Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 09:56
Jeżeli w klubie zapadła strategiczna decyzja o wykorzystaniu grupy mistrzowskiej do sprawdzenia, ogrania młodych zawodników, to jestem to w stanie zrozumieć. Proszę bardzo, niech sobie sprawdzają etc. Ale na mecze z Legią i Lechem najsilniejszy skład i jazda na 110% przez 90 minut. A tak, to jest to sabotaż i czuję się, jakby ktoś mi wczoraj napluł w twarz. Ty kup karnet mistrzowski, a my Cię mistrzowsko olejemy.
Myślę, że na Jadze, przed meczem powinniśmy pokazać, co sądzimy o takim traktowaniu...


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 10:15

  londoner napisał:  
Jeżeli w klubie zapadła strategiczna decyzja o wykorzystaniu grupy mistrzowskiej do sprawdzenia, ogrania młodych zawodników, to jestem to w stanie zrozumieć. Proszę bardzo, niech sobie sprawdzają etc. Ale na mecze z Legią i Lechem najsilniejszy skład i jazda na 110% przez 90 minut. A tak, to jest to sabotaż i czuję się, jakby ktoś mi wczoraj napluł w twarz. Ty kup karnet mistrzowski, a my Cię mistrzowsko olejemy.
Myślę, że na Jadze, przed meczem powinniśmy pokazać, co sądzimy o takim traktowaniu...



O niczym innym nie mówię ......mega skurwysyństwo i tyle .


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 11:07
Pisałem już na początku rundy mistrzowskiej, o braku presji w Szczecinie, to co niektórzy klepali Czesia po plecach. Pisałem o złodziejstwie w kwestii biletów i karnetów na mecze o nic. Tak jak teraz to podsumowaliscie, ja się pod tym podpisuje obiema rękoma. Na mecz z Jaga nikt nie powinien iść. Sparingi można oglądać w tv, skoro mamy taką możliwość. Klub powinien się kurwa wytłumaczyć z takiej polityki. Mam nadzieję że wejdą Azoty i zaczniemy wreszcie o coś grać w tym mieście.


No One Like Us....We don't Care...
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 12:41
Tak czy siak, trzeb pogratulować Czesiowi.... relacji z mediami. Mało kto wspomina 711 połączeń. Z każdym pogada, pośmieje się i już taki dziennikarz jest dla niego kolegą. Dzięki temu w kółko się powtarza, że Zwolakowi puścił film z akcjami Bergkampa, później chyba Abumeyanga - "nowe metody treningowe". Albo jak w Jagiellonii zrobił 90-minutowy trening na stojąco - "surowy". Do tego poukładany z Weszło. Chłop ma głowę na karku, wie co robi :)

Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że efekty będzie można ocenić po wakacjach, kiedy pojawią się jakieś wzmocnienia. Bo Puchar z Lechem, którym się tak bardzo szczyci (chyba bardziej niż mistrzostwem w Lubinie), zdobył w czasach powszechnej korupcji. Po wakacjach zobaczy się, czy zrobi z nas co najmniej silną drużynę, jak w Lubinie.


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6422 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 12:49
NASI piłkarze i TRENER po prostu musieli/chcieli przegrać ten mecz...

nasza cała obrona to była kpina w tym meczu...
wyprowadzanie kontr to kolejna kpina...

Golla, masakra, prawie każda piłka wyprowadzona do przodu to żenada... w obronie też lipa...
Danielak , nie wiem co w ogóle robił na boisku...
Zwolak , słabiutko... Arajurii robił z nim co chciał...
Aka bał sie wstawić nogi jak ktoś agresywnie do niego biegł...

było widać komu zależy, komu sie chce, kto jest lepszy fizycznie, dynamiczniejszy, szybszy i kto gra agresywniej....

takie zmiany w takim meczu to sabotaż...

Michniewicz po meczu zadowolony...


