Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 19:52

  nierozumiem napisał:  
lepsze to niz brak sponsorignu i 4 liga ;) przynajmniej jak tak uważam



Czerwona kartka


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 19:52
Niech przeniosą tu Manchester United albo FC Barcelonę, to pogadamy o fuzji crazy


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 19:53

  goral1982 napisał:  

  nierozumiem napisał:  
lepsze to niz brak sponsorignu i 4 liga ;) przynajmniej jak tak uważam




Kiedys zrozumiesz , ze zle uwazales:)
Zadnych fuzji , przenosin i tym podobnych praktyk , takie jest moje skromne zdanie. Obecnie przerabiamy takie przeniesienie i jak to wyglada widzimy.W Polsce chyba zadna fuzja nie wypalila i nie wypali. Skoro raz ktos przeniosl klub , przeniesie po pewnym czasie drugi raz.



Ja tez jestem przeciwnikiem fuzji, ale nie zgodze sie,ze w Polsce zadna fuzja nie wypalila - bo przyklad polaczenia Lecha z Amica pokazuje, ze mozna zrobic dobra fuzje, ale wiadomo to inna bajka, a przede wszystkim Amica to powazna firma, a nie jacys pseudobiznesmeni z Lodzi czy Lomzy...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 20:00

  pit26 napisał:  

  goral1982 napisał:  

  nierozumiem napisał:  
lepsze to niz brak sponsorignu i 4 liga ;) przynajmniej jak tak uważam




Kiedys zrozumiesz , ze zle uwazales:)
Zadnych fuzji , przenosin i tym podobnych praktyk , takie jest moje skromne zdanie. Obecnie przerabiamy takie przeniesienie i jak to wyglada widzimy.W Polsce chyba zadna fuzja nie wypalila i nie wypali. Skoro raz ktos przeniosl klub , przeniesie po pewnym czasie drugi raz.



Ja tez jestem przeciwnikiem fuzji, ale nie zgodze sie,ze w Polsce zadna fuzja nie wypalila - bo przyklad polaczenia Lecha z Amica pokazuje, ze mozna zrobic dobra fuzje, ale wiadomo to inna bajka, a przede wszystkim Amica to powazna firma, a nie jacys pseudobiznesmeni z Lodzi czy Lomzy...


A od jakiego czasu istnieje fuzja Lecha z Amica?U nas tez bylo wszystko pieknie przez 1 rok. Pelne trybuny , rewelacyjne wyniki , dobry marketing , dobre perspektywy. Identycznie jak w Poznaniu.W Lechu wszystrko pieknie teraz dziala , ale co bedzie gdy pogorsza siwe wyniki , nastapia jakies tarcia w klubie?Moze sie skonczyc klapa. Oczywiscie tam sa wieksze szanse na sukces niz byly u nas. Bo u nas jest/byl facet z bazaru , a u nich jest duza , konkretna firma , ktorej nieskorzystne dzoalania przyniosa straty finansowe.


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6573 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 20:09
Do Frajer/ nie ładnie kopiować czyjeś wypowiedzi, oj nie ładnie. Napisz sam coś madrego. Wziłałeś mój tekst w v-ki. Choć z drugiej strony jak to zrobiłeś to znaczy, że moje argumenty trafiły do Ciebie


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6703 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 20:10
Ja też nie ejstem zwolennikiem fuzji bo wiemy jak to wyglada...ciągle śnie i marzę że miasto dogada się z Bekdasem...ale nie chce żeby Pogoń zaczynała od IV ligi może trwać wieki żanim powrócimy na piłkarski polski salon(szombierki bytom ,Gwardia Warszawa)


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 20:13

  Zen napisał:  
Ja też nie ejstem zwolennikiem fuzji bo wiemy jak to wyglada...ciągle śnie i marzę że miasto dogada się z Bekdasem...ale nie chce żeby Pogoń zaczynała od IV ligi może trwać wieki żanim powrócimy na piłkarski polski salon(szombierki bytom ,Gwardia Warszawa)



Ale dlaczego takie pesymistyczne przyklady?Ja ci dam Lechia , Zaglebie, Gks Katowice, Fiorentina, Wimbledon . jednym zajmowalo to wiecej czsu innym mniej. Ale wrocili.wracaja na pilkarskie salony.


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 21:02
Ja juz na sam dzwiek slowa fuzja mam nudnosci.


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 21:37

  goral1982 napisał:  

  Zen napisał:  
Ja też nie ejstem zwolennikiem fuzji bo wiemy jak to wyglada...ciągle śnie i marzę że miasto dogada się z Bekdasem...ale nie chce żeby Pogoń zaczynała od IV ligi może trwać wieki żanim powrócimy na piłkarski polski salon(szombierki bytom ,Gwardia Warszawa)



Ale dlaczego takie pesymistyczne przyklady?Ja ci dam Lechia , Zaglebie, Gks Katowice, Fiorentina, Wimbledon . jednym zajmowalo to wiecej czsu innym mniej. Ale wrocili.wracaja na pilkarskie salony.



A nie można bez fuzji wrócić na normalnych zasadach?:>


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
s.n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6249 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 22:03
nieeeeee dosc tego cyrku.wiadiadomo jak to bedzie wygladalo jeszcze wieksze bagno.stanowcze nie fuzji


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 22:19

  nick napisał:  
Do Frajer/ nie ładnie kopiować czyjeś wypowiedzi, oj nie ładnie. Napisz sam coś madrego. Wziłałeś mój tekst w v-ki. Choć z drugiej strony jak to zrobiłeś to znaczy, że moje argumenty trafiły do Ciebie



Właśnie ten tekst wydawał mi się napisany na za wysokim poziomie, jak na niego. To już wszystko jasne:)


edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6213 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 22:35
a ja juz od jakiegos czasu mam pelna wyjebke na ten klub, jak chca niech robia fuzje nawet kurwa z orlando pirates, sram na to, niech przychodzi bekdas i zatrudni 10 beckhamow, 15 tottich i 20 mancinich i tak mam to w dupie... widze, ze Nowa jest zajebiscie zarzadzana, podpisuje umowy ze szczecinskimi firmami, stara sie siegnac tradycji i jak narazie dobrze im to wychodzi, wszystko na zdrowych zasadach, kibice sa informowani o WSZYSTKIM, nic nie dzieje sie za ich plecami, skladu nie ma teraz na 1 lige ale to sie bedzie oczywiscie zmienialo w miare czasu, coraz wiecej powaznych inwestorow bedzie chcialo inwestowac w klub, ktory budowany jest na swietnej atmosferze a to zdecydowanie przyciaga, wszyscy co kibicuja ptakowi, emocjonuja sie wynikami jego druzyny i miaja jeszcze jakas nadzieje, to poprostu dzieciaki nie znajacy realiow albo pikniki dla, ktorych nie liczy sie tradycja i honor a jedynie dobre widowisko z nazwiskami biegajacymi na boisku... co z tego, ze przyjdzie taki bekdas czy inny kebab i atrudni dajmy na to kazmierczaka czy innego zurawskiego jak oni bede biegali za $ a nie dla nas kibicow ... co do rezerw to sie chlopaki nie podniecajcie bo czesc chlopakow jakby dostali oferty z lecha czy cracovii to polecieliby tam z pocalowaniem raczki a o ich nienawisci do Nowej nawet nie wspomne... skandujecie na meczach: grosicki, grosicki a ten nieuk jebany ma was i Pogon w dupie ...zal mi polowy tego forum jak i polowy Szczecina, szkoda, ze u nas nigdy nie moze byc normalnie ... ze specjalnymi pozdrowieniami dla Pogoni Nowej...


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6416 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 23:18

  edi1 napisał:  
a ja juz od jakiegos czasu mam pelna wyjebke na ten klub, jak chca niech robia fuzje nawet kurwa z orlando pirates, sram na to, niech przychodzi bekdas i zatrudni 10 beckhamow, 15 tottich i 20 mancinich i tak mam to w dupie... widze, ze Nowa jest zajebiscie zarzadzana, podpisuje umowy ze szczecinskimi firmami, stara sie siegnac tradycji i jak narazie dobrze im to wychodzi, wszystko na zdrowych zasadach, kibice sa informowani o WSZYSTKIM, nic nie dzieje sie za ich plecami, skladu nie ma teraz na 1 lige ale to sie bedzie oczywiscie zmienialo w miare czasu, coraz wiecej powaznych inwestorow bedzie chcialo inwestowac w klub, ktory budowany jest na swietnej atmosferze a to zdecydowanie przyciaga, wszyscy co kibicuja ptakowi, emocjonuja sie wynikami jego druzyny i miaja jeszcze jakas nadzieje, to poprostu dzieciaki nie znajacy realiow albo pikniki dla, ktorych nie liczy sie tradycja i honor a jedynie dobre widowisko z nazwiskami biegajacymi na boisku... co z tego, ze przyjdzie taki bekdas czy inny kebab i atrudni dajmy na to kazmierczaka czy innego zurawskiego jak oni bede biegali za $ a nie dla nas kibicow ... co do rezerw to sie chlopaki nie podniecajcie bo czesc chlopakow jakby dostali oferty z lecha czy cracovii to polecieliby tam z pocalowaniem raczki a o ich nienawisci do Nowej nawet nie wspomne... skandujecie na meczach: grosicki, grosicki a ten nieuk jebany ma was i Pogon w dupie ...zal mi polowy tego forum jak i polowy Szczecina, szkoda, ze u nas nigdy nie moze byc normalnie ... ze specjalnymi pozdrowieniami dla Pogoni Nowej...



bardzo odwazne ,ale prawdziwe .
Co do kilku kwestii sie zgodze a najbardziej , do kwesti Grosickiego , strzelil dzis 3 bramke w reprezenrtacji , lapie cos tam dobra forme i dostaje propozycje z Wisły i jaki widzimy tytuł na v`ce ? cytat " Na pewno chciałbym trafić do takiego klubu jak Wisła, bo praktycznie każdy polski piłkarz marzy aby grać w takich zespołach jak Wisła czy Legia."
Majdan też był w Wiśle , pamietajmy "Historia lubi sie powtarzać" ;]


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/05/2007 23:53
Moim zdaniem. To najlepsze teraz wyjście zacząć od 4 ligi. I najlepiej jak by Pogoń Nowa wskoczyła na to miejsce jak najszybciej. Może nie awansujemy odrazu ale co z tego... (normalność jest ważniejsza niż hańba i wstd jaką robią nam obecni działacze i w mniejszym stopniu obecni gracze z Brazylii oczywiście nie wszyscy.) W IV czy nawet już w III lidze (gdy awansujemy) szykują się ciekawe wyjazdy na mniej znane drużyny,a także na takie które były kiedyś w wyższych ligach np Warta Poznań,Sokół Pniewy,Kotwica,Flota,Gwardia,Błekitni i inni.

Z taką iloscią sponsorów i z dobrym zarzadzaniem nie widze też problemów. Aby Pogoń Nowa weszła do IV ligi i z powodzeniem w niej grała.
Dość z fuzjami, pseudosponsorami, psudograjkami, i wszelkim innym zlem jakie za sobą niesie fuzja.
Robienie fuzji z klubami nie zwiazanymi wogóle ze szczecińską ziemią to kaleczenie historii naszego klubu!!!

Ptakowi i ptakofaną dziękujemy.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/05/2007 00:49

  nick napisał:  
Do Frajer/ nie ładnie kopiować czyjeś wypowiedzi, oj nie ładnie. Napisz sam coś madrego. Wziłałeś mój tekst w v-ki. Choć z drugiej strony jak to zrobiłeś to znaczy, że moje argumenty trafiły do Ciebie



do mnie nie musza one trafiac. a ze to dosc madre to dalem w obieg chyba sie nie gniewasz i nie posadzisz o plagiat czy inne zboczenie;)


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/05/2007 09:06
odpowiedź klubu z Łomży


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/05/2007 19:51
Proponuję Antoniemu przejąć ten oto klub.

Trzeci z kolei...


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/05/2007 20:35
Nie przesadzasz?


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6703 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/05/2007 20:45
http://www.sport.pl/pilka/1,70996,4131218.html

No to jak Bodzio mówi że 1 liga to 1 liga :Dhehhehehe


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/05/2007 22:05

  Bzyku napisał:  
Nie przesadzasz?



Przesadzam. Ale chodziło o pokazanie, że już chyba nikt w naszym mieście nie życzy temu człowiekowi dobrze. Nie aż tak - to jest oczywiste. Chociaż pewnie i tacy się znajdą.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005