Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/10/2017 22:37

  eJay napisał:  
Analiza drugiej bramki, która pokazuje że ta drużyna robi sobie z nas oraz z siebie jaja.

1. Wrzut z autu Sowaha. Pozornie nic nie ma prawa się wydarzyć, drużyna Pogoni ustawiona w strefie (poza kadrem jest jeszcze Nunes), wszyscy trzymają swoich. W środku robi się jednak luka (wynika z ustawienia Cracovii) i tam też leci piłka. Pech chce, że Hernandeza kryje as defensywy Gyurcso i...zaczyna się całe nieszczęście.

Obrazek jpg wstawiony na forum


2. Sekundę później, mimo statyczności całej sytuacji (w kadrze rusza się tylko Hiszpan!), Hernandez gubi Gyurcso który...zachował się kompletnie jak junior. Na ułamek sekundy odwraca głowę tak jakby nie wiedział, czy ktoś przejmie od niego krycie. W efekcie traci do Hernandeza 2 metry, mimo że całość rozgrywa się bodajże na 5-6 metrach. Hernandez przejmuje piłkę. Całą sytuację widzi już Murawski i robi kilka kroków do przodu, aby skrócić pole gry (zaznaczone strzałką). Tutaj pojawia się drugi pech, który swoje konsekwencje będzie mieć za chwilę - Muraś stoi do Hiszpana przodem co powoduje, że nie jest w stanie zareagować w odpowiedni sposób. W tym momencie powinna włączyć się pozostałym defensywnym pomocnikom czerwona lampka z napisem "ASEKURACJA!". Obaj jednak są ustawieni kilka metrów dalej. O ile jednak Drygas kryje Covilo, tak Piotrowski biega bez ładu i składu...

Obrazek jpg wstawiony na forum

3. Dalszy ciąg już znamy - Hiszpan wbiega jak w masło i ładuje gola. To co jednak dzieje się przed tym wymaga uwagi - Muraś nie jest w stanie go zatrzymać ze względu na swoje ustawienie. Nie pomaga również oddalony Drygas i spóźniony o pół godziny Gyurcso. Jedyną osobą która mogła coś zrobić jest Piotrowski, ale ten miał swój mecz - biegał nie wiadomo po co i w jakim kierunku. Hernandez przebiegł metr obok niego, a ten zrobił tylko trucht.

Obrazek jpg wstawiony na forum



Ten sam kiepski żart rzucił mi się w oczy. KURWA tam można naliczyć obszar z 6 naszych asów i w środku Hiszpan. Mi wystarczają ostatnio te 4 minutowe skróty, na więcej obecnie mam dość, bo miarka się przebrała. Ile można robić ludzi w chuja?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/10/2017 22:39
A ja tylko bez żadnej napinki zapytam zwolenników trenera Skorży o choć jeden argument uzasadniający jego bezgraniczne poparcie jako trenera Pogoni. I tylko proszę nie piszcie o trzech Mistrzostwach Polski z zespołami, które dysponowały najlepszymi, bądź prawie najlepszymi kadrami w kraju, bo to dla mnie żaden argument.

Rozumiem i w pełni popieram, że mamy w klubie zarząd kolesi i dyletantów, a parodyści w stylu Gyurcso, czy Zwoliński powinni być pożegnani bez żalu, ale skąd te bezkrytyczne podejście do Skorży? Dlaczego takiej taryfy ulgowej nie mieli Kocian, Skowronek, czy choćby Panik, którzy mimo wszystko punktowali lepiej? Dlaczego nikt nie pisał "Michniewicz-100% poparcia"? Punktował nieporównywalnie lepiej od trenera Macieja, a że nie dało się patrzeć na grę piłkarzyków? A teraz grają lepiej? Dlaczego takiego poparcia nie miał Moskal, za którego kadencji zespół nie dość, że solidnie punktował, to i miewał efektowne mecze jak choćby 6-2 z Wisłą, 5-0 z Termaliką, czy 5-1 z Arką? Wszyscy ci trenerzy, byli za przeproszeniem mniej lub bardziej "jebani", a teraz... A teraz przejeżdża Pan Maciej w blasku swoich medali mistrzowskich i zbierając oklep gdzie się da, notując w 12-stu meczach dwa bardzo fartowne zwycięstwa, zyskuje bezgraniczne poparcie dużej grupy kibiców. Zupełnie nie rozumiem tego fenomenu.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2457 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/10/2017 22:58

