Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2964 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/10/2017 09:34

  Owczarek napisał:  
To nie działa tak jak myśliszSkad wiesz? Jakby to Mroczny powiedzial "Nie jestes prezesem to sie nie znasz".


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2955 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/10/2017 10:31
A koszty działania klubu akademii utrzymanie strasznego stadioniu i długi to wszystko kosztuje. Nie stać nas jak widać na zawodników którzy nie grają.


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1941 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/10/2017 12:43
No i Edi też swoje wpierdolić potrafi.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/10/2017 13:59

  Boris napisał:  
No i Edi też swoje wpierdolić potrafi.😀😂😂


,,Vi är överallt,,- POGON
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5929 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 09:31
Jesteśmy w najgorszej sytuacji od lat (pod kątem miejsca w tabeli, samej gry, klimatu), a kopacze podobno w weekend rozbijali się po klubach go-go.
Po Twitterze krąży informacja, że m.in. Hołota i Kort widziani w takim miejscu.
Jeśli się to potwierdzi to naprawdę żenada niesamowita ...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2403 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 09:56
Przegrywamy mecz za meczem, zawodnicy bawią się w najlepsze. I w takiej sytuacji wychowanek klubu zamiast walczyć o jak najszybsze wyjście klubu z kryzysu, z nad przepaści, woli noce poświęcać na pierdolenie się z kurwami i spędzać czas w klubach go-go. A podobno nie tylko Hołota i Kort.
Patrząc na ich postawę, wydaje mi się wysoce prawdopodobne. Taki Daniel Trzepacz jest święcie przekonany, że miało to miejsce.
I jak z takimi zawodnikami mamy nadgonić zaraz 10 pkt stratę do bezpiecznego miejsca? Przecież Azoty nie ściągną nagle 5-6 zawodników do pierwszej 11 w przerwie zimowej.

A przecież kolejny wychowanek Zwolińska też ma za uszami. Nie ma co, naprawdę zajebiste pokolenie wychowanków nam się trafiło.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5591 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 10:32
Mi osobiście lata co robią zawodnicy wieczorami czy nocami. Ale zobaczcie z jakimi ludźmi mamy do czynienia . Wiedzą jaka jest sytuacja w tabeli, wiedzą, że ludzie są wk... a oni nie pojadą gdzieś za miasto tylko lezą do klubu w samym środku miasta :).


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5929 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 11:02
Takimi wyjściami, historiami kreują swój wizerunek profesjonalnego (sic!) sportowca, piłkarza.
Więc szczerze mówiąc warto się interesować takimi rzeczami, mi to osobiście nie lata bo potem w mediach będzie pisane, że piłkarze Pogoni się szlajają zamiast skupić na odpowiednich rzeczach (vide treningu).
Dyskusja na temat tego, że widziano piłkarza Pogoni na kebabie, jak wychodził ze stacji benzynowej z iluś-pakiem piwa - takie rzeczy się zdarzają i to naturalne, są pewnie pojedyncze jednostki (vide Robert Lewandowski) których o takie posądzić nie można. Ale w sytuacji w jakiej jesteśmy zabawa na mieście to niestety, nie przystoi.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2759 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 11:33

  eF^ napisał:  
Jesteśmy w najgorszej sytuacji od lat (pod kątem miejsca w tabeli, samej gry, klimatu), a kopacze podobno w weekend rozbijali się po klubach go-go.
Po Twitterze krąży informacja, że m.in. Hołota i Kort widziani w takim miejscu.
Jeśli się to potwierdzi to naprawdę żenada niesamowita ...Dobry ich znajomy tam pracuje na bramce nie panikuj


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5929 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 14:22
Co to ma do rzeczy? Jakby znajomy Lewandowskiego pracował na bramce burdelu to mógłby tam chodzić bez skrępowania?
Nie panikuje tylko stwierdzam fakt.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3648 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 15:37

  eF^ napisał:  

Po Twitterze krąży informacja, że m.in. Hołota i Kort widziani w takim miejscu.Kort to żadna nowość jeżeli chodzi o bujanie się po klubach, stały bywalec deptaku i jeden z tych co prywatnie najbardziej narzekali na samego Skorżę (nie na jego sztab). Jarek Fojut też często widywany był na deptaku lub w Grayu jednak podkreślam, że za każdym razem kiedy go widziałem to nie pił alkoholu, zwykłe wyjście ze znajomymi. No a Dawid... nie chcę wchodzić komuś w prywatne życie, miał kobietę, porządną, niepijącą fotomodelkę dbającą o zdrowie, ale bez jebnięcia na punkcie bycia fit, podobno właśnie zakazywała mu picia i imprezowania a on dalej robił swoje... potem wyszły mu 3 mecze, wywiad na weszło, że poukładał sobie w głowie i tak każdy żyje w kłamstwie, info potwierdzone w 100%.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2484 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 15:54

  Owczarek napisał:  

  eF^ napisał:  

