Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 21:38
Tak to jest, jak wypierdala sie z klubu dobrego bramkarza, a sciaga jakiegos neptyka. Dziesiejsza przegrana zawdzieczamy Slowikowi. Dodatkowo trener nie zareagowal odpowiednimi zmianami i wyszlo 2-3.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 21:44
Muras powinien w szatni każdemu po liścia zajebac
Wygrany mecz


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 21:49

  Info_telefoniczne napisał:  
Tak to jest, jak wypierdala sie z klubu dobrego bramkarza, a sciaga jakiegos neptyka. Dziesiejsza przegrana zawdzieczamy Slowikowi. Dodatkowo trener nie zareagowal odpowiednimi zmianami i wyszlo 2-3.



To samo pomyślałem jak to spierdolił.

"Lotnik" (tak mówiono o nim w GKP) Janukiewicz pożegnany - PARA-Lotnik Słowik Powitany.

Jak w Lubinie nie będzie cudu to na sracovii będzie psi chuj a nie 12 000..

Wygrany mecz przegrali.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 21:53
Niewiem nawet co napisać...nie dość ,że człowiek wkurzony ,bo przegrali niemal wygrany mecz..3/4 meczu dobra gra, a tu końcówka tak zawalona...niewie człowiek już sam co ma o tym wszystkim myśleć,jeszcze te plotki o ustawionym meczu..tak jak ja nie doszukuje się nigdy niczego ,tak teraz to ja już niewiem..Kudły reakcja przy tym 3 golu też jakaś dziwna schował ręce,eh ide lepiej spać bo tego się nie da racjonalnie wytłumaczyć...wściekłość,żal i smutek..Tyle.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:05

  Info_telefoniczne napisał:  
Tak to jest, jak wypierdala sie z klubu dobrego bramkarza, a sciaga jakiegos neptyka. Dziesiejsza przegrana zawdzieczamy Slowikowi. Dodatkowo trener nie zareagowal odpowiednimi zmianami i wyszlo 2-3.



Dobry, to on był do czasu, kiedy otarł się o kadrę. Potem zaczął się już tylko cofać. Oglądałem wszystkie jego mecze w Górniku i tradycyjnie wyłapuje niesamowite strzały, ale za to puszcza zwyczajne szmaty stojąc przyspawany do linii bramkowej. W naszej lidze większość strzałów celnych, to takie właśnie szmaty - więc nasz były bramkarz zawala Górnikowi mecz za meczem. Pozbyiśmy się go w dobrym momencie i dziwię się tylko, że tak długo patyczkowano się z zawodnikiem, który nietolerował rywalizacji na swojej pozycji.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:08
Zastanawia mnie trochę ten dziwny karny sprowokowany przez Fojuta w kontekście pogłosek o ustawionym meczu. W sumie mogła już tam być czerwona kartka dla Fojuta i gol z karnego. Trochę to wygląda jakby przypadkiem im plan nie wyszedł to manewr powtórzyli, tym razem skutecznie. Z drugiej strony to co zrobił Słowik było tak nieporadne, że nie jestem w stanie uwierzyć, że mogłoby to być zrobione specjalnie. Musiałby to bardzo długo ćwiczyć...

A tak patrząc na tabele to 8 jest praktycznie pewna. Niby tylko 10 punktów przewagi a aż 12 do zdobycia ale Lechia, Termalica, Podbeskidzie i Jagiellonia będą sobie wzajemnie zabierać punkty. Do pewnej pierwszej 4 brakuje nam jakichś 3-4 punktów.


Oddajcie mi moj stary login...
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:08
EPSON, szacun że w ogóle chce się Tobie rzeczowo do analizy meczu podejść - na tym forum nadal większość do sprawy podchodzi zerojedynkowo...


Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7307 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:09
Aka zagrał dobrze bo chorował, brał leki więc nie mógł pić.
Lepsza porażka z Ruchem i (mam nadzieję) zwycięstwo w Lubinie, niż 2 remisy.

Bez zamuły ! Wszyscy do Lubina !!!


Kibolski Kamień Pomorski
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:22

  Black Adder napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  
Tak to jest, jak wypierdala sie z klubu dobrego bramkarza, a sciaga jakiegos neptyka. Dziesiejsza przegrana zawdzieczamy Slowikowi. Dodatkowo trener nie zareagowal odpowiednimi zmianami i wyszlo 2-3.



