Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 00:26
Mecze u siebie to:

Kolejka 31 - 26-27 kwietnia Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Kolejka 33 - 10-11 maja Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Kolejka 34 - 17-18 maja Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz

no i

Kolejka 36 28 maja Pogoń Szczecin - Legia Warszawa


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 00:30
A wyjazdy to Kraków, Poznań i Chorzów

Kolejka 32 - 3-4 maja Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Kolejka 35 - 24-25 maja (o ile z uwagi na wybory do europarlamentu czegos nie przesuna) Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 37 - 1 czerwca Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin


Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 08:59

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
[...]Różnica więc jest fundamentalna i kolosalna. A to co piszesz to łatwe i tanie generalizowanie tak jak to wcześniej, że Pogoń to tylko Robak. Wydaje mi się, że to co piszesz jest celowo nieprzemyślane i nieodpowiedzialne (lub zwyczajnie wkurwiające i głupie) żeby tu jakoś zaistnieć



Dowaliłeś się (jak i inni) do mojego wpisu wyrywając je z dyskusji , której dotyczyło. Chodziło mi o ten strach „polskiej myśli szkoleniowej” przed zaryzykowaniem wystawienia młodego w jakiś ważnych meczach kosztem „pewnika”;(choć o Rudolu ciężko już napisać, że byłoby to ryzyko). Dotyczy, to także i Wdowca, którego niektórzy traktują już niemal jak boga. Ile czasu minęło, zanim odstawił Ediego? Z Ławy i Hernaniego przestał korzystać w momencie, kiedy ci akurat się „przebudzili. Ile może trwać sytuacja, że zawodnicy awaryjnie zrobieni obrońcami będą nimi już drugi sezon, choć z Gollą wyszło to tak sobie, ale już z Frączczakiem fatalnie?
I właśnie to mnie wkurza, że w polskiej piłce o roszadach „stary-młody” decydują głównie kontuzje, a nie trenerzy.
Wracając do porównania Wdowczyka i Skowronka, to oczywiście, że nasz obecny trener był zbawieniem przychodząc tutaj, bo „ma nazwisko”, bo „liczy się”, jest przede wszystkim świetnym takim trenerem-menadżerem , co pomogło ułożyć pewne sprawy w klubie i dać jakąś gwarancję sponsorom. Tym właśnie Wdowczyk „robi różnicę”. Natomiast jeśli chodzi o sprawy typowo związane z prowadzeniem drużyny, to ja już tej różnicy nie widzę. Przyjechał wczoraj Skowronek z bezwzględnym autsajderem ligi i omal nie wywiózł 3 punktów.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 09:53

  eF^ napisał:  

Zmiany:
- Kun - chyba najlepszy z naszego bloku obronnego dzisiaj. Sporo wyjaśnień akcji, niemniej widać miejscami brak ogrania.
- Bąk - nie wniósł dużego ożywienia na co pewnie liczył Wdowczyk wprowadzając go na boisko. KOLEJNA zmarnowana 100-tka, którą powinien wykorzystać z zamkniętymi oczami.



Chodziło Ci chyba o Koja nie Kuna w obronie?
Co do Frączczaka to faktycznie obniża loty, szczególnie w ofensywie. Kiedyś broniły go strzelane gole. Teraz w ofensywie jest nieporadny. Kilka razy czekał - chyba bez pomysłu - aż przeciwnik wybije mu piłkę.
Murajama też odstaje. Kiwnąć potrafi, ale wykańcza jak amator. To po serii zwodów (chyba trochę za dużo) strzał w kosmos. Innym razem po kiwce wypuszczona piłka w polu karnym sam chyba nie wiedział czy do kolegi, czy do siebie...?
Z tym nie stawianiem na młodych przez Wdowczyka bym się nie zgodził. Dziś grali przecież Golla, Kun, Lewandowski, wszedł Koj, Bąk. To bardzo dużo i spore ryzyko, które na szczęście przyniosło 3 punkty.
Dobrze, że teraz dwa tygodnie przerwy, bo w końcówce meczu widać było już duże zmęczenie u Portowców. Nie nadążali w obronie za Widzewem. Miejmy nadzieję, że się zregenerują przed decydującymi meczami.
Trzeba pogratulować Pogoni tej rundy zasadniczej, czwartego miejsca, no i życzyć udanej walki o wejście na podium ;)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 10:07
Oczywiście, że tak - zmieniłem chwilę przed tym jak to napisałeś.

