Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7724 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/07/2007 23:51

  tie napisał:  
Nie rozumiem tej czesci kibicow PN ktorzy tak kurczowo trzymaja sie opcji IV ligi skoro mozna było na bazie PN budowac Pogoń Szczecin i grac w II lidze zaoszczedzajac w ten sposób minimum dwa lata.
PN poparła Kałuznego i Smolnego a wy kibice bylisie z tego nie zadowoleni?Czy to oznacza że PN klub prowadzony przez kibicow o czym tak glośno mówicie nie skonsultował sie z kibicami?
Chyba ze wprowadziliscie liberum veto i jeden kumaty sie znalazl ale to chyba nie ten sam co wypisuje fajnie bedzie na IV lidze bo bedzie mozna wypic piwo i zjesc kiełbase.No Llitośći!



Może zamiast prawić komunały w necie ruszysz dupę z IRE i skombinujesz tę II ligę pajacu?


Pogoń to My
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 01:13
Poinformowany
Chodzi o to ze ten sezon będzie stracony.Awansujac o lige wyzej po reorganizacji rozgrywek bedzimy w tym samym punkcie co teraz tz bedziemy w nowej III lidze ale nadal będą nas dzieliły od Ekstraklasy II liga i I liga.
No chyba ze faktycznie bedziemy wygrywali w barażach.Wersja optymistyczna.

Pogoń IV liga III Liga II liga I liga ---------------> Stary system
Pogoń III liga II liga I Liga Ekstraklasa --------> Nowy system

Od kiedy tak sie martwisz w ktorej Pogoń bedzie grała lidze? Myślałem że to Ciebie wogóle nie interesuje.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 01:22

  Poinformowany napisał:  

  tie napisał:  
Nie rozumiem tej czesci kibicow PN ktorzy tak kurczowo trzymaja sie opcji IV ligi skoro mozna było na bazie PN budowac Pogoń Szczecin i grac w II lidze zaoszczedzajac w ten sposób minimum dwa lata.
PN poparła Kałuznego i Smolnego a wy kibice bylisie z tego nie zadowoleni?Czy to oznacza że PN klub prowadzony przez kibicow o czym tak glośno mówicie nie skonsultował sie z kibicami?
Chyba ze wprowadziliscie liberum veto i jeden kumaty sie znalazl ale to chyba nie ten sam co wypisuje fajnie bedzie na IV lidze bo bedzie mozna wypic piwo i zjesc kiełbase.No Llitośći!



Może zamiast prawić komunały w necie ruszysz dupę z IRE i skombinujesz tę II ligę pajacu?



Bardzo chętnie ale niby jak miałbym to sprawić błaznie........


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 06:29

  tie napisał:  

  Poinformowany napisał:  

  tie napisał:  
Nie rozumiem tej czesci kibicow PN ktorzy tak kurczowo trzymaja sie opcji IV ligi skoro mozna było na bazie PN budowac Pogoń Szczecin i grac w II lidze zaoszczedzajac w ten sposób minimum dwa lata.
PN poparła Kałuznego i Smolnego a wy kibice bylisie z tego nie zadowoleni?Czy to oznacza że PN klub prowadzony przez kibicow o czym tak glośno mówicie nie skonsultował sie z kibicami?
Chyba ze wprowadziliscie liberum veto i jeden kumaty sie znalazl ale to chyba nie ten sam co wypisuje fajnie bedzie na IV lidze bo bedzie mozna wypic piwo i zjesc kiełbase.No Llitośći!



Może zamiast prawić komunały w necie ruszysz dupę z IRE i skombinujesz tę II ligę pajacu?



Bardzo chętnie ale niby jak miałbym to sprawić błaznie........



Uwazaj na slowka chlopczyku bo dostaniesz po uszach, widze, ze nic nie rozumiesz z calej sytuacji ale nie martw sie jak mialem 12 lat yo tez wszystkiego nie lapalem a teraz pokornie idz odpocznij zamiast cwaniakowac przed klawiatura bo od twoich wpisow palce mi sie poca ...