Dobry, to on był do czasu, kiedy otarł się o kadrę. Potem zaczął się już tylko cofać. Oglądałem wszystkie jego mecze w Górniku i tradycyjnie wyłapuje niesamowite strzały, ale za to puszcza zwyczajne szmaty stojąc przyspawany do linii bramkowej. W naszej lidze większość strzałów celnych, to takie właśnie szmaty - więc nasz były bramkarz zawala Górnikowi mecz za meczem. Pozbyiśmy się go w dobrym momencie i dziwię się tylko, że tak długo patyczkowano się z zawodnikiem, który nietolerował rywalizacji na swojej pozycji.



Wierzę na słowo Adler co do obecnej gry Radka, bo nie oglądam spotkań Górnika. Biorąc jednak pod uwagę tylko grę w Pogoni obu bramkarzy, to Słowik wypada gorzej. Zawsze wydawało mi się, że jak pozyskujemy nowego zawodnika kosztem starego, to powinien on być lepszym grajkiem. Słowik i Kudła nie dają jakości i tyle. Nie odbierajcie tego jako jakieś płacze o powrót Radka, bo to temat zakmnięty.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:36
Slowik przynajmniej 2 interwencjami wczesniej ratowal tylek, przy interwencji nie wiem o czym myslal, ale chyba Neuer mu sie wlaczyl.
Ciesze sie, ze Fojut nie zagra w nastepnym meczu. Na wiosne gra prawdziwy kryminal, a dzisiaj bylo apogeum. Udzial przy wszystkich 3 bramkach i masa niepewnych interwencji (!!!), dawno czegos takiego nie widzialem. Przy pierwszej bramce na stojaco patrzyl jak zawodnik Ruchu zagrywa pilke wzdluz naszej bramki, spokojnie wslizgiem mogl to zazegnac. Karny to jakas kpina z jego strony, poza tym moglo sie to skonczyc czerwona kartke. Zdaje sie, ze rzut karny po dosrodkowaniu z rzutu wolnego za faul...Fojuta. Przy 3 bramce tez bladzil chuj wie gdzie. Po glowce Grodzickiego tylko Slowikowi zawdziecza, ze nie wiesza sie na nim psow za 4 zawinione bramki.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:40
Dorzucę może od siebie pare groszy. Zagraliśmy jeden z lepszych jak nie najlepszy mecz w tym sezonie i dostaliśmy wpierdol. W sumie to dziwna sytuacja, strzeliliśmy można powiedzieć 4 bramki a przegrywamy 2:3
Co do meczu to wątpię żeby mecz był sprzedany po prostu ktoś dobrze wytypował. Nie było widać przy stanie 2:1 dla Pogoni że przestajemy grać i czekamy aż Ruch nam walnie 2 bramki. Były przecież sytuacje Dwaliszwiliego i Gyurcso gdzie tylko dzięki dobrym interwencjom Putnockyego nie wpadły do siatki.
Zwoliński od momentu zeszłorocznej akcji pt. wyjazd do Turcji najwidoczniej w myślach tam wyjechał i jak widać jeszcze nie powrócił bo jest cieniem tego zawodnika sprzed wyjazdu.
Trochę z innej beczki.
Co się dzieje w tym mieście że na 410 tysięcy mieszkańców nie można zapełnić stadionu w żadnym z 12-13 rozegranych do tej pory. Młynek wygląda tak że się nie da na to patrzeć. Nie wiem co tam się dzieje w waszych szeregach, ale osoby które zajmują się teraz prowadzeniem dopingu (czytaj Ultras Pogoń) są ładnie to ujmując osobami nieodpowiednimi na nieodpowiednim miejscu. Przyjeżdża sobie taki Ruch w tak około 200 osób. Ruch który jak się nie mylę ma zakaz stadionowy i jest na naszym stadionie tylko dzięki uprzejmości klubu i zapewne stowarzyszenia SKPS. I tak jest sobie taki Ruch którego być tu nie powinno, i spiewa sobie gola, gola, gola strzelcie kurwom gola, a osoba która jest w młynku odpowiada... no właśnie co odpowiada ...piłka nożna da kibiców. No kurwa tragedia. Nie wiem czy ten co prowadzi jest głuchy, ślepy czy jaki jeszcze może być trudno powiedzieć. Nie wiem ilu w tym sezonie było osób co prowadziło doping bo na każdym meczy ktoś inny prowadzi ale powiem jedno MŁODE WILKI WRÓĆCIE bo w tym momencie to kibicowsko u siebie jesteśmy w szarej dupie a z tą ekipą która obecnie jest z tej dupy nie wyjdziemy.
Możecie mnie teraz cisnąc za to co napisałem ale niestety taka jest prawda.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:44
Niestety, przegrali mecz, który powinni byli spokojnie wygrać. Mieli przewagę, mieli sytuacje, a dwa koszmarne błędy Słowika zniszczyły wszystko.