Na spokojnie po opadnięciu emocji trzeba szczerze stwierdzić, że wczoraj mało brakowało a tej wygranej byśmy nie zanotowali i powtórzyła by się sytuacja (wstydliwa) z Gliwic. Gdyby Kikut lepiej przymierzył (bardziej w bok) i nie było bardzo dobrej parady Janukiewicza to znów wszyscy by mieli żałobne nastroje. Do tego dodać sytuacje Widzewa z wcześniejszej części meczu np. 300tka Visniakowsa do pustaka, strzał z kąta gdzie piłka na centymetry minęła słupek - i kreuje się obraz naszej niezbyt dobrej gry defensywnej.

Według mnie brakuje i to bardzo agresywnego dojścia do zawodnika przeciwników szczególnie w środkowej części naszej połowy - wczoraj Widzew spokojnie sobie tam rozgrywał, gdyby miał zawodników z lepszym strzałem z dystansu to zostawiane byłoby im tyle miejsca, że spokojnie mogliby sobie przymierzyć i trafić w bramkę. Do tego słaba gra bocznych obrońców, którzy do końca czekają co zrobi przeciwnik zamiast ostrzej zaatakować, co skutkuje tym że przeciwnikom zostawiana jest kupa miejsca na dośrodkowanie, wbicie piłki w pole karne - przez takie nierozważne interwencje Lewandowskiego w doliczonym czasie gry (ok 3-4 takich interwencji, Widzew zauważył pod koniec, że Lewandowski słania się na nogach i dlatego grali jego stroną) prawie straciliśmy wygrany mecz.

Jeśli chodzi o przygotowanie kondycyjne to niby wygląda to dobrze, niektórzy zawodnicy mogą biegać cały mecz w jedną i drugą stronę boiska i nic im to nie robi (Robak), ale niektórzy już ok. 70-75 minuty oddychają rękawami i ledwo chodzą (Murawski, Małecki, Lewandowski) - jestem ciekaw z czego to wynika, na przeciwników takich jak Widzew to wystarczy, ale w momencie jak przyjdzie nam grać z Lechem, Legią które to zespoły posiadają lepszych skrzydłowych to może być różnie.

Do poprawy również skuteczność - nie może być tak, że mamy 4-5 sytuacji, które spokojnie można nazwać stuprocentowymi, a nie wykorzystujemy żadnych z nich - w meczach z lepszymi rywalami tych sytuacji może być mniej, może się przydarzyć 1-2 takie w przeciągu całego meczu i wtedy wypadałoby je wykorzystać.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 11:30

  Black Adder napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
[...]Różnica więc jest fundamentalna i kolosalna. A to co piszesz to łatwe i tanie generalizowanie tak jak to wcześniej, że Pogoń to tylko Robak. Wydaje mi się, że to co piszesz jest celowo nieprzemyślane i nieodpowiedzialne (lub zwyczajnie wkurwiające i głupie) żeby tu jakoś zaistnieć



Dowaliłeś się (jak i inni) do mojego wpisu wyrywając je z dyskusji , której dotyczyło. Chodziło mi o ten strach „polskiej myśli szkoleniowej” przed zaryzykowaniem wystawienia młodego w jakiś ważnych meczach kosztem „pewnika”;(choć o Rudolu ciężko już napisać, że byłoby to ryzyko). Dotyczy, to także i Wdowca, którego niektórzy traktują już niemal jak boga. Ile czasu minęło, zanim odstawił Ediego? Z Ławy i Hernaniego przestał korzystać w momencie, kiedy ci akurat się „przebudzili. Ile może trwać sytuacja, że zawodnicy awaryjnie zrobieni obrońcami będą nimi już drugi sezon, choć z Gollą wyszło to tak sobie, ale już z Frączczakiem fatalnie?
I właśnie to mnie wkurza, że w polskiej piłce o roszadach „stary-młody” decydują głównie kontuzje, a nie trenerzy.
Wracając do porównania Wdowczyka i Skowronka, to oczywiście, że nasz obecny trener był zbawieniem przychodząc tutaj, bo „ma nazwisko”, bo „liczy się”, jest przede wszystkim świetnym takim trenerem-menadżerem , co pomogło ułożyć pewne sprawy w klubie i dać jakąś gwarancję sponsorom. Tym właśnie Wdowczyk „robi różnicę”. Natomiast jeśli chodzi o sprawy typowo związane z prowadzeniem drużyny, to ja już tej różnicy nie widzę. Przyjechał wczoraj Skowronek z bezwzględnym autsajderem ligi i omal nie wywiózł 3 punktów.