  valdano79 napisał:  
A ja tylko bez żadnej napinki zapytam zwolenników trenera Skorży o choć jeden argument uzasadniający jego bezgraniczne poparcie jako trenera Pogoni. I tylko proszę nie piszcie o trzech Mistrzostwach Polski z zespołami, które dysponowały najlepszymi, bądź prawie najlepszymi kadrami w kraju, bo to dla mnie żaden argument.

Rozumiem i w pełni popieram, że mamy w klubie zarząd kolesi i dyletantów, a parodyści w stylu Gyurcso, czy Zwoliński powinni być pożegnani bez żalu, ale skąd te bezkrytyczne podejście do Skorży? Dlaczego takiej taryfy ulgowej nie mieli Kocian, Skowronek, czy choćby Panik, którzy mimo wszystko punktowali lepiej? Dlaczego nikt nie pisał "Michniewicz-100% poparcia"? Punktował nieporównywalnie lepiej od trenera Macieja, a że nie dało się patrzeć na grę piłkarzyków? A teraz grają lepiej? Dlaczego takiego poparcia nie miał Moskal, za którego kadencji zespół nie dość, że solidnie punktował, to i miewał efektowne mecze jak choćby 6-2 z Wisłą, 5-0 z Termaliką, czy 5-1 z Arką? Wszyscy ci trenerzy, byli za przeproszeniem mniej lub bardziej "jebani", a teraz... A teraz przejeżdża Pan Maciej w blasku swoich medali mistrzowskich i zbierając oklep gdzie się da, notując w 12-stu meczach dwa bardzo fartowne zwycięstwa, zyskuje bezgraniczne poparcie dużej grupy kibiców. Zupełnie nie rozumiem tego fenomenu.



Ja mam dość zmian trenerów i braku konsekwencji dla tych nierobow biegajacych po boisku. Nowy trener, zaczną grać lepiej i będziesz ich oklaskiwać? Jeśli zmiany, ale takie prawdziwe z nawet nowym prezesem oznacza spadek, to ja już wolę spadek.


tajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6673 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/10/2017 23:09
Przy pierwszej bramie też Węgier się popisał. On powinien odpocząć od składu Formella czy Kowalczyk gorsi nie będą, a w obronie takich błędów nie zrobią, ale przede wszystkim nie odpuszczą, bo to koleś patologicznie w defensywie odpuszcza... Nie pierwszy raz tracimy bramy przez jego lenistwo, współczuję Nunesowi


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/10/2017 23:15

  Przema napisał:  
(...)



Przemo, ale Ty pisałeś, że u nas nie miałby kto tworzyć sytuacji dla napastnika. Okazuje się, że sytuacje są, tylko nie ma kto ich wykorzystywać, więc błędne jest pisanie, "po co nam Robak, jak nie będzie miał kto podawać mu". 10 % wykorzystywanych sytuacji, na kij Ci rozgrywający, jak załóżmy umiałby dobrze stworzyć sytuację, a nie byłoby komu ich wykorzystać? Napastnik tutaj przede wszystkim jest potrzebny jak woda w czasie suszy.
Najpierw napastnik, który podniósłby statystyki z 10 % do kilkudziesięciu z obecnie tworzonych a potem dopiero rozglądać się za rozgrywającym. Bo na tą chwilę, to tak za przeproszeniem od dupy strony chciałbyś to za rozegrać. Bo w momencie pozyskania rozgrywającego bez napastnika, przy obecnej naszej indolencji strzeleckiej, współczynnik spadłby pewnie i do 5 % :)


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/10/2017 23:16

  s3 napisał:  

  valdano79 napisał:  
A ja tylko bez żadnej napinki zapytam zwolenników trenera Skorży o choć jeden argument uzasadniający jego bezgraniczne poparcie jako trenera Pogoni. I tylko proszę nie piszcie o trzech Mistrzostwach Polski z zespołami, które dysponowały najlepszymi, bądź prawie najlepszymi kadrami w kraju, bo to dla mnie żaden argument.

