Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 22:07
Oprawy i klimaty kibicowskie to wasza domena i niech tak zostanie. Nie znaczy to ze macie nie liczyc sie ze zdaniem kibicow w sprawach klubu.


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 22:20

  psychopig napisał:  

Nawet wiara , która aktualnie jeździ na wyjazdy nie wie o co chodzi, a tym bardziej nie popiera PN.


Bzdura. Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.



  sb napisał:  

Nie znaczy to ze macie nie liczyć sie ze zdaniem kibiców w sprawach klubu.


Ze zdaniem kibiców powiadasz?? A czy kibicem są osoby, dla których najważniejsze jest żeby klub z ich miasta grał jak najwyżej kosztem straty honoru i którego tradycje są szargane?? Wstyd będzie im iść na mecz w niższych klasach rozgrywkowych- nie będą przecież po wioskach jeździć. To nie są kibice, więc ich zdanie sie nie liczy.
Kurwa kibicem jest taki ktoś kto swojego klubu nie będzie się nigdy wstydził. Który jest jego częścią. Przeżyliśmy takie kurwy w zarządzie, że to szok. Trwajmy w swoim i nie dajmy się omamić.

Ostatnio edytowany przez: AlterB, 6 czerwca 2007, 22:27 [1 raz(y)]


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 22:41
O czym nie mam pojęcia?
Sam jeźdżę na wyjazdy, chociaż nie tak często jakbym chciał, ale kolesie, którzy większości meczów nie odpuścili, nie popierają którejś ze stron, a woleliby drugą lige.
Zrozumcie, że podział jest nie tylko między pikniki, a kumaci, ale także wśród jeźdżacych.
A wstydzić to się moge, gdy strace szalik albo spierdole przed wrogiem.


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 22:42

  Semper Fidelis napisał:  

  psychopig napisał:  

Nawet wiara , która aktualnie jeździ na wyjazdy nie wie o co chodzi, a tym bardziej nie popiera PN.


Bzdura. Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.



  sb napisał:  

Nie znaczy to ze macie nie liczyć sie ze zdaniem kibiców w sprawach klubu.


Ze zdaniem kibiców powiadasz?? A czy kibicem są osoby, dla których najważniejsze jest żeby klub z ich miasta grał jak najwyżej kosztem straty honoru i którego tradycje są szargane?? Wstyd będzie im iść na mecz w niższych klasach rozgrywkowych- nie będą przecież po wioskach jeździć. To nie są kibice, więc ich zdanie sie nie liczy.
Kurwa kibicem jest taki ktoś kto swojego klubu nie będzie się nigdy wstydził. Który jest jego częścią. Przeżyliśmy takie kurwy w zarządzie, że to szok. Trwajmy w swoim i nie dajmy się omamić.



kibic to pojecie wzgledne .. kazdy to interpretuje na swoj sposob !


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 22:50

  psychopig napisał:  

U nas jest inaczej.
Nawet wiara , która aktualnie jeździ na wyjazdy nie wie o co chodzi, a tym bardziej nie popiera PN.
Zrozumcie, że nie jesteście przedstawicielami całej braci kibicowskiej, a tylko jedną stroną, popierającą inne rozwiązanie.


Ja tu sie nawet nie wypowiadam jako strona, tylko probuje sprostowac Twoje nielogiczne myslenie.Nieobesni nie maja glosu- tak to dziala.W kibicowskim swiecie nigdy nie bylo demokracji.
U Was tzn u kogo??U Ciebie i jakiegos Twojego kolezki??Wybacz ale to za malo.
Jesli dalej bedziesz ciagnal watek wyjazdow, to powiedz na ilu w tej rundzie byles?Bo ja jednak sadze, ze ekipa ktora jezdzi jest swiadoma sytuacji.To sa od lat te same twarze.Co do braci kibicowksiej to tzreba przyznac Ptakowi, ze dzieki niemu jest straszna zgodnosc wsrod nas.Wszystkie grupy, rozne wiekowo, pogladowo i o roznych celach mowia jednym glosem.Sa tez oczywiscie zwykli fani pilki noznej i ich tez tzreba szanowac.Jednak wierze, ze wiekszosc w nich ma w sercu Pogon a nie tylko rozgrywki ligowe.Wierze tez, ze zaczynajac od 4 ligi i majac normalnie prosperujacy klub, za 2 lata bedziemy wchodzic na zaplecze ekstarklasy z wielka rzesza FANOW POGONI.Ze zapanuje moda na Pogon.Tylko na razie jest starsznie duzo macieli ktorzy w bezczelny sposob wypaczja rzezcywistosc.Stad wiele kwestii przybiera formy konfliktu.Najgorsze jest to, ze po erze Ptaka i MIedziaka sa ludzie ktorzy nadal chca byc w takim bagnie.Spiski, szantaze itd...szkoda pisac


