Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 10:15
Piłkarze Pogoni chcieli pobić dziennikarza

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło po meczu Pogoni Szczecin z Odrą Wodzisław. Brazylijscy piłkarze występujący w portowym klubie chcieli pobić dziennikarza, który ich zdaniem obraził kilku z nich w swoim artykule po meczu z Legią Warszawa.

Cała sprawa poruszona została już na konferencji prasowej. Kapitan Pogoni Julcimar zarzucił dziennikarzowi "Przeglądu Sportowego" Dariuszowi Jachno, że ten pisze nieprawdę - opisując rezerwowego bramkarza Gu, jako sprzedawcę garniturów. Kilka ostrych słów, wymian zdań i wydawało się, że sprawa została zakończona. Nic z tego. Pod klubowymi szatniami nie zrobiło się jeszcze pusto, jak zapanowało ogólne poruszenie wśród części brazylijskich zawodników.

Piłkarze podchodzili do dziennikarza Przeglądu Sportowego wykrzykując w jego stronę różne słowa w języku portugalskim, nie zabrakło też polskich wulgaryzmów. Piłkarze wysiedli z autokaru i z bojowym nastawieniem ruszyli w kierunku dziennikarza, próbując wyjaśnić w gwałtowny sposób interpretację opublikowanego w dzienniku tekstu. Jachno zaskoczony całą sytuacją udał się do sali konferencyjnej, a po chwili wtargnęli do niej piłkarze.

Znów były groźby, okrzyki i próby doprowadzenia do rękoczynów. Z pomocą dziennikarzowi ruszyli koledzy po fachu, ale całą sprawę znów załagodził Julcimar. Trudno oceniać co mogło się wydarzyć gdyby nie kapitan Pogoni. Piłkarze na prośbę Julcimara udali się na spotkanie z prezesem klubu. Przed meczem z Odrą - Brazylijczycy chcieli zaprotestować i zbojkotować mecz ze względu na zaległości finansowe

Zrodlo:Radio Szczecin


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 10:24
Powiem tak. Jęzeli miasto nie ma w rękawie inwestroa dla Pogoni, to niech nie podpisuje umowy z Ptakiem. Jęzeli chcemy Pogoni na szczeblu centralnym to miasto musi znaleźć inwestroa. Ciekawi mnie czy miasto rozmawia z Bekdasem. Wszyscy jakoś dziwnie milczą.


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 10:37
Baniak byl dzis gosciem w Radiu Szczecin, w audycji Rozmowa pod krawatem, dosyc ciekawa rozmowa - warto posluchac.
Wywiad jest do odsluchania na www.radio.szczecin.pl


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5707 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 11:19

  pit26 napisał:  
Przed meczem z Odrą - Brazylijczycy chcieli zaprotestować i zbojkotować mecz ze względu na zaległości finansoweNie dość, że Ptak płaci im przysłowiową "czapkę gruszek" to jeszcze nie płaci? aaaa2

--

W czwartek zarząd PZPN ma podjąć decyzję - w tym sezonie z Orange Ekstraklasy spadną dwie najsłabsze drużyny i nie będzie żadnych baraży, poinformował "Przegląd Sportowy".

Jeśli wśród nich znajdą się Arka Gdynia i Górnik Łęczna, to już nikt inny nie opuści ekstraklasy. Jeśli natomiast obie już ukarane za korupcję kluby zajmą pozycje wyższe niż 15. i 16., to z ligi polecą w sumie cztery drużyny, a pierwszoligowy skład uzupełnią zespoły II-ligowe z miejsc trzeciego i czwartego.


Czyli Pogoń będzie w 2 lidze! :)

Bo Łęczna jeszcze może zająć jedno z dwóch ostatnich miejsc, ale Arka nie ma na to szans i zwalnia tym samym miejsce dla Pogoni.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5667 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 13:40
Czyli ostatni atut Ptaka (baraże) jesli chodzi o cene akcji poszedł w piździec :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5530 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 14:00

  eJay napisał:  
Czyli ostatni atut Ptaka (baraże) jesli chodzi o cene akcji poszedł w piździec :DJeszcze nie poszedl .Zmiany dotyczace spadku , nie sa chyba jeszcze ostateczne. Trzeba pamietac , ze niedlugo kolejna tura klubow zostanie ukarana za korupcje. I od nowa zaczna ustalac kto spada , a kto nie.No i wymogi licencyjne klubow 2 ligi.Jezeli np. taka Polonia Bytom uzyska awans , raczej ma mizerne szanse na uzyskanie licencji.


