Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:28
Nie broniąc Taku, ile z tych mistrzostw było zdobytych uczciwie? Lech ile razy zmienial nazwe zeby uniknac splacania dlugow? Ustawiane mecze przez Fryzjera czy zwyciestwa w danym sezonie konkretnych druzyn ze Slaska (za komuny)?


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:30

  patyk napisał:  
...mecz ostatniej kolejki Legia - Pogoń ma wyłonić mistrza Polski.zawodnik Pogoni strzela gola po ewidentnym zagraniu ręką,sędzia uznaje bramkę.POGOŃ SZCZECIN zdobywa swoje pierwsze mistrzostwo Polski.Nie wszyscy się cieszą , niektórzy wylewają pomyje na zawodnika Pogoni.Maradonna ręką zdobył gola z Anglikami,Furtok z SanMarino.Czasami tak się zdarza.



Tym bardziej, ze tutaj tak naprawde nic sie nie stalo, bo sedziz bramki nie uznal.
Zrobil zle, sedzia po konsulatacji z techincznym brakim nie uznal, dostal zolta kartke i tyle.
Mecz zakonczyl sie remisem, mecz w ktorym bylismy lepsi, ale nie potrafilismy postawic 'kropki nad i'.
Widze, ze juz niektorzy wylewaja pomyje tez na Akahoshieg "bo sie klocil".
To juz jest gruba przesada.

Poza tym, dlaczego my zawsze przejmujemy sie tym co mowia o nas inni.
To jest bardzo zla cecha.
Wyjebane na to co mowia inni, Taku trzeba zganic i tyle.
We wlasnym gronie.
Pastwienie sie nad nim teraz jest po prostu zbedne.
Ani to nie pomoze ani nie scementuje druzyny.

No ale niektorzy wrecz marzyli o tym, zeby Lech nam dojebal w pierwszym meczu.

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 9 sierpnia 2015, 21:36 [2 raz(y)]


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:43

  Rauliki napisał:  
Ustawiane mecze przez Fryzjera

A teraz jego "syn" jest trenerem Twojej ukochanej Pogoni. Szkoda, że nie ma tu możliwości wysyłania pw bo zaśmiecamy temat. Podsumowując: są tu goście z zasadami i goście bez zasad. Zakończmy ten temat. Dla mnie i paru innych Taku się skurwił dla innych "walczył" o dobro klubu.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:44

  Maxymalny napisał:  

  Rauliki napisał:  
Ustawiane mecze przez Fryzjera

A teraz jego "syn" jest trenerem Twojej ukochanej Pogoni. Szkoda, że nie ma tu możliwości wysyłania pw bo zaśmiecamy temat. Podsumowując: są tu goście z zasadami i goście bez zasad. Zakończmy ten temat. Dla mnie i paru innych Taku się skurwił dla innych "walczył" o dobro klubu.



Dopowiadasz sobie.
Za duża wagę przywiązujesz do słów tutaj na forum.
Jeżeli ja uważam, ze Taku zrobił zle, ale nie ma co przesadzać to znaczy, ze nie mam zasad?
Wyluzuj człowieku.
Apeluje o mniej jadu i o więcej rozsądku.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:50

  tennisfan napisał:  

No ale niektorzy wrecz marzyli o tym, zeby Lech nam dojebal w pierwszym meczu.



Taki chcesz być kurwa bystry a nie potrafisz napisać wprost, że ja o tym marzyłem. Bo chcę żeby go wyjebali. Dla mnie on jest taki sam jak Taku = chuj. To jest moja opinia. Ty możesz mieć inną. Ja różnię się od Ciebie tym, że piszę wprost co myślę (i piszę dlaczego). Chciałbyś mnie pojechać ale nieopatrznie odezwały się trzy czy cztery głosy, które wiedzą co to zasady i fair play. Więc niby rzucasz kamieniem ale tak żeby nikt nie widział kto.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:55

  Maxymalny napisał:  

  tennisfan napisał:  

No ale niektorzy wrecz marzyli o tym, zeby Lech nam dojebal w pierwszym meczu.