MKS
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 22:04
A tak szczerze, to na co Wy liczyliście?. Przecież rok temu było dokładnie to samo... ja osobiście za "skurwysyństwo" uważam podniesienie cen biletów, jaka ta podwyżka nie była dla mnie przy takiej grze szczytem debilizmu byłoby podniesienie ceny nawet o 30 groszy... a u nas proszę... ceny podniesione i standardowo zdziwienie, że ludzie nie przychodzą.... to tak trochę jak z komorem 5 lat leciał w kulki i wielce zdziwiony, że nie wygrał... u nas podobnie robią nas w bambuko wystawiają juniorów (nic do tego nie mam ale niech w takim razie bilet będzie po 5 zł... będę miał ochotę zobaczyć juniorów to pójdę na mecz juniorów...) i zdziwieni, że frekwencja jest kiepska. Dodatkowo na miejscu ludzi z młyna z meczu z Legią (pewnie gdyby nie praca to też bym był wśród tych ludzi...) pisałbym odwołanie za odwołaniem a mając karnet oczekiwał zwrotu kosztów, w przypadku gdybym ich nie otrzymał przed meczem to założyłbym sprawę w sądzie i oczekiwał odszkodowania za uniemożliwienie mi obejrzenia produkty (takowym jest mecz), za który zapłaciłem. W naszym kraju - przynajmniej z tego co ja wiem, nie ma czegoś takiego jak stosowanie odpowiedzialności zbiorowej! po to klub zobligowany jest do posiadania monitoringu, żeby wyłapać jednego cepa z drugim co nie potrafią racy utrzymać w ręce tylko rzucają na murawę... (swoją murawę - skrajny debilizm, idiotyzm i nie wiem co jeszcze...).


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 22:17
W Stalowej Woli zdaja sobie sprawe, ze male szanse na awans, wiec...

Ostatni mecz w Stalowej Woli za darmo
Stalówka ma jeszcze niewielkie szanse na awans do I ligi.

Klubowy komunikat:


  Cytat:  
"Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę w walce o awans do I ligi. Wstęp będzie darmowy. Liczymy na pełny stadion w niedzielę. Piłkarze lubią grać takie spotkania przy pełnych trybunach" - powiedział Mariusz Szymański, prezes PSA Stali Stalowa Wola.

"Będziemy chcieli wygrać, mogę to obiecać kibicom. Liczę, że wreszcie licznie przyjdą na stadion, by nas wspierać od początku meczu. Bardzo o to apeluję" - dodaje z kolei Łukasz Sekulski, napastnik, który w Brzesku zdobył dla Stalówki trzy bramki w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Okocimskim.

Drużyna trenera Jaromira Wieprzęcia na kolejkę przed końcem zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ta lokata premiuje awansem do barażu o I ligę. Hutnicy, przy korzystnych wynikach i oczywiście swoim zwycięstwie z Błękitnymi, mają również szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu. "W Brzesku graliśmy półfinał mistrzostw świata. Można powiedzieć, że z Błękitnymi będzie finał" - przyznaje prezes Stali.

"Przed nami najważniejszy mecz" - nie ukrywa Tomasz Wietecha, bramkarz Stalówki, który dodaje. "Myślę, że nie trzeba nikogo zapraszać na stadion. Frekwencja była średnia w tym sezonie. Przyjemnie się grało w pucharach przy tylu kibicach, takiej frekwencji. Myślę, że można byłoby to powtórzyć."

Mecz Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński odbędzie się w niedzielę (7 czerwca) o godzinie 16:00.



a u nas podwyzka cen biletow, chociaz w klubie wiedzieli, ze o nic nie gramy
michniewicz poznanski slowik pluje nam w twarz

w tym klubie nigdy nie bedzie normalnie. zero logiki, zero szacunku do kibicow.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3560 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 22:20
Ja pierdole jaki raban o 20 zł robią...
A klub marzył o jakichś ambasadorach wpłacających dobrowolnie parę tysięcy hahaha!
Były rozdawane za darmo też ludzie nie przyszli...
Nie mamy kibiców koniec i kropka.
Drużyna będzie, ale za parę lat i to z samych Polaków i pewnie z paroma wychowankami,
dla mnie to spełnienie małego marzenia.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 22:20

  DP napisał:  
W Stalowej Woli zdaja sobie sprawe, ze male szanse na awans, wiec...

