Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 14:36
Akurat ostatnio brakowalo mi czasu na Lige +, wiec nie odniose sie do komentarza, o ktorym mowicie. Merytoryczne tlo wypowiedzi Mielcarskiego i Wegrzyna z tego wlasnie wzgledu pomine, ale jak dla mnie to wlasnie oni jako nieliczni z bylych pilkarzy dosc plynnie mowia po polsku i czlowiek nie lapie sie za glowe jak to czesto bywa w transmisjach pilkarskich, gdzie wypowiadaja sie "eksperci", ktorzy po polsku 3 zdan nie potrafia poprawnie zlozyc..
Sympatia do Pogoni od zawsze nie jest najwyzsza, wiec lepiej sie do tego przyzwyczaic albo pisac apele do C+ z prosba o wieksza zyczliwosc do miasta i klubu.


1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 14:44
Jakby poprawna polszczyzna stanela obok Wegrzyna, to ten nawet by jej ine zauwazyl. Akurat w jego przypadku ta opinia jest troszke na wyrost.

Inna sprawa, ze wczesniej pare razy ogladalem C+ i Mielcarski faktycznie potrafil byc obiektywny. Kazik z tym mial zawsze problem. Nie wiem co sie stalo w ten weekend,ale zrobili z siebie niezlych idiotow.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 15:17
Bez przesady z tym Mielcarskim. Ja również się z nim nie zgadzam, ale jest dość niezłym komentatorem. Nie lgnijmy do tanich pochwał i zachwytów. Nic złego o Pogoni nie powiedział a tylko trochę na wyrost o Ruchu. Odczułem że chyba nieźle znają się z Zieńczukiem i może stąd lekko chorzowskie okulary. Pogoń powinna robić swoje a na dobre opinie i wychwalanie przyjdzie czas. Podstawa to stabilizacja formy i dobre wyniki.
Teraz czas już na rozważania meczu z Koroną. Nie zagra Małecki, co przy tej kadrze nie jest wielkim problemem. W Koronie też ktoś dostał ostatnio czwarte żółtko. Generalnie można patrzeć optymistycznie na ten mecz, choć śmierdzi mi on remisem. Ale nie jestem tego tak pewny jak wygranej przed meczem z Ruchem, tak więc może będzie jednak lepiej.


21:37
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 15:33

  Cytat:  
Nic złego o Pogoni nie powiedział a tylko trochę na wyrost o Ruchu.

No niby nie, ale nie wspomnienie słowem o grze Pogoni, która zagrała jeden z najlepszych meczów w sezonie i pokonała rewelację rundy, Ruch to trochę dziwne. Tym bardziej, że bardzo dobre spotkanie zagrali Dąrowski, Akahoshi, Robak czy Murawski - tyle tematu do omówienia: od wciąż brylującego Japończyka (można zahaczyć temat o jednego z najlepszych obcokrajowców w historii ligi) poprzez najlepszego strzelca Ekstraklasy (kiedy ostatnio tak bramkostrzelny, polski napastnik był w najwyższej klasie rozgrywkowej?) powiększającego swój dorobek aż do odrodzonego Murawskiego (który zagrał jak za swoich najlepszych lat w Lechu), a tutaj Mielcarski zdecydował się tylko na (błędne) stwierdzenie, że Ruch zagrał niezłe spotkanie i że Pogoń jedzie na opinii po meczu z Lechem ... come on.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 15:37
Na 90minut na szybko przejrzalem i nie rzucilo mi sie w oczy by ktos z Korony mial pauzowac w meczu z nami, ale moze sie myle (?)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 16:01
@Gradus_new - nie, ty masz.


@pablo8511 - dzięki za info o meczyku bo 100 % powtórkę bym przegapił. Piękny mecz, przewaga i na boisku i w statystykach.

I tak jak mówi @eF^, można było spokojnie porozmawiać o tylu tematach ale nieee, po co. Ale akurat do tego się przyzwyczaiłem, bo jeśli chodzi o Pogoń i takie rozważania, to one odbywają się bardzo rzadko w tym programie. Znacznie częściej szukają plusów u rywali, którzy z nami przegrali niż pogadać o tego typu tematach.

Oby już z Koroną przyklepać 100 % "8" i dalej grac na pewnym "luzie".


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 16:33

  Icar napisał:  
@Gradus_new - nie, ty masz..



wow ale mi przywalilles... chyba sie nie pozbieram.