Sami przeciw wszystkim!!!
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 22:51
Nie chce mi się gadac tego samego w kółko. Jeszcze raz powtórze, że Pogoń nie jest własnościa czesci kibicow ale calej spolecznosci miasta. Nie wazne jest to czy ty jezdzisz na wyjazdy i czy wywieszasz flagi czy nie, to jest twoja dobra wola, twoja przyjemnosc i najwyzej dobrze o tobie swiadczy, jesli nie jedziesz mordy obijac. Nie znaczy to, ze twoje zdanie w kwestii polityki klubu moze byc wazniejsze od innych. Za fajne oprawy dostaliscie nagrody, kibice w calej Polsce i w Szczecinie was docenili. Moja skromna osoba tez byla w wielu juz miejscach i nie roszcze sobie z tego tytulu praw do napinki i mowienia komus ze to ja mam racje bo to czy tamto. Trzeba sluchac wszystkich bo Pogon jest wlasnoscia miasta, czyli wszystkich nawet piknikow a nie waszą.
Wasze zdanie jest wazne, bo stanowicie silna grupe, macie idee, jasny plan itd ale nie jest to jedyna droga do odbudowania Pogoni, a wszyscy powinni dbac o to by Pogon grala za wszelka cene na najwyzszym poziomie bo taka jest potrzeba spoleczenstwa, miasta i kraju tez a to jest wazniejsze od mowienia, ze Pogon stanowi wartosc samą w sobie i moze grac byle gdzie. Ja sie tego nie wstydze i na Pogon zawsze bede chodzic ale zalezy mi nie tylko na wartosci klubu ale na sukcesie miasta i dlatego uwazam ze wladze powinny zajac jasne stanowisko w tej sprawie i wyszukac naprawde powaznego sponsora lub inwestora i dac mu np te cholerne tereny bo inwestycji i tak potrzebujemy jak kran wody.


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7222 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 23:32
pisząc zwroty "my- za 2ligową" oraz "wy- za 4ligową" sami stwarzacie jakieś sztuczne podziały. Ktoś niezorientowany poczyta to forum, źle zrozumie sytuacje i będzie bredził tylko i wyłącznie o PN. Jak można opowiadać się za czymś, co jest wielką niewiadomą? Najpierw dowiedzmy się co stanie się z klubem, a potem można rozważać różne opcje i próbować wybrać "lepszą oferte" lub "mniejsze zło".
Ja nigdzie nie pisałem o podziałach, a tylko o ogólnej sytuacji wśród kibiców. Wiadomo, że każdy kibic jest ważny, ale staż się liczy i nikt tego nie zmieni. Zawsze "angażujący się" wyznaczali drogę, którą przy wspólnej pomocy szła cała reszta ludzi


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/06/2007 23:40

  sb napisał:  
Oprawy i klimaty kibicowskie to wasza domena i niech tak zostanie. Nie znaczy to ze macie nie liczyc sie ze zdaniem kibicow w sprawach klubu.



Ciezko sie i liczyc z osobami, które żyją w necie... napisz oficjalne pismo... oprawy i klimaty kibicowska to NASZA domena, wiec jaka jest WASZA>??


  psychopig napisał:  

Problem jest w tym, że porobiły się podziały.
U Was to wszystko jest takie proste ?
U nas jest inaczej.
Nawet wiara , która aktualnie jeździ na wyjazdy nie wie o co chodzi, a tym bardziej nie popiera PN.
Zrozumcie, że nie jesteście przedstawicielami całej braci kibicowskiej, a tylko jedną stroną, popierającą inne rozwiązanie.



Nawet piszac robisz podzialy...to raz
a dwa to wieszz...moze bym uwierzyl ze wiara która jezdzi na wyjazdy nie wie o co chodzi gdyby jedziło nie... wiem moze ze 400-500 osob ale jak MKS jedzi w 50-80 osob tych samych twarzy to smiech mnie lapie na twoje słowa...

