Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7567 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 22:36
A ja powiem tak "kończ waść, wstydu oszczędź" to już jest koniec, z górnikiem jest pewne że przegramy kwestia to tylko ile bramek dostaniemy ...


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7965 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 22:38

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
- Włodarze szczecińskiego klubu muszą zejść na ziemię i zrezygnować z brazylijskiej koncepcji. Zespół powinien jak najszybciej wrócić do Szczecina, a działacze zająć się szkoleniem młodzieży i szukaniem piłkarzy w okolicznych klubach. To nie przyniesie szybkiego efektu, ale z czasem powinno jednak zaprocentować.



Bardzo ładnie ujal to p. Jezierski - i o to kurna chodzi ! tylko dlaczego wszyscy to widza tylko nie szanowny ptak ?



ptak ma koncepcje i ją stosuje, dobic do dna, wycofać drużynę i się zmyć, opierając się na "złej atmosferze jaka panuje w tym mieście"...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 22:49

  Cytat:  
- Kibice są spragnieni sukcesu drużyny. Myślę, że zespół podniesie się po ostatniej porażce i zacznie wygrywać. Wtedy sztuka się obroni i atmosfera się poprawi - uważa Ćwikła.-



Cwikla mysli ze po 2-3 wygranych kibice nagle zaczna wierzyc znow w druzyne i wszystko bedzie OK

Nie chodzi o to zeby wygrywac kazdy meczu po 3:0 z Wisła czy Legia, chodzi o to zeby zawodnicy grali ambitnie i na boisku "zostawiali pluca" a nie pokazywali sie z takiej strony jak (np.) w meczu z ŁKS.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 23:14

  chrisxx napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
- Włodarze szczecińskiego klubu muszą zejść na ziemię i zrezygnować z brazylijskiej koncepcji. Zespół powinien jak najszybciej wrócić do Szczecina, a działacze zająć się szkoleniem młodzieży i szukaniem piłkarzy w okolicznych klubach. To nie przyniesie szybkiego efektu, ale z czasem powinno jednak zaprocentować.



Bardzo ładnie ujal to p. Jezierski - i o to kurna chodzi ! tylko dlaczego wszyscy to widza tylko nie szanowny ptak ?



ptak ma koncepcje i ją stosuje, dobic do dna, wycofać drużynę i się zmyć, opierając się na "złej atmosferze jaka panuje w tym mieście"...


W 100 % zgadzam sie z toba.Chyba kazdy wie jaka bedzie atmosfera na stadionie w czasie meczu z Arka po tragicznej grze w Zabrzu .Po meczu antek powie ze odchodzi , bo kibice go nie chca i na tym zakonczy sie jego era w Szczecinie


wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 10:03
Ta cała sytuacja do jakiej doprowadziły działania Ptaszyska już przestała bawić nie tylko NAS - kibiców Pogoni, ale również przestała bawić inne środowiska piłkarskie w całej Polsce. To jest poprostu żałosne!


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 11:55
Wiem ze to nie jest odpowiedni moment ale.....a nie mowilem?


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 14:18

  goral1982 napisał:  

  chrisxx napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
- Włodarze szczecińskiego klubu muszą zejść na ziemię i zrezygnować z brazylijskiej koncepcji. Zespół powinien jak najszybciej wrócić do Szczecina, a działacze zająć się szkoleniem młodzieży i szukaniem piłkarzy w okolicznych klubach. To nie przyniesie szybkiego efektu, ale z czasem powinno jednak zaprocentować.



Bardzo ładnie ujal to p. Jezierski - i o to kurna chodzi ! tylko dlaczego wszyscy to widza tylko nie szanowny ptak ?



ptak ma koncepcje i ją stosuje, dobic do dna, wycofać drużynę i się zmyć, opierając się na "złej atmosferze jaka panuje w tym mieście"...


W 100 % zgadzam sie z toba.Chyba kazdy wie jaka bedzie atmosfera na stadionie w czasie meczu z Arka po tragicznej grze w Zabrzu .Po meczu antek powie ze odchodzi , bo kibice go nie chca i na tym zakonczy sie jego era w Szczecinie



Ci Brazyliczycy tez maja dosyc Koszar. Obejrzyjcie to:

http://wydarzenia.wp.pl/kat,33314,wid,8432942,wiadomosc.html


qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6541 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 15:19
Jakoś nie pokazuje mi się obraz w tym filmiku - czym to może być spowodowane?
Co do tego co wysłuchałem to nic nowego nam Polsat nie powiedzial ..
Pozdro.