Rozumiem i w pełni popieram, że mamy w klubie zarząd kolesi i dyletantów, a parodyści w stylu Gyurcso, czy Zwoliński powinni być pożegnani bez żalu, ale skąd te bezkrytyczne podejście do Skorży? Dlaczego takiej taryfy ulgowej nie mieli Kocian, Skowronek, czy choćby Panik, którzy mimo wszystko punktowali lepiej? Dlaczego nikt nie pisał "Michniewicz-100% poparcia"? Punktował nieporównywalnie lepiej od trenera Macieja, a że nie dało się patrzeć na grę piłkarzyków? A teraz grają lepiej? Dlaczego takiego poparcia nie miał Moskal, za którego kadencji zespół nie dość, że solidnie punktował, to i miewał efektowne mecze jak choćby 6-2 z Wisłą, 5-0 z Termaliką, czy 5-1 z Arką? Wszyscy ci trenerzy, byli za przeproszeniem mniej lub bardziej "jebani", a teraz... A teraz przejeżdża Pan Maciej w blasku swoich medali mistrzowskich i zbierając oklep gdzie się da, notując w 12-stu meczach dwa bardzo fartowne zwycięstwa, zyskuje bezgraniczne poparcie dużej grupy kibiców. Zupełnie nie rozumiem tego fenomenu.




Ja mam dość zmian trenerów i braku konsekwencji dla tych nierobow biegajacych po boisku. Nowy trener, zaczną grać lepiej i będziesz ich oklaskiwać? Jeśli zmiany, ale takie prawdziwe z nawet nowym prezesem oznacza spadek, to ja już wolę spadek.




Ja też mam dość zmian trenerów, tylko wychodzi na to, że mamy zostawić tego najsłabszego w ostatnich latach? Ja też bym się pozbył nierobów, ale do tego trzeba mieć kasę, a my mamy niestety "gołodupców" u steru. Nie sztuka wywalić parodystów, ale kto za nich? Pisanie o zdolnych juniorach, to trochę utopia. Przeraża mnie jak czytam, że niektórzy wolą spadek kosztem oczyszczenia szatni i gabinetów prezesowskich. Spadek rzeczywiście może stać się faktem, ale to nie znaczy, że coś się zmieni. Nikt nam nie zagwarantuje, że pójdziemy drogą Górnika Zabrze, a nie GKS-u Bełchatów. Poza tym trochę lodu na głowę. Mamy dopiero 12-stą kolejkę, z ligi spadają tylko dwa najbardziej pokraczne zespoły, także trzeba być naprawdę wyjątkowo nierozgarniętym, żeby spierdolić. Potrzeba spokoju i radykalnych decyzji, co zmienić. Sezon prawdopodobnie jest przegrany, ale jakieś dwa zwycięstwa z rzędu mogą diametralnie zmienić nastroje. Powtórzę jeszcze raz, na wyjebanie wszystkich parodystów po prostu nas nie stać. Niestety jesteśmy zakładnikami piłkarzyków i trzeba ich rozsądnie zmusić do granie, bo jak chcą, to potrafią. Tutaj właśnie widzę rolę trenera, a dotychczas Skorża nie dał mi najmniejszego argumentu żeby mu zaufać.


Siwy86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 00:17

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maroon 55 napisał:  

  FL2 napisał:  
nie wiem czy ktoś z was słuchał studia po meczu. Komentatorzy mówili coś o tym, że Pogoń podczas pobyu w Pogorzelicy miała jakąś imprezkę...



Skorża w wywiadzie przed meczem powiedział :"była integracyjna impreza ale szczegóły niech pozostaną tajemnicą "



Tu nieco informacji jak to mogło wyglądać...
Jak dla mnie Skorża tym co wyprawiał dzisiaj się skompromitował. Powinien na kopach zostać wywalony. Razem z nich paru zawodników pozorujących grę, żeby była jasność.
Tym nadal wpatrzonym w trenera gratuluję optymizmu.



