Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 00:42
Jeśli to prawda to pokazuje jaki na prawdę jest Mroczek i cała jego świta. Na co była ta cała paplanina o budowaniu Pogoni z miłości? Wszystko fajnie, ale po pierwszym niepowodzeniu odpuszczamy? Kolejni wielcy zbawcy, którzy zapominają że klub to nie zabawka, którą można rzucić w kąt... Czy tu kiedyś będzie normalnie?


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 01:23
Nie ma co się łudzić, że będzie tu kiedykolwiek normalnie. Już tyle lat chodzę na Pogoń i zawsze coś, zawsze ktoś. Za dzieciaka jeszcze się przeżywało, ale teraz... nie wyniki i liga jest ważna.

Jedynie szkoda tej mozolnej pracy, budowania od zera, czasu, który poświęciło wiele osób, żeby Pogoń mogła wrócić w należne jej miejsce. Szkoda, że jeden prosiak z drugim idiotą mogą zniszczyć lata pracy ludzi, którzy tę drużynę autentycznie kochają. Tzn. zniszczyć to źle powiedziane, bo tego co zostało zrobione nikt nie zniszczy.

Najgorsze, że ci ludzie spierdolą z tego klubu, jeżeli nie w momencie, w którym będzie źle, to wtedy, gdy już zobaczą, że lepiej być nie może i więcej nie wycisną dla siebie. Taki dzisiejszy triumwirat w momencie, gdy utrzymanie mamy tak naprawdę tylko w swoich nogach, musi wpływać też bardzo motywująco na zawodników. Nie ma co liczyć na wielkiego kibica Pogoni Mroczka i jemu podobnych, bo oni wszyscy uciekną, gdy kasa się nie będize zgadzała. Jak zawsze zostaną tylko ci najwierniejsi.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 06:21

  kontiii napisał:  

  strzyga napisał:  

  Cytat:  
Panowie Mroczek, Kałużny i Smolny dziś się spotkali i stwierdzili, że po spadku żaden z nich żaden z nich nie będzie kładł kasy na Pogoń.
twitter.com (Szczecin blog)



Wygląda na to że pozostałe 4 kolejki będą nie tylko walką o utrzymanie ale też przetrwanie. Jakieś fatum nad tym klubem i miastem...



Naprawdę jestem bardzo ciekawy ile Panowie Smolny i Kałużny wpakowali w Pogoń kasy a ile z niej wyciągnęli. Ciekawe jakie będą proporcje. Jeśli to prawda to dla mnie kpina z tego całego zarządu i dziwie sie Mroczkowi niby poważny człowiek a na 4 kolejki przed końcem gada ze jak nie to spada i tak samo było w przypadku awansu do ekstraklasy. Albo awans albo się wycofują. Mało poważni Ci ludzie...


Jakby udalo im sie wyciagnac cos dla siebie, to chyba byliby fenomenem w skali kraju, u nas jeszcze nikt na pilce nie zarobil, a patrzac na to jak zarzadzany jest nasz klub tym bardziej watpie, ze ugrali cos dla siebie.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 06:59

  Wierny Pogoni napisał:  
Obyśmy nie skończyli jak ŁKS albo jak Polonia Bytom.:( Boże dopomóż.



Raczej tak będzie.Budżet Pogoni to przedewszystkim kasa z canal plus.W 1 lidze Orange płaci 50 tyś za mecz......o ile go pokażą.Grupa Azoty już prawie wypierdala,kibice jej sie nie podobają heheh a 1 liga tym bardziej.Jak sie nie utrzymają......zaczynamy od nowa.ŁKS czy Polonia też nie mają kasy.Czarno to widzę ale trzeba walczyć do końca.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 07:56
Jak dla mnie to Smolnemu i Mroczkowi znudzila sie ,zabawa, w prowadzenie klubu wiec szukaja powodu zeby spierd..c . Spadek jest im na reke- takie jest moje zdanie.