Mimo wszystko mam nadzieję, że jak Słowik odcierpi karę, to wróci do bramki bo jest po prostu lepszym bramkarzem od Kudły, który zwyczajowo puszcza wszystko co nie leci prosto w niego (gol nr 3). I że limit takich baboli już wyczerpał. Nie będę się tu nad nim więcej pastwił, bo doskonale wie, że zawalił dzisiaj mecz i mam nadzieję, że się pozbiera i wróci mocniejszy.

Dobrze też się stało, że Fojut sobie odpocznie. Nie poznaję gościa. Z filaru defensywy stał się elektrycznym i niepewnym obrońcą, który wiecznie się spóźnia i popełnia błędy w ustawieniu. To co dzisiaj zrobił prokurując karnego to jakiś kryminał. A to wszystko chwilę po tym jak zobaczył kartkę. Sędzia w sumie mógł jego już wtedy wyrzucić z boiska i z tej decyzji by się obronił.

Frączczaka za samobója nie ma się co czepiać - próbował ratować sytuację, interweniował pechowo, wpadło - zdarza się. Gdyby nie robił wślizgu, to pół forum by go winiło za brak interwencji. A gość za nim i tak by wbił gola.

Tak jak pisałem po ostatnim meczu. Im szybsza gra i więcej kontr, tym lepiej Gyurcso wygląda. I dzisiaj wyglądał dobrze. Te jego wyjścia do kontr w stylu angielskiej ligi są piorunujące. Do każdej kontry pędzi na pełnym gazie będąc idealnym piłkarzem do ich zamykania. Na miejscu Cześka bym wbijał do łba jak łopatą pozostałym zawodnikom (zwłaszcza Zwolińskiemu), że jak idą z kontrą, to mogą w ciemno podawać w lewo na wybieg. Gyurcso tam będzie. Tymczasem okazało się, że on te sprinty robił całkowicie na darmo bo nikt mu nie chciał/nie potrafił podać.

Akahoshi też na plus. Lepiej wygląda w wykańczaniu akcji niż w ich kreowaniu. Dzisiaj nie było go w środku, nie hamował akcji i nie zwalniał, za to świetnie je wykańczał. No i bardzo dobrze pracował w obronie. Miał kilka bardzo ważnych interwencji w pierwszej połowie.


Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 22:52

  Info_telefoniczne napisał:  

  Black Adder napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  
Tak to jest, jak wypierdala sie z klubu dobrego bramkarza, a sciaga jakiegos neptyka. Dziesiejsza przegrana zawdzieczamy Slowikowi. Dodatkowo trener nie zareagowal odpowiednimi zmianami i wyszlo 2-3.



Dobry, to on był do czasu, kiedy otarł się o kadrę. Potem zaczął się już tylko cofać. Oglądałem wszystkie jego mecze w Górniku i tradycyjnie wyłapuje niesamowite strzały, ale za to puszcza zwyczajne szmaty stojąc przyspawany do linii bramkowej. W naszej lidze większość strzałów celnych, to takie właśnie szmaty - więc nasz były bramkarz zawala Górnikowi mecz za meczem. Pozbyiśmy się go w dobrym momencie i dziwię się tylko, że tak długo patyczkowano się z zawodnikiem, który nietolerował rywalizacji na swojej pozycji.



Wierzę na słowo Adler co do obecnej gry Radka, bo nie oglądam spotkań Górnika. Biorąc jednak pod uwagę tylko grę w Pogoni obu bramkarzy, to Słowik wypada gorzej. Zawsze wydawało mi się, że jak pozyskujemy nowego zawodnika kosztem starego, to powinien on być lepszym grajkiem. Słowik i Kudła nie dają jakości i tyle. Nie odbierajcie tego jako jakieś płacze o powrót Radka, bo to temat zakmnięty.



