Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/09/2007 12:13
Może ja marzyciel jestem, ale uważam, że najlepiej by było jakby Pogoń była własnością kibiców nie jakiś biznesmenów czy innych krętaczy. Ci obecni właściciele, z tego co się orintuję, są mi zupełnie nieznani i nie mam pewności, że za jakiś czas Pogoń znowu nie padnie dzięki nim na wzór gondora czy ptaka. Nie wiem może mi kolega kit wciska, ale ponoć GKS Katowice jak startował z IV ligi to stał się własnością ich kibiców, coś na wzór Barcelony.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/09/2007 15:50
Jeżeli chodzi o miliony, o których pan mówi, to jak pan sobie wyobraża budowanie z takimi osobami, które grają tutaj w piłkę, cały sztab szkoleniowy plus cała reszta osób, które kosztują miesięczne sumę taką o której rozmawialiśmy. Rocznie budżet klubu będzie wynosił, tak jak powiedziałem: 2,5 miliona, bo od tego nie uciekniemy.-ech i znów ten kierat :(


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6220 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/09/2007 16:49
Znowu Smolny i Kałużny kręcą trzeba im patrzeć dokładnie na ręce bo coś kombinują miasto daje im 80tys zł miesięcznie a im mało a od siebie to nic nie dadzą.


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7965 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 10:42

  Elton napisał:  
Znowu Smolny i Kałużny kręcą trzeba im patrzeć dokładnie na ręce bo coś kombinują miasto daje im 80tys zł miesięcznie a im mało a od siebie to nic nie dadzą.



Skoro jesteś pewien, że robią wałki to idź na prokuraturę. Rozumiem, że masz dostęp do wszelkich dokumentów oskarżając ich o to...?


LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 10:51

  chrisxx napisał:  

  Elton napisał:  
Znowu Smolny i Kałużny kręcą trzeba im patrzeć dokładnie na ręce bo coś kombinują miasto daje im 80tys zł miesięcznie a im mało a od siebie to nic nie dadzą.



Skoro jesteś pewien, że robią wałki to idź na prokuraturę. Rozumiem, że masz dostęp do wszelkich dokumentów oskarżając ich o to...?



Przecież wyraźnie Krzystek mówił że co miesiąc będzie sprawdzane jak są wydawane pieniądze od miasta (audyt) ... ma nadzieje że będzie to podawane w jakiejś formie do wiadomości publicznej (może nie co miesiac ale co jakiś czas ???) np . że tyle i tyle wydano na pensje, ile było wpływu z biletów itd. wtedy każdy nawet jakiś niedowiarek mógłby samemu spojrzeć jakie są koszty funkcjonowania klubu .


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 12:12
Jak Wam się podoba nowa oficjalna strona?

Dla mnie jest bardzo fajna, bez żadnych graficznych "eksplozji", schludna i ładnie wyglądająca. In plus zaskoczyło mnie, że większość działów jest już wypełniona i to niektóre całkiem fajnymi rzeczami (np.oryginalne fotki zawodników w "1 zespół").


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 12:17

  eF^ napisał:  
Jak Wam się podoba nowa oficjalna strona?

Dla mnie jest bardzo fajna, bez żadnych graficznych "eksplozji", schludna i ładnie wyglądająca. In plus zaskoczyło mnie, że większość działów jest już wypełniona i to niektóre całkiem fajnymi rzeczami (np.oryginalne fotki zawodników w "1 zespół").




Dokładnie stronka jak najbardziej na plus. Tylko mało tych sponsorów troche:)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 12:21
Jak dla mnie jakieś te fotki niezbyt wyraźne , zamazane ... troszke trzeba by popracować nad tym ... szczególnie ten banerek na głównej z piłkarzami Pogoni na górze. Tak to wkoncu coś sie ruszyło w tym temacie


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 12:27
Mi również strona przypadła do gustu. Graficznie jest jeszcze sporo do zrobienia (m.in. za mało jest granatu, banner słaby), ale to się pewnie z czasem doszlifuje. Na razie ważne, że temat został ogarnięty i dobrze to wygląda.


