Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 19:02
Miedziak jedzie już po całości: [W Pogoni wrze!]


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6207 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 08:42

  RAFek napisał:  

  tie napisał:  
goral1982
Flota Swinoujscie ma sponsora planuja awansowac do II ligi /wywalczyla juz III lige/
Przedtem bylo to niemozliwe nie dlatego ze nie mieli skladu a wlasie ze wzgledow czysto finansowych.
Chociaz gdyby wtedy awansowali to bez wzmocnien pewnie nie poradziliby sobie na zapleczu ekstraklasy.
Teraz we Flote zainwestowal jakis biznesmen ale nazwiska nie pamientam i nie wiem skad jest.



Ten skład, który teraz gra we Flocie, miał grać w "Pogoni Nowej" gdyby Ptak oddał nam IV ligę wtedy gdy o to prosiliśmy. Z panem Leonowiczem - to on jest teraz sponsorem Floty, byliśmy już domówieni w szczegółach. Niestety Ptak się nie zgodził i "Leo" wylądował w Świnoujściu



Wypowiedz Michała Leonowicza
Ten sezon dogramy do końca, z tego się nie wycofam. Jeśli dostanę ten teren zostanę i będę dalej inwestował. Chciałbym żeby powstał obiekt na chwałę klubu. Zależy to od prezydenta i Rady Miasta. Nie chcę odchodzić, bo to nie sprzyja budowie silnej drużyny. Zbudowałem hotele, a wręcz pałace w Połczynie, Świeradowie i Wiśle. Ani jako trener, ani jako sponsor nigdy nie zaznałem smaku degradacji. Nikt mi nie powie, że się nie znam. Dajcie mi tylko działać.
Tak jak widac juz na poziomie III ligi sponsor chce w zamian za sponsorowanie druzyny tereny od miasta.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7730 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 09:22

  tie napisał:  

  RAFek napisał:  

  tie napisał:  
goral1982
Flota Swinoujscie ma sponsora planuja awansowac do II ligi /wywalczyla juz III lige/
Przedtem bylo to niemozliwe nie dlatego ze nie mieli skladu a wlasie ze wzgledow czysto finansowych.
Chociaz gdyby wtedy awansowali to bez wzmocnien pewnie nie poradziliby sobie na zapleczu ekstraklasy.
Teraz we Flote zainwestowal jakis biznesmen ale nazwiska nie pamientam i nie wiem skad jest.



Ten skład, który teraz gra we Flocie, miał grać w "Pogoni Nowej" gdyby Ptak oddał nam IV ligę wtedy gdy o to prosiliśmy. Z panem Leonowiczem - to on jest teraz sponsorem Floty, byliśmy już domówieni w szczegółach. Niestety Ptak się nie zgodził i "Leo" wylądował w Świnoujściu



Wypowiedz Michała Leonowicza
Ten sezon dogramy do końca, z tego się nie wycofam. Jeśli dostanę ten teren zostanę i będę dalej inwestował. Chciałbym żeby powstał obiekt na chwałę klubu. Zależy to od prezydenta i Rady Miasta. Nie chcę odchodzić, bo to nie sprzyja budowie silnej drużyny. Zbudowałem hotele, a wręcz pałace w Połczynie, Świeradowie i Wiśle. Ani jako trener, ani jako sponsor nigdy nie zaznałem smaku degradacji. Nikt mi nie powie, że się nie znam. Dajcie mi tylko działać.
Tak jak widac juz na poziomie III ligi sponsor chce w zamian za sponsorowanie druzyny tereny od miasta.



Tie, nie masz pojęcia o czym piszesz, to się nie wypowiadaj. Leonowicz zainteresował się możliwością sponsorowania Floty, bo wygrał przetarg na poradziecki szpital w parku przy stadionie Floty, w którym chciał zrobić hotel. Wpłacił wadium - -kilkaset tysięcy złotych i ... coś tam było z bankiem i kredytem, że spóźnił się z wpłatą wylicytowanej należności. Politykierzy i działacze "starej" Floty zrobili wszystko, żeby Leonowiczowi odebrać pałac i przez to wtopił wadium. Wiec od miasta nic nie dostał tylko kupił na przetargu. A że nie wyszło - biznes is brutal. Teraz, żeby odzyskać choć trochę kasy wtopionej w Świnoujściu w nieudany interes z pałacem i kasę za którą zmontował zespół - jest zainteresowany nabyciem jakiejś działki przy stadionie, gdzie chce postawić hotel itp


Pogoń to My
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6207 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 10:41
Poinformowany litosci!
Przytoczylem wypowiedz Leonowicza cytat ,,JEZELI DOSTANE TEN TEREN ZOSTANE I BEDE DALEJ INWESTOWAL'' /terenem ktory jest zainteresowany znajduje sie strzelicia sportowa/
Wiec skad jestes taki pewny ze chce wylozyc za nowy teren kase a nie poprotu dostac od miasta chociazby w ramach zadoscuczynienia za przetarg szpitala poradzieckiego znajdujacego sie w sasiedztwie stadionu Floty.
Tak dokladnie wygral przetarg na poradziecki szpital 7mln i wplacil zaliczke 600 tys. Miasto dwa razy odraczalo terminy splaty ale Leonowicz nie zdobyl kasy wiec uniewaznilo przetarg.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 12:35

  Cytat:  
Trener Baniak twierdzi jednak, że to Pan kontaktował się z działaczami GKS Bełchatów chcąc, by tam, a nie w Szczecinie, odbył się mecz.
- To kompletna bzdura. Nie znam nikogo w Bełchatowie. Z tamtejszym prezesem nigdy nie rozmawiałem.



