Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2012 23:24

  ArP napisał:  

  1948. napisał:  


No i na plus bilety za 5 zł na Podbeskidzie



ale to będzie tylko na jakieś konkretne sektory?



Wszystkie oprócz krytej i 20-21.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pif Paf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4167 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2012 23:38
na 11-12 :)


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2012 00:15
Wkurwiają sttrasznie te nerwówki. Najpierw zepsuli mecz z Lechią u siebie, później totalnie spierdolili mecze z Jagą i w Kielcach, ostatnio niezwykle szczęśliwie dowieźli do końca prowadzenie w Bełchatowie, a dziś znów o mały włos nie straciliby wygranej w końcówce.

Nie wiem czy nie mają siły biegać za rywalem w końcówce meczu, ale do kurwy nędzy niech się nie cofają tak głęboko do obrony gdy prowadzą jedną bramką...


Bukowe
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2012 07:16

  TomY napisał:  
Z perspektywy Tv Ruch był duzo lepszym zespołem niż ostatnio Śląsk. Grali ostrym pressingiem a mimo to udało sie stworzyć sporo akcji.



Właśnie z perspektywy tv, Ruch wyglądał na megasłaby zespół. Poziom II ligi.
Oni nie potrafili wymienić trzech podań w pierwszej połowie. To trzecie lądowało na aucie albo pod nogami naszych.
Na początku drugiej połowy zaczęli lepiej grać, ale Skowronek wprowadził Gollę zamiast stojącego Ediego i skończyło się eldorado. I to był koniec Ruchu. Mieli tak naprawdę jedną składną, sensowną akcję w meczu (pod sam koniec) zakończoną strzałem.
Tego wolnego nie liczę (choć po nim mieli jedyną "setkę") bo moim zdaniem był bardzo wątpliwy. Jeśli ktoś tam faulował to raczej Piech niż Noll.

Co do naszych. W 1 połowie całkiem ładnie, w drugiej dostosowali się do rywali i była kopanina. Kilka bardzo ładnych akcji. Niektórzy to się chyba czegoś naćpali (Pietruszka i jego brazyliana) w pozytywnym sensie. Wreszcie Budka coś zagrał, poszarpał trochę i udanie dogrywał. Noll pewny, Pernis pewny... ale MVP meczu i tak Maksymilian Rogalski.

Mecz z gatunku tych brzydszych, ale 3 punkty zostają u nas. I to cieszy.


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2012 12:18
Bałem się, że skończy się tak jak w meczu z Jagą czyli remisem ale skończyło sie dobrze! Co do meczu to pierwsza połowa Dobra w wykonaniu Pogoni. To co powtarzałem od dawna, że jedyny zawodnik na szpicy co się nadaje to Adaś Frączczak. Kapitalne zejście na piłkę i wyprzedzenie obrońcy. Jak rasowy napadzior. Co do gry pomocy to ogólnie na duży plus Rogal. Miło się patrzy na powtórki jak defensywny pomocnik wyprowadza tak piłkę do kontry. Aka, Kolenda Budka tez pozytywnie. Biegali i walczyli. Co do Edka ech to widać, że nie ma formy. Mocy starcza na 45 min i według mnie powinien w meczu z Górnikiem wejść w 2 połowie. Obrona dobrze i spokojnie. Pernisz w bramce również bardzo dobrze. Po obejrzeniu na spokojnie II połowy odnoszę wrażenie, że w ostatnich 20 min zabrakło pary nie którym piłkarzom. Oby tak samo pozytywnie było w Zabrzu.


POGOŃ SZCZECIN MKS
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2012 19:09

  Cytat:  


"Edi wściekły na Skowronka"

Edi Andradina w poniedziałkowym meczu Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów został zmieniony już po godzinie gry. Doświadczonemu Brazylijczykowi taka decyzja Artura Skowronka bardzo się nie spodobała.

Według relacji "Przeglądu Sportowego" rozzłoszczony Edi po zejściu z boiska przez dłuższy czas udawał, że nie widzi wyciągniętej w jego kierunku ręki szkoleniowca.