P.S. Ta lewa i prawa część serwisu coś mi PogonOnLine.pl przypomina... ;)


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 12:53
za oficjalna

  Cytat:  

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera w Szczecinie mieści się przy ul. Karłowicza 28, główne wejście od ul. Twardowskiego. Obiekt położony jest blisko centrum Szczecina, na Pogodnie, dojazd do ul. Twardowskiego liniami tramwajowymi 5 i 7 (przystanek przy ul. Mickiewicza).
Od lat 50. do 1989 roku stadion był własnością klubu MKS Pogoń Szczecin. Obecnie należy do gminy Miasto Szczecin i zarządza nim Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji (MOSRiR). Od lata 2005, do początku 2007 roku był największym obiektem w Polsce, na którym rozgrywano mecze Orange Ekstraklasy. Najzagorzalsi kibice szczecińskiej drużyny zwykli zasiadać w sektorach 11. i 12., które zwą Piekiełkiem a cały stadion Papricaną.




bez komentarza.


hoł hoł hoł
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 13:57
Eeee... Strona już nie działa.
Szybko.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 14:02
Jak nie działa, jak działa?


P. S.
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 14:06

  Nirvaq napisał:  
Jak nie działa, jak działa?



serwer się zapycha????

503 Service Unavailable
Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 14:16
Mi wszystko ładnie śmiga...


P. S.
PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 14:35

  Nirvaq napisał:  
Mi wszystko ładnie śmiga...



Mi też wszystko normalnie szybko chodzi... A co do samej stronki, to miejmy nadzieję, że się trochę rozrośnie, bo obecnie to nic specjalnego...


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 15:28
to oczywiste ze sie rozrośnie. Narazie poszukiwane sa osoby do prowadzenia tej stronki ale jak na początek to wg mnie prezentuje sie bardzo dobrze. Powoli wszystko wraca do normy :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6540 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/09/2007 17:19
mam nadzieje ze sie zmieni bo jak widze powycinany herb to mnie strzela...
Albo dzial zdjec "historia" to jest szok...
Podbarwione zdjecia w photoshopie i to ma byc historia?...


Amat victoria curam
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/04/2008 23:14
jednA wypowiedzi z v.pl
To było do przewidzenia, Nie ma już Pogoni, jest nędzna i żałosna podróbka, a sympatykom wieśniackiej piłki skopanej proponuję nowe napisy na białych koszulkach "Pogoń wsiowa, ale nasza". Nie ma to jak chłopcy z regionu, szkody tylko że nikt nie chce tego oglądać, nawet słynni i wspaniali sympatycy Nowej. Tak łato było rozpieprzyć klub, ciężej natomiast coś zbudować. Dziię się tylko władzom miasta, że nie każą płacić temu śmiesznym ludziom za użytkowanie stadionu. Dlaczego podatnicy mają dopłacać dla rozrywki dla 400 osób? Poza tym zawsze możecie, sympatycy chłopców z regionu wywiesić jakieś białe szmaty na płotach już mi to nawet nie przeszkadza, w końcu nie mój klub, nie moje zabawki. I jeszcze jedno NIGDY NIE UDA WAM SIĘ zbudowac silnego klubu bez tysięcy kibiców, którzy tak jak ja mają dosyć i Was i takiej pseudoPogoni.
frustracja czy może coś innego?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/04/2008 23:29

  nowa od nowa napisał:  
jednA wypowiedzi z v.pl
To było do przewidzenia, Nie ma już Pogoni, jest nędzna i żałosna podróbka, a sympatykom wieśniackiej piłki skopanej proponuję nowe napisy na białych koszulkach "Pogoń wsiowa, ale nasza". Nie ma to jak chłopcy z regionu, szkody tylko że nikt nie chce tego oglądać, nawet słynni i wspaniali sympatycy Nowej. Tak łato było rozpieprzyć klub, ciężej natomiast coś zbudować. Dziię się tylko władzom miasta, że nie każą płacić temu śmiesznym ludziom za użytkowanie stadionu. Dlaczego podatnicy mają dopłacać dla rozrywki dla 400 osób? Poza tym zawsze możecie, sympatycy chłopców z regionu wywiesić jakieś białe szmaty na płotach już mi to nawet nie przeszkadza, w końcu nie mój klub, nie moje zabawki. I jeszcze jedno NIGDY NIE UDA WAM SIĘ zbudowac silnego klubu bez tysięcy kibiców, którzy tak jak ja mają dosyć i Was i takiej pseudoPogoni.
frustracja czy może coś innego?



nie ma co zwracac uwagi, na "v" jest miejsce dla takich frustratow, nie potrzebnie reaktywowany temat.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/04/2008 23:37
zagubiona i niedowartościowana duszyczka próbująca zwrócić uwagę innych ludzi na jej smutny żywot


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005