Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 17:31

  waski247 napisał:  
Teraz widać że 22 pkt. zdobyte z tymi patałachami to ogromny sukces Skowronka. Niestety jego już nie ma, spadek staje się coraz bardziej realny.


Przewaga nad strefą spadkową jest jeszcze WZGLĘDNIE bezpieczna bo to odpowiednio 7 pkt do Podbeskidzia i 9 do Bełchatowa, który ma w tej kolejce mecz na gorącym terenie w Kielcach, gdzie o punkty będzie im bardzo ciężko.

Nie zmienia to faktu, że TRZEBA wreszcie zacząć punktować, bo sytuacja robi się nieciekawa. Jeszcze sporo kolejek do końca i można sobie w ciągu kilku wypracować bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Niestety tylko musi coś zaskoczyć, fajnie że Wdowczyk próbuje różnych ustawień i roszad ze składem.

Miejmy nadzieję, że już zdążył załapać, że niektórzy do gry się absolutnie nie nadają (Chałas, Ława, Frączczak).


kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 17:46

  eF^ napisał:  

  waski247 napisał:  
Teraz widać że 22 pkt. zdobyte z tymi patałachami to ogromny sukces Skowronka. Niestety jego już nie ma, spadek staje się coraz bardziej realny.


Przewaga nad strefą spadkową jest jeszcze WZGLĘDNIE bezpieczna bo to odpowiednio 7 pkt do Podbeskidzia i 9 do Bełchatowa, który ma w tej kolejce mecz na gorącym terenie w Kielcach, gdzie o punkty będzie im bardzo ciężko.

Nie zmienia to faktu, że TRZEBA wreszcie zacząć punktować, bo sytuacja robi się nieciekawa. Jeszcze sporo kolejek do końca i można sobie w ciągu kilku wypracować bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Niestety tylko musi coś zaskoczyć, fajnie że Wdowczyk próbuje różnych ustawień i roszad ze składem.

Miejmy nadzieję, że już zdążył załapać, że niektórzy do gry się absolutnie nie nadają (Chałas, Ława, Frączczak).




Ja wiem, że mało kto przepada za Ławą,ale bądźmy obiektywni, dziś był jednym z nielicznych którym się chciało, biegał, odbierał no i te prostopadłe podanie, które koncertowo spierdolil Frączczak.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 17:55

  Mazi MKS napisał:  
Jeżeli teraz na Widzewie będzie 2000 kibiców to będzie sukces, ja na kopaninę nie pojadę!


Do puszki nie wrzucisz, na kopanine nie pójdziesz...I ty mówisz, że jesteś kibicem Pogoni?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 17:57
Ława jeżeli wierzyć komentatorom był najlepszy na testach wydolnościowych w Pogoni...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 17:57
Można Ławy nie lubić, ale nie można nie docenić tego, że dzisiaj zrobił więcej przechwytów, dał kilka dobrych prostopadłych piłek, cofał się do rozegrania i biegał więcej niż Aka i Edi razem wzięci w 5 meczach tej rundy.

On, Radek i Murayama to pozytywne postaci w dzisiejszym meczu. Wyglądało to lepiej niż z Lechem, ale wciąż słaaabo.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 18:03
Mnie tam Ława dzisiaj nie zachwycił, według mnie więcej przechwytów i woli walki zaprezentował Rogalski.

Martwi po raz kolejny bardzo słaby mecz Aki, chyba w tej rundzie już nic z niego nie będzie.


daryzda
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4200 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 18:25
Od Ławy to sie odpier.....e.Najlepszy w Pogoni!!!


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 18:32

  daryzda napisał:  
Od Ławy to sie odpier.....e.Najlepszy w Pogoni!!!



Najlepszy to był Radek bez dwóch zdań, znów nam dupę ratował... Niestety ten mecz pokazał, że Rudol to nie ten poziom ze słabą Jagielonią nie bardzo sobie radził przegrywał wszystkie pojedynki biegowe jakie tylko mógł przegrać, co innego, że sędzia też z nami nie grał... czerwień dla Emila z dupy (faulu nie było), widział spalone Pogoni, których de facto nie było (2 takie sytuacje) a nie widział tych Jagieloni, które faktycznie były... było lepiej... ale jedna prośba do Wdowczyka człowieku nie pozwól więcej wstać z ławki Chałasowi i Frączczakowi jeden nie potrafi przyjąć piłki a drugi kopie się w czoło.


Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 18:46

  kubełek napisał:  

  daryzda napisał:  
Od Ławy to sie odpier.....e.Najlepszy w Pogoni!!!



Najlepszy to był Radek bez dwóch zdań, znów nam dupę ratował... Niestety ten mecz pokazał, że Rudol to nie ten poziom ze słabą Jagielonią nie bardzo sobie radził przegrywał wszystkie pojedynki biegowe jakie tylko mógł przegrać, co innego, że sędzia też z nami nie grał... czerwień dla Emila z dupy (faulu nie było), widział spalone Pogoni, których de facto nie było (2 takie sytuacje) a nie widział tych Jagieloni, które faktycznie były... było lepiej... ale jedna prośba do Wdowczyka człowieku nie pozwól więcej wstać z ławki Chałasowi i Frączczakowi jeden nie potrafi przyjąć piłki a drugi kopie się w czoło.



taki rogalski też by przegrywał na stoperze pewnie, rudol z tego co wiem gra defensywnego pomocnika więc jakoś neutralnie jestem nastawiany po tym meczu, niech sie ogrywa.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 18:58
Kolejny mecz, w którym rzuca się w oczy brak dynamiki w akcjach ofensywnych. Nie ma klepki, nie ma szybkiej piłki tylko jest przyjęcie i kółka wokół własnej osi zakończone podaniem w bok albo do tyłu. W ten sposób nigdy nie stworzymy sytuacji podbramkowej skoro przeciwnik zawsze ma czas żeby się ustawić. Raz nie miał jak Kolendowicz wbiegł w pole karne i od razu była sytuacja. Niestety w jednym z wywiadów Golla powiedział, że ich Wdowczyk uczulał na zbyt szybkie pozbywanie się piłki więc na poprawę w tej materii raczej nie ma co liczyć. Indywidualnie ten mecz to była masakra. Aka standardowo poza uczesaniem niczym się na boisku nie wyróżniał, miał tą grę ciągnąć, być mózgiem drużyny a w tym roku jest tylko statystą. Niestety pierwszy słaby mecz zanotował Rogal, który chyba w nerwach po tym głupim błędzie jakoś nie mógł się skoncentrować, notował głupie straty a i w odbiorze nie był tak skuteczny. Ława nie najgorzej, najlepiej Radek - cieszy jego powrót z udanymi interwencjami. No ale kurwa to co wyprawiał dzisiaj Frączczak to wołało o pomstę do nieba, pod względem technicznym - dno i 2 metry mułu, ta stu a nawet dwustuprocentowa sytuacja o mało mnie nie przyprawiła o zawał. Chałas bezproduktywny, do tego ciągle zapominał, że jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem i był wielce oburzony, że nikt nie dochodził do jego przedłużeń z główki ;). Jak zwykle w naszym meczu wykazać się musiał Borski z tą czerwoną kartką, ale nawet w 10 Jagiellonia grała straszną mizerię i boli to, że znowu z tak słabym przeciwnikiem jest w plecy.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 18:59
tu jest fanklub Ławy?! naprawde zajebiscie opoznial akcje,dosrodkowania rewelacja,walczyl jak lew o kazda pilke i to jak na kapitana przystalo prowadzil gre i mobilizowal reszte druzyny. chyba ktos tu inny mecz ogladal.
oprocz Janukiewicza, Murayamy,Rudola,Rogalskiego reszta juz nie powinna nigdy wiecej załozyc koszulki Pogoni.
jedyna nadzieja,ze Wdowczyk to ogarnie,bo Smolny jako wspolwlasciciel to juz dawno jest oderwany od rzeczywistosci.niech ich jeszcze zaprosi na picie za to,ze tylko bylo 0:1 przeciez to mega sukces.
trzeba pilkarzykow ,,zmobilizowac" ,bo nam Pogoń spuszcza z extraklasy i spierd..... bez zadnych konsekwencji.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:11