A co do Ruchu to wcale az tak strasznie nie grali. Grali na wyjezdzie z dobra druzyna. Nastawili sie na kontry i przy odrobinie szczescia dla nich mogli prowadzic 2:1 i to nawet dwa razy. I to mimo tego, ze Pogon bardzo dobrze grala. Kto wie jak by sie wtedy mecz potoczyl. Pogon musialaby jeszcze mocniej cisnac a Ruch tylko raz albo 2 razy skontrowac skutecznie i mogliby wygrac np. 3:1. Wynik moglbyc odwrotny przy dokladnie takiej samej grze z obu stron jak byla.

Mysle, ze jednak ocena meczu jest pochodna tego czy oceniamy wlasna druzyne. Wtedy tez wynik ma duze znaczenie. Jak Pogon wygrala z Lechem to przeciez nie byla 5 razy lepsza tylko piekielnie skuteczna. A ekstaza wsrod kibicow byla wielka - i slusznie :).
Ale jesli popatrzec obiektywnie to mecz nam sie swietnie ulozyl i do bramki wpadalo wszystko co moglo wpasc. Strzelilismy pierwsi bramke, Lech mial przewage w posiadaniu pilki a Pogon kontrowala. Gdyby Pogon grala jak grala z Lechem ale nie strzelila zadnej bramki albo tylko jedna i skonczylo sie 1:1 albo 0:1 to pewnie na forum bysmy obserwowali wieszanie psow na pilkarzach. Przypomne, ze Lech mial wiecej strzalow na bramke, ogromna przewage w rzutach roznych i 57/43 w posiadaniu pilki. Na szczescie niewiele z tego wynikalo.

Takze to wynik moim zdaniem w duzym stopniu determinuje ocene gry przez kibicow. No i w sumie w koncowym rozrachunku tylko wynik ma znaczenie :).
A komentatorzy telewizyjni patrza na to troche inaczej albo z innej strony.


Oddajcie mi moj stary login...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 17:19
Ok, masz racje, ale czesciowo, bo to dziala w dwie strony. Pogon tez miala swoje okazje, ktorych nie wykorzystala i smiem twierdzic, ze byly duzo grozniejsze. Swietny strzal Fraczczaka, glowka tego samego zawodnika w slupek, strzal z dystansu Aki, glowka Robaka cudem wyciagnieta przez Buchalika i cos tam pewnie jeszcze by sie znalazlo. Zachowujac proporcje, to mozna bylo poprawic wynik meczu z Lechem ;)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 17:20
Gradus_new - w ogóle się z Tobą nie zgadzam.

Mecz z Lechem to była nasza totalna dominacja.Widać było, że mamy spotkanie pod kontrolą i dobrana dostała odpowiednia taktyka (czekanie na kontrę, zamiast bicia w mur atakiem pozycyjnym). Zagraliśmy mądrze piłką, częste ataki Lecha (oraz wspomniane rogi) były skutkiem nastawienia się właśnie na wspomniane kontry - to w połączeniu z dobrą grą obronną tego dnia poskutkowało jak poskutkowało.

W meczu z Ruchem było podobnie. Według mnie Ruch wcale nie zagrał dobrego spotkania, a dużo lepiej pokazała się m.in. ostatnio będąca tu Cracovia. Sytuacje bramkowe Chorzowian wynikały z naszych pokracznych błędów (vide Golla), a nie z ich przytłaczającego pressingu czy dobrego ustawienia. Bez przesady, że drużyna z czołówki, która dotychczas (poza meczem z Piastem) miała serię 6 wygranych meczów z rzędu grała tak jak w ostatnim meczu w Szczecinie i dostała za to jeszcze pochwały.

Wcale nie chodzi tu o jak uważasz zbytni subiektywizm. Po prostu gramy jedną z najładniejszych piłek dla oka w lidze, a niektórzy mają to gdzieś i stawiają nas gdzieś na równi z Widzewem czy innym Podbeskidziem uważając, że to 'wypadek przy pracy'.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 17:36
Nie wiem czy zauważyliście, ale większość naszych niebezpiecznych akcji powstawało po stałych fragmentach gry. Widać, że chłopaki to na treningach ćwiczą.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 18:52
Ale ja sie zgadzam, ze gramy bardzo ladna pilke. Wreszcie, bo przez ostatnie lata to az zeby bolaly od patrzenia na gre Portowcow, nawet wtedy gdy wygrywali. Moim zdaniem ta tragiczna gra przez kilka ostatnich lat spowodowala, ze teraz na Lecha nie przyszlo 18-20 a ledwie 10 tys kibicow.
Nawet powiem, ze z Cracovia tez grali niezla pilke ale zabraklo troche szczescia.