Oj janek się pogrąża :] Przecież o ile pamięć mnie nie myli to on chiał tam grać bo bliżej do koszar :] oj janek janek..
łódzkie kurwy wypierdalać !!


MW'03
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 12:38
A Baniak sobie dzisiaj ze swoją ekipą pojechał do Pyrzyc spał w Pyrzycach i trenuje w Pyrzycach z rana :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 12:41

  lotto napisał:  
A Baniak sobie dzisiaj ze swoją ekipą pojechał do Pyrzyc spał w Pyrzycach i trenuje w Pyrzycach z rana :)



nie tylko pojechał, ale też tam nocował, są tam od wczoraj


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 16:53
Spierdalajcie! – krzyczeli Brazylijczycy do Polaków oglądających ich wczoraj na treningu w Gutowie.

Skandal !!


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 16:54

  Cobra_S napisał:  

  lotto napisał:  
A Baniak sobie dzisiaj ze swoją ekipą pojechał do Pyrzyc spał w Pyrzycach i trenuje w Pyrzycach z rana :)



nie tylko pojechał, ale też tam nocował, są tam od wczoraj



Tak wiem ale mieli dziś wyjść na boisko w Pyrzycach tak napisali na głównej stronie Pyrzyc a spali w Faraonie :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6713 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 17:19

  lotto napisał:  
Spierdalajcie! – krzyczeli Brazylijczycy do Polaków oglądających ich wczoraj na treningu w Gutowie.

Skandal !!



...a gdy nazwiesz takie "czarne coś" małpą, od razu jesteś "złym" rasistą


___________________________
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 17:23

  lotto napisał:  
Spierdalajcie! – krzyczeli Brazylijczycy do Polaków oglądających ich wczoraj na treningu w Gutowie.

Skandal !!



Wypadaloby ich pozegnac w podobnym stylu...


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 17:36

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

Dodam jeszcze, ze szanuje Baniaka za to, ze nie wstydzi sie nazwac tego bagna po imieniu i jedzie ostro po bandzie z nimi.



a pamietasz jak spiewal "a wszystko to bo Lecha kocham"? A pamietasz jak jeszcze niedawno nasmiewal sie z PN? Baniak to mniej wiecej poziom Miedziaka wiec trafil swoj na swego...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 17:37

  byku napisał:  

  lotto napisał:  
Spierdalajcie! – krzyczeli Brazylijczycy do Polaków oglądających ich wczoraj na treningu w Gutowie.

Skandal !!



Wypadaloby ich pozegnac w podobnym stylu...




Po co mamy się poniżać podobnie jak te grajki. Niech lepiej pakują manatki i jadą tam gdzie ich miejsce.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 17:46

  eJay napisał:  

  byku napisał:  

  lotto napisał:  
Spierdalajcie! – krzyczeli Brazylijczycy do Polaków oglądających ich wczoraj na treningu w Gutowie.
Skandal !!


Wypadaloby ich pozegnac w podobnym stylu...


Po co mamy się poniżać podobnie jak te grajki. Niech lepiej pakują manatki i jadą tam gdzie ich miejsce.



a jak już wrócą do swoich szałasów niech ich stado niewyżytych pigmejów dorwie:]
dobrze, że to już końcówka agonii...


100% PD
DARIUS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6179 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 20:32
sami niech spadają POGOŃ jest szczecińska,a nie brazylijska


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 20:35
Coś mi tu nie pasuje, najpierw przychodzą do Polaków naskarżyć jak to Miedziak na nich mówi a później wyzywają ich i krzyczą "Spierdalaj"? - Co nie zmienia faktu, że spierdalać to powinni oczywiście nasi czarni pseudokopacze.
Zwróciliście uwagę na źródło skąd pochodzi tekst?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 20:58
Piłkarze Pogoni (wszyscy) wyszli na mecz w koszulkach: Miedziak grabarzem Pogoni.. jedyne co u nich mogę pochwalić.. że chociaż w minimalnym stopniu mają jakiś honor i nawet te grajki zobaczyły co to za facet..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 22:10
A co Baniak zrobił że w Sobotę rano zapewniał że będzie trenować , trening rozruchowy w Pyrzycach wszyscy na 11:00 przyślij a tu Pogońi nie zobaczyliśmy chyba sie zabawili za bardzo bo nocowali w Faraonie !!


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 22:19

  lotto napisał:  
A co Baniak zrobił że w Sobotę rano zapewniał że będzie trenować , trening rozruchowy w Pyrzycach wszyscy na 11:00 przyślij a tu Pogońi nie zobaczyliśmy chyba sie zabawili za bardzo bo nocowali w Faraonie !!



Skończ pieprzyć idź spać.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 22:57
Antonio, suszy! Gdzie ten alkohol?

beisbol


1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005