,,Vi är överallt,,- POGON
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 08:08

  Pgn. napisał:  
Jeśli to prawda to pokazuje jaki na prawdę jest Mroczek i cała jego świta. Na co była ta cała paplanina o budowaniu Pogoni z miłości? Wszystko fajnie, ale po pierwszym niepowodzeniu odpuszczamy? Kolejni wielcy zbawcy, którzy zapominają że klub to nie zabawka, którą można rzucić w kąt... Czy tu kiedyś będzie normalnie?



To taka miłość, że przed ostatnimi meczami w 1 lidze wysyłała do miasta, polityków i innych podmiotów maile, że jak nie wejdziemy to przestają finansować i sprzedają swoje akcje jako EPA za 25 procent wartości. Skończcie z czarowaniem się, że ktoś tam robi coś dla miłość - to kibice to robili, robią i być może robić będą a nie EPA, Smolny czy pozostali - to biznes gdzie chłopcy bawią się publicznie czarując jacy to oni dobrzy nie są, sięgając po miliony z miasta i kroją je na swoje "minimalne" tysięczne pensje.

A Mroczkowi to można tak wierzyć jak to że Pogoń nie ma zobowiązań a inni mogą się nawet uczyć i co z tego wyszło? Gość pięknie gada w radiu, telewizji, prasie - ale to kawał chama, prostaka i falszywki.


BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 09:53
Idąc tokiem myslenia ze ryba psuje sie od głowy wedlug mnie najwieksza wina lezy po stronie zarzadu. To oni sa odpoweidzialni za wyniki i zarzadzanie klubem. Morczek wielki prezes potężnej firmy ktorej niby przychody rocznie sa na poziomie 100 mln zł nie potrafi finansowo ogarnac klubu i prosi o pomoc miasta. Wczesniej rzuca na lewo i prawo w radiu, gazetach i telewizji farmazony jaki to my mamy poukladany klub. Osobę pana Smolnego to w ogole nie bede komentował bo nie ma po co, każdy wie ze jedynie co umie to...(jakos nic mi na mysl nie przychodzi oprocz sciemniania)

Jak to jest ze kontraktuje sie zawodników za tak duze pieniadze ktorzy po tym co pokazują nadaja sie jedynie do Energetyka Gryfino? (oczywiscie nic nie ujmując temu klubowi) Czy ktos jest rozliczany z transferwów? Czy ktos jest odpowiedzialny za bilans finansowy? Skoro trener Skowronek byl odpowiedzialny za wyniki i został za nie zwolniony to czemu nikt nie pociagnie do odpowiedzialnosci osoby winne za stan rzeczy jaki mamy teraz?

Mam nadzieje ze skonczy sie jakims cudem utrzynaniem. Mam tez nadzieje ze pseudo prezesi poczują na kazdym kroku na swoich plecach "oddech kibicowskiej braci" i zrozumieją ze POGON SZCZECIN to nie firma, ktora mozna zamknac jak nie idzie. Mroczek , Smolny i pseudokopacze pamietajcie ze nie jedenego juz takiego jak wy przeżylismy i przeżyjemy. Bóg wybacza - POGON nigdy!!!


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 10:15
Szczerze powiedziawszy to nie wiem dlaczego kogokolwiek dziwi to co mają w zamiarach Mroczek i świta.Nie chcę ich bronić bo zrobili masę błędów ale skrzydła podcinano im wielokrotnie,szczególnie w UM Szczecin.Ludzie to jest biznes!!.Nawet jeśli ma on połączenie z sympatia i miłością do klubu to i tak chodzi o pieniądze.Jeśli kluby generalnie są nie dochodowe (a są nie dochodowe) to ewentualne zyski można wygenerować z:
-transferu zdolnej młodzieży na zachód ( patrz Milik,Sobiech,Wolski etc)
-różnicy transferowej za tanio kupionego piłkarza który rozwinie skrzydła i drogie sprzedaży za granice
(patrz Lewandowski,Błaszczykowski,Grosicki etc)
-z frekwencji na nowym stadionie(bo to on przyciąga widza)
-na podstawie wysokości pakietu promocyjnego miasta lub sponsorów.