Ostatni mecz w Stalowej Woli za darmo
Stalówka ma jeszcze niewielkie szanse na awans do I ligi.

Klubowy komunikat:


  Cytat:  
"Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę w walce o awans do I ligi. Wstęp będzie darmowy. Liczymy na pełny stadion w niedzielę. Piłkarze lubią grać takie spotkania przy pełnych trybunach" - powiedział Mariusz Szymański, prezes PSA Stali Stalowa Wola.

"Będziemy chcieli wygrać, mogę to obiecać kibicom. Liczę, że wreszcie licznie przyjdą na stadion, by nas wspierać od początku meczu. Bardzo o to apeluję" - dodaje z kolei Łukasz Sekulski, napastnik, który w Brzesku zdobył dla Stalówki trzy bramki w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Okocimskim.

Drużyna trenera Jaromira Wieprzęcia na kolejkę przed końcem zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ta lokata premiuje awansem do barażu o I ligę. Hutnicy, przy korzystnych wynikach i oczywiście swoim zwycięstwie z Błękitnymi, mają również szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu. "W Brzesku graliśmy półfinał mistrzostw świata. Można powiedzieć, że z Błękitnymi będzie finał" - przyznaje prezes Stali.

"Przed nami najważniejszy mecz" - nie ukrywa Tomasz Wietecha, bramkarz Stalówki, który dodaje. "Myślę, że nie trzeba nikogo zapraszać na stadion. Frekwencja była średnia w tym sezonie. Przyjemnie się grało w pucharach przy tylu kibicach, takiej frekwencji. Myślę, że można byłoby to powtórzyć."

Mecz Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński odbędzie się w niedzielę (7 czerwca) o godzinie 16:00.



a u nas podwyzka cen biletow, chociaz w klubie wiedzieli, ze o nic nie gramy
michniewicz poznanski slowik pluje nam w twarz

w tym klubie nigdy nie bedzie normalnie. zero logiki, zero szacunku do kibicow.


Tak. Michniewicz ustalil biletow jak i cele w grupie mistrzowskiej. Jak juz macie coś pisac to idzcie na forum lecha bo widze ze w temacie slowikow macie najwięcejdo powiedzenia.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 22:31

  Omnislash napisał:  
Ja pierdole jaki raban o 20 zł robią...
A klub marzył o jakichś ambasadorach wpłacających dobrowolnie parę tysięcy hahaha!
Były rozdawane za darmo też ludzie nie przyszli...
Nie mamy kibiców koniec i kropka.
Drużyna będzie, ale za parę lat i to z samych Polaków i pewnie z paroma wychowankami,
dla mnie to spełnienie małego marzenia.



Mamy kibiców, te 4 tysiace ktore są na meczach caly czas, bez wzgledu na wszystko, od czasów odbudowy naszej Pogoni, Od 4 ligi do dzis. W tym ja.

Gdyby nie SKPS, Pogoń Walcząca to pewnie nie byloby Pogoni, albo byłaby pod zarzadzeniem grodziska.

Tym czasem klub kibicom (a kibicow jako ogol reprezentuje SKPS i PW) pluje w twarz stosujac taka polityke co do grupy mistrzowskiej (sparingi, ceny biletow) . To jest brak szacunku do wszystkich którzy chodza na mecze, do tych ktorzy reprezentuja interesy trybun w gabinetach itd. Mroczkowi odpierdala coraz bardziej.
Buduje sztuczna otoczke czegos wielkiego, a w zaciszu klubowej szatni kazdy wie, ze to sparing i ogrywanie juniorow.

Zreszta taka taktyka to jest dzialanie na szkode klubu. Gdyby chcieli, to jestem pewny ze walczyli by o puchary, a to daloby do myslenia w kwestii stadionu itd.

W takiej sytuacji miasto i tak powie, ze stadion nie potrzebny, bo dla kogo ? dla ligowego sredniaka ?