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 15:25
to spadamay. Jest oficjalna uchwała PZPN


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4657 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 16:02
Brazylisjki trunek - raz prosze


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4852 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 16:08
Ja bym nie był taki pewny czy spadek do II ligi oznacza odejście Ptaka. Daj Bóg żeby tak się stało :]


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 16:39
Myślę , że PZPN podjął decyzje za miasto Szczecin. Teraz nie ma co podpisywać umowy o stadion. Trzeba szukać innego rozwiązania. Od IV ligi na czystych zasadach z nowym inwestorem i Pogonią Nową. Nie widomo czy obecna spółka nie jest zamieszacna w korupcję więc możemy obudzić się w III lidze z Ptakiem. To wykluczam. Lepiej od czwartej bez Ptaka!!! Tylko trzeba załatwić tą IV ligę!!!


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 19:32
Brazylijscy piłkarze Pogoni chcieli zbojkotować ligowy mecz z Odrą Wodzisław.

Zawodnicy z opóźnieniem otrzymują wypłatę pieniędzy i na znak protestu mieli zrezygnować z gry w środowym spotkaniu. Z takim stanowiskiem brazylijskich piłkarzy nie zgadza się polski obrońca Pogoni Piotr Celeban. Julcimar kapitan Pogoni przyznał, że po spotkaniu i rozmowach piłkarzy z prezesem Pogoni Janem Miedziakiem i Edwardem Ptakiem bratem Antoniego właściciela klubu wątpliwości zostały wyjaśnione.

Piłkarze Pogoni przebywają dziś w Pogorzelicy. Jutro pojadą do Lubina gdzie w sobotę w kolejnym ligowym meczu zmierzą się z Zagłębiem

Zrodlo:Radio Szczecin

Jeszcze nam tu brata zezola Antka brakuje w Szczecinie...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5571 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 22:28

  kiko napisał:  
Ja bym nie był taki pewny czy spadek do II ligi oznacza odejście Ptaka. Daj Bóg żeby tak się stało :]Ja się wręcz obawiam że spadek do drugiej ligi jest nielotom na ręke. Wyniki będą lepsze , wpływy z biletów również. Cała nadzieja w panującym nam prezydencie i radzie miasta.


POGOŃ SZCZECIN
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5687 dni

***
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 22:41
Zakładasz, że na II lidze będzie więcej ludzi? Przcież wielu uważa, ze wartością nie jest klub, historia i tradycja tylko ekstraklasa... więc czy będą przychodzić na II ligę gdzie nie ma Legii, Lecha itd? No może pod warunkiem jak "piłkarze" będą wygrywać, ale w II lidze gra się jeszcze bardziej siłowo i jeśli poziom pilkarki będzie taki sam to i tak ta drużyna będzie przegywać...
Czas zakończyć teb cyrk i zaczać od nowa w IV czy nawet w A-klasie... nieważne, byle by z poszonowaniem tradycji...

Co do portestu piłkarzy, to szkoda, że takie informacje wychodzą po meczu na konferncji prasowej... jeśli są jakieś problemy, ze nie ma butów, piłek odzywek czy w końcu kasy to niech mówią o tym przed meczem... chore jest też, że Miłosz Stępski dostaje takie śmieszne pieniądze za ogrom pracy włożonej by ta drużyna jakoś wyglądała
... w sumie na prawdę źle się musi dziać, że Julcimar oficjalnie krytkuje prezesa klubu co wcześniej mu się nie zdarzało

Póki co ta rzgowska ekipa nie ma umowy z miastem o dzierżawę stadionu więc na dziś w tej swojej drugiej lidze mogą sobie co najwyżej (bez obrazy) w Lublinie zagrać...

Ostatnio edytowany przez: Plum, 10 maja 2007, 22:52 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 23:09
Nie wiem moze kibice powinni wystosowac jakies pismo do miasta zeby nie podpisywali tego stadionu z Pogonia?