źródło: Przegląd Sportowy



Rzeczywiście tak było? Widział to ktoś? Jeżeli tak, to co to ma być za gwiazdorzenie? Grał słabo, była potrzeba innego zawodnika, to naturalna zmiana. A nie, jakieś wydziwianie.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2012 19:16

  Tony Montana napisał:  

  Cytat:  


"Edi wściekły na Skowronka"

Edi Andradina w poniedziałkowym meczu Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów został zmieniony już po godzinie gry. Doświadczonemu Brazylijczykowi taka decyzja Artura Skowronka bardzo się nie spodobała.

Według relacji "Przeglądu Sportowego" rozzłoszczony Edi po zejściu z boiska przez dłuższy czas udawał, że nie widzi wyciągniętej w jego kierunku ręki szkoleniowca.

źródło: Przegląd Sportowy



Rzeczywiście tak było? Widział to ktoś? Jeżeli tak, to co to ma być za gwiazdorzenie? Grał słabo, była potrzeba innego zawodnika, to naturalna zmiana. A nie, jakieś wydziwianie.



Wydaje mi się, że w transmisji pokazali raz Ediego na ławce i nawet skomentowali,że widać jego niezadowolenie po zdjęciu z boiska...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/11/2012 20:13
Niby ekstraklasa, niby znany przeciwnik , niby głód piłki w tym mieście oraz domaganie się nowego stadionu a tu... klimat i emocje jak parę lat temu w czwartej lidze na meczach z anonimowymi rywalami. Pustki na stadionie, mała grupka na młynie jakby dopiero u nas powstawał ruch kibicowski , poziom spotkania dość męczący oczy nawet najzagorzalszych kibiców. Ostatnio było wielkie oburzenie w stronę Smolnego za parę mocnych słów ale czy on nie miał racji w niektórych kwestiach ? Zrobił się u nas klimat jak na Bełchatowie czy coś w ten deseń, no ale nic... liczą się 3 punkty :)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 00:35

  strzyga napisał:  
Niby ekstraklasa, niby znany przeciwnik , niby głód piłki w tym mieście oraz domaganie się nowego stadionu a tu... klimat i emocje jak parę lat temu w czwartej lidze na meczach z anonimowymi rywalami. Pustki na stadionie, mała grupka na młynie jakby dopiero u nas powstawał ruch kibicowski , poziom spotkania dość męczący oczy nawet najzagorzalszych kibiców. Ostatnio było wielkie oburzenie w stronę Smolnego za parę mocnych słów ale czy on nie miał racji w niektórych kwestiach ? Zrobił się u nas klimat jak na Bełchatowie czy coś w ten deseń, no ale nic... liczą się 3 punkty :)



Chyba nie ma sie co dziwic. Lata posuchy zrobily swoje. Pogon ma monopol na pilke na najwyzszy poziomie w regionie i w ogole tego nie wykorzystuje. Nawet w naszym miescie. Jezeli robia bilety po 5 zl to powinienem o tym slyszec na kazdym kroku, a nie dowiadywac sie po wejsciu na forum czy facebooka. Tak nie sciagna nowych ludzi na stadion, a lepszej okazji do wyrobienia kart kibica nie bedzie, chyba ze na rewanzowym meczu z Lechem. Marketing jak lezal tak dalej lezy, to jest przykre, zwlaszcza jak sie patrzy na trybuny. Sa takie mecze jak z Legia, gdy sama nazwa przyciaga, ale jednak Legia jest tylko jedna i glowka trzeba ruszyc zeby kogos na mecze przyciagnac. Nie mamy nowoczesnego stadionu ani gwiazd w zespole zeby stanowilo to jakis magnes, teraz o kibica jak o klienta trzeba walczyc.

Wazne 3 punkty. Koniecznie ograc u siebie Podbeskidzie i milo byloby przywiezc chociaz te 2 pkt z Zabrza i Warszawy, ale o to bedzie cholernie ciezko. Po ostatnich meczach zdecydowanie nalezy pochwalic Nolla (w zyciu nie spodziewalem sie, ze to napisze :) ). Rogalski to juz standard, Pernis tez na dobrym,wysokim poziomie. Mam nadzieje, ze poszukiwania napastnika juz rozpoczete i to nie kolejnej zapchajdziury.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 01:36

  Przema napisał:  
Mam nadzieje, ze poszukiwania napastnika juz rozpoczete i to nie kolejnej zapchajdziury.