Legia i Lech juz dawno tej lidze uciekly. Zaczyna uciekac Lechia, Jaga. Wisła ma problemy finansowe ale cupiał staje na nogi wiec mozna sie spodziewac ze reaktywuje uspiony potencjal. W Slask ma zainwestowac KGHM.

Jestesmy skazani na bycie klubem pokroju górnika łęczna ? bez trofeów, co sezon walka o utrzymanie ? i wy sie na to godzicie ?


  Cytat:  
Tak. Michniewicz ustalil biletow jak i cele w grupie mistrzowskiej



Michniewicz potrafil zmotywowac pilkarzy zeby weszli do 8, a teraz bawi sie w sparingi i niszczy ten klub. na konferencji sie cieszy, ze lech ma wieksze szanse na mistrza. dalej uwazasz ze on jest w porzadku ?

Frekwencja na jadze to pewnie bedzie z 2-3 tysiace ludzi

środa, gramy o nic, od dawna padake, gramy juniorami, wyzsze ceny biletow.

do zobaczenia na stadionie mimo wszystko....


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/06/2015 22:38

  Omnislash napisał:  
Ja pierdole jaki raban o 20 zł robią...
A klub marzył o jakichś ambasadorach wpłacających dobrowolnie parę tysięcy hahaha!
Były rozdawane za darmo też ludzie nie przyszli...
Nie mamy kibiców koniec i kropka.



Bilety były rozdawane za darmo, a jełopy później je sprzedawały za kasę!!!


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5137 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 00:08
Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej, bilety były rozdawane a potem na fejsbukach na różnych grupach typu Szczecin - sprzedam, kupie były sprzedawane o 2-3 zł mniej.

Frekwencja jest tragiczna tak z ciekawości zobaczyłem nasz ostatni sezon na trzecim szczeblu rozgrywkowym i przykładowo:

Pogoń Szczecin 3-0 Zawisza Bydgoszcz 16 sierpnia, 19:30 (4500)
Marek Kowal 49, 51, Marcin Woźniak 90

Kolejka 20 - 14-15 marca
Pogoń Szczecin 1-0 MKS Kluczbork 14 marca, 18:30 (5500)
Maciej Ropiejko 81

Pogoń Szczecin 3-0 Czarni Żagań 21 marca, 18:30 (5000)
Piotr Koman 22, Tomasz Parzy 45, Piotr Petasz 61

Pogoń Szczecin 0-0 GKS Tychy 4 kwietnia, 19:00 (7000)

Pogoń Szczecin 1-1 Gawin/Ślęza Wrocław 23 maja, 19:00 (6000)
Piotr Koman 75 - Zbigniew Wójcik 17

Pogoń Szczecin 1-1 Unia Janikowo 5 czerwca, 17:30 (8000)
Maciej Ropiejko 65 - Krzysztof Filipek 55

W nawiasach podane są liczby widzów.
Jeżeli na tym poziomie rozgrykowym przychodziło tyle osób, co teraz na niektóre mecze w ekstraklapie to coś jednak poszło nie tak, uważam, że oprócz zarządu wine ponosimy my sami, pamiętam, że wtedy czuć było tą mode na Pogoń, powstawało sporo graffiti, ludzie się naszej Pogoni nie wstydzili, teraz jest inaczej, trzeba zaszczepiać zajawke na Pogoń wśród młodzieży w wieku gimnazjalnym bo to oni najczęściej lajkują profile Lecha Poznań itp. Musi wrócić utożsamianie się z klubem, barw na mieście nie widać prawie wcale, przeważnie jak idzie ktoś w barwach to ludzi ostrasza zamiast zachęcać, coraz częściej młodzi latają na Wilki Morskie, na ręczną itp, trzeba ludzią pokazać, że Pogoń to duma a nie wstyd. Ceny biletów mało mają do tego, kryta najdroższa a ci ludzie są zawsze, najgorzej jest z drugą strefą. Pamiętam prezentacje drużyny na SDS z oprawą kibiców, spontan na grunwaldzkim i w kaskadzie po awansie do ekstraklasy, a co teraz się dzieje? Nic, nastał marazm, niektórzy nawet nie wiedzą w dniu meczu, że w Szczecinie odbywa się jakieś spotkanie.