Ostatnio edytowany przez: PL, 6 czerwca 2007, 23:47 [2 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 00:14
Nie kazdy moze sie udzielac w ten sposob co grupa ogarniająca oprawy i jezdzaca na wyjazdy, dobrze o tym wiesz. Nie swiadczy to o niczym. Mnie nie interesuja klimaty kibicowskie ale sport, Pogon i nasze miasto. Nie jestem koniecznie za II liga bo Ptak dal nam tak popalic, ze warto podchodzic do sprawy z dystansem ale nie moza z gory zakladac kleski innych inicjatyw poza PN. Tak nie musi byc gdyby nastawienie zwolennikow IV ligi bylo inne podobnie jak postawa wladz.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 00:30

  sb napisał:  
Nie kazdy moze sie udzielac w ten sposob co grupa ogarniająca oprawy i jezdzaca na wyjazdy, dobrze o tym wiesz. Nie swiadczy to o niczym. Mnie nie interesuja klimaty kibicowskie ale sport, Pogon i nasze miasto. Nie jestem koniecznie za II liga bo Ptak dal nam tak popalic, ze warto podchodzic do sprawy z dystansem ale nie moza z gory zakladac kleski innych inicjatyw poza PN. Tak nie musi byc gdyby nastawienie zwolennikow IV ligi bylo inne podobnie jak postawa wladz.



Nie kazdy moze sie udzielac ? Dla mnie kazdy co chce moze sie udzielac, bo udzielac mozna sie na wiele sposobow-niekoniecznie byc na kazdym wyjezdzie. Najwiecej gadaja o 2 lidze osoby ktorych nikt nie zna, ktore sa widoczne tylko w necie-dla Ciebie Pogoń to mecz co 2 tyg, a dla wiekszosc udzielajacych sie osob to kawalek zycia.A posty psychopig wydaja mi sie dziwne, bo jezdzaca ekipa sie zna b.dobrze a Ciebie kolego chyba nikt nie zna, wiec nie wiem skad masz takie" informacje"


www.sectorshop.net
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 00:40

  sb napisał:  
Nie kazdy moze sie udzielac w ten sposob co grupa ogarniająca oprawy i jezdzaca na wyjazdy, dobrze o tym wiesz. Nie swiadczy to o niczym. Mnie nie interesuja klimaty kibicowskie ale sport, Pogon i nasze miasto. Nie jestem koniecznie za II liga bo Ptak dal nam tak popalic, ze warto podchodzic do sprawy z dystansem ale nie moza z gory zakladac kleski innych inicjatyw poza PN. Tak nie musi byc gdyby nastawienie zwolennikow IV ligi bylo inne podobnie jak postawa wladz.




W takim razie zobacz na inicjatywe Kozminskich, nawet Miedziak nie uwaza jej za konkretna, tajemniczy "gastronomicy" toz to smierdzi na kilometr, jest jeszcze pewnie ktos co wyprowadzi klub (a wlasciwie to miejsce w lidze) z miasta. Wybacz ale w porownaniu z zaczeciem od 4 ligi to ci panowie odpadaja w przedbiegach. Trzeba miec na uwadze, ze budowa zespolu trwa lata, w tej chwili w Pogoni nie ma zawodnikow, zaplecza, komputerow, niczego. Chcecie druga lige, ale nad tym miejscem w drugiej lidze ciazy jeszcze widmo "Wroclawia", a patrzac jak podchodza do tego Kozminscy to raczej awansu spodziewac sie nie ma co, probnozowal bym nawet spadek i co za rok 3 liga. PN proponuje tez za rok 3 lige ale w roli zwyciescow. PN to przyszlosc i najwazniejsze na zdrowych zasadach. Nie mozna patrzec tylko tu i teraz.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 00:57
Prawda jest taka, że Pogoń Nowa nie wygrzebie się z IV ligi nawet za 20 lat, ale w tej sytuacji "wartiant czwartoligowy" jest jedynym honorowym rozwiązaniem i należy sie go trzymać