No właśnie, jestem ciekaw gdzie te poszukiwania trwają. W ekstraklasie nie ma szans wyrwać nikogo na poziomie, w I lidze najwięcej bramek strzelają gracze mający najlepsze lata za sobą (Olszar, Kowalczyk, Pitry, Aleksander). Jedyna opcja to pewnie kolejny obcokrajowiec. Rozglądając się za Polakami to jedyny, który przychodzi mi do głowy i coś tam kopał przed wyjazdem to jest to Robak. W Turcji gra mało lub wcale. Do tego wspominany już wcześniej Lebedyński.
Do rozważenia jest też Flis, który otwarcie mówi, że chętnie by grał w Pogoni. Kontrakt mu się w czerwcu kończy, więc dogadać się z nim w styczniu i zacząć rozmawiać z Ruchem o transferze już zimą. Albo oddają za czapkę gruszek albo przychodzi po sezonie. Nie jest on typowym egzekutorem, ale w Arce pokazał, że może się przydać na różnych pozycjach.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 01:45

  kiko napisał:  

  Przema napisał:  
Mam nadzieje, ze poszukiwania napastnika juz rozpoczete i to nie kolejnej zapchajdziury.



No właśnie, jestem ciekaw gdzie te poszukiwania trwają. W ekstraklasie nie ma szans wyrwać nikogo na poziomie, w I lidze najwięcej bramek strzelają gracze mający najlepsze lata za sobą (Olszar, Kowalczyk, Pitry, Aleksander). Jedyna opcja to pewnie kolejny obcokrajowiec. Rozglądając się za Polakami to jedyny, który przychodzi mi do głowy i coś tam kopał przed wyjazdem to jest to Robak. W Turcji gra mało lub wcale. Do tego wspominany już wcześniej Lebedyński.
Do rozważenia jest też Flis, który otwarcie mówi, że chętnie by grał w Pogoni. Kontrakt mu się w czerwcu kończy, więc dogadać się z nim w styczniu i zacząć rozmawiać z Ruchem o transferze już zimą. Albo oddają za czapkę gruszek albo przychodzi po sezonie. Nie jest on typowym egzekutorem, ale w Arce pokazał, że może się przydać na różnych pozycjach.



Taa tylko to nie jest zawodnik na pierwszy sklad. Pewnie tez gralby wiecej w ME niz w pierwszej druzynie. Tu potrzeba kogos ogranego. Szkoda, ze nie dysponujemy gotowka, bo taki Cani z Polonii do wziecia za 200 tys. euro. Smieszne pieniadze w porownaniu do tego ile mozna bedzie na nim zarobic...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 16:22

  Przema napisał:  

  kiko napisał:  

  Przema napisał:  
Mam nadzieje, ze poszukiwania napastnika juz rozpoczete i to nie kolejnej zapchajdziury.



No właśnie, jestem ciekaw gdzie te poszukiwania trwają. W ekstraklasie nie ma szans wyrwać nikogo na poziomie, w I lidze najwięcej bramek strzelają gracze mający najlepsze lata za sobą (Olszar, Kowalczyk, Pitry, Aleksander). Jedyna opcja to pewnie kolejny obcokrajowiec. Rozglądając się za Polakami to jedyny, który przychodzi mi do głowy i coś tam kopał przed wyjazdem to jest to Robak. W Turcji gra mało lub wcale. Do tego wspominany już wcześniej Lebedyński.
Do rozważenia jest też Flis, który otwarcie mówi, że chętnie by grał w Pogoni. Kontrakt mu się w czerwcu kończy, więc dogadać się z nim w styczniu i zacząć rozmawiać z Ruchem o transferze już zimą. Albo oddają za czapkę gruszek albo przychodzi po sezonie. Nie jest on typowym egzekutorem, ale w Arce pokazał, że może się przydać na różnych pozycjach.



Taa tylko to nie jest zawodnik na pierwszy sklad. Pewnie tez gralby wiecej w ME niz w pierwszej druzynie. Tu potrzeba kogos ogranego. Szkoda, ze nie dysponujemy gotowka, bo taki Cani z Polonii do wziecia za 200 tys. euro. Smieszne pieniadze w porownaniu do tego ile mozna bedzie na nim zarobic...