Jakie perspektywy więc mają właściciele klubu?
-jasna zapowiedź że stadionu nie będzie przez Prezydenta i kierunek w stronę żaglówek,hali do gier zespołowych,filharmonii etc. konieczność grania na archaiku z epoki Bieruta.
-młodzież w klubie beznadziejną ,bez umiejętności,pijąca bez ambicji.Prędzej w SALOSIE można kogoś znaleźć (Starzyński Filip świetnie rozwijający się w...Ruchu )
-niechęć piłkarskiej centrali do podróżowania pod niemiecką granice (od zawsze)
-zespół piłkarzy bez gwiazd,gwiazdek,emerytowany praktycznie bez młodych z regionu.

Taka jest rzeczywistość.
Wartosc sportu w danym mieście jest najczęściej wypadkowa potencjału aglomeracji i jej siły rynkowej.Jaka jest siła Szczecina to każdy wie?
Nie przypadkiem sport kuleje u nas i w Łodzi.To dwa najbardziej cofające się miasta w Polsce.

Jak odejdzie Mroczek i świta nikt tu już nie przyjdzie...bo tu można tylko dołożyć do interesu .

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 14 maja 2013, 10:35 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 10:43

  EPSON napisał:  


Jak odejdzie Mroczek i świta nikt tu już nie przyjdzie...bo tu można tylko dołożyć do interesu .



A pokaż mi jeden klub w Polsce, do którego się nie dokłada...


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 11:05

  EPSON napisał:  

-z frekwencji na nowym stadionie(bo to on przyciąga widza)
.


W naszych warunkach o ile klub nie dostałby stadionu na bardzo preferencyjnych warunkach to stadion pociagnal by klub na dno. Mozna opowiadac, ze wynajmie sie loze ,sprzeda najdrozsze miejsca, sprzeda nazwe stadionu .Ale komu , skoro w bogatszych miastach maja z tym problem ? Nie liczac Warszawy gdzie wypada sie pokazac .

  EPSON napisał:  

-młodzież w klubie beznadziejną ,bez umiejętności,pijąca bez ambicji.Prędzej w SALOSIE można kogoś znaleźć (Starzyński Filip świetnie rozwijający się w...Ruchu )


Nie zebym bronil ale to ogolnopolski problem. Byl Drewniak, ostatnio ktos z mlodej Legii wylecial . W kazdym klubie jest ten sam problem tylko kwestia jest czy dali sie zlapac i naglosniono sprawe. Inna sprawa to jak wygladalo szkolenie przed rozpoczeciem odbudowy klubu. NIe da sie tych lat zaniedban nadrobic w 5 lat.

  EPSON napisał:  

-zespół piłkarzy bez gwiazd,gwiazdek,emerytowany praktycznie bez młodych z regionu.
.


Pilka w calym regionie lezy. Nie wiem czy jest drugie wojewodztwo nie majace swojego zespolu w 2 lidze. Kojarze tylko Lubuskie , ale tam pilka zawsze stala kiepsko.


mwsec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5271 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 11:08
Musiałem ochłonąć po tej katastrofie z soboty, ale jak poczytalem posty wcześniejsze to mi wrócił nastrój przygnęienia, bezsilności i frustracji... a jak przypomne sobie euforię sprzed roku po Gdyni, to nic tylko wziąć się zastrzelić tak chujowo się czuję...
Biedni jesteśmy ,kibice ukochanego MKSunie
Cały czas pod wiatr, cały czas ktoś nas dyma,jak nie Turek to ktoś swój sra do własnego gniazda:(
A chwile szczęścia vide awans anno domini 2012, czy wicemistrzostwo z początu tego stulecia, to wyjątki potwierdzające regułę...
Tli się jeszcze we mnie delikatnie nadzieja,że jakimś cudem się utrzymamy,bo nie wyobrażam sobie znów przechodzić tego upokorzenia i tułać się po jakichś niskich ligach.
Wiem że jeszcze Pogoń nie zginęła póki my (kibice) żyjemy,ale czy my wiecznie musimy być męczennikami?
Czy tu nie może być choć kapkę normalnie?
(...wiem,pytania retoryczne).