A Koźmińscy, Sabri i kucharze (czy jak im tam) mogą stąd ... w półprzysiadach


___________________________
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 01:13
Ci ktorzy jezdza bardzo regularnie stanowia niewielka liczbe, kilkanascie, kilkadziesiat osob. Nie kazdy moze sie udzielac wiec nie pisz bzdur. Poza tym nie trzeba sie udzielac zeby miec zdanie o temacie ktory dotyczy wszystkich szczecinian. Nie jestem przeciwnikiem PN ani zwolennikiem jakiegos Kozminskiego bo nie o to tuaj chodzi. II lige mozna bylo miec gdyby postawa wladz miasta byla zupelnie inna jak jest. Zreszta ten caly burdel jest wynikiem wieloletniej antydzialalnosci rzadcow a tez sytuacji gospodarczej miasta. A boli mnie to ze niektorzy nie potrafia zrozumiec jakie profity moglby wniesc do miasta powazny inwestor, ktorego jak nie bylo tak nie ma. Dlatego nie rozumiem argumenty o tym, ze nie potrzebny nam (?) inwestor z zewnatrz. Bez nich zawsze bedziemy dziurą z tramwajami a Pogon chociaz najbardziej szczecinska nie bedzie potegą, nie bedzie nawet powazna ligowa druzyna tylko zawsze klubem z mozliwosciami, fajnymi kibicami. Ktos tam pisal, ze Pogon zawsze grala o utrzymanie albo awans z II ligi i tak moze byc zawsze. Nie! dla tych, ktorym zalezy na pilce noznej, na popularnosci miasta i jego interesowi.
Na tym etapie nie wierze ze cokolwiek sensownego wyjdzie z II ligi dlatego mam nadzieje ze PN pojdzie drogą ktora wyznaczyli sobie jej zalozyciele ale mozna byc pewnym ze z tymi samymi trudnosciami spotkamy sie za kilka lat. Powodzenia tego zalezy od postawy wladz, pozycji miasta, szczescia i obrotnosci pewnych ludzi. Zycie to nie bajka.


-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 04:05

  Ron napisał:  
Prawda jest taka, że Pogoń Nowa nie wygrzebie się z IV ligi nawet za 20 lat, ale w tej sytuacji "wartiant czwartoligowy" jest jedynym honorowym rozwiązaniem i należy sie go trzymać

A Koźmińscy, Sabri i kucharze (czy jak im tam) mogą stąd ... w półprzysiadach



No widzisz - w tym roku z IV ligi najprawdopodobniej awansuje 8 zespolow. Wiedziales o tym? Sb - odrozniasz "inwestora" od sposnora?


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 09:59

  -HL napisał:  

  Ron napisał:  
Prawda jest taka, że Pogoń Nowa nie wygrzebie się z IV ligi nawet za 20 lat, ale w tej sytuacji "wartiant czwartoligowy" jest jedynym honorowym rozwiązaniem i należy sie go trzymać

A Koźmińscy, Sabri i kucharze (czy jak im tam) mogą stąd ... w półprzysiadach



No widzisz - w tym roku z IV ligi najprawdopodobniej awansuje 8 zespolow. Wiedziales o tym? Sb - odrozniasz "inwestora" od sposnora?



Z tego co pamietam ma byc po przyszlym sezonie reforma rozgrywek . I wiem mniej wiecej jak to bedzie wygladac w kwestii 1 , 2 i 3 ligi.Po reformie ma byc ekstraklasa , 1 liga , dwie drugie ligi i kilka 3 lig. . Czy te 8 zespolow awansuje do do nowo utworzonej 3 ligi ? Gdzie po ewentualnym awansie znajdzie sie Pogon? Bo jezeli awansuje do 3 to w zasadzie nie bedzie to zaden awans tylko utrzymanie tej samej ligi.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 11:14

  Shivan napisał:  


W takim razie zobacz na inicjatywe Kozminskich, nawet Miedziak nie uwaza jej za konkretna, tajemniczy "gastronomicy" toz to smierdzi na kilometr, jest jeszcze pewnie ktos co wyprowadzi klub (a wlasciwie to miejsce w lidze) z miasta.



Akurat dla Pogoni Nowej ten, kto wyprowadzi klub z miasta (miejsce w lidze) byłby najlepszym rozwiązaniem.

"Pogoń Ptaka" przyjechała w teczce z Piotrkowa Trybunalskiego i w ten sam sposób może odjechać kończąc ostatecznie erę Antoniego P. Wtedy wybór dla wszystkich szczecinian i władz był by prosty. Pogoń Nowa - bo alternatywy nie było by żadnej.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 11:44

  Bzyku napisał:  

  Shivan napisał:  


W takim razie zobacz na inicjatywe Kozminskich, nawet Miedziak nie uwaza jej za konkretna, tajemniczy "gastronomicy" toz to smierdzi na kilometr, jest jeszcze pewnie ktos co wyprowadzi klub (a wlasciwie to miejsce w lidze) z miasta.



Akurat dla Pogoni Nowej ten, kto wyprowadzi klub z miasta (miejsce w lidze) byłby najlepszym rozwiązaniem.

"Pogoń Ptaka" przyjechała w teczce z Piotrkowa Trybunalskiego i w ten sam sposób może odjechać kończąc ostatecznie erę Antoniego P. Wtedy wybór dla wszystkich szczecinian i władz był by prosty. Pogoń Nowa - bo alternatywy nie było by żadnej.