Taki chcesz być kurwa bystry a nie potrafisz napisać wprost, że ja o tym marzyłem. Bo chcę żeby go wyjebali. Dla mnie on jest taki sam jak Taku = chuj. To jest moja opinia. Ty możesz mieć inną. Ja różnię się od Ciebie tym, że piszę wprost co myślę (i piszę dlaczego). Chciałbyś mnie pojechać ale nieopatrznie odezwały się trzy czy cztery głosy, które wiedzą co to zasady i fair play. Więc niby rzucasz kamieniem ale tak żeby nikt nie widział kto.



Mylisz sie.
Pamiętałem, ze ktos tak pisał, ale nie pamiętałem, ze to Ty.
Szczerze to nie śledzę wszystkich Twoich postów.
Świat sie nie kręci wokół Twojej osoby, uwierz mi :)


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:56

  Maxymalny napisał:  

  tennisfan napisał:  

No ale niektorzy wrecz marzyli o tym, zeby Lech nam dojebal w pierwszym meczu.



Taki chcesz być kurwa bystry a nie potrafisz napisać wprost, że ja o tym marzyłem. Bo chcę żeby go wyjebali. Dla mnie on jest taki sam jak Taku = chuj. To jest moja opinia. Ty możesz mieć inną. Ja różnię się od Ciebie tym, że piszę wprost co myślę (i piszę dlaczego). Chciałbyś mnie pojechać ale nieopatrznie odezwały się trzy czy cztery głosy, które wiedzą co to zasady i fair play. Więc niby rzucasz kamieniem ale tak żeby nikt nie widział kto.



Spokojnie bez nerwów, masz swoje zdanie i się go trzymaj, również za Cześkiem nie przepadam ale póki się stara trzeba dawać mu szansę, w chwili obecnej nawet nikogo nie ma na jego miejsce. Dla dobra Pogoni wyluzujmy wszyscy, szanujmy się, troszkę mniej "kurew" a będzie ok.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/08/2015 21:58
Ok, luz. Spoko Panowie.

Może nie potrzebnie się uniosłem.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 01:30
Piszecie o holowaniu piłki, prawda jest taka, że momentami to oni totalnie nie wiedzą po prostu co z nią zrobić. Męczył mnie strasznie brak myślenia na boisku. Było na przykład tak, że bodajże Aka podał do Taku, a ten zamiast wykorzystać lukę w okolicy szesnastki i uderzyć na bramkę, szuka dryblingu. Dwie sekundy zwątpienia i już trzech przy nim.

W pierwszej połowie podobała mi się jedna akcja, najlepsza w całym meczu, jak poklepali niemal z pierwszej piłki. Brakuje takiego przyspieszenia gry momentami. Zamiast zagrać szybko, na raz, to ciągnie jeden czy drugi tę piłkę przy nodze, jak psa na spacerze. Nie jest źle, jednak tak jak już ktoś wspomniał takie zespoły trzeba golić u siebie. Ogólnie Łęczna dramat, na poważnie bronią się przed spadkiem grając na czas od 30 minuty i co spięcie kradnąc sekundy. Mecz niestety, ale na niskim poziomie, taka młócka.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 06:57
No tamta akcja z klepki palce lizać. Ogólnie te pierwsze 20min grali jak natchnieni.
Reszta meczu słabiej, po tych przerwach na picie szczególnie, ale starali się i biegali cały mecz.
Dużo niedokładności, ale kiwali ich nasi jak chcieli. Szkoda ze nic nie wpadło.
Ogólnie mecz na plus. Do tych co dużo narzekają: Nie wymagajcie za dużo. Skład się wiele nie zmienił,a postęp w grze widać.
P.s. Wyjścia kudly pewne, Radek stałby w bramce przy 99% sytuacji.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 12:02
Poza tym o ile dobrze się stało, że bramki nie zaliczyli. O tyle sama sytuacja w jakiej to się stało, powinna zostać zbadana a sędziowie ukarani.
Albo wszędzie korzystamy z powtórek albo nigdzie, inaczej nie będzie to sprawiedliwe, takie wybieranie sobie meczy gdzie z tego skorzystają.
Skoro tutaj pomogli sobie powtórką, to przy innych meczach też powinni. Bramkę nie uznali, zawodnik dostał kartkę ale i karę powinni dostać sędziowie, którzy prowadzili te spotkanie. Ale o tym można zapomnieć bo PZPN kryje swoich :)