Teraz jest moda na facebooki i inne twittery, zauważyłem,że dużo jest wydarzeń takich, że - zaproś na wydarzenie przynajmniej 300 znajomych z facebooka to wchodzisz na mecz za darmo. Gdyby klub takie coś zostosował, że załóżmy 40 osób, które zaprosi na wydarzenie pierwsze conajmniej 300 osób wchodzi na mecz za darmo, a kolejne 20 ma 50% zniżki to mielibyśmy zaproszonych ponad 15 tysięcy osób na wydarzenie i już budowałaby się świadomośc tego, że odbywa się mecz. Takie proste a takie skuteczne mogłoby to być


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7538 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 00:29
A zwróciliście w ogóle uwagę na naszą sytuację kadrową, że tak pierdolicie o tych juniorach?
A kto tam by sprawiał lepsze wrażenie?
Słaby i popełniający błędy Rogalski? Czy może Janota,który ostatnio dwa razy podpadł trenerowi? I kiedy ma być lepszy moment na ogrywanie zawodników niż teraz? Dla takich chłopaków zagranie meczu z walczącym o mistrza Lechem, to złapanie mega dużego doświadczenia, okrzepnięcie i budowanie charakteru. To są chłopaki którzy być może będą wkrótce stanowić o sile Pogoni.

Puchary? Z czym do ludzi. Trzeba te znać swoje miejsce w szeregu, a prawda jest taka, że ta drużyna jeszcze nie ma potencjału na walkę w Europie.
Czasami wygląda mi na to, że ludzie tu piszą a nie znają sytuacji kadrowej klubu - jesteśmy przetrzebieni kontuzjami, Rudol był wykartkowany, kolejni są zagrożeni. Nie mamy takiej głębi składu, żeby pozwolić sobie na mega wyrównaną walkę z najlepszymi drużynami, a chciałem zauważyć, że z dwoma najlepszymi drużynami w Polsce przegraliśmy tylko 0:1 i wynik długi czas oscylował w okół niewiadomej. Gdyby to był jakiś solidny wpierdol, można by się załamywać, a tak ja widzę tutaj tylko czarnowidztwo i przesadne wylewanie żali...


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 01:12
Na meczu z Tyskimi był mega doping. Stosunkowo do naszej liczby w młynie to jeden z lepszych od czasu spadku do 4 ligi. Wtedy też duży % młyna stanowiło gimnazjum, ale przychodzili również starsi, ogarnięci, nie było tych zjebanych stref i czasami doping stał na naprawdę wysokim poziomie. Jednak trzeba przyznać otwarcie, że wtedy też mimo wszystko lepiej nam wyjazdy wychodziły niż mecze u siebie. Mam nadzieję, że nowy sezon przyniesie w tej kwestii jakiś postęp, bo obecnie aż przykro patrzeć na naszą drugą strefę.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 07:48
To co pisze Owczarek w kwestii FB ,instagramów etc to prawda.Na Wilki Morskie potrafiło przychodzić po 3-4 tys. osób pomimo ze zespół przegrywał mecz za meczem.Tam marketing pod młodzież zadziałał.Skoro jednoczymy się
gdzieś pod szyldem jedna Pogoń to Mroczek powinien nawiązać współpracę z ludźmi tworzących klimat w Wilkach.
Frekwencja jest wypadkową wielu czynników.Niestety dwa jej główne aspekty to STADION i WYNIKI.
Ludzie chcą się utożsamiać z sukcesem a nie być częścią bylejakości lub elementem pośmiewiska(stadion).
STADION
to wg. mnie ok 3-6 tys osób więcej na każdym meczu.To nie tylko duma z tego że jest się na pieknym obiekcie i brak wstydu ale również brak konieczności przejmowania się deszczem,wiatrem etc.To także nadzieja na sukcesy nawet jeśli na wyrost to jednak realne (jaki sukcesem jest np.4 miejsce skoro w Pucharach możemy zagrać tylko jedna wstępna rundę? a potem śmiech na sali grając we Wronkach pod Poznaniem?)
WYNIKI
To kolejne 3-4 tys. w zależności czy walczymy o Puchary czy o MP ,jak gramy,jakie gwiazdy są w skladzie,jaki przeciwnik wpada na Twardowskiego...to wypadkowe tych liczb.