Biorąc pod uwagę to jak potrafił się już zachowywać w Polonii obawiam się, że pożytek byłby z niego podobny jak ze spacerowicza.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 16:58

  Przema napisał:  

  kiko napisał:  

  Przema napisał:  
Mam nadzieje, ze poszukiwania napastnika juz rozpoczete i to nie kolejnej zapchajdziury.



No właśnie, jestem ciekaw gdzie te poszukiwania trwają. W ekstraklasie nie ma szans wyrwać nikogo na poziomie, w I lidze najwięcej bramek strzelają gracze mający najlepsze lata za sobą (Olszar, Kowalczyk, Pitry, Aleksander). Jedyna opcja to pewnie kolejny obcokrajowiec. Rozglądając się za Polakami to jedyny, który przychodzi mi do głowy i coś tam kopał przed wyjazdem to jest to Robak. W Turcji gra mało lub wcale. Do tego wspominany już wcześniej Lebedyński.
Do rozważenia jest też Flis, który otwarcie mówi, że chętnie by grał w Pogoni. Kontrakt mu się w czerwcu kończy, więc dogadać się z nim w styczniu i zacząć rozmawiać z Ruchem o transferze już zimą. Albo oddają za czapkę gruszek albo przychodzi po sezonie. Nie jest on typowym egzekutorem, ale w Arce pokazał, że może się przydać na różnych pozycjach.



Taa tylko to nie jest zawodnik na pierwszy sklad. Pewnie tez gralby wiecej w ME niz w pierwszej druzynie. Tu potrzeba kogos ogranego. Szkoda, ze nie dysponujemy gotowka, bo taki Cani z Polonii do wziecia za 200 tys. euro. Smieszne pieniadze w porownaniu do tego ile mozna bedzie na nim zarobic...



To by była chyba najgorsza decyzja świata. :O


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 20:03

  strzyga napisał:  
Niby ekstraklasa, niby znany przeciwnik , niby głód piłki w tym mieście oraz domaganie się nowego stadionu a tu... klimat i emocje jak parę lat temu w czwartej lidze na meczach z anonimowymi rywalami. Pustki na stadionie, mała grupka na młynie jakby dopiero u nas powstawał ruch kibicowski , poziom spotkania dość męczący oczy nawet najzagorzalszych kibiców. Ostatnio było wielkie oburzenie w stronę Smolnego za parę mocnych słów ale czy on nie miał racji w niektórych kwestiach ? Zrobił się u nas klimat jak na Bełchatowie czy coś w ten deseń, no ale nic... liczą się 3 punkty :)



Faktycznie trudno zrozumieć o co chodzi z tą niską frekwencją. Przecież jeszcze niedawno można było tylko pomarzyć o miejscu w którym Pogoń jest teraz, więc czemu tak mało kibiców przychodzi na trybun...y?
Ze swojej strony wiem, że termin poniedziałkowy "wykrusza" wielu kibiców przyjeżdżających z regionu. Koledzy nawet z karnetami nie jeżdżą, bo w tygodniu dla nich jest praca ważniejsza niż mecz itd. Chyba te męki I-ligowe Pogoni z uzyskaniem awansu, plus ogólnie względnie niski poziom polskiej piłki klubowej, też wielu kibiców musiały zrazić do przychodzenia na stadion.
Całe szczęście, że dowieźli tą wygraną, bo kolejna wtopa i utracenie prowadzenia byłyby bardzo przykre.
Oby obniżka cen na Podbeskidzie, a najlepiej także dobry wynik w Zabrzu, przyciągnęły więcej ludzi na trybuny :)


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 20:32
Z ciezkim sercem wiele osob patrzy na ostatnie wydarzenia, a powage sprawy calkowicie pokazuje sytuacja na trybunach na dwoch teoretycznie szlagierowych meczach...


