Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5774 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 16:18

  jns napisał:  

  eJay napisał:  
To ja zacznę od pozytywów :) To był dobry mecz jeśli chodzi o styl - była chęć, była jakaś walka, dużo strzałów (17), dobra gra Cibickiego, asysta Listkowskiego (chłopak zaczął wreszcie żyć). To wszystko warto wymienić w kontekście głosów "zwolnijmy Kostę". Trochę lodu na czoło. Tragiczny jest wynik, ale nie był on podyktowany tragiczną grą całej drużyny.

Negatywy - co był do zepsucia, to zepsuliśmy. Fatalna postawa w defensywie Kostasa (jaki on jest woooooooolny), słaby Matynia, beznadziejny Stec ze swoją surową techniką (jego wejścia ofensywne to ruletka), wyjątkowo niepewny Stipica (choć ładnie wyjął strzał w 2 połowie). Jedynie Malec po wejściu w osłabieniu wykazywał się jakiś spokojem (i dobrze wprowadzał piłkę).

Proponuję nowe hasło dla drużyny - Szczecin wita!
Już dawno nie było tak, że nasze boisko był tak fajnym terenem do przełamania się. Nawet BEZNADZIEJNA Jageilonia grająca w przwadze przez prawie 2 kwadranse i słaniająca się na nogach w końcówce wraca z 3 punktami.Brawo, jeden z nielicznych "trzeźwych" głosów w ostatnich dniach. To chyba tylko u nas w polskiej lidze jest możliwe, by zwalniać trenera, bo chwilę nie idzie. Naprawdę doceniajmy kogo mamy na ławce i jak jego osoba oddziałuje na całą organizację pt. Pogoń Szczecin. A to jest naprawdę szeroki temat. Te osoby, które tak głośno krzyczą o zwolnieniu i pakowaniu walizek jeszcze do niedawna skandowały pewnie głośno: "Kosta, Kosta!" - zastanówcie się nad sobą. Ja wszystko rozumiem, bo wiele osób jest wkurwionych/zirytowanych/rozczarowanych po takich porażkach, zwłaszcza z ogórkami - i ja też się do nich zaliczam - bo ten wiecznie niewykorzystany potencjał ciąży nam co sezon, ale nie zachowujmy się jak dzieci - istnieją pewne granice, a tutaj jak zawsze - ze skrajności w skrajność.

Jest problem, nie wygrywamy, źle się to wszystko zaczyna i może to śmiesznie zabrzmi patrząc przez pryzmat ostatnich zdobyczy - lecz wciąż się liczymy (w zasadzie tylko Legia lekko odskoczyła). Ja wiem, że zaraz możemy się pultać koło 8 miejsca, ale jedna wygrana i równie dobrze za moment jesteśmy dwie, trzy lokaty wyżej - taka liga. Chcemy się wybić z tych chorych tendencji ekstraklasy i jej przodować, jednak by tak było, nie możemy burzyć tego co do tej pory pieczołowicie zbudowano, a to właśnie Kosta jest tego architektem. Trzeba mu ufać jak do tej pory mimo wszystko, a błędów upatrywać przede wszystkim w pozbywaniu się najlepszych graczy w kluczowych momentach sezonu (zresztą to nie tylko lokalny przypadek). No chyba, że ktoś wierzy iż przyjdzie kolejny obieżyświat z naszej wesołej karuzeli i pozamiata :) Tak, może na 3 mecze - ach, ten sławetny "efekt nowej miotły" itd :) Powodzenia zatem - takim tropem nigdy nie wskoczymy na level wyżej.To nie wina trenera , ze skąpią na napastnika i kogos kto rozegra ta piłke ,bo i takiego puki co brakuje.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2508 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 19:13
Matynia jaki agresywny i waleczny, szkoda, że do swoich z drużyny...

Wideo

Rico chyba jeszcze na boisko nie może wrócić, wiec i tak będzie na boisku.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2589 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 20:46
Możemy ewentualnie założyć, że skoro Tomasz Kaczmarek dopiero niedawno dołączył do sztabu, to Kosta chce mu pokazać jak sobie radzić z kryzysem (którego nie ma). ;)

Przez te ponad 2 lata zbyt wiele rzeczy widziałem, aby móc zaufać trenerowi i wierzyć że ten zespół jakoś jeszcze ustawi. Wolę sprawdzone rozwiązania niż wierzyć w to, że ktoś nowy po omacku cokolwiek ogarnie. Moim zdaniem w ogóle nie ma żadnego tematu odejścia Runjaicia, prezesowi nawet to przez głowę nie przeszło i musiałby się zdarzyć prawdziwy kataklizm aby doszło do zmiany. Nie siejmy więc zamętu jak jakieś okazjonalne januszki, a pokażmy się jako prawdziwi kibice wspierając drużynę w trudniejszych momentach. Bo wiele można o zawodnikach powiedzieć, ale na pewno nie to że przechodzą koło meczów.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3753 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 07:15
No dobra, tylko jak skończymy kolejny sezon na miejscach 5-8 to w czym Kosta jest lepszy od jakiegoś Wdowczyka czy Michniewicza?


