Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 18:04

  Klim napisał:  
Jeśli nie mamy napastnik który ma jakieś umiejętności do strzelenia w rundzie z 6 bramek to może spróbować z Macka Dąbrowskiego zrobić napastnika? Chłopak ma ciąg na bramkę i wydaje mi się że jest lepszy od Djouse i Chałasa ;D albo dać szane Neumanowi.



Ale co da nowy napastnik? Nie rozumiem tego biadolenia i płakania że potrzebny jest nowy napadzior. Żeby rozliczyc Djousse i Chałasa to trzeba miec z czego. Przecież kurwa niczym Messi nie kiwną ośmiu i nie wjadą do bramki. Powiedzcie mi ile obaj mieli sytuacji, ba nawet pół sytuacji żeby strzelic i ewentualnie rozliczyc ich z tego? Żadnych. Brak skuteczności? A skąd ona ma się wziąśc jak pomocnicy im tych sytuacji nie stwarzają. Statystyki pokazują że jak strzelamy to ze stałych fragmentów. I to jest fakt. Problem jest w organizacji gry a raczej w tym niby ultra ofesywnym ustawieniu z którego nic nie ma. Ja do Ciebie, Ty do mnie! Prawie jak Barcelona. Tylko oni mają z czego strzelic a my nie. Mecz z Piastem i nie tylko pokazał że napastnicy są osamotnieni a Edi czy Aka nie potrafią wygrac "środka" i m.in dlatego sytuacji brak.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 18:41
Panowie trochę lodu na głowę, bo widzę, że niektórzy już Ediego wysyłają na emeryturę (moim zdaniem niekoniecznie już teraz). Tu jest Polska i nie takie dziadki tu dawały radę. Ja jestem zdania, że ten zawodnik nadal może dawać Pogoni sporo korzyści. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie eksploatowany w takim tempie jak teraz, i że będzie odpowiednio wykorzystany. Przecież rzucić takiego wiekowego technika w sam środek zimowej rąbanki to woła normalnie o pomstę do nieba. Tak jak te wszystkie wcześniejsze pomysły z jego grą na szpicy/na skrzydle.

To samo jest z Donaldem, który po raz kolejny udowadnia, że potrzebuje idealnie przygotowanej płyty i maksymalnie biernego krycia, żeby w ogóle opanować zagraną mu piłkę. Każdy jego przyjęcie i drybling wyglądały jak szukanie monet w śniegu (miękkie kolana, głowa szukająca piłki pod nogami). I jeszcze to żenujące nurkowanie przy rywalu... Ale spoko rozumiem - chłopak trochę pojadł w zimowej przerwie i prezes kazał mu dać szansę. Zadziwiająco słaba jest natomiast forma Aki. Chłopak powoli wpisuje się w stereotyp zdolnego obcokrajowca, który już dostatecznie poznał "zwyczaje" panujące w polskim futbolu. Po kilku miesiącach gry na wysokim poziomie, jak wielu jego poprzedników w latach ubiegłych, powoli dostosowuje się do ligowej szarzyzny. Innymi słowy odpierdala mu (czy pieniądze naprawdę tak szybko uderzają do głowy czy to tylko wpływ fajnych kolegów?).

Hricko !!! - temat rzeka, więc oszczędzę słów. Ale każdemu można pomóc, nawet jemu. Tak jak Nolla trzeba było przesunąć na środek formacji obrony, tak Słowaka trzeba przesunąć na środek... ale ławki rezerwowych. On jest po prostu za słaby w defensywie i za słaby w ofensywie, żeby dawać radę na boku obrony na tym poziomie rozgrywkowym. Sam groźny wygląd już nie wystarczy. Typowy przykład gościa, który z roku na rok będzie już grał tylko gorzej.