  kibicMKS napisał:  
tu jest fanklub Ławy?! naprawde zajebiscie opoznial akcje,dosrodkowania rewelacja,walczyl jak lew o kazda pilke i to jak na kapitana przystalo prowadzil gre i mobilizowal reszte druzyny. chyba ktos tu inny mecz ogladal.
oprocz Janukiewicza, Murayamy,Rudola,Rogalskiego reszta juz nie powinna nigdy wiecej załozyc koszulki Pogoni.
jedyna nadzieja,ze Wdowczyk to ogarnie,bo Smolny jako wspolwlasciciel to juz dawno jest oderwany od rzeczywistosci.niech ich jeszcze zaprosi na picie za to,ze tylko bylo 0:1 przeciez to mega sukces.
trzeba pilkarzykow ,,zmobilizowac" ,bo nam Pogoń spuszcza z extraklasy i spierd..... bez zadnych konsekwencji.



Ława nie Ława - większość grała niedokładnie i często posyłała piłkę tam, gdzie nikogo nie ma. Tak naprawdę oprócz Radka to większych pretensji do siebie mieć nie może jedynie Rudol, który na tle całej drużyny wyglądał ciekawie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:20
tutaj zobaczcie wczesniejsza godzina


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8243 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:28
ma ktos jakies sprawdzone info ile na wiosne "pilkarze"Pogoni zarobili na porazkach :) ?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:38
Jak ktoś na dyskotece czy w innym klubie zobaczy piłkarza który pije , albo baluje do późna w nocy to niech robi takiemu delikwentowi zdjęcie albo fangiete w nos na otrzeźwienie bo się towarzystwo za bardzo rozbrykało. Wdowczyk powiedział że nie toleruje nie sportowego trybu życia dlatego jak zobaczy takiego chlejusa Akę czy innego baletmistrza to za niego szansę może dostanie ktoś młody kto bardziej poważnie traktuje swoje obowiązki albo przynajmniej ma większą ambicję.


PS 1948
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:39

  KAM napisał:  

  eF^ napisał:  
Śląsk 1:1 Górnik Zabrze - mecz w trakcie, ogląda się rewelacyjnie - akcja za akcję, walka o każdy centymetr boiska, techniczne fajerwerki. Dobry kontrast do meczu Jagiellonii z Pogonią, który był absolutną antyreklamą naszej ligi (zresztą jak większość ostatnich meczów w wykonaniu Pogoni).



to samo miałem pisać..wszystko lepiej..mecz, stadion, zielona murawa, brak śniegu..Jaga-Pogoń gdyby nie znaczek Ekstraklasa to można byłoby pomyśleć, że a-klasa..