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6707 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 10:16

  edi1 napisał:  

  tie napisał:  

  Poinformowany napisał:  

  tie napisał:  
Nie rozumiem tej czesci kibicow PN ktorzy tak kurczowo trzymaja sie opcji IV ligi skoro mozna było na bazie PN budowac Pogoń Szczecin i grac w II lidze zaoszczedzajac w ten sposób minimum dwa lata.
PN poparła Kałuznego i Smolnego a wy kibice bylisie z tego nie zadowoleni?Czy to oznacza że PN klub prowadzony przez kibicow o czym tak glośno mówicie nie skonsultował sie z kibicami?
Chyba ze wprowadziliscie liberum veto i jeden kumaty sie znalazl ale to chyba nie ten sam co wypisuje fajnie bedzie na IV lidze bo bedzie mozna wypic piwo i zjesc kiełbase.No Llitośći!



Może zamiast prawić komunały w necie ruszysz dupę z IRE i skombinujesz tę II ligę pajacu?



Bardzo chętnie ale niby jak miałbym to sprawić błaznie........



Uwazaj na slowka chlopczyku bo dostaniesz po uszach, widze, ze nic nie rozumiesz z calej sytuacji ale nie martw sie jak mialem 12 lat yo tez wszystkiego nie lapalem a teraz pokornie idz odpocznij zamiast cwaniakowac przed klawiatura bo od twoich wpisow palce mi sie poca ...



a teraz masz x- naście i czujesz sie kurewsko dorosły

przejdź się gdzieś, zrób rundkę rowerkiem (takim "dorosłym"- już bez dodatkowych kółek) ,bo hormony Cię zameczą, internetowy wojowniku..

ps. nick i awatar niczego sobie :D


___________________________
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 10:56
Polemika ściśle związana z tematem...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 19:53
Edi1 Posłuchaj uwaznie a raczej poczytaj bo faktycznie jeszcze przylożysz ucho do monitora.Mam głeboko w dupie to czy Ci sie podoba czy nie to co piszę.Zadłem pytanie odnosnie poparcie Kałużnego i Smolnego przez PN jak nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to poprostu sie nie wypowiadaj.
Co do pierwszej czesci Twojej pisaniny to mnie poprostu ubawiłes chłopaku :]Agresja 10! Zle zle zle zaraz Ci posadze na karnym jeżyku Ediku:]

Ron dzieki za te słowa otuchy w tym dla mnie badz co badz trudnym momencie:]
Rowerek powiadasz a tak jezdzilem kiedys wokół boiska na Twardowskiego ale od kiedy zasiali tam trawe nie jezdze.Brak odpowiedniego ogumienia masz może pożyczyc?
Ładne foto Twoje?:D


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 20:41
to nie miejsce na takie wrzuty


Musicie zrozumiec ze nie kazdy siedzi w temacie tak gleboko jak niektorzy- co niestety nie usprawiedliwia ich przed wypisywaniem glupot na forach :P

Zanim zaczniecie kogos obrazac - zastanowcie sie troche - moze wystarczy cos po porostu objasnic lub wskazac gdzie moze sie czegos dowiedziec

W tym miejscu mieala byc dluga odpowiedz dla kolegi powyzej - ale przy polowie strony wypisywania oczywistych rzeczy i cytowania wypowiedzi z forum - po prostu mi sie znudzilo - czytac, czytac, czytac, sluchac - a wypowiadac sie tylko w ostatecznosci - to moja rada dla Ciebie kolezko

Ostatnio edytowany przez: Werft, 5 lipca 2007, 20:52 [1 raz(y)]


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 21:57
Werft dzieki Wujku Dobra Rada:]
Szkoda jednak ze nie przytoczyłes informacji odnosnie interesującego mnie zagadnienia no nic zostaje mi zyc w nieswiadomosci bo raczej od Informera i Ediego Pierwszego nic nie wyciagne:]Podejrzewam ze moze to być opieczętowane klauzla ściśle tajne:]
PS.Nie mam czasu zeby całymi dniami siedziec na forum i szukac interesujacej mnie informacji.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 23:00

  Poinformowany napisał:  
błąd, błędem błąd pogania. Jeżeli w tym sezonie zajmiemy miejsce nr 1 - to walczymy o awans w barażach do ligi o nazwie II, będącej po reorganizacji tak naprawdę ligą III. Rabenda tradycyjnie nie wie o czym pisze. Potem jest liga II, I i orange extraklasa. A jak nie awansujemy, to droga się wydłuża. Na teraz powtarzam: startujemy w lidze IV->wygrany baraż = II liga->I liga->OE;
a bez awansu:
IV->III liga (dotychczas IV)->II (dotychczas III)-> I (dotychczas II)-> OE (dotychczas I)



Rabenda to pajac, ktory juz dawno powinien zakonczyc swa pseudodziennikarska dzialalnosc. Jeszcze gorsze jest to, ze niektorzy bezmyslnie wchlaniaja tresci jakie serwuja im roznego rodzaju gazety, w ktorych pisza nie koniecznie wiarygodne osoby.