Z pochwałami będzie znaczniej krócej. Słowa uznania dla Rogala - kolejny mecz na przyzwoitym poziomie (widać, że to jego żywioł). W miarę poprawnie Pernis, choć przyznam, że to właśnie w nim przed meczem upatrywałem słabego ogniwa. Dobre momenty miał też Dąbrowski, ale skoro wpadły dwie bramki, więc nie powinno się obrony zbytnio chwalić.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 18:53
udawało się jakoś w IV lidze, w II tez, w I juz bylo ciezko a i awans przyszedł w trudach, ekstraklasa jak wiadać rzadzi się swoimi prawami i to wyzsza poprzeczka
dopóki transferami bedzie zajmowal sie dyrektor sportowy i bedzie mieszal trenerom w skladach, ustawieniach i taktyce nie osiegniemy niczego dobrego
czytajac komentarze, ze pan smolny to wspolwlasciciel, czy tam udzialowiec i ma prawo decydowac kto ma grac w Pogoni jest dokladnym odzwierciedleniem tego co gramy obecnie a i jesienią nie bylo rozowo
patrzenie, ze w dole tabeli sa dwa zespoly, ktore sa juz praktycznie w I lidze moze i daje jakis komfort, ale jak sie patrzy na tabele i punkty to 3-4 porazki i ktos moze poleciec z 6 na 14 miejsce i na odwrot
powtorze to co kiedys pisalem - szanse, ze Djousse i Chałas beda strzelac nam bramki sa bardzo male
wydaje sie tez, ze Murayama dostanie jeszcze 2-3 szanse i potem moze go spotkac los Budki i Bonina, jak juz znalezli sie na lawce rezerwowych mieli problemy z wskoczeniem do 11, albo wchodzili jako zmiennicy


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 19:26

  Olaf napisał:  
Dwa małe uwagi. Gol na 0:1. Jak to jest, że nominalny lewy obrońca Pietruszka biega sobie po środku boiska niczym pomocnik, a tym czasem w jego sektorze Jurado stoi sobie nie obstawiony, czeka na dobre podanie....i się doczekał. W mojej opinii Pietruszkę miał asekurować Aka (skoro PIetruszka grał w tym przypadku wyżej od niego), który postanowił sabotować grę obronną, dreptał sobie w kółku i nie był zainteresowany hiszpanem.



Mam nadzieję, że trener wyciągnie z tej sytuacji wnioski. To, że Pietruszka poszedł do przodu to jedno - nieraz tak robi i nie można go winić za to, że została po nim dziura. Gdybyśmy go winili, to trzeba by jednocześnie uznać, że boczny obrońca ma w ogóle nie iść do przodu.
Pytanie, kto miał tą strefę asekurować. Bo ktoś przecież w założeniu musiał. Muszą mieć schematy zmiany ustawienia gdy boczny obrońca idzie do przodu. Ja nie wiem kto miał się tym zająć, ale mam nadzieję, że Skowronek to wie.
Bo było w tym meczu kilka sytuacji gdzie jednym podaniem Piast wychodził spod własnej bramki i robił sobie sytuacje typu 3vs2 lub 3vs3. Takich sytuacji było za dużo. Albo graliśmy zbyt "hura" ofensywnie, albo ktoś olewał założenia taktyczne.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 20:00

  Bzyku napisał:  

  Olaf napisał:  
Dwa małe uwagi. Gol na 0:1. Jak to jest, że nominalny lewy obrońca Pietruszka biega sobie po środku boiska niczym pomocnik, a tym czasem w jego sektorze Jurado stoi sobie nie obstawiony, czeka na dobre podanie....i się doczekał. W mojej opinii Pietruszkę miał asekurować Aka (skoro PIetruszka grał w tym przypadku wyżej od niego), który postanowił sabotować grę obronną, dreptał sobie w kółku i nie był zainteresowany hiszpanem.