To Ty chyba nigdy na a - klasie nie byłeś. Dla mnie zdecydowanie lepiej ogląda się te amatorskie rozgrywki, gdzie techniki i taktyki jest nieco mniej niż w tej niby eksrakurwaklasie, za to walki i ambicji nawet nie ma co porównywać.
Rzecz jasna uogólniam bo tu i tu zdarzają się odstępstwa.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:41
Nasz mecz uznaje bez komentarza. Dziękuje.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 19:45
Kurde czekasz z niecierpliwością na mecz, czas leci wolno jak nigdy a kiedy zaczyna się mecz emocje sięgają zenitu. Wreszcie cieszysz się, że zobaczysz swoją drużynę, dążącą do zwycięstwa ale od 1 minuty zaczynają się wałki. To co zobaczyliśmy na początku meczu chyba było raczej jakimś urywkiem dramatu z małą wklejką komedii. Najpierw przy linii bocznej ewidentna ręka gracza Jagiellonii - nieodgwizdana, potem rzut wolny przed polem karnym i ... no właśnie. CELOWE zagranie ręką w polu karnym(w powtórce widać jak Maks Patrzy na piłkę i nawet nie ucieka z ręką). Ciul z tym, ręka była ok. Pytanie do sędziego czy zna przepisy sędziowskie. Jeszcze kilka lat temu za takie zagranie Rogal dostałby czerwień, dziś powinna być żółta. Dziwne, że kartki nie zauważyliśmy. Dobra, myślę sobie to początek meczu. Pewnie zaraz się odkują i zremisują. No i w sumie tak się powinno zdarzyć ale jakimś cudem Adam Frączczak dobrze przyjmuje piłkę i wbiega z nią w pole karne a ta nagle przykleja mu się do jednej nogi, potem do drugiej i tu zaczyna się śmiech. Co prawda przez łzy ale jednak. Mecz odechciewa się oglądać. Właściwie oglądasz bo nie masz nic innego do robienia. Ciągle zastanawiasz się nad tym jak to jest możliwe że Kupisz i Plizga za każdym razem kiedy się przewracają to mają faul. Kiedy Murayama był ewidentnie kopany, popychany przez cały mecz to chyba raz odgwizdano na nim faul no bo już wyraźny bardzo był. Kolejno śmieszna czerwona kartka, decyzje z dupy. Ja nie wiem czy naprawdę aż w takiej czarnej dziurze jest polskie sędziowanie, że prowadzą spotkania takie patałachy? Całe widowisko jest popsute, wręcz zgnite, nie da się tego oglądać. To jest problem polskiej piłki a nie poziom prezentowany przez zawodników. To te pustaki z gwizdkami są przyczyna że Polska piłka jest tak słaba. Robią z siebie gwiazdy. No w sumie w ich rękach jest cała ta piłka więc idąc ich tokiem myślenia to musimy ich tylko chwalić. najlepsze jest to, że wszyscy widzą poczynania tych ludzi i nic się nie dzieje. Cały czas jest to samo. tu przykład odgwizdanego niby spalonego Kolendowiczowi... Zalecam puszczenie powtórki w tempie rzeczywistym i każdy wychwyci, że ewidentnie spalonego nie ma. Cóż pozostaje tylko wierzyć, że następny mecz wygramy bo źle nie gramy. Po prostu nie mamy szczęścia no i sędziowie nas nie lubią. My o tym wiemy ale nic z tym nie robimy. Co do konkretnych zawodników to moim zdaniem jak nie ma Ediego to trochę to lepiej wygląda. Murayama w pierwszym meczu zagrał przeciętnie ale widać w nim to "coś". Aka się budzi z zimowego snu ale trochę wolno. Amoniaku mu dać! Rudol pierwszy sład. wygląda pewniej od Hernaniego. Czas na kolejnych młodych. Noll dobrze, widać jak nie godził się z decyzjami arbitra, prawie płakał jak ja. Ciągle brak napadu. czekam na Norberta z Widzewem. Inaczej tego nie widzę. 7 zmian w porównaniu do meczu z Lechem ale Frączczak i Hricko to powinni cały czas pauzować. Rezerwy rezerw a jak nadal będą w 18 meczowej to ja też chce k***a grać bo nie jestem od nich gorszy :]