1948
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/11/2012 21:12

  Janek80 napisał:  
Faktycznie trudno zrozumieć o co chodzi z tą niską frekwencją. Przecież jeszcze niedawno można było tylko pomarzyć o miejscu w którym Pogoń jest teraz, więc czemu tak mało kibiców przychodzi na trybun...y?



od dawna uważam, że to o czym piszesz to jeden z elementów, które składają się na to co dzieję się w samym Szczecinie i regionie
a, że różowo nie jest od dawna o czym świadczą wszelki dane i statystyki więc żeby to omówić trzeba byłoby przenieść temat do innego działu
a czy jest taki związany ze Szczecinem, jego obecnej sytuacji jako miasta w Polsce, o województwie, bezrobociu, o zamożności mieszkańców itd itd.? można byłoby pod coś podłączyć, albo dopiero stworzyć
a wracając do tematu, można gdybać czemu ludzie nie przychodzą systematycznie na stadion w liczbie, która nie przynosiłaby "wstydu" na kibicowskim rynku, jednym nie będzie pasować dzień, innym godzina, jeszcze innym pogoda, jeszcze innym sprawy finansowe, zwłaszcza dla tych z regionu, bo nie wszyscy zdają sobie sprawę, że na taki mecz czymś trzeba dojechać i wrócić, a jeśli ktoś ma 100 km w jedną stronę do zrobienia będzie się mocno zastanawiał czy warto wybrać się na mecz z Podbeskidziem, mimo, że jest wiernym kibicem
jeszcze inni ci zwani przez innych "przypadkowymi" kibicami nie przyjdą ci jesienią, czy zimą na nasz stadion z powodu warunków jakie na nim panują, to tak jakbyś miał do wyboru iść do kina "Kosmos", czy do multikina, dopłacając te 10, czy 20 złotych
nie ma co narzekać na działania klubu, czy tam działu marketingu, bo wiele już było powiedziane, to kibic powinien wiedzieć kiedy i z kim jest mecz, czy bedzie pogoda, czy nie, czy beda kibice gosci czy nie - zadne bilbordy nie pomogą,
jednych na bilbordach na miescie przyciagnie promocja schabu za 11 złotych, a drugiego 4-paka Harnasia za 6 złotych i poleci do marketu
chyba nie w tym rzecz, zeby kibic patrzył na rywala z którym gra Pogoń i sobie wybierał - a taka niestety jest rzeczywistość, co dobitnie pokazał mecz z Legią, a potem był nagły spadek o 10 tysięcy widzów
gdybanie, czy gdyby był nowy stadion poprawiłoby sytuację jest w chwili obecnej trudne do zbadania, tego nie wie nikt, na kiepski film do multikina w 3D też nikt nie przyjdzie...
poprawi znacznie komfort dla piłkarzy, kibiców i wszelakich służb pracujących przy organizacji meczów

podsumowując - ekstraklasa w chwili obecnej jest dla nas ogromnym sukcesem, patrząc na miasto i region ekstraklasą od dawna nie jesteśmy
i nie piszcie, że się czepiam, że dużo się dzieje, buduje itd., albo, że jak mi nie pasuje to mogę się wyprowadzić do innego miasta, czy zagranicę
bo sami sobie odpowiecie po części dlaczego mamy taką frekwencję na meczach, bo Rysiek siedzi w Poznaniu, a Waldek wyjechał do Szwecji...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2012 00:34

  ManeS napisał:  

  Przema napisał:  

  kiko napisał:  

  Przema napisał:  
Mam nadzieje, ze poszukiwania napastnika juz rozpoczete i to nie kolejnej zapchajdziury.



No właśnie, jestem ciekaw gdzie te poszukiwania trwają. W ekstraklasie nie ma szans wyrwać nikogo na poziomie, w I lidze najwięcej bramek strzelają gracze mający najlepsze lata za sobą (Olszar, Kowalczyk, Pitry, Aleksander). Jedyna opcja to pewnie kolejny obcokrajowiec. Rozglądając się za Polakami to jedyny, który przychodzi mi do głowy i coś tam kopał przed wyjazdem to jest to Robak. W Turcji gra mało lub wcale. Do tego wspominany już wcześniej Lebedyński.
Do rozważenia jest też Flis, który otwarcie mówi, że chętnie by grał w Pogoni. Kontrakt mu się w czerwcu kończy, więc dogadać się z nim w styczniu i zacząć rozmawiać z Ruchem o transferze już zimą. Albo oddają za czapkę gruszek albo przychodzi po sezonie. Nie jest on typowym egzekutorem, ale w Arce pokazał, że może się przydać na różnych pozycjach.