Mam nadzieję, że trener wyciągnie z tej sytuacji wnioski. To, że Pietruszka poszedł do przodu to jedno - nieraz tak robi i nie można go winić za to, że została po nim dziura. Gdybyśmy go winili, to trzeba by jednocześnie uznać, że boczny obrońca ma w ogóle nie iść do przodu.
Pytanie, kto miał tą strefę asekurować. Bo ktoś przecież w założeniu musiał. Muszą mieć schematy zmiany ustawienia gdy boczny obrońca idzie do przodu. Ja nie wiem kto miał się tym zająć, ale mam nadzieję, że Skowronek to wie.
Bo było w tym meczu kilka sytuacji gdzie jednym podaniem Piast wychodził spod własnej bramki i robił sobie sytuacje typu 3vs2 lub 3vs3. Takich sytuacji było za dużo. Albo graliśmy zbyt "hura" ofensywnie, albo ktoś olewał założenia taktyczne.



Ze skrótu na ekstraklasa.tv widać, że tam Aka miał się pojawić, ale zamiast przyłożyć się do defensywy to odegrał parodię. Z drugiej strony przy tej akcji błąd popełnił także Dąbrowski, który złamał linię spalonego, przez co Jurado uniknął pozycji spalonej.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 21:43

  kosa1749 napisał:  

  Klim napisał:  
Jeśli nie mamy napastnik który ma jakieś umiejętności do strzelenia w rundzie z 6 bramek to może spróbować z Macka Dąbrowskiego zrobić napastnika? Chłopak ma ciąg na bramkę i wydaje mi się że jest lepszy od Djouse i Chałasa ;D albo dać szane Neumanowi.



Ale co da nowy napastnik? Nie rozumiem tego biadolenia i płakania że potrzebny jest nowy napadzior. Żeby rozliczyc Djousse i Chałasa to trzeba miec z czego. Przecież kurwa niczym Messi nie kiwną ośmiu i nie wjadą do bramki. Powiedzcie mi ile obaj mieli sytuacji, ba nawet pół sytuacji żeby strzelic i ewentualnie rozliczyc ich z tego? Żadnych. Brak skuteczności? A skąd ona ma się wziąśc jak pomocnicy im tych sytuacji nie stwarzają. Statystyki pokazują że jak strzelamy to ze stałych fragmentów. I to jest fakt. Problem jest w organizacji gry a raczej w tym niby ultra ofesywnym ustawieniu z którego nic nie ma. Ja do Ciebie, Ty do mnie! Prawie jak Barcelona. Tylko oni mają z czego strzelic a my nie. Mecz z Piastem i nie tylko pokazał że napastnicy są osamotnieni a Edi czy Aka nie potrafią wygrac "środka" i m.in dlatego sytuacji brak.



Moim zdaniem duży wpływ na słabą grę ofensywną ma osłabienie skrzydeł w porównaniu do tego co było kiedyś. Wymiana Kolendowicza i Frączczaka na Lewandowskiego i Marajame obniża potencjał drużyny w ataku :)


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 22:00
Pogoń Szczecin coraz słabsza - artykuł o Portowcach na portalu 2x45


PS 1948
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/03/2013 22:44
widze,ze co drugi tutaj to ma papiery na super trenera,wiedza kto zawinil przy stracie gola,kto nie pokryl przy rogu .... wystarczy obejrzec powtorki w tv.tylko takie komentarze nic nie wnosza.trzeba zastanowic sie czy my w ogole utrzymamy sie w extraklasie,bo patrzac na to co graja na wiosne juz taki pewny nie jestem.tak naprawde gks belchatow ma najslabszy sklad,a my zaraz jestesmy przed nimi.takie sa fakty.kto u nas odpowiada za transfery ... Smolny i on jest w najwiekszym stopniu winien tej sytuacji.pelni ta funkcje od kilku lat i jakos nie przypominam sobie,zeby chociaz jeden z tych zawodnikow byl naprawde wirtuozem pilkarskim.przy niektorych transferach jego wypowiedzi byly takie jak bysmy mieli miec mega gwiazdy.oczywiscie kilku dobrych jak na polska lige zawodnikow sciagnal. nikt nie jest nieomylny,ale tych niewypalow jest zdecydowanie za duzo.nie ma sensu wymieniac,bo kazdy kto chodzi na mecze od czasu rzadow Smolnego wie jak wyglada sytuacja.za jedna transfer musze byc obiektywny i pochwalic ... wypozyczenie Traore do belchatowa :) to jest mistrzostwo swiata :)
transferowa karuzela z trenerami tez nie jest lepsza.moim zdaniem naprawde dobrym trenerem byl Płatek,ale niestety Smolny lubi trenerow o innym charakterze.
cos czuje,ze po meczu z lechem Skowronek odfrunie i po czesci sam sobie jest winien.na wiosne jakos umial poukladac druzyne,a chyba zime przespal i spi dalej ... niestety grunt juz sie pali.ciekawy jestem kto bedzie nastepny.
jesli mamy miec dobra druzyne to Smolny musi schowac swoje ambicje i zatrudnic kogos kto ogarnie transfery,bo jesli to nie nastapi to dalej bedzie tak jak jest teraz.
moze odpowiadac za cos innego w klubie np.zrobienie prawdziwego marketingu ,zeby przyciagnac ludzi na stadion. jak na razie to marketingu w klubie nie ma.na stadionie jest miejsce dla ultrasow,piknikow,neutralnych i takze dla rodzin z dziecmi.miejsca wystarczy dla wszystkich,a sztuka jest zapelnic stadion.jak to zrobic to mysle,ze wielu z nas ma dobre pomysly,ale skoro w klubie sa ludzie,ktorzy za to biora pieniadze to niech w koncu na nie zapracuja.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 03:11