A mnie właśnie zaskoczył bardzo pozytywnie Kudła w tamtej rundzie. Miał tylko pecha, że trafił na Craxe w jej szczytowej formie, a naszej gównianej. Do tego pierwsze gole wpadły z taką łatwością, bo Kudła był zwyczajnie oślepiony - wtedy bardzo intensywnie świecilo Słońce prosto mu w oczy całą połówkę. Ale wiadomo, worek bramek się rozwiązał.... Dlatego, że tamten mecz był taki szczególny Czesiek powinien wtedy dalej dać szansę Kudle. Tak się nie stalo. I tu się zgadzam: Slowik jakoś szczególnie nie oczarowuje. Ot taki solidny bramkarz, jakich w naszej lidze wielu. Nie ma też co patrzeć na niego przez pryzmat dzisiejszego babola. Można było przewidzieć, że predzęj czy później taki styl grania ciągle do tyłu skończy się kiksem obrońcy, bądź bramkarza. Oni nie są od kiwek, czy rozgrywania, a u nas jednak często musięli to wykonywać w każdym meczu.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 23:05
Co do Fojuta to sygnały co się będzie działo były już w sparingach w Turcji.Ze Zwolakiem bylo podobnie.Obawiam sie jednak że w Lubinie
to Matras zostanie cofnięty a nie Seba Murawski zagra w "jedenastce".Do gwarantowanej "ósemki" dalej brakuje nam punktu albo dobrego układu wyników.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 23:23
Na początku też myślałem o Matrasie na stoperze , ale wtedy Pogoń traci bardzo dużo w środku pola dlatego chyba lepszym rozwiązaniem byłoby wstawienie na środek obrony Sebastiana Murawskiego. Ciekawe kiedy Pogoń zacznie promować te młode gwiazdki o których wspominał często w wywiadach czy to Michniewicz , Stolarczyk czy prezes Mroczek , bo jak na razie to nawet Walski czy Dawid Kort mają problem z załapaniem się do meczowej 18?


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 23:24

  Kr napisał:  

  pogonifan napisał:  
No i jeszcze jedno. Jak dla mnie Lipski to powinien być jebany jak Celeban. Pieprzy że jest kibicem Pogoni etc. a przy obu bramkach radość nieprzeciętna. Chuj z takimi kibicami jak on.



To samo pomyślałem. Skoro deklarował taką miłość do Pogoni przed meczem, to mógł po bramkach dla swojego klubu chociaż zachować jakieś pozory i tak nie manifestować radości...

patryczku lipski chuj ci w dupe...




W sumie też się rzuciło w oczy, zwłaszcza jak pobiegł do kibiców poprzytulać się po strzelonym golu. Ale cóż, mówienie o miłości do klubu, nic nie kosztuje. Cweleban też wiele opowiadał, a drugie robił. Nie warto nim sobie głowy zawracać.


Poza tym jak to jest z tym Ruchem ? Miał ten zakaz czy nie miał ? Bo kurew trochę rzucali, do dziewczyn towarzyszącym piłkarzom też coś tam darli się.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 7 marca 2016, 23:29 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 23:37
Michniewicz raczej szybko do tak ofensywnego ustawienia nie wróci (przynajmniej od początku meczu). Fajnie to wygląda z przodu, ale z tyłu wychodzą wszystkie braki. Jak zespół jest ustawiony w ten sposób, robią się spore odległości między formacjami, duża ilość wolnych przestrzeni i co dla nas najgorsze wzrasta ilość sytuacji gdzie rywal może grać 1 na 1. Wtedy wychodzą braki w umiejętnościach, które dziś można było zobaczyć. Ruch to solidna ekipa, potrafią pograć i dziś sporo dobrych akcji przeprowadzili, strzelili 3 bramki i spokojnie mogli ich zdobyć więcej. Dobrze to się ogląda, ale klasowy zespół, mierzący w coś więcej niż pierwsza 8semka nie może tak grać. W takich warunkach zbyt dużo zależy od rywala - jak ma dzień i będzie wykorzystywał sytuację to będzie problem. My z kolei nie mamy strzelb w ataku, które gwarantują nam bramki. W tej rundzie nie trafił jeszcze ani Zwolak ani Lado. Musimy grać mądrze i przede wszystkim niwelować nasze braki. Gra na wymianę ciosów to zbyt dużo ryzyko - można je podejmować ze słabszymi rywalami, ale w meczach z takimi zespołami jak Ruch jest to loteria. Potrzeba więcej równowagi lub lepszych zawodników. Jakby dzisiaj w obronie lepiej grał Fojut i Frączczak to pewnie byśmy to wygrali, ale niestety ich braki w takim ustawieniu wyszły i to bardzo widocznie. Jak grają blisko siebie i jest asekuracja to jakoś to wygląda - ale dziś cierpieli.