Portowcu noś ze sobą barwy...
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 20:08
A ja swoje: Problemem tego klubu nie są zmieniani jak rękawiczki trenerzy tylko KOPACZE ( praktycznie od 2 lat Ci sami). To oni o wszystkim decydują i chyba się utrzymamy, ale Nam nieświadomym kibicom przyjdzie jeszcze się podenerwować i najeść wstydu. Moim zdaniem przeżywamy swoiste deja vu z poprzedniego sezonu. Pierwszy wygrany ale słaby mecz z Piastem, a potem pasmo kompromitacji , gdzie swoje apogeum osiągnęło w Elblągu. A piękny był wtedy kurs na Olimpię... Finalnie awansowaliśmy, ale każdy widział w jak parszywym stylu. I jakie szopki odchodziły w trakcie rozgrywek z naszym udziałem włącznie. Wtedy i teraz też po pierwszej rundzie chłopcy nazbierali pokaźną liczbę punktów, by w rundzie rewanżowej raczyć Nas totalną nieudolnością. Pewnie dorabiając przy tym nieźle do pensji. W tym tygodniu zresztą firma bukmacherska wysłała swoje zastrzeżenia do meczu Zawisza- Arka. Dziś sprawa z tą ręką i karnym. Myślę że może być coś na rzeczy... Nie rozumiem też reakcji władz klubu ( a raczej jej braku) w stosunku do kopaczy. To że lubią zwalniać trenerów to już wiemy. Ale czemu Smolny nie ukarał nigdy piłkarzy. Oni mają tu jak "u Pana Boga za piecem". Mogą się nawet zrzygać pod jednym z lokali. Bynajmniej nie od niestrawności.... Zresztą co do prowadzenie się co poniektórych bił ostatnio Skowronek. No ale przecież jest git:) 6 meczy- 5 porażek- 1 fuksiarski remis i bramki 1-11. Tylko w Naszej skopanej to przejdzie że drużyna z tak fatalną passą ma realne szanse na utrzymanie. Mam nadzieję że jednak się utrzymamy ale niech wreszcie Mroczek( bo na menago trudno liczyć) i spółka przejrzą na oczy że czas kliki typu : Noll, Budka, Kolendowicz, Ława, Hricko czy Hernani w tym klubie już minął. Bo w kolejnym sezonie w tym składzie personalnym już się pewnie nie utrzymamy. Dziś kolejna parodia gdzie oprócz Radka i Muarayamy reszta pokazała to co już zdążyła Nas przyzwyczaić czyli WIELKIE NIC. Nic do Frączczaka nie mam, ale to co dziś ten gość wyprawiał to woła o pomstę do nieba. Raz że spierdolił dwusete to jeszcze po jego stracie poszła kontra po której wyleciał Null(niedoszły asystent Frankowskiego). Inna sprawa że w ogóle w nim nie było widać sportowej złości. Co do Ławy to zagrał lepiej niż Edi i Aka razem wzięci. Można go nie lubić ale na tle zespołu(?) zagrał nieźle.

Ostatnio edytowany przez: kosa1749, 6 kwietnia 2013, 20:15 [1 raz(y)]


boskiantonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6529 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2013 20:18

  ManeS napisał:  
Kolejny mecz, w którym rzuca się w oczy brak dynamiki w akcjach ofensywnych. Nie ma klepki, nie ma szybkiej piłki tylko jest przyjęcie i kółka wokół własnej osi zakończone podaniem w bok albo do tyłu. W ten sposób nigdy nie stworzymy sytuacji podbramkowej skoro przeciwnik zawsze ma czas żeby się ustawić. Raz nie miał jak Kolendowicz wbiegł w pole karne i od razu była sytuacja. Niestety w jednym z wywiadów Golla powiedział, że ich Wdowczyk uczulał na zbyt szybkie pozbywanie się piłki więc na poprawę w tej materii raczej nie ma co liczyć. Indywidualnie ten mecz to była masakra. Aka standardowo poza uczesaniem niczym się na boisku nie wyróżniał, miał tą grę ciągnąć, być mózgiem drużyny a w tym roku jest tylko statystą. Niestety pierwszy słaby mecz zanotował Rogal, który chyba w nerwach po tym głupim błędzie jakoś nie mógł się skoncentrować, notował głupie straty a i w odbiorze nie był tak skuteczny. Ława nie najgorzej, najlepiej Radek - cieszy jego powrót z udanymi interwencjami. No ale kurwa to co wyprawiał dzisiaj Frączczak to wołało o pomstę do nieba, pod względem technicznym - dno i 2 metry mułu, ta stu a nawet dwustuprocentowa sytuacja o mało mnie nie przyprawiła o zawał. Chałas bezproduktywny, do tego ciągle zapominał, że jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem i był wielce oburzony, że nikt nie dochodził do jego przedłużeń z główki ;). Jak zwykle w naszym meczu wykazać się musiał Borski z tą czerwoną kartką, ale nawet w 10 Jagiellonia grała straszną mizerię i boli to, że znowu z tak słabym przeciwnikiem jest w plecy.



Mam dokładnie takie samo zdanie jak kolega!
Nie moge dojsc do siebie po kolejnym tak beznadziejnym meczu. Juz mnie to wszystko przerasta co sie dzieje. Trzeba z tym porzadek zrobic


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005