  Sampaio napisał:  
Zadziwiająco słaba jest natomiast forma Aki. Chłopak powoli wpisuje się w stereotyp zdolnego obcokrajowca, który już dostatecznie poznał "zwyczaje" panujące w polskim futbolu. Po kilku miesiącach gry na wysokim poziomie, jak wielu jego poprzedników w latach ubiegłych, powoli dostosowuje się do ligowej szarzyzny. Innymi słowy odpierdala mu (czy pieniądze naprawdę tak szybko uderzają do głowy czy to tylko wpływ fajnych kolegów?).

.



Problemem Aki nie są pieniądze uderzające do głowy. Aka jest poprostu zwykłym "pijaczyną" który prowadzi niesportowy tryb życia. Jest gwiazdą "nocnego" życia. Za kawalera wiódł prym w City przy 3-go maja stawiając i pijąc wódkę z każdym który przybił mu "piątkę". Teraz gdy jest żonaty i ma kto go zaprowadzić do domu, pije jeszcze więcej aż do upadłego. Z racji nocnego trybu pracy widzę go często z żonką i kolegą Muryjamą na mieście. Tylko że żonka i kolega są trzeżwi a Aka zawsze nawalony. Kurwa tak ciężko Skowronkowi objechać nocne lokale i wypatrzyć Naszych słabo grających delikwentów? Normalnie następnym razem gdy spotkam jakiegoś wstawionego (upojonego) piłkarza, wyciągam telefon i robię zdjęcia.


Może Aka myśli że tak mu wolno? Wypowiedz jakiegoś tam piłkarzyny. Ja za takie podejście do sprawy, podziękowałbym za współpracę.

  Cytat:  
Oczywiście, zdarza się,że piłkarz nadużywa alkoholu. Jednak trzeba wiedzieć jaka jest tego przyczyna, gdzie tkwi problem. Najłatwiej jest oceniać, że to pijak i tyle. Życie każdego z Nas wiąże się z presją, niektórzy radzą sobie z nią, inni nie potrafią i od czasu do czasu, bądź częściej, szukają rozwiązania swoich problemu w alkoholu. Wiadomo,że to nie jest żadne wyjście i prowadzi w złą stronę. Oczywiście są tacy co lubią "gaz", ale akurat to inny temat. Kibice oceniają zawodników pod pryzmatem tego,że Ci balują, a nie skupiają sie na treningu, meczu. To tym ludziom proponuję, 24h na 24h myśleć o pracy swojej, np. w kopalni. I tak przez 20 lat, zobaczymy jakie wysnują wnioski.
Pamiętajmy,że piłkarze to też ludzie. Wśród społeczeństwa na potyka się na wiele różnych osobowości, tak samo w piłce, to jednak jest o wiele mniejsze społeczeństwo. Tak jak potrafimy zrozumieć normalnego szarego człowieczka, tak miejmy większy dystans do tego co robią sportowcy. Rozliczajmy ich za wynik, postawę na boisku, a nie przy kieliszku...


Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 12 marca 2013, 03:39 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 12:06
Niesamowicie smieszy mnie slowo presja wymawiane przez pilkarzy. W tym miejscu nalezy przytoczyc wypowiedziec Sotirovica, ktory to rowniez wysmial i stwierdzil, ze presji to sie moze bac 4-osobowa rodzina zarabiajaca lacznie 1200 zl a nie pilkarz, ktoremu na konto przychodza tysiace zlotych.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 15:52

  kosa1749 napisał:  

  Klim napisał:  
Jeśli nie mamy napastnik który ma jakieś umiejętności do strzelenia w rundzie z 6 bramek to może spróbować z Macka Dąbrowskiego zrobić napastnika? Chłopak ma ciąg na bramkę i wydaje mi się że jest lepszy od Djouse i Chałasa ;D albo dać szane Neumanowi.



Ale co da nowy napastnik? Nie rozumiem tego biadolenia i płakania że potrzebny jest nowy napadzior. Żeby rozliczyc Djousse i Chałasa to trzeba miec z czego. Przecież kurwa niczym Messi nie kiwną ośmiu i nie wjadą do bramki. Powiedzcie mi ile obaj mieli sytuacji, ba nawet pół sytuacji żeby strzelic i ewentualnie rozliczyc ich z tego? Żadnych. Brak skuteczności? A skąd ona ma się wziąśc jak pomocnicy im tych sytuacji nie stwarzają. Statystyki pokazują że jak strzelamy to ze stałych fragmentów. I to jest fakt. Problem jest w organizacji gry a raczej w tym niby ultra ofesywnym ustawieniu z którego nic nie ma. Ja do Ciebie, Ty do mnie! Prawie jak Barcelona. Tylko oni mają z czego strzelic a my nie. Mecz z Piastem i nie tylko pokazał że napastnicy są osamotnieni a Edi czy Aka nie potrafią wygrac "środka" i m.in dlatego sytuacji brak.



Przecież Donald jak w następnym meczu wyjdzie na boisko i śnieg będzie na murawie leżał, to sobie nogi połamie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 18:29

  M.K 74 napisał:  

  Sampaio napisał:  
Zadziwiająco słaba jest natomiast forma Aki. Chłopak powoli wpisuje się w stereotyp zdolnego obcokrajowca, który już dostatecznie poznał "zwyczaje" panujące w polskim futbolu. Po kilku miesiącach gry na wysokim poziomie, jak wielu jego poprzedników w latach ubiegłych, powoli dostosowuje się do ligowej szarzyzny. Innymi słowy odpierdala mu (czy pieniądze naprawdę tak szybko uderzają do głowy czy to tylko wpływ fajnych kolegów?).

.



Problemem Aki nie są pieniądze uderzające do głowy. Aka jest poprostu zwykłym "pijaczyną" który prowadzi niesportowy tryb życia. Jest gwiazdą "nocnego" życia. Za kawalera wiódł prym w City przy 3-go maja stawiając i pijąc wódkę z każdym który przybił mu "piątkę". Teraz gdy jest żonaty i ma kto go zaprowadzić do domu, pije jeszcze więcej aż do upadłego. Z racji nocnego trybu pracy widzę go często z żonką i kolegą Muryjamą na mieście. Tylko że żonka i kolega są trzeżwi a Aka zawsze nawalony. Kurwa tak ciężko Skowronkowi objechać nocne lokale i wypatrzyć Naszych słabo grających delikwentów? Normalnie następnym razem gdy spotkam jakiegoś wstawionego (upojonego) piłkarza, wyciągam telefon i robię zdjęcia.


Może Aka myśli że tak mu wolno? Wypowiedz jakiegoś tam piłkarzyny. Ja za takie podejście do sprawy, podziękowałbym za współpracę.