A Ty dalej swoje, post bez Skorży jest postem straconym. Chyba każdy widzi jak jest, tylko Ty w każdym poście musisz powtarzać i podkreślać to samo.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 00:19
Słówko ode mnie w sprawie trenerów. Przede wszystkim aby nie było ze jestem fanboy'em Skorży: byłem za tym, aby został Moskal, a gdy fantazjowaliśmy przed sezonem raczej byłem za osobą Bartoszka z racji iż miał za sobą świeże dobre wyniki ze słabą Koroną. Lecz nie zmienia to faktu, iż jednak optowałbym za tym aby Skorża pozostał na stanowisku trenera i miał od nas, kibiców, większe w tym całym kołchozie wsparcie bo mam wrażenie iż w tym wszystkim najbliżej jest nam właśnie do niego.

Przede wszystkim nie przemawia do mnie argument, że sfera motywacji do pracy i szacunku dla współpracowników leży głównie po stronie trenera - wręcz przeciwnie! Jeśli ich brak u zawodników odbija się negatywnie na wynikach to jest to wina przede wszystkim piłkarzy - nie powinno być w szatni miejsca dla piłkarza, który od osoby trenera uzależnia stopień zaangażowania oraz który będzie patrzył na to jak bardzo sobie szefa ustawi żeby było mu lżej. Łatwo mówić, wiem, ale zawsze trzeba dążyć do profesjonalizmu - a dowodem na profesjonalizm zawsze będzie 100% motywacja i szacunek dla każdego związanego z twoim miejscem pracy. Mogę się z tobą nie zgadzać, ale będę na maksa pracował aby udowodnić tobie że jestem lepszy, że powinieneś na mnie postawić, lub że robisz słusznie że mi zaufałeś.

Co do samych argumentów za Skorżą to raczej kierowałbym się jednym podstawowym: moim zdaniem to właśnie ten trener jest naszą największą szansą na jakiekolwiek większe zmiany bo wbrew pozorom ma jednak najmocniejszą pozycję wyjściową. Jedynym, który wcześniej dostał namiastkę takiej władzy, był Michniewicz, deczko drużynę przeczyścił (transfery ze zmiennym szczęściem) i choć sam nie byłem fanem mało widowiskowego stylu gry naszej drużyny to jednak efekt końcowy był przyzwoity jeśliby spojrzeć stricte na tabelę. Wdowczyk, Kocian, Moskal - ich nikt nie zatrudniał z myślą o budowie klubu a tylko i wyłącznie do trenowania. Owszem, Skorża nie obroni się wynikami, ale ma inny atut: widział normalność w mistrzowskiej Wiśle i Lechu, a i zawsze liczącej się Legii - jeśli mielibyśmy gdzieś szukać inspiracji, wzorców, podpowiedzi, pomysłów, to właśnie tam... I nie chodzi mi tu o same nazwiska piłkarzy, a system pracy. Na chwilę obecną uważam że to jest najlepsze rozwiązanie.

A czy rzeczywiście nas nie stać na wymianę większej ilości piłkarzy? Owszem, stać nas, ale nie nastawiajmy się iż coś na nich zarobimy: jestem przekonany, iż wielu z nich dałoby się gdzieś oddać za darmo.

Śp. Zarzeczny wspominał, iż największe ruchy transferowe w polskich klubach dzieją się w okienku zimowym, gdyż po podsumowaniu ubiegłego roku widać jakimi pieniędzmi się dysponuje i gdzie można je ewentualnie wygenerować. Miejmy nadzieję, iż te kubły zimniej wody, które leją się na nas z każdej strony, sprawią, iż przygotowania do większych zmian rozpoczynają się już teraz...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 07:16

  s3 napisał:  

  valdano79 napisał:  
A ja tylko bez żadnej napinki zapytam zwolenników trenera Skorży o choć jeden argument uzasadniający jego bezgraniczne poparcie jako trenera Pogoni. I tylko proszę nie piszcie o trzech Mistrzostwach Polski z zespołami, które dysponowały najlepszymi, bądź prawie najlepszymi kadrami w kraju, bo to dla mnie żaden argument.