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 12:19
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 15:22

  Seth_ napisał:  
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.



Wystarczy porównać co mówili komentatorzy tego meczu w Canal+ z tym co wczoraj działo się w Lidze+ekstra. Duet Smokowski Twarowski plus mowy prezez Radomiaka ładnie strugali wariatów, że nic o incydencie z pracownikiem stacji, który zgłosił technicznemu zagranie ręką, nie wiedzieli. Według ich słów to "sędzia kupował czas" i po wielkich protestach sędzia niby zorientował się, że jednak ręka była. Ergo z tych słów wynika, że trzeba protestować mocno przy każdej okazji to sędzia zmieni decyzje. Czysta manipulacji.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 15:41

  Olaf napisał:  

  Seth_ napisał:  
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.



Wystarczy porównać co mówili komentatorzy tego meczu w Canal+ z tym co wczoraj działo się w Lidze+ekstra. Duet Smokowski Twarowski plus mowy prezez Radomiaka ładnie strugali wariatów, że nic o incydencie z pracownikiem stacji, który zgłosił technicznemu zagranie ręką, nie wiedzieli. Według ich słów to "sędzia kupował czas" i po wielkich protestach sędzia niby zorientował się, że jednak ręka była. Ergo z tych słów wynika, że trzeba protestować mocno przy każdej okazji to sędzia zmieni decyzje. Czysta manipulacji.



Po prostu nie mogą tego otwarcie przyznać, że skorzystali z opinii c+ gdyż jest to niedozwolone. Dobrze się stało, że tej bramki nie uznał, a czy sam podjął decyzję czy nie to już jest nieistotne. Ważne, że sprawiedliwe.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 16:10

  kiko napisał:  

  Olaf napisał:  

  Seth_ napisał:  
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.



Wystarczy porównać co mówili komentatorzy tego meczu w Canal+ z tym co wczoraj działo się w Lidze+ekstra. Duet Smokowski Twarowski plus mowy prezez Radomiaka ładnie strugali wariatów, że nic o incydencie z pracownikiem stacji, który zgłosił technicznemu zagranie ręką, nie wiedzieli. Według ich słów to "sędzia kupował czas" i po wielkich protestach sędzia niby zorientował się, że jednak ręka była. Ergo z tych słów wynika, że trzeba protestować mocno przy każdej okazji to sędzia zmieni decyzje. Czysta manipulacji.



Po prostu nie mogą tego otwarcie przyznać, że skorzystali z opinii c+ gdyż jest to niedozwolone. Dobrze się stało, że tej bramki nie uznał, a czy sam podjął decyzję czy nie to już jest nieistotne. Ważne, że sprawiedliwe.



Właśnie, że istotne nie można naprawiać błędów samemu łamiąc przepisy i paląc głupa przy tym.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 16:13

  Olaf napisał:  

  kiko napisał:  

  Olaf napisał:  

  Seth_ napisał:  
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.