  Cytat:  
Oczywiście, zdarza się,że piłkarz nadużywa alkoholu. Jednak trzeba wiedzieć jaka jest tego przyczyna, gdzie tkwi problem. Najłatwiej jest oceniać, że to pijak i tyle. Życie każdego z Nas wiąże się z presją, niektórzy radzą sobie z nią, inni nie potrafią i od czasu do czasu, bądź częściej, szukają rozwiązania swoich problemu w alkoholu. Wiadomo,że to nie jest żadne wyjście i prowadzi w złą stronę. Oczywiście są tacy co lubią "gaz", ale akurat to inny temat. Kibice oceniają zawodników pod pryzmatem tego,że Ci balują, a nie skupiają sie na treningu, meczu. To tym ludziom proponuję, 24h na 24h myśleć o pracy swojej, np. w kopalni. I tak przez 20 lat, zobaczymy jakie wysnują wnioski.
Pamiętajmy,że piłkarze to też ludzie. Wśród społeczeństwa na potyka się na wiele różnych osobowości, tak samo w piłce, to jednak jest o wiele mniejsze społeczeństwo. Tak jak potrafimy zrozumieć normalnego szarego człowieczka, tak miejmy większy dystans do tego co robią sportowcy. Rozliczajmy ich za wynik, postawę na boisku, a nie przy kieliszku...




Jak dla mnie może sobie Aka i inni piłkarze pić ile chcą w odpowiednim czasie, ale niech na boisku pokazują, że im to nie przeszkadza, a wręcz dopinguje i pomaga w dobrej grze :)


Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 18:43

  Janek80 napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Sampaio napisał:  
Zadziwiająco słaba jest natomiast forma Aki. Chłopak powoli wpisuje się w stereotyp zdolnego obcokrajowca, który już dostatecznie poznał "zwyczaje" panujące w polskim futbolu. Po kilku miesiącach gry na wysokim poziomie, jak wielu jego poprzedników w latach ubiegłych, powoli dostosowuje się do ligowej szarzyzny. Innymi słowy odpierdala mu (czy pieniądze naprawdę tak szybko uderzają do głowy czy to tylko wpływ fajnych kolegów?).

.



Problemem Aki nie są pieniądze uderzające do głowy. Aka jest poprostu zwykłym "pijaczyną" który prowadzi niesportowy tryb życia. Jest gwiazdą "nocnego" życia. Za kawalera wiódł prym w City przy 3-go maja stawiając i pijąc wódkę z każdym który przybił mu "piątkę". Teraz gdy jest żonaty i ma kto go zaprowadzić do domu, pije jeszcze więcej aż do upadłego. Z racji nocnego trybu pracy widzę go często z żonką i kolegą Muryjamą na mieście. Tylko że żonka i kolega są trzeżwi a Aka zawsze nawalony. Kurwa tak ciężko Skowronkowi objechać nocne lokale i wypatrzyć Naszych słabo grających delikwentów? Normalnie następnym razem gdy spotkam jakiegoś wstawionego (upojonego) piłkarza, wyciągam telefon i robię zdjęcia.


Może Aka myśli że tak mu wolno? Wypowiedz jakiegoś tam piłkarzyny. Ja za takie podejście do sprawy, podziękowałbym za współpracę.

  Cytat:  
Oczywiście, zdarza się,że piłkarz nadużywa alkoholu. Jednak trzeba wiedzieć jaka jest tego przyczyna, gdzie tkwi problem. Najłatwiej jest oceniać, że to pijak i tyle. Życie każdego z Nas wiąże się z presją, niektórzy radzą sobie z nią, inni nie potrafią i od czasu do czasu, bądź częściej, szukają rozwiązania swoich problemu w alkoholu. Wiadomo,że to nie jest żadne wyjście i prowadzi w złą stronę. Oczywiście są tacy co lubią "gaz", ale akurat to inny temat. Kibice oceniają zawodników pod pryzmatem tego,że Ci balują, a nie skupiają sie na treningu, meczu. To tym ludziom proponuję, 24h na 24h myśleć o pracy swojej, np. w kopalni. I tak przez 20 lat, zobaczymy jakie wysnują wnioski.
Pamiętajmy,że piłkarze to też ludzie. Wśród społeczeństwa na potyka się na wiele różnych osobowości, tak samo w piłce, to jednak jest o wiele mniejsze społeczeństwo. Tak jak potrafimy zrozumieć normalnego szarego człowieczka, tak miejmy większy dystans do tego co robią sportowcy. Rozliczajmy ich za wynik, postawę na boisku, a nie przy kieliszku...