Rozumiem i w pełni popieram, że mamy w klubie zarząd kolesi i dyletantów, a parodyści w stylu Gyurcso, czy Zwoliński powinni być pożegnani bez żalu, ale skąd te bezkrytyczne podejście do Skorży? Dlaczego takiej taryfy ulgowej nie mieli Kocian, Skowronek, czy choćby Panik, którzy mimo wszystko punktowali lepiej? Dlaczego nikt nie pisał "Michniewicz-100% poparcia"? Punktował nieporównywalnie lepiej od trenera Macieja, a że nie dało się patrzeć na grę piłkarzyków? A teraz grają lepiej? Dlaczego takiego poparcia nie miał Moskal, za którego kadencji zespół nie dość, że solidnie punktował, to i miewał efektowne mecze jak choćby 6-2 z Wisłą, 5-0 z Termaliką, czy 5-1 z Arką? Wszyscy ci trenerzy, byli za przeproszeniem mniej lub bardziej "jebani", a teraz... A teraz przejeżdża Pan Maciej w blasku swoich medali mistrzowskich i zbierając oklep gdzie się da, notując w 12-stu meczach dwa bardzo fartowne zwycięstwa, zyskuje bezgraniczne poparcie dużej grupy kibiców. Zupełnie nie rozumiem tego fenomenu.



Ja mam dość zmian trenerów i braku konsekwencji dla tych nierobow biegajacych po boisku. Nowy trener, zaczną grać lepiej i będziesz ich oklaskiwać? Jeśli zmiany, ale takie prawdziwe z nawet nowym prezesem oznacza spadek, to ja już wolę spadek.



Spadek to będzie koniec tego klubu. Skończy się grą w IV lidze. Z tym trenerem maszerujemy wprost do I ligi. Jeżeli mamy słuszne pretensje do zawodników o zarządu to uczciwie oceniamy też trenera. Jak napisał Valdano, ten fenomen poparcia dla Skorży jest czymś absurdalnym. Mamy najsłabszego trenera od lat, takie są fakty.
Zimą będą takie wzmocnienia jak latem. Przyjdzie może ze dwóch zawodników (na więcej nie ma kasy) pokroju Formelli czy Hołoty, bo takich grajków wybiera Skorża, i to będzie ta wielka przebudowa. Trzeba patrzeć realnie na sytuację, którą mamy a tu jest pożar w burdelu.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 08:00

  Icar napisał:  

  Przema napisał:  
(...)



Przemo, ale Ty pisałeś, że u nas nie miałby kto tworzyć sytuacji dla napastnika. Okazuje się, że sytuacje są, tylko nie ma kto ich wykorzystywać, więc błędne jest pisanie, "po co nam Robak, jak nie będzie miał kto podawać mu". 10 % wykorzystywanych sytuacji, na kij Ci rozgrywający, jak załóżmy umiałby dobrze stworzyć sytuację, a nie byłoby komu ich wykorzystać? Napastnik tutaj przede wszystkim jest potrzebny jak woda w czasie suszy.
Najpierw napastnik, który podniósłby statystyki z 10 % do kilkudziesięciu z obecnie tworzonych a potem dopiero rozglądać się za rozgrywającym. Bo na tą chwilę, to tak za przeproszeniem od dupy strony chciałbyś to za rozegrać. Bo w momencie pozyskania rozgrywającego bez napastnika, przy obecnej naszej indolencji strzeleckiej, współczynnik spadłby pewnie i do 5 % :)