Wystarczy porównać co mówili komentatorzy tego meczu w Canal+ z tym co wczoraj działo się w Lidze+ekstra. Duet Smokowski Twarowski plus mowy prezez Radomiaka ładnie strugali wariatów, że nic o incydencie z pracownikiem stacji, który zgłosił technicznemu zagranie ręką, nie wiedzieli. Według ich słów to "sędzia kupował czas" i po wielkich protestach sędzia niby zorientował się, że jednak ręka była. Ergo z tych słów wynika, że trzeba protestować mocno przy każdej okazji to sędzia zmieni decyzje. Czysta manipulacji.



Po prostu nie mogą tego otwarcie przyznać, że skorzystali z opinii c+ gdyż jest to niedozwolone. Dobrze się stało, że tej bramki nie uznał, a czy sam podjął decyzję czy nie to już jest nieistotne. Ważne, że sprawiedliwe.



Właśnie, że istotne nie można naprawiać błędów samemu łamiąc przepisy i paląc głupa przy tym.



Lepszy taki skandal niż wygranie po takiej bramce. Jakby mógł się przyznać to by to zrobił. A Złotek ukarany na pewno zostanie jednak nikt o tym się nie dowie.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 16:24

  kiko napisał:  

  Olaf napisał:  

  kiko napisał:  

  Olaf napisał:  

  Seth_ napisał:  
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.



Wystarczy porównać co mówili komentatorzy tego meczu w Canal+ z tym co wczoraj działo się w Lidze+ekstra. Duet Smokowski Twarowski plus mowy prezez Radomiaka ładnie strugali wariatów, że nic o incydencie z pracownikiem stacji, który zgłosił technicznemu zagranie ręką, nie wiedzieli. Według ich słów to "sędzia kupował czas" i po wielkich protestach sędzia niby zorientował się, że jednak ręka była. Ergo z tych słów wynika, że trzeba protestować mocno przy każdej okazji to sędzia zmieni decyzje. Czysta manipulacji.



Po prostu nie mogą tego otwarcie przyznać, że skorzystali z opinii c+ gdyż jest to niedozwolone. Dobrze się stało, że tej bramki nie uznał, a czy sam podjął decyzję czy nie to już jest nieistotne. Ważne, że sprawiedliwe.



Właśnie, że istotne nie można naprawiać błędów samemu łamiąc przepisy i paląc głupa przy tym.



Lepszy taki skandal niż wygranie po takiej bramce. Jakby mógł się przyznać to by to zrobił. A Złotek ukarany na pewno zostanie jednak nikt o tym się nie dowie.



Właśnie takie decyzje łamanie prawa i "mruganie oczkiem", że wszystko jest w porządku jest jeszcze gorsze od ręki Taku. Jeden taki precedens spowoduje, że inni jeszcze intensywniej będą podważać decyzje i autorytet sędziego. Raz się udało to może uda się następnym razem. Takie zakulisowe roztrzyganie kontrowersji przez niewiadomo kogo, nawet w dobrej wierze, na pewno do niczego dobrego nie doprowadzi.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 16:31

  Olaf napisał:  

  kiko napisał:  

  Olaf napisał:  

  kiko napisał:  

  Olaf napisał:  

  Seth_ napisał:  
Oficjalnie nikt się nie przyzna, że skorzystali z powtórki.



Wystarczy porównać co mówili komentatorzy tego meczu w Canal+ z tym co wczoraj działo się w Lidze+ekstra. Duet Smokowski Twarowski plus mowy prezez Radomiaka ładnie strugali wariatów, że nic o incydencie z pracownikiem stacji, który zgłosił technicznemu zagranie ręką, nie wiedzieli. Według ich słów to "sędzia kupował czas" i po wielkich protestach sędzia niby zorientował się, że jednak ręka była. Ergo z tych słów wynika, że trzeba protestować mocno przy każdej okazji to sędzia zmieni decyzje. Czysta manipulacji.



Po prostu nie mogą tego otwarcie przyznać, że skorzystali z opinii c+ gdyż jest to niedozwolone. Dobrze się stało, że tej bramki nie uznał, a czy sam podjął decyzję czy nie to już jest nieistotne. Ważne, że sprawiedliwe.