Po Twitterze krąży informacja, że m.in. Hołota i Kort widziani w takim miejscu.Kort to żadna nowość jeżeli chodzi o bujanie się po klubach, stały bywalec deptaku i jeden z tych co prywatnie najbardziej narzekali na samego Skorżę (nie na jego sztab). Jarek Fojut też często widywany był na deptaku lub w Grayu jednak podkreślam, że za każdym razem kiedy go widziałem to nie pił alkoholu, zwykłe wyjście ze znajomymi. No a Dawid... nie chcę wchodzić komuś w prywatne życie, miał kobietę, porządną, niepijącą fotomodelkę dbającą o zdrowie, ale bez jebnięcia na punkcie bycia fit, podobno właśnie zakazywała mu picia i imprezowania a on dalej robił swoje... potem wyszły mu 3 mecze, wywiad na weszło, że poukładał sobie w głowie i tak każdy żyje w kłamstwie, info potwierdzone w 100%.Żeby zobaczyć co taki Korcik ma w głowie wystarczy przejść się kilka razy na miasto i przyjrzeć się temu jak się odżywia. Dzisiaj piłkarze mają wszystko wyliczane, niemalże podtykane pod nos, wystarczy zatem, że będą wyłącznie jedli, bo nawet sami nic nie muszą przygotowywać. Mimo to wielu z nich ma to w dupie i wpierdala kebaby i inne fast foody. Jednak to nie jest prawdziwym problemem, te balety również nim nie są. Vadis w Legii też stołował się w McDonaldach, Radović i Ljuboja połowę kariery spędzali na baletach z alkoholem w ręku, a mimo tego grali bardzo dobrze. U nas w drużynie nie funkcjonuje nic. Nie ma atmosfery, a raczej jest bardzo zła i to nawet pomiędzy tzw. członkami sztabu szkoleniowego. Po kolejnych niepowodzeniach wszyscy tylko patrzą na kongo zrzucić winę, że tym razem się nie udało. Nie wiem co jest tego powodem, ale wiem, że jeśli dalej tak to będzie wyglądać to spadniemy, bo obecnie nikomu na niczym w tym klubie nie zależy. No ewentualnie na zachowaniu ciepłej posady.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2403 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 21:06
Reakcja Klubu

"W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia."


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4339 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 21:06
Komunikat Zarządu Pogoni Szczecin SA

W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia.

Zarząd Pogoni Szczecin SA


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

****
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 21:17
Bursztyn młodociany gościu, który nawet meczu nie rozegrał w seniorach, a po klubach łazi. Ciekawe jak się potoczy jego kariera.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2403 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 21:20
Tak się powinna potoczyć, że wypierdolić na zbity ryj, skoro już na tym etapie się łajdaczy i niech idzie do pracy jak normalny człowiek a rekreacyjnie sobie niech gra w IV czy niższej lidze. Po co łożyć pieniądze klubowe na kolejnego "Korta", "Zwolińskiego"? Mało to zmarnowanych już pieniędzy zostało?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2208 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 21:22
Za miesiąc pewnie pojawi się informacja, że kary nie zostały nałożone, a komunikat został wystosowany, żeby "załagodzić" sytuację na linii zawodnicy-kibice.

Karuzela śmiechu.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 20 listopada 2017, 22:55 [1 raz(y)]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3648 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 22:03
A charakterne chłopaki obecnie grają w Świcie Skolwin, który jest liderem III ligi i na przedwczorajszym meczu z KKS Kalisz wygranym 1:0 był obecny przedstawiciel Ruchu Chorzów, to kolejny skaut na Skolwinie po skautach z Gieksy Katowice i Górnika Zabrze, ciekawe czy chociaż przetestujemy kogoś z tej drużyny.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5728 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 22:13
To, że Kort czy Hołota poszli się zabawić to jasne, bo to znani baleciarze ale Bursztyn? Chłopcze, kariery w ten sposób nie zrobisz, chyba że w balecie. Do roboty, zapierdalać i wylewać (a nie wlewać) pot na treningach.

Co za żenada i potwarz dla całego środowiska oraz kibiców. Ostatnie miejsce w tabeli, ostatni mecz wygrany 4 miesiące temu, a oni "idą w teren". Trzepacz dobrze napisał - powinni zamknąć się na jakiejś domówce, najebać i wyżalić. I koniec tematu, ale publiczne pokazówki to przejaw masakrycznej głupoty.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2746 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/11/2017 23:54

  Owczarek napisał:  
A charakterne chłopaki obecnie grają w Świcie Skolwin, który jest liderem III ligi i na przedwczorajszym meczu z KKS Kalisz wygranym 1:0 był obecny przedstawiciel Ruchu Chorzów, to kolejny skaut na Skolwinie po skautach z Gieksy Katowice i Górnika Zabrze, ciekawe czy chociaż przetestujemy kogoś z tej drużyny.Wyjdzie Ci potem taki Stolarczyk i powie ze znamy tych chłopaków i monitorujemy ich karierę ale chcemy oprzeć się na wychowankach z Akademi.Swoja droga to ja nie pamiętam takiego syfu w tym klubie.Rozumiem ze za Gondora i Ptaka mogło tak być bo Ci ludzie emocjonalnie nie byli związani z Pogonią i cele mieli inne ale za Prezesa który od dziecka kibicuje?
Wisła juz szuka wzmocnień w Hiszpani.Czytam że Lech jezdzi i obserwuje graczy w Grecji i juz prowadzi rozmowy z trzema zawodnikami.U nas zaś bijemy rekordy w zmienianiu trenerów bo ktoś ciagle twierdzi że mamy potencjał ,dwie jedenastki,zdolna młodzież i super Akademie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005