Ale co to za sytuacje? Laga przez pol boiska albo nedzne dosrodkowania z bocznej strefy, gdzie czesto w polu karnym jest jedna osoba (napastnik wlasnie) i ewentualnie Drygas. Ale tu nie ma zadnego pomyslu, to sa najprostsze metody do zrobienia akcji i w akcie bezradnosci na boisku oni to robia. Kiedy ktos u nas poslal prostopadla pilke na dobieg do napastnika? Jakas pilka za plecy obroncow? Ile mozna jechac na przebojowosci Deleva? Przeciez lewa strona u nas nie istnieje, a prawa flanke lepszy klub niz Cracovia szybko wylaczy i bedzie dupa zbita. Majac ogarniety srodek pola mamy wieksze mozliwosci, nie bez powodu Hiszpania grala bez napastnika. Nie dosc, ze sam pomocnik moze wykanczac akcje, to wtedy powinien miec realne wsparcie na bokach (pod warunkiem, ze nie gra tam Wegier).
To oczywiste, ze mamy chujowa skutecznosc. Widac to i bez tych procentowych statystyk, ktore wedlug mnie i tak sa nagiete na nasza korzysc, zaliczajac m.in takie strzaly jak Holoty wczoraj czy mase wrzutek bez wyrazneg adresata w pole karne.

Reasumujac, Ekstraklasa jak chujowa by nie byla, to pewnych rzeczy nie wypada odpierdalac, a u nas jednak sie to dzieje, co dla mnie jest niepojete i to jeszcze pod reka rzekomo jednego z najlepszych trenerow w Polsce.

W ogole ten Wegier - jak na niego patrze, to az mi sie plakac chce, ze ktos taki gra w Pogoni. Dzwoniac godzine przed meczem do mnie, przygotowalbym sie i wybiegl tam z wieksza motywacja i odpowiedzlanoscia niz AG, ktory powinien wyladowac w rezerwach i dostac kubel lodu na glowe. Jaki jest sens uparcie stawiac na najslabszego pilkarza w skladzie? I to nawet nie od kilku kolejek, a dobrych kilku miesiecy. Skorza nie chcial Kadziora, wolal wybrac Pawlowskiego, to teraz zostal z Formella. Szkoda.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 09:47
Wszyscy mówią o Skorży, o zawodnikach... a czemu nikt nie wspomni o szamanie Terzottim, który wprowadził taką dynamikę w zespole, że chłopaki nie wiedzą od czego nogi mają?


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 10:14

  Gonzalez13 napisał:  
Wszyscy mówią o Skorży, o zawodnikach... a czemu nikt nie wspomni o szamanie Terzottim, który wprowadził taką dynamikę w zespole, że chłopaki nie wiedzą od czego nogi mają?



Najgorzej że wiele osób ostrzegało przed Włochem. Mamy powtórkę z tego co się działo 2 lata temu w Lechu.
Skorża już tego nie ogarnie


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 10:34

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
[cytat=Przema] (...)



Widac to i bez tych procentowych statystyk, ktore wedlug mnie i tak sa nagiete na nasza korzysc, zaliczajac m.in takie strzaly jak Holoty wczoraj czy mase wrzutek bez wyrazneg adresata w pole karne.




Tak jak sie spodziewalem. Kolejne teorie forumowego filozofa.

Jedyne co jest naciagane w tych statystykach to Twoja interpretacja. Zreszta Ty ogolnie jestes dobry herbatnik. Kiedys nam tlumaczyles ze za wyniki jesienia odpowiada trener, ktory przygotowal druzyne poprzedniej zimy... Na dzis zapewne za ta chujnie odpowiada rowniez Moskal , a za cokolwiek pozytywnego , jesli znajdziesz to pewnie robota Czeslawa jeszcze.
Teraz nam tu na pelnej wjedziesz z motywacja na boisko po telefonie godzine przed meczem... od kogo ten telefon? jakas kolejna fantazja? Zmartwie Cie, nikt do Ciebie w tej sprawie nie zadzwoni.
Ogolnie wiem, ze starasz sie bronic swoje teorie, nie wazne jak daleko od realnego swiata one sa. Niestety sporo jest takich ludzi ktorzy maja wysokie mniemanie o swojej wiedzy w danym temacie i nikt, i nic ich nie przekona, nawet fakty.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 11:56
Panowie, po co te nerwy? Przeciez prezesunio powiedzial, ze sa pozytywy tego, ze nie ma kto bramek strzelac i w ogole jest zajebiscie, zajebisci specjalisci, zajebisci pilkarze, zajebisci trenerzy, dyrektorzy. Tylko kibice chujowi bo komentuja :).


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 12:51

  cfan napisał:  

  Przema napisał:  

  Icar napisał:  
[cytat=Przema] (...)