Sam sobie zaprzeczasz. Przeczytaj to co napisałeś wcześniej i teraz.

Co do Małego czy Murawskiego - doszli w trakcie sezonu. Można zakładać, że jak przygotuje ich tylko Wdowczyk będą lepiej wyglądali fizycznie. Lewandowski - zaraz po kontuzji więc nie dziwi, że nie dał rady. Dziwne tylko, że tak szybko wrócił do zespołu po tym co Rudol pokazywał.

Wczoraj faktycznie nerwy były. Płakać czy cieszyć się to nasz typowo polski dylemat. Cieszmy się z 4 miejsca ale może niepokoić fakt, że nie umiemy zdominować takich zespołów jak Piast czy Widzew. Pograć spokojnie piłką, wypunktować ich, zmusić do biegania.

A propos braku agresywnego odbioru w środku pola - na dziś jedyny, który to jako tako realizuje to stety, niestety Ława. Środek pola z nim i Murawskim wygląda zdecydowanie lepiej. Szkoda, że trener ma inną koncepcję.

Ogólnie nasz potencjał to miejsce 6-8. Dzięki Robakowi i regularności mamy więcej. Sporo jednak pracy przed tym zespołem więc puchary byłyby raczej już teraz krzywdą. Niech Ruch się w to pobawi, my podejdziemy za rok jako dojrzała i gotowa do tego drużyna

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 13 kwietnia 2014, 11:43 [2 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 12:03
Skrót meczu

- 19:09 - co w tej akcji zrobił Golla? Zamiast wybić z pierwszej piłki w momencie kiedy widzi, że zaraz zaatakuje go przeciwnik to się bawi w jakieś dziwne przyjmowanie w efekcie czego odskakuje mu piłka i ją gubi, bezmyślne. Później Lewandowski w polu karnym też się popisuje - najpierw się potyka i nie dobiega do Rybickiego, który mógł spokojnie strzelić gdyby się nie zakiwał, a potem niezdecydowanie w wybiciu i dobiega kolejny piłkarz Widzewa, który pieprzy sytuację praktycznie 100 procentową.
- 39:20 - co robi Murayama? Chyba jego pierwsze (jedyne?) udane wejście po skrzydle w okolice pola karnego (w tym przypadku w pole karne) i zamiast posyłać "szczura" na 5 metr gdzie niepilnowani byli i Małecki i Lewandowski to się bawi w kiwanki ostatecznie oddając dramatyczny strzał.
- 48:20 - niepewne wyjście Koja gdzie mija się z piłką. Znowu błąd Lewandowskiego, który zamiast pilnować zawodnika patrzy bezmyślnie na piłkę, a potem BEZMYŚLNIE biega gdzieś w obrębie pola karnego zamiast podejść do Golli i pomóc mu z zawodnikiem Widzewa.
- 70:25 - błąd Frączczaka, słaby wślizg Golli, NIEZDECYDOWANY Janukiewicz, który spokojnie w którejś fazie akcji mógł się na piłkę rzucić wyjaśniając sytuację i później największe kino Rogalski, Golla, Frączczak i Koj stoją sobie w polu karnym jakby byli ślepi na to, że obok stoi niepilnowany Visniakovs, który gdyby nie jego indolencja strzelecka spokojnie wsadziłby tę piłkę do pustaka
- 90:33 - Rogalski odpuszcza zawodnika Widzewa, który spokojnie zagrywa w pole karne, Lewandowski (ZNOWU) bezmyślnie biega w okolicach 5-tki, zamiast kryć swojego zawodnika i w rezultacie Kikut prawie strzela na 1:1 - to chyba była ta akcja, po której Robak opieprzył Lewandowskiego.

Podsumowanie tak jak już pisałem. Lewandowski katastrofalny występ, Frączczak cienko i niepewnie, Golla znowu słabiej, Rogalski w końcówce bez sił - defensywnie niestety nędza ...


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 12:59
Ja uważam, że po to gra Rogalski (długo w rezerwie) i Lewandowski (kontuzja) aby możliwie najszybciej doszli do lepszej dyspozycji przed fazą finałową. Wiadome było, że mamy ósemkę, a że rywale byli słabsi to kiedy jak nie teraz rozkręcić tych piłkarzy. W meczu z Piastem nam się nie udało, z Widzewem mieliśmy trochę szczęścia, myślę że jednak to świadome działanie Wdowczyka aby mieć szerszą kadrę rozruszaną do dyspozycji.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 13:15
Nie oszukujmy się.Hierarchia w lidze jest jaka jest.Legia i Lech...potem przerwa i w zasadzie 7-10 zespołów o potencjale dość podobnym.O pozycji decydują szczegóły,kontuzje i takie tam.Na dzisiaj w Pogoni już widać gdzie są braki a gdzie jest w miarę dobrze.Dogrywka w lidze to dla nas miejsca 3-8 bez jakiegokolwiek wskazania gdzie nam bliżej.Nawet cieniujące ostatnio zespoły (Wisła,Zawisza czy Górnik) mogą nagle kilka meczów zagrać dobrze czy szczęśliwie.
Pozostałem mecze będą przede wszystkim sprawdzianem przydatności kilku zawodników i w zależności od funduszy ich wymiana na lepszych w kontekście przyszłych rozgrywek.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 13:28

  Marudnicki napisał:  
Ja uważam, że po to gra Rogalski (długo w rezerwie) i Lewandowski (kontuzja) aby możliwie najszybciej doszli do lepszej dyspozycji przed fazą finałową. Wiadome było, że mamy ósemkę, a że rywale byli słabsi to kiedy jak nie teraz rozkręcić tych piłkarzy. W meczu z Piastem nam się nie udało, z Widzewem mieliśmy trochę szczęścia, myślę że jednak to świadome działanie Wdowczyka aby mieć szerszą kadrę rozruszaną do dyspozycji.



Mam podobne wrażenie, że te ostatnie mecze to jakby danie szansy innym i odbudowanie ich, a przy tym trochę oddechu dla najstarszego w zespole Ławy. Zarówno Rogalski, a zwłaszcza Murawski dzięki tym meczom wyraźnie poprawili swoją grę.
Jak zawsze broniłem Frączczaka to przyznaję, że ostatnie mecze miał wybitnie słabe. Wygląda jakby stracił pewność siebie, boi się pojedynków 1vs1, gra strasznie bojaźliwie, bez tej jego charakterystycznej pasji, odwagi. Przestał też dochodzić do sytuacji bramkowym co wcześniej zdarzało się niemal w każdym meczu. Coś się popsuło, wczorajszy mecz miał być pewnie odpowiedzią dla Wdowczyka czy to tylko przez zmianę pozycji (na lewą obronę) czy to większy problem. Stąd też ławka dla Rudola, ale po wczorajszym występie Frączczaka można prognozować, że w następnym meczu to już Adaś powędruję na ławkę.
Wczoraj też Małecki oraz Bąk po wejściu w końcu robili trochę zamieszania. We wcześniejszych meczach byli bezproduktywni, a wczoraj kilka sytuacji wypracowali i sami mogli też coś strzelić. Jest to jakiś prognostyk gdyż skrzydła były strasznie mizerne w ostatnich spotkaniach.

Ciekawe wejście zanotował też Koj, który po słabym meczu w pucharze z Zawiszą poszedł w odstawkę, ale wczoraj był dość pewny w swoich interwencjach. Poza jednym drobnym błędem gdy wysoko wyszedł za napastnikiem i dał się prosto minąć bez żadnej interwencji występ bardzo dobry.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 14:48
Czy można gdzieś obejrzeć jeszcze raz mecz - jakiś odnośnik internetowy? Wiem, że obecnie leci powtórka na Polsat Sport, ale niestety nie mogę oglądać.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 16:00

  eF^ napisał:  
Czy można gdzieś obejrzeć jeszcze raz mecz - jakiś odnośnik internetowy? Wiem, że obecnie leci powtórka na Polsat Sport, ale niestety nie mogę oglądać.




Na tej powtórce bo chamsku ponad 20 minut gry przycięli ze środka drugiej połowy .


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 17:34

  kiko napisał:  

  Marudnicki napisał:  
Ja uważam, że po to gra Rogalski (długo w rezerwie) i Lewandowski (kontuzja) aby możliwie najszybciej doszli do lepszej dyspozycji przed fazą finałową. Wiadome było, że mamy ósemkę, a że rywale byli słabsi to kiedy jak nie teraz rozkręcić tych piłkarzy. W meczu z Piastem nam się nie udało, z Widzewem mieliśmy trochę szczęścia, myślę że jednak to świadome działanie Wdowczyka aby mieć szerszą kadrę rozruszaną do dyspozycji.



Mam podobne wrażenie, że te ostatnie mecze to jakby danie szansy innym i odbudowanie ich, a przy tym trochę oddechu dla najstarszego w zespole Ławy. Zarówno Rogalski, a zwłaszcza Murawski dzięki tym meczom wyraźnie poprawili swoją grę.
Jak zawsze broniłem Frączczaka to przyznaję, że ostatnie mecze miał wybitnie słabe. Wygląda jakby stracił pewność siebie, boi się pojedynków 1vs1, gra strasznie bojaźliwie, bez tej jego charakterystycznej pasji, odwagi. Przestał też dochodzić do sytuacji bramkowym co wcześniej zdarzało się niemal w każdym meczu. Coś się popsuło, wczorajszy mecz miał być pewnie odpowiedzią dla Wdowczyka czy to tylko przez zmianę pozycji (na lewą obronę) czy to większy problem. Stąd też ławka dla Rudola, ale po wczorajszym występie Frączczaka można prognozować, że w następnym meczu to już Adaś powędruję na ławkę.
Wczoraj też Małecki oraz Bąk po wejściu w końcu robili trochę zamieszania. We wcześniejszych meczach byli bezproduktywni, a wczoraj kilka sytuacji wypracowali i sami mogli też coś strzelić. Jest to jakiś prognostyk gdyż skrzydła były strasznie mizerne w ostatnich spotkaniach.

Ciekawe wejście zanotował też Koj, który po słabym meczu w pucharze z Zawiszą poszedł w odstawkę, ale wczoraj był dość pewny w swoich interwencjach. Poza jednym drobnym błędem gdy wysoko wyszedł za napastnikiem i dał się prosto minąć bez żadnej interwencji występ bardzo dobry.

Z Ława to sie zgadzam. Tez mialem wrazenie, ze jest oszczedzany na kolejne mecze. Jak widac jest to kluczowa postac na boisku w naszej druzynie. Dobrze, ze teraz chwila przerwy, niech zobacza z kim graja i mentalnie nastawia sie tak jak na poczatku rundy, bo im dalej tym czuli sie pewniej (az za pewnie), przez co braki w koncentracji i niekiedy lekcewaznie przeciwnika bylo widoczne golym okiem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 17:34

  kiko napisał:  

  Marudnicki napisał:  
Ja uważam, że po to gra Rogalski (długo w rezerwie) i Lewandowski (kontuzja) aby możliwie najszybciej doszli do lepszej dyspozycji przed fazą finałową. Wiadome było, że mamy ósemkę, a że rywale byli słabsi to kiedy jak nie teraz rozkręcić tych piłkarzy. W meczu z Piastem nam się nie udało, z Widzewem mieliśmy trochę szczęścia, myślę że jednak to świadome działanie Wdowczyka aby mieć szerszą kadrę rozruszaną do dyspozycji.



Mam podobne wrażenie, że te ostatnie mecze to jakby danie szansy innym i odbudowanie ich, a przy tym trochę oddechu dla najstarszego w zespole Ławy. Zarówno Rogalski, a zwłaszcza Murawski dzięki tym meczom wyraźnie poprawili swoją grę.
Jak zawsze broniłem Frączczaka to przyznaję, że ostatnie mecze miał wybitnie słabe. Wygląda jakby stracił pewność siebie, boi się pojedynków 1vs1, gra strasznie bojaźliwie, bez tej jego charakterystycznej pasji, odwagi. Przestał też dochodzić do sytuacji bramkowym co wcześniej zdarzało się niemal w każdym meczu. Coś się popsuło, wczorajszy mecz miał być pewnie odpowiedzią dla Wdowczyka czy to tylko przez zmianę pozycji (na lewą obronę) czy to większy problem. Stąd też ławka dla Rudola, ale po wczorajszym występie Frączczaka można prognozować, że w następnym meczu to już Adaś powędruję na ławkę.
Wczoraj też Małecki oraz Bąk po wejściu w końcu robili trochę zamieszania. We wcześniejszych meczach byli bezproduktywni, a wczoraj kilka sytuacji wypracowali i sami mogli też coś strzelić. Jest to jakiś prognostyk gdyż skrzydła były strasznie mizerne w ostatnich spotkaniach.

Ciekawe wejście zanotował też Koj, który po słabym meczu w pucharze z Zawiszą poszedł w odstawkę, ale wczoraj był dość pewny w swoich interwencjach. Poza jednym drobnym błędem gdy wysoko wyszedł za napastnikiem i dał się prosto minąć bez żadnej interwencji występ bardzo dobry.

Z Ława to sie zgadzam. Tez mialem wrazenie, ze jest oszczedzany na kolejne mecze. Jak widac jest to kluczowa postac na boisku w naszej druzynie. Dobrze, ze teraz chwila przerwy, niech zobacza z kim graja i mentalnie nastawia sie tak jak na poczatku rundy, bo im dalej tym czuli sie pewniej (az za pewnie), przez co braki w koncentracji i niekiedy lekcewaznie przeciwnika bylo widoczne golym okiem.


Everam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4769 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 18:59
Znany jest już nasz terminarz :

Szczegółowy terminarz spotkań Pogoni w grupie mistrzowskiej:

Kolejka 31.: Pogoń - Górnik Zabrze, poniedziałek 28 kwietnia, godz. 18.

Kolejka 32.: Wisła Kraków - Pogoń, sobota 3 maja, godz. 20.30.

Kolejka 33.: Pogoń - Lechia Gdańsk, sobota 10 maja, godz. 18.

Kolejka 34.: Pogoń - Zawisza Bydgoszcz, sobota 17 maja, godz. 20.30

Kolejka 35.: Lech Poznań - Pogoń, sobota, 24 maja, godz. 15.30

Kolejka 36.: Pogoń - Legia Warszawa, środa 28 maja, godz. 20.30.

Kolejka 37.: Ruch Chorzów - Pogoń, niedziela 1 czerwca, godz. 18.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 19:40
Podtrzymuję temat - czy jest gdzieś mecz w sieci na spokojnie do obejrzenia?

Z Ławą chyba jest faktycznie tak jak mówicie - odpoczywa przed rundą finałową. Przydałby się jednak jakiś komentarz trenera, chociaż ogólnie Wdowczyk nie lubi tłumaczyć się ze swoich ruchów kadrowych. Mamy jednak w Szczecinie taki poziom dziennikarstwa, że pewnie nikt o to trenera nie zapyta.

To co robią z nami media to temat na inną dyskusję. Multiliga gdzie Pogoń była może z 45 sekund, pocięta powtórka meczu, Weszło które nie zamieściło nawet opisu meczu. Szkoda słów


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 19:54

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

To co robią z nami media to temat na inną dyskusję. Multiliga gdzie Pogoń była może z 45 sekund, pocięta powtórka meczu, Weszło które nie zamieściło nawet opisu meczu. Szkoda słów



Jak mają zamieścić, jak nie mieli gdzie obejrzeć?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 20:36

  Zygmunt Wasilewski napisał:  


To co robią z nami media to temat na inną dyskusję. Multiliga gdzie Pogoń była może z 45 sekund, pocięta powtórka meczu, Weszło które nie zamieściło nawet opisu meczu. Szkoda słów



Ostatnio występuje tu jakieś dziwne zjawisko dotyczące opinii mediów na nasz temat i doszukiwanie się spisków i wszelakiej niechęci. Do czego to Wam potrzebne? Czy to ma aż takie znaczenie? Niech sobie gadają co chcą, kogo to obchodzi? My wiemy swoje, robimy swoje, a jak nas nie doceniają to wyjdzie to nam tylko i wyłącznie na dobre.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 20:44

  Bzyku napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

To co robią z nami media to temat na inną dyskusję. Multiliga gdzie Pogoń była może z 45 sekund, pocięta powtórka meczu, Weszło które nie zamieściło nawet opisu meczu. Szkoda słów



Jak mają zamieścić, jak nie mieli gdzie obejrzeć?



Racja. Jaki portal takie podejście. Oczekuję zbyt wiele.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2014 22:34
Napisz do nich, że domagasz się na każdy mecz Pogoni specjalnego wysłannika Weszło. Myślę, że spodoba im się Twój pomysł.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005