Ogolnie chodzi mi o to, ze jako kibice Pogoni nie jestesmy obiektywni bo w gre wchodza emocje i przywiazanie do druzyny. Wiec czesto bedziemy zbyt mocno chwalic albo zbyt mocno ganic. Natomiast ja nie widze, zeby jakos tendencyjnie Pogon byla pokazywana w zlym swietle w TV. Pogon jest chwalona a ze nie we wszystkich wypowiedziach bedzie to az tak widoczne jak bysmy chcieli to moze wynikac z tego, ze postronni obserwatorzy staraja sie obiektywnie oceniac obydwie duzyny. Moze nawet u Mielcarskiego i Wegrzyna byc cos takiego, ze staraja sie byc "jeszcze bardziej obiektywni" przez to, ze kiedys w Pogoni grali.


Oddajcie mi moj stary login...
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 18:56
Panowie tutaj nie chodzi o to, aby komentatorzy wychwalali Pogon i piali z zachwytu. Eksperci zaproszeni do studia powinni byc obiektywni i profesjonalnie podsumowac mecz. Oczekuje rzeczowej analizy, a nie pierdolenia glupot. Mielcarski oprocz gadania bzdur nie potrafil poprawnie zlozyc zdania w jezyku polskim. Ogladajac Lige+ oczekuje normalnej dyskusji na temat analizowanych spotkan. Zamiast tego mamy 45 min. gadania o dupie marynie oraz spuszczania sie nad Legia, Wisla i Lechem.
Z drugiej strony kij im w oko. Niech Pogon gra swoje wkurwiajac ekspertow jeszcze bardziej.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 19:03
Co do Ligi + i komentrzy G. Mielcarskiego, to ja akurat uważam ze Grzesiu rozsądnie powiedział i ocenil przebieg meczu. Ogladajac mecz w tv przy wyniku 1-1 naprawdę nic nie wskazywalo aby Pogon ten mecz wygrala. Gra siadla, Ruch miał 2x 100% sytuacje...i ja osobiście mało zawalu nie dostałem. Pozniej na szczęście Portowcy się otrzasneli i strzelili piękne bramki:) Nikt nie podwazal ze Pogon była lepsza bo była, ale Mielcarski dokładnie stwierdził to co moglo się wydarzyć..Gdybysmy ten mecz przegrali wszyscy byśmy narzekali i pisali ze jesteśmy w dolku itd..tym razem po prostu mielismy trochę szczęścia i mecz wygraliśmy, ale popadanie w jakiś samozachyt jest moim zdaniem duza przesada.
Jeżeli chcemy aby mówiono o nas dobrze na dluzsza mete , Pogon jako druzyna musi ustablizowac forme. Wygrywajac z Lechem 5-1 zagraliśmy 3 bardzo przeciętne spotkania i to wcale nie z jakimiś potentatami, Podbeskidzie,Cracovia,Gornik..teraz wygraliśmy z Ruchem i jedziemy do Kielc,myslac o czyms więcej niż miejsce 6-8 takie mecze musimy wygrywać chociaż co drugi taki mecz. Ogladam cala ekstraklasę i uważam ze jesteśmy dużo lepsza druzyna od tych z dolu ale tak samo jesteśmy dużo słabsi od tych wyżej czyli Legia,Wisla,Lech i niestety od Ruchu raczej tez, wniosek nasuwa się jeden jesteśmy typowym ligowym sredniakim majcym przebłyski na bardzo dobre mecze ale tak samo bardzo slabe. W pilce wszystko jest możliwe i licze ze będziemy w pierwszej 5 tce, to będzie wielki sukces dla klubu i dla nas. A w następnym sezonie jak nowi zgraja się z ta druzyna i dojda kolejne wzmocnienia to jak najbardziej będziemy mogli myslec o czyms więcej. Możliwe ze po awansie do pierwszej 8 zejdzie presja i Pogoni będzie się latwiej grac, ale z drugiej strony może być problem z moralami..także zobaczymy jak to będzie wygladac.


PORTOWCY
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 19:15

  eF^ napisał:  
Gradus_new - w ogóle się z Tobą nie zgadzam.