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 15:50

  qbis napisał:  
Jakoś nie pokazuje mi się obraz w tym filmiku - czym to może być spowodowane?
Co do tego co wysłuchałem to nic nowego nam Polsat nie powiedzial ..
Pozdro.




Dziala idealnie , przed chwila sprawdzalem.. Wrzuc calosc i zadziala.
Lub idz do wp.pl i kliknij na zakladke Wydarzenia i tam na : Gutow Maly zamiast Rio de Janeiro


Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 16:02

  qbis napisał:  
Jakoś nie pokazuje mi się obraz w tym filmiku - czym to może być spowodowane?
Co do tego co wysłuchałem to nic nowego nam Polsat nie powiedzial ..
Pozdro.


internet explorer i po kłopocie
sprawdź tylko czy nie masz zainstalowanego jakiegos gówna z blokerem np: google toolbar, yahoo toolbar etc.


___________________________
Nieznany !!!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 16:45
Vałka podaje:
Dzisiaj w telewizji Polsat został wyemitowany materiał na temat Pogoni Szczecin.
Fot. polsat Dziennikarz odwiedził zawodników w Gutowie Małym – czyli tam gdzie Pogoń przebywa na co dzień. Dzięki Pogoni ta wioska znajdująca się 50 kilometrów od Łodzi jest znana na całą Polskę. Zastanawia tylko fakt, dlaczego to Szczecin płaci Pogoni za promocję miasta, a nie Gutów Mały


Nieznany !!!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 17:06
Mniej kompromitującym wydarzeniem była porażka z Fylkirem !!!


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 17:09

  Ron napisał:  

  qbis napisał:  
Jakoś nie pokazuje mi się obraz w tym filmiku - czym to może być spowodowane?
Co do tego co wysłuchałem to nic nowego nam Polsat nie powiedzial ..
Pozdro.


internet explorer i po kłopocie
sprawdź tylko czy nie masz zainstalowanego jakiegos gówna z blokerem np: google toolbar, yahoo toolbar etc.



Filmik działa na Operze (choćjak widać wkurza mnie czasami z tym dublowaniem postów).
Co do samego materiału to jest dobry (poza błędem w nazwisku Julcimara) ale dla nas, kibiców Pogoni nic nie wnosi, raczej taka ciekawastka dla widzów.

Do kogoś o nicku "Pogoń to My !!!" posty można edytować i to nie boli (choć czasami zdarzają się taki błędy) więc nie pisz dóch postów pod sobą.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 1 sierpnia 2006, 17:24 [2 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 17:13
Rozjebac ten caly burdel w PIZDU!
Obysmy dopstali 5:0 w Zabrzu!
OLE!
Mam nadzieje ze dozyje normalnego klubu, dobry pomysl z brakiem dopingu, z NIE wywieszaniem flag, ja bym proponowal napisac jeszcze np.
MKS Lodz Piotrcovia Gutow Maly


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 17:56

  KloceK napisał:  
Rozjebac ten caly burdel w PIZDU!
Obysmy dopstali 5:0 w Zabrzu!
OLE!
Mam nadzieje ze dozyje normalnego klubu, dobry pomysl z brakiem dopingu, z NIE wywieszaniem flag, ja bym proponowal napisac jeszcze np.
MKS Lodz Piotrcovia Gutow Maly



Co do nazwy to dodalbym jeszcze cos w stylu MKS Lodz Piotrcovia Gutow Maly Copacabana:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 18:07

  borsuk napisał:  
Co do nazwy to dodalbym jeszcze cos w stylu MKS Lodz Piotrcovia Gutow Maly Copacabana:)



ja bym napisał poprostu MKS Ptakowia


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nieznany !!!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 18:32
A ja nazwałbym ich Czarni Ptak Gutów Mały


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 19:39
dobrym pomyslem by bylo opuszczenie trybun !


jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 19:40

  KloceK napisał:  
Rozjebac ten caly burdel w PIZDU!
Obysmy dopstali 5:0 w Zabrzu!
OLE!
Mam nadzieje ze dozyje normalnego klubu, dobry pomysl z brakiem dopingu, z NIE wywieszaniem flag, ja bym proponowal napisac jeszcze np.
MKS Lodz Piotrcovia Gutow Maly



Myslisz ze ktos z tego powodu plakac bedzie???


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/08/2006 19:42

  kaktus20 napisał:  
dobrym pomyslem by bylo opuszczenie trybun !



tak jak kiedys Legia zrobila,bylo o tym glosno w calej Polsce,nie wywieszanie flag i brak dopingu raczej nic nieda,to za malo,przydaloby sie jakas bardziej wymowna forma protestu.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005