Widac to i bez tych procentowych statystyk, ktore wedlug mnie i tak sa nagiete na nasza korzysc, zaliczajac m.in takie strzaly jak Holoty wczoraj czy mase wrzutek bez wyrazneg adresata w pole karne.




Tak jak sie spodziewalem. Kolejne teorie forumowego filozofa.

Jedyne co jest naciagane w tych statystykach to Twoja interpretacja. Zreszta Ty ogolnie jestes dobry herbatnik. Kiedys nam tlumaczyles ze za wyniki jesienia odpowiada trener, ktory przygotowal druzyne poprzedniej zimy... Na dzis zapewne za ta chujnie odpowiada rowniez Moskal , a za cokolwiek pozytywnego , jesli znajdziesz to pewnie robota Czeslawa jeszcze.
Teraz nam tu na pelnej wjedziesz z motywacja na boisko po telefonie godzine przed meczem... od kogo ten telefon? jakas kolejna fantazja? Zmartwie Cie, nikt do Ciebie w tej sprawie nie zadzwoni.
Ogolnie wiem, ze starasz sie bronic swoje teorie, nie wazne jak daleko od realnego swiata one sa. Niestety sporo jest takich ludzi ktorzy maja wysokie mniemanie o swojej wiedzy w danym temacie i nikt, i nic ich nie przekona, nawet fakty.


Przekonywalem, ze przygotowanie fizyczne w zimowym okresie przeklada sie na dyspozycje w calym roku i dalej bede sie tego trzymac, z tym, ze akurat tutaj nie ma sie do czego przyczepic. Czeslawa Ty w to wszystko mieszasz, tak samo jakis urojony telefon (wtf?). Malo argumentow, duza fantazja. Pozdrawiam.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 13:13
@ Przema smieszny typek z Ciebie. Argument miales konkretny w postaci liczb=faktow. To, ze Ty lubisz pierdolic swoje teorie gleboko w nie wierzac, tym gorzej dla Ciebie. Ze oderwany jestes od realiow to pokazales juz ostatnio w temacie natartego ucha Legijnych panienek. Lykasz jak pelikan co Ci pismaki napisza, a pozniej sobie na tym zdanie wyrabiasz. Nie dziwie, sie ze ludzie ktorzy udzielaja sie naprawde, maja wyjebane na forumowych wszechwiedzacych pokemonow. Bez odbioru filozofie...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 13:38
Wiec tu jest problem, ze nie wpisuje sie w ogolnie przyjeta ideologie, ze pilkarzy nalezy klepac jak jest ku temu powod. No to faktycznie bez odbioru.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 14:24
Obrazek png wstawiony na forum

Najpierw śmieszne transy na Świcie Skolwin, że w Szczecinie tylko Pogoń i śpiewanie w ich stronę "jazda z kurwami" a teraz nazywanie naszej drużyny kurwami....niektórym chyba za mocno się atmosfera udzieliła


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 15:54

  Owczarek napisał:  
Obrazek png wstawiony na forum

Najpierw śmieszne transy na Świcie Skolwin, że w Szczecinie tylko Pogoń i śpiewanie w ich stronę "jazda z kurwami" a teraz nazywanie naszej drużyny kurwami....niektórym chyba za mocno się atmosfera udzieliła



No to prawda. Zaczynajac od Mroczka Stolarczyka pseuro asystentow rafałowicza peskowica na tym albancu 2 trenerze terro cos tam konczac na wkładach do koszulek zwanych piłkarzami Pogoni Szczecin. Jebać k...
Rozumiem Owczarek ze nic się dla Ciebie nie dzieje.
Panie trenerze Skorza chyba pan się tez pogubił sparingi w innym systemie i wychodzimy w starym .Eh kurwa

Ostatnio edytowany przez: Trudne sprawy, 17 października 2017, 16:04 [1 raz(y)]


Surowi rodzice
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/10/2017 16:10
Dalej chodzcie na mecze i niech was robią w chuja. Ja leje na tych debili z zarządu i na tych szmaciarzy z boiska. 1 LIGA WITA.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005