Mecz z Lechem to była nasza totalna dominacja.Widać było, że mamy spotkanie pod kontrolą i dobrana dostała odpowiednia taktyka (czekanie na kontrę, zamiast bicia w mur atakiem pozycyjnym). Zagraliśmy mądrze piłką, częste ataki Lecha (oraz wspomniane rogi) były skutkiem nastawienia się właśnie na wspomniane kontry - to w połączeniu z dobrą grą obronną tego dnia poskutkowało jak poskutkowało.



co to znaczy dominowac w meczu? Pogon przyjela taktyke na gre z kontry i perfekcyjnie ja wykonala. Ale nie nazwalbym tego dominacja. Czy gdyby Pogon wygrala po takiej samej grze 1:0 to bys tez powiedzial, ze zdominowala przeciwnika?


  eF^ napisał:  

W meczu z Ruchem było podobnie. Według mnie Ruch wcale nie zagrał dobrego spotkania, a dużo lepiej pokazała się m.in. ostatnio będąca tu Cracovia. Sytuacje bramkowe Chorzowian wynikały z naszych pokracznych błędów (vide Golla), a nie z ich przytłaczającego pressingu czy dobrego ustawienia. Bez przesady, że drużyna z czołówki, która dotychczas (poza meczem z Piastem) miała serię 6 wygranych meczów z rzędu grała tak jak w ostatnim meczu w Szczecinie i dostała za to jeszcze pochwały.



tak samo moznaby powiedziec, ze 5 bramek Pogoni w meczu z Lechem to wynik indywidualnych bledow Wolakiewicza...

Jesli mamy mowic o dominowaniu to bardziej bym widzial ta dominacje wlasnie w meczu z Ruchem niz w meczu z Lechem. Co nie znaczy, ze Ruch gral jakos katastrofalnie. Pogon byla po prostu lepsza. Wieszczycki to nazwal "lepszym wrazeniem z gry" - czy cos w tym stylu :)


Oddajcie mi moj stary login...
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2014 20:39

  Gradus_new napisał:  

tak samo moznaby powiedziec, ze 5 bramek Pogoni w meczu z Lechem to wynik indywidualnych bledow Wolakiewicza...




Sorry, ze sie wtrace :)
Akurat nie zgodze sie tym razem, poniewaz bledy Wolakiewicza byly wymuszone przez nasze skladne akcje, natomiast blad Golli to typowy, niwymuszony babol (nawet nie bylo pressingu specjalnie)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/03/2014 02:50

  tennisfan napisał:  

  Gradus_new napisał:  

tak samo moznaby powiedziec, ze 5 bramek Pogoni w meczu z Lechem to wynik indywidualnych bledow Wolakiewicza...




Sorry, ze sie wtrace :)
Akurat nie zgodze sie tym razem, poniewaz bledy Wolakiewicza byly wymuszone przez nasze skladne akcje, natomiast blad Golli to typowy, niwymuszony babol (nawet nie bylo pressingu specjalnie)



Bledy Wolakiewicza wynikaly z tego, ze kompletnie za Robakiem nie nadazal. Za kazdym razem byl o krok za nim. Ewidentnie widac bylo, ze mial byc plastrem, ale nic z tego nie wyszlo. Inna sprawa, ze w tym meczu bylo jeszcze tyle akcij, ze gdyby Lech wracal z bagazem 8 bramek to nikt nie moglby byc zdziwiony.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/03/2014 09:59

  Papricanos85 napisał:  
Ogladam cala ekstraklasę i uważam ze jesteśmy dużo lepsza druzyna od tych z dolu ale tak samo jesteśmy dużo słabsi od tych wyżej czyli Legia,Wisla,Lech i niestety od Ruchu raczej tez, wniosek nasuwa się jeden jesteśmy typowym ligowym sredniakim majcym przebłyski na bardzo dobre mecze ale tak samo bardzo slabe.



Nie zgodzę się z Tobą,nasza drużyna w tym sezonie wyrosła na sporego potentata o europejskie puchary. Nasi zawodnicy grają ładną piłkę dla oka,mecz z podbeskidziem raczej nie można zaliczyć do wpadek bo tam mało jaka drużyna wywozi 3pkt. A mecze z cracovią i Górnikiem to też zupełnie inna bajka. Oby nasza drużyna w tym jak i w przyszłych walczyła o top 5 a nie jak w zeszłym sezonie o utrzymanie..