Jak dla mnie może sobie Aka i inni piłkarze pić ile chcą w odpowiednim czasie, ale niech na boisku pokazują, że im to nie przeszkadza, a wręcz dopinguje i pomaga w dobrej grze :)



Tak, wez Ty zacznij pić ile chcesz i zacznij coś trenować zobaczymy czy efekty będą..


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 19:12
Nasi kopacze po za wyjątkami nigdy się dobrze nie prowadzili. Swojego czasu moim sąsiadem był Traore i wcale się nie dziwiłem dlaczego tak słabo sie prezentował ale cóż jak jest przyzwolenie zarządu to tak sie dzieje. Co do alko i baletów dorzucił bym jedzenie. Nie którzy kopacze nie umieją żyć bez pizzy, sfinksa i innych fast foodów z duża częstotliwością i brzuszki rosną. Jak to mówią "pańskie oko konia tuczy" tylko jak prezesem jest właściciel kilku knajp to o czym my mówmy.


POGOŃ SZCZECIN MKS
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 19:49

  kibicMKS napisał:  
moze odpowiadac za cos innego w klubie np.zrobienie prawdziwego marketingu ,zeby przyciagnac ludzi na stadion. jak na razie to marketingu w klubie nie ma.na stadionie jest miejsce dla ultrasow,piknikow,neutralnych i takze dla rodzin z dziecmi.miejsca wystarczy dla wszystkich,a sztuka jest zapelnic stadion.jak to zrobic to mysle,ze wielu z nas ma dobre pomysly,ale skoro w klubie sa ludzie,ktorzy za to biora pieniadze to niech w koncu na nie zapracuja.



ale tu chodzi o to, ze to pan wiceprezes bedacy dyrektorem sportowym odpowiada za to z kim podpisze kontrakt i na jaka wysokosc - wychodzi, ze zajmuje sie dzialka polegajaca na wydawaniu pieniadzy, których jak zawsze sie mowi nie ma za wiele
dlatego tez trzeba wydawac z glowa, ostroznie, jak juz sie zdecydowac na wybor np. w zatrudnieniu napastnika to trzeba przeanalizowac wsrod kilku nazwisk z elementem ile ma sie w portfelu
specjalnie nie bede sie rozpisywal, bo efekty zatrudnienia w Pogoni pilkarza, ktory mial byc stabilnym elementem jakiejs formacji, do tego zarobki mial z pewnoscia dosc wysokie a skonczylo sie na kilku meczach w rundzie a w przerwie mu podziekowano bylo zdecydowanie za wielu

a co do marketingu, szczerze watpie zeby pan smolny mogl w jakis sposob kierowac ruchami zwiazanymi z marketingiem, jak widac zatrudnienie odpowiednich osob w klubie to spory problem

a wracaja do watku gry Pogoni na wiosnę - nalezy sie zastanowic dlaczego Pogoń tak gra biorac pod uwage sklad, z nowych zagrali Murayama i Chałas - reszta powinna sie znac jak lyse konie - w obronie, pomocy, o ataku nie mowie, bo nie jestem zwolennikiem Djousse wiec mowy o jakiejkolwiek wspolpracy
bledy i styl gry - wyglada to tak jakby w druzynie bylo 5 nowych pilkarzy i mimo okresu przygotowawczego nie zdazyli sie jeszcze zgrac, moze to zaskoczy za 2-3 mecze a moze nie


