
Aka - ciekawy strzał z wolnego, niezłe W KONCU dośrodkowania ze stałych fragmentów, a nie jak do tej pory wszystko na pierwszego obrońcę, ale z drugiej strony też bez fajerwerków.
Hricko - bez oceny.

Oceny subiektywne


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 22:51

  giepe napisał:  

Pietruszka - praktycznie bezbłędny, BEZNADZIEJNA współpraca z lewandowskim, ale to wina raczej tego drugiego. Po wejściu kolendowicza dopiero na ostatnie minuty ożywiło nam się lewe skrzydło.


Od dawna wiadomo, że na lewej stronie najlepiej wygląda współpraca Pietruszka - Kolendowicz. Potrafią coś sklepać, rozumieją się, a z Lewandowskim to nie wiem komu by się dobrze współpracowało ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 23:02
Odpowiedz na wszystkie pytania znajdziesz w najnowszym numerze "Pani Domu" :D a tak na poważnie. Dlaczego Edi gra cały mecz i go skurcze nie łapią a młodzi nie mają siły? Hmmm wydaje mi się, że gdybyś miał wystąpić w meczu i pierwsze pół godziny byś "pobiegał" a potem godzine pochodził to myślę, że też byś dał radę. W meczu z Lechem musi grać najmniej dwóch napastników w podstawie. Tylko ultraofensywa jest najlepszą obroną. Inaczej oddajemy mecz z "walką" w środku pola. Póki co idziemy chłopakom pomóc. Albo bedziemy wszyscy razem albo się rozpierdoli wszystko. A ja się tak łatwo nie poddam o nie!


Portowcu noś ze sobą barwy...
ORZECH
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 23:13

  kęsik napisał:  
Jedyną rekompensatą za te mecze, może być rozbicie Lecha 5:0. Jak nie to wypierdalać.


Niech będzie 1:0 to będzie i tak sukces i rekompensata

i Panowie i Panie głowa do góry

Czy wygrywasz, czy nie,Ja i tak kocham Cię!Bo najlepsza w Polsce jest Pogoń Szczecin MKS!


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 23:15

  Cin napisał:  
Odpowiedz na wszystkie pytania znajdziesz w najnowszym numerze "Pani Domu" :D a tak na poważnie. Dlaczego Edi gra cały mecz i go skurcze nie łapią a młodzi nie mają siły? Hmmm wydaje mi się, że gdybyś miał wystąpić w meczu i pierwsze pół godziny byś "pobiegał" a potem godzine pochodził to myślę, że też byś dał radę. W meczu z Lechem musi grać najmniej dwóch napastników w podstawie. Tylko ultraofensywa jest najlepszą obroną. Inaczej oddajemy mecz z "walką" w środku pola. Póki co idziemy chłopakom pomóc. Albo bedziemy wszyscy razem albo się rozpierdoli wszystko. A ja się tak łatwo nie poddam o nie!



Źle mnie zrozumiałeś, ja wiem ile biega Edi, ale.... Edi jest od w/w 2x starszy :D oni powinni przebiec 90 minut i po meczu rozbieganie, a nie 60 i zawał serca (bo tak prawie to wyglądało u lewandowskiego). Oglądałeś mecz legii z górnikiem? bereszyński prawy obrońca cały mecz na skrzydle zapierdalał od linii do linii. Kosecki to samo, a u nas Lewandowski? 3 (nieudane zresztą) próby i obraz nędzy i rozpaczy. Tlen-respirator, wrócę za 3 dni.


Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 01:00

  giepe napisał:  

Rogalski - słabiej niż zwykle, dał się ograć na raz staremu sobolowi przy bramce na 0:1, ale poza niedokładnoscią większych pretensji nie ma.


Oceny subiektywne



Jak obejrzysz powtorke to zobaczysz, ze Rogalski "krył" zejście Sobolewskiego lub podanie do środka bo (z tego co pamietam) Dąbrowski nie pokrył zawodnika, przez co Sobolewski latwo go minal. Nie obwinialbym jednak Rogalskiego, a wlasnie Dabrowskiego - gdyby kazdy trzymal swojego to nie musialby kryc 2 pozycji.


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2013 01:56
Nie wkurwiają mnie już tak mocno te porażki, i te wszystkie sprawy z tym związane. Z wiekiem wszystko mija. Dlatego tak na chłodno mogę się wypowiedzieć. Skowronek może jest i dobrym trenerem, o czym świadczy runda jesienna , czyli po awansie. Ale to jest trener w stylu "ciepłe kluchy". Zero nerwów, wszystko na spokojnie, zero życia podczas meczu na ławce. Sędzia zle coś podyktuje, nie ma wymiany zdań, wykłucania się, nie ma u Niego wogóle tej podniosłej atmosfery meczowej. Najlepiej to by się schował Pan Skowronek. I pytam się kto ma zaszczepić tym zawodnikom wole walki?. Kto ma Ich zmotywować? Ktoś wyżej napisał że piłkarze przechodzą koło meczu bez emocji. Jaki trener tacy pracownicy. A trzeba pierdolnąć w stół pięścią, zrugać jednego z drugim, przenieść do rezerw! Dyscyplina a wręcz kurwa reżim to podstawa. Ci grajkowie są przyzwyczajeni do twardej ręki i trenerów żywiołowych. Wszyscy poprzednicy tacy byli. Zaczynając od Płatka, przez Sasala po Tarasiewicza. Nie wspomne już o starej szkole Bebeto Baniaka.... ale to nie te czasy i nie ta epoka. Jednym słowem według mnie trener do wymiany.

Jeżeli chodzi o grajków to tak wyrywkowo:
Pernis lepszy od Janukiewicza
Hricko po sezonie do widzenia
Noll ogrywa się chłopina i wygląda coraz lepiej.
Hernani jak byłem za jego transferem to teraz chciałbym żeby do tego nie doszło. Szmal wyrzucony w błoto.
Pietruszka jeden z kluczowych zawodników który powinien zawsze grać.
Tardowski pierwszy występ i pozytywne wrażenie.
Dąbrowski po tym jak byłem Nim zachwycony, zaczyna odpierdalać babole.
Rogalski reprezentacja czeka
Aka pijaczyna i to powoduje brak formy
Edi dawał Nam wiele radości, ale czas korki powiesić na kołek
........................ nie chce mi się dalej opisywać. Spaść mam nadzieje że nie spadniemy, ale nowa miotła by się przydała.



Już zacznają pisać o Pogoni

  Cytat:  
Pogoń Szczecin to jak na razie bezapelacyjnie najsłabszy zespół rundy wiosennej. Niepewna obrona i beznadziejna gra w ofensywie - to jej cechy charakterystyczne.


Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 18 marca 2013, 02:02 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005