Plusy to na pewno ustawienie Aki na boku, wiele razy grał tak u Wdowczyka i również nieźle to wyglądało. Nunes radził sobie w tyłach i z przodu sporo jakości. Dwaliszwili również kolejny niezły występ i co najbardziej dziwi to jego szybka zmiana. Do zmiany nadawał się Zwoliński - zanotował asystę, ale w pozostałych sytuacjach podejmował najgorsze decyzje jakie mógł. Nic nie wnosi do gry, dziś wiele razy ją zwalniał, nie potrafił celnie zagrać, w takiej formie nie ma prawa grać.

Lud chciał ofensywnego ustawienia i takie dostali. Liczę, że teraz Czesiek wyciągnie wnioski i w następnym meczu będzie więcej równowagi, zachowując atuty w ofensywie, ale jednocześnie defensywa nie będzie tak chwiejna.
Kudła - Nunes, Murawski, Czerwiński, Rudol - Matras, Murawski - Gyurcso, Frączczak, Aka - Dwaliszwili.

I jeszcze jedno. Granie bez klasycznej 10stki nam służy. Nie ma ciągłego szukania jednego zawodnika, tylko gra się dobrze rozkłada na innych graczy. Zaraz po przyjściu Michniewicza graliśmy ze Zwolińskimi w ataku i tuż za nim Frączczak - sprawdzało się to bardzo dobrze. Podobnie jak dziś z Lado.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 7 marca 2016, 23:44 [1 raz(y)]


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2016 23:58
Wydaje mi się, że Akahoshi na skrzydle jest możliwy tylko wtedy, gdy na prawej obronie zagra Frączczak. AF9 jest bardzo wytrzymały i tak na dobrą sprawę do niego należała cała prawa flanka (podobnie było w drugiej połowie meczu z Koroną) - i w ofensywnie, i w defensywie. Rudol to stricte obrońca, prawa strona w ataku by nie istniała, Lewandowski raczej jest za cienki w uszach na taką grę, może Nunes by podołał, tylko wtedy Aka byłby ustawiony z lewej strony, gdzie z kolei najlepiej czuje się Gyrucso.

A co do Lipskiego, to bym większej uwagi nie zwracał. Moskalewicz strzelając przeciwko Pogoni też zawsze cieszył się podwójnie - inna sprawa, że ten zagrał dla Pogoni 200 spotkań i strzelił 70 bramek, a Lipski nic. Niemniej, młody chłopak, przyjechał podpalony, na trybunach rodzina, pewnie z setka znajomych - nie dziwię mu się, że nie zachował chłodnej głowy, chociaż to bieganie do kibiców Ruchu zdecydowanie mógł sobie podarować.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2016 00:35
Słowik wygrywa nam mecz - "brawo!"
Zwoliński wygrywa nam mecz - "brawo!", "najlepszy napastnik w Szczecinie od lat!", "oby nigdzie nie odszedł!"

Wiel-Błąd Słowika w jednym meczu - "jebać go!", "paralotnik!", "wyrzucić z klubu!"
Zwoliński bez formy po kontuzji - "wyjebać go!", "drewno!", "mniej niż zero!"

Witamy w Szczecinie.
Z takim podejściem nigdy nie będzie frekwencji na trybunach, bo z klubem jest się na dobre i na złe, a nie tylko wtedy gdy idzie.

Słowik robił robotę w kilku meczach, a dzięki bramkom Zwolaka jesteśmy gdzie jesteśmy. To są ludzie, nie roboty i nawet Messi czy Ronaldo zajebią czasem wtopę czy zgubią formę.

Nara.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2016 00:48
-co do meczu to przegraliśmy wygrane spotkanie
-co do teorii spiskowych o przehandlowaniu meczu,jak dla mnie to zbyt daleko posunięta teza
-co do lecących kurew..cóż poprawcie mnie jeśli się mylę,ale to kryta jako pierwsza zrobiła wrzute na Ruch (do tego momentu ze strony gości była kultura)


POGOŃ 100% SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005