I bardzo dobrze - w teczce przyjechała i niech w teczce odjedzie. Szkoda tylko że straciliśmy 4 lata i mam nadzieje że więcej już nie stracimy. Jedyna słuszna droga Pogoń IV ligowa


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 11:57

  -HL napisał:  
Wiedziales o tym? Sb - odrozniasz "inwestora" od sposnora?



Nie wierze w utopie z masą sponsorow. Tak dziala niewiele klubow. W Szczecinie sa potrzebni inwestorzy (jasne ze nie Kaozminscy) a pozniej sponsorzy. Bez tych pierwszych trudno o tych drugich, tak dzialaja mechanizmy rynku. Dopoki miasto nie podniesie sie gospodarczo, nie sciagnie inwestorow i nie zaproponuje im tego co np Wroclaw nie mamy co liczyc na wielu chetnych powazniejszych sponsorow, bo szczecinski/regionalny rynek nie jest obecnie atrakcyjny i wielkim nie oplaca sie sponsorowac czegokolwiek a to wszystko łaczy sie i tworzy koleczko.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 12:05

  sb napisał:  

  -HL napisał:  
Wiedziales o tym? Sb - odrozniasz "inwestora" od sposnora?



Nie wierze w utopie z masą sponsorow. Tak dziala niewiele klubow. W Szczecinie sa potrzebni inwestorzy (jasne ze nie Kaozminscy) a pozniej sponsorzy. Bez tych pierwszych trudno o tych drugich, tak dzialaja mechanizmy rynku. Dopoki miasto nie podniesie sie gospodarczo, nie sciagnie inwestorow i nie zaproponuje im tego co np Wroclaw nie mamy co liczyc na wielu chetnych powazniejszych sponsorow, bo szczecinski/regionalny rynek nie jest obecnie atrakcyjny i wielkim nie oplaca sie sponsorowac czegokolwiek a to wszystko łaczy sie i tworzy koleczko.



Ale akurat Pogoń to marka na którą sponsorów jest chętnych bardzo wielu. Oczywiście pod warunkiem że będzie to normalny zdrowy klub a nie objazdowy cyrk jak za czasów ptaka i miedziaka.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 12:28

  sb napisał:  
Ci ktorzy jezdza bardzo regularnie stanowia niewielka liczbe, kilkanascie, kilkadziesiat osob. Nie kazdy moze sie udzielac wiec nie pisz bzdur. Poza tym nie trzeba sie udzielac zeby miec zdanie o temacie ktory dotyczy wszystkich szczecinian. Nie jestem przeciwnikiem PN ani zwolennikiem jakiegos Kozminskiego bo nie o to tuaj chodzi. II lige mozna bylo miec gdyby postawa wladz miasta byla zupelnie inna jak jest. Zreszta ten caly burdel jest wynikiem wieloletniej antydzialalnosci rzadcow a tez sytuacji gospodarczej miasta. A boli mnie to ze niektorzy nie potrafia zrozumiec jakie profity moglby wniesc do miasta powazny inwestor, ktorego jak nie bylo tak nie ma. Dlatego nie rozumiem argumenty o tym, ze nie potrzebny nam (?) inwestor z zewnatrz. Bez nich zawsze bedziemy dziurą z tramwajami a Pogon chociaz najbardziej szczecinska nie bedzie potegą, nie bedzie nawet powazna ligowa druzyna tylko zawsze klubem z mozliwosciami, fajnymi kibicami. Ktos tam pisal, ze Pogon zawsze grala o utrzymanie albo awans z II ligi i tak moze byc zawsze. Nie! dla tych, ktorym zalezy na pilce noznej, na popularnosci miasta i jego interesowi.
Na tym etapie nie wierze ze cokolwiek sensownego wyjdzie z II ligi dlatego mam nadzieje ze PN pojdzie drogą ktora wyznaczyli sobie jej zalozyciele ale mozna byc pewnym ze z tymi samymi trudnosciami spotkamy sie za kilka lat. Powodzenia tego zalezy od postawy wladz, pozycji miasta, szczescia i obrotnosci pewnych ludzi. Zycie to nie bajka.




SZCZECIN MOIM MIASTEM (nawet jak jest"dziurą z tramwajami") POGOŃ MOIM ZYCIEM! (nawet jak "nigdy nie będzie potęgą")

ps. Nawet w 8 lidze Pogoni się nie wstydzę (dla Ciebie i Twoich kolegów to już jest olbrzymi problem - ale przecież Hertha nie daleko[możecie sobie pojeździc na najwyższy poziom sportowy] a do Wrocławia możesz sie przeprowadzić jak tam Ci się bardziej podoba)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005