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 20:31
Stylem gry powróciliśmy do sezonów w pierwszej lidze kiedy rzucał się w oczy brak pomysłu na grę, brak kogokolwiek kto podejmie się ryzyka dryblingu czy jakiegoś otwierającego zagrania, niewidoczne skrzydła i czytelne kulanie piłki bez efektów


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
przemo99
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 20:50
Bo tu by sie przydał trener korony, w poniedziałek grali z lechią od 14 minuty w 10 i mimo porażki przeważali i zapierdalali aż miło a lechia bramki po kontrach zdobywała bo nie mogli sobie z nimi poradzić.I jeszcze po meczu nie bał się powiedzieć że kuzera który otrzymał czerwoną kartkę zostanie ukarany.


pogoń 4ever
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 21:48

  Król Lew napisał:  


a co do marketingu, szczerze watpie zeby pan smolny mogl w jakis sposob kierowac ruchami zwiazanymi z marketingiem, jak widac zatrudnienie odpowiednich osob w klubie to spory problem

a wracaja do watku gry Pogoni na wiosnę - nalezy sie zastanowic dlaczego Pogoń tak gra biorac pod uwage sklad, z nowych zagrali Murayama i Chałas - reszta powinna sie znac jak lyse konie - w obronie, pomocy, o ataku nie mowie, bo nie jestem zwolennikiem Djousse wiec mowy o jakiejkolwiek wspolpracy
bledy i styl gry - wyglada to tak jakby w druzynie bylo 5 nowych pilkarzy i mimo okresu przygotowawczego nie zdazyli sie jeszcze zgrac, moze to zaskoczy za 2-3 mecze a moze nie



Spokojnie plotka mówi, że klub ostro rekrutuje do nowo tworzone działu marketingu także może już za momencik już za chwileczkę na Pogoni doczekamy się DZIAŁU MARKETINGU ! Oby tylko nie zajmował się PRem Prezesa Mroczka jak sztab Kasprzyka...


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 22:59

  przemo99 napisał:  
Bo tu by sie przydał trener korony, w poniedziałek grali z lechią od 14 minuty w 10 i mimo porażki przeważali i zapierdalali aż miło a lechia bramki po kontrach zdobywała bo nie mogli sobie z nimi poradzić.I jeszcze po meczu nie bał się powiedzieć że kuzera który otrzymał czerwoną kartkę zostanie ukarany.



masz racje,bo koronie mozna wiele zarzucic,ale zaangazowania w gre i woli walki(czasami do przesady) nie mozna odmowic.
jest tylko jeden maly problem.jaki trener z charakterem chcialby wspolpracowac ze Smolnym?!
dobry trener musi byc tez lekkim dyktatorem,bo inaczej w zyciu nie osiagnie sukcesu,a tym bardziej z ,,gwiazdami" naszej extraklasy.
pilkarzyki w naszej lidze sa po pierwsze przeplacani(wina wlascicieli klubow) a po drugie niewiele sie od nich wymaga i to sa glowne problemy poziomu gry naszej extraklasy i braku sukcesow w europejskich pucharach,a o reprezentacji to juz szkoda pisac.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2013 23:18

  Janek80 napisał:  
Jak dla mnie może sobie Aka i inni piłkarze pić ile chcą w odpowiednim czasie, ale niech na boisku pokazują, że im to nie przeszkadza, a wręcz dopinguje i pomaga w dobrej grze :)



Fajne podejścia do życia... Najlepiej niech cały zespół łazi po nocach najebany, rucha dziwki i kręci ruletą w kasynie, a my będziemy ich oceniać wyłącznie za efekty na boisku. Nigdy się na to nie zgodzę!!! Tu jest Pogoń i te barwy do czegoś zobowiązują. Po to chłopaki kasują tyle siana, bo ktoś im płaci nie tylko za bieganie na treningach i kopanie w meczu, ale także za dobre prowadzenie się i bycie szyldem klubu. A jeśli któryś nie potrafi się ograniczyć, czuję się zaszczuty i przygnieciony wszechobecną presją to droga wolna - może kontynuować karierę w piłce amatorskiej. Codziennie, po 8 godzinach zapierdalania w pracy.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005