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 12:31
Ja tak z innej beczki bo tutaj już wszystko zostało powiedziane. Czy mógłby ktoś z obecnych na dzisiejszym treningu pokrótce opowiedzieć jak przebiegła rozmowa z piłkarzykami i Smolnym?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 13:23
I tej wersji na dzisiaj się trzymajmy .....


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 13:53
Wdowczyk ma przerąbane ja nie wiem kogo on może wystawić w obecnej sytuacji w ataku? Miałem nadzieję że może do zdrowia zdąży wrócić Djousse i pokręci trochę obrońców ale raczej na Ruch nie ma szans żeby wyzdrowiał. W takim razie zostaje albo młody i nieopierzony Neumann albo ?. Zgłoszenie do rozgrywek tego Ouedraogo lub Zielińskiego.


PS 1948
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 15:47

  kAwA *.* napisał:  

  Ka. napisał:  
Niech spierdalają. Byśmy nie mówili o spadku, gdyby smolny po awansie odszedł, a transferami zajął się ktoś mający o tym chociaż minimalne pojęcie.Tylko wtedy liczył, że się nachapie jeszcze bardziej. Grubas też niech spierdala. Ciekawe jestem ile wyłożyła EPA na Pogoń.


Już na meczu z GKSem to mówili, i to się trzyma kupy jak najbardziej. Pytanie czy nie dostaną tego hajsu od miasta przypadkiem, bo jakby się nachapali i poszli wpizdu z naszymi pieniędzmi to chyba zbyt optymistycznie podeszli do tego tematu. Co do zarządu, niech spierdalają i niech skończy się ta cała presja na Eklape itd., nie stać nas, nie mamy zaplecza, stadionu, wychowanków, systemu szkolenia, no kurwa nic nie mamy a się pchamy, bo duże miasto. Jak będziemy mieli to co wyżej wymieniłem to wtedy można mówić o stabilizacji i chęci dołączenia do "elity". Smutne, ale prawdziwe. Lepsze to niż powtarzać błędy z "pseudo" finansjerami.



A myślisz,że jak bedziemy w I, II, III lidzie to znajdą się pieniądze,stadion,wychowankowie,system szkolenia itd? pomyśl zanim coś napiszesz. Tylko gra w najwyższej klasie rozgryfkowej może nam przybliżyć to co zostało wyżej wymienione.. Nikt Ci kasy zadnej nie bedzie wykładał na Pogoń w niższych ligach. PS. Dużo by o tym pisać.


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 16:14

  chrisxx napisał:  

  EPSON napisał:  


Jak odejdzie Mroczek i świta nikt tu już nie przyjdzie...bo tu można tylko dołożyć do interesu .



A pokaż mi jeden klub w Polsce, do którego się nie dokłada...


Dlatego piszę ze się dokłada.Natomiast są sytuacje które pozwalają wyjść nad kreskę i czynniki które mogą to spowodować.EPA to nie KGHM czy jakieś ogromne konsorcjum by mogło topić dużo.Zgadzam się też z tezą że u nas nowy stadion nie przyniósł by dla klubu takich kokosów jak w Warszawie ale jest szereg czynników które pośrednio mogły by pomoc (większa liczba sprzedanych biletów,więcej ludzi w niepogodę,więcej reklamodawców na stadionie,prestiż klubu i od czasu do czasu przy dobrej grze konkretny zastrzyk finansowy przy atrakcyjnym rywalu.
Kwestia rentowności takich obiektów to złożona sprawa związana z funkcjonalnością obiektu (jakaś cześć biznesowo-handlowa) oraz odpowiednim marketingu w kwestii jego wykorzystania.

Wracając do Pogoni....nic nam nie pozostaje jak liczyć na brak licencji dla Polonii i cud w stylu zeszłorocznego awansu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 16:40
Dziś na treningu trenowało 5 bramkarzy

Nie to że się czepiam i szukam dziury w całym ale po ostatnim występie Radka to z bramkarzami nie ma żadnych problemów to po cholerę ich aż pięciu dzisiaj trenowało? Rozumiem gdyby 5 napastników trenowało bo tu Pogoń ma cholerne problemy od początku tej rundy a nawet całego sezonu ale golkiperzy? To chyba decyzja Smolnego bo: (Pogoni przecież brakuje bramkarza :) hehe). Chyba że to nowa taktyka wymyślona przez sztab szkoleniowy by wyjść 5 bramkarzami , 5 obrońcami i 39 letnim emerytem Edim.


PS 1948
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2013 17:10

  K. WWP 04 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  Ka. napisał:  
Niech spierdalają. Byśmy nie mówili o spadku, gdyby smolny po awansie odszedł, a transferami zajął się ktoś mający o tym chociaż minimalne pojęcie.Tylko wtedy liczył, że się nachapie jeszcze bardziej. Grubas też niech spierdala. Ciekawe jestem ile wyłożyła EPA na Pogoń.


Już na meczu z GKSem to mówili, i to się trzyma kupy jak najbardziej. Pytanie czy nie dostaną tego hajsu od miasta przypadkiem, bo jakby się nachapali i poszli wpizdu z naszymi pieniędzmi to chyba zbyt optymistycznie podeszli do tego tematu. Co do zarządu, niech spierdalają i niech skończy się ta cała presja na Eklape itd., nie stać nas, nie mamy zaplecza, stadionu, wychowanków, systemu szkolenia, no kurwa nic nie mamy a się pchamy, bo duże miasto. Jak będziemy mieli to co wyżej wymieniłem to wtedy można mówić o stabilizacji i chęci dołączenia do "elity". Smutne, ale prawdziwe. Lepsze to niż powtarzać błędy z "pseudo" finansjerami.



A myślisz,że jak bedziemy w I, II, III lidzie to znajdą się pieniądze,stadion,wychowankowie,system szkolenia itd? pomyśl zanim coś napiszesz. Tylko gra w najwyższej klasie rozgryfkowej może nam przybliżyć to co zostało wyżej wymienione.. Nikt Ci kasy zadnej nie bedzie wykładał na Pogoń w niższych ligach. PS. Dużo by o tym pisać.


Czyli twierdzisz, że "należy" się nam Ekstraklasa tak? Pod jakim względem?Sportowym? Finansowym? kibicowskim? Organizacyjnym? Polska Eklapa powinna mieścić 10-12 drużyn, jeśli uważasz że miejsce Pogoni na ten moment jest wśród nich to się mylisz. Ja bym podszedł do sprawy, że nic nie musimy, nie ma żadnego robienia transferów (limit wieku i narodowość - Polska), wpompowanie hajsu z miasta na szkółke z prawdziwego zdarzenia, i za 10 lat bedziemy mieli swoich "niezłych" wychowanków. A tak przez 10 lat, zmieni się 5 właścicieli, i będziemy oglądać emerytowanych bambusów, albo inne wynalazki. A tak jeden dobry młodzian i wpada kilka mln euro... Trochę to przypomina strategie gry w FM'ie, ale droga nie głupia.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2013 16:25
W naszej ekstraklasie jest kilka klubów bez problemów finansowych, zdecydowana większość nie ma bazy sportowej, szkolenia młodzieży, niską frekwencję nawet na nowych stadionach, brak pomysłów marketingowych... tak można wymieniać. To nie tylko Pogoń ledwo wiąże koniec z końcem. Komu się ekstraklasa należy?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2013 16:47
U nas akurat zaplecze jest przez wszystkich chwalone, rozpoczęto proces ujednolicania szkolenia młodzieży co powinno zaprocentować w przyszłości, kibicowsko nie jest najgorzej - nie odpuszczane wyjazdy, są oprawy, a poza tym to co napisał Rauliki. Więc tak - ekstraklasa nam się należy.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005