Taa tylko to nie jest zawodnik na pierwszy sklad. Pewnie tez gralby wiecej w ME niz w pierwszej druzynie. Tu potrzeba kogos ogranego. Szkoda, ze nie dysponujemy gotowka, bo taki Cani z Polonii do wziecia za 200 tys. euro. Smieszne pieniadze w porownaniu do tego ile mozna bedzie na nim zarobic...



Biorąc pod uwagę to jak potrafił się już zachowywać w Polonii obawiam się, że pożytek byłby z niego podobny jak ze spacerowicza.



Za Sotiroviciem juz widze niektorzy tesknia. Takiego napastnika nam wlasnie potrzeba, do gry jednym napastnikiem.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2012 00:47
W obecnej sytuacji wychodzi na to, że lepiej byłoby gdyby Vuk jednak został. W takich meczach z Łęczną, Sandecją, czy Wartą potrafił zapewnić jedną udaną akcją 3 pkt. Nieporównywalnie więcej dawał drużynie niż Traore. Tym bardziej szkoda, bo pod koniec sezonu ogarnął się i na boisku (walczył) i po za nim ( w miare ogarniete już wypowiedzi). Pamiętajmy też o wywiadzie jakiego udzielił już po odejściu, w którym moim zdaniem zachował się godnie w przeciwieństwie do Sasala.

PS. Nie chcę wyjść na jakiegoś obrońcę Vuka, ale patrząc na Traore naparwdę szkoda tej "wymiany". Wiadomo, że najlepiej byłoby mieć parwdziwego napastnika, ale jak już porównywać tych dwóch to Vuk wypada zdecydowanie lepiej.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2012 09:19
Dzisiaj możemy gdybać czy lepiej było zostawić Vuka czy brać Traore etc.Nie chcę tu na siłę bronić Smolnego i jego popleczników ale oglądając wczoraj godzinna rozmowę z nim na videoczacie v-ki stwierdziłem że pomimo tego że chce być ważny i decydować o tym kto tu przyjdzie to w wielu kwestiach ma racje.Dzisiaj przecieramy oczy że Noll czy Hernani zaskoczyli w Ex. i graja o niebo lepiej a przed sezonem pewnie każdy by myślał ze prędzej Bonin i Traore będą wzmocnieniem niz np.Dąbrowski.Jak nie ma kasy na transfery pewnych graczy będących w gazie to niestety gra się trochę w ruletkę i sciaga sie co sie trafi z nadzieja że zaskoczy.Nie my jedni tak kombinujemy.Ruch znowu postawił na Niedzielana.Bełchatów odkopał Kossowskiego a Lech Ślusarskiego i Reissa.
Co z tego wyszło to każdy widzi.
Dla odmiany ściągnięty do Lechii Brożek czy Janota w Kielcach sprawdzili się całkiem dobrze.
Nasz kłopot polega na tym że Smolny ryzykuje chyba zbyt mocno biorąc ludzi którzy kiedyś pograli kilka fajnych spotkań a od dawna nie mogą wrócić do normalności (Vuk,Kucharski,Klatt,Traore,Bonin,Zawadzki,Fabiniak etc.) oraz fakt ze nasza młodzież mocno obniżyła loty widząc chyba że nie tak łatwo będzie wskoczyć do drużyny.
Myśle jednak ze ściągniecie Dąbrowskiego to przykład na to ze trzeba szukać tych dla ktorych gra w e-klasie bedzie nobilitacją oraz przyjrzeć sie kierunkowi np.hiszpańskiemu gdzie nawet na poziomie 3-4 ligi sa pilkarze ktorzy u nas grali by pierwsze skrzypce(vide Piast).


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2012 09:43

  EPSON napisał:  

Dla odmiany ściągnięty do Lechii Brożek czy Janota w Kielcach sprawdzili się całkiem dobrze.


Widziales choc raz Brozka w tym sezonie czy sugerujesz sie powolaniem do kadry ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005