Amat victoria curam
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5007 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 23:25
Zdaniem Miedziaka degradacja Pogoni do II ligi nie powinna mieć większego wpływu na przebieg negocjacji z miastem w sprawie wynajęcia stadionu na mecze w kolejnym sezonie.-nie daj Boże Krzystek,koniec jakichkolwiek rozmów i negocjacji.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 11/05/2007 08:44
Przy okazji, o tym jak za rządu rzgowskich szanuje się tradycje : => Gryfus żebrakiem


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5638 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 11/05/2007 10:11

  ch. napisał:  
Przy okazji, o tym jak za rządu rzgowskich szanuje się tradycje : => Gryfus żebrakiemO ile mi wiadomo to na v.pl prowadzona jest zbiorka na szaty dla maskotki. I jak rowniez mi wiadomo akcja ta ma pokazac ze KIBICE maja w d**** obecny Zarzad i biora odpowiedzialnosc za stroj Gryfusa na siebie. Wiec po co jeczec, ze nikt niczym sie nie przejmuje, ani Klub, ani Miasto? Podbijac na v.pl i robic przelewy. Bo to wstyd ze w miescie, w ktorym jeszcze niedawno 15tys ludzi przychodzlo na stadion, sa problemy z uzbieraniem 6 tys zl! Nie ma co sie ogladac na innych - wystarczy ze kazdy zrezygnuje z dwoch piw i wplaci kase na podane konto.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6361 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 11/05/2007 11:58
Baranowski znow sie skompromitowal, on juz zajebiscie pasuje do tej rzygowskiej ferajny, spierdalaj razem z nimi.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4702 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 11/05/2007 13:47
To jest bardzo smutny dzień dla Pogoni. Spadamy do II ligi i nic już tego nie zmieni - żali się Jan Miedziak, prezes MKS Pogoń SSA. - W 60-rocznicę istnienia klubu nie będziemy mieli ekstraklasy - dodaje.

Wręcz przeciwnie, 60 rocznica istnienia Pogoni może być naprawde bardzo radosna pod warunkiem ludzie którzy Pogoń zniszczyli i ośmieszyli odpowiedzą za to.Teraz wszystko w rękach Krzystka i Jarmolińskiego. Podpiszą umowe - to będzie dla Pogoni prawdziwa tragedia. Druga liga na rzgowskich zasadach, gutowem, rzgowem, kontenerami nowych brazylijskich wynalazków - murarzy, tynkarzy, spawaczy, sprzątaczy i trybunami zapełnionymi przez 200 kibiców + możliwość degradacji do 3 ligi za korupcje. Nie podpiszą - zaczniemy (oby) od 4 ligi na zdrowych zasadach i ze zrównoważonymi psychicznie sponsorami. 17 maja będzie jednym z najważniejszych dni w historii naszego klubu


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 5958 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 11/05/2007 14:10

  Metyl napisał:  
To jest bardzo smutny dzień dla Pogoni. Spadamy do II ligi i nic już tego nie zmieni - żali się Jan Miedziak, prezes MKS Pogoń SSA. - W 60-rocznicę istnienia klubu nie będziemy mieli ekstraklasy - dodaje.

Wręcz przeciwnie, 60 rocznica istnienia Pogoni może być naprawde bardzo radosna pod warunkiem ludzie którzy Pogoń zniszczyli i ośmieszyli odpowiedzą za to.Teraz wszystko w rękach Krzystka i Jarmolińskiego. Podpiszą umowe - to będzie dla Pogoni prawdziwa tragedia. Druga liga na rzgowskich zasadach, gutowem, rzgowem, kontenerami nowych brazylijskich wynalazków - murarzy, tynkarzy, spawaczy, sprzątaczy i trybunami zapełnionymi przez 200 kibiców + możliwość degradacji do 3 ligi za korupcje. Nie podpiszą - zaczniemy (oby) od 4 ligi na zdrowych zasadach i ze zrównoważonymi psychicznie sponsorami. 17 maja będzie jednym z najważniejszych dni w historii naszego klubu


nic dodac nic ując 100% prawdy


Better dead than red!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005