Właśnie, że istotne nie można naprawiać błędów samemu łamiąc przepisy i paląc głupa przy tym.



Lepszy taki skandal niż wygranie po takiej bramce. Jakby mógł się przyznać to by to zrobił. A Złotek ukarany na pewno zostanie jednak nikt o tym się nie dowie.



Właśnie takie decyzje łamanie prawa i "mruganie oczkiem", że wszystko jest w porządku jest jeszcze gorsze od ręki Taku. Jeden taki precedens spowoduje, że inni jeszcze intensywniej będą podważać decyzje i autorytet sędziego. Raz się udało to może uda się następnym razem. Takie zakulisowe roztrzyganie kontrowersji przez niewiadomo kogo, nawet w dobrej wierze, na pewno do niczego dobrego nie doprowadzi.



To co będą robili inni to gdybanie. Sędzia był słaby i poniesie za to konsekwencje. Inni zastanowią się dwa razy zanim zrobią podobnie. A "muraganie oczkiem" jest tylko pozorne - każdy wie jak to wyglądało, a że nie można o tym otwarcie mówić to się tego nie robi. Ważne, że mimo głupoty kitajca skończyło się tak jak się skończyło i aż tak nie ucierpieliśmy - choć pewnie każdy kibic w kraju o tym usłyszał. Plus też za dzisiejsze przeprosiny klubu i zawodnika.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 17:07

  kiko napisał:  
To co będą robili inni to gdybanie.


Poczekajmy do pierwszej kontrowersyjnej decyzji przeciwko Pogoni

  Cytat:  
Sędzia był słaby i poniesie za to konsekwencje.


Przecież według Twojej logiki nic się nie stalo, sędzia skorygował swoją błędną decyzję to za co ma ponieść konsekwencje?

  Cytat:  
Inni zastanowią się dwa razy zanim zrobią podobnie.


Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale w każdym meczu można z łatwością znaleźć po kilka sytuacji, gdzie piłkarze naginają przepisy, symulują, próbują oszukać sędziego. A teraz się podniósł rwetes jakby Taku był jedynym co próbuje oszukiwać.


  Cytat:  
A "muraganie oczkiem" jest tylko pozorne - każdy wie jak to wyglądało, a że nie można o tym otwarcie mówić to się tego nie robi. Ważne, że mimo głupoty kitajca skończyło się tak jak się skończyło i aż tak nie ucierpieliśmy - choć pewnie każdy kibic w kraju o tym usłyszał. Plus też za dzisiejsze przeprosiny klubu i zawodnika.


Pozorne? Każdy wie jak to wyglądało? Jak każdy wie to po co oszukiwać, mataczyć. My wiemy, Ty wiesz i my wiemy, że Ty wiesz, ale nie powiemy tego głośno choć nasi koledzy, którzy komentowali mecz o tym mówili, to jest właśnie owo "mruganie oczkiem". Jeżeli Ci nie przeszkadza łamanie prawa w tej sytuacji to nie powinno Ci przeszkadzać w innej.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/08/2015 17:25
Nie przeszkadza mi jeśli nikt nie oszukuję i na tym nie cierpi. A to co jest w koło jest mało istotne. To jest "tylko" piłka nożna. Oczekuję, że mój klub nie będzie wygrywał w taki sposób i dobrze, że tak się stało. A to co robią inni mnie mało interesuję. Swoją drogą jest to dobry przykład aby ponownie rozważać wprowadzenie powtórek video (w racjonalny sposób).

Złotek poniesie konsekwencje za błędną decyzje (nie zauważenie ręki), która wynikała pewnie ze złego ustawienia, błędnej oceny sytuacji + za oparcie się o zdanie c+ (mimo, że było słuszne to nie można tego robić).

Z każdym złym przepisem tak łatwo się zgadzasz w życiu?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005