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2589 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 09:53
Jak skończymy to wtedy będziemy narzekać, marudzenie na zapas niczemu nie służy.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 11:39

  Marudnicki napisał:  
Jak skończymy to wtedy będziemy narzekać, marudzenie na zapas niczemu nie służy.Wszystkiemu są winni narzekający kibice/janusze ? (gdzieś już to słyszałem )
Niektórzy po prostu zdjeli "różowe okulary", co nie oznacza także, że dalej nie wierzą czy nie kibicują.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2589 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 12:49

  ted napisał:  
Niektórzy po prostu zdjeli "różowe okulary", co nie oznacza także, że dalej nie wierzą czy nie kibicują.Sam krytykuję styl gry od dawna, zanim jeszcze fartowne wygrane nam się przestały zdarzać, ale gdybanie o zwolnieniu sprawdzonego trenera, który pokazał że potrafi wyciągać wnioski, nie ma nic wspólnego z kolorem okularów. Tak samo jak i napinanie się o to że możemy zająć niskie miejsce podczas gdy do drugiego mamy raptem 2 pkt. Ja również źle to widzę i nie jestem optymistą na najbliższe 2 miesiące, ale kurcze co nam to da że będziemy się spinać już teraz? Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie Cracovia na zakończenie dostała od nas u siebie 0:3 a i tak do eurobęcków się dostała? Kto wie, czy nagle reszta ligi nie spuchnie a my nie zaczniemy w końcu grać dobrze, bo odejdziemy przez obecny kryzys od stałych schematów i Kosta zacznie mocniej eksperymentować? Kto wie, czy właśnie nie narodził się nam Malec i nie będzie grał do końca? Tu się takie cuda w tej lidze dzieją, a my się spinamy na 12 kolejek przed końcem, 36 pkt do zdobycia. Ludzie, chill, jeszcze będzie czas na podsumowanie sezonu - teraz jeżeli faktycznie wierzymy, że pisanie tutaj cokolwiek daje, to lepiej skupić się na merytorycznych wypowiedziach odnośnie ostatnich meczy.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3634 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 14:13

  Icar napisał:  
Matynia jaki agresywny i waleczny, szkoda, że do swoich z drużyny...

Wideo

Rico chyba jeszcze na boisko nie może wrócić, wiec i tak będzie na boisku.Trzeba powiedzieć szczerze, że to przez Huberta poszła ta akcja z czerwoną a pózniej golem dla Jagi ale właśnie takie zachowania pokazują, że w szatni między niektórymi zawodnikami też coś chyba nie do końca jest halo,w Łodzi przy tym karnym jak Zvone wziął piłkę,też tam była utarczka słowna.

Ostatnio edytowany przez: paula22szczecinpogoniara, 5 marca 2020, 14:19 [1 raz(y)]


Dziś zgodnym rytmem biją nam nasze serca które My,za Pogoń damy w każdy czas,czy czas dobry ,czy czas zły. Nie dla nas jest porażki smak ,nie dla nas forma zła...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/03/2020 12:02

  Marudnicki napisał:  

  ted napisał:  
Niektórzy po prostu zdjeli "różowe okulary", co nie oznacza także, że dalej nie wierzą czy nie kibicują.Sam krytykuję styl gry od dawna, zanim jeszcze fartowne wygrane nam się przestały zdarzać, ale gdybanie o zwolnieniu sprawdzonego trenera, który pokazał że potrafi wyciągać wnioski, nie ma nic wspólnego z kolorem okularów. Tak samo jak i napinanie się o to że możemy zająć niskie miejsce podczas gdy do drugiego mamy raptem 2 pkt. Ja również źle to widzę i nie jestem optymistą na najbliższe 2 miesiące, ale kurcze co nam to da że będziemy się spinać już teraz? Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie Cracovia na zakończenie dostała od nas u siebie 0:3 a i tak do eurobęcków się dostała? Kto wie, czy nagle reszta ligi nie spuchnie a my nie zaczniemy w końcu grać dobrze, bo odejdziemy przez obecny kryzys od stałych schematów i Kosta zacznie mocniej eksperymentować? Kto wie, czy właśnie nie narodził się nam Malec i nie będzie grał do końca? Tu się takie cuda w tej lidze dzieją, a my się spinamy na 12 kolejek przed końcem, 36 pkt do zdobycia. Ludzie, chill, jeszcze będzie czas na podsumowanie sezonu - teraz jeżeli faktycznie wierzymy, że pisanie tutaj cokolwiek daje, to lepiej skupić się na merytorycznych wypowiedziach odnośnie ostatnich meczy.@Marudnicki jestem ostatni, który chciałby zmiany trenera, ale ewidentnie coś od dłuższego czasu nie trybi.
Jasne, że wszystko może się zdarzyć, tylko czy zawsze musimy liczyć na łut szczęścia i oglądanie się na innych, zamiast wziąść sprawy w swoje ręce/nogi ?