1948
AlterEgo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7589 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 23:37

  Steryd napisał:  
[cytat=Poinformowany]błąd, błędem błąd pogania. Jeżeli w tym sezonie zajmiemy miejsce nr 1 - to walczymy o awans w barażach do ligi o nazwie II, będącej po reorganizacji tak naprawdę ligą III. Rabenda tradycyjnie nie wie o czym pisze. Potem jest liga II, I i orange extraklasa. A jak nie awansujemy, to droga się wydłuża. Na teraz powtarzam: startujemy w lidze IV->wygrany baraż = II liga->I liga->OE;
a bez awansu:
IV->III liga (dotychczas IV)->II (dotychczas III)-> I (dotychczas II)-> OE (dotychczas I)



Nie wiem czemu mają służyc takie teksty, jak ten Rabendy.
Wystarczyło tylko wejśc na stronę PZPNu, żeby rzetelnie napisac o reorganizacji rozgrywek, ale po co... lepiej podgrzewac atmosferę. Żenada.


Obrazek gif wstawiony na forum
TommyBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/07/2007 23:53
Tak dla rozladowania atmosfery i poprawienia humoru:
Pogoń - Zawisza 1992
to były czasy :D


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6199 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 01:16
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 08:53

  frajer napisał:  
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.



Kurwa chłopie ogarnij sie bo wkurwiasz oczy strasznie. Prawie wszyscy opowiedzieli sie za IV w tym rownież miasto a taki jeden bedzie trul i zalil na necie. Zal dupe sciska ze nie bedzie dobrych meczy w Szczecinie to trzeba o tym napisać na forum, może swoim nedznym postem cos wskuram i przekonam do siebie wiekszosci rzeszę sympatykow Pogoni . Jesteś żałosny i ślepy skoro nie widzisz co sie dzieje. Tacy jak Ty chętnie dalej by chodzili na murzynkow ptaka i emocjonowali sie meczami z Wisla, Legią itd. A tacy jak my będą sie pasjonować meczami z Viktorią Przecław i napewno tam bedziemy... Przejrzyj na oczy kibicu sukcesu bo za 2/3 lata zmienisz zdanie. Pogoń to MY!!


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 08:57

  frajer napisał:  
Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.


Zakład. :)
A upokorzeniem to były ostatnie lata, kiedy Ptak robił co chciał.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 09:38

  TommyBoy napisał:  
Tak dla rozladowania atmosfery i poprawienia humoru:
Pogoń - Zawisza 1992
to były czasy :D



Ah Szubert z tą swoją szopą ; > ale co by nie mówić brameczkę bardzo ładną strzelił.


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6199 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 10:53

  furiat. napisał:  

  frajer napisał:  
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.



Kurwa chłopie ogarnij sie bo wkurwiasz oczy strasznie. Prawie wszyscy opowiedzieli sie za IV w tym rownież miasto a taki jeden bedzie trul i zalil na necie. Zal dupe sciska ze nie bedzie dobrych meczy w Szczecinie to trzeba o tym napisać na forum, może swoim nedznym postem cos wskuram i przekonam do siebie wiekszosci rzeszę sympatykow Pogoni . Jesteś żałosny i ślepy skoro nie widzisz co sie dzieje. Tacy jak Ty chętnie dalej by chodzili na murzynkow ptaka i emocjonowali sie meczami z Wisla, Legią itd. A tacy jak my będą sie pasjonować meczami z Viktorią Przecław i napewno tam bedziemy... Przejrzyj na oczy kibicu sukcesu bo za 2/3 lata zmienisz zdanie. Pogoń to MY!!