Reszta nakręca się już sama.Wtedy łatwiej wykorzystać marketing internetowy i jakikolwiek bo jest co pokazać i czym sie pochwalić.Tak to przebiegało w Poznaniu.
Dlatego bawi mnie trochę podejscie DP bo o ile się zgadzam że mecze z Lechem i Legia trzeba traktować prestiżowo a nie jak przesadne ogrywanie to jak ktoś głosuje na Krzystka a potem ma oczekiwania w zakresie rozwoju klubu to jest to żałosne.
Gdyby stadion był budowany to Azoty juz dawno by tu weszły i kto wie czy za rok dwa na Pogoni nie było by regularnie 20 tys. ludzi a klub dołaczył by do elity pomimo że region jest biedny i marginalizowany.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 2 czerwca 2015, 08:02 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7878 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 08:04
Napisałem już kilkanaście dni wcześniej zdanie podobne do tego co pisze Arathorn. Jeżeli mamy kiedykolwiek postawić na tych młodych chłopaków to jest to odpowiedni moment. Dostali sraczki przed meczami z Legią czy Lechem ? Rewelacja, bo w przyszłym sezonie ich już to ominie i będą wiedzieli, że taki Kucharczyk, Żyro czy inny Sadajew to zwykli kopacze, którzy są do ogrania.
Co do pucharów.. Szczerą prawdę powiedział kilka dni temu Probierz - " Puchary to pocałunek śmierci"
Krótkie zdanie, ale cholernie wymowne. Zysków z tego praktycznie nie ma, a kłopotów masa.Bardziej niż pewna wyprawa na kazachskie stepy to raz. Wcześniejsze przygotowania do sezonu to dwa i trzy to KOSZTY !
W naszej chorej lidze puchary opłacają się jedynie Lechowi i Legii z racji dobrego rankingu. Reszta polegnie na kazachskich stepach..

Jeszcze jedna sprawa mnie trochę gryzie, bo młodzi młodymi, ale w Poznaniu widać było dość " lajtowe" podejście do sprawy. Lech nie spinał się zbyt mocno, nasi na dupach nie jeździli.. Nikt nikogo za ręke nie złapał ale Michniewicz mógł tu zrobić swoje..


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 09:02
Michniewicz zarządził przyjazd na stadion w Poznaniu na godzinę przed meczem .....po to żeby spotkać jak najmniej znajomych ,żeby nie było że się klepał po plecach ze znajomymi z Bułgarskiej ......żeby nie było niedomówień .Kurwa .....nie ma niedomówień ....została obrana spec-taktyka .....Pogoń jezdziła na dupach .....nie odpuszczali na milimetr .....spektakularne zmiany ....ambicja .....stoperzy nie do przejścia ......jakie kurwa niedomówienia .Porównacie sobie mecz z Jagą .....nie wierzę że będą odpierdalali taki sabotaż jak w Poznaniu ....chociaż kto wie .....Czesiu jest szczodry a Probierz to jego dobry koleżka ...


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7878 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 09:07
Kto wie, czy nie jest to taktyka " nie przeszkadzamy nikomu" bo czyjaś pomoc może być potrzebna w przyszłym sezonie ?
Jaga swoje juz w tym sezonie ugrała i punkty z nami nie są im już niezbędne. W tym przypadku to Probierz może okazać się szczodry dla Czesia i pomóc mu uciszyć niezadowolenie w Szczecinie po braku zwycięstw w grupie mistrzowskiej..


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7981 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 10:46
Czy ktoś wie, czy będzie transmisja na żywo z meczu Śląsk - Pogoń ? W poniższej rozpisce jej nie ma, tylko jest powtórka na "ence" 12.06.

LINK


POGOŃ TO MY !
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5087 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/06/2015 11:09
Pewnie puszcza na żywo lecha i Legia a reszta w multilidze


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005