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/03/2014 20:48

  Ka. napisał:  
Z jednej strony chuj im wszystkim w dziób, ale jak się tak zastanowić, to chyba lepiej, gdy w mediach mówi się o nas dobrze, że gramy atrakcyjna piłkę, nasze mecze ogląda się z przyjemnością. Potem patrzę na stronę C+ i widzę komentarze, że mecz Pogoni z Ruchem, to tylko dla masochistów, a przecież naprawdę nasi piłkarze zazwyczaj dają bardzo fajne widowisko. Chuj z januszami, ale potencjalni sponsorzy też raczej patrzą, jak klub jest przedstawiany w mediach.

No właśnie, Jagoda z każdej strony wyzywany, a wg mnie polską ligę komentuje bardzo przyzwoicie.



W magazynie bodajże GOL w telewizji publicznej uznali za najlepszy mecz kolejki nasz mecz z Ruchem. Moim zdaniem pod wieloma względami był lepszy niż z Lechem, a bramkę Aki uznali za najładniejszą. Pewnie tylko jakiś antykibic Pogoni (ewentualnie kibic Ruchu) mógł bardzo cierpieć przy oglądaniu tego meczu :)


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/03/2014 23:17

  Ozii napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Ogladam cala ekstraklasę i uważam ze jesteśmy dużo lepsza druzyna od tych z dolu ale tak samo jesteśmy dużo słabsi od tych wyżej czyli Legia,Wisla,Lech i niestety od Ruchu raczej tez, wniosek nasuwa się jeden jesteśmy typowym ligowym sredniakim majcym przebłyski na bardzo dobre mecze ale tak samo bardzo slabe.



Nie zgodzę się z Tobą,nasza drużyna w tym sezonie wyrosła na sporego potentata o europejskie puchary. Nasi zawodnicy grają ładną piłkę dla oka,mecz z podbeskidziem raczej nie można zaliczyć do wpadek bo tam mało jaka drużyna wywozi 3pkt. A mecze z cracovią i Górnikiem to też zupełnie inna bajka. Oby nasza drużyna w tym jak i w przyszłych walczyła o top 5 a nie jak w zeszłym sezonie o utrzymanie..



Od Ruchu na pewno nie jestesmy slabsi. Jestemy lepsi.
Wiadomo, ze "nazwiska nie graja", ale gdyby tak popatrzec na personalia:
Az trzech naszych zawodnikow jest w czolowce zestawien na swoich pozycjach: Aka, Janukiewicz, Robak. Ten pierwszy nawet zostal wybrany najlepszym pomocnikiem rundy w ktorejs z gazet (Fakt albo SE).
Do tego kilku reprezentatow kadry mlodziezowej (tutaj moznaby wyeminiac i wymieniac) i kilku graczy z przeszloscia w pierwszej kadrze (Murawski, Malecki itp.)

Ruch niby tez ma kilku mlodych dobry zawodnikow i bylych kadrowiczow (Zienczuk), ale nie oszukujmy sie, to Murawski goscil w kadrze duzo czesciej.

Jestemy lepsi od Ruchu. Porownywalni z Wisla i moze ciut slabsi niz Legia i Lech.
Ale ta liga jest tak wyrownana, ze takie przewidywania nie maja duzego znaczenia, liczy sie tak naprawde dyspozycja dnia, aktualna forma, przygotowanie itp.
Dlatego m.in mozemy rozbic Lecha po raz trzeci :)

My naprawde mamy kim straszyc...


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 18:04

  tennisfan napisał:  

Sorry, ze sie wtrace :)
Akurat nie zgodze sie tym razem, poniewaz bledy Wolakiewicza byly wymuszone przez nasze skladne akcje, natomiast blad Golli to typowy, niwymuszony babol (nawet nie bylo pressingu specjalnie)



Golla popelnil 2 bledy po ktorych mogly pasc bramki. Przynajmniej przy jednym z tych bledow byl naciskany przez Zienczuka, ktory go wtedy w jednej akcji 2 razy zblokowal. Przy tym drugim zablokowaniu poszla kontra. Gdyby nie pressing Zienczuka to bledu Golli by nie bylo. Z drugiej strony pressing nie byl jakos specjalnie mocny, wiec Golla powinien byl sobie z tym latwo poradzic...


Oddajcie mi moj stary login...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005