Ty Dzidziuś a gdzie ja napisałem że chce Ptaka?? hallo czytaj ze zrozumieniem-napisałem tylko że zrobilismy miastu przysługe...przekonasz sie jak zacznie sie sezon w którym poki co nie mamy kim grac... wszyscy lansujecie droge a'la GKS a co jak bedzie a'a nasze rezerwy ledwo utrzymanie? i kto jest żałosny to sie okaze jak znikniemy z mapy jak nop Stal Mielec


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6244 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 11:01

  frajer napisał:  

  furiat. napisał:  

  frajer napisał:  
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.



Kurwa chłopie ogarnij sie bo wkurwiasz oczy strasznie. Prawie wszyscy opowiedzieli sie za IV w tym rownież miasto a taki jeden bedzie trul i zalil na necie. Zal dupe sciska ze nie bedzie dobrych meczy w Szczecinie to trzeba o tym napisać na forum, może swoim nedznym postem cos wskuram i przekonam do siebie wiekszosci rzeszę sympatykow Pogoni . Jesteś żałosny i ślepy skoro nie widzisz co sie dzieje. Tacy jak Ty chętnie dalej by chodzili na murzynkow ptaka i emocjonowali sie meczami z Wisla, Legią itd. A tacy jak my będą sie pasjonować meczami z Viktorią Przecław i napewno tam bedziemy... Przejrzyj na oczy kibicu sukcesu bo za 2/3 lata zmienisz zdanie. Pogoń to MY!!



Ty Dzidziuś a gdzie ja napisałem że chce Ptaka?? hallo czytaj ze zrozumieniem-napisałem tylko że zrobilismy miastu przysługe...przekonasz sie jak zacznie sie sezon w którym poki co nie mamy kim grac... wszyscy lansujecie droge a'la GKS a co jak bedzie a'a nasze rezerwy ledwo utrzymanie? i kto jest żałosny to sie okaze jak znikniemy z mapy jak nop Stal Mielec



Całe szczęście że tacy jak ty mają chuj do gadania, bo gdyby było inaczej to napewno byśmy znikneli


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6199 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 11:34

  Metyl napisał:  

  frajer napisał:  

  furiat. napisał:  

  frajer napisał:  
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.



Kurwa chłopie ogarnij sie bo wkurwiasz oczy strasznie. Prawie wszyscy opowiedzieli sie za IV w tym rownież miasto a taki jeden bedzie trul i zalil na necie. Zal dupe sciska ze nie bedzie dobrych meczy w Szczecinie to trzeba o tym napisać na forum, może swoim nedznym postem cos wskuram i przekonam do siebie wiekszosci rzeszę sympatykow Pogoni . Jesteś żałosny i ślepy skoro nie widzisz co sie dzieje. Tacy jak Ty chętnie dalej by chodzili na murzynkow ptaka i emocjonowali sie meczami z Wisla, Legią itd. A tacy jak my będą sie pasjonować meczami z Viktorią Przecław i napewno tam bedziemy... Przejrzyj na oczy kibicu sukcesu bo za 2/3 lata zmienisz zdanie. Pogoń to MY!!



Ty Dzidziuś a gdzie ja napisałem że chce Ptaka?? hallo czytaj ze zrozumieniem-napisałem tylko że zrobilismy miastu przysługe...przekonasz sie jak zacznie sie sezon w którym poki co nie mamy kim grac... wszyscy lansujecie droge a'la GKS a co jak bedzie a'a nasze rezerwy ledwo utrzymanie? i kto jest żałosny to sie okaze jak znikniemy z mapy jak nop Stal Mielec



Całe szczęście że tacy jak ty mają chuj do gadania, bo gdyby było inaczej to napewno byśmy znikneli



pogadamy za rok? niech zakładem bedzie mój nick i oficjalne dane personalne..stoi?


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6952 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 12:24

  frajer napisał:  
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.



Zaklad kurwa.
O co?

Czy Ty nie byles jednym z tych, ktorzy w co drugim poscie, mowili ,, na chuj ta Pogon Nowa'' ?
Swoja droga, gdzie sa Ci wszyscy wielcy znawcy.
Ciekawe co by bylo, gdyby nie wlasnie ta znienawidzona PN.

Ostatnio edytowany przez: TymoN, 6 lipca 2007, 12:30 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005