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2306 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 13:24
Najgorszy występ w I połowie od kilku lat. To jest zapaść w chuj. Gdyby nie Dante i szczęście to powinno być 3-0 dla Rakowa. Kopacze nie potrafią podać dokładnie piłki na 5 metrów. Obrona jest tragiczna, a pomoc i atak nie istnieją. Oceniłem tylko I połowę i nie piszę, że już przejebaliśmy ten mecz, gdyż to polska liga i cuda są na porządku dziennym.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3635 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 13:27
Kurcze oczy krwawią oglądając taką grę zero pomysłu na cokolwiek :(


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5804 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 13:28
Nikt się nie wyróżnia, wszyscy grają typowy ekstraklasowy dżemik.

Nie ma komu wykreować, pociągnąć do przodu, uruchomić podaniem.

Leżymy i kwiczymy...


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3128 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 13:30
Niedziela, godzina 13, komu by się chciało grać... Tutaj nic nie działa, zero pomysłu i walki.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3634 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 13:31
Z taką grą jak w 1 połowie to remis będzie napewno sukcesem..


Dziś zgodnym rytmem biją nam nasze serca które My,za Pogoń damy w każdy czas,czy czas dobry ,czy czas zły. Nie dla nas jest porażki smak ,nie dla nas forma zła...
s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1112 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 14:23
Gra Pogoni Szczecin to....


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6494 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 14:26
Matynia powinien przez 7 dni w tygodniu po 8 godzin ćwiczyć dośrodkowania... To co dziś robil to dramat !!! Rico wracaj !!!!


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 14:43

  TomY napisał:  
Matynia powinien przez 7 dni w tygodniu po 8 godzin ćwiczyć dośrodkowania... To co dziś robil to dramat !!! Rico wracaj !!!!I tak nic by to nie dało.
A co do meczu, to1 pkt. i wejście młodego na plus, reszta DRAMAT


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5433 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 14:49
remis dzieki braku skutecznosci Rakowa...

Pismaki , czemu nikt nie zadaje pytan prezesowi i trenerowi? Zagladacie tu na forum to spytajcie sie trenera, ktory zawodnik przy nim zrobil progres? Taki sam zarzut byl do Michniewicza, zreszta sluszny. Dlaczego obecnie z prezesem i trenerem tylko wchodzenie w dupe wychodzi szczecinskim pismakom? Az tak wam sie podoba gra Pogoni, ze kazdy mecz komentujecie: 'czy wygrywasz czy nie..' Spytajcie sie Kosty dlaczego zespol przez niego trenowany po raz kolejny po przygotowaniach wyglada fatalnie? Spytajcie prezesa dlaczego jego ambicje siegaja utrzymania sie w gornej osemce w kolejnym sezonie?

To nie wina Matyni ze kopie sie w czolo w ekstraklasie - to wina ludzi ktorzy go wstawiaja do skladu czy trzymaja go w klubie. W jakim celu taki pilkarz jak Kowalczyk jest kapitanem i gra w podstawowym skladzie- przeciez on dzis nawet jednego dobrego zagrania nie mial. To sa zawodnicy prezentujacy drugoligowe umiejetnosci. Spiridonowic albo gra na alibi albo strata. Reszta nie wie co ma z pilka zrobic. Kto ich przygotowuje do tych meczow?

Samozadowolenie w klubie na wysokim poziomie, a kibicom oczy krwawia. Ostatnio nawet 4 tysiace sie nie uzbieralo chetnych do ogladania tej druzyny. Jak tam prezesie osiagnelismy juz sufit czy tlumaczymy sie brakiem stadionu? Za maly budzet? Coz Piast chyba lepszego nie ma, a jest obecnym mistrzem Polski.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6034 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 14:58
Dramat. Ktokolwiek, cokolwiek jest w stanie pozytywnego po tym meczu powiedzieć?
Może poza niezłą grą (znowu) Listkowskiego.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2550 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 15:09
Lepiej zachować powściągliwość w krytyce bo ta liga jest tak śmieszna, że jeszcze wygramy 2 kolejne mecze, wrócimy na pudło i znowu prezes będzie wylewał swoje mądrości


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
D.PS

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005