Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 12:04
Może i dopiero zaczynają działać i wiele spraw jeszcze nie ogarniaja, jeśli robią to dla dobra klubu to nawet dobrze ze coś wogóle robia i mają ciśnienie to robić ;). Mnie tylko martwi inna sprawa, widziałem wiele grup powstających i rozpadających się,oby nie skończyło sie to tak że pomyślą ze są mocni, ogarnieci itd. pojadą na wyjazd z flagą, dostaną w pizde a gorycz wtopy my bedziemy za nich spijać. Bo na trasie nie będą sie ich pytać o pokojowe poglądy :D ale to tylko mój czarny scenariusz ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 14:31
tarpan spokojnie jakie wyjazdy, jakie flagi te dzieci chyba do końca jeszcze nie wiedzą co robią :D


Better dead than red!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 14:51

  Wytrawny Melanżownik napisał:  
tarpan spokojnie jakie wyjazdy, jakie flagi te dzieci chyba do końca jeszcze nie wiedzą co robią :D



Nie no spokój całkowity ;) takie zwykłe pierdzielenie na internecie bo sezon ogórkowy :D :D :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 14:59

  Pszczółek napisał:  
(...)fotki ukradzione z Pogońonline, zrodlo nie podane..., czyli ewidentne naruszenie praw autorskich...



Czyli jeśli biorę coś ze strony i podam z jakiej strony wziąłem dany materiał to o prawa autorskie mogę być spokojny?


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 15:33
Pogoń podpisała umowę na stroję z firmą Garman... Wiadomo coś o tej firmie oprócz tego, że ubiera Lechię i Sląsk bo odwiedzając ich strony można dojść do wniosku, ze akurat na nich mocno zaoszędzili...
Szczerze to pewnie szczeciński Amber mógłby zapewnić stroje podobnej jakości a kto wie czy nawet nie lepsze...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 15:41

  Plum napisał:  
Pogoń podpisała umowę na stroję z firmą Garman... Wiadomo coś o tej firmie oprócz tego, że ubiera Lechię i Sląsk bo odwiedzając ich strony można dojść do wniosku, ze akurat na nich mocno zaoszędzili...
Szczerze to pewnie szczeciński Amber mógłby zapewnić stroje podobnej jakości a kto wie czy nawet nie lepsze...


ja jestem tylko ciekawy kto te firmy wybiera i ile za to w lape dostaje;)

edit: po przejrzeniu tych kompletow stwierdzam ze jak dla mnie sa one strasznie chujowe

Ostatnio edytowany przez: tribu, 1 lutego 2007, 15:53 [1 raz(y)]


100% PD
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7980 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 15:45
Owszem ubiera Lechię, ale...zielonogórską. Dlaczego ta firma? Pewnie polecona przez Edzia Ptaka ze Śląska Wrocław. Po co szukać nowych rozwiązań, jak można iść na łatwiznę...

Typuję komplet "Barcelona" ;)


POGOŃ TO MY !
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 15:57

  Pszczółek napisał:  
Ciekaw jestem jaki byl algorytm dodawania flag do galerii... Flaga Walcza - swiadczy o wiedzy jaka autor posiada..., fotki ukradzione z Pogońonline, zrodlo nie podane..., czyli ewidentne naruszenie praw autorskich...



wczoraj juz interweniowalem w tej sprawie na maila, oczywiscie, ze zamieszczono tam fotki bez naszej zgody, a takiej zgody nie wyrazilismy i prosilismy o sciagniecie zdjec - jak widac na razie tego nie zrobiono


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/02/2007 17:43

  ..::Krzysiek::.. napisał:  

  Pszczółek napisał:  
(...)fotki ukradzione z Pogońonline, zrodlo nie podane..., czyli ewidentne naruszenie praw autorskich...



Czyli jeśli biorę coś ze strony i podam z jakiej strony wziąłem dany materiał to o prawa autorskie mogę być spokojny?



Jesli chodzi o artykuly w internecie, jesli jest on ogolnodostepny to wymagane jest podanie autora i zrodla, natomiast z fotkami sprawa wyglada juz bardziej zagmatwanie. Prawidlowo oprocz podania zrodla danej fotki nalezy zwrocic sie z prosba i uzyskac pozowolenie na ich wykorzystanie. Wiekszosc stron ma tzw. copyright, ktore jednoznacznie oznaczaja, ze aby wykorzystac jakis element strony (np. fotke) trzeba uzyskac pozwolenie. Natomiast jesli jakis element graficzny nie jest znakiem firmowym, marka, fotografia itp. to nie wolno Ci go wziazc gotowego, zeskanowac ale jesli juz go przerysujesz sam to nie jest juz to naruszenie praw. Niektore serwisy np wikipedia pozwalaja na ogolne wykorzystanie pewnych elementow graficznych (np. herbow miast) tylko trzeba podac imformacje o ich autorze.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/02/2007 11:13
Kilka cytatów z dzisiejszego wywiadu z Ptakiem z PS :


  Cytat:  
Podpisaliśmy kontrakt z dwoma piłkarzami mającymi za sobą ligową przeszłość. Nie pamiętam ich nazwisk (...)



No to faktycznie muszą mieć oszałamiającą przeszłość i muszą być znakomici skoro nawet ich nazwiska nie zapadają w pamięć.



  Cytat:  
Bierze pan pod uwagę możliwość spadku?

– Wszystko się może zdarzyć. Świat się przecież nie zawali. To wkalkulowane w ryzyko i muszę się z tym liczyć.



Oj chyba coś się pozmieniało w światopoglądzie Ptaka, niedawno chyba ktoś wspominał o walce o puchary? aż tu nagle wiadomość, że spadek do drugiej ligi to nic i nikt się tym nie przejmie .. eh szkoda gadać

No i imo HIT całego wywiadu :


  Cytat:  
Przyznaję jednak‚ zaniedbałem trochę klub‚ brakuje mi na wszystko czasu. Najważniejsze jest przecież centrum w Rzgowie (...)



Ja pierdziele jeśli mu brakuje czasu na Pogoń to niech spierdala i da pracować jakiemuś normalnemu prezesowi, to się w pale nie mieści co on wygaduje.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/02/2007 14:06

  Cytat:  
Przyznaję jednak‚ zaniedbałem trochę klub‚ brakuje mi na wszystko czasu. Najważniejsze jest przecież centrum w Rzgowie (...)




  Cytat:  
Ja pierdziele jeśli mu brakuje czasu na Pogoń to niech spierdala i da pracować jakiemuś normalnemu prezesowi, to się w pale nie mieści co on wygaduje.




  Cytat:  
Najważniejsze jest przecież centrum w Rzgowie‚ za pośrednictwem którego sponsoruję Pogoń



W woli ścisłości...W żadnym wypadku nie jestem za dzialaniami Ptaka wręcz przeciwnie,ale jak juz cytujemy to cytujmy cale zdanie a nie kawalek wyrwany z kontekstu...Jak marnej marki psimak..z Pogonszczecin.pl...
A co do wywiadu to bez komentarza...żadnych szczegółów nie ma sie co podniecac..A znając Antoniego P. to po pierwszych dwoch meczach moze odejsc z Pogoni więc nie bralbym pod uwage tego co powiedzial ze nawet jak spadną to zostanie..


No One Like Us....We don't Care...
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7288 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/02/2007 15:13

  Cytat:  
- Nikt nie robi żadnej tajemnicy. W naszym ośrodku w Jacariji mamy problemy z internetem.



Jajcarnia :] Idealne miejsce na oboz dla terazniejszej kadry :)


POGOŃ SZCZECIN!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6976 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/02/2007 15:34
Pierwszy raz slysze nazwe tej firmy :o. W sumie to sie nie dziwie, kto by inny chciał...


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/02/2007 17:40

  Cytat:  
W naszym ośrodku w Jacariji mamy problemy z internetem. Ośrodek położony jest na skraju dżungli (...)



Śniadanie - banan
Obiad - 2 banany
Deser - banan
Kolacja - 1,5 banana

Obrazek jpg wstawiony na forum


MKS Pogoń Szczecin Polska
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 01:17

  tarpan napisał:  
Może i dopiero zaczynają działać i wiele spraw jeszcze nie ogarniaja, jeśli robią to dla dobra klubu to nawet dobrze ze coś wogóle robia i mają ciśnienie to robić ;). Mnie tylko martwi inna sprawa, widziałem wiele grup powstających i rozpadających się,oby nie skończyło sie to tak że pomyślą ze są mocni, ogarnieci itd. pojadą na wyjazd z flagą, dostaną w pizde a gorycz wtopy my bedziemy za nich spijać. Bo na trasie nie będą sie ich pytać o pokojowe poglądy :D ale to tylko mój czarny scenariusz ;)



A mnie martwi twoja głupota, bo w pizde to dostaliśmy w Sczecinie na własnym stadionie...


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 01:30
I,ech ...Nie jestem z tej grupy...Ale dalej mi wstyd,że Lech wtedy...


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 03:16
Zamilcz.


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 09:25

  psychopig napisał:  

  tarpan napisał:  
Może i dopiero zaczynają działać i wiele spraw jeszcze nie ogarniaja, jeśli robią to dla dobra klubu to nawet dobrze ze coś wogóle robia i mają ciśnienie to robić ;). Mnie tylko martwi inna sprawa, widziałem wiele grup powstających i rozpadających się,oby nie skończyło sie to tak że pomyślą ze są mocni, ogarnieci itd. pojadą na wyjazd z flagą, dostaną w pizde a gorycz wtopy my bedziemy za nich spijać. Bo na trasie nie będą sie ich pytać o pokojowe poglądy :D ale to tylko mój czarny scenariusz ;)



A mnie martwi twoja głupota, bo w pizde to dostaliśmy w Sczecinie na własnym stadionie...




Zawsze możesz podejść na stadionie i powiedzieć mi to w twarz, po tak krótkim zdaniu widz że jesteś tym który dalej nic nie rozumie. Nie odpowiadaj na ten wpis szkoda tego forum na twój mizerny wpis, lepiej jak masz jakis żal to w realnym życiu wypowiedz się domnie.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 11:08
A Ty Tarpan rozumiesz? I na który stadion mam podejść? Pogoni ptaka, czy boisko Pogoni N.?
Nie widzicie ,że Wasze działania nie przynoszą żadnego efektu? Selekcja w młynie, oprawy, wieszanie flag itp. Ludzie są zagubieni i robią się co raz większe podziały.
Niech ktoś z kumatych poda oficjalne stanowisko. Albo chodzimy na ptaka, albo na P.N. A nie wybieramy sobie mecze, pod względem atrakcyjności. Bojkot to bojkot.Trzeba trzymać jedną strone, a nie bujać się na lewo,czy prawo. To nas tylko osłabia.


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 11:11
Widać, że nic nie rozumiesz. Na Twoje pytania znajdziesz odpowiedzi we wcześniejszych postach w poszczególnych tematach.


Szczecińska albo żadna!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005