Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paprykarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3772 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 09:57
Wszystko fajnie. Ogrywamy młodych, sprawdzamy na kogo mozna liczyć, odpuszczamy ostatnie mecze. Może i taka decyzja zapadła.
Może i taki sygnał poszedł z góry.
Tylko, że wtedy należałoby też uwzględnic w tym wszystkim kibiców i np. obniżyć ceny biletów. Zarząd chyba wyszedł z załozenia, że na Legię i tak ludzie przyjdą. Ja bedę tak czy owak ale nie wszyscy tak myślą. Nie wiem jaka jest polityka na przyciągnięcie ludzi na trybuny bo na dobrą gre chyba nikt nie liczy. I jeszcze te ostatnie sytuacje z olewaniem dzieciaków po meczu. Marne to...


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 10:04
Bardzo często nie zgadzam się z kolegą DP, ale tutaj muszę przyznać mu racje. Co to kurwa za spoczywanie na laurach?? Gówno mnie obchodzą sprawy organizacyjno sportowe, oni zarabiają gruby sos, łącznie z trenerem i ja oczekuje, gry w najlepszym składzie i zapierdalania w każdym meczu. Za sam tekst o braku presji w Szczecinie, jako prezes wywalił bym Czesia na zbity pysk. Jeśli chcą sobie zagrać 7 sparingów, to niech zrobią darmowe wejście, wtedy będzie koszt adekwatny do poziomu i zaangażowania.


No One Like Us....We don't Care...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 10:37

  BadBoy napisał:  
Bardzo często nie zgadzam się z kolegą DP, ale tutaj muszę przyznać mu racje. Co to kurwa za spoczywanie na laurach?? Gówno mnie obchodzą sprawy organizacyjno sportowe, oni zarabiają gruby sos, łącznie z trenerem i ja oczekuje, gry w najlepszym składzie i zapierdalania w każdym meczu. Za sam tekst o braku presji w Szczecinie, jako prezes wywalił bym Czesia na zbity pysk. Jeśli chcą sobie zagrać 7 sparingów, to niech zrobią darmowe wejście, wtedy będzie koszt adekwatny do poziomu i zaangażowania.



Trochę nie wierzę w to odpuszczanie.Przynajmniej nie przez wszystkich.Dzisiaj w klubach grają najemnicy,nawet Ci co są wychowankami z czasem tez stają się najemnikami.Większość ma menagerów.Dominuje interes prywatny.
Słaba gra dla każdego z nich oznacza:
-mniejsze zainteresowanie bogatszych klubów lub transferu zagranicznego.
-mniejsze szanse na nowy kontrakt czy ew. podwyżkę
-mniejsze szanse na pierwszy skład a co za tym idzie pewnie premie etc.
Przykład Golli i Robaka.Pierwszy pomimo ze nie podpisuje kontraktu gra dobrze i zaangażowaniem bo to daje powyższe szanse na awans finansowy i piłkarski i więcej opcji.
Robak bardzo chce grac bo tylko zdrowy i strzelający bramki w tym wieku ma szansę na wyjazd i konkretną kasę a tu przytrafiła sie kontuzja.Większy strach u słabszych budzą Azoty i ewentualne ich mocarstwowe plany bo wtedy mogą zostać wygonieni i zastapieni innymi (ktoś pisał o Fraczczaku i Rogalskim i sztani,może coś w tym jest).
Wydaje się że to bardziej kwestia ustaleń na lini Prezes - Trener ale i w to wątpię.To że wchodzi jeden czy dwóch młodych to nie rewolucja tylko właściwa droga.Jesli cos przy tej okazji ugrają to na pewno nikt w klubie sie nie zmartwi bo kasa ze związku i Canal+ jest za kazde miejsce sporo wyższa.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 14 maja 2015, 10:43 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 11:21

  EPSON napisał:  

  BadBoy napisał:  
Bardzo często nie zgadzam się z kolegą DP, ale tutaj muszę przyznać mu racje. Co to kurwa za spoczywanie na laurach?? Gówno mnie obchodzą sprawy organizacyjno sportowe, oni zarabiają gruby sos, łącznie z trenerem i ja oczekuje, gry w najlepszym składzie i zapierdalania w każdym meczu. Za sam tekst o braku presji w Szczecinie, jako prezes wywalił bym Czesia na zbity pysk. Jeśli chcą sobie zagrać 7 sparingów, to niech zrobią darmowe wejście, wtedy będzie koszt adekwatny do poziomu i zaangażowania.



Trochę nie wierzę w to odpuszczanie.Przynajmniej nie przez wszystkich.Dzisiaj w klubach grają najemnicy,nawet Ci co są wychowankami z czasem tez stają się najemnikami.Większość ma menagerów.Dominuje interes prywatny.
Słaba gra dla każdego z nich oznacza:
-mniejsze zainteresowanie bogatszych klubów lub transferu zagranicznego.
-mniejsze szanse na nowy kontrakt czy ew. podwyżkę
-mniejsze szanse na pierwszy skład a co za tym idzie pewnie premie etc.
Przykład Golli i Robaka.Pierwszy pomimo ze nie podpisuje kontraktu gra dobrze i zaangażowaniem bo to daje powyższe szanse na awans finansowy i piłkarski i więcej opcji.
Robak bardzo chce grac bo tylko zdrowy i strzelający bramki w tym wieku ma szansę na wyjazd i konkretną kasę a tu przytrafiła sie kontuzja.Większy strach u słabszych budzą Azoty i ewentualne ich mocarstwowe plany bo wtedy mogą zostać wygonieni i zastapieni innymi (ktoś pisał o Fraczczaku i Rogalskim i sztani,może coś w tym jest).
Wydaje się że to bardziej kwestia ustaleń na lini Prezes - Trener ale i w to wątpię.To że wchodzi jeden czy dwóch młodych to nie rewolucja tylko właściwa droga.Jesli cos przy tej okazji ugrają to na pewno nikt w klubie sie nie zmartwi bo kasa ze związku i Canal+ jest za kazde miejsce sporo wyższa.



Wszystko fajnie kolego napisałeś, ale jak się mobilizowac, kiedy naczelny wódz mówi, że w mieście w którym się występuje, nie ma presji ani ciśnienia na wynik? Sam piszesz ze w wielu klubach grają najemnicy, więc jeśli ten który jako jedyny może ich złapać za mordę i wymagać, twierdzi że my nic nie musimy to ja nie mam pytań. Zresztą mecz z Lechią ewidentnie obrazuje, że zawodnicy zalecenia trenera zrozumieli bardzo dokładnie.


No One Like Us....We don't Care...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 11:38

  BadBoy napisał:  

  EPSON napisał:  

  BadBoy napisał:  
Bardzo często nie zgadzam się z kolegą DP, ale tutaj muszę przyznać mu racje. Co to kurwa za spoczywanie na laurach?? Gówno mnie obchodzą sprawy organizacyjno sportowe, oni zarabiają gruby sos, łącznie z trenerem i ja oczekuje, gry w najlepszym składzie i zapierdalania w każdym meczu. Za sam tekst o braku presji w Szczecinie, jako prezes wywalił bym Czesia na zbity pysk. Jeśli chcą sobie zagrać 7 sparingów, to niech zrobią darmowe wejście, wtedy będzie koszt adekwatny do poziomu i zaangażowania.



Trochę nie wierzę w to odpuszczanie.Przynajmniej nie przez wszystkich.Dzisiaj w klubach grają najemnicy,nawet Ci co są wychowankami z czasem tez stają się najemnikami.Większość ma menagerów.Dominuje interes prywatny.
Słaba gra dla każdego z nich oznacza:
-mniejsze zainteresowanie bogatszych klubów lub transferu zagranicznego.
-mniejsze szanse na nowy kontrakt czy ew. podwyżkę
-mniejsze szanse na pierwszy skład a co za tym idzie pewnie premie etc.
Przykład Golli i Robaka.Pierwszy pomimo ze nie podpisuje kontraktu gra dobrze i zaangażowaniem bo to daje powyższe szanse na awans finansowy i piłkarski i więcej opcji.
Robak bardzo chce grac bo tylko zdrowy i strzelający bramki w tym wieku ma szansę na wyjazd i konkretną kasę a tu przytrafiła sie kontuzja.Większy strach u słabszych budzą Azoty i ewentualne ich mocarstwowe plany bo wtedy mogą zostać wygonieni i zastapieni innymi (ktoś pisał o Fraczczaku i Rogalskim i sztani,może coś w tym jest).
Wydaje się że to bardziej kwestia ustaleń na lini Prezes - Trener ale i w to wątpię.To że wchodzi jeden czy dwóch młodych to nie rewolucja tylko właściwa droga.Jesli cos przy tej okazji ugrają to na pewno nikt w klubie sie nie zmartwi bo kasa ze związku i Canal+ jest za kazde miejsce sporo wyższa.



Wszystko fajnie kolego napisałeś, ale jak się mobilizowac, kiedy naczelny wódz mówi, że w mieście w którym się występuje, nie ma presji ani ciśnienia na wynik? Sam piszesz ze w wielu klubach grają najemnicy, więc jeśli ten który jako jedyny może ich złapać za mordę i wymagać, twierdzi że my nic nie musimy to ja nie mam pytań. Zresztą mecz z Lechią ewidentnie obrazuje, że zawodnicy zalecenia trenera zrozumieli bardzo dokładnie.



..i to jest właśnie smutne na jakim poziomie mamy zawodowstwo.Bez mobilizacji trenera czy Prezesa odwalamy 90 min. i do domu.To tez pewnie pokłosie konstrukcji kontraktów, gdzie 80 procent stanowi wysoka pensja.Natomiast znamienne jest ,że tam gdzie jest bieda i klub się rozpada to...zawodnicy gryza trawę by sie wypromować i dostac kontrakt gdzie indziej.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 14:01

  On jest cienki! napisał:  

  chase napisał:  
Czy mecz Górnik - Pogoń będzie transmitowany na żywo na którymś z kanałów C+? W tej chwili wygląda na to, ze jedyne na co można liczyć to retransmisja o 6 rano w poniedziałek. Teraz się pozmieniały kanały C+, więc może tylko nie mogę znaleźć.



Mecz chyba do obejrzenia na kanale 38 platformy NC+. Środkowy palec od nich dla abonentów kablówek...


Można gdzieś na Prawobrzeżu (Dąbie) znaleźć lokal, w którym jest NC+ i będzie można obejrzeć ten mecz?


INDIOS BRAVOS
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 14:36

  tm_tomcio napisał:  

  On jest cienki! napisał:  

  chase napisał:  
Czy mecz Górnik - Pogoń będzie transmitowany na żywo na którymś z kanałów C+? W tej chwili wygląda na to, ze jedyne na co można liczyć to retransmisja o 6 rano w poniedziałek. Teraz się pozmieniały kanały C+, więc może tylko nie mogę znaleźć.



Mecz chyba do obejrzenia na kanale 38 platformy NC+. Środkowy palec od nich dla abonentów kablówek...


Można gdzieś na Prawobrzeżu (Dąbie) znaleźć lokal, w którym jest NC+ i będzie można obejrzeć ten mecz?



Przedzwoń sobie do Hotelu Zbyszko i zapytaj. Mają tam pub i swego czasu oglądało tam się mecze.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 15:01

  Kula napisał:  

  weteran58 napisał:  
[cytat=j27]Jeżeli mamy grać 2 mecze sparingowe(zamiast walki o puchary) to powinno się wpuszczać ludzi za darmo.....[/c .ytat]

Pisałem juz dawno i niestety nie spotkałem się ze zrozumieniem.Grupa spadkowa i mecze o wszystko !!! krew ,pot i łzy na murawie. Po co nam sparingi które raczej wszystkie przegramy ? Puchary ? heheh z kim ? Pokopią sobie teraz Walskie ,Wojtkowiaki ,czy inne Obsty czy Murawskie .Takie mecze powinny być za 5 zł .....a zarząd zafundował podwyżkę .Wolę 9 miejsce w lidze po dramaturgii ,walce ,emocjach ...niż 8 po kilku sparingach . To było do przewidzenia ,będziemy raczej dostarczycielem punktów ,tak jak rok temu . Frekwencja z tego powodu się na pewno nie poprawi .Slabo to wyglądało na trybunach i murawie .Oczywiście jestem na następnym meczu ale wolałbym zwycięstwo po dramatycznym meczu z Zawiszą czy Ruchem niż porażkę po raczej słabym meczu z Legią .Dziękuję i nie oczekuję odpowiedzi na ten post .Teraz na wybory !!! bo następne 5 lat będą strzelać do kibiców !!!

Wiecznie narzekanie i pierdolenie o tych wyborach. Nie wazne kto bedzie tym prezydentem i tak bedzie caly czS tak samo .. Szkoda ze wrzystkich w polityki nie bylo w tym samolocie do smolenska. Jeszcze zostalo duzo meczow mamy szanse na 4-5miejsce.


Nie głosowałeś na Kukiza ? no gratuluję .....jesteś wielkim patriotą .Mamy szanse na 4 -5 miejsce ? a dlaczego nie na 3 ? jaby się sprężyli to i 2 by wyszarpali . Zejdz na ziemię albo nie pal tego gówna ,bo diler robi Cię w lewo .


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 16:21

  tm_tomcio napisał:  

  On jest cienki! napisał:  

  chase napisał:  
Czy mecz Górnik - Pogoń będzie transmitowany na żywo na którymś z kanałów C+? W tej chwili wygląda na to, ze jedyne na co można liczyć to retransmisja o 6 rano w poniedziałek. Teraz się pozmieniały kanały C+, więc może tylko nie mogę znaleźć.



Mecz chyba do obejrzenia na kanale 38 platformy NC+. Środkowy palec od nich dla abonentów kablówek...


Można gdzieś na Prawobrzeżu (Dąbie) znaleźć lokal, w którym jest NC+ i będzie można obejrzeć ten mecz?



Zapewne w Happy Seven na Słonecznym, tuż obok Telepizzy


https://www.google.pl/maps/@53.377205,14.662389,3a,49.9y,241.46h,78.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1srIJr9qcwVwcTWF1XyXdCtQ!2e0!6m1!1e1

Warto tam wpaść, dość spory pub, choć z zewnątrz nie wygląda, zazwyczaj zbiera się sporo ludzi na meczach, fajny klimat.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 17:07

  weteran58 napisał:  
Nie głosowałeś na Kukiza ? no gratuluję .....jesteś wielkim patriotą .Mamy szanse na 4 -5 miejsce ? a dlaczego nie na 3 ? jaby się sprężyli to i 2 by wyszarpali . Zejdz na ziemię albo nie pal tego gówna ,bo diler robi Cię w lewo .



To głosowanie na Kukiza jest jakimś wyznacznikiem!? Ja jednak wolałem zagłosować na kogoś, kto przedstawił jakiś program - JKM.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 18:17

  BadBoy napisał:  
Bardzo często nie zgadzam się z kolegą DP, ale tutaj muszę przyznać mu racje. Co to kurwa za spoczywanie na laurach?? Gówno mnie obchodzą sprawy organizacyjno sportowe, oni zarabiają gruby sos, łącznie z trenerem i ja oczekuje, gry w najlepszym składzie i zapierdalania w każdym meczu. Za sam tekst o braku presji w Szczecinie, jako prezes wywalił bym Czesia na zbity pysk. Jeśli chcą sobie zagrać 7 sparingów, to niech zrobią darmowe wejście, wtedy będzie koszt adekwatny do poziomu i zaangażowania.



A tam pierdolenie. Ten sezon jest dla nas i tak stracony juz, nic w nim nie osiagniemy, jesli latem ma byc przebudowa zespolu to lepiej teraz ten czas wykorzystac pod katem spradzenia przydatnosci mlodych i zmiennikow. Taka jest polityka klubu i ja sie akurat z tym zgadzam.
Co zas sie tyczy presji, to ty chyba dawno na stadionie nie byles, a jak byles to raczej nie slyszales tekstow typu Pogon grac kurwa mac, jak to ma miejsce np. na Legii. Taka prawda, ze u nas nie czuc tej presji, przynajmniej ja nie widze zeby ktos ja wytwarzal. Oczekiwania zarzadu i postawa kopaczy to juz inna bajka.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 21:57

  Przema napisał:  

  BadBoy napisał:  
Bardzo często nie zgadzam się z kolegą DP, ale tutaj muszę przyznać mu racje. Co to kurwa za spoczywanie na laurach?? Gówno mnie obchodzą sprawy organizacyjno sportowe, oni zarabiają gruby sos, łącznie z trenerem i ja oczekuje, gry w najlepszym składzie i zapierdalania w każdym meczu. Za sam tekst o braku presji w Szczecinie, jako prezes wywalił bym Czesia na zbity pysk. Jeśli chcą sobie zagrać 7 sparingów, to niech zrobią darmowe wejście, wtedy będzie koszt adekwatny do poziomu i zaangażowania.



A tam pierdolenie. Ten sezon jest dla nas i tak stracony juz, nic w nim nie osiagniemy, jesli latem ma byc przebudowa zespolu to lepiej teraz ten czas wykorzystac pod katem spradzenia przydatnosci mlodych i zmiennikow. Taka jest polityka klubu i ja sie akurat z tym zgadzam.
Co zas sie tyczy presji, to ty chyba dawno na stadionie nie byles, a jak byles to raczej nie slyszales tekstow typu Pogon grac kurwa mac, jak to ma miejsce np. na Legii. Taka prawda, ze u nas nie czuc tej presji, przynajmniej ja nie widze zeby ktos ja wytwarzal. Oczekiwania zarzadu i postawa kopaczy to juz inna bajka.



E tam pierdolenie.. Jaki stracony? Przed meczem z Lechią nic nie było stracone a mimo to nie było mobilizacji. Gdybasz, że coś ma być latem a mnie bardziej interesuje co jest teraz a teraz jest wiosna. Jak będzie trzeba to latem też się odezwę. Wracając do meritum, może i się tak nie śpiewa, ale tu chodzi o szacunek do kibica, brutalniej mówiąc klienta. Tak jak pisałem wcześniej, można było zrobić konferencje przed rundą mistrzowska i poinformować ludzi, że ten sezon jest i tak stracony a biorąc pod uwagę że w lecie może się dużo zmienić to odpuszczamy sobie tę rundę, więc drodzy kibice, żeby was nie okradac informujemy lojalnie, przedstawiając zarazem politykę klubu. Szkoda że ta "polityka klubu" nie zakładała obniżki cen biletów do 5 zł na przykład. Może ktoś by chciał tyle zapłacić za radosny futbol, bez zaangażowania. A co do sprawdzania, to są od tego rezerwy. Bo sorry ale w meczu jak to mówił Czesiu bez presji i ciśnienia , to sprawdzenie czyjejś przydatności można o dupe rozbić.. Masz rację, ostatnio byłem na meczu z lechem w Szczecinie za Kociana(frajerskie 1:1). Niestety tak się życie potoczyło nie inaczej .Chciałem zjechać specjalnie na Legie, ale wychodzę z założenia, że lepiej poczekać na jakiś wyjazd niż iść na mecz w którym moja drużyna nie jest rządna zwycięstwa bo nie odczuwa ciśnienia . Taką padake to sobie obejrzę w szkiełku bez dodatkowych kosztów. .. Pozdro!


No One Like Us....We don't Care...
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 23:11
Klub ponosi takie same koszty rozegrania meczu bez wględu na to czy piłkarzyki grają o pietruche czy o mistrza.
Siedź przed TV jak nie chcesz dać 20 zł na bilet. pozdro


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 09:18

  Omnislash napisał:  
Klub ponosi takie same koszty rozegrania meczu bez wględu na to czy piłkarzyki grają o pietruche czy o mistrza.
Siedź przed TV jak nie chcesz dać 20 zł na bilet. pozdro



Ty mi chłopcze nie będziesz życia układał. Walą mnie koszty klubu w przypadku gdzie klub prowadząc taka a nie inną politykę pluje mi w gębę. Jak lubisz być dymany to twoja sprawa nie moja.


No One Like Us....We don't Care...
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 10:36
Nonsensem jest dla mnie publiczne wymaganie od piłkarzy, którzy jeszcze kilka tygodni temu grali tak tragicznie, że mogli spaść z ligi, awansu do Ligi Europy. 3 dobre mecze i niektórzy tutaj widzieliby nas jako nowego Mistrza Polski. I również nonsensem jest branie dla mnie wszystkich wypowiedzi dosłownie. Bo to, że Czesio powiedział w mediach, że nie ma presji i nie gramy o nic, nie znaczy, że to samo przekazał piłkarzom. Probierz często mówi, że Jagiellonia gra o utrzymanie, mimo, że jest trzecia, a Pawłowski w Śląsku wypalił, że grają o mistrzostwo, mimo, że nie mają na nie praktycznie szans - i w tej kategorii rozpatrywałbym również słowa Michniewicza. To ambitny facet, czasami nawet jakieś o 700 telefonów za bardzo i nie wierzę, że odpuściłby ot tak. Kadra Pogoni nie jest w takim stanie, żeby móc powalczyć o cokolwiek w LE, ale wcale nie musi być tak, że gracze zostali nastawieni na 7 sparingów. Piłkarze są jacy są, ale mają premię za punkty, które muszą zgarnąć z murawy, mają też własne ambicje i chęć pokazania się, chociażby skautom lepszych zespołów. A to, że przegrali z Lechią jeszcze o niczym nie świadczy - Lechia z taką grą jak w drugiej połowie przez pierwsze pół godziny pokonała by każdy polski zespół.


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4411 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 10:44
Juz wole aby klub ogrywal naszych juniorow a mecze oddawal za bramki dla Zwolaka :D , wtedy napewno zarobimy. Spadek ani puchary nam nie groza.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 10:48
Problem w tym, że grali tak jakby im się nie chciało. Zaczęli grać dopiero przy stanie 1:3 i byli w stanie stworzyć zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych grając w 10 niż wcześniej przez większą część meczu w 11. Lechia to nie Legia i bez problemu powinni ich u siebie "pyknąć" nawet nie grając jakiejś super piłki.


Oddajcie mi moj stary login...
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 16:36
Prawdopodobna 19 na mecz z Górnikiem:

Bramkarze: Radosław Janukiewicz, Dawid Kudła

Obrońcy: Sebastian Rudol, Wojciech Golla, Mateusz Matras, Hubert Matynia, Sebastian Murawski

Pomocnicy: Ricardo Nunes, Adam Frączczak, Dominik Kun, Rafał Murawski, Michał Walski, Takafumi Akahoshi, Karol Danielak, Kamil Wojtkowski, Robert Obst, Maksymilian Rogalski

Napastnicy: Łukasz Zwoliński, Marcin Robak


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 17:21

  Gonzalez13 napisał:  
Prawdopodobna 19 na mecz z Górnikiem:

Bramkarze: Radosław Janukiewicz, Dawid Kudła

Obrońcy: Sebastian Rudol, Wojciech Golla, Mateusz Matras, Hubert Matynia, Sebastian Murawski

Pomocnicy: Ricardo Nunes, Adam Frączczak, Dominik Kun, Rafał Murawski, Michał Walski, Takafumi Akahoshi, Karol Danielak, Kamil Wojtkowski, Robert Obst, Maksymilian Rogalski

Napastnicy: Łukasz Zwoliński, Marcin Robak



Tak? Czyli rozumiem, że Matras gra z czerwem?


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2015 18:24

  Mazii napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Prawdopodobna 19 na mecz z Górnikiem:

Bramkarze: Radosław Janukiewicz, Dawid Kudła

Obrońcy: Sebastian Rudol, Wojciech Golla, Mateusz Matras, Hubert Matynia, Sebastian Murawski

Pomocnicy: Ricardo Nunes, Adam Frączczak, Dominik Kun, Rafał Murawski, Michał Walski, Takafumi Akahoshi, Karol Danielak, Kamil Wojtkowski, Robert Obst, Maksymilian Rogalski

Napastnicy: Łukasz Zwoliński, Marcin Robak



Tak? Czyli rozumiem, że Matras gra z czerwem?



Raczej jest w 19 na wypadek, gdyby odwołanie